• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vrah z Kmetiněvsi na Kladensku

(Zamčená)
24. ledna 2010 
Holky četla jsem članek o tom klukovi co zabil tu divku. Normalne je puštenej na svobodu.co je tohle za stát!včera řikali že sepřestehoval do Prahya hleda podnajem a praci.takže mezi nama bude chodit takovej uchyl.http://www.novinky.cz/krimi/190013-mladik-ktery-zavrazdil-spoluzacku-z-kmetinevsi-odesel-z-ustavu.html
24. led 2010 v 08:58  • Odpověz
Tak tak - a ještě nebude mít ani záznam v trestním rejstříku, takže za vraždu a znásilnění 5 let a navíc je čistej jak lilie :frowning2: :rolling_eyes: to by člověk blil.
24. led 2010 v 09:09  • Odpověz
holky taky jsem z toho byla v šoku.Vůbec se nedivím postoji lidí z Kmetiněvsi,že kdyby ho potkali,tak ho zabijí.Chudáci rodiče té holčiny,vždyt je to výsměch.
24. led 2010 v 09:29  • Odpověz
já bydlím kousek od místa,kde zabil chlap stopařku(Keteň)a to dost brutálním způsobem,podřezal ji krk od ucha k uchu a ještě ji pořezal na stehnech.bylo ji teprve dvacet a jela stopem na brigádu do Liberce.Nedávno ho odsoudili na doživotí tak snad se ven už nedostane,tady člověk nikdy neví.
24. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Já mám kolegyni a její sestra dělala s maminkou té zavražděné holčičky na poště, bylo to děsný v tý době, kdy se to stalo :frowning2: No jsme teda stát na dvě věci, když pouští takhle nebezpečné lidi na svobodu, něco mu rupne v hlavě a udělá to jako znova? Já to jako mladickou nerozvážnost rozhodně neberu a ten kluk by měl být pod dohledem :angry:
24. led 2010 v 09:35  • Odpověz
já bych ho nechala do plnoletosti v ústavu a pak bych ho šoupla do třetí nápravní na doživotí.podle mě to v něm už je a může se to za čas zopakovat.
24. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Pokud vím,má diagnostikovanou celkem závažnou psychickou poruchu,tak by snad měl být pod dozorem v léčebně-alespoň..a stát umožní,aby byl na svobodě,s čistým štítem a vedl "normální život"..chjo.. :frowning2:
24. led 2010 v 09:53  • Odpověz
To teda koukam jak je to možný.
Co takhle udelat nakou petici proti tomu?Vzdyt bude chodit mezi nami a našimi dětmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Jako nejlepší je, jak znalci potvrdili rozsáhlou duševní a sexuální poruchu, ale ne, ředitel ústavu - znalec ze všech největší a nejstudovanější - ten ví, že nebezpečný není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: On přece bude dál pod kontrolou a má léčbu, chacha - a to přesně do tý doby než jim na tu slavnou léčbu přestane docházet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měli ho nechat zavřenýho nebo vykastrovat.
No fakt nevím, jestli se mám smát nebo brečet :sweat_smile: :rolling_eyes:
24. led 2010 v 09:58  • Odpověz
máme nabídklu se stehovat do zahraničí směr zapad
po techto zpravach to asi udelam, necitime se v tomhle state bezpečně :frowning2:
24. led 2010 v 09:59  • Odpověz
chtela bych videt řeeditele toho ustavu kdyby se to stalo jeho dceři
24. led 2010 v 10:00  • Odpověz
lendych petici už mají právě v Kmětiněvsi
24. led 2010 v 10:00  • Odpověz
jedu se tam podepsat
24. led 2010 v 10:03  • Odpověz
jabber no právě on tu léčbu může klidně přerušit ,vykašlat se na to.a to měl plnou hubu keců,že i přesto že by mohl být venku ,tak tam dobrovolně zůstane.no vydrželo mu to asi 14dnů.
24. led 2010 v 10:03  • Odpověz
teda tohle je fakt země jak je to možný že ho nechaj chodit mezi náma
24. led 2010 v 10:04  • Odpověz
jenže ta petice se týká legislativních změn, aby se to v budoucnu už neopakovalo :unamused: tenhle hajzl už venku zůstane :rolling_eyes:
lendych kdybych to měla kousek tak bych tam zajela taky :wink:
lenka - no právě, celé je to podle mě založené na jeho zodpovědnosti, že se chce léčit a bude tam dobrovolně docházet. Jo, takovejhle zm*d - ten musí mít zodpovědnosti až na půdu! :angry: Ten by jí mohl rozdávat :rolling_eyes:
24. led 2010 v 10:10  • Odpověz
jabber fakt pochybuju že by to myslel vážně s léčbou a nechápu že nepochybují ti co o tom rozhodují. :angry:
24. led 2010 v 10:13  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.