• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
jo a ijet- povidlový a tvarohový buchty to ti teda závidím :angry: :grinning:
Botky- no to máš pravdu,že je rozdíl udržovaný chodník a dvorek.Ale my jsme věčně někde venku,takže já bych teda kozačky na kramfleku ani neunosila.RAdši nějaký sportovní botky.A když jsem jela minule z jedné akce v lodičkách a s kočárem,bála jsem se,že se přizabiju na schodech a připadala jsem si fakt jak blázen (už jsem odvykla) :grinning: :grinning:
9. lis 2007 ve 21:29  • Odpověz
:grinning: :grinning:
hihi se slípkama dobrá hláška, ale asi tě zklamu :wink: dneska jsme byli v Tescu a já si koupila plato vajec, páč ty naše kjavky se rozhodly, že snášet chvilku nebudou :grinning:
9. lis 2007 ve 21:37  • Odpověz
Holky, tož já zítra peču pařížské kostky, jen ne na pařížský způsob :grinning:

Dobrá hospodyně sotva vstane, už oheň v peci plane :grinning:

Nebudu tam dávat šlehačku s kaštanama, ale dneska jsem zkusila vyrobit karamelovou šlehačku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vypadá to famozně a zas mám co dělat, abych to nesežrala :sweat_smile: než to zítra vyšlehám, zase se to musí den chladit. No pro jistotu, jsem to zakládala plno věcma a dala až dozadu do ledničky, páč vím, že jsem zhnilá jak veš a ty věci mě nebaví vykrámovávat, takže si nechám zajít chuť :grinning:

Jinak jsem teda zase vydělala, páč ráno otevřu smetany z tesca, garance do dneška, samozřejmě zkažené :angry: A taky jsem koupila tvarohy, že zkusím ty míša řezy, ale nějak jsem je nestihla udělat, páč jsem měla ještě jinou buchtu předtím, takže nevím jestli neskončí v tvarohové pomazánce, neb ty měly garanci do včera :grinning: Ale když já su na ty buchty úplně sama, MM to moc nemusí jak to nesmrdí masem. Tož ještě posílám stejovi a babi půlku dycky.

S tou mateřskou to zatím neřeším a vyčkávám na dopis co dojde. Každopádně do práce ve 2 letech určitě nepůjdu, to je za chvilku a malá je fakt ještě mímouš a navíc to cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdeme na kontrolu, tak se zkusím zeptat na Bobatha, to je taky rehabilitační metoda jako vojtovka, jen šetrnější a pro větší děti. A mají středisko zrovna v Ostravě.

Ijet, tak malá když šla na operaci, tak ji udělali příjem - všecky ty papíry a tak a nabídli nám, že jestli chceme, můžeme jet klidně domů a přijet až na druhý den ráno kolem 6-7h. Takže jsme jasně jeli domů, páč proč bychom hnili a nudili se zbytečně další den v nemocce. Tak hodně štěstíčka :dizzy_face:
9. lis 2007 ve 22:14  • Odpověz
ijet,
já bych ani v pořádných podpadkách neuměla chodit, hned mě bolí nožičky, takže už radši pohodlný a stejně radši sportovní :slight_smile:
A buchty tiše závidím :grinning:

racul,
já bych taky nekupovala drahý sněhulky, mám obnošený a stejně fakt na chození nic moc, protože ona ta podrážka je taková tlustší, ani nejsou tak pevné, jak jsou třeba ty kotníčkové :unamused: Ale na sáně dobrý :slight_smile:

My většinou snídáme chlebík s něčím, nejlepší pomazánka z markery z plusu, mňam...v plechovce :slight_smile:
9. lis 2007 ve 22:16  • Odpověz
Dááší že bych malýmu taky ujela? :grinning: Fuj jsem macecha a už je mi to líto :grinning:
Holky začínám se vyznávat v mimibazaru :astonished: :confused: už mám i objednávku, zítra budu přeměřovat Kubíka a tradáááá na internetové nákupy :pensive:
Já jsem tu pomazánku ještě neudělala :unamused: lenoch, ale ryby jsme zkoušely a Kuba fedroval. Zítra bude květák bo manža bude hlídat pořádekk v Praze..... :frowning2:
9. lis 2007 ve 22:25  • Odpověz
Ijet, ty jsi trdlo :grinning: Jeli jsme samozřejmě domů i s malou a přivezli jsme ji druhý den a byla jsem tam do dalšího dne s ní :grinning:
9. lis 2007 ve 22:32  • Odpověz
ijetuš,
ta makrelová byla hotovka z plusu :dizzy_face:
Ty jo, ty jsi ale nákupčí, já jsem dnes na poště odesílala 4 balíčky a zase jsem nějaký dostala, už si říkám, že musím končit, abysme to vynosily :confused:
9. lis 2007 ve 22:33  • Odpověz
Jo a my se zítra chystáme na výlov rybníka. Jmenuje se Bezruč a je slavný jak cyp :sweat_smile: Ale záleží na pičasí, jestli bude to co dneska, tak nutím MM ať maluje kuchyň :sweat_smile:

My dneska měli špagety, z těch je mi zase blbě. A zítra chci udělat opět pivovarského tokáně, tentokrát z kuřecího a na sádle, tož to asi taky odležím, hlavně to sádlo :sweat_smile:
9. lis 2007 ve 22:34  • Odpověz
Teda holky,když vás tady tak čtu jak vaříte a pečete tak se úplně stydim :sweat_smile: My budeme mít zítra rybu s bramborama.Buchtu žádnou péct nebudu páč přítel to nejí a zase bych se tim cpala jen já. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

raculka
myslim,že mapris psala nástup až 13.,ale nejsem si úplně jistá.Teď se asi psychicky připravuje a taky připravuje rodinku na hlídání.Písnu jí,mám tel.číslo.

Tak se teda necháme překvapit co bude za novoty ohledně mateřský.

Přemýšlela jsem kam dáme vánoční stromeček,máme totiž umělej a je menší takže musí být na podstavci.Už vidim jak malýho zaujme až za něj zatahá a poletí :astonished: kamarádky mi řikaly,že si taky myslely jak děti shoděj stromek,ale prý jen koukaly.tak třeba to tak bude i u nás i když na to moc nevsázim :grinning: I když svíčky na něj nedáváme.
9. lis 2007 ve 23:23  • Odpověz
Jo a dneska jsem byla nakupovat v déemce a jelikož mi dochází Nutrilon tak jsem ho tam koupila(jinak ho kupuju v lékárně u našich,vyjde tam nejlevnějš)a měli jenom to nové balení.Jelikož už jsem nové balení jednou malýmu koupila a krabici už mám tak te´d kupuju klasický krabice s dvěma pytlíkama.Jenže prodavačka mi řekla,že už se to starý doprodává a bude se prodávat jen to nový balení a to je o 10kč dražší.To je teda docela rána,už ten Nutr.vyjde na 300 někde jsem to nový balení viděla i za 319,- :angry:
9. lis 2007 ve 23:35  • Odpověz
týýýý jooo, vy jste toho zas natlachaly :confounded: :slight_smile:

Holky já poslední dobou ulítávám na scrapbooku :sunglasses: .
Zrovna vymýšlíme a děláme Pfko 2008.To je žrout času :unamused: ....

Vy jste teda pekařky :slight_smile: , já peču tak jednou za 14dní.

ijetka,
to se rychle rozkoukáš na MMB.A pak ještě budeš chtít, abys to zas neuměla :grinning: .U mě je to samé.Pořád malý něco objednávám, ale pomalu už není za co :sunglasses: .A jestli někdo ulítáváte na nextu, tak nejlepší je nechat si to dovézt rovnou z anglie.To dělám často a vyjde to mnohem levněji.
10. lis 2007 v 01:17  • Odpověz
dashak,
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že ho neznám :grinning: :grinning:

isacek,
tak nevím, jestli jsi tu bÿla včera poslední nebo dnes první :grinning: :grinning:
No já na nextu neulíávám, ale občas jí něco nexťáckýho koupím, ale jak jsi to myslela, přímo dovézt z anglie? Myslíš jako, že tam máš známý a ti ti to tam přímo koupí?
A to je nějaký program na tvoření těch PF? :wink:
10. lis 2007 v 08:56  • Odpověz
jita,
na MMB jsou paní které to vozí přímo z anglie.Jen si vybereš podle katalogu.Je to lepší i proto, že tady do Čech se stejně všechno nedováží.
A na upravu fotek jsme si stálhli program gimp a různé kity a z toho upravujem různě foto.A nebo se to dá udělat i v photoshopu, to je tady program na upravu.
10. lis 2007 v 10:26  • Odpověz
AHOJKY kukačky :slight_smile:
teda čumím co to je??? Já jsem na tyhle úpravy fotek dement :frowning2: a manža nemá čas.
Na stromek jsem taky zvědavá, budeme mít živý a už si taky představuju co na to náš rampušák :grinning:
Jsem vyžehlila, uvařila, teď opláchnu nádobí a musím začít balit :frowning2: pojedeme s loďákem, páč toho dost potáhnu, jídlo...hračky...(sice tam budu vypadat jako debil ale miluje plechový hrnek, kuchyňský náčiní, a to mu budu brát taky) :sweat_smile: knížky, oblečení (toho bude dost)......no to bude jak na dovču :grinning:
10. lis 2007 v 11:45  • Odpověz
Přeju pěknou deštivou sobotu. Ani mi neva,že trčíme kvůli tomu nosohltanu doma,když je stejně takhle ošklivo.Takže aspoň trocha domácích prací,které opravdu miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ijet- no tak proto včera neměli u nás v tescu vejce(jedině drahé bio),když si je vykoupila :grinning: . A tak jsem aspoň měla důvod nakonec neupéct.Se žehlením jsem skončila v půl 12. :angry:
Manža chudák musí hlídat ty demonstranty,jo? Chudák...a v tomhle hnusu....

jita- co je to ta markera ?? No my s manžou jsme na sladké,takže tak. Ale v týdnu si dávám taky třeba pečivo s něčím,nebo kyšku s cornflakes.:wink:
Kubíkovi to tak různě obměňuju.Už nevím co bych si vymyslela,ale to znáte. :confused:
10. lis 2007 ve 12:25  • Odpověz
isacek,
já už jsem si to stáhla a teď studuju nějaké návody, jak na to, protože to je hrozný se v tom vyznat...
Jéé a mohla bys mi dát prosím nějaký kontakt, které ženské to tak vozí? Nevím, jak bych je tam našla :slight_smile: :slight_smile:

ijet,
vy fakt jedete jako na 14-ti denní dovču :grinning: No hlavně aby se tam Kubík cítil trochu jako doma a měl vyžití, páč tam bude určitě nuda,co? :frowning2:

racul,
ted jsem se pořádně nasmála, to je překlep, a měla to být makrela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2007 ve 12:48  • Odpověz
hihi makrela a makrera :grinning:
No budu ho muset něčíma zabavit.
A co se týká manži patří mu to :angry: se pomalu celý týden hádáme nebo spolu mluvíme jen to nejnutnější :frowning2:
10. lis 2007 ve 12:55  • Odpověz
ijet,
tak si aspoň od něj 3 dny oddechneš :sunglasses:
10. lis 2007 ve 13:12  • Odpověz
Hmmm to je fakt :grinning: ale až tam bude jezdit a čučet jako bubák.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jo ti chlapi :unamused:
10. lis 2007 ve 13:27  • Odpověz
jita- tak to me fakt nenapadlo :grinning: . Ještě že to vím,už vidím ten trapas,jak jdu do Plusu a ptám se, jestli mají markeru-já myslela,že to je nějaká sýrová pomazánka,fakt :grinning:

ijet- tak budete vybavení,to je jasné,radši víc než míň věcí.KDyž jim dojde nádobí,tak jim můžete něco půjčit :wink:
Nebuď na manžu zlá, vždyť dělá skoro dobrej skutek :grinning: :sweat_smile:
10. lis 2007 ve 13:58  • Odpověz
Tak tu posloucháme s Maruš vánoční koledy :grinning:
V pět jede poprvé do služby k babičce na nocleh :frowning2: Snad to zvládnou a já jdu zpívat, vůbec se mě nechce :unamused:
A počasí taky hnus :angry:
10. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz
jita,
Tak já osobně mám velice dobré zkušenosti s Iva Králová(Iváček), Petra J.(Klaja), a Iva B.(IvaBerg), ale samozřejmě jich tam je více.Tyhle můžu opravdu vřele doporučit.Berou si zhruba 52,- a 53,- za libru.

ijetka,
moc na vás budem myslet.Ať to máte brzo za sebou, teda hlavně Kubík a ať to moc nebolí.Jinak zbaleno máte fakt slušně :grinning: .
10. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz
autor
Zdar baby,
tak na 100 stránce jsem to vzdala ... Tak snad jste neprobírali něco důležitého.
Jinak racul, taky jsou ty tři A4 :o))))

raculka,
vejce na chvíli dávat nebudu, zkusim to, až se vrátim z nemocnice. Golfáče – už mám zhruba vyhlídnuto, ještě se chci na ně podívat fyzicky.

macejka,
co se týče paňáků. Byla jsem zvyklá na tvrdší, ale teď si dám maximálně jablečnýho berentzna a nebo miluju víno. Oblíbené mám Chardonnay, Muscatel a Irsai Olivier – od maďarského výrobce. A dám si i červený. Nejlepší víno ale zatím má manželův strýc a kamarád jeho otce. To si vždycky přivezem dva litry a udržujeme „hladinu alkoholu v krvi“ – aspoň jednu skleničku denně. jo, vztekání nám už taky jde. Včera jsem byla na chodově, blbě se asi vzbudila, chtěla jsem jí dát banán, pak přesnídávku s jogurtem – před hypernovou mi řvala 20 minut i s dudlíkem. Tak jsem jí „sbalila“ oblíkla, a u kamarádky dostala pak kaši a byl klid ... A vzteká se, když jí něco vezmu, nebo zakážu. Tak začne mlátit rukama a brečí. Ale naštěstí se brzo uklidní – nebo spíš jí nechám, pak je klid.

kamhajek,
hezkyyyy, teď ses tu teda vybarvila. Vědět to, tak ti u mně na srazu paňáka taky nabídnu, ale to bys nesměla být autem :o))))

dashak,
no, ještě mi poraď komu mám přímo napsat? Hodila jsem to na admin, ale nevím, jestli je to správně. Protože na modrykonik@modrykonik.cz mi to psalo, ze tento uzivatel neexistuje ...
Jinak s tebou souhlasím – kamarádi – mám to stejný. Když jsem byla těhule, tak všichni říkali, jak se těší, že budou vozit, a teď nemá nikdo čas zajít na kafe a neviděli malou od narození ... Taky to neřeším ...
S tím nočním mlíkem – mně se malá budí jednou za noc. Taky dostane mlíko a přebalím jí, ale kolikrát na tu flašku čekám a ona mi jí dá do ruky, protože pak chce dudlíka. Jinak tam občas taky jdu tak 2-3x za noc jí dát dudlíka a přikrejt.

jita2,
co malá? Už je jí líp? gratuluju ke krůčkům :o))

zevi,
kašli na lidi, ať si vychovávají svoje děti a učí je k chození sami. Já to taky nedělám, malá taky nechodí a moje mamka i manželova říká, že má čas. Doktorka na roční se taky ptala, jestli sama stojí, a když jsem říkala, že občas jo, a že chodí kolem nábytku, tak mi taky řekla, že není kam spěchat (i s mluvením), že když začne v 15ti měsících, tak to prý stačí :o))

carodka,
nesmutni, co mám říkat já? Tři týdny bez manžela, malý a bez koníka? To asi omarodim :o)))))

macu.k,
terka má bačkorky tak od 10tého měsíce a dneska jsme pořídili nové. Když je nemá, tak je bez ponožek a máme skoro všude plovačku nebo dlažbu, tak bez bačkorek by jí to klouzalo.

dashak,
nebuď smutná, my taky profi fotky nemáme. DPM nikam nedotáhnu, tak jsem poprosila jeho kamaráda, jestli nám udělá pár rodinnejch, ale nevím kdy, když v úterý mám nastoupit do nemocnice.

MMB – tam nenakupuju. Nakupuju většinou v C&A, kde mívají akce, jako body za 65, a někdy tam koupím teplákový soupravy za 300 a tak.. Radši se na to podívám v „reálu“ a zkouknu matroš a tak.

SERIÁLY – koukáme s Terkou večer na ulici. Páč po 6tý bývá protivná a pak čekáme na taťku, takže to rychlejš uteče a taťka jde pak koupat. Jinak na ordinaci koukám většinou když žehlím, nebo co zrovna ten večer běží, jinak na tv moc nekoukáme. Občas Kriminálka Miami.

VRATNÉ LAHVE – se nám taky moc líbilo. Svěrák je prostě dobrej herec :o))

holky, děkujeme za gratulace a případné pusy od ctitelů (zevina), písniček (jita2) pro naší slečnu
:o))

VÁNOCE – my jsme zatím objednali jen pejska sumbyho. K narozkám dostala domeček, šneka od fisher price, kterej hraje furt :o((. A zítra plánuju na chodov, tak jí chci koupit něco dřevěnýho a tahacího .. Jinak taky spoléháme na babičky :o))))) Jinak z rodinama si nic nedáváme. Je nás strašně moc. Akorát kupujeme manželovým rodičům a bráchovi. No a my budem mít ježíška snadnýho – dvě lítačky a zimní gumy na auta. A jestli to vyjde, tak bych chtěla nějaký normální potahy do auta a na jaře s ním chci už sama jezdit ...

FOTKY – no, roční fotky mít asi nebudem, protože manžela nemůžu dotáhnout do žádnýho ateliéru. Tak jsem poprosila kamarádku, jestli by nás její manžel neodfotil. Oni totiž oba dva naši manžílci mají focení jako koníček a dobré vybavení, takže fotí skoro jako fotografové .. Tak uvidíme.

Naše malá včera převrátila domeček – naučila se vylézat okýnkem a spadlo to celý :o))) Jinak s tím šnekem si taky vyhraje. Ve čtvrtek dostala od další tety takovou maňáskovou kvákací kachnu, tak je z ní nadšená. A já jí včera koupila na chodově v bambuli takovou dřevěnou tahací housenku – to je fakt sranda.
Když k nám ve čtvrtek přišla známá ostřihat malou – jinak tady máme nové album: http://picasaweb.google.com/Marie.Priskinova/Famfulici, a manžel šel vyndat odpadkový koš, tak v něm našel naběračku. Ptal se mně, proč jsem jí vyhodila – pak jsme zjistili, že jí tam hodila naše malá. Prostě si jí vytáhla ze šuplíku, otevřela dvířka pod dřezem, kde máme koš – takový ten s propadávacím víkem – a hodila jí tam. Včera když jsem uklízeli nádobí. Tak jsme se s manželem bavili, že nám schází taková ta umělá jakoby lžíce ve velkým provedení (dostali jsme celou sadu – naběračku, vidlici, obracečku a tak) a došli jsme k závěru, že ten odpadkáč budem muset kontrolovat, bo beztak skončila v koši .... Fakt je to pěkný číslo ta naša.
Si představte, že jsme jí dneska dali spát před 12tou a spí ještě teď!!!!

ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU – my na to koukali s manželem oba. Ze začátku nic moc, ale pak měli dobrý hlášky, hlavně : neříkej mi čumáčku, nebo ti rozbiju palubní mikrofon :o))))). A nejlepší byli karlové a mlaďas s tygří mastí :o)))

SRAZÍKY – byla jsem ze ZŠ před měsícem, a tak normálka, většina lidí nepřišla a po půlnoci jsem to zabalila. Manžel pro mně jel asi 15km do vedlejší vesnice. Včera jsme byli se dvěma kámoškama po angličtině na vínu. Řekli jsme si, že to budem dělat aspoň jednou za měsíc, a je to fakt prima. Člověk se odreaguje. Malou hlídá manžel, už to bravurně zvládá a spolu jsme se taky dohodli, že když mám ve středu tu anglinu, že si udělám i večerní program – jako třeba s kámoškama na kafe. Ať taky vypadnu.

VAŘENÍ – no, my zatím vaříme převážně zeleninový jídla a s kuřecím masem. Hovězí a vepřový mám od našich, ale momentálně taky vyžranou ledničku, takže musím „nafasofat“. Ale maso děláme spíš o víkendu, když je víc času. Jionak vaříme skoro každej den, manžel si tam stěžuje na tu svojí jídelnu, že vaří blafy. Tak přinese stravenky dom a vždycky vymyslíme nějakou hotovku a je to. Malý dávám maso tak párkrát týdně a už jí to nemusím mixovat. Zítra plánuju nakoupit věci na kapustnici.
Holky, zajímá mně to zavařování do sklenic. Jak se to vlastně dělá? Uvařené jídlo nandám do sklenic, zavařím a ještě to vaříte ve vodě jako kompoty? Chci o víkendu udělat tu kapustnici a manželovi bych pár sklenic zavařila, aby měl na horší časy ...

PEČENÍ – peču o víkendu, a teď asi udělám pudingovku, protože na ní mám chutě už teď. Jinak manžel miluje obyč jablečnej štrůdl – z jogurtového těsta.

KAMARÁDKY – s těma jsem na tom stejně. Mám dvě, jednu z toho maminu, která bydlí kousek ode mně. Známe se od r. 2005 kdy jsme spolu dálkově studovaly a bydlíme kousek od sebe. A to je kamarádka do nepohody. Už i pohlídala, když jsem musela na bulovku a dokonce mi řekla, že kdyby jsme pak v příštím roce chtěli s manželem vyrazit někam do divadla nebo na večeři, že by mi malou ráda pohlídala. Je to taková hodná tetička. Furt něco nosí a Terka jí miluje. Ona ta kamarádka má 2 kluky, tak si naší malou vychutnává. A to je jako moje ségra. No a ta druhá – ta je svobodná, našla si teď chlapíka, byla mojí svědkyní na svatbě a tak se vidíme aspoň na anglině. Mám teď jednoho dobrého kamaráda – vlastně je to i manželův kamarád a kolega. No a s ním si na icq vždycky super pokecáme. Jinak ostatní taky neřeším.....
Ale víš co si říkám? Lidi odcházejí a přicházejí. Taky jsem měla kamarádku, který jsem dost pomohla z „průserů“ a tři roky se neozvala a pak jsem byla špatná já, protože dřív jsem každýho „naháněla“, psala si datumy narozenin a byla strašně ochotná. Co je malá, tak nikdo nemá čas a já taky na všechny kašlu. Mám rodinu a super chlapa (i když občas na zabití – ale co si budeme povídat, že? :o)) A když se někdo ozve, tak ho ráda uvidím, ale vnucovat se, to už neee.

Jinak musím říct – že jsme tady na koníku v listopadech dali za těhu dohromady partu a teď je nás 7 mamin (do toho spadá i kamhájek :o)) Akorát sejít se všechny je někdy problém. No a ten základ se vlastně scházíme aspoň jednou do měsíce. A já tady na sídlišti mám dvě maminy a je to fajn, protože když nemáme co odpo na programu, tak si zavoláme a vytáhneme se na procházku a na pokec :o))) A jsem za ty maminy ráda :o))

Na beremese fotky nemáme ..

Co se týče radosti – tak naše Terka furt krčí rameny a vzdychá, a vždycky je to tak, že: Se nadechne, pokrčí rameny a: áááá ťa ťa ťa ťa ťa ťa ťa – hlavně na krtečka v knížce, ráno, když sedí na nočníku. A když se jí něco líbí, tak je to: Jejeeeej. No a teď občas chodí po bytě a : babababa. Tak nevím :o))

KAKÁNÍ – ráno na nočníku tuhý, přes den, se to povede tak, že jdeme do sprchy.

Holky, chtěla bych malý začít zkusit dávat – pro vyzkoušení tvaroh – co můžu? Lipánka? Poraďte.
10. lis 2007 v 15:19  • Odpověz
:grinning: Ježiš Mapris co to je :grinning: Jsem to vzdala u 3. odstavce :sweat_smile: Ale dočtu potom.

Jen chci vzkázat Ijetce, ať neblbne s těma věcma - dyk tam bude jen na 1 den. Kubík bude totál omráčený po narkoze, takže se bude chtít akorát chovat a tulit a nebude se mu nic chtít. Aspoň teda malá mi ležela skoro celý den v náručí nebo v postýlce, ale měla 4 měsíce. Byli tam s náma ještě roční a rok a půl chlapeček a ti občas pobíhali, ale taky byli nejradši přitulení u maminy :wink:
10. lis 2007 v 17:32  • Odpověz
jita- určitě to bude večer fajn změna- i pro malou,neboj. Hezky si to užij. :wink:

mapris- skoro celej život si tu napsala :grinning: :grinning:
Tvaroh- já dávám občas ten tučný (červená vanička od madety) smíchám to třeba s marmeládou,přesnídávkou,banánem....:wink:. Lipánka jsem začala dávat až později.Z těch pribiňáků má asi nejlepší složení(nejméně chemie),ale stejně ho nedávám často,spíš když někam jdeme.Ale je dobrej,chutná nám :grinning:
Nemocnice-držím palce,ať to brzy zvládnete a neustýskáte se vzájemně :wink:
10. lis 2007 v 17:40  • Odpověz
Mprísku,no aaahoj :grinning: písla si dost dobrou slohojdu :grinning:
Držím palečky ať to v nemocnici zvládneš a rychle to uteče :wink:
Holky já se tímto loučím, myslete na nás! A že já to poznám a držte palečky ať to Kubula zvládne a HLAVNĚ já taky.
JInak mám číslo na Jíťu tak jí budu informovat a ona vás :wink:
Doufám že sis to zpívááníčko užila a Mery :grinning: to určo zvládla taky, tak papa
10. lis 2007 v 19:47  • Odpověz
Téééda jsem skleróza chci pochválit Terezku, je kóča a máte moc pěkný fotky :wink: a teď jsem zahlídla i Natálku od isacka a taky super, je vážně kus :grinning:
10. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
Ijetka: tak mi budeme držet palečky celá rodina :wink: .

Mapris: no ty jsi se rozjela :grinning: . Tak ať už jsi z nemocnice doma. By jsi mohla nainstruovat manžela, aby nám sem podával informace a nebo vlastně můžeš písnout mě sms.

Ondra poslední dny se snaží chodit čím dál častěji. Je to sladký, jak se snaží.

Včera jsme tady měli oslavu, manžel a kamarád slavili narozeniny, tak jsme si z holkama podrbali. Spát jsem šla před druhou a před sedmou jsem stávala na plavání, takže jsem dneska po obídku spinkala s Ondrou(každý ve své posteli).

Taky jedna z mých velmi dobrých kamarádek přišla s tím, že je v 6.týdnu. Tak jsem z toho byla dojatá, jak se parta rozrůstá.
10. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz
Ijet- budeme na vás moc myslet,určitě to dobře zvládnete :sunglasses:
No a koukej brzy zase dorazit na pokec,budeš nám tu chybět :wink:

kam- fajn, že sis to pěkně užila.Jo všude je to samá těhule. Nevíte,co všichni pořád blbnou :grinning: :grinning: ??
10. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz
autor
no co no ... furt kecáte, tak jsem vás musela trošku zbrzdit a dát si oddych ne??? Dávám tady všechno v bytě do pořádku, tak nestíhám koníkovat.

dashak,
tak to jsi na tom ještě dobře. Já jsem měla poslední příspěvěk na str. 96 a co se týče čtení, vzdala jsem to na 100, protože nemám tolik času to všechno číst ... :grinning: :grinning: :grinning:

ijet,
zvládnete to, jste šikuly.

kamhajek,
pokud bude nálada, tak ráda písnu :o)). Jinak já mám už dvě těhule ... Se to taky rozrůstá. A pak jsem se dozvěděla o dalších dvou, že jsou ve 4tým .....

Tak jsem dneska z Terky udělala velkou slečnu. Jak tady dávám byt do pořádku a převlíkala jsem i postele, včetně její postýlky. Tak jsem už definitivně uklidila nebesa, mantinel a normálně mi málem ukápla slzička, jak to letí. Že už je to velký dítě a pěkně mazaný :o)))

raculka,
to víš, chtějí využít vysoký porodný, pak možná nebude nic ... Jak znám naše vládní činitele ... :confounded: :confounded:
11. lis 2007 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.