• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
NO a ta včerejší miss, co vyhrála, se mi nijak zvlášť nelíbila, nebyla to prostě nejvýraznější postava a osobnost toho večera, já jsem to sice neviděla celé, jen tak útržky, tak jsem si ani neudělala jasnou favoritku, ale tahle mě neoslovila :frowning2:
To spíš ta druhá vicemiss byla takový podobný typ Terezy Maxové, mě připadlo, byla zajímavá, a i ta první vicemiss byla hezká :sunglasses:
15. dub 2007 v 11:04  • Odpověz
Ahojky kukačky :grinning:

Holky díky za gratulace k zoubku, okamžitě jsem si na vás vzpoměla, že budete mít taky radost a že už dám pokoj se zoubkama :sweat_smile:

Včera mě sem pustil tatka na 5min. to jsem jenompísla do regionů a hnal mě pryč páč dělá opět seminárky :angry: :angry:

Kubovi jsem už fusak vyhodila, kdyžtak ho jenom přikreju dekou, jinak je teplo a menínim ho mít s potníčkama :dizzy_face:

JIta, vítej mezi matkama co nevědí co s dětma :grinning: :grinning:

Na missku nekoukám páč to vyhrávaj samý ohery :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2007 v 19:49  • Odpověz
Holky tak jsem vám zrevidovala alba :sweat_smile:

Móóóc hezký :slight_smile:

Máte všichni moc hezký dětičky,

Jita
malá je frajerka, moc hezká holčička, no je celá ty :wink:
Mapris
malá je taky moc hezká, moc vám to sluší :wink:
isacek
taky nový fotky :wink: čupr, malá je sladká slečna, taky vám to moc sluší :wink:

Nevěrná dashak :grinning:
pěkný erotický fotečky tatky ve vaně :grinning: nic není vidět :confused: :dizzy_face: , malá je žasná kočka, plávčo jí fakt jde, pulčík malej :grinning:
kamhajek
jste taky moc hezká rodinka, bezva baráček, a máte to tam moc hezký :slight_smile:

Vážně moc pěkný fotečky :wink:
15. dub 2007 ve 20:32  • Odpověz
Jita,
tak já už toho mám plnou hlavu přes půl roku :sunglasses: .My máme extrémě aktivní a někdy hodně vzteklé díťě.Ale stejně je to můj miláček a zbožňuju ji :grinning: .Dneska se jí prořezal čtvrtý zoubek a tak je zase veselo, od rána je nervní a pěkná hysterka(tatínek říká, že po mamince :sunglasses: ), ale tomu nevěříte, že ne??? :grinning:

ijetka

:grinning: :grinning: :grinning: s tou miss to vidím stejně...

Chtěli jsme jít dnes do ZOO, ale byla tam fronta tak na hodinu :angry: .Takže zvířátko jsem zas viděla jen jedno a to je zrovna to co mi řve v postýlce :grinning: .
15. dub 2007 ve 20:35  • Odpověz
ijetka,

děkujeme :slight_smile: , už si brousíme zoubky na Vašeho krásného Kubíka :wink:
15. dub 2007 ve 20:38  • Odpověz
isacek,
no to je jasný, že tomu nevěříme :grinning:

ijetka,
díky za pochvalu, ale já to tak nevidím, když se kouknu do zrcadla, že bych je už dlouho nemyla? :grinning: :grinning:
15. dub 2007 ve 20:39  • Odpověz
Čau kozeny :grinning:
tak jsme včera taky vyrazili do ZOO :grinning: Zajeli jsme ještě do Kaufu do lékárny koupit krém s UV faktorem. Doporučili mi Bübchen OF 30, že na naše podmínky to stačí. Měli i od Vichy OF 50, ale stálo to 425 kaček :astonished:

Přijeli jsme před zoo a fronta jako prase, všichni asi vylezli z děr, narvané všechny parkoviště, tak jsme to projeli a zajeli za babi na chatu.

Miss jsem taky sledovala jedním okem, ale absolutně nevím, která se mi líbila, bo mi přišly všechny stejné :slight_smile: Ta co vyhrála mi trošku po ksichtě připomínala Verešku
16. dub 2007 v 11:08  • Odpověz
ty Miss jsou rok od rok horší. Kromě té loňské, ta byla hezká. Jinak to jsou samé hubené kozy. A to prý televize přidává, tak ve skutečnosti to musí být kostry.

Ijetka: já bych to viděla tak, že všechny máme krásné děti a dokonalé rodiny.

Dashak: já objednala krém na opalování přez net, je taky kolem 400kč a faktor 40, jedeme letos k moři tak potřebuji vyzkoušet hned vyšší faktor. jestli se mi po tom neosype.

Před chvíli jsme měli pěkný záchvat pláče, začánají nás trápit zoubky, ještě, že mám vodičku na dásničky, ta ho během chvíli uklidní.
16. dub 2007 v 11:39  • Odpověz
kam, co používáš na ty dásničky? My máme calgel, ale je to pidi mastička za 80kč, je fakt, že bez ní bych nedala ani ránu, ale jestli je i nějaká vodička, tak to možná vydrží déle. Nemáš náhodou ten baby dent?
16. dub 2007 v 11:57  • Odpověz
Ano mám babydent, ten gel mi nechtěli prodat, že prý je na předpis. ani si nepamatuji kolik stojí, ale snad něco kolem 100Kč. A na jak dlouho vydrží zatím netuším, my se zoubky teprve začínáme.
Užijte si krásné odpoledne, musím jet do nemocnice na kontrolu očkování proti TBC, tak jsem nadšená :unamused: .
16. dub 2007 ve 12:45  • Odpověz
Holky nám se teď klubou už tři najednou, takže máme doma veselo. :frowning2:
Hlavně v noci, spí tak po dvaceti minutách a pořád pláče.Máme camistad, baby dent i homeopatika.Nic nám nezabírá jen Nurofen, ale ten jí nemůžu dávat pořád.Tak ji ho dávám jednou za pár dní, aby se vyspala. :rolling_eyes:
Nechce papat a dneska měla už i teplotu.Už ji koukají dva nahoře a jeden dole, takže jich je pět :slight_smile: .
Taky ji mažu 40 od altermed.
16. dub 2007 v 17:51  • Odpověz
Tak my jsme se dívali na ten faktor, máme teda 35 od Astrid :wink:

kamhajek,
ať zoubky brzy přestanou zlobit :wink:

Jak to tak slyším s těma zoubkama, tak musím zaklepat, já jsem o nich téměř ¨nevěděla, už jich máme šest. Párkrát přes den zaplakala, ale to bylo tak celkem 4x a třeba jen 5 minut. No stoličky prý u někoho jsou horší, tak uvidíme, co nás čeká dál.
16. dub 2007 ve 20:44  • Odpověz
No my už máme zoubků 8 a vypadá to krásně, protože jak se furt řehní, tak je pěkně cení. Když se dívám na staré fotky, na ty její bezzubé úsměvy tak mi to přijde strašně srandovní, i když tehdy mi to přišlo normální. Ale vypadala tam jak stará babka :grinning:

Kam, ten calgel je fakt na předpis, ale když narazíš na "normální" lékárnu, tak ho prodávají bez receptu. Stejně ho celý zaplatíš. Třeba na poliklinice mi ho neprodali, ale v dalších dvou lékárnách v pohodě. A je fakt, že to je záchrana, protože když se někdy v noci vzbudí s řevem, tak namažem, řekne mňam mňam :slight_smile: udělá takové to labužnické hmhmmmm, a chrápe dál :slight_smile:
16. dub 2007 ve 21:36  • Odpověz
DASHAK,
tak to je fajn, když se Ivance může nějak ulevit :slight_smile:

A GRATULUJEME K PRVNÍMU ROKU IVANCE!!!! VŠECHNO NEJLEPŠÍ KE KRÁSNÝM NAROZENINKÁM A HODNĚ ZDRAVÍČKA A SLUNÍČKA :slight_smile:

(Teda nevím úplně přesně na den, kdy má rok, ale teď někdy,že? :grinning: )
17. dub 2007 v 09:23  • Odpověz
ahojda,
jiťo, už jsme rok měli, 31.3., máme v albíčku i fotos z "oslavy", kterou si ale chuďera moc neužila, pač byla nemocná :frowning2:
17. dub 2007 v 09:26  • Odpověz
Ahoj kukačky :grinning:

Vůbec nestíhám, celej den lozím venku a večer mě tatka prudí ať mažu od noťase páč se můší šrotit :angry: :angry: :angry:

Teda holky já tady páskuju s naším tesáčkem a vy jedete ve velkým, moc gratuluju a mám dotaz: staráte se nějak o ty zoubky (čištění), dle chytrých časáků by se snad měly čistit po každým jídle :sweat_smile:

Pro malýho mám Nurofen a Baby dent, prodali nám ho lékárně normálně ale na krabičce je pouze na lékařský předpis :astonished: ještě jsem ho nemusela použít :pensive:

Taky už jsem přemýšlela Kubu něčím mazat :sunglasses: zátím nic nemám a musím se zeptat kožní co by vůbec mohl :confounded:

Jinak co dáváte prckům na sebe v těhle vedrech, já punčochy a body s dl. rukávem, ale bojím se aby mu nebylo vedro :unamused: a mám zase strach aby ho neofouklo :confused:

Jo jinak holky mám zákaz chodit na sluníčko :cry: to jsem si zase dala :angry: mám po Kobuvi kosmetiku Jonhson, no on jí nespotřebuje tak já jako že jo :angry: mimo jiné má i olej který se vetře do vlhký kůže a pak se utře ručníkem. 4 večery se tím natírám a ráno koukám :confused: nějaká vyrážka na vnitřní straně kejtiček :unamused: říkám si co to??? No tak se olejovat přestala, ale vyrážka se rozlejzá :cry: svědí to jako sviňa :angry: a sluníčko tomu taky moc nepřidá :frowning2: . Zajela jsem si ke kožní a mám kortikoidní mast a zákaz koupání a pobytu na sluníčku. Zítra jedu na ko, no moc se to nezlepšilo. Ty jo já doufám,že nebudu alergicá na slunce :cry: :cry:

No tak jsem se parádně rozepsala, máte co číst :sweat_smile:

Bábeny a kozeny, doufám že se tu večer ukážu :confused:
17. dub 2007 v 09:31  • Odpověz
Ijetko, tak to asi bude pravda s tím Johnsonem, že není až tak dobrý, za jaký se vydává :confused: Už jsem slyšela z více stran, že je na něj hodně lidí alergických. Tak ať jsou kejtičky zase brzo Ok :grinning:

Já zoubky čistím, ale rozhodně ne po každém jídle, máme sadu kartáčků od canpol babies, s tím jedním si tam vrtá v té puse sama, ten je na prořezávající se zuby, tak to ji dělá asi dobře, když tam po těch dásních rejdí, pak druhý má gumová štětinky a třetí je klasika. Jinak pastu zatím nepoužíváme žádnou, prý stačí jen voda.
17. dub 2007 v 10:08  • Odpověz
koukám, že zoubky trápí skoro všude :frowning2: my měli minulý týden 3 dny teploty přes 38, paralen nezabíral, tak nurofen, dásníčka jsem mazala taky baby dentem, ale nezdálo se mi, že by extra zklidňoval, Jirka odmítal jídlo, pak i prso :rolling_eyes: horečky už sice nemá, jídlo vzal aspoň trochu, ale opravdu jen trochu na milost, ale zuby zatím v puseně nepřibyly...
ty spodní 2 nám vylezly úplně v poho, bez pláče a teplot, tak teď už vím, co to je, když lezou :angry:

jinak já někde četla, že ty pidi zoubečky zatím stačí otřít po jídle plínkou, ale prďola z toho moc nadšený není :sweat_smile:

ijetka, zítra se má horšit počasí a zapršet, tak se snaž tu vyrážku vyrazit z domu (i s panem Johnsonem) ať si můžeš zase užívat sluníčka :wink:

a opalovací krém pro malého mi dnes přiveze sousedka, má lékárnu ve vedlejším městě, tak mi doporučila nějaký, co se natírá jen 1x denně, tak uvidím, jak budu spokojená
17. dub 2007 ve 13:07  • Odpověz
Tak holky
už vím jaký to je když prcel kousne do cecku zubem :frowning2: já zařvala bolestí a malej z uleknutí :rolling_eyes: už vím jak asi bolí naušnice do ceciny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No s tím mazáním jsem si dala :angry: vrána :unamused: zítra jsem zvaná na ko tak uvidíme :confused:
17. dub 2007 ve 20:25  • Odpověz
Ahojky kozenky,
ijetko já jsem slyšela od jedné, co tam dělá u toho Johnson, že kosmetika je opravdu jen pro nealergiky, jakmile je někdo náchylnější, tak se po něm hned osype..nikdy jsem ho nekupovala, i když naše není náchylná, ale výběr kosmetiky je opravdu velký, tak jsem si pořídila Nela Batole, který má dobrý reference, olejíček od Nivea...
Hlavně ať ti to brzo zmizí, ať můžeš zas užívat sluníčka :wink:

Zoubky jaksi nečistím, jsem hrozná, ale taky jsem slyšela, že stačí vatovým tamponkem, resp. tou vatovou tyčinkou..ale začnu :wink:
17. dub 2007 ve 20:35  • Odpověz
Ijetka: nám v porodnici říkali, že Johnson raději nebrat. A tam Johnosn používali, tak nejspíš věděli o čem mluví.
17. dub 2007 ve 20:57  • Odpověz
autor
ahojte maminy,

krém na opalování jsem koupila včera v drogerii za 350 s faktorem 50 a je to od Garnier, ale dneska bral malou manzel, tak ze nebyla namazana. V lekarne toho meli spoustu - ale vsechno kolem 500ti, coz mi prijde docela drahy ... Tak vyzkousim tohle.
Cepicku davam - takovou tu kremilkovskou a bavlnenou, ale uvazuju o kloboucku a nebo jako dashak - o satecku. Protoze mala byla uz parkrat spocena a to je malo oblecena ..
Fusak uz nemame tyden, mam jen takovou deku - z druhe strany je ovci vlna, a kdyz je potreba, tak ji tim prikreju jen nozicky. Ted za posledni dva dny jsem to uplne zalozila do spodu a mam jen na malou takovou flizovou deku - a tou ji prikreju jen nozicky, pac ona kdyz usina, tak musi byt prikryta. Dneska jsem byla na bulovce s nohou, ale nastesti nic vazneho - ale nesmim brat antikoncepci (prave kvuli sestre) aspon do te doby, nez cele rodine udelaji vysetreni na tu zilni trombozu, protoze sestre rekli, ze je to dedicny :o( No a tak mi malou privezl manzel - rikala jsem mu: teplacky (plateny) a ponozky (ze puncochy nosim v tasce) no a on mi malou privezl v puncochacich a ponozkach a strasne se divil, ze se mi to nelibili :o)) Pak mela body s dlouhym rukavem a ma takovou slabou bundicku s kapuckou - tu jsem ji ale sundala ...
Zoubek nam uz vyrazi takovych 14 dni, v noci obcas zaplace, davam homeopatikum a mam takovy camistad gel, ale myslim, ze to moc nepomaha. Zitra jdem na ockovani a na prohlidku, tak jsem zvedava, co se tam zitra dozvime. Jinak uz od nedele prikrmujeme mrkvi, ne ze by maly nejela, ale dneska jsem se od kamaradky dozvedela, jak to musim delat. Mala kdy totiz do dvou minut nedostane mlicko, tak rve na cely byt a to bylo i dneska, kdyz ji krmil manzel. Tak mi kamoska poradila, tak to zitra vyzkousim.
Na miss jsem nekoukala, pac na to nemam cas :o))

jita2,
vitej do klubu ... Terka ma obcas v kocarku "hystericke zachvaty", hlavne, kdyz je na brisku - odkud ma super rozhled, a ja si ji dovolim do kocarku polozit, tak pul hodiny slysim rev. Ale ted si spis myslim, ze to bylo tim, ze ji asi bylo horko - nejak nedokazu odhadnout, jak ji obleci. Jenze v metru je chladneji nez venku - tak se kolikrat bojim, aby nenastydla.

ijetka,
ty botickyyy jsou suppprrrr :o)) My jsme na Johnsons alergicky od mala, chtela jsem ho prodat na mimibazaru, ale nejak o to nikdo nema zajem...

isacek,
z toho si nic nedelej, mala je taky posledni dobou obcas v kocarku "urvane" dite :o)) a pekne aktivni, ta az zacne lezt, tak abych mela oci i na zadku ...
17. dub 2007 ve 21:15  • Odpověz
ijetka,
malá dnes měla oblečený jen body s krátkým rukávem a 3-4 kalhoty+ponožky, jeli jsme totiž autem k babičce a v autě je horko,tak to bylo aktorát..jinak ven do kočárku, když je hodně teplo, tak dlouhý bodýčko a punčocháčky taky..
17. dub 2007 ve 21:56  • Odpověz
ahoj,setkala jste se nekdy s nazorem skrob (solamil)davat do koupani misto ruznych mycich pripravku?
18. dub 2007 ve 13:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

poupě
s tím jsem se nesetkala, slyším to prvně :confused:

Na kožním to dopadlo celkem dobře, ještě chvilku mazat a konec. Zlepšilo se to hurááá. Ale bojím se na sluníčko :unamused:

Dneska jsem Kubíkovi koupila šátek na piráta bude bombarďák :grinning:

Mapris
držím pěsti ať vše dobře dopadne :wink:

JO a kožařka mi dala nějaký letáky na opalovací krémy ale nebyla jsem se ptát v lékošce, budou to určitě palby :unamused: :angry:
18. dub 2007 v 15:13  • Odpověz
Zdarec babky, já koupila opalovák Bübchen OF 30 v lékárně za 215. Foto se šátkem už máme v albíčku, byly jsme včera na procházce s kámošem ze střední v jedné hospůdce se zahrádkou, je dělaná pro mimouše, mají tam různé blbinky na hraní a hlavně tam mají kozičky. Malá byla úplně hotová, pištěla radostí a furt na ně chtěla šahat :grinning:
18. dub 2007 v 15:20  • Odpověz
Dashak: malá je v šátečku moc roztomilá, jasně, že je roztomilá i bez něj :wink: .Já včera koupila kšiltovku a klobouček. Až bude chvíle, tak ho vyfotím a přidám do alba. Opalovák mi přijde dneska, tak jsem na něj zvědavá.
18. dub 2007 v 16:07  • Odpověz
Ahoj maminy kozeny, :grinning:
tak jsem dnes byla na bazéně, ale bez malé, a bylo to super, jak jsem se protáhla..tak jsem se dívala na kurs plavání ročních dětí, a bylo to super..taky se už těším s malou...

dashak,
my tento týden koupili přesně takový šátek..to je dobrá náhodička..taky pirátku jsme koupili...musím to taky někdy vyfotit :slight_smile:
A Ivanka má překrásný úsměv, obrovská očka a moc hezky tvarovanou pusinku :slight_smile:
ijetka,
to je fajn, že se to zlepšilo, dej tomu ještě trochu klidu bez slunění a pak to snad bude dobrý...
18. dub 2007 v 19:13  • Odpověz
autor
poupe,
tak to slysim prvne.

ijetka,
s tim pocitej :angry:

dashak,
no ten je supééér, já chci pro Terku taky takovýýýýý :grinning: . Ona má teď takovou čepičku, ale věčně na očích a občas i kapucu na bundičce - hlavně, když jezdíme na bříšku, jako dneska, byla zase blažená :o)). A jsou super ty ušácký uši, obě jste tam roztomilí :o))
18. dub 2007 ve 21:24  • Odpověz
Holky, no to jste mě potěšily :slight_smile: Já jsem ráda, že si hned každý o Ivance nemyslí, že je marťan, jako ta pseudokamarádka, co mi tehdy poslala tu super IP :grinning:

Akorát Jiťo, tys ten šáteček pořídila za pade že? U nás ho mají za 80 :unamused: , koupím asi ještě jeden na střídačku, když si tenhle zašňupe.
A nebo ten piráťák? To je to co se zavazuje vzadu?
18. dub 2007 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.