• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
brou brou olínku, já doufám, že bude budíček zase až v 5:00 jako dneska..... si to maluju, co? :grinning: :grinning: :grinning:
ahojky Andy - já teda nejsem všude, páč mě nebaví většinu věcí psát 2x
19. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz
No koukám.

Holky, jak si tady stěžujete, že se manžové víc nestarají o dětičky, tak já mám doma to samý. Pochová jí to jo, ale nevykoupe jí, nepřebalí. Krmil jí zatím jen jednou. Taky si myslím, že se to srovná, až malá bude starší. S Jiříkem si docela už vyhraje, ale s mimčem si asi ještě neví rady nebo co. Pořád mu to vyčítám a dokonce jsem si kvůli tomu i poplakala, ale nechci ho do ničeho nutit. Zase mi pomůže jinak, že vyluxuje, vynese koš, donese mi prádlo z pračky a tak.
19. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz
ahoja holčičky,já vždycky přijdu když už tady nikdoooo neni :frowning2: :frowning2:
holkyyyyyyyy,mluvíte mi z duše :slight_smile:
pro mě je to tady fakt takovej druhej domov,je to rituál :slight_smile: sednu k poči,udělám si cáro a čtu a tlemim se,nebo bulim nebo se rozčiluju,prostě všechny emoce.............. :pensive: :sweat_smile:
a teda čučim jaký jste skvělý básnířky :slight_smile: :grinning:
19. srp 2008 ve 22:26  • Odpověz
Jiři - Soni se na MM taky řechtá, ale prostě, jak si s ní šel povídat, tak ona asi zrovna byla rozjetá se mnou, tak na něj koukala jak z jara... jinak ho jako zná, někdy až žárlím, jak se na něj krásně culí, jen co se na ni podívá

andy - aspoň něco, to u nás ani lux, ani prádlo koš sice jo, ale nedá novej pytel, a koš i kdyby se na něj měl vyvalit, tak ne.e.......... a abych mu nekřivdila, tak jediný co MM doma dělá je, že umí dát nádobí do myčky a zapnout.... jo a taky dělá bordel, jako snad všichni chlapi
19. srp 2008 ve 22:28  • Odpověz
kouká, že všude stejný :grinning:
ne že by mi nepomáhal, to jo, když vidí, že to dělám, tak to převezme nebo když ho osvítí, tak i to nádobí umyje :grinning:

ahoj barru, vždyť jsem tady :slight_smile:
19. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz
ahoj barru.... jj, pro mě taky, je to fajn, že máme taknějak stejný bolístky i stejný radosti a můžeme je sdílet
19. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz
Mikul, jj to jsou chlapi. Si nevybereme. Všichni jsou stejní. Holky, ta moje kočka je na tátu jak litá, občas normálně žárlím :sweat_smile: jak se na něj řehtá a tulí se k němu. Ale ke mě se tulí víc že jo, já jsem s ní přeci jen víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz
jejda, jsem to napsala s tím košem nesrozumitelně.... tak ještě jednou, koš vynese jednou týdně když vyvážejí popelnice, jinak ne.e i kdyby se na něj měl vyvalit.... no a nedává tam ten novej pytel, takže já vždycky něco vyhodím a pak to sbírám... páč si neuvědomím, že je čtvrtek :angry:
19. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz
Mikul já to pochopila. Jinak u nás bych ho zas nedonutila ani umýt nádobí. Ani ve dřezu, ale ani v myčce, což si myslím, že není problém to tam naskládat a zapnout.
19. srp 2008 ve 22:37  • Odpověz
no, tak jste mě potěšily, že v tom nejsem sama :wink: ve dvou... třech.... více.... se to lépe táhne :grinning:

jinak nám to přece ty naše berušky vynahrazujou, já bych zase nechtěla takovýho toho přehnaně starostlivýho otce, bysme se snad o malou ještě museli prát :grinning:
19. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz
Jo jinak holky, život bez koně už si nedovedu představit. Tady se můžu svěřit se svým trápením a starostma a vždycky je tady někdo, kdo mi povzbudí. To jako manžel taky mě vyslechne, ale babinec je babinec že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 22:38  • Odpověz
andy - to mytí v myčce, když vidím jak to tam MM skládá, tak mě by se tam vešlo ještě jednou tolik nádobí... ale jsem ráda aspoň za něco, tak mu radši nic neříkám páč by se na mě příště vy.....
19. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz
Holky, jdu do hajan, už se mi zavírají očka. Tak se mějte a dobrou.
19. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz
mě je líto, že nám táta jezdí pozdě domů, ale zase to beru jako daň za to, že máme penízky :unamused:
19. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz
andy dobrou noc :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz
andy - tak brou brou
19. srp 2008 ve 22:43  • Odpověz
dobrou andy :wink:
19. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz
baru se teď dívám, jak Rozárka na té poslední fotečce suprově kouká :grinning:
19. srp 2008 ve 22:45  • Odpověz
Jiři - mě je to taky líto, většinou přijíždí kolem tý sedmý, když koupeme pak papáme a jdem spát... a dneska malou neviděl vůbec a víkendy je většinou taky pryč... ale zase díky bohu za melouchy, páč z výplaty by jsme toho moc nepořídili
19. srp 2008 ve 22:46  • Odpověz
tak víkendy je naštěstí doma
to ho vidíš míň jak já :unamused:
19. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz
jé, Rozárka je beruška rozkošná... má tu mašličku do vlasů jako Lindička zuzinky, žejo? je prostě kouzelná :slight_smile:
19. srp 2008 ve 22:50  • Odpověz
no, přes zimu asi bude zase víc doma, to přece jenom zedníci tolik práce nemaj, uvidíme....
19. srp 2008 ve 22:53  • Odpověz
tak aspoň že tak :slight_smile:
to MM jezdí každý den domů v šest, léto nebo zima, horší až bude muset dělat i víkendy nebo spát v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz
Jiřinko, barru, jdu taky do hajan
krásnou dobrou noc
19. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz
dobrou noc mikul :slight_smile:
19. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz
děkujem za pochvaly :slight_smile: moc :slight_smile:
dobrou noc mikul :wink:
na mě ted skočila nějaká rýma,možná od rozinky,má jí už dva dny,sakjiš a bolí mě i v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
19. srp 2008 ve 23:01  • Odpověz
jejda barru, tak opatrně na sebe
já měla onehdá angínu a ATB :unamused:
19. srp 2008 ve 23:03  • Odpověz
hele proč se bavíme na dvou tématech jenom my dvě? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 23:04  • Odpověz
my máme za hodku 4 měsíce :slight_smile:
zlatíčko moje už veliký :slight_smile: ,hrozně to letí :unamused: vid?
19. srp 2008 ve 23:05  • Odpověz
fakt? tak gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ty letí, ale jsem říkala, že se mi líbí, že jak roste, tak je s ní větší sranda :slight_smile:
19. srp 2008 ve 23:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.