• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
bré ránko všem ,takže jsem si určila diagnozu ,zaplatpánbůh to neni angína ,je to zánět nosohltanu ,to se obejdu bez antibiotik ,tak dobrý tak to musim vylažet ,dneska makat nejedu ,manža tam ten bordel musí uklidit sám ,řezali se včera keře a thuje a je tam toho kopice ,tak na 3krát to odvézt,ale večer mi byla zima ,tak jsme se s tátou zahřáli ..při tom ..dobrý ,ale potom jak 2 důchodci ..
19. dub 2009 v 08:48  • Odpověz
čauves
Len zapomeň na to,že budeš nemocná!!!!Vy už jste dováděli??nějak brzo či co? :zipper_mouth:

Tuli-takže spolužačka chrápala a frajer si to rozdával na netu.A co dojeli jste až do konce?? :grinning:
19. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
aan ty volís myslíš že jsem jako šestinedělka nebo co? já píchat můžu ,nikdo neřekl ,že ne ..táta taky potřebovala vysypat pytlík
19. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to tak rychle uteklo-předevčírem si řvala jaká seš krvavá Mery
19. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
ty jo tuli sexuje po netu jo? já se z toho picnu ,člověk tu 1den neni a tady orgie ..co kathy zabednila ses doma ? hlásili tio furt v radiu
19. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Bré ránko, děvčata :wink:
Manža spal až do rána :sweat_smile:
19. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
a jako kdo řekl ,že to nejde přes???? už to mám jen maličko :fearful:
19. dub 2009 v 08:59  • Odpověz
čau tak to je paráda.nesežral oběd.jupí jupí dneska nevaříte :wink:
19. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Len, oni šli ve městě a my jsme od centra daleko. řekla bych, že to proběhlo v pohodě, bylo cca 1200 policajtů a 300 nácků a 200 anarchistů, takže vyhráli ty, co byli v přesile :grinning:
19. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
takže policajti vyhráli? to je paráda já taky nevařim ,je tu zbytek kachny a já si dam rohlík ..
19. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
řekla bych, že to policejti v pohodě zvládli a vyhráli :wink:
19. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
aan a jak je ? doufám že nic neděláš :rolling_eyes:
19. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
len taťku nemáš doma tak nevaříš to je jasný.To já něco uvařima upeču jinak chcípnu nudou
19. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
včera to bylo jak u blbejch navlečenej mě bylo horko a sclečenej zima ,tak jsem se furt oblíkala ,svlíkala a pak mám z toho nudli a bolení v krku sakra ,doufám že to nechytil manža ,ale přenos slin neproběhl ..na to nebyl jaksi čas ..
19. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
no je tedka v kaufu na nákupech a pak pojede na chatu ..ale má tam zbytek kachnuse tak na něj prdim a buchta se tam taky najde od pátku
19. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Len :grinning: :grinning: :grinning: já se ze všech poseru hned poET řiká manža ať zapomenu na to,že budu něco dělat a během dne asi 3 maily,6 sms pak volá ségra jestli náhodou nelítám s hráběma po zahradě.Ne nedělám nic,ale je to fakt strašný.Zítra jdu do práce,ale jenom na takovou promenádu :wink:
19. dub 2009 v 09:07  • Odpověz
protože tě všichni znaj ty jedna aan ,hele a až v práci všem ukážeš pupek tak mazej zase domu hezky ..
19. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
Len-jinak jsem asi v poho jak to má být.Cejtim podbříšek a nevim co to znamená-nechávám to a čekám :wink:
19. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
no já ho taky cejtila a mě teda poser jestli to je dobře čili nic ..u někoho asi jo ,u mě ne .. :rolling_eyes: ,jinak já to dostala 8den po ET tak to se ti doufám nestane ..
19. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
mě byla včera celý den kosa a jak to vypadá bude i dnes.Tady je mlha jak hovado.Stříkej si do rypce tu vincentku ta je fakt dobrá

Pupek budu ukazovat až nějakej bude
19. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
co se týče těhu jsem nějak klidná,ale holky v pátek jsem měla dépu jak svina ..brečela jsem kvůli všemui ,byl hnusnej den ,nešlo to vydržet nebulet ..venku hnus počas,obrečela jsem ivf ,oběšení mé lásky a to jsem si myslela ,že jsem dobrá a koukám ,že to prostě asi raz za čas vyplave ..a budu na měkko a v rádiu ještě naší písničku kurbna a manžel ,,co už zase řveš co ,,
19. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
aan na vincentku ti prdim rovnou můžu vdechovat osolenou vodu ,to je stejný ,tak mažu do postele pa
19. dub 2009 v 09:14  • Odpověz
čau
Tak seš ze všeho vyřvaná a můžeš jít do dalšího kola
19. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
tak jsem si aan myslela že jsem to zvládla ty emoce na jedničku a nebude to zase až tak pravda ,asi to čas od času vyplave ,na mě hrozně působí počasí ..a to jsem ještě musela sníst oříškovou čokošku a ouplně sama..chtěla jsem tu zelenou z lidlu s okýnkem a přinesl mi jinou ,tak byste jako nebrečely ? :frowning2: :unamused: :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
ted tady loutam rohlík se sýrem a se salámem a paprikou ..a pak půjdu zase číst ,je mi lépe asi to byla i svalová únava ,ten pitomej křovinořez je zatraceně těžkej a já jak dostanu do ruky zahradnické nůžky tak to je prostě vykydáno na celý den ,připadala jsem si jako střihorukej edvard.. :slight_smile:
19. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
to je věc která mě hrozně baví střihat keře a stromky..manža zase na štaflích seřezával 3m thuje ,jsou pitomci že to tak nechali ,jsou nádherné ,ale kdo tam poleze a ještě je to v kopečku ..on řeže já toho oplnou hlavu jak mi to pade na hlavu ,jak mu držim ty štafle ,no fakt pat a mat
19. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
a pak se druhej den nehnu na záda ..no to jsem celá já ..stokrát si řeknu ,že končim a pak zase vidim ,že něco chce poladit a jdu zas ..jediné plus je že manža má menší pupek ..jak maká ,kancelářská práce ta mu svědčí v růstu
19. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Leni to zacloumá s každým to je jasný.Je to ale pryč nic se s tim nedá udělat a těš se na další pokus.Jednou to vyjde :wink:
A s tou prací to znám.Minulý rok jsme zkracovali túje o metr,manža byl z toho nasranej,ale řekla jsem mu kdo tam asi na starý kolena poleze.Tak jsem udělala zahradu,aby se o ní nemuselo moc starat akorát teda sekat trávu jednou za 3 dny a kytky jsou všude ve velkých květináčích a nazdar.
A ty plotýnky to je tragédie :wink:
Žereš sýrový rohlík z lídlu,viď.ten mám taky ráda
19. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
aan žeru rohlík z kaufu a sýr k tomu mazací .. :unamused: sýrovej nedonesl ..je to pravda ,aan kdo o to má pečovat když to má pomalu 3m ,to samý okrasnej koutek a tam borovice nádherná ovšem už ted má 3,5m,vedle smrk stříbrnej 2,5m a pak nějaký keře ty jsem šmikla hnedka ,ta borovice je nádherná s těma velikejma bodlinama a je pravidelná ta snad šmejknout nepůjde ,jak by to vypadalo ,mám na ně vztek ,pajk bude mít 10m a spadne na chatu
19. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
kytky jsou tam hlavně cibulky tak ty aspon z tý země lezou samy ..a jinak já chci okrasnou ,ale dobře udržovací ..ne že tam polezu z lešenim. :wink: tak furt polehávam ,vzala jsem si paralen ..
19. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.