• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Tak my tohoo pesana máme taky jinýho, škoda že nemám ty baterky :angry:
Včerejší boulování bylo super aj mi to pehně šlo :wink:
Musím vám písnout jaká jsem macecha, včera kluci vytuhli a malej stával po pr...
byl protivnej a já jsem si říkala, že to je super že vypadnu a vůbec mi ani jednoho ani druhýho nebylo líto :sweat_smile: se stydím :sweat_smile:
Když jsem dělala čóču, tak malýmu moc nejela :unamused:
16. lis 2007 v 11:23  • Odpověz
holky, já se tak těším, že malého oblíknu do toho nového overalu, vezmem sáňky a půjdem řádit ven, ať si sněhu aspoň trochu užijeme, než zas roztaje :slight_smile: junior si už víc jak 2 hodinky chrupká, dnes to zalomil naprosto nečekaně před obědem :confused: já v klidu pojedla, kafíčko vypila, nádobí umyla, sáňky nachystala... to neznám, takový klídek :sweat_smile:
16. lis 2007 ve 13:00  • Odpověz
Zevina: já objednávala sáně v neděli, tak jsem zvědavá kdy nám dorazí.

Dnes mám v plánu dělat to tiramisu, tak jsem na to zvědavá.

To moje dítě si nahoře v postýlce povídá a ne a ne spát.
16. lis 2007 ve 13:44  • Odpověz
Holky,

tak mi máme nakonec sáně i boby,doufám,že nám to dlouho vydrží :wink: Malej to dostane až pod stromeček od našich,jsem zvědavá co na to bude řika(koukat( a snad si i zasáňkujeme i když já radši jaro a teploučko :grinning:

zevina

taky přesně nerozumím tomu jak to bude u druhého mimča,prostě je to nějak na hlavu postavený,já počkám co pošlou z úřadu.

Minulý týden jsem byla na pojišťovně(ozp),protože jsem se dozvěděla,že každý rok mám já i prcek nárok na příspěvek od poj.500,-jenže mi tam řekli,že to posílaj jenom podle toho kolik za nás hradili u mudrů.No tak jsem říkala,že za miminka asi platěj dost,když mají povinné prohlídky každý měsíc plus očkování atd.Dělají s tím obštrukce.No a já jsem například za minulý rok byla jen na tetanovce a na gyndě po porodu tak jestli to tak moc stojí.Nic méně jsem si nechala poslat výpis všeho co za nás loni hradili a prý tam napíšou vyrozumění jestli máme nebo nemáme nárok čerpat příspěvek.Zase až tak na to nebazíruju,ale když je tady ta možnost a mohli bychom to dostat tak bych byla ráda,je to na různý věci i např.na výživu tak by za to byl třeba nutrilon a ještě něco.

kamhajek

k tiramisu jsem se ještě nedostala,ale slibuju si ho už dlóóóuho :grinning: mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz
Já se k tomu tiramisu snad nedostanu :frowning2:
16. lis 2007 v 17:33  • Odpověz
autor
nazdar kočky, zdravím z domova :grinning: :grinning:

zítra budu mít více času, tak napíšu.

ijet,
tak už to máte taky za sebou. To je fajn a na tu dotyčnou se vykašli :angry:
16. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj, tak my byli na bazaru lyží a měli tam i parádní sáňky s ohrádkou za 700,- tak už je máme doma :grinning: Teď jsem koukala na nový a stály 16000 :astonished: :astonished:

Holky vy jste si tu některý smázly alba?? Proč? :astonished:
16. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz
Mapris, ahoj! Tak to dobře dopadlo? Já myslela, že tam máš být 3 týdny? Tak to byly 3 dny? Asi jsem blbě četla...
16. lis 2007 ve 20:31  • Odpověz
carod- díky za info :wink:
16. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz
Teda holky,já snad chytnu mindrák-Kubík je snad jedinej,kdo tu nemá batoh :sweat_smile:

Zevi- vy tam máte tolik sněhu?? Já ti tak závidím,tady v Pze to moc dlouho nikdy nevydrží :angry:

Mnam,dala bych si taky tiramisu.Od minule jsem ho nedělala.Ale fakt bylo super a hlavně snadná příprava,takže pro mě nepraktu nejdůležitější věc :grinning:
No abych se tak neshazovala,tak jsem dneska aspoň po delší době upekla k snídani perník,páč nevím,co už máme snídat a máme rádi sladký(no to už tu jistě všechni vědí-jíta-není to vtip :grinning: ).

Mapris- jé, já taky myslela, že tam máš být 3 týdny,snad si to tu psala??
To je super,že jsi zpátky.Už se těšíme na tvoje románky :slight_smile:

Jinak se vás zase něco zeptám...Jak zvládají děti,když si třeba potřebujete něco koupit na sebe ?? Já se snažím chodit bez něj,ale dneska jsem narazila na jeden obchod a chtěla si tam zkusit teplé kalhoty.NO holky,to jste neviděly,co mi tam předvedl za scénu...Fakt hrůza... :angry: . Nepomohlo nic- vyndat z kočárku,vyslíknout..prodavačka naštěstí byla hodná,chtěla ho taky uklidnit,ale nepovedlo se.Lehal si tam na zem a mlátil sebou.... Připadala jsem si fakt děsně :unamused: . Jedině když jsem ho chovala,byl v klidu.Za velkého řevu jsem si tady nakonec kalhoty koupila,už ani nevím,jaké jsem si nakonec vzala,snad budou ok.Stalo se to některé z vás taky ??
Přitom on je jinak docela kamarádský,v MHD mává lidem.....ale začíná být poslední dobou nějak na mně fixovaný.No příště už to nebudu riskovat. :unamused:
16. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz
maprisku,
to jsme rádi, že tě vidíme :slight_smile:
Čekám, co písneš :slight_smile:

Mery už celý den ťapká po svejch, šlo to fakt ráz na ráz :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holkýýýýýýý,
já se těším, jestli zorganizujeme náš srázek :slight_smile: :slight_smile:
Už jsem to psala, ale jen tak dopředu ze srandy, léto 2008 by nebylo špatný ne? Prcci už budou mít dva roky, takže cestovat s nima by se dalo, třeba vláčkem....
No jsem zvědavá, jaký na to máte názor :slight_smile:
16. lis 2007 ve 21:25  • Odpověz
Ahojky holky,
to je desny nestiham docitat jsem poradne mimo misu :sweat_smile: :frowning2: Jen co mi neuniklo..bude sraz?Je super..rada bych vas vsechny videla :dizzy_face:
A taky koukam,ze Ijet nema album,zevi ty jsi taky mela ne?Deje se neco? :confused: :zipper_mouth: ?
Jsme opet na vikend u nasich,manza v praci,dneska jsem cely den litala po Ikee a vybirali jsme skrin,stul a zidle :dizzy_face: :dizzy_face:jee bylo to super,tam maj krasnejch veci, me to moooooc bavilo,jen tam byl jeste manza s mym tatkou a ty teda tak nadsene nevypadali :grinning: :grinning: :sweat_smile: sem je pry uplne utahala,ze by to meli vybrany raz dva,no chlapy znate no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takze jsem to ak prevezli do bytecku,ta satni skrin je 3m na sirku a manza to bude montovat sam ..je to 66 prken,tak jsem zvedava jak to da dohromady :fearful:

Jita-mooooc gratulaci uz k opravdovemu behani vasi Mery :slight_smile: :wink:

Jo a taky jeste batuzek nemame :zipper_mouth: ,
jak jsme byli v ty Ikee,vybrala jsem tam stolecek a 2 zidlicky Tadovi k Vanocu od ma ted porad tendence si na neco sedat a byt dulezitej :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak myslim,ze se mu to bude libit :dizzy_face:

zatim papa zdravim vas vsechny i deticky :zipper_mouth: :wink:
16. lis 2007 ve 22:40  • Odpověz
ja si vubec nevsimla tech 10 IP tak uz mam jasno... :frowning2: :unamused:
16. lis 2007 ve 22:42  • Odpověz
mapris,
tak vítej nazpět.A ať je noha brzo uzdravená:o)).
To byla rychlovka, nebo tě pustili domů jen na víkend??

racul,
já tak kdybych s malou šla do obchodu a chtěla si něco vyzkoušet tak dopadnu asi jako ty :grinning: .Ješte jsem to nezkoušela a hlavně jsem si před měsícem koupila první kalhoty co se malá narodila a vybírala jsme je asi tři hodiny.Malá byla u babičky :sunglasses: .
Ale třeba teď o víkendu jsme byli v mé práci a malá tam byla blažená a vydžela tam pobíhat dvě hodiny a ani necekla :slight_smile: .A víš proč, protože jsem dělala v hračkách :grinning: .Sice tam vše vyndavala a zkoušela, ale byla štastná a já v klidu pokecala.Lítal za ní tatínek a ten už moc nadšený nebyl :sunglasses: .

Jita,
v létě 2008 by to bylo super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2007 ve 23:15  • Odpověz
mapris ahojky

já jsem si taky myslela,že budeš v nemocnici dýl nebo oni tě pustoli na víkend??No každopádně je dobře,že už to máš za sebou a jsi ok.
raculka

u nás je to podobný,jen málokdy se odvážim jít s malim do hadříků pro mě,páč nemá trpělivost.Leda že je někdo se mnou jako třeba mamka nebo přítel a čekají venku.I když přítel je stejně "trpělivej" jako Fíla :grinning:

holky

se srázkem souhlasim,snad se domluvíme.jaro nebo léto 2008 dobrej nápad :wink:

jita2

tak vidíš a je to tady,běháte :grinning:
16. lis 2007 ve 23:35  • Odpověz
carodkaa,
to je nádherný, zařiovat si bydleníčko, že? :dizzy_face:
17. lis 2007 v 09:47  • Odpověz
tak jsem taky vložila fotku s batůžkem :slight_smile:
17. lis 2007 v 11:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
isacku, batůžek má Naty taky moc pěkný :wink:
mapris, no AHOJ, moc jsem na tebe myslela, díky za Kubíka a co ty doma??? Taky jsem myslela že to odneseš na ty 3týdny :angry:
macu.k nevím jestli to jde ti přeposlat IP??? Holky jestli jo tak to prosím přepošleete ať ví o co šlo :angry:
racul, tohle jsem zatím naštěstí ještě nezažila (ale určo to brzo pijde)jinak jezdím bez něj, nebo si beru chůvu, ale to je pak narychlo a neba mě to.
carod, stěhování ti nezávidím, ale to nový zařizování jo :wink:
17. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz
Hlásím, že jsme zatím taky bez batůžku, ale mi sami chodíme zatím jen po obýváku :wink:

jita: tak visí dnes u vás prapory, je státní svátek a Mery chodí!!! :grinning:

Mapris: už jsem psala smskou, vítej doma a těšíme se na popis doktůrků, fotky asi nemáš co? :sunglasses:

Já si zatím můžu dovolit jít s Ondrou do obchodů i pro dospěláky a kor teď před vánoceme je to skoro nutnost. Každý rok jsme jezdili do nějakého centra a nakupovali najednou na vánoce, ale letos by jsme chtěli aspoň tochu šetřit(když už jsme si pro sebe dárek koupili trochu nákladnější), tak to budu kupovat raději u nás. A taky nějak nemám chuť na vánoční dav, byli jsme miulý týden na Chodově a už tak bylo lidí hodně, natož v prosinci.
17. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz
Jó a ještě jsem zapoměla, tiramisu je výborné!!! To zase budu muset jezdit na rotopedu a chvíli déle :frowning2:
17. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz
Hlásíme se taky mezi baťůžkáře (http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=821468&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F)

Ijet, tak vůbec nevím o co jde?? Můžete mi to trochu objasnit? To víte, jsem holka zvědavá... :confused:
17. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz
macu.k: pošlu ti IP.
17. lis 2007 ve 13:55  • Odpověz
Kamhajek, dík :wink: Já už jsem z toho našeho drobka hotová, nespí ve dne ani v noci a pak je otrávenej a ukňouranej :angry:
17. lis 2007 ve 13:56  • Odpověz
A ještě jsem zapoměla, dneska ráno Ondra odmítul prso :frowning2: . Přisá se, 2x zatáhnu, pustil e a už nechtěl. Sunar vyžuh bez problémů.
17. lis 2007 ve 13:57  • Odpověz
Macu: a co že nespí, zoubky?
17. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
macu.k konečně budeš v obraze :wink:
kam si přestav, že mladej co jsme nastoupili do nem. nechce taky před spaním ovšem v noci mu jsem dobrá, teda já ne ale cecík :grinning: :grinning:
Na dnešek Kubík taky víc prudil, nevím co mu je...
17. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz
Aha, holky, tak to je teda hrůza. Proč sem chodí nějaký s prominutím krávy, který tady chtěji akorát prudit? Jsou to slepice! Holky nic si z nich nedělejte, jsou to asi zamindrákovaný husy! :wink:
17. lis 2007 ve 14:08  • Odpověz
Kamhajek, zuby ne. Nevim co mu je. Ale už jsem z toho ročního nespaní vcelku vyčerpaná :pensive:
17. lis 2007 ve 14:08  • Odpověz
macu.k :grinning: :grinning:
včera když mi bylo ouvej, tak jsem si to chtěla pěkně "vypsat", ale rodinná rada
řekla že ne, že by to těm dotyčným došlo a prý bych udělala zle.
Nebudí se třeba ošklivýma snama??? Nelekne se něčeho ve spánku??
Taky nevím co je z Kubou, jsem myslela, že ho svědí ekzem, ale tím to nebude páč je docela čistý.
17. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.