• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak zakládám nové téma, páč se vždycky v nějakým tématu odbočuje a začne se probírat něco jinýho .. Takže se přesuneme teď sem, co vy na to?? No holky - macejka, isacek, ijetka, helik, dashak, jita2 a holky z listopadu?? :o)) Kdepak jste??? Ale nejen vy, i vy ostatní se přidejte :o))) Podrbeme tu o všem, co nás napadne o našich dítkách a o nás :o)))
23. bře 2007 ve 21:17  • Odpověz
jee,to je fajn.....to nas tady za chvili bude asi hodne, co? Terezka spinka? ja Miu vykoupala a ulozila....takze si s manzou uzivame klidecek :wink:
23. bře 2007 ve 21:31  • Odpověz
Mapris, tož ti to napíšu už rovnou tady, ať se nám debata o sezení nezvrhne zase v tlachání o kozenách :grinning: Já nosím šprndy s kosticí už hooodně dlouho, a efekta to nemá žádného :grinning: Kde nic není ani smrt nebere. Akorát mi to nashrnuje tu kužu nahoru :grinning:
23. bře 2007 ve 21:51  • Odpověz
to to tam musis narolovat :grinning:
23. bře 2007 ve 21:58  • Odpověz
to nějak znáš ne??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2007 ve 22:01  • Odpověz
Zdarec holky :slight_smile:
no mapris nápad dobrej akurát budu trochu zmatená páč na tebou zmíněnejch tématech vás znám :sweat_smile:
A myslím, že ať chceme nebo ne stejně se zase odbočí :astonished:
Podprdy nosím s kostící a už přemýšlím, že do nich vrátím výplně :grinning:
24. bře 2007 v 10:58  • Odpověz
Ja nenosim zadny, hec :slight_smile: Hrudnik po tatinkovi ma aspon tuhle vyhodu ;)
24. bře 2007 v 11:07  • Odpověz
24. bře 2007 v 11:11  • Odpověz
autor
teda holky, jsem nevěděla, že to tady takhle rozjedu :o))))

kristi,
promiň, já se už pak věnovala manželovi. Terka včera nějak nemohla zabrat, a dneska vstávala v 8, ale od 6tý jsem jí aspoň 5x dávala dudlíka :o)))

dashak,
no, já je nosila taky dlouho, před porodem .. Jenže v těhu mi vadili, tak jsem nosila obyč. Sice nevím, z čeho je mám tak svěšený, když nekojim :angry: , ale asi se zase vrátím ke kosticím :o))) Ať si připadám žensky a ne jak babička v 60ti :grinning:

ijetka,
no, nebudež zmatená, tady bude furt o všem kecat :o))

gedren,
jo jo, určitý výhody to má :o))) I když já jsem zvyklá na velký výstřihy a teď asi chvíli nic. Zjišťuju, že věci, který mi byli před těhu mi nejsou, a to nekojim :angry: , takže jsem toho musela docela dost vyřadit ... Jenže jdi někam nakupovat s dítětem ... Tak se mi zatím povedlo si koupit jedny džíny a dvě trika ...
24. bře 2007 v 17:36  • Odpověz
mapris, ja jsem i pred ditetem vetsinu satstva nakupovala po netu :slight_smile: Ale ja jsem dost extrem, novy hadry kupuju, kdyz se mi stary rozpadnou, a na vzhled nehledim, hlavni a jedina funkce je ochrana pred mrazem ;)
24. bře 2007 v 18:02  • Odpověz
Jé gedren tak to ti závidím :slight_smile:
U mně je to tak že furt šňafu, že nemám co na sebe (do většiny kalhot se dostanu) ale trička mi jsou těsnější a ještě si na to netroufnu a když někam vyrazím že se jako něco koupím tak čumím :confused: na Kubovo oblečení a sobě si nekoupím nic :unamused:
24. bře 2007 v 18:07  • Odpověz
Ijetka-jsme na tom stejne...ja vcera vyrazila nakupovat,chtela jsem si koupit kalhoty no a misto toho jsem koupila kalhoty,trico,a kratasky ale Tadovi :grinning:
24. bře 2007 v 18:19  • Odpověz
Á vítám známou tvář :grinning:
No tak mě chápeš, malej má věcí dost, ale já jsem prostě ujetá :sweat_smile:
24. bře 2007 v 18:20  • Odpověz
To já když jdu nakupovat s tím, že něco potřebuji, tak si nevyberu a když jen tak nezávazně courám, tak utratím majlant. Ale teď sháním nějakou bundičku a nemůžu si vybrat.
24. bře 2007 v 18:35  • Odpověz
carodka,ijetka,
tak to jsme na tom stejně, jdu si koupit kalhoty sobě a kalhoty přinesu, ale pro malou a k tomu ještě jiné věci okolo :grinning: ...Natálka má za půl roku víc věcí než my :sunglasses:
24. bře 2007 v 19:04  • Odpověz
Ijetka- :grinning: jen je fakt vtipny,ze nas frajer ma ted na obdobi 9-12m asi patery kalhoty a ja mam dvoje,ktery mi jsou :sweat_smile: :confounded:
24. bře 2007 v 19:04  • Odpověz
Ahoj isacku :grinning:

No asi jsme na tom všichni stejně a to jsem si říkala, že když toho bude mít dost tak na něj prdím :sweat_smile:
24. bře 2007 v 19:10  • Odpověz
ijetka,
jo je to sranda :slight_smile: .To si taky pokaždé říkám, ale pak neodolám :sunglasses: ..
24. bře 2007 v 19:14  • Odpověz
No ale já mám potom blbej pocit, že chodím skoro v jednom :cry:
24. bře 2007 v 19:16  • Odpověz
Jsem ráda,že nejsem sema :grinning: . Já jsem v nakupování nemožná. Bloumám po krámech,nemůžu vybrat,pak si koupím něco a doma zjistím,že jsem si měla koupit něco jinýho, prostě jsem děsná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale nejradši chodím taky teď kupovat prckovi.A největší radost mám,když koupím něco správnýho v sekáči za pár babek. :slight_smile:
24. bře 2007 v 19:19  • Odpověz
raculko
píšeš mi z duše :grinning: :grinning:
24. bře 2007 v 19:20  • Odpověz
holky a já myslela, že jen já jsem tak ujetá :wink: vždycky večer, když malá usne, sednu na chvíli k netu a sjíždím MMB, jestli tam pro ni něco pěkného neobjevím... ale pro sebe? zatím spíš vyčkávám, až se zbavím těhu kil, pak se mi určo bude nakupovat radostněji... :unamused:
24. bře 2007 v 19:58  • Odpověz
Holky, tak já se musím vypsat, mě tak naštval manžel. Odešel ve dvě na fotbal a ještě teď vysedává v hospodě. Fotbal jeden pitomej, hlavně že sliboval, že až dohrajou, tak přijde doma. tak zase bude po dlouhé době tichá domáctnost :frowning2:
24. bře 2007 ve 20:15  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
kamhajek je fotbal ještě od devíti,tak jestli nemyslel po něm :sweat_smile: :grinning:
24. bře 2007 ve 20:20  • Odpověz
Eli,tak Ty nám zahýbáš jooooo????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2007 ve 20:21  • Odpověz
Ale on říkal, že přijde až dohrajou a pak možná, že večer půjde do hospody na fotbal a asi jaksi zapoměl cestu domů.
24. bře 2007 ve 20:24  • Odpověz
kamhajek, haha, tyhle sliby znám - můj muž vždycky, když večer odchází do klubu (ve zkratce - vede takový kulturní podnik), tvrdí, že tentokrát přijde domů opravdu brzo...pravidelně se vrací po druhé hodině :angry: Mě je to celkem jedno, v noci spím a večer brouzdám na netu, tak mě aspoň nevyhazuje od kompu :sunglasses: , ale vadí mi, že je druhej den k nepoužití, protože dospává :frowning2:
24. bře 2007 ve 20:25  • Odpověz
Mě na tom nejvíc štve, že mi doma něco řekne a slíbí a pak přijde mezi kamarády a jak když mi nic neříkal. Když někam jdeme s partou a na něčem se doma dohodneme, třeba kdo bude řídit a kdy půjdeme domů a on si to pak jen tak změní a já přede všemi vypadám jako fůrie, ale jak jsem to tak rozebírala s kamarádkama, tak je to všude stejný, ale stejně mě to dráždí :angry:
24. bře 2007 ve 20:30  • Odpověz
jojo, to přesně znám!nejvíc mě vytočí, když mi řekne, že musí jít na akci, kterou připravil kamarád (měl na starosti dramaturgii - já jen, aby to nevypadalo, že se jedná o nějaké pivní akce:slight_smile:, protože kdyby tam nešel, bylo by to kamarádovi líto! A že mě je líto, že večer není se mnou, to už je celkem vedlejší...nebo když řekne, že něco musí, protože to kamarádovi slíbil - ale sliby týkající se včasného příchodu dané mě - ty nejsou tak důležité :angry:

jsou to pacholci! :wink:
24. bře 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
no holky,
co se týče oblečení .. Já hrozně nerada nakupuju, a hlavně s malou to nejde. A jak píšete vy, radši sháním oblečky pro ní, i když toho moc nemáme, většinou něco dostanem. A na sebe? Kupuju u vietnamců, a vždycky najdu pak nějakej obchod - jako zrovna nedavno na letný, kde měli asi 20 druhů džín a dobrý ceny za trička - tak jsem si nakoupila nějaký věci, jenže pak malá začala kňučet a bylo po nakupování. Ale teď už je větší, tak to půjde líp.

S tou hospodou, manžel do hospody nechodí, takže to neznám, ale volala jsem ségře, a ten její manžel má furt "brigády", bydlí na vesnici, a tam se chlapi domluví a jdou třeba uklízet do lesa (většinou jsou to taky fotbalisti), jenže pak přijdou v noci :o))

kamhajek, lenchita
holky, víte co bych zítra manžovi udělala? Ráno mu prdla do ložnice prcka s tím, ať ho chvíli pohlídá, že si potřebujete skočit něco nakoupit - a vypadla bych tak na půl hodky ven (a vzala si sebou mobila). No a tohle bych udělala vždycky, když by přišel dlouho z hospody :grinning:. NO a pak jen pohrozila: Hele miláčku (nebo jak mu říkáš), přijď brzo, ráno musím na nákup (schválně, jestli to pomůže).

Holky, žádný TICHÝ DOMÁCNOSTI - Vytrestat --- je nejúčinější :grinning: :grinning:

gedren,
no, tak to ti závidim ... Jenže já nemůžu koupit nic bez zkoušení, páč mám blbou postavu. A na malou - to se radši podívám a juknu na slevy (aspoň jsem venku mezi lidma :o))
24. bře 2007 ve 20:59  • Odpověz
autor
holky, vyk do už přikrmujete, máte zkušenosti, jak vyprat mrkev??? Já teď musím dávat pár lžiček mrkvovýho odvaru kvůli průjmu, mám sice igelitovej brindák a plenu kolem krku, ale než jsem na tehle způsob přišla, tak mám pár věcí zničenejch od mrkve ... Měla jsem to i ve vanischi a 2x prala na 90 s předpírkou, ale furt to tam je, svině mrkev :angry:
24. bře 2007 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.