• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tak jsme zpět. Záda už ho tolik nebolí, ale nemůže nic tahat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Místo abych si odpočinula, jak jsem měla slíbeno, tak od pátku běhám kolem Kačky a manži :confounded:
1. kvě 2011 ve 20:23  • Odpověz
@kathyna tomu říkat žůžo dovka ...no snad ti to manža oplatí až budeš nedej bože potřebovat
1. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak Kačenka má trochu rýmu a začala kašlat :cry: Na 11h.jdu k Dr., ať si jí radši poslechne...Naštěstí jí to zatím asi nevadí, je spokojená, směje se, spí dobře a i papá, tak sned se toho rychle zbaví :wink:
2. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz
@kathyna oni to ty dětičky zvládaj líp než maminky ..i teploty ..hlavně když je veselá
2. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz
@lenkacar , snad jo. Dle Dr.je to jen rýma a kašle z toho, jak jí to teče do krku - chudinka :cry: Ale prý to bude do týdne pryč
2. kvě 2011 ve 12:49  • Odpověz
paráda, manža přijel domů z práce s horečkou 38,5 :unamused: Mě trefí......Nechápu, jak mám docílit toho, abych jako kojící byla v klidu....Jsem na prášky :cry:
2. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz
@kathyna chudero,ten tvuj manža je ješte horší než kačenka :wink: O nej je ještě větší péče...ale neboj,zase bude lepe.To tak je,že nekdy se proste vse se.. a pak se to zase otočí.Nám se ted taky moc nedaří-manžel problemy a buzerace za strany vedení v praci..hrozi vyhazovem,snižuji platy atd.škoda mluvit.Me zacly pekelne bolet zada,vratilo se mi to po par mesicich klidu a michálek dostal v pátek spálu-prý to ted řádí.nevím,kde to chytil,byli jsme spiše venku,než v uzavřenem kolektivu.Zpusobuje to ale streptokok a ten je možne chytit i ze spiny,spinaveho dudliku a maly si hral v písku..Neda se proti tomu očkovat,protože to zpusobuji ruzne druhy streptokoku.Dostal penicilinove antibiotika a už je lepší,i ta vyrážka po 2 dnech odeznela..takže snad ma jen lehci formu.V patek jdem na kontrolu a budeme mit i vysledky steru z krku,tak doufam,že nebudem muset brat dalsi antibiotika...ma je poprvé a docela ho to chudaka prohaní.V patek kdyby jste ho videli,najednou rano byl cely osypany a mel uplně červený oblicej,jakoby spaleny od sluníčka,jen to bilé obočí mu svitilo :slight_smile:Tak se mejte a Kath nezoufej,zase bude lip :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz
@kathyna no jinak u tech malych deti je to bežné a blbé s tou rymou,že jak neumí smrkat,tak jim to steka vleže do krku a z toho kaslou-malemu to dela to same.Chce to odsavat dokud je ten hlen vodnatý.Nam se stalo,že jsme odsávali,ale pak ten hlen zhoustnul a zustalo mu to vzadu a dost chrcel a nemohl dychat. dostal pak antibiotikove kapky do nosu a do tydne byl klid.Nastestí jinak nemocny nebyl,na to,že jsem nekojila...nekteré me kamaradky kojily a deti maji za rok života už ponekolikate antibiotika,tak nevím,zda je to tak učinne na imunitu :slight_smile: :wink: Přeji všem krasný květen a zdravé děti :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz
cus kontrolaaa
3. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz
@kathyna jéééžiš chuděra
kapej do nosánku libenar šiškovi pomáhal a na kašel sinecod.Nesmíš ten kašel nechat rozjet
3. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz
@dagi33 já nechápu proč některý dr serou těm dětem hned antibiotika.
mě když řekla kámoška,že její 8.měs holka měla už 6x ant tak jsem myslela,že se zbláznily

malej měl spálu?? já myslela,že už neni
3. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz
Ahoj,
manža byl u Dr a dostal Antibiotika :unamused:
Kačka to snáší v poho, ale já jsem z ní na sračky, když vidím, jak chrochtá :cry: Na štěstí nemá teplotu.

@aannggiie , Libenar dávám a ještě mám od Dr.takový hnědý kapky (museli mi je udělat v lékárně), pak mám stoptussin(stejný jako sinecod), ale prý jí ho mám dávat až když bude kašlat častěji. Zatím kucká jen po jídle a těsně než se probudí, asi jak jí tečou ty hleny.

A ještě je zima jak v prdeli eskymáka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2011 v 11:09  • Odpověz
@dagi33 , to je hrozný, co všechno teď řádí - spála, u nás na severu t'eď strašně moc případů příušnic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať se brzy uzdravíte, antibiotika určitě brzy zaberou :wink:
3. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz
@kathyna asi každý dr funguje jinak.Já jsem ty kapky měla dát hned a za 2 dny bylo po kašli teda po pokašlávání

jinak se ti nedivim,když vidíš malou Kachničku jak je nemocná taky mě to drásá.

jinak tady sněžilo a já topim v krbu.A měla už jsem ho tak krásně vyčištěnej :angry:
3. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz
@aannggiie , alespoň máš v čem zatopit :wink: , u nás v paneláku jedině tak elektrickou troubou :sweat_smile:
3. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz
@aannggiie , dala jsem kapky na kašel, ale Kačence se to nelíbilo, jsou hnusný a ani s mlíkem je nechce..
3. kvě 2011 v 18:27  • Odpověz
přišla jsem se s Vámi všemi rozloučit ,my končíme a já končím z osobních důvodů na MK,viz ,art snažilky co se snaží ..nechci to více komentovat,Všem přeji krásná miminka a hodně sil ..Lenka
3. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz
@lenkacar Leni,to me teda mrzi :frowning2: Take tobe preji hodne sil a pohodovy zivot.Snad na nas nekdy kouknes...papa
4. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz
@aannggiie , ahoj, tak se nám to tady pěkně rozpadá....
Nakonec jsem to asi chytla od Kačenky i já - byl to zánět nosohltanu :unamused: Kačenka je už celkem v pohodě, trošku chrochtá, ale odsávačkou už nic neodsaju. Příští týden má být naočkovaná. Dr.říkal, žže už bude v pohodě a může jí naočkovat, ale já nevím.....
7. kvě 2011 v 09:20  • Odpověz
celý týden jsme smrděli doma, tak snad už vyrazíme ven, ikdyž mě ještě není nicmoc :unamused:

7. kvě 2011 v 09:24  • Odpověz
Kačka jak teĎ měla rýmu, tak jsem jí naučila, že při kojení dostane obě prsa a teĎ jí to nemůžu odnaučit - vzteká se :sweat_smile:
7. kvě 2011 v 09:26  • Odpověz
čus - rychlý nákuk :wink:
7. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz
@kathyna no jo,nedá se nic dělat už máme asi jiný starosti,ale vždycky budem vědět na sebe kontakt :wink:
7. kvě 2011 v 19:51  • Odpověz
@kathyna očkovat jí budou to už je v poho

a proč bys jí nemohla dávat z obou?? bude se ti dělat stejně mlíko a častěji
7. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz
mám 3 dny vytrženou osmičku byl to masakr.Uzliny mě bolej jako svině a ještě jsem s tim byla v pátek v práci ještě že nejsem nateklá
7. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz
@aannggiie , osmičky jsou hnus, mě ještě dvě čekají a vy mě tady se Zlatkou pěkně strašíte....
Dneska jsem ke Katčiným 3 měsícům dostala mrchu a pěkně silnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslela jsem si, že teda budu bez ní dýl, když kojím, jak vzteklá
8. kvě 2011 v 07:41  • Odpověz
dnes mám poslední ket ,pokud bude co zavádět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2011 v 09:51  • Odpověz
transfer bude,poslední 2nanuky ,děj se vůle boží
6. čer 2011 v 10:36  • Odpověz
@lenkacar , držím palečky:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
9. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz
@lenkacar Také moc držím pěsti,at Ti bůh pomahá,myslím na Tebe. :slight_smile: Písni mi do IP,budu rada,nebo nech nějaký kontakt na sebe.Diky pa D.
9. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.