• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky moje milovany!! :grinning: :wink:
tak nejak nestiham dodrzovat t co jsem slibila,mame se kazdym dnem stehovat tak zacinam pomalu balit a mit depresi ,ze to mnozstvi neprestehujem snad ani za mesic
:sweat_smile: :sweat_smile: kolik toho je no hrozny,takze jsem uz neco zabalila a ted zpetne zjistuju,ze to vlastne potrebuju..hruza vstavaj mi vlasy hruzou z toho zmatku :confused: :astonished:

byt odriznuta od sveta je hroznej pocit,bez netu ,televize ach jo,no tak aspon ctu :sweat_smile: :sweat_smile: porad jsem si stezovala jak nemam cas a ted ho mam po vecerech hafo :grinning:

Racul-Peg-peregac mame taky slusne rozvrzanej ale jak pozoruju ostatni maminy,maj to podobny ne.li vic,takze je to asi normalni
Jinak dorazil ten fusacek od emitexu je super,muzu je doporucit,a taky ty moje kozajdy..no vypadam v nich jak ustreleny kecky :grinning: :grinning: jak jsem prtava,a mam kratky nohy :sweat_smile: ale neva aspon je v nich teplo :wink:

Ijet-doufam ze to v ty nemocnici zvladate,myslim na vas.. :slight_smile:

Holky chybi mi moc to tlachani s vama ,tak se tady drzte a mejte se fajn,ja se zase ukazu pa pa :dizzy_face: :dizzy_face:
12. lis 2007 v 19:07  • Odpověz
racul,
ani mi nemluv, když jsem s ní byla zavřená doma, byl to děs, fakt být zavřená ¨doma je hrůza :frowning2: :unamused: :angry:

No jo, racul, to my věrný tlachačky :grinning: :grinning: :grinning:

Zdravíme odříznutou CARODKU!!
12. lis 2007 v 19:40  • Odpověz
raculka

jsem na tom úplně stejně,jakmile nemůžu s malim ven tak hrůza.naštěstí když neni úplně hnusně a nelije tak každý den na chvíli chodíme i s rýmou.Taky si moc nedovedu představit být zavřená doma,malej lumpačí někdy je i víc protivnej a mě už docházejí síly něco vymýšlet,aby se zabavil.Tohle počasí je fakt na prd.

Taky zdravíme Ijetku a Kubu bylo to rychlý :wink:

isacek

tyhle chicca se mi taky celkem líbily,ale mě jednoznačně odradila ta cena.Kdybych nesehnala ty peregáče přes inzerát nebo ve výprodeji tak bych nekoupila ani ty.

zevina

dneska jsem F koupila zimní botky s kožíškem a kupovala jsem 23.paní mu tam měřila nožku,má 21 a půl,ale zimní jsem raději vzala 23,abych nemusela po novém roce kupovat nový.Obě boty jsem mu na chvíli nazula a ťapkal v nich bez problému,nezakopával.No a stály mě 750,-co se dá dělat (teda spíš mojí mamku,koupila mu je)
Na doma máme bačkůrky a to jsou č.15,jsou mu taky o fous větší.předtím měl 14 a ty se mi zdáli už tak ako tak jsem mu raději dala větší a chodí v nich dobře. :wink:
12. lis 2007 ve 23:08  • Odpověz
Ahoj holky, já vás jdu jen pozdravit, ať víte, že existuju, a že na vás myslím. Ale nemám nějak na koňa náladu, takže vám nic nenapíšu :sweat_smile:

Všecky moc zdravím a hospitalizované a jinak odříznuté od světa mi pozdravte :slight_smile:

Pááá :dizzy_face:
12. lis 2007 ve 23:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
dáši, copak copak :confused: ? že ty se šetříš zase na nějaký extradlouhý román :sweat_smile: :grinning: budem se těšit :wink:

racul, na MMB jsem zatím nic nenakupovala, ale mojí bývalé sousedce pomalu odrůstají 2 kluci, tak když přijedu k našim, občas od ní koupím nějaké bezva věcičky (které měla v úmyslu na ten MMB dát, takže jí ještě ušetřím práci s focením :sweat_smile: )
a v sekáčcích taky občas objevím pokládky :dizzy_face: ale zdá se mi, že v poslední době jich pár zrušili a už pomalu není kam chodit :frowning2: ale manža, ten je na to fakt expert, už několikrát překvapil, jeho to fakt baví se tam přehrabovat :grinning:

s těma botkama mě hlavně zajímaly ty kožené kotníčkové střevíčky, jestli máte, nebo víte o existenci větších než 22, protože se prý nedělají :frowning2: potom už sice žirafkové, ale ne kotníčkové. My máme 22 teď, tak doufám, že začne co nejdřív běhat, protože pokud se větší číslo nesežene, tak to bude svízel :frowning2: :angry: zimní, ty jsou v pohodě, i když jsem říkala, že s koupí zatím počkám, protože do kočáru ani do auta je až tak akutně nepotřebuje, nechám to až bude capkat, aby mi z nich do jara nevyrostl, zatím jsme každé botky měli asi tak na 2 měsíce :rolling_eyes:
13. lis 2007 v 10:45  • Odpověz
Holky pozdravuje vás Mapris. Psala, že jsem už ráno nestihla nakouknout a rozloučit se. Prý dostala menses, ale i tak jí do nemocnice vzali.

Dashak: copak? Doufám, že tě tady někdo na koňovi neprudí :angry: .
13. lis 2007 ve 13:58  • Odpověz
carod- stehovaní ti nezávidím.Já nesnáším ani balení na víkend :sweat_smile: . Tak držím palce,ať to zvládnete bez komplikací a brzy budete v novém. :sunglasses:
No vidíš,tak aspoň si přečteš,co já bych za to dala. :grinning:
Někdy je výhoda,když není TV,PC...co holky?! :wink:
Jo a s tím peregáčem si jistě nejen mně,ale i macej udělala radost :grinning:
Ustřelený kecky :grinning: . Nechci se vytahovat,ale myslím,že tu jsem nejmenší(155),ani mi nepřišlo z fotek,že jsi taky prcek :grinning: .
No tak zase brzy zajdi na pokec. :wink:

macej- mám stejný názor jako ty,nechtělo se mi dát za golfáče tolik peněz.Stačilo mi,že mám novej kočár ten první,to byste měly holky slyšet připomínky některých členů rodiny,že moc utrácíme :angry: :angry:

dashak- teda ty nás napínáš...nemáš náladu....:confused:
Jen doufám,že je u vás všechno ok a chytla tě jen podzimní depka. :wink:
Už nám odpadla jedna romanopiska(mapris) a ještě bez tebe tady?? :frowning2:

kam- díky moc za zprávičku, pozdravuj jí od nás moc moc :wink:

zevi- tak mýho manžu bych asi do sekáče nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mně jich pár fajn tady tak zrušili,ale zase občas objevím něco nového.Fakt mám děsnou radost,když za 600 koupím tři super bundy,když tolik by stála jedna.
Se sousedkou máš kliku.Já dostala zase dost věcí od kamarádek,jsou to fajn baby. :wink:

Tak vám holky nevím,co s tím naším K poslední dobou je(kromě té nastydlosti).Pravidelně se teď většinou budí kolem 3h ráno a ani nemá zájem o mlíčko,ale nechce ležet.Začne normálně lítat po pokoji,hrát si..Když ho dáme do postýlky,tak řev. Uspávám ho třeba 1,5h, takže si dovedete představit,jak se asi vyspím. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dělá to taky někomu dítko ?? Nechápu,že už se mu nechce spát.A když usne,tak stejně kolem 6-7h už zase straší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz
racul, manža v sekáčích nakupuje hlavně oblečení do práce, aby byl na střeše frája a nebylo mu líto, že to má za chvíli zničený :grinning:

s tím K. nočním životem tě lituju, snad se to dá zpátky do normálu, nevím co by pomohlo za radu :frowning2: dovedu si představit, jak musíš být ráno polomrtvá :angry:

kam, moc moc mapris pozdravuj, ať se drží :wink:

carod, se divím, že víš kde ti ještě hlava stojí :sweat_smile: tak to nějak s tím zabalováním, vybalováním a hledáním zvládni, už brzy bude mít všechno svoje místečko :slight_smile:
a mimochodem, z fotek jsem měla taky dojem, že jsi vysoká, 170 jsem tipovala nejmíň :sweat_smile:
já to se 158 taky moc nevytrhnu a jestli se nepletu, tak i ijet tak nějak? uděláme anketu, která z nás je úplně největší holka? :sweat_smile: :grinning:
13. lis 2007 ve 14:58  • Odpověz
Hlásím 169cm :wink:
13. lis 2007 v 15:43  • Odpověz
zevi, :grinning:
já ani přesně nevím, kolik měřím, ale největší nebudu :grinning: , myslím tak 165 cm (plus minus cm) :wink:

racul,
dnes o půl čvrté ráno se Maruš probudila fakt s brekotem, jako kdyby měla moc ošklivý sen, musela jsem ji vzít k nám a ona se mě pořád chtěla držet okolo krku, jinak to nešlo, no hrůza.
Mamka pak říkala, že na mým místě by se zeptala dr, proč má tak neklidné spaní, že i přes noc pomrčuje, třeba se nevzbudí, ale nespí v klidu, celou noc v klidu ani neměla ještě, no tak nevím, jestli jí to říct nebo ne :unamused:

kam,
děkujeme za pozdrav, taky na Mapris myslíme :slight_smile:

Líbí se mi, že tu jsme tak nějak propojený a ztmelený, že? :sweat_smile:
13. lis 2007 v 17:29  • Odpověz
hlásím, že já měřím 172cm :slight_smile:

Jita,
přesně tohle má Naty, taky spí strašně neklidně a neustále se budí.
A když jsem to říkala doktorce tak mi řekla, že je to tím, že je moc aktivní a má moc zážitků za celý den.Nepřijde mi to normální, a už mě to docela zmáhá.Takhle hodně to trvá od 10měsíce.Taklhe spí i přes den, prostě po půl hodině se vzbudí a pak zabere znova.
Tak to jsem zvědavá jestli se zeptáš co ti řekne tvá doktorka.
Ta naše totiž stojí za uplný prd :unamused: ...
13. lis 2007 v 18:13  • Odpověz
No Maruška právě nijak extra aktivní není, nevím :frowning2: Přes den spí v klidu dvě hodiny, to se nikdy nebudí, ale v noci, no zkusím se zeptat, půjdu tam až nějak ke konci měsíce na to zmeškaný očkování :wink:
Doufám, že na to nezapomenu :sunglasses:
13. lis 2007 v 18:40  • Odpověz
Ahoooooj holky moje zlatý :slight_smile:
jsme doma. Hurááááá až budu mít času písnu co a jak.
Prosím, kdo máte kontakt na mapris, že jí mocinky pozdravuju a myslím na ní :wink:
Mám šanci vás dočíst????
13. lis 2007 v 18:50  • Odpověz
no tak to možná vyhraju anketu nejmenší tlachalka :grinning:
isaček je pěkná čára :grinning: , já vždycky těm vyšším záviděla...no holt člověk chce vždycky to co nemá, že babky?? :grinning:

jita, isacek- s tím buzením to má docela dost kamarádek,že prý se jim děti budily.Ale já myslela,že spíš na jídlo.Ale Kubík vyloženě nechce být v posteli,chce něco vymýšlet.No opravdu ve 4h mám náladu na lítání po bytě s autíčkem :angry:
Jak píše isáček, s těmi zážitky,taky už jsem to někde slyšela.Dřív K spal celou noc-už nevím,kdy se to změnilo,tak nějak kolem roku.A od té doby málokdy vydrží bez vzbuzení. :unamused:
Jo naší DR se taky asi nemá cenu ptát, všechno je dobrý a z ničeho nedělá vědu .... :angry:
Přes den naštěstí spí většinou v kuse,někde se taky vzbudí,ale většinou ho rychle uspíme. :wink:
Kolik h vám vlastně teď děti spí přes den ?? U nás už jen po O- většinou cca 1,5h, ale někdy se zadaří i na 2,5h- to je pak svátek :grinning:

Holky,jak jsme se tu bavily o seriálech,já včera viděla kus Hraběnek,to teda byl díl.Vím,že zemřela ta jejich maminka,nevíte proč ?? To bylo nějaký náhlý a já to zrovna zmeškala.To je optimistický seriál :sweat_smile:

jita- jo souhlasím, jsme tu myslím pěkná banda,nikdy bych tomu nevěřila,že se to takhle může na netu sejít :sunglasses:
13. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
jé hurá,ijetka je zpátky, vítej doma !! :sunglasses:
Myslely jsme tady na vás.Snad už jste v pohodě,těšíme se na románek. :wink:
Dočíst nás můžeš,byly jsme hodné,moc jsme netlachaly.Je to tu nějak oslabené :confused:
13. lis 2007 v 18:59  • Odpověz
nééé holkyyy, já nemám depku :sweat_smile: Jen nemám náladu na koňa :sweat_smile: Ale na vás joo, já si vás čtu, ale nějak nemám co psát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ijetkooo, hurá už jsi doma ju :dizzy_face:
13. lis 2007 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky,tak dneska tady s vama budu celej vecer,manza ma nocni tak jsem se nakvartyrovala na noc k nasim a uz se odsud ani nehnu :grinning: :grinning: :wink: ,dneska nam predali klice od bytu,ale kuchyn se bude montovat az 28 :confounded: :confounded: takze moje odriznuti od vas se prodluzuje a chaos ve vecech zhorsuje :rolling_eyes: :rolling_eyes:

ted k me vysce :grinning: :grinning: ste me pobavily..mam 172cm takze prtava nejsem,ale dlouhe nohy teda zrovna nevlastnim..,v tech kozajdach si zkratka jak kocour v botach :grinning: :grinning:

jinak vcera vecer jsem musela definitivne skoncit s kojenim,kvuli novym praskum,co mi napsali,ale Tada to bere statecne spinkal celou noc,a rano vypil 120ml hami junior,vic nechtel..je to teda sladky jak cecek :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky jsem schvalne ochutnala..

Dashak-jak jako nemas naladu na kona?? :confused: :confused: :wink:

zatim pa pa pa :wink: jeste se dnes ozvu kdyz mam tu prilezitost :sweat_smile:
13. lis 2007 v 19:47  • Odpověz
Ijetka: vítej doma a na netu :slight_smile:. Tak to to rychle uteklo co?

Já jsem se svou výškou spokojená, jen když jdeme někam s partou kde jsou holky z 90% menší, přijdu si jako čára. Kozačky a vůbec boty a podpatku nosím ráda, aspoň mi to trochu prodlouží nohy.

Musím se vám pochlubit, dohodli jsme se s manželem, že si nebudeme k vánocům dary a pořídíme si jeden mega dar. V červnu 2008 letíme na Krétu :slight_smile:. Už aby to bylo. Koupím je nějakou drobnost a je to.

Holky malých nespavců, nezkoušeli jste na zklidění a zkvalitnění spáku nějaké homeopatika. Mám tady leták a tam je Sedalie po lehké poruchy spánku. Je to pro děti od jednoho oku, ae píší, že děti mladší 30 měsíců po poradě s lékařem. Třeba by to pomohlo.
Manžel měl taky prolémy se spaním, budil se snad víc unavený než šel spát, doktorka mu napsala slabé prášky a spaní a ty mu to tak za 14 dnů srovnali.
13. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz
Psala jsem Mapris vaše pozdravy, zítra jde v deset na řadu.
13. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz
kam-jenze ja mam kozačky bez podpatku...boty na podpatku vubec nenosim :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz
Tak oba kluci spí, v tv zatím prd tak vám sepíšu mé zážitky v nemocnici :grinning:
Byly to hrozný nervy, vím, že to byl jen palec, ale byla to prostě operace. Personál super, každý byl z Kubíka hotový a všem se moc líbil, dostal i od setřiček auto. Pro mě byl včerejšek hrozný, na po jsem spala asi 3hodiny a furt mi to šrotovalo v hlavě, když jsem se bavila s anesteziologem ani jsem nechtěla vědět možný komplikace a problémy co můžou nastat, ovšem musím pochávit malýho. Normálně jsem nechápala jakej byl.
Nejhorší pro mě bylo když dostal kapky na oblbnutí a my čekali na tu správnou dobu a pak jsem ho musela předat zřízencům a ti ho dali dál na sál :cry: no měla jsem co dělat, fakt je že jsem nehysterčila, ale pobrečela jsem si :cry:
Kubík pobrekával asi 2hdiny pro pobuzení, ale tím to haslo :astonished: hezky si hrál, vůbec nevrčel, pak usnul na 3hodky :confused: pak si zase hrál a večer usnul v 19.30 a spal do rána. Asi ho to vůbec nebolí, páč do tlapek bere všechno, lítá jak čamrda. Už i spadnul na tu ruku a oki. :slight_smile:
13. lis 2007 ve 20:34  • Odpověz
Ijetka: tak to jste to krásě zvládli :wink: . Jste šikuli!!!
13. lis 2007 ve 20:39  • Odpověz
Manža měl noční v ne i v po tak tam byl se mnou. Si představte, že Kuba je zvyklej před spaním cucat mlíčko ale v tam pohrdal, já holej hrudník na pokoji a on nic, ale v noci jsem mu byla dobrá :grinning:
JInak má ten řezík peknej a 3 malý stehýky, akorát je pěkně nakřapanej, jsem se bála aby ho vůbec vzali, naštěstí byl byl bez teploty.
Má docela hnusnej kašel a teče mu z nosu a na mě taky něco leze, páč mě bolí v krku a pálí v nose, taky tam byl hrozně suchý vzduch.
Ale zítra pádím na kožní, tak skáknem asi k obvodnímu.
13. lis 2007 ve 20:41  • Odpověz
:grinning: :grinning:
Holka moje míra je 158cm
A váha.....to ani nechtějte vědět, jinak přes prsa je to bída, pas ... no ujde a boky e e :sweat_smile:
13. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz
carodkaa,
tak to koukám, jak to u vás proběhlo hladce, jak jsi naráz přestala kojit, to je fakt úplně super :slight_smile:
Tý jo, to už máš míry na miss :slight_smile: My bysme tě podpořili :sweat_smile:

kam,
tak homeopatika mě vůbec nenapadly, ale...vím, že to nemá s práškama nic společnýho nebo tak něco, ale kdo se mi na sto procent zaručí, že to není nějak návykový nebo co, i bylinky se mohou stát návykovými, no asi bych fakt měla strach i z toho :frowning2:

ijet,
vítej zpátky, máme moc velkou radost a fakticky mě Kubík totálně dojal, jak to zvládal, já jsem celkově od porodu nějaká dojatá, co se týče dětí a bolístek, je to opravdový "švihák", že to zvládl tak moc dobře, klobouk dolů před ním :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak o váze neměla být řeč, páč to bych nemohla komentovat, to by se nevlezlo na tuhle stránku :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 21:44  • Odpověz
Ijet super jak jste to zvladli :dizzy_face: :dizzy_face:

Jita-no on tomu uz tak 2 mesice moc nedal tak na tom nebyl moc zavislej :sunglasses: tak asi taky proto je to v pohode,jsem rada ze jsem to UM do nej dostala mela jsem strach ze to vubec nebude chtit,mame nejake s bananovou prihti,tak smakovalo :sweat_smile:

no holky miry komentovat nebudu..treba pas se mi uplne po porodu ztratil a mam to slity v jeden velkej pupek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hruza..cvicim ,ale je to na nic :rolling_eyes:
13. lis 2007 ve 22:00  • Odpověz
carod- tak to se máš, u rodičů tě určo obskakujou, viĎ ?? :sunglasses:
Táda je šikulka,že to tak rychle zvládl.Vždyť čteš, jak v noci poslední dobou zápolíme my,i když myslím,že kojení v tom roli nehraje. :unamused:
Takže máme dalšího čahouna-172 cm :grinning: :grinning:

kam- to je fajn dárek,Kréta je prý moc krásná :sunglasses:
Už aby byla nějaká dovča.Já bych byla ráda i za ty lyže,kdyby někdo aspoň na chvilku pohlídal.Snad to klapne i se sněhem. :wink:

HOmeopatika- mám docela podobný názor jako jíta,vlastně mě taky nenapadlo něco mu dávat.Jedině zkusím zatím možná bylinkový čaj.Naše DR je dost laxní,myslím,že mi řekne,že to je normální,že se děti někdy častěji budí. :unamused: No já doufám,že to jsou třeba zase jen ty zuby a taky ta rýma,která ho v noci nutí ke kašli a tím se budí. :angry: Snad se zase někdy vrátíme ke spánku na celou noc,to by bylo opravdu krásné :confused:

ijet- super,že jste takové šikulky.Hlavně Kubík. :wink: . Děti se fakt ze všeho docela rychle oklepou. :wink:

Rodičovský příspěvek- teď jsem četla článek v MF, tak píšou, že na úřad opravdu musí všichni,takže i my,co už jsme jednou žádali a příspěvek už bereme.Prý do konce ledna,to zase budou fronty. :angry:
A u nás na sociálce není ani výtah,takže aspoň že mám ty golfáče a vynesu je nahoru.Minule to bylo děsný,nikde žádnej chlap,kterej by mi pomohl :angry:
13. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz
carodkaa,
tak to je dobře, že šmakuje, známá musela přestat kojit a 9-ti měsíční holčička do sebe nedostane ani kapku mlíka, což je hrozný :frowning2: , jen kaše večer :wink:
13. lis 2007 ve 22:04  • Odpověz
carod- hele, nech toho s tím pupkem nebo nás naštveš :grinning: taková kočka :grinning:

Já si právě opět dala ke kávičce moc dobrý sušy.Docela se teď hodně prodávají.Jsou to takové lepší polské sušenky v červené krabičce(nevím přesně jméno,snad DR gerhard...?),mají různé druhy,jsou třeba malé sušenky v čoko,nebo slepené piškoty....mňam. :wink:
13. lis 2007 ve 22:10  • Odpověz
racul
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já tě obdivuju, mě to pořád příjde jako vtip, ty taková šikovná, že takhle pozdě drtíš sladké? A jaktože to na tebe neleze? To já bych byla ještě horší, než jsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.