• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jinak je tady víkend aa už mě sejří :angry: :angry: :angry:
15. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz
vypadá to nadějně svítí slunce
dobré ráno
16. dub 2011 v 09:24  • Odpověz
@kathyna jsem tě asi nakazila :wink:
16. dub 2011 v 09:24  • Odpověz
@aannggiie , asi jo :wink: A nebo je to tím, že si teĎ vystačím jen s Kačenkou :sweat_smile: :grinning:
16. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz
@kathyna no to je asi ta lepší a pravděpodobnější varianta :sweat_smile:
16. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz
jinak se jdu chlubit,že mám všechny oknáááááááááááááááá

tak jdu se psychicky připravit na příjezd celý rodiny..........jako jenom tý mojí :wink: a to stačí :sweat_smile:
16. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz
@aannggiie , teda ty jsi holka šikovná :wink: Mě pořád chybí u třech oken ta větší část :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra se chystám vyndat velikonoční výzdobu, o víkendu jsem byla lenoch...
17. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz
@aannggiie , nemáš někde napsáno, jak přibíral Šíša? Ta moje kámoška nekojí, její malá je na nutrilonu, je o měsíc mladší a měla porodní váhu o kilo menší a přijde mi, že Kačku brzy dožene....Trochu mě chytá panika :confused:
17. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz
@kathyna mám napsaný všechno v průkazce,ale hlavně neplaš,protože děti na umělku jsou tak o 3 kg těžší.
myslím,že Zlatky kluci měli v 8.měsících stejnou váhu jako Šiška v roce
17. dub 2011 ve 23:03  • Odpověz
@aannggiie , tak mi to, prosím, napiš :wink:
18. dub 2011 v 07:38  • Odpověz
napíšu,ale je kluk tak bude mít vyšší tu váhu-snad :wink:
a hlevně když malá neřve tak je v pohodě tak klídek.
a dr ti řikala,že blbě přibírá nebo co??
18. dub 2011 v 09:46  • Odpověz
@kathyna píšu ti to do IP
18. dub 2011 v 09:48  • Odpověz
@aannggiie , dík, neříkala nic. Jdu tam až ve třech měsících. Ale každej mi říká, že je drobek a že nemá takový ty naducaný tváře....Přtom je louhá cca 60cm. Doma váhu na mimi nemám, tak vážím sebe s ní a pak sebe odečtu, ale to není přesný. Ted v 10tt bude mít asi něco přes 5kilo
18. dub 2011 ve 12:53  • Odpověz
Dneska se Kačenka začala nahlas smát :dizzy_face: :grinning:
18. dub 2011 v 16:42  • Odpověz
@kathyna no tak to jí gratulujem :sweat_smile:
spíš vám,protože to už je prča

mě řikaj do dneška,že je Šiška drobek (ostatní lidi)
a u holky bych byla ráda aspoň nebude mít náběhy na špeky až bude ve školce za modelínu :wink:

já čuměla vždycky v poradně všechny děti buřti(ikdyž se mi to líbí) a šištička o proti nim drobeček
dr mi vždycky řikala,že je akorát
v roce jsem se ptala jestli neni drobnej a prej vůbec akorát jak má bejt
18. dub 2011 v 18:26  • Odpověz
@aannggiie , no já si to taky myslím, snad je to ok :wink: Dneska jsem se rozhodla, že jí přidám přes den jedno kojení, aby měla víc.
Ale ona je tak spokojená, pěkně spí, j živá, hraje si s hrazdičkou
18. dub 2011 v 18:40  • Odpověz
@kathyna tak proč jí budeš přidávat?? když je spokojená
zase nic do ní nervy ať neblije,bude přežraná poleze jí to nahoru a ještě jí přivodíš reflux-bude jí pálit žáha a bude řvát.
Počkej si na příkrmy a neblázni
18. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz
@aannggiie , já nevím, už mi hrabe.....Asi mě zase vybláznili, zkusím se z toho vyspat....
Ten její hlasitý smích mě dneska tak nabil energií, že snad nedospím, abych jí zase ráno slyšela se řechtat :dizzy_face:
18. dub 2011 ve 22:10  • Odpověz
Jdu hodit šipku do postele :wink:
Dobrou
18. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz
@kathyna tak se z toho vychrápej nic jí necpy a od rána se můžete řehtat :dizzy_face:
já jdu taky hodit šíbru
18. dub 2011 ve 23:00  • Odpověz
takže mimino se nekoná a nikdy jsem nepřijela z car tak nasraná,totální nezájem a hlavně mě znova cpal do dalšího pokusu ..mlel totální kraviny ,že jsem měla falešně pozit. test z pregnylu ,kterej jsem vůbec neměla a do papírů mi napsal ,že jsem měla těhu testy negat.byla jsem tam jako simulant a totální kráva .. a to jsem tam jela pro sichr na kontrolu smířená s tim ,že to neklaplo,ale jednání děs ,běs a i vladís překvapenej ..s timto car končim.. a vůbec se všim..ptala jsem se na ten ket,vůbec se o tom nemínil bavit ,že se to stejně nechytne ..a když tak že to stejně potratim,dneska jsem tam byla jako Alenka v říši divů..
:confused:
21. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz
aan díky za smsku ,ale po tomhle vladís už nechce vůbec nic a já vlastně taky ne ..samý omezování a k hovnu ..víš co mě mrzí? že jsem už na ten druhej pokus tě neposlechla a nejela jsem do prahy .. :pensive:
21. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz
@lenkacar je mi to lito,možna jsi měla važně vyzkoušet jiny CAR.Taky jsem to kdysi myslim zminovala.Leni,zkus to jeste nekde jinde,kde budou mit slusny pristup a zajem..Skoda,že nejsi ze severni Moravy,protože ten muj doktor běžny gynekolog,ale dělá i IVF, je super a fakt se snaži udelat maximum,aby každe k diteti pomohl.Ikdyž je to morous,tak fakt pomahá...Drž se Leni,pa
22. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz
@dagi33 dík jsi hodná ..uvidíme ..
22. dub 2011 ve 20:51  • Odpověz
Ahoj :wink:
@lenkacar , teda to je jednání :angry: Akorát z člověka tahají prachy....Je to děs :confounded:
23. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz
@aannggiie , tak Kačce nic nepřidávám a necpu,nechala jsem si to projít hlavou a řekla jsem si, že když má po každým kojením pročůranou plínu a kadí min 2x denně, tak má mlíčka dost
23. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz
@kathyna tak to je jasný ,že je spokojená ,pak by nestačila trávit a zbytečně by blinkala a nebo bys jí rozežrala a potom bys měla doma cvalíčka....má se k světu ,já myslim ,že bys poznala ,až by měla málo,že by se sakra přihlásila ..rozhodla ses dobře..okolo nekoukej ,ty jsi dobrá maminka a určo jí rozumíš nejlíp..
24. dub 2011 v 07:08  • Odpověz
@kathyna kdyby měla málo, tak pláče...
24. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz
posílám zdravici a přeju pěkný velikonoce. u nás nic novýho, pořád vyhrožuju s hubnutím a má to spíš opačný efekt. teď tady zrovna dávám kávičku s čokoládovýma sušenčičkama :confounded: Honza je v práci, takže jsem tady na divochy sama. jsou bohužel nachcípaný. to je ta reakce na prevenar :-/ takhle unudlaný ještě nebyli, chuďata. Adámek má ještě k tomu teplotu a Fildovi vylezl zoubek, takže ukňouraný údolí, ven nechodíme a takový krásný dny smrdíme doma... aspoň žehličkuju, naštěstí už budu mít za chvíli všechno vyžehlený a slíbila jsem si, že si udělám manikúru :wink:

tak se mějte, užívejte volna v poklidu a pááááá
24. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz
Krásné ráno :wink: Přeji příjemné velikonoční pondělí a ať vás to omlazování pomláskou nebolí :sweat_smile: :grinning: :wink:
25. dub 2011 v 08:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.