• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
jůů holky, jste se přestěhovali sem?
14. srp 2008 v 09:41  • Odpověz
atreides: záleží, co kupuješ..my jsme jeli ze začátku jen Hami...a tam je První lžička mrkev, brokolice, květák,...pak mrkev a brambor, mrkev a rejže..špenát a brambory..a pak už tam je maso, kuřecí, krůtí, králičí..to je většinou jen mrkev, brambora nebo rejže a trošku toho masa :wink:
14. srp 2008 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz
Tak dobré ránko.

Holky, musím se pochlubit. Malá včera večer se napapala v 20:30. Ve 21:00 byla už tuhá v postýlce a představte si v kolik jsme vstávali? Bylo přesně 8:49 :grinning:. Normálně jsem byla v šoku. Kočička je to moje šikovná.

Jo a ještě k diskuzi duben 2008. Mi jsme ji opouštět asi neměli, protože si myslím, že tam tam Viky asi přestane chodit. Ta se teda vyloupla.
14. srp 2008 v 09:45  • Odpověz
sis: však to neva, že nevaříš :grinning: jsem jenom chtěla vědět :slight_smile:
nemám o tom vůbec přehled, v tom regálu těch skleniček je na mraky :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam budu stepovat hodinu než něco vyberu
14. srp 2008 v 09:47  • Odpověz
Suzi, já jsem toho moc nekupovala ze začátku, vařila jsem všechno doma a ochucovala bylinkama, co sem koupila v květináčku. Pak jsme kupovala hotové příkrmy od Hippu nebo Hami.
14. srp 2008 v 09:48  • Odpověz
atreides: prostě se začíná zeleninkou, pak se přidá masíčko..a je to... :slight_smile: já dávám 6xtýdně maso..a v neděli něco bezmasýho :wink: já fakt doporučuju ty Hami..Hippky jsou třeba solený už od 4m, a to se mi moc nezdá :wink:
14. srp 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
andy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: to je tda spáááč :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

jiřínku já vařila květák a bramboru a dělal blééé :sweat_smile:

my jinak spinkáme od půl 9 - 6,7 :grinning: :dizzy_face:
14. srp 2008 v 09:49  • Odpověz
sis díky za typ :wink:
14. srp 2008 v 09:50  • Odpověz
Suzzi mi normálně taky tak, ale dneska si to dala až do devíti :grinning:

Suzzi, zkus jí to ochutit těma bylinkama.

Atrei, zeleninkou se začíná proto, aby si děti zvykli na tu chuť tý zeleniny a aby si zvyknul žaludek na jinou stravu než na mlíčko. Masíčko by bylo jako první příkrm dost těžký.
14. srp 2008 v 09:51  • Odpověz
jj to je mi jasný a prý taky proto, že po sladkým ovoci by už nectěli nic jinýho :grinning:
14. srp 2008 v 09:52  • Odpověz
no já třeba dávala ovoce taky od začátku...a v poho.. :slight_smile:
14. srp 2008 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
atreides: ono to skleničkový ovoce moc sladký není..mě to škube hubu spíš :sweat_smile:
14. srp 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
No oni jsou prej zvyklí už z bříška na sladkou chuť (prý je plodovka nasládlá), proto jim ovoce chutná, protože tu sladkou chuť znají, ale na zeleninku si musí zvykat.
14. srp 2008 v 09:53  • Odpověz
by mě zajímalo, kdo tu plodovku chutnal :sweat_smile: :grinning:
14. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
Sisstin, já Jiříkovi dávala taky ovoce od začátku, ale ten byl dobrej. S ním jsem s příkramama neměla problém. Sbaštil mi všechno a zůstalo mu to do dneška. Uvidíme, jak na tom budu s Anežkou.
14. srp 2008 v 09:54  • Odpověz
andy:já taky s příkrmama nemám problém..ale od začátku s mlíkem..ted měl třeba ráno 130ml mlíka poprvý za dva dny :zipper_mouth:
14. srp 2008 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz
se loučím, jdeme papat a na prochajdu :wink:
14. srp 2008 v 09:56  • Odpověz
Sisstin, tak ani s mlíčkem jsem neměla problém. Jiřík mi totiž ještě do nedávna pil ráno Sunar 250ml, teď už mu vařím kakao z plnotučného mlíčka a každé ráno ten hrnek 250ml musí prostě mít.
14. srp 2008 v 09:57  • Odpověz
andy: on vždycky teda pil dost málo...max. 90...a spal celou noc..a od tý doby, co ochutnal příkrmy..tak to je teda mega boj :zipper_mouth: no aspon, že ted už dávám jogurty a tak...tak to není tak hrozný..ale stejně mě to štve :zipper_mouth:
14. srp 2008 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Holky, já se taky loučím, letíme do města, pak se napapáme a pojedeme do Kutné Hory na kyčličky. Tak se mějte krásně páčko.
14. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
tak jsem jste se ukryly vopice jedny!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 09:59  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Heliii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
holky ahoj....zvíře spinká

a už píďalkujeme při pasení a taky při pasení rotuje (za pravou rukou) :grinning: a jako vždy se při pasení poblindil :angry: a jak si v tom rochňal rukama :angry:
14. srp 2008 v 10:01  • Odpověz
Pavlí co je to píďalkovat? :fearful:
teďka tady zvonil nějakej kokot snad 10 krát v kuse :rolling_eyes: debil :sweat_smile: jako,že máme mimi to nikoho nezajímá? :unamused: by mě zajímalo kdo to jako byl :angry:
14. srp 2008 v 10:08  • Odpověz
suzinko no když pase koníky, tak šup pokrčit nohy a vyšpulit prdelku a zpátky dolů a zase vyšpulit prdelku...prostě jako když leze píďalka....akorát Maty to zatím dělá na jednom místě a neleze při tom :grinning:

třeba neví, že máte dítě :wink: nebo to máš na zvonku napsáno???

jo a my už máme s MM nový OP, kde máme zapsanýho Matýska....už je oficiálně NÁŠ :grinning:
14. srp 2008 v 10:10  • Odpověz
jo a kdo náhodou neví, tak píďalka je taková mini housenčička :grinning:
14. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to děláme taky :grinning: jsem nevěděla,že existuje nějaká píďalka,která píďalkuje :sweat_smile:
každej ví,že máme mimi :grinning: :grinning: :grinning:
a já nemám malýho zapsanýho v OP :fearful:
14. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
jé ty neznáš píďalku??? :grinning: no tak teď už znáš :grinning:

třeba to byl nějakej cizák co neví....nebo děcka si hrajou se zvonkama :sweat_smile: taky se stává :sweat_smile: my jsme s partou zvonili na jednu starou protivnou bábu vždycky :grinning: :grinning: :grinning:

a já mám v OP i Matýska i manžela a nechala jsem si tam zapsat i titul :slight_smile:
14. srp 2008 v 10:16  • Odpověz
já tam mám manžela :grinning: ,ale když jsem po svatbě nechávala dělat nový OP,tak bobišek ještě nebyl ani v bíšku :grinning: :grinning: :grinning:
to byl určitě nějakej debil,né žádnej cizák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
fuuuuujjjjjjjj píďalka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: já housenečky bojim bojim
14. srp 2008 v 10:20  • Odpověz
ale to se neboj...to je mini housenečka...silná je jak bavlnka asi....prostě takovej malej mrňousek....já bojim hadi, červi a housenky (kromě píďalky) :slight_smile:
14. srp 2008 v 10:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.