• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
jdu do hajan, dobrou noc :slight_smile:
19. srp 2008 ve 23:08  • Odpověz
přesně....je to nádherný období :slight_smile:
hlavně když se od srdce usměje :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 23:09  • Odpověz
jo to je klááááááásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mám na krajíčku jak jsem dojatá
19. srp 2008 ve 23:10  • Odpověz
já taky,furt bych z ní plakala a umačkala bych jí :slight_smile: :grinning:
tak dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuu :rolling_eyes:
19. srp 2008 ve 23:13  • Odpověz
holky vy teda krafete až do pozdních hodin....to já už mám půlnoc :grinning:

hele a kde jsou loňský dubňátka? holky sem taky občas kukněte.....mě by třeba zajímalo, jaký byli první Vánoce s prckama :slight_smile: a jak reagovali na sníh :slight_smile:
20. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
šup nahoru :slight_smile:
20. srp 2008 v 10:00  • Odpověz
No taky koukám, že všechny dubňátka jsme jenom mi dubňátka
20. srp 2008 v 10:07  • Odpověz
jé barru přejeme rozárce vše nej k 4měsíčninám :slight_smile:
20. srp 2008 v 10:25  • Odpověz
nj, tý jo 4 měsíce, to nás čeká za chvilku tak všechno nej, nej, nej
20. srp 2008 v 10:26  • Odpověz
tak znova.....loňský dubňátka....jaký byli první Vánoce s prckem a jak se líbil sníh? a nedělejte, že sem nechodíte, jo...laskavě... :grinning:
20. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz
Pavlí, nejsem sice loňský dubňátko, ale vzpomínám na první vánoce s Jiříkem. Byli super, až na to, že jsme byli po té sviň.... salmonelose, takže jsme nemohli papat salátek ani kapříka, protože jsme byli na dietě. První sníh se mu moooc líbil, ale přeci jenom byl trošku starší než budou letos naše dětičky, tak jsem sama zvědavá, jak to bude vypadat s Anežkou.
20. srp 2008 ve 23:13  • Odpověz
Ahojky,
já mám doma dubnovou dračici (21.4.2006) a teď čekáme březňátko (nevyšlo to na duben :cry: :slight_smile: )
21. srp 2008 v 10:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj tis, vítej, březen je taky hezký, aspon budete dávat dárky z dvou výplat :sweat_smile:
21. srp 2008 v 10:15  • Odpověz
ahoj vsechny dubnatka, chtela jsem se zeptat tech lonskych ci predlonskych, kdy jste davali deti do sportaku ci golfacu a jake byste doporucily? Davca ma neco pres 4. mesice, ale tak od 5. mesice uvazuju o sportaku s moznosti sklopit do lehu ... :slight_smile:
na Vanoce uz se tesim ted jak mala - jsem zvedava,co bude Dadis rikat na stromecek :slight_smile:
21. srp 2008 ve 12:19  • Odpověz
Cau holky ja se taky rada pridam taky se chci zeptat na ty sportaky ci golface jak se tady pta anke :wink: Malej si mi tam skoro nevejde do korbicky

A na vanoce se ted aja taky uz moc tesim co budem malej delat :slight_smile: :wink:
21. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz
brambory moje ahooooooooojjjjjjjjj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ani nedočítám,později dočtu jen píšu novinky!!!!!!!
Vám du říct,že jsme byli u dr s těma červenýma pupínkama,pač to začlo min. čtvrtek den na to teplota a pořád nový a nový a to na rukou dycky jako,že by vybledne a zase úúplně zrudne,no a dneska má osypanou celou papulku a ruce a v hlavince,tak jsem mazala a jak nás viděla,tak řekla,jj včera jsem tu měla maminku s ročním miminkem a měla to samí!!!Prej to je viroza,doprovazená horečkama a vyskákanýma pupínkama na rukách a obličeji,tak říkám skvělý a ona,že to je dlouhodobější třeba i 14 dní než to úplně zmizí ta teplota a pupí,tak jsme vyfasovali pudr na to,že prej to i štípe asi nebo co a je to takovej divnej název té virozy,že si ho ani nepamatuju něco WHAND jako s rukama a nevim,je to kožní viroza doprovázená teplotkama prostě,takže žádnej kousanec :angry: :angry: :sweat_smile:
pusinky mucinky mucky mucky mucky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
21. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz
jejku jejku suzzi, co to ctu? tak at je chudinecek brzo zdravej ... to jsem vubec nevedela, ze neco takoveho existuje. Jezis, tak to abych se taky podivala, jestli se to Davidkovi nehorsi - ale u nas to snad opravdu bude komar ...

tak se drzte, hlavne kdyz to neni vazny - tak preju, at to petulacka moc nesvedi a nestipa a at je brzy fit, chudinka mala :slight_smile:
21. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
koukni se Lidušáčku do albíčka jak teď vypadáme :fearful:
21. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz
a děkujeme,snad to bude dobrý,ještě,že jsem šla k dr :fearful:
21. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz
jeeeejku chudinkaaaa :-/
21. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz
tak mysackovi posilame pusinku a pohlazeni a taky pofoukani, at to nesvedi ...
21. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz
děkujeme a koukala jsi my už sedímeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz
koukala, to je super :slight_smile: jste sikulky ... ja se ted davidka snazim naucit na obraceni na bok, ruzne s nim blbnu ... priblizim se k nemu, on otevre pusu jako ze me sni a ja mu utecu hlavou na stranu a on se za mnou prevali na bok :slight_smile:))
akorat trpim jak zvire, protoze ho uz 3 dny nemuzu kvuli tomu nabehu na opar pusinkovat a to je peklo, vzdycky se zastavim tesne, dvakrat jsem teda nevedomky mu dala hubanka na hlavicku, ale snad se nic nestane, kdyz ten opar se nakonec neproklubal a pevne doufam,ze uz ani neproklube ....

a suzzi, co delate v tydnu od 22. do 26.9.? ze bychom se vam s Dadou vmackli do programu :slight_smile:)))
21. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz
juj tak super,to je Daneček brouček můj šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hele Lidušáčku to fakt jako ještě nevim co děláme za měsíc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: to budu vědět tak týden před :slight_smile: tak si dáme vědět juuu :dizzy_face: no a už zase běžim,Péťula si všechno co měl na obličeji a ručičkách sežral,tak mu to jdu natřít znovu :grinning:
21. srp 2008 ve 14:07  • Odpověz
21. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
fuuuuj, tak mame za sebou uplne snad nejotresnejsi uspavani ... Davidek unavenej jak prase, ale jak jsem ho capla, ze jdeme houpat na uspani, tak misto pobekavani to vygradoval na rev jak tur, u toho se sponoval jak prkno, zadna poloha nezabrala, pak se prorval az k dalsimu kojeni, pak zase rev a des a bes, pak se poblil, uz ani nase oblibena Marseillaise nezabrala, pak zese chvili rev a pak usnul dudlanim u prsa ... reknu vam, nechtela jsem ho nikdy nechat vyrvat, ale tohle bylo skoro stejny, bo prorval stejne skoro celou dobu ... pomoooooooc :sweat_smile: :cry: :cry: :cry: :sweat_smile:
21. srp 2008 ve 21:24  • Odpověz
anke, my už na sporťák přesedlali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2008 ve 21:59  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Liduško to mě mrzí :frowning2:
holky já se chtěla zeptat možná spíš těch starších dubňátek,Naše ještě asi nedávají,že?:slight_smile:
Dáváte na noc kaši?A jakou s jakou mám začít a s jakou máte dobrou zkušenost?Díky :slight_smile:
22. srp 2008 v 06:51  • Odpověz
jé ještě jsem se zapoměla zeptat a to dáváte místo mlíčka nebo pak ještě dokrmíte mlíčkem?A dáváte to s flašky nebo lžičkou?Já bych chtěla začít z flašky,ale nevim jestli to jde
22. srp 2008 v 06:59  • Odpověz
ahoj vsichni, tak po udesnem uspavani mame za sebou noc s budickem na kojeni co 2 hodiny - uz asi ctvrtou v rade, kdyby to tak chtel protahnout aspon na ty tri ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi, ja se vcera ptala na hafo veci primo v "Detatka narozena v Dubnu 2007", protoze sem nikdo nechodi ... holky mi ochotne poradily uplne se vsim, jsou moc hodne a prijemne ... tak to treba zkus tam :wink: co dela Petulka, je mu lip?

hezky den
22. srp 2008 v 08:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.