• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vnoučata a babička

(Zamčená)
5. dubna 2011 
Jsem babička,která zažila odloučeni od vnuka.Syn a snacha se rozvedli a nedořešili otázku "půjčováni"dítěte.Snacha "za trest" odmítala dávat dítě otci a úplně vymazala mne jako babičku.Neviděla jsem vnuka víc než tři roky.Nyní snad se to urovna,ale byla promarněna léta kontaktu a dítě už na mně téměř zapomělo. :frowning2:
4. dub 2011 v 07:40  • Odpověz
nebojte ,ikdyby zapomělo tak vy se mu připomenete,babička je babička,já tohle nikdy nepochopím,upírat dítěti rodinu a příbuzné,taky jsem měla problemy,ale nerozvedla jsem se jen a jen kvůli dětem a nelituji toho ....držím vám palce at si vnoučátka ještě hodně užijete :wink:
4. dub 2011 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz
autor
Díky za odpověd.Léta jdou,nám babičkam, každým rokem ubýva sil a energie.Mnohdy je to k pláči.Tolik se toho mohlo zažít...
4. dub 2011 v 08:08  • Odpověz
@zenta Kolik je vnukovi? Já babičku taky léta neviděla, po rozvodu rodičů to bylo takový krušný, ale pak se vše urovnala a na to špatný je zapomenuto, takže bych to neviděla tak zle, já teda už byla větší (naši se rozvedli, když mmi bylo 11), takže sem nezapomněla, ale myslím, že se zas připomenete a bude to dobrý.. :slight_smile:
5. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.