• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
@lenkacar Myslíš, že budu blbá, když řeknu doktorovi, aby mi vzal krev, jestli to opravdu není těhu?
13. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz
@hanysek.hanysek jen bych řekla že jestli to nemůže být ..nech na něm, co udělá ..jinak budeš fakt vypadat jak hysterka co chce být těhu a má vsugerovaný příznaky
13. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz
Tak sem zpět, mám si zajít k obvodnímu, možná močové cesty a nebo těhu, tak si mám zkusit test. Tak počkám pár dní a zkusím test třeba o víkendu. uvidíme.
13. dub 2011 v 16:45  • Odpověz
@hanysek.hanysek no vidíš ..stejně víš prdlajs ,musíš počkat :wink: víkend je tu coby dup a budeš vědět co se děje ,hlavně klid
13. dub 2011 v 16:50  • Odpověz
Asi to bude fakt ten močák. Zkusím to rozehnat čajem a potom se budeme zase snažit.
13. dub 2011 v 18:09  • Odpověz
Tiramisu jsem udělala a hned jsem sežrala skoro polovinu :sweat_smile: :grinning:
13. dub 2011 ve 21:10  • Odpověz
Ráno budu zase čučet na váhu jak vyoraná myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: Radši na ní snad nevlezu....Zítra jsem až do večera sama s Kačkou a potřebovala bych vymyslet nějaký plán
13. dub 2011 ve 21:21  • Odpověz
@kathyna vem si brusle a jdi vyjezdit to tiramisu :grinning:
13. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz
Venku bude zase vítr a lejt, tak ani nemůžeme s kočárkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 ve 21:22  • Odpověz
@lenkacar ,bude hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bych na stezce podél Labe ulítla :sweat_smile: :grinning:
13. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz
Ráno vstávám s manžou v 5h., tak jdu do peří. Dobrou noc a pozitivní sny :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz
@kathyna aha ..no tak sed doma a vymysly další recept na buchtičku ,tak papa a dobrou posílam kačíčkovi pusu
13. dub 2011 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Tak jsem si na dnešek vymyslela žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Počasí je fakt aprílový, před několika dny pařák a dneska zima, déšť a hnusný vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tiramisu už není :sweat_smile: Musela jsem získat energii na to žehlení, když nesvítí sluníčko :sweat_smile: :grinning:
14. dub 2011 v 10:18  • Odpověz
@lenkacar , jak je? Dneska se mi zdálo, že jsem zase těhule :sweat_smile: To mám z Tebe :grinning: :grinning: V noci mě to až vzbudilo, v tom snu jsem si musela každou hodinu dát něco k jídlu,aby mi nebylo blivno
14. dub 2011 v 10:20  • Odpověz
Tak jsem vám to všechno napsala a teď jdu na to, Kačica usnula :dizzy_face:
14. dub 2011 v 10:21  • Odpověz
@kathyna jsem v klidu ,ale tuším biochemický
14. dub 2011 v 11:35  • Odpověz
@lenkacar , neser :angry:
14. dub 2011 v 11:40  • Odpověz
@kathyna no vnitřní pocit ,že je to na pikaču ..přes den mi vůbec nenaběhne test ,jen z ranní
14. dub 2011 v 11:51  • Odpověz
@lenkacar , ty by si chtěla takhle brzy dálnice i přes den? To si budeš muset počkat, ty netrpělivko....
14. dub 2011 v 11:59  • Odpověz
@kathyna píšou kdykoliv během dne :angry: a minule jsem dělala večer a byly tam 12den :angry:
14. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz
@lenkacar , taky kdysi psali, že nás osvobodili jen rusáci.....to nemůžeš brát doslova.....já jsem měla třeba čárku 14den trojčatama slabší než 14den s Kačkou....pokaždý je to jiný
14. dub 2011 ve 12:04  • Odpověz
@kathyna nechci si dělat naděje vážně a jsem v klidu zatim teda ..
14. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz
@lenkacar , v klidu buď, ale nemaluj katastrofický scénáře :wink:
14. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz
@kathyna prostě vnitřní pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz
dneska u mě byla celý den ségra s Tobíkem to bylo rošambo.
myslela jsem si ze Šiška je mamanek,ale opravdu neni a na kozách taky nevisí často. :sweat_smile:
celej večer jsem se šiškovi omlouvala a mučila,že to až takovej spratýno neni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 ve 23:11  • Odpověz
je to tak ..je to biochemko,už 2 dny to cítim v kostech ,bohužel ...čárka z ranní moče je slabší než 10den,je to prostě v prdeli ,co dodat ,asi to vážně na sobě poznam ,když to jde do kelu ..a to ten začátek byl takový slibný,nebo aspon jsem si to myslela no ..co holky naděláme ,takový je život ,ted jen doufám ,aby to odešlo z mrchou a nemusela jsem na výškrab

15. dub 2011 v 07:21  • Odpověz
Jedu si koupit těhu test. Je mi pořád špatně od žaludku, až mě to dohání k šílenství. Mám sice menzes dostat až za 7dní, ale třeba mi to něco ukáže. Koupím s největší citlivostí a třeba budu mít štěstí. Moje dvě kamarádky přišly o miminka, třeba je to znamení. A já musím vědět, proč je mi pořád špatně od žaludku.
15. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz
@hanysek.hanysek tak držim pěstě na zdárné vyřešení
15. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz
@lenkacar Leni,zatim nehazej flintu do žita.Kolik dni jsi od ET? A kolik embryí ti vlastně dali?? Uvidíš,zatim neplaš..Myslím na Tebe :wink:
15. dub 2011 v 19:45  • Odpověz
@lenkacar , uvidíš, no, co jiného napsat....To já jsem nikdy takové tušení neměla.....Možná když jsme se snažili ještě před návštěvou caru, tak jsem měla opačný tušení pokaždé před MS,vsugerovávala jsem si, že jsem těhu, ale nikdy mi to nevyšlo....
Pořád trochu věřím, že se pleteš....
15. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.