• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všechny dubňátka.....

(Zamčená)
24. dubna 2009 
No Anke, ono se sem právě napřed přesunula Suzzinka, že jako nebude na dubnu 2008, tak šlo pár holek za ní. O víkendu se to tam zase hádalo, tak vůbec nevím, jak to jako teď je.
18. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz
Ahojda pipinkýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se jdu na Vás teda podívat :dizzy_face: chybíte miiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
andy tenhle duben jako všechny dubňátka založila Buči myslím,bylo to jednou večer,když jsme se nastěhovali do dubňátek 2009 :sweat_smile: tak jsme si všechny byla tam i Alča a Sneček řekli,že založíme všechny dubňátka a tak jsme tu prokecali večer :sweat_smile: nééé,že sem šla Suzínek a za mnou všichniiiiiii :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ne ne neeeeeeeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nikdo nic neopouštějte,mazlete se a množte se :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak jak se máte prďolky? :dizzy_face: my se máme parádně :dizzy_face: akorát si myslím,že nám roste ZUB,včera chudínek celej den poplakával tak žalostně,tak jsem dneska čekala,že se tam ukáže vyklubanej zoubek,tak jsem ho hned po ránu malýho ošmatala :sweat_smile: a nebylo tam nic :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak ještě mu asi nějakej nanomilimetříček schází :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: chudáček můj :fearful: jinak jak jsem vám ukazovala ty pupínečky,tak jich má už asi 5 a já nevim jestli to nechat být nebo jestli to může něco znamenat? :fearful: abych něco nezanedbala :fearful: nevim nevim :slight_smile:
Jinak se máme fajn,maminka je sice tlusát jak prase :sweat_smile: přibrala jsem na bříšku a nevim jak se toho zbavit :sweat_smile: ale jinak jsme spokojený :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. srp 2008 v 08:09  • Odpověz
Ahoj Suzzí tak to jó, já myslela, že ses náme sem šla skovat a mi šly za tebou :grinning:

Suzinko, ty pupínky může mít po nějaké zelenince. To víš, trvá to, než si dětičky na to zvyknou. Chce to jen sledovat, aby se mu třebas ty pupínky nedělali opakovaně po jednom druhu. Pak by to mohla být alergie. Jinak Suzzinko, taky máme občas ukníkáčkovanej den, naštěstí jen občas. Prostě ani ty mimísci nemají každý den vysmátou náladu no. Ale zoubek to klidně být může. Jiřík měl první zub ve 4 měsících a 1 týdnu přesně. Jo a že si tlustá jo? Bych chtěla bejt tak tlustá jako ty. Bys musela vidět mě. A místo abych hubla, tak mi přijde, že přibírám, radši na tu váhu ani nelezu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale co, hlavně, že mám zdravé děti ne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. srp 2008 v 09:34  • Odpověz
Ahojte holky, mne je dneska blbe jako psovi. MM nastesti zustal doma a pracuje z domu, tak se muzu valet a to za chvili taky udelam. Dela se mi opar. :-/
Byli jsme s Dadou na kontrole, tak je to snad OK. Akorat jak jsem si myslela, ze je protivka, protoze mu jdou zuby, tak pry nejdou. Tak musim prijit na to, co mu je.
Uspavam Davidka ted pokazde v naruci a bojim se, ze to budu delat az nez pujde do skoly. Jenze nemam to srdce ho nechat plakat v postylce. :-/ Jak uspavate vy?
19. srp 2008 v 10:04  • Odpověz
Brýýý den :wink:
19. srp 2008 v 10:55  • Odpověz
už jsem tu :dizzy_face:
Oloušku jenže já mám teď nanopikosekundu :fearful: :sweat_smile: já musím jet do města vííš,tak jsem myslela třeba až odpo nebo k večeru :sweat_smile:
Andoušku my nepapáme zeleninku,ještě jsme od toho minulýho fiaska nezačli,až dnes :fearful:
Lidušáčku jakto??Copak Ti je? :fearful: tak aspoň,že je ten Náš puclík v pořádku :dizzy_face:
my teda ty dny nemáme uplakaný aták,tak právě si myslim,že to musí bejt ten ZUB :sweat_smile:
Oloušku a co vy?Jak se má Haňulínek? :dizzy_face:
19. srp 2008 v 11:01  • Odpověz
jo a ještě andy jak to bylo a proč všechny dubňátka,pač jsme se v tom dubnu sešli dubňátka jak letošní tak minulý tak příští roční :sweat_smile: tak Bučínek založila diskuzi a Alčí šla za ní a my všichni za nima :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:

jo a holkyyyyyyy včera jsme se 3 krát přetočili ze zad na bříško!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už ví co s ploutvičkou a umííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
19. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
autor
jé já se sem zapomněla kouknout,tak taky zdravím suzinku a jak bylo mažovi v baloně to mi musíš napsat...taky už mám málo čsutak jen v rychlosti,máme diagnostikovaný atopický ekzém...zítra jdeme k homeopatce...nespíme a já chodím jak mátoha,svědí,škrábe atp....tak a valím na oběd ...jojo založili jsme to my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 v 11:08  • Odpověz
19. srp 2008 v 11:13  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: jj to Bučínek :grinning: :grinning: :grinning:
Bučí tak ať to zítra dobře dopadne :dizzy_face: chudášku to musí být náročné,musíš hodit nějakou chrupku přes den,aby jsi byla fit beru :fearful:

holkyy holky holkyyyyyyyyy tak já musíííímmmmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: do města tak zatíííííííííímmmm :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
19. srp 2008 v 11:14  • Odpověz
Miláčku copak je???? :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
19. srp 2008 v 11:15  • Odpověz
jo ty seš sama viď :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. srp 2008 v 11:15  • Odpověz
Tak my se přetočili min. čtvrtek z bříška na záda, ale zatím už zase neee,ale trenujem poctivě, páč nám ta ruka tam vadí ale snaží se :sweat_smile:

No my přibrali za 4 týdny "jen" 110 gramů, tak počkáme týden, a dle váhy začnem přikrmovat :unamused: No ale já už se i těším na první mrkev, blambol a tak :grinning: :grinning:
paní dr. náas pochválila, že vypadáme nejmíň na půl roku, a faldíky máme krásné, takže fakt prej počkat týden a uvidí se. Jinak ji taky překvapilo, že sem odstříkala po kojení jen 20 ml, že to je nic... :cry: :cry: :cry: :cry: chjo...

No tak já utíkám kojit, odpoledne jedu k našim, páč bych se doma asi zbláznila...je mi smutna jako prase, chjo :rolling_eyes: :fearful: :cry: :angry: :unamused: :frowning2:

jo a naočkované taky nejsme, furt hnisu plno máme :frowning2:

tak pááá
19. srp 2008 v 11:17  • Odpověz
už jsem tůůůůůůůůůů:grinning: :grinning: :grinning:
chudáčku můj malinkatej :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :pensive: samotinká seš:frowning2: já budu taky dnes od půl 6 do rána zítra stejně tak a pak celej den a pak zas ty dvě noční a tak pořád až do konce měsíce:frowning2: chjo,je to nuda viď:frowning2: s mlíčkem si nedělej starosti :dizzy_face:to nevadí,dyť už je Haňulínka vééliká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pořád kojíš,tak nebuď smutná beruško moje :dizzy_face: jen mlíčka ubývá,ale to bude každýmu,bohužel to tak bývá :unamused: ale nevadí,budeme popat bambulky a házet je po sobě atáák :grinning: :grinning: :grinning:
očkování počká,hlavně,aby se Vám to hezky zahojilo :dizzy_face: tak ať máš lepčí náladičku zlatíčko moje a není ti moc smutno :pensive: pusineček milion :dizzy_face:
19. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz
jeee ahoj suzzi :slight_smile: a vsichni :slight_smile: :slight_smile:

mne je uz lip nez rano - opar se snad "tuky tuky na drevo" zastavil, beru na to ted homeopatika ... hlava boli, ale zimnici uz nemam
Davidek uz byl ted docela veselej, ted spinka beruska malinka
akorat nam ho pokousal komar, hajzl - uz zase, a to mame svetylko proti komarum - ten kram vyhodim

Tak Davidek se dneska pretacel na bok pri chytnuti za spodni packu - ne pri potazeni, staci ho jen chytnout, tak uz se to asi rysuje pomalu :slight_smile: na zada se z briska pretocil jen jednou, taky mi to neprislo tehda jako prepadnuti, ale od te doby nic, tak to mozna bylo jen upadnuti - nebo ten stul mel zrovna lehky sklon :slight_smile:

jo a oli, nic si z ockovani nedelej, my jsme taky zahnisany a nic
suzzi: ze neni tlustej? chudinka malej, ja si porad rikam, ze kojeny deti prece nejde nijak moc prekrmit ne? nebo jo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
19. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz
oli, nebud smutna z prikrmovani ... vsak uz jsou na to prckove dost velci :slight_smile: a bude legraceeeee - mrkvicka po celym byte :dizzy_face: :dizzy_face:
ja se na to docela tesim, akorat u nas to bude jeste trvat mno ...
19. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz
jo a jak casto davate nebo uz starsi deticky, jak casto jste davali prcky na brisko? ja se snazim, ale kdyz on se chudinka taaaaa vzteka u toho

a poradite mi prosim s tim uspavanim?
19. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
miláčku ajooooojjjj :dizzy_face::dizzy_face::dizzy_face: není tlusteeeej!!!!!!!!!!!!Je tááááááák krásnej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nejkrásnější chlapeček kterýho znám,je prostě nádhernej špíčkatej,já ybch ho pomuchlala a muchlala a zmuchlala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je táááák krásňoučkej prostě,že vůbec si nedělej hlavinku.Je prostě nádhernej :dizzy_face: a kdy mi ho zas přivezeš??? :fearful: já ho chci buclíčka mího :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak to je taky šikulka,máme mi to šikulky naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ty jsi nemocná Liduš?jako máš normálně nějakou chřipajznu nebo tak něco jo? :fearful: mě Ti taky bolela hlava teď dva dny a normálně jsem si musela vzít kapky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz
Liduško mě malej,když byl malinkatej taky nechtěl být na bříšku,proto možná měl slybý ty krční svaly,ale teď tak cca 2 měsíce už je to dobrý,dávám ho tak několkrát za den a někdy jen jednou třeba a už se mu to líbí.Teď už se dokonce pořád směje,když je na bříšku a když ho pak dám na záda,tak bulí,že chce zpátky :grinning:
a se spinkáním teda ťuk ťuk nemáme problém.Přes den,když vidím,že si začne mnout očička,tak ho položím k nám do velké postele(pač si říkám,že je jedno kde přes den spinká že jo?nebo né? :fearful: ) a lehnu si vedle něj a držim ho za ručičku,on chvilku si hraje jako by s mojí rukou a během chvilky je tuhej a večer nám pořád často dřív ještě než ho dám do postýlky vytuhne v lehátku a to ho pak jen přeneseme a když s ním jdu hned jak vytráví a je vzhůru,tak ho položim do postýlky a já si lehnu do Naší velký postele a kouká na mě a za chvíli spinká nebo mu dám ručičku a taky je za chvilku tuhej:slight_smile:já zas myslim na to jestli když ho nenechávám usnout samotnýho si bude pak třeba těžko zvykat,když bude spinkat a nikdo u něj nebude :fearful:
19. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz
suzzinku ahoooj - no myslela jsem nekdy v zari/rijnu, ze pojedem do HK, tak by nam mohla vyjit i ta zoologicka - uz mozna i ve sportacku ze? aby z toho kluci neco taky meli :slight_smile: a hlavne ja, miluju tygry,uz jsem je milacky dlouho nevidela - maji je jeste?

Davca se na brisku taky smeje, ale jak nevi jak z nej, tak treba po 2-3 minutach beka ...tak ja davam tak cca 3-4x za den na par minut no ...

mozna nejaka virozka se preze mne prekulila, mozna je to jen z toho oparu .... zatim to vypada, ze jsme ho mozna rozchodili ... me podrzte, ja mela opar tak 3x za zivot

prave ze Davidek, jak jsme se vratili od nasich, tak dostava po vecerech zachvaty place, proto to uspavani v naruci - zuby to ale podle doktorky pry nejsou :-/ predtim jsme ho uspavali vzdycky s nama v obyvaku za rucicku, a pak ho spiciho prenaseli do pokoje - nikdy nechtel spat sam, asi jsme ho tak navykli - ale to mi nevadilo, spis to chovani na rukach mi vadi, je tezkej a nerada bych ho uspavala do 5ti let v naruci dokud neusne ... jenze jsem strasne velky srab zkusit tu metodu -5-10-15 ... jako nechat ho bekat a vzdycky prijit a pohladit a odejit a prodluzovat intervaly ... ja se snazim, aby plakal co nejmene, aby mel spokojeny a stastny zivot jako miminko ... jenze se bojim, aby zas z nej nebyl nesamostatny mazanek ... od kdy planujete udelat detem nejaky rezim a mantinely (jako presne casy krmeni - to teda u nas zatim s kojenim moc nejde, presne casy koupani, vychazek a pod.?), myslite, ze uz je na case s tim zacit? diky za nazory :slight_smile:
19. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem vás náhodou objevila, koukám, že to tu docela žije. Suzzi, ty jsi sem přesídlila natrvalo? Přijdeš ještě mezi nás :confused:
19. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz
Liduš tak super se budeme těšit :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já právě jestli si na nás moc zvykne při tom usínání,tak později využiju metodu 5 10 15 děsně si jí maminky chválí a po třech dnech změna jako blázen :slight_smile: ale teď,když s tím problémy ještě nemáme to nechám jak je :slight_smile: jinak bych jí začla praktikovat asi cca po půl roce,to už ví mimi,že si může jen tak zabrečet a někdo přiběhne a on to pak dělá znovu,pač to ví,že prostě si kvíkne a šup je hned někdo u něj :grinning: jinak krmení a koupání máme přibližně ve stejných intervalech už teď :slight_smile: a i spinkání vlastně :slight_smile:
tak snad nemoc uteče brrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Beruško já se nepřísidlila :slight_smile:
19. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz
Achoooooooooooooj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz
no ahoooooooooooojjjjjjjjjjjj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz
suzínku - tak myslíš zoubek??? my teda slintáme a šmejdíme v pusince pořád, tak taky čekám kdy bude nevrlá a děsím se noci až se nevyspím, tak ať je zubánek rychle venku a Peťánek zase vpohodičce, sluníčko usměvavý
jo, a že seš tlustá, simtě!!! mých 83kg na mých 160cm je taky pošušňání a nevěšim se :grinning: :grinning:

andy - já taky přibírám, od šestinedělí mám navrchu 2 kila, musím omezit sladký, jsem teď na něj jako ďas

anke - jejku, že by ti bylo tak zle z oparu? no, hlavně že už je líp, tak ti přeju, aby se ani nerozjel opar jeden
19. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
olinko - myslíš, že máš málo mlíčka už? nic si z toho nedělej, vždyť zeleninka je zdravá a Haňulince bude určitě hutnat a taky si u papání užijete spoustu legrace určitě
jé, ono vám pořád hnisá to očkování? :fearful: :fearful: už by se to bobiškovi taky mohlo zahojit konečně, viď :frowning2:

anke - gratuluju k přetáčení, my se ktomu nemáme :frowning2: pořád se jen strašně zaklání a čučí za sebe, že si málem tu hlavičku vylomí, tak já jí pořád rovnám, chjo, ale překulování na bok jí nic neříká
19. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz
anke - já dávám malou na bříško tak 2x denně, taky jí to nebaví moc dlouho, tak vždycky jenom na chvilku

s tím uspáváním, já Soňu uspávala bříško na bříško, když jí bylo kolem 2 - 3 měsíců, pak si při usínání zvykla na dudlíka a začala jsem jí dávat rovnou do postýlky s dudánkem a muchláčkem a usíná si sama.... ani neřve... musí být ale unavená, to už na ní taky poznám..... když není unavená, tak si spolu musíme trošku pokecat, dám jí třeba zase na bříško, ať se trošku procvičí a ona se unaví tím a pak hezky usne

co se týká režimu dne, tak ho máme tak přibližně každý den stejný:
kolem 8:00 papáme, vstáváme, ráno je Soni nejveselejší a vydrží si hrát i sama, takže putuje na hrací dečku a já snídám a jukám třeba na net u toho
kolem 10:00 jdeme na poštu za kamarádkou (mám to 5 kroků), tam většinou malá na hoďku usne v kočárku
v 11:00 papáme, pak si hrajeme - to je různý, buď na přebalováku, nebo pod hrazdičkou, když je hezky tak venku v kočárku, dám ji na bříško atp.
kolem 13:00 si dá menší siestu a pak se mazlinkujem
ve 14:00 papáme - odpolko pak máme různej program - vycházku, houpací lehátko, teď mi zrovna sedí na klíně třeba
kolem 16:00 opět usíná tak na hoďku
v 17:00 papáme, pak většinou jdeme ještě ven, když je hezky, když neni, tak většinou čučíme na bednu
kolem 19:00 koupeme (když je hodně protivná, tak i dřív)
v 19:30 papáme
ve 20:00 spíme
ve 3 nebo v 5 se budíme na papání a pak ráno kolem 8:00 zase vstáváme
19. srp 2008 v 15:09  • Odpověz
JO sem tlustá jako prase!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
já taky přibrala od šestinedělí jenže 4 kila :angry: :angry: :angry: mám 72kg a 160 cm :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: jenže já sladký nežeru a nijak moc taky ne,tak jestli to není třeba HA :frowning2: bééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
jinak já myslím,že zoubek,ale dnes tam ať šmatám jak šmatám nic nemůžu našmatat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale určo je tam :sweat_smile:
já jdu teď uspávat prďolku,tak zatím pápá :dizzy_face:
19. srp 2008 v 15:12  • Odpověz
samozřejmě míváme časový odchylky, ale jinak je to tak přibližně každý den

je tu ještě někdo?
19. srp 2008 v 15:14  • Odpověz
poslední dobou je Soni taky taková nevrlá, jak je chvliku sama tak hnedka kňourá a volá mámu, jak mě pak uvidí, tak je sluníčko.... ale nestačí, jen aby mě pozorovala třeba u nějaký činnosti, to se musím věnovat přímo jí

jinak to kňourání mi rve uši, pak to graduje a graduje až do normálního řevu a breku
19. srp 2008 v 15:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.