• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
tak ty to asi nevíš Pavlínečko,ale já mám fobii,ale opravdovou fobii ze žížal housenek a červů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jako mrtě,ale :sweat_smile:
jdu si udělat kávičku :dizzy_face:
14. srp 2008 v 10:29  • Odpověz
a hadi ti nevaděj??? já se bojím červů a housenek, protože to jsou vlastně malí hadi a těch já opravdu bojim bojim (i slepejše se bojim) :sweat_smile: a žížalu teda nemusím, jako nešáhnu na ní, ale že bych se jí vysloveně bála, tak to ne

jen jdi, já kouknu co budu vařit
14. srp 2008 v 10:32  • Odpověz
zlatíčko já nevim jestli mi vaděj hadi,já ještě žádnýho nepotkala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. srp 2008 v 11:43  • Odpověz
Ahojky, už jsem u vás a jdu si vás dočíst :wink:
14. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz
holky tak jsem nechala Matynku zvážit a máme 6,53kg :grinning: to je za 3týdny půl kila :grinning: takže rosteme tabulkově :grinning: teda spíš těžkneme, páč jsme neměřili :sweat_smile:
14. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
tééda Pavli,to je macík :grinning: :grinning: :dizzy_face: no my máme 7,5 kg :sweat_smile:

holky ohodnotíte nás? :grinning: :dizzy_face: já vám pak budu mávat z balonu na Prahu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a nejvyší počet je nejvíc bodů,takže pětky prosím :grinning:
14. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz
14. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz
14. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz
suzinko no hlavně se mi líbí, jak se mu udělaly ty faldíky na nožičkách a ručičkách :grinning: ty muckám úplně :grinning:
14. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz
14. srp 2008 ve 12:44  • Odpověz
jo a máš tam dvě pětky :grinning:
14. srp 2008 ve 12:45  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůů :grinning: :grinning: :grinning: děkujemeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2008 ve 12:48  • Odpověz
tak jsem zase o něco chytřejší ohledně příkrmů - díky siss :wink:
ze začátku asi taky vařit nebudu, zkusíme kupovat.... no, uvidíme taky jak nás to bude finančně ruinovat
andy - ty jedeš na kyčle dneska? já měla za to, že tam jsou pro miminka ve středu 14:00 - 15:00
pavli - krásná váha, my měly na čtyřměsíční přesně 6 kg a předtím 5350g, tak jsme taky tabulkový :slight_smile:
suzzi - ode mě máš taky 2 x 5 bodou
14. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz
díky díky díky,Péťuláček je celej happy a maminka taky :grinning: :grinning: :dizzy_face: moc děkujeme :dizzy_face: jo a každý týden můžete znova,když si na nás vzpomenete jooo :sweat_smile:
14. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
holky a myslíte, že můžu (až teda budu začínat s příkrmama) začít s mrkvovou šťávou nejprve? jako já vím, že si můžu dělat, co uznám za vhodné, ale jestli jako to bude k něčemu...víte jak to myslím,ne.....aby si nejdříve zvyknul na jinou chuť, ale aby to bylo pořád tekutá konzistence....nebo je to zbytečný nebo naopak špatně....jako že pak bude chtít všechno "vodový"
14. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
pavli - mě dělá Sonča při pasení přesně to co nemá - letadlo - zvedá ruce a nohy a mrská s nima ve vzduchu, no vypadá jak parašutista při nácviku :grinning: bych radši kdyby píďalkovala :fearful:
14. srp 2008 ve 12:56  • Odpověz
juj tak v tomhle já neporadím,to budou muset zkušenější :grinning:
14. srp 2008 ve 12:56  • Odpověz
pavli - já asi zkusím už bez šťáviček
14. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz
pavli: stávu taky dávám od 4m. ..jednou týdně..a žádnej problém :wink: je to je čistě ovoce a voda :wink:
14. srp 2008 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz
mikul tohle letadlo dělá Maty když už pást nechce, tak zareje "čumáček" do podložky, nohy a ruce hore a máchá s nima a vzteká se :grinning:

suzi to neva....však on někdo poradí :slight_smile: doufám :sweat_smile:
14. srp 2008 ve 12:58  • Odpověz
Pavli,................někdo zkouší šťávičky už od 3.měsíce. :wink: Většinou jde o děti,co jsou na UM,aby do sebe dostaly víc vitamínků.Chce to začít 1.-2.lžičkami a počkat 24 hod. na to,jaká na to bude reakce(vyrážka apd.)a pak se můžou vyzkoušet jiné,krom mrkve. :wink:
Já jsem s mrk.šťávou začala těsně před příkrmy a vyrážku jsme měli.Takže jsem si se sirovým ovocem dala na půl roku oraz a začala dávat vařené.
S tím letadlem,...............taky to Adam dělával.Ale pak se vztekal,protože ho z toho bolela zádíčka. :confounded: Takže jsem musela přiskočit,narovnat mu ruce pod sebe,aby pásl správně.Výtečně jsme to natrénovali v kočáře.To byl na břichu immervére a čučel ven přes síťku v boudě.Manžel mu v té době říkal:"Tankista."............... :grinning:
14. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz
karot a sistin díky......takže když začnu šťávičkou mrkvovou a pak přejdu na mrkvičku (tu skleničku první lžička či jak se to zove), tak v pohodě myslíte?
14. srp 2008 ve 13:15  • Odpověz
Já myslím,že ano.Rozhodně vařená zelenina/ovoce je stravitelnější než v sirovém stavu. :wink:
Uvidíš,..............co to s Matym udělá. :slight_smile:
14. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz
tak koukám, že asi taky teda vyzkoušíme.... no uvidíme, co a jak budem papat a bumbat, jsem na to fakt zvědavá a jsem ráda, že tady máme maminky, co už to mají za sebou a můžou poradit :grinning:
14. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz
karot - haha prej tankista :grinning: :grinning: nojo, jenže my nemáme v boudičce okýnko :frowning2:
malá spí pod pergolou v kočárku a já se zatím vyspršila, myčkuju nádobí a teď jsem si udělala laté... presovač je super věc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mateřská je ale super!!!
14. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz
koukám, že kde nikdo tu nikdo.... nu nic, docvaknu kafčo a jdu luxovat (nebo kojit - podle toho co se přihlásí dřív) :grinning: :grinning: :grinning:
zatím ajojky
14. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz
Mikul, já si to spletla, myslela jsem, že tam jsou ve čtvrtek a oni tam jsou ve středu, ale nikoho tam neměli tak mě vzali. Ten doktor i ta sestra jsou super.

A mrkvičkovou šťávičku měl Jiřík už ve 3 měsících se přiznám. Nechtěl bumbat čají, tak jsem mu dávala odšťavněnou mrkvičku zředěnou kojeneckou vodou. Naštěstí jsme žádnou reakci neměli.
14. srp 2008 v 17:38  • Odpověz
suzi kolikrát se může hlasovat?
14. srp 2008 v 17:52  • Odpověz
Jiřínku každý týden jednou :fearful:
prosím prosím moc si na nás vzpomeňteeee :fearful: :fearful: :dizzy_face: je to do 30.8. :dizzy_face: moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2008 v 18:18  • Odpověz
jsem tam klikala snad stokrát :grinning: :grinning: :grinning:
14. srp 2008 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.