• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Asi nebavilo :sweat_smile: Dělal si ze mě šoufky :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdu za ním k telce, ať je klid, oni teda v bedně nic nedávaj, tak si něco pustíme :grinning:
24. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Tak pa pa a krásný večer :dizzy_face:
24. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
24. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky zítra dám vědět taky přeju hezký večer ,bolí mě docela v břiše ,sna d se tam něco neposralo zase.
24. bře 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj prdelky - no bodejt zadnej velkej uklid nebude, stejne to bylo k nicemu, hezky se budeme setrit :sweat_smile:
jinak na tu vincentku ve spreji jsem slysela samy chvaly, prej ma hodne mineralu a cloveku je lip a pomaha na ucpany dutiny, takze se spousti ryma apod..podrobnosti vynecham.
Ty jo, holky, vy uz zase vsechny skoro stimulujete, to je bomba.
Ja hlasim, ze jsem byla na konzultaci v CAR a byla tam pro me nova MUDra, ale velmi prijemna, tak jsem se na dalsi pokec objednala zase k ni. Vzdycky, kdyz jsem se na neco ptala, tak jsem uz dopredu rikal, ze se jedna asi o hloupy dotaz, ale uplne v pohode...jinak inseminace mi doporucena nebyla, pry je uspesnost tak 10-15procent...tak zase budou ICSi a ja nevim co, tak 20ka jen to litne, no jo. ale hezky to utika, za 2 mesice uz budu taky snad stimulovat a takdy to budou tehulky, HURA!
dneska mi to moc nejede - net, tak se loucim, je to pomaly jako hrom.
brou nocku vsem!
24. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Mur, tak to je dobrý, že byla MUDra příjemná, já mám pak vždycky lepší pocit :wink:
25. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
My se dneska s manžou opět chystáme za kulturou, opět podpořit jednoho nadšence, který z vlasních zdrojů financuje málé kino :wink: Tentokrát se chystáme na Báthory - sice jsem slyšela, že je to nic moc, ale uněj v kině si můžeme dát před i během kina vínko, tak pak se mi třeba bude i ten film zdát lepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Jó a na víkend jedeme na poslední lyžovačku,tak budu bez netu. Doufám, že alespoň na horách bude sluníčko :wink:
25. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj prdelky tak kontrola dopadla tak ,že už nemám ani žíly na píchání ,sestra se zhrozila těch modřina jinak na každé straně asi 10slušných folíků ,zbytek malej nepoužitelnej,v sobotu kontrola a po neděli odběr ,pokud se zase něco neposere..
25. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
ale víte co ,realita může být úplně jiná ,jsem ráda ,že se vůbec něco ulíhlo velikostně byli 8,10,12mm a sliznice 8,prej je to dobrý no já tomu nerozumim..
25. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Leni, tak to moc gratuluju, to je velký úspěch, to hezky do pondělí dorostou :wink: :wink: :wink: Super :dizzy_face: A sliznice je ukázková, buď v pohodě :wink:
A s těma žílama to je strašný, já mám vždycky taky ruce rozpíchaný jak fetna :sweat_smile: Ale neboj tu narkozu ti někam píchnou a nebo ti budou vyprávět uspávací pohádky a nebo zpívat ukolébavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
kathy hlavně aby nezpívali moc falešně.. :wink: ,no jsem na vše zvědavá ..to budu mít tu pipku rozpíchanou jak nikdy :wink:
25. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz
mizim tlačí mě vaja na mozek
25. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahoj slépko, tak sqělý, gratuluju :grinning:
25. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz
díkis četlas ickvé? :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:54  • Odpověz
ahojky, nekoukala jsem se, teď jsem opisovala akorát jednu adresu a letím na poštu, tak na to pak juknu. zatím prdelky, těším se na vás :slight_smile:
25. bře 2009 ve 14:57  • Odpověz
tak od tří je tady mrtvo, no to je ale škandál!!!
25. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
čau holky tak co je tady novýho?
25. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
No čau Léňo ty seš ale slípka-gratuluju.Koukám,že si s těma vejcema na tom úplně nejlíp ze všech.Prý má tlačit bachor,že rostou vejce to já nikdy neměla
25. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
Kath-vy jste pořád na čerstvým vzduchu.Vy ty děti budete mít řádně zdravý
25. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Mur-uteče to jako voda
25. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojky aann, tak koukám, že bude zase píchaček :grinning: to abych taky o tom začala přemýšlet... ale nejdřív ještě pár kilo dolů... naštěstí jsem už pod váhou prvního opu, tak ještě takový 3-4 a budu na váze před umělým přechodem. a dalších 6 a budu mít svatební váhu atd, atd :grinning: a pak bych už do další stimulky možná i šla. ale co, člověk míní, život mění...
25. bře 2009 v 19:29  • Odpověz
no nic, nebudu chytračit, vyrazím pomalu na volejbal. minulý týden jsem si napsala omluvenku :grinning: dneska bych se měla hýbat. i když po včerejšku, to jsem se trošku zmastila, jsem 100% fit :confounded:
25. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
tuli prozrad kolik vážíš at nás tu drobet nasereš.. :wink: ,dneska je mi nějak blivno a točí se mi hlava ..blé jdu spát se slépkama..nono aan já a slépka? to jo ,hele já si počkám co ze mě vycucnou do tý doby tyhle imaginární počty neberu v potaz..jasnáý? a kdoví jestli se něco ošustí..ikdyž dáme icsy pro případ kdyby se tomu moc nechtělo..přeci jen kdyby to bylo po mě ,bude to líný i šustit :grinning:
25. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
leni, zatím neprozradím, nechám to takhle, protože bych vás spíš pobavila, jak jsem si to já prase vyžrala držku... pardón.. jsem z volejbalu doma a jdu do hajan. tak brou brou :wink:
25. bře 2009 ve 22:28  • Odpověz
Krásný večer, tak jsme se řádně kulturně vyžili - bylo to docela fajn, čekala jsem hrůzu a příjemně mě to překvapilo :wink:
25. bře 2009 ve 23:00  • Odpověz
Tak pa a dobrou noc :dizzy_face:
25. bře 2009 ve 23:01  • Odpověz
tady samé tajnosti ..hm..tak jo tuli a ne ,že na nás vybalíš nějakých 69kg,to bys mě teda dožrala holka moje ..jsi obdivuhodná jak ses do toho zakousla a makáš..Kathy a na čem že jste byli s manžou?já šla dobrovolně spát a ráno je mi lépe..skáknu pro rohlíky at mám co papat a jinak bude flákando grando..
26. bře 2009 v 06:39  • Odpověz
kuk, brý ránko, tak já letím na Petřín, jen jsem chtěla rychle najuknout :wink: jinak dneska budu muset zase chvíli žehlit... blééééééééé, jsem to ale lenoch.

Leni, neboj, do 69 mám ještě hóóóóóóódně daleko. možná příští rok :confounded: nějak jsem se na těch -5 zasekla. ale naštěstí to nejde nahoru.

Papa, letím, šelma už pláče, že chce za pejskama. :sunglasses:
26. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.