• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
nojo, já měřím teplotu všude... jí sjedu přes uši, nos, zátylek, hrudníček, ruce, nohy... pak mé citlivé receptory vyhodnotí a pak oblíkám :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1683878&vReferer=%2Fphotos%2Fmikulenka
taky máme něco podobného akorá z jiného úhlu, jo a ty škvírečky v očích, to má normálně to tak chrní prostě :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:29  • Odpověz
Miku já ti koukala do albíčka a sem se smála :grinning: Je zlatá a máš krásné ty srovnávácí fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No to bodýčko bych taky nekupila, to spíš sobě na každou kozinu jednu kravičku nebo kozičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by chlapi padali po chodníku :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz
jdu prolustrovat fotečky, s mým super rychlým připojením je to tak na půl hoďky, tak mmt please
19. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz
sr volala mi švíca
19. srp 2008 ve 21:37  • Odpověz
mik Ninča taky tak někdy hrní :sweat_smile: :grinning:
19. srp 2008 ve 21:38  • Odpověz
jé oli, Hanička je teda fakt na tatínka, ten ji nezapře.... nebo ona jeho nezapře.... no to je jedno
ještě mrknu na picaso
19. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
no to bych taky mohla srovnat naše fotečky s Ninčou :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1749412&vReferer=

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, a jak často asi vám pijou teď berušky?? my někdy po 4 hodinách, někdy po dvou...a myslím,že kdybych měla "málo" mlíka, tak řve hlady nééé??? ona řve,jen jak jí položím někdy no :cry: ale ne hned po kojo jako...se pomazlíme, počumákujeme do zrcadla, dám jí do lehátka, a pak jí jdu přebalit na zem a řev no...to přece není z hhladu...

fuj to sou zase otázky co??? :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
oli a jak je? nesmutníš moc?
19. srp 2008 ve 21:42  • Odpověz
oli: to samý u nás, pořád dobrý a jak ji položím, tak začíná automaticky natahovat, tak ji hned konejším a ona se uklidní
kojíme jak si řekne, ale přes den je to pravidelně po dvou hodinách
19. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
jé oli, ty obrázky jsi namalovala krásně, jsi šikulka, já bych taky někdy chtěla vyzdobit zdi, až bude mít Soni svůj pokojíček

Jiři, to udělej, jsem hrozně zvědavá na koho Ninuš víc jako mimi
19. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz
Už tolik néééé Jiřinečko :grinning: :grinning: :grinning: ale včera sem měla depku jako blázen...mi najednou přišlo, jak sem sama samotná víš nééé noooo asi tak :confused: :zipper_mouth: Tak sem zajela k našim, dneska taky, zítra možná budu s Bucenkou na chvilku, pak vyzvednout pas, no snad to nějak uteče :sweat_smile:

ale krtek ten má depky velké...dneska ráno si normálně k nám do pokoje otevřel dveře, nechápu :sweat_smile: :confused: :astonished: ....vlítnul mi do postele a chtěl mazlit...no mišutka moje zlatá :wink:
19. srp 2008 ve 21:45  • Odpověz
oli jj taky jsem pořád s někým, aby mi nebylo tolik smutno a když kouknu z okna a vidím naše autí, tak je takový pocit, že je Mara doma, tak si říkám, že je a šel zrovna cvičit :grinning:
brouček asi věděl, že jsi měla depku a šel tě uklidnit, to kočičky vycítí :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:47  • Odpověz
oli - Sonča se chová podobně, ale taky bych řekla, že to není z hladu, kojíme po těch 3 hoďkách, ale k večeru jí mám u prsa někdy i dřív a nechávám jí cumlat, páč jinak je hrozně nevrlá a neví co by do tý papuly narvala (jestli to je z hladu... no fakt nevim)

olinko, to uteče jak voda... já mám sice MM víceméně doma, ale taky se cítím dost samotná, páč když přijde včas, tak jde ven nebo do dílny něco šmrdlat, pak přijde domu a pustí bednu a u toho usne a v noci přelejzá do postele... no, už jsme se kvůli tomu párkrát chytli, ale teď co mám Soníka, tak se pomazlinkám jinde.... jo a docela mě mrzí, že si MM zvyknul, že kolem malý lítám pořád já, třeba večer když spí a vypadne jí dudu, tak ona jak trochu procitne, tak se začne vrtět a natahovat, no a on na mě třeba jen houkne že se vrtí, ale nikdy jí toho dudu nezkusil sám dát (jestli si myslí, že to neumí, nebo se bojí, že by jí víc probudil)... no, jsem si trošku ulevila tady
19. srp 2008 ve 21:52  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla k těm fotkám, oli - tam jak se po koupání beruška vzteká, tam je k sežrání... mě se taky Soni hrozně líbí když se vzteká... jen kdybych to nemusela poslouchat :sweat_smile: :sweat_smile:

Jiří, ta poslední fotečka v tom letním modýlku, to je panenka prostě :slight_smile:
19. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz
mikul: jo takový stavy jsem měla asi před týdnem, jsem měla pocit, že mi MM vůbec nepomáhá a že mu se život vůůůbec nezměnil apod.
19. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz
Miku taky to tak máme doma...když je Zdeněk doma :grinning: :pensive: ale je prostě blízko kdyby něco víš jak :dizzy_face: a večer si najdem aspoň 5 minut,aby sme vše probrali...on je pro mě strašná opora, dokáže mě vždycky rozesmát, aááá vubec...no po 5 minutách padám ale únavou a spím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: víc neřeším, když má chuť, tak jí okoupe, přebalí, a ašpoň si chvilku pohraje...ale kolikkrát sem mu už i řekla, ať jí zabaví, že já už nemůžu :sweat_smile: :sweat_smile:

Jo a s tím vztekáním...to já někdy chytám záchvat smíchu už fakt..já vím, si klepete asi na čelo, ale mě to příjde legrační :grinning: :grinning: :grinning: a ona vždycky znejistí a po chvilce se chlame taky :grinning:
19. srp 2008 ve 22:00  • Odpověz
jiři - jj, já vím, že už na to přišla jednou řeč, no, nezbývá nám než se s tím smířit, já ho přece nebudu nutit, aby se víc staral o svou dceru... jen je mi pak líto, že třeba neví co s ní, že nemá vyzkoušeno co se jí líbí, co ne, pak na mě může žárlit nebo mi mít za zlé, když ho třeba napomenu, že něco dělá špatně, chjo, je to složitý
a nejvíc mě dokáže vytočit, když se mi zrovna něco nevede, nebo malá brečí, tak to on hnedka ví, že má určitě hlad, nebo jí určitě musím přebalit, nebo když mi jednu chvíli blinkala, tak hnedka, jestli jako nemám špatný mlíko, no to mě vytočil teda!
místo toho, aby pomohl, tak mě takhle "podporuje".......
nojo, je to kluk šikovnej, do práce jak magor, peníze vydělat umí, hodnej, věrnej, nechlastá, nekouří (už zas), tak co bych zase chtěla... třeba se v něm otcovské pudy ještě probudí
19. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz
no nejlepší bylo, když ji měl MM chvilku hlídat a prý: a co s ní mám dělat? :sweat_smile: :grinning: říkám, že toto musím řešit celý den, jak ji zabavit

oli: dobrá taktika :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz
Miku, tos popsala,jak to vypadá u nás :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Víš jak, chlapi to cítí jinak asi, těžko se do nich vžít :rolling_eyes: Pro nás je to takříkajíc "automatické", ale pro ně?? nová situace a jak se s tím chlap asi vyrovná...

Já mu ve čtvrtek jak dojel, prostě oznámila, že v pátek jdu na sraz a bude hlídat...no sice zblednul, ale hned prej jojo, to je jasné,jen běž :grinning: :grinning: No bohužel sem byla chvilku jen,kvůli tomu jak měla hlad :confused: ale to neva, však zase taťku vycvičíme :grinning: :grinning: :grinning: ...a je fakt, že Hanička mi chyběla jako blázen...a nechci,at je tak silně fixovaná jen na mě...ale je ještě malinká že jo :dizzy_face:

No a jinak sem si koupila plavky v celku a hned jak MM bude pracovat někde blíž a bude jezdit domů, tak začnu chodit plaváčkovat, ať se ty moje kůže změní trošku v koziny zase :sweat_smile: :sweat_smile: a ten relax ve vodě jůůůva, se už třepu :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz
jé oli - to je potvůrka, povahou mi teda fakt připomíná Soňu, když řve, tak se jí sice nechlamu, ale stačí, abych na ní udělala párkrát bafiky baf, nebo kuk zpoza plíny a je vysmátá

Jiří, to je jak u nás :slight_smile: tudle jsem měla malou na přebalováku po přebalení a povídaly jsme si spolu a chlamala se a brblala jak blázen a MM, že si s ní jde taky popovídat, tak jsem je nechala o samotě a on za chvilku... jak to děláš? na mě kouká jak kdyby byla rozbitá :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: se musím řechtat, páč u nás je to to samý :grinning:
19. srp 2008 ve 22:08  • Odpověz
Miku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej rozbitá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No na mě MM...no já se jí snažil uspat, ale ona tě furt hledala po bytě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
však počkejte až budou míma větší, tak tatínkové budou za hrdiny
19. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz
Jiřinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Přesně tak, až budou mimi chodit a ták...to se budou vytahovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No berušky, já to balím, sem ko. a už nevidím ani ň :pensive: Moc ráda bych pobyla dýl ale třeba nabrat síly na zítra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak ve 3 budu mít budíček, tak aspoň těch 5hodin :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Děkuju za tu chvilku s váma tady a vylité srdíčka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zítra asi příjdu na chvilku zase, dle možností :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

brou noc :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz
Tak já jsem tam a vy tady, to je nespravedlivý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
dobrou noc oloušku, pěkně se vyhajinkej, já budu mít budíček cca v 1 ve 2
zítra tu moc nebudu, máme spicha s kamoškou a malým
sladký sníky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 22:14  • Odpověz
andy my jsme všude :grinning:
19. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
oli - v rodině vždycky musí být prostě aspoň jeden rodinnej typ... u nás to byl můj táta, ten ke mě vstával v noci jestli dýchám a budil mámu, aby nakojila, pak jsem byla na flaštičkách tak třeba i krmil v noci sám, co si pamatuju, tak si se mnou hrával, jezdil na výlety.... a máma byla ta co vydělávala peníze, nosila si práci domu, pak si po večerech vykládala solitaire, no, taky jsem po jejich rozvodu zůstala s tátou......

mě hlídal malou asi 3/4 hodiny, páč jsem měla pokakaný auto a musela jsem ho nechat v Kutné Hoře a pak bylo opravený, tak jsme pro něj s mým tátou jeli, tak Honza musel být doma s malou sám a to jsem teda docela trnula.... no, přežili oba, co myslíš? malá na gauči něco tam brblala a házela s plínou a MM čučel na bednu :slight_smile:

já už taky musím začít něco dělat pro to svoje tělo! koziny povysávaj čím dál víc, chjo, ale dokopat se do toho.... :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz
tak Ninča na Mary reaguje dobře, vlastně ona se řechtá na všechny a i hlídat ji umí, kolikrát jezdím nakoupit nebo jsem šla k dr., ale hold to není máma, že?
19. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.