• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Jinak Maru už probíhá pokoje ve stoje, už asi pomaličku budeme značit do kalendáře a věšet ty prapory :grinning: :grinning: Ještě že to stihla v tom 16. měsíci, ještě na to má nějaký ten týden, aby to rozchodila úplně :slight_smile:
13. lis 2007 ve 22:28  • Odpověz
jita - ne to fakt není vtip, bohužel realita a moje závislost :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jestli jednou dostanu cukrovku,nevím,co se se mnou stane :unamused: :sweat_smile:
No nemysli,kdybych sladký nejedla,určitě vážím o dost méně :angry: :angry:
Prostě když kluk usne,v klidu si užiju kávičku a tu bez něčeho na zub prostě mít nemůžu.Takže když se rozhodnu hubnout,radši nepiju kafe,protože to mě svádí asi nejvíc :grinning:

Jinak s chozením gratuluju.Teď vám teprve nastanou krušné časy :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 22:36  • Odpověz
racul, já jsem taky zaperlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: snědla jsem pátý přes devátý (asi před hodinou)a pak jsem myslela, že se půjdu vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak mi bylo těžko, už je mi líp
Ještě jsem zapoměla perlu, při příjmu do nem, když jsme se sestrou vypisovali papíry co a jak tak se mě zeptala a vy jste "normální" maminka nebo ještě kojíte, já se začala smát a říkám, že ještě kojím, pak jsme se dosmáli s manžou :grinning: :grinning:
carod, to je super, že se Tádík obejde bez cecíku :sweat_smile: no nevím co Kuba :confused: ale mluvila jsem tam s jednou paní co přišla na návštěvu, měla 22 měsíčního klučíka a říkala že přestala v 15měsících kojit, že marodil a už prostě nechtěl a od tý doby že spí krásně celou noc :pensive:
13. lis 2007 ve 22:38  • Odpověz
ijet- takže jestli tomu dobře rozumím, my nejsme normální, jo ?! :grinning:
13. lis 2007 ve 22:41  • Odpověz
No čééče asi nééé :grinning:
Jitu, no vidíš, že jsi se dočkala, Maru je šikulka :wink: teď ti to alespoň začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. lis 2007 ve 22:50  • Odpověz
ahoj ahooooj :slight_smile:
já si přijdu až s křížkem po funuse, když tu nikdo není, co bych taky chtěla v tak pozdní (nebo brzkou) hodinu :sweat_smile: nejdřív to tu blokoval manža, až nevydržel ty moje psí oči a radši šel klimbat k telce :grinning: a taky mi trvalo, než jsem se prokousala, co jste stihly natlachat :wink: fakt bych holky nikdy neřekla, že strávím na netu tolik času, ale když mně je s váma tak fajně :dizzy_face: :wink:

spaní celou noc bylo někdy hrozně dávno, že už ani nepamatuju jestli to vůbec někdy bylo :sweat_smile: ale vlastně jednou si pamatuju, bylo to po prckově oslavě narozenin, asi byl tak strašně ucachtaný, že se nevzbudil a mně mohlo ráno klepnout, že děcko není s náma v posteli, kam se asi skulil a on spokojeně dadal ve svojí postýlce :sweat_smile:
někdy se budí jednou, cucne si a je tuhý, jindy ani nechce pít a jen se přestěhuje k nám, zato jiné noci nám to vynahradí, mele sebou budí se tak 5x, kňourá, cestuje jak v postýlce, tak mezi náma...
a přes den kolem poledního tak 1-2 hodiny, podle toho jak je unavený a občas si zdřímne ještě později odpoledne, ale není to pravidlem, párkrát to v poslední době zalomil i v kočáře, což už byl dlouho jev nevídaný :sweat_smile:
prostě se spaním je to u nás nepředvídatelné (doufám, že až nás přestanou trápit zuby, tak se to trošku zklidní, dnes konečně vykoukla první zlotřilá stolička :wink: )

ijet, velikánská pochvala tvého velkého statečného kubíčka (maminky taky samozřejmě :wink: )
teď jen ať vás ten moribunďák, co na vás leze, netrápí :slight_smile:

carod, to bylo hezké s tou tvojí výškou :grinning:

kam, kréta je můj veliký sen, nejdřív jsem na ni pokukovala už letos, byla v top výběru, protože řecko je podle mě prostě úžasné, ale nakonec jsem si ji nechala v záloze někdy do budoucna, protože jsme přece jen museli s výběrem přihlížet hlavně na malého a vyhrál jiný řecký ostrov :slight_smile: určitě se vám tam bude líbit, je tam nádherná příroda, pláže i spousta památek :wink:

jita, tož co ty prápory? v albíčku je ještě nevidím :grinning:
14. lis 2007 v 00:39  • Odpověz
dáši, nevím z toho hlavy paty, ale vidím usmiřovací diskuse, mrkla jsem k vám do jtž, že nejste komplet, tak si tak jaksi dávám jedna a jedna dohromady :confounded: :angry:
tak na nás občas jukni, písni že žiješ a až nebude nálada na koňa pod psa :sweat_smile: překvap nějakou pěknou slohovkou :wink:
14. lis 2007 v 01:02  • Odpověz
Tě pic, slohovka jo :grinning:
No samy jste si o to řekly. Ale dělám to i kvůli Mapriska, ať neřekne, že jsem selhala ve spisovatelství :grinning:

Jinak máš dobrý postřeh :wink:

Tož v sobotu jsme byli na tom výlovu Bezruča. Vyzkoušely jsme ten nový emitexový fusak. No paráda, ještě že jsme ho koupili, byla strašná zima, malá tam byla zašňupaná ani ruky nevytahovala, což jsem se až divila, ale asi chápala, že tohle už není sranda :grinning: Na výlovu bylo celkem prd, MM se těšil, že tam budou dělat ryby na různé způsoby, ale snad tam byla akorát jedna budka, kde dělaly smažené kapry a jinak tam prodávaly ryby a takové ty pouťové serepetky, perníky atd. No já si dala samozřejmě teplou medovinku :dizzy_face: a 2 placky za 74kč :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byly tak mastné, že bych z nich vyždímala asi deci oleje, takže mi pak bylo všelijak. Koupila jsem si domů cukrovou vatu, ale dovezla jsem si akorát shluk cukru v sáčku :sweat_smile:

Pak taky budu vyvěšovat prapory, páč jsme konečně vybrali autosedačku a včera dorazila :slight_smile: Dneska ji půjdeme prubnout. Fór je v tom, že stále nemám auto, protože mi ho MM zkonfiskoval a včera prý pro něho museli z práce přijít, že ho zradila baterka :grinning: To má za to :sweat_smile: . Takže dneska pojedeme vyzkoušet sedajdu, jsem ráda, páč dostat ji do vajíčka už bylo nad moje síly. My tam totiž tu sedačku nechávali připoutanou, takže se do toho pak blbě soukala. Sice mě MM varoval, ať si nemyslím, že si v ní nějak extra lehne... ale to se prostě nedá nic dělat, holt komfort nejde ruku v ruce s bezpečím. Hodně polohovat se dá bebe confort, jenže zase není tak bezpečná. A stačilo mi jak jsem viděla videozáznamy z crash testů. Třeba MM měl favorita recaro a to totálně projelo, figurína snad měla zlomený vaz.

Jinak mám hodně práce, MM po mě chce přeložit do práce něco z angliny. Jsem nadšená a skáču až do stropu. Kdyby tam nebyly obrázky, tak snad ani nevím, o čem píšu, bo to je pro mě nesrozumitelné i v češtině. Je to o opotřebení brzdových kotoučů :sweat_smile: S malou se to vůbec nedá dělat, se nemůžu vůbec na to soustředit a ona mě od 1 věty asi 6x odtrhne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak v pondělí jsme jely k babičce, pekla placky, tak jsme se vetřeli. Tyhle byly zadarmo a mnohem lepší :grinning: Malou jsem tam uspala a pak jsem šla domů překládat. V 7 večer už babi zvonila, že ji tam nemůže udržet, že se vzbudila a pořád mě hledala mami mami, že cpala babičce oblečení, ať se oblíká, že jdou domů :grinning: Babina nechápala, že v životě nebyl problém, že po mě nikdy tak netesknila. Tak jsem ji vysvětlila, že jindy si ji bere od nás z domu a to malá vidí, že mami zůstala doma a že ona jde na návštěvu. Ale teď byla zmatená, bo jsem vedle ní ležela v posteli a když se probudila, tak mě logicky hledala a já nikde. No a jak přišla domů, tak se se mnou nechtěla ani bavit :sweat_smile: Já za ní šla a ona jak mě viděla, tak zdrhala a začla brečet :pensive: Bylo vidět, že je na mě pěkně nakakaná :sweat_smile: Ale pak jsem ji pustila Basshuntera, tak jsme se usmířily :grinning:

No a zítra nás čeká ta kontrola na rehabkách. Myslím, že nás moc ale nepochválí :sweat_smile: Chci se ji zeptat na bobatha, nejspíš to asi necvičí, ale určitě snad o tom něco ví, tak jestli mi to doporučuje nebo ne. Bobath se cvičí v nějakém stacionáři u nás v Ostravě, takže by to neměl být problém.

Musím si vás jít poctivě dočíst, jen jsem zběžně zahlídla, že Mery běhá jak drak, tak gratulujuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2007 v 07:48  • Odpověz
Tak Dashak se vrátila!!! A hned začla poctivou slohovkou. Se vsadím, že sloh ve škole jsi měla vždy za jedna :grinning: . A jakou máte nakonec autosedačku.

Mapris už to má za sebou :wink: .

Jita: no hurá!!! Teď už budeš Mery stíhat.

Ondrášek už zkouší chodit čím dál víc. Strašně důležitě se u toho tváří.

Pro lepší spaní taky prodávají různé koupele.
14. lis 2007 ve 13:29  • Odpověz
Zevi a dasha se zase rozepsaly :grinning:

Dasha a carod- je ten Emitex fusak nepromokavý? Nebo dáváte nahoru ještě něco přes něj (nánožník nebo něco)?? A dítka tam dáte i s botkama,nebo jak ??
Já ve sporťáku mám původní fusak,ten je dobrej a ještě mu tam dám deku,takže je vždycky pěkně vyhřátý.Ale když jedu po městě s golfáčema,tak je to naprd.Jenže zase si říkám,jestli má cenu jen kvůli golfáčům kupovat fusak. :unamused: Jedině kdybych ho využila i do sporťáku.Tak vás moc prosím o info,jak to vlastně řešíte vy.Díky díky. :wink:

Jo a ještě dotaz na všechny,co se pohybujou hodně ve městě- v tomhle marastu jezdíte s golfáčema?? Ve sněhu a břečce si to vůbec neumím představit.Jenže při cestování jsem si už zvykla na golfky,na tu nezávislost jestli mi někdo pomůže,takže se na zimní cestování MHD vůbec netěším :unamused:

Dasha- držím palce na rehábce :wink:

Kam-díky za zprávu o Mapris, že pozdravujeme :slight_smile:
No tak to se taky pěkně naběháš za Ondráškem :grinning:
14. lis 2007 ve 14:16  • Odpověz
Racul: on je Ondra zatím docela pomalý. Tak snad to tak ještě chvíli zůstane :wink: .
14. lis 2007 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
kam, super vánoční dárek, závidím a přiznávám se k tomu :sweat_smile: gratuluju k Onráškovi ke krůčkům :wink:
JInak k té diskusi, o co tam vůbec jde??? :confused: Jsem ropucha zvědavá :pensive:
A ještě moc zdravím mapris a jsem ráda, že to má za sebou?? půjdete za ní někdo na návštěvu????
14. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz
dashak se vrátila, to je dobře, my tě máme rády a postrádaly jsme tě i tvé slohovky :wink: :sweat_smile: :grinning:

my jsme u nás výlov úplně propásli, jsem se třak těšila na rybí speciality a že si malého vyblejsknem s vodníkem, ale celý víkend tak lilo, že jsme čučeli doma, ta představa bahna a mokra v kombinaci s kočárem byla docela děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak až narok :sweat_smile:

brzdové kotouče v anglině :confused: tak to klobouk dolů, mně by se to i v češtině zdálo jako čínština :grinning:

racul, taky jsem zvědavá na ježdění v nečase, my si tady na jihu sněhu moc neužijem, u nás je to fakt jak v teplých krajích, takže s golfkama docela počítám, pokud nás ale zase nepřekvapí ta pravá ladovská zima :sweat_smile:

ijet, já jsem taky zvědavá a jak jsem tu strašila pozdě do noci, tak jsem na ty související témata mrkla ale nestálo mi to za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát jsem se rozladila a nakrkla :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
představ si, kdyby jsme tu začaly drbat holčinu, kterou známe zběžně z jiných diskusí, její kámošky se jí zastaly a tím se strhla lavina dalších urážek a hádek... samozřejmě že nejvíc ukřivděné a ublížené se cítí ty, které s pomluvama začaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň tak to vidím já :confounded:
14. lis 2007 v 15:56  • Odpověz
ijet,
takže jako ty nejsi normální jo? :grinning: :angry:

zevi,
já nestíhám tak rychle fotit a věšet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dashak,
neslibuj prapory, podívej, už mě uhánějí, abych je fotila! Asi je fakt budu muset vyvěsit, škoda že není první máj, to by aspoň nevypadalo tak blbě :grinning:

racul,
já do břečky vytáhla klasiku, hluboký kočár s nafukovacíma kolama a super!!

kam,
naše děti začínají tak asi stejně s tím chozením :slight_smile:
14. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
Jitu jsem asi ítý :grinning: :grinning:
zevi, nějak mi to hlava nebere, dá se to někde dočíst. Všimla jsem si že hodně holek smázlo alba, ne teda že bych každýho šmírovala :unamused:
14. lis 2007 v 19:04  • Odpověz
Ahoj, tak hlásím, že máme za sebou první krůčky :wink:
14. lis 2007 v 19:57  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem se pěkně rozepsala a celý mi to zmizelo,to je k vzteku :angry: :angry:

Včera jsem tady ani nebyla,počítač obsadil přítel tak jsem neměla moc šanci.Teď asi posledních 14 dní mě dost bolí palec na ruce,mám prasklou kůži,vůbec už nevim čím to mám mazat.Nejdřív to vypadalo,že pomůže bepanten,ale ani ten nic moc,zase mi to prasklo až do krve,nic moc příjemnýho.

raculka

já oddřu zimu s golfáčema,jinej kočár jaksi nemám tak se mám na co těšit.a je fakt jak píšeš,že už jsem si zvykla tahat ho všude sama,myslim do mhd,i když se kolikrát lidi nabídnou :wink: A k tomu spaní,u nás na prd už od začátku,do roka se F budil i dvacetkrát za noc,bu´d zabral dudlík nebo mlíko nabo nic a byli to prdíky,když byl úplně malej.Po roce to asi tři týdny vypadalo,že dobrý,nebudil se v noci snad vůbec a te´d zase horší.vzbudí se tak jednou,dvakrát,třikrát,většinou kňourá nebo i řve tak ho pochovám nebo mu dám mlíko no a nebo skončí u nás v posteli,zdá se mi,že se mu tam spí dobře :sweat_smile: :grinning:
No a hlavně poslední dobou usíná tak mkolem desátý :frowning2: :angry:

isacek

Fílovi už jsem párkrát rybu dala,většinou kupuju nějaký filé takový kostky,kosti tam jsou tak je rozmačkám vidličkou.Teď jsem ale v obchoďáku viděla taky tyhle kostky a psali tam,že jsou bez kostí,myslim od Nowaca.Nebo mu dělám rybí pomazánku z lučiny,ta mu šmakuje.Na tu použiju konzervu,ale tam je kostí dost,nevim jestli je nějaká rybí konzerva bez kostí.

Dneska jsem malýmu k večeři dělala žemlovku,protože posledně chutnala a dneska se toho pomalu ani nedotkl.Vzal si dvakrát do pusy a dost :frowning2: Se stim chystám... :angry:

Ještě k tomu fusaku,máme ho taky,ale nevim jestli je to emitex.Taky už ho zkusim dát do kočáru,snad ho tam nacpu.Zatim jezdíme s dekou a nánožníkem.Teď hlásili na víkend až -15'C brrr,snad to platí jen pro hory :astonished:
14. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz
ijetka

někdo smazal alba?Já se chystám přidat pár fotek :astonished:
14. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz
Tak jsem četla kousek zpátky, co jste tu tlachali. Tak gratulujeme Kubíkovi, že jste to v tý nemocnici takhle hezky zvládli.
K tématu blbý noční spaní se přidávám, taky jsme na tom pořád mizerně. Asi už se nikdy nevyspím :rolling_eyes:
14. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz
Macu.k: tak velká gratulace k prvím krůčkům :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 20:57  • Odpověz
Macu.k taky se připojuju ke gratulaci :wink: zase to bude veselejší :dizzy_face:
macej, myslela jsem, že vím o pár holkách který si z nějakých důvodů samy vymázly fotky v albech :confused:

Dneska jsme byli s malým u kožní a docela jsem se zastyděla, páč byl prudénc (nikdo vás samozřejmě nepustí) :angry: tak jsem mu šoupla dudlíka aby zmlkl, a mudra mi dala skoro kázání abych ho odnaučovala :pensive: ale jak, by to tam s ním nevydrželi, jinak pak jsme se přemístili k trpasličímu mudrovi a jsme marodi, máme kašel a rýmu. Jinak vážíme 10.40kg :slight_smile:
14. lis 2007 ve 21:30  • Odpověz
macu.k,
super, gratulujeme, je to krásný, že? :sweat_smile:

ijet,
s těma dětma v ordinaci je to hrozně těžký, jim pohužel nevysvětlíš, že tam člověk musí fakt jak pumpa sedět bůh ví jak dlouho a nikdo ho na řadu s dítětem nepustí :angry: :angry: :angry: Pak je každý nejchytřejší :confounded:

macej,
já dělám normálně rybí pomazánku z konzervy, na tuhou kost jsem ale ještě nikdy nenarazila, ony tam úplně změknou, takže je ani není cítit :wink: Mám na mysli páteř těch malých rybiček, jinak kosti neee. :wink:
14. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz
ijet,
zas jsem zapomněla :sunglasses:
Tak my jsme na váze dlouho nebyli, ale máme určitě 12 kg. No a jinak přeju hlavně brzké uzdravení, fakt je to jeden velký kolotoč s těma nemocema našich broučků, já jsem ani nešla tento týden do mateřského centra, měla jsem strach, jak tam jsou ty děti pohromadě, aby zas něco nechytla, sotva se uzdravila :unamused:
14. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz
Do třetice :grinning:
Dnes jsem po delší době zas vložila pár foteček, jak dospíváme :grinning: , tak kdo má chuť, ať mrkne, pádím vás taky omrknout :slight_smile:
14. lis 2007 ve 21:52  • Odpověz
tak jsem shlédla některý fotečky, co jsem ještě neviděla a super :slight_smile:

dashak,
fotečky u vody jsem ještě vůbec neviděla, jsou nádherný, soukromé brouzdaliště super a v bidetu bomba, a jak je oblečená v tom bazénku, taky super, krásná bublinka :sweat_smile:

kamhajek,
dortík super, Ondra se u něj úplně rozplýval, je to telej taťka a máte moc charizmatickýho taťku :sunglasses: :grinning:

macu.k,
Jakoubek se mi moc líbí, krásný klučina.

Ale beze srandy, máme tu opravdu všechny moc krásné děti, ty se nám ale povedly, fakticky :slight_smile: :slight_smile: :wink:
14. lis 2007 ve 22:00  • Odpověz
Jenom vlezu na koňa a hned vidím krásnou Marušku, tak čučím do alba. Teda ty se začni živit jako profi fotografka, moc povedený fotky, no když je dítko tak kouzelný jako máš ty jde to samo :slight_smile:
14. lis 2007 ve 22:03  • Odpověz
Nějak se to tady rozchodilo,takže všem moc gratulujeme-já i Kubík :sunglasses:

jita- teda opravdu moc povedené fotky, skoro umělecké dílo :wink:

Souhlasím,všechny dětičky jsou krásné.A nejen tady,prostě úplně všechny :dizzy_face:

Doktoři- no já myslím,že to bude spíš horší,s tím čekáním. Teď třeba ještě lidi omluví,že je to mimi.A hlavně ho připnu do kočáru :sweat_smile: . Ale až mu bude 5 a lehne si tam na zem a bude se vztekat,to nevím,co se stane :sweat_smile:

Tak hlavně,ať je Kubík brzy fit.Jo a Macej ty se taky uzdrav :wink:

Dneska jsme opět mezi 3-4h měli veselo....A vstával po 6h....opravdu nezmar to naše dítě...A bohužel musím uznat,že já jsem prý taky byla nespavá,takže po kom to asi má :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry:
14. lis 2007 ve 22:27  • Odpověz
Já jsem si taky myslela jak se hezky z nemocnice vyspinkám a malej byl každou chvilku vzhůru, ale nám lezou další tesáčky, páč zase hrozně slintá a to fest, furt je promáčenej a se slintákem přeci nebude :angry:
Teď jsem byla na MMB a mám tam další 2 objednávky...do mateřský daleko... :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 22:45  • Odpověz
Hurá macejka oprášila :grinning: album, Filda je kouzelný chlapeček :wink:
14. lis 2007 ve 22:49  • Odpověz
ijetka
Fílovi taky rostou zuby a slintá jak bernardýn.Musela jsem mu převlíknout pyžamo,byl úplně durch.

Tak jsem konečně přidala pár fotek.Já než se k tomu vždycky dostanu...
14. lis 2007 ve 22:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.