• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Jinak koukám,že to tady nějak umřelo holky,měsíc tu nikdo nebyl.Tak se koukejte zase ukázat :slight_smile: :wink:
9. čer 2011 ve 21:08  • Odpověz
kuk dneska hlásím 5den :sunglasses: ,až bude co napsat napíšu ..zatim se snažim být v klidu :sunglasses:
11. čer 2011 v 09:47  • Odpověz
@lenkacar , to tě chválím:slight_smile:))Za ten klid:slight_smile:
11. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz
@kathyna díky moc .nemyslím na práci ,an nic jen se občas pomodlím za zdravé dítě a neřeším už počet ,pohlaví ,co budeme jíst ..nic ..je to naposledy a chci tomu dát veškerý svůj vnitřní klid :dizzy_face:
12. čer 2011 v 09:24  • Odpověz
@lenkacar užívej klidu a pohody :wink:
13. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz
@lenkacar Ahojky. Tebe jsem si nejak zapamatovala z jinych diskuzi a mela sem pocit ,ze uz si to vzdala , protoze uz mas za sebou hodne zklamani ale jsem rada ,ze tomu tak neni a jdes do toho znova.... Jen ti chci poprat hodne stesticka a at se ta smula konecne prolomi a splni se ti to po cem tolik touzis.. :astonished:
13. čer 2011 ve 22:54  • Odpověz
@lenkacar zdravím.jéé,myslela jsem si to ,co maarina,že jsi to vzdala.... a ty si se odhodlala bojovat dál.to je dobře,holka.moc moc ti přeji ,at je to tentokrát úspěšné až do konce.
14. čer 2011 v 06:26  • Odpověz
holky jsou to poslední 2 mrazáčci ..dali jsme jim šanci a končíme,dneska jsem 8den a uvidíme ..rozhodla jsem se na rychlo a nečekaně mi doktor schválil ket ještě v cyklu co byla kontrola ,takže to bylo neplánované a v nativu a tak jsme na to kývli ,ale už další nervení ne ..ted je ta správná doba na všechno a když to ted nemá vyjít tak už nikdy ..cítim se dobře.Díky za povzbuzení :dizzy_face:
14. čer 2011 v 09:04  • Odpověz
pro toho kdo nenakukuje jinam ..nepovedlo se .bohužel .. :cry: musim se s tim srovnat a už to zkoušet nebudeme ..už nemáme ani mrazáčky ,tak si to nebudem vyčítat.ahoj všem! kačce posílam pusánka a zlatky klukům štípanou a aan šištičce jednu pusu, na umytou, prdku :sunglasses: :grinning:
19. čer 2011 v 11:24  • Odpověz
Len, uz jsem si myslela, zes to total vzdala, ale vidm, ze ne - mysleno diskuzi... tak holka nase. hodne zdaru a pozitivni energie.
iky tvemu rozlouceni minule diskuze skomirala, tak doufam, ze se zase pustis do tlachani a ja budu tajne nakukovat a smirovat a sem tam prispivat a budeme zas jedna velka rodina
jo a z neuspechu si tak moc nedelej, ja jsem se tak nejak pomalu smirila s tim, ze telo starne a ja uz nechci vecne mylne sance a uvidime, treba jednou adopce. jinak uzivame a s kamoskama s detma se nestykame - nic proti nic, ale nemuzu si pomoct.
tak paaaaaaaaaaaaaaaaaa holka
brou a kdyby neco, pisni do IP .at vim, jak zijete
19. čer 2011 ve 21:59  • Odpověz
@lenkacar :cry: :cry: :cry:
Kačenka děkuje za hubana a posílá jednu krásnou uslintanou pusinku :dizzy_face:
22. čer 2011 v 08:43  • Odpověz
makáme doma ..dělali nám 2dny byt od rána do večera ,takže jako mám omluvenku nejméně na 2dny :astonished: ,už je mi lépe trochu ..dostala jsem mrchu a klesla mi asi hladina hormonů a už nejsem tak vzteklá.. :confused: mur zdravím kočko ..no jestli sem budu chodit ,už jen jako teta ,už nic pro to neudělam ,ikdyž mě to mrzí ,ale už na to nemám bohužel ani prachy ,ani sílu a skončilo by to vážně rozvodem..ted zase dostal vzttah na prdel a tohle se bude lepit jak dlouho,zatim nemám chutě něco lepit
22. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz
@lenkacar teprve teď jsem dočetla, že posíláš klukům hudkánka, moc děkují a posílají zpět taky :wink:
10. črc 2011 ve 23:04  • Odpověz
@zlatovlaaska koukla jsem na fb na fotky kluků ,ty teda vyrostli
11. črc 2011 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.