• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
Tak u nás v poho,..............kdykoliv šlo o výmenu názorů,tak se to nikdy tak nezvrhlo.Ale spíš holky už nemají čas :confounded:
V těhu to bylo supr,Ráda na to vzpomínám. :dizzy_face:
14. srp 2008 v 09:02  • Odpověz
xsuzzi: debatu jsem četla..prd na ně :wink: jako nekojící mu dáváš úplně normální jídelníček, jakej má bejt :wink:
14. srp 2008 v 09:04  •  2 děti  • Odpověz
BAF

jůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: sem tůůůůůůůůůůůů :grinning:
14. srp 2008 v 09:06  • Odpověz
sis:já vím :grinning: díky :dizzy_face:
karot:jj já na to taky strašně ráda vzpomínám,bylo to úplně supr prostě,fakt nebejt tohodle incidentu,tak bych řekla,že jsme měli nej diskuzi na maminky(samozřejmě to si myslí každá diskuze:grinning:) prostě tam máme skvělý holky,děsně moc hodňoučký a nebejt toho,tak si to myslim ještě teď :fearful: každopádně pořád i přes ten incident jsou všechny až na dvě,prostě ty nej sluníčka co sem kdy poznala,vážně :dizzy_face:
14. srp 2008 v 09:08  • Odpověz
xsuzzi: no já když to četla, tak jsem byla normálně nasraná teda :zipper_mouth:
14. srp 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
jůůůů Pavlííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu na wécé,hned jsem tu :grinning:
14. srp 2008 v 09:09  • Odpověz
tak řveme....tak já zase du....ale přijdu :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:11  • Odpověz
xsuzzi,......................taky jsem to četla a klepala si při tom na hlavu. :grinning:
Každá mamina by si to měla dělat podle sebe.Taky jsem měla pár kamarádek,které se takhle zvrhly a honem rychle jsem s nimi přerušila vztahy,protože tohle mě neba. :confounded:
Já jdu taky.Mlaďoch je vzhůru,tak se mu jdu věnovat.
Pa po 12té :wink:
14. srp 2008 v 09:15  • Odpověz
jo a Karto buď ráda,já to taky totiž nechápu,že to až takhle vyústilo
a jak se mají jinak Vaše mláďátka? :grinning:
a kdepak je Alča? :grinning:
14. srp 2008 v 09:16  • Odpověz
jééé ahoj :grinning:
14. srp 2008 v 09:18  • Odpověz
už to neřeěte a ne tady, to je přeci nový list :wink:
14. srp 2008 v 09:19  • Odpověz
jéééé ahoooj :sweat_smile:
14. srp 2008 v 09:21  • Odpověz
ahoj :slight_smile: tak ja pokračujete s příkrmy?
14. srp 2008 v 09:22  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nééééééé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jiřínečku můj,my dali ten týden pauzua zkusíme to od znova po týdnu :dizzy_face: začnem opět mrkvičkou,to zas bude všude oranžovo :sweat_smile: a počítám s tím,že další zas nebude chtít,tak mu asi rovnou pak šoupnu bambulku s mrkví,jak jste mi to dopo :dizzy_face:
14. srp 2008 v 09:24  • Odpověz
aha, jsem myslela, že dáváš aspoň tu mrkvičku
14. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
jj se musí ošidit :grinning:
14. srp 2008 v 09:25  • Odpověz
xsuzzi: Tygr odmalička n emusí mlíko, to byl děs..ale příkrmy..ty mu jedou..hned na poprvý mi snědl celou skleničku mrkve..a od tý doby to jede :sweat_smile: ted už jsme na oběd 250g :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz
Ty migrante jeden mrkvičkovej :wink: :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz
nene,tu jedinou baštil z toho všeho(brokolice,květák,br. kaše) tak netlačím na pilu a počkám a znovu zkusím,prý se má polehoučku a když to nejde pár dnů počkat :slight_smile:
já akorát nevim co pak,když mu pojede mrkvička a ostatní zas ne,tak mu dám rovnou mrkvičku s bambulkou a to zase první den 2 lžičky atd nebo po celý snědený skleničce mrkvičky už mám dát rovnou i celou skleničku mrkvičky s bambulkou?Nevim :fearful: a co pak? :sweat_smile:
14. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
tlapi :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 09:29  • Odpověz
bych mu to dala dohromady
14. srp 2008 v 09:30  • Odpověz
xsuzzi: já jsem to nikdy tak n ehrotila..po lžičkách..prostě pět dní měl jenom mrkev, pak pět dní mrkev s bramborem atd. :wink: a když už měl uk.5měsíc..tak jsme jeli normálně všechno podle toho, co je na skleničce :wink:
14. srp 2008 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
takže to mám pak dávat rovnou ve velkým množství?
14. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
xsuzzi: ono by se mělo ozkoušet, jestli na něco nemá alergii správně :wink: já třeba ze začátku nedávala vůbec brokolici a květák, páč měl prdy a asi by uletěl :confused: u nás žádný potravinový alergie nejsou..jako v rodině..takže já fakt dávala víc dní akorát ty fakt první příkrmy jako mrkev, mrkev a brambora, mrkev a rejže..a pak už jsme jeli normálně :wink: on je teda na ty skleničky jak šroták, jí naprosto všechny jakýkoliv značky :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát má teda alergii na citrusy, takže těm se vyhýbám :wink:
14. srp 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
jo holky a to jsou ty skleničky takhle už namíchaný nebo smíchíte dvě jednodruhový?
14. srp 2008 v 09:38  • Odpověz
sr píšu jednoruč
14. srp 2008 v 09:38  • Odpověz
ateides: to už je namíchaný, jednodruhový jsou jenom první lžička mrkev, brokolice a květák..a pak už jsou to mixy :wink:
14. srp 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
aha a to je 2,3,4 druhy a tak dál?
14. srp 2008 v 09:39  • Odpověz
sis a vaříš?
14. srp 2008 v 09:40  • Odpověz
atreides: ne-e :pensive:
14. srp 2008 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.