• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
jj snad mu je dobře :slight_smile:
22. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
22. srp 2008 v 10:02  • Odpověz
čus bus :grinning:
malej spinká pořád,zrovna,když máme spicha se nechce vůbec probrat :sweat_smile:
22. srp 2008 v 10:03  • Odpověz
se omlouvám, ale nějak nestíhám, jsemměla návštěvu
22. srp 2008 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky,

suzínku, chudášek Péťulka :frowning2: a že se ta hnusná nemoc drží tak dlouho, potvora :angry: snad už je bobiškovi líp, posíláme se Soničkou chladivý pusinky na pupínky a jednu obr uslintanou mamince :grinning:
suzzi, jinak kašička se určitě může dávat z flašky, páč jsem někde četla o dudlech na kaši, ale víc k tomu nic nevím :sweat_smile:
23. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz
jé ahoj holky
jsem vás hledala. ani echo nedáte. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Andy klobouk dolů před tebou. jsem dočítala po dovče duben2008 a sympatizuji s tebou.
24. srp 2008 v 07:43  • Odpověz
Zuzi jak jsi se ptala na tu kaši tak mi jsme s ní začali. Nutrilon rýžová. a malý děsně chutnala, ze zeačátku jí jedla polžičkách a pak když zřídla tak jsem jí to dala do lahve s větší dírkou a dopila jí. ale nevím jestli zřídne všem nám po těch jejích slinách jo. :grinning: :grinning:
24. srp 2008 v 07:52  • Odpověz
čau holky

čau SUZINKO :grinning: kočko koukej napsat nějaký info....ať víme, že "žijete" :wink: stýská se mi....i po těch tvých smajlíkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co takhle občas pozdravit v Dubnovkách 2008 :wink: určo tam nakukuješ, ale hoď tam občas i nějaký slůvko :wink: už se to uklidnilo....a Vikvik nechodí....já teda doufám, že taky zatím jenom čte a že až to přejde, že zase chodit bude.....přece jenom jsme byly dobrá parta a ještě pořád jsme :slight_smile:
25. srp 2008 v 11:21  • Odpověz
Ahojky,

jj suzínku, já se přidávám k pavlínce, navíc mě nebaví sledovat 2 diskuse a přispívat do nich víceméně to samý
25. srp 2008 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky,

Evi, díky za sympatie :wink:

Suzzí, taky bych ráda věděla, jak se máte, co děláte, co Peťulka a tak.

Mikul, tahle diskuze má být pro všechny duňátka ať už 2006, 2007, 2008 a teď už 2009, ale nějak sem chodíme jen mi.
25. srp 2008 v 17:23  • Odpověz
jj andy, já to chápu, ale právě, že sem stejně chodíme jen my (za suzzínkem asi nejvíc), tak proto píšu, že máme dvě diskuse stejný

ostatní holky sem asi moc nenakukujou už :frowning2:
25. srp 2008 ve 21:48  • Odpověz
Je to škoda, nebylo by špatný se tady scházet i s maminama co mají starší děti, aby nám poradili ohledně oblečení třeba.
26. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
hele tak jestli sem nakukujou i jiný dubnovky než ty letošní, tak mám dotaz......jakej pytel do kočárku na zimu se osvědčíl?
28. srp 2008 v 17:50  • Odpověz
Pavli, jsem sice letošní, ale mě se osvědčil u Jiříka Emitex.
28. srp 2008 v 18:38  • Odpověz
co to tu je za novou diskuzi? kde mam chodit :sweat_smile:
24. zář 2008 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj damy, my se pridame...jo???... my jsme minuly rok...ale pytel se nam osvecil beranci...jaka nahoda :grinning:
Elina je ovecka, ale takova ta poslusna zatim...ja jsem ten bača, co jeste ani nemusel zvednout tu hul... :grinning: ...jinak jsem zvedava jak to bude do budoucna...pritel beran, El je beran a ja stir...malickej (nejedovatej).

Jinak jsem tady videla nasi "stauou pautu" z dubnu min.roku...alcatecko malinke, karotku...holky, vam nase nestacila? Musite jeste polemizovat o mrnatech nekde jinde????Haha...no nic, jdu kojit, bo me rve za malicek a tahne do loznice...papaaa
14. říj 2008 v 11:20  • Odpověz
Janus,..................tak proč tam za námi nechodíš,.................je tam bez Tebe nuda! :grinning:
14. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj ženský...Můžu? Mám prcka dubnovýho z minulýho roku a ted čekám zase dubnový miminko :slight_smile:
17. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
marketovna: jasně, to je super, gratuluju k těhu :dizzy_face:
17. lis 2008 v 19:50  • Odpověz
Holky, co to jeee? Par dnu tu nejsem a tady takovy zmeny....
18. lis 2008 v 08:28  • Odpověz
aha, tak ted vidim, ze tato diskuze je zalozeno uz davno, no nic jsem nerekla :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky,

já jen abych trošku připomněla tuhle diskuzi. Už jsou mezi námi nová miminka. Tak holky dubnovky 2009 jak se máte s čerstvými miminky. Holky dubnovky 2008 jak slavíte první narozeninky a co starší dubňátka jak se mají?
24. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.