• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
olí verše skládala
a tak nic jiného nepsala,
atrei asi malou uspává
a kdoví jestli u ní nepochrupkává,
mně se to rýmování líbí
asi tady s vámi zůstanu ještě chvíli,
snad to tak moc nevadí
a moje očka to vydží :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
no já se jenom domnívám,že to zoubek nás dobívá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
třeba to zoubek vůbec není a Péťulka si prostě jen tak pění :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale mamka je přesvědčená,že to zoubek prostě je a vsadím boty,že do dne do dvou se s dásničky vyleje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
pak naběhnu do Tesca pro pastu,snad v tom místo pasty nebude kus plastu :sweat_smile:
víte né ta reportáž jak v plínce střep a hřebík byl?
To točili z našeho Dvorského Tesca,kdo by se tím nepochlubil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 20:45  • Odpověz
Cori cori, startuju a jsem hnedka u vás na jihu,
ráda dám někde kavíčko a koblihu :sweat_smile:
Jenže zase s výplatou problémy mám,
a tak každý peníz počítám. :angry: :confounded:

Jestli se tam někdy vydám,
hned na jevo ti to dám :wink:
Všecky vás pak objedu,
dáme něco dobré k obědu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu se spršit pod vodu a gel sprchový
škoda, že nemáme kout sprchový :frowning2:
budu tu za chvilku malinkou u vás zase,
ikdyž je hodím jak prase :frowning2:
19. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz
jéééééééééééééé ten poslední verš měl být...

ikdyž HODIN je jak prase!!!!!
ne že já chodím jak prase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz
Oloušku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
cori jsi tu vítaná,dyť si taky dubňátko a tady jsou úplně všeeechny dubňátka :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz
olí, kafíčko i obídek ti dáme,
hlavně, že si povykládáme,
jestli ti cestovat nevadí
tak se to nějak vymyslí,
tak jak se ti to vyřeší,
vyraz na jih nejjižnější,
ostatní se třeba rádi přidají
a na jih se daky vydají :wink:
19. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz
jojo, já si z toho moc hlavu nedělám, ještě dobumbám pár čajíčků na kojení a taky budu pít meltu, páč mi chutná a dál uvidíme při kontrole na začátku záři... tak jsem zvědavá...

nojo olí, to víš že si Soňulka moje umí taky zařvat a ona má taky tak pronikavej jedák, to je hrozný
je fakt, že když brečí, že jí něco je, tak je to takovej žalostnej pláč, ale když je vzteklá, tak mi praskaj bubínky

suzí, já vim, že jsi dneska sama samotinká, jsi to psala a zítra taky myslím, žejo :frowning2: nojo, tak si říkám, že někdo ty kojunky vydělávat holt musí
19. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz
se moc omlouvám všem
ale rodiče mé zavítali sem
tak jsme se jim věnovat musela
a teď bych nejraději sprišku navštívila :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz
tak já už to dneska balím,
jdu se podívat za tím robátkem mojím malým,
jistě už krásně spinká
a na zítřejší kontrolu u dr. se chystá,
taky si dám sprchu
ať smyju ze sebe tu vrstvu prachu :sweat_smile:
dneska byl náročný den,
tak vám všem přeji krásný sen.
A zítra hodně sluníčka a spokojená mimča :wink:
19. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz
Tak sem zpět, o čem budem si vyprávět???? :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
19. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz
olí to byla rychlovka,
to sis stihla dát sprchu? já se tam dycky rochnííímmm :wink:
19. srp 2008 ve 20:58  • Odpověz
Mikuloušku jj :frowning2: chudášek tatínek :frowning2: chci ho doma :frowning2:
já budu muset asi vypnout pc :frowning2: broučka to ruší ve spánečku,už i otevřel očička :fearful: ale snad zaspinkal a bude spinkat dál :dizzy_face:
tak kdybych se už neukázala,tak hezkou dobrou noc :dizzy_face: pusinky všem mimiškům a maminkám :dizzy_face:
jinak k tomu kojení,opravdu nebuď smutná,co jsme proto mohli udělat jsme udělali,čajíček bumbali,meltu,odstříkavali,já jedla i homeopatika,jo ještě mi zbyli kdyby je někho chtěl z kojícíh maminek!Pošlu:slight_smile:a víc už se opravdu udělat nedá,to už má v rukou příroda a jednou prostě mlíčko dojde každé:frowning2:
19. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz
se vám holky omlouvám,
že zase odbíhám,
ale tu sprchu hodit musím,
dokud Ninča ... já nevím ... dokud spí :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz
cori, dobrou, jo a já zapomněla, gratuluju Káje ke zdravým kyčličkám :grinning:
19. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz
Rochním rochním taky ráda, ale čas tlačí, a chci tu být i kus s váma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No už se mi klíží víčka,
mě zase unavila ta má opička :sweat_smile:

a žádná maminka dubňátka 2007 tu není??? Alčátko a tááák...páč její popis Nelušátka vypadá jako naše Hanička...jak tehdy psala, že Nelušátko jako miminko byla uřvaná a tááák :astonished: :confused: :sweat_smile: ...a o té plínce, jak si jí dává sama a tááák...No sem se pobavila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 21:02  • Odpověz
olí - tak koukám, že se všichni pakujou, no já zase čučím na aukro na nějaký užitečný věcičky pro mimi, tak jsem zvědavá, jestli bude nějakej úlovek
19. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz
Miku, no já už koukám na bodýčka s dl.rukávem, páč doma nemám ani jediné...ze všech už vyrostla.. :sweat_smile: :confused:

Jééé ja zapoměla na antimimi tabletu to by bylo :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 21:08  • Odpověz
tak jsem tu :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:15  • Odpověz
jj, my taky máme nedostatek body s dl. rukávem, s krátkým teď už moc nenosíme, jen když je fakt teplo, páč má ty ručičky pořád ledový se mi zdá a vždycky ráno pšíká, rýmu jako nemá, jen takový ty soplíky, ale radši dlouhej rukávek, no...
19. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz
Jiřinko jsi tu???
19. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz
já už mám na podzim taky slušnou zásobičku :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz
jůůů oli krásňácký fotčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 21:18  • Odpověz
jj jsem :slight_smile:
jo, a hlavně jsem chtěla říct, že u nás v baráku je přece jen chladno, takže na doma nabalit, na ven svlíkat
oli jj jsem si na to taky vzpoměla :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 21:20  • Odpověz
jéje, to je hezký, jak kdyby jste se domluvily :grinning:
19. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz
Jéooo už máte zásobu jo zimní podzimní???

No já mám bodýčka bez rukávu a když tak na to tričko s dl.rukávem,ale bodýčka nemáme no s dl.ruk. Ale zase to má výhodu..když je teplo, tak jí sundám triko a je v tom body bez rukávků :sweat_smile: Těch triček mám hodně od segry, a samé lepší nápisy: Hladový medvěd, Zuřivý pes a ták :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

miku, jojo, barák je jinačí než panelák to jo..a Hanička má taky věčně chladné ruce, ale řídím se podle nosa a zátylku, tak nějak se to říká nééé?? aby nos a zátylek nebyl studený..a taky nohy v teple..jenže ona ta bosorka malá si je sundá za 5 vteřin co jí je navlíknu strašně se tím baví :wink: :wink: takže já za den dávám fusky tak 5 352x :sweat_smile: :confused:
19. srp 2008 ve 21:22  • Odpověz
já jí dávám krátký a když je zima, tak mikču
podle ruček se moc neřídím, když je má venku, tak je jasný, že budou studený se řídím podle nosu
19. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz
no, tak já zase nemám ty bez rukávů :slight_smile: to je jak nátělník, to taky není špatný... mmch - dobrý trička teda.... jsem teď na aukru viděla dupačky pro holčičku kde je taková rozvalená sedící kravička a je tam velkýma napsáno "I am cow" .... sice hezký, ale to jí kupovat nebudu :grinning:
19. srp 2008 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.