• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
isacek,macu.k

batůžky taky pěkný,my máme ještě jinej,ale zatim jsem ho nevyfotila.už se do toho musim pustit :wink:

holky
já chci taky zařizovat vlastní bydleníííííí :sweat_smile: Ovšem zatim mám smůlu,hlavně že máme kde bydlet :fearful:

holky
F se dneska dopoledne pokadil,že to měl snad až za ušima,my snad nemáme jediný bodýčko bez fleku.Jde to strašně špatně dolu.Hned musim namáčet a mydlit žluč.mýdlem nebo na bílý rovnou savo perex :grinning:
17. lis 2007 ve 14:19  • Odpověz
macej, já na všechno leju vanisch npsala jsem to gut?? to je fuk, kupuju ho politrech :grinning:
17. lis 2007 ve 14:51  • Odpověz
autor
macejka,
ahoj, jo mělo to být tři týdny, ale ve finále mi nedělali žádnou plastiku – vzhledem k tomu, že se ta rána podezřele rychle zmenšila :o)) – a jen mi to sešili. Včera mi udělali převaz, a řekli, že můžu jít domů. Zítra jdu na převaz a ve čtvrtek mně chce ten doktor vidět. Uvidí se tak za 2 týdny. Pokud ta rána sroste, tak to bude o.k. Pokud ne, tak bych musela jít na tu plastiku ...

raculka,
my taky batoh nemáme, tak buď v klidu :o))
já s malou nakupovat nemůžu, začne strašně kňourat, takže objednávám oblečení přes bon-prix. A když jo potřebuju, tak jsem to jednou vybavila o víkendu, když manžel hlídal ...

kamhajek,
no fotky fakt nemám – jedině, že bych si je vyfotila mobilem a to mi přišlo doooost trapný.

Holky,
už jsem vám psala do IP. Sraz by byl fajn a jsem pro. Vím o jednom hotýlku, co mi doporučila jedna mamina tady z koníka – macu.k určitě ví o jakým je řeč, chtěla jsem tam taky zorganizovat sraz z listopadek a nějak se to nepodařilo – tak zkusím najít link. Chtělo by to se dohdnout na měsíci a zajistit to už teď, protože ten hotel je věčně narvanej a rezervujou to na půl roku dopředu. Tuším, že to je někde u Jihlavy. Manžel už byl pro.
Holky, já když si vzpomenu na toho, co mě měl operovat, tak se mi rozzáří očička :o))))
17. lis 2007 v 16:02  • Odpověz
autor
macejka,
ahoj, jo mělo to být tři týdny, ale ve finále mi nedělali žádnou plastiku – vzhledem k tomu, že se ta rána podezřele rychle zmenšila :o)) – a jen mi to sešili. Včera mi udělali převaz, a řekli, že můžu jít domů. Zítra jdu na převaz a ve čtvrtek mně chce ten doktor vidět. Uvidí se tak za 2 týdny. Pokud ta rána sroste, tak to bude o.k. Pokud ne, tak bych musela jít na tu plastiku ...

raculka,
my taky batoh nemáme, tak buď v klidu :o))
já s malou nakupovat nemůžu, začne strašně kňourat, takže objednávám oblečení přes bon-prix. A když jo potřebuju, tak jsem to jednou vybavila o víkendu, když manžel hlídal ...

kamhajek,
no fotky fakt nemám – jedině, že bych si je vyfotila mobilem a to mi přišlo doooost trapný.

Holky,
už jsem vám psala do IP. Sraz by byl fajn a jsem pro. Vím o jednom hotýlku, co mi doporučila jedna mamina tady z koníka – macu.k určitě ví o jakým je řeč, chtěla jsem tam taky zorganizovat sraz z listopadek a nějak se to nepodařilo – tak zkusím najít link. Chtělo by to se dohdnout na měsíci a zajistit to už teď, protože ten hotel je věčně narvanej a rezervujou to na půl roku dopředu. Tuším, že to je někde u Jihlavy. Manžel už byl pro.

ijetka,
napsala jsem ti svůj názor do ip. Ignorujte je oba.
17. lis 2007 v 16:04  • Odpověz
mapris, jsi zlatíčko :slight_smile:
Holky kdybych si udělala prču z milence, tak by se to určo otočilo proti mě (už vidím manžela, jak říká, že to je blbá sranda, že si z něj prima kamarádi budou dělat srandu že je paroháč...) jinak si myslím, že by to určití lidi vzali vážně, bo by jim nedošlo že tohle kdyby byla pravda napíšu do IP
Jinak jsem ráda za IP, to je věstší soukormí!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Srazík by byl super, moc ráda bych vás pozanala osobně, tuším že by jsme si rozuměli všici.
Stejně mi přijde divný něco někomu číst, páč tady si myslím, že chápeme srandu jedna druhý, ale člověk to si to přečte může být zmatený, třebas moje samyce a tak :grinning: :grinning: ale to ať si "tihle" přeberou, že???
17. lis 2007 v 16:27  • Odpověz
autor
ijet,
neřeš to. Ono je to přestane bavit. Manželovi řekni, že když ti nevěří, že mu dáš odkaz a může si to přečíst sám. A jestli ti dva mají problém, tak ať ho mají, a on by měl věřit tobě a ne nějakým slepicím, který závidí ...
17. lis 2007 v 16:32  • Odpověz
Ještě jsem zapoměla, že by se mohli odbourat návštěvy a poslala bych textovku: Chcete vědět co je novýho??? Zejeďte na koňa na stránku 345 a tam si to přečtěte :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2007 v 16:32  • Odpověz
mapris super IP :grinning: :grinning: bude čučet :confused: :sweat_smile:
moc ti přeju ať nožka nezlobí :wink:
17. lis 2007 v 16:40  • Odpověz
autor
ijet,
no jasně, proč ne :o))) A ještě bych k tomu přidala - máte hovno co na práci, ničte kámošům rodiny :wink:
17. lis 2007 v 16:44  • Odpověz
HIHIHIHI :grinning:
Už na ně hážeme bobana, ať si dělají co chtějí, každopádně jestli vám budu chtít sdělit co mám pro tatku k vánocům pošlu vám to přes IP, jinak hrozí, že nebude překvápko :sweat_smile:
17. lis 2007 v 16:45  • Odpověz
autor
ijetka,
no vidíš, a hned je lepší nálada. Takovýhle věci bych tu radši ani neřešila - co kdyby si to náhodou přečetl manža sám? Tak bych pro něj neměla překvápko :grinning: :grinning: :grinning: ,

takže intimča si nechte na ip :o))
17. lis 2007 v 16:50  • Odpověz
Manža není tak ubohej aby slídil co tu píšu, ale je fakt že občas si za srandy přisedne a říká, že se koukne jestli ho náhodou nedrbu :sweat_smile: ale tím to hasne :wink:
17. lis 2007 v 16:56  • Odpověz
autor
ijetka,
no vidíš. Za to jiní ubohí jsou, tak je nechme být, když jim to dělá dobře. Ono se říká, že na každýho jednou dojde. Boží mlýny melou pomalu ale jistě :o))
17. lis 2007 v 17:09  • Odpověz
Jste sluníčka :wink:
17. lis 2007 v 17:48  • Odpověz
Ijetka, právě že ho dost často budí ošklivý sny, i při denním spaní, pak brečí a už neusne. Ale co s tím??
Teď jsme byli na véče v číně, miláček byl zlatíčko a skoro celou dobu spinkal v kočárku, tak to bylo fajn :slight_smile:
17. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
macu.k s tím neporádím :frowning2: máme to taky :unamused:
Ty jo véču závidím, máš moc hodnýho Kubíka :slight_smile:
17. lis 2007 v 18:18  • Odpověz
Jo, to byla vyjímka! My s ním můžem někam jít posedět jen když ho nejdřív uspíme venku a když se vzbudí, tak se chvíli láduje sušenkama, ale moc dlouho ho to nebaví, a to je pak konec, chce ven z kočáru a lézt po zemi :sweat_smile: Ten je dneska ukňouranej, na zoubky to nevypadá, tak nevím co ho trápí :frowning2:
17. lis 2007 v 18:38  • Odpověz
holky vy jste to tady rozjely :slight_smile: .

ijetka,
dobře, že jsi se nenachala odradit a jsi zpět :dizzy_face: .
Obnovíš i albíčko??Ať se můžem kochat, prosím, prosím :dizzy_face: :dizzy_face: .

My byli dnes na procházce Prahou, počasí sice hnus, celý den mrholí, ale užili jsme si to.
17. lis 2007 v 18:56  • Odpověz
macu.k- tak snad na malého něco neleze...ono je teď všude dost nemocí :unamused:

carod- to se Táda bude mít,pokojíky v Ikee pro děti jsou úžasný :slight_smile:
17. lis 2007 v 19:28  • Odpověz
Mapris: si představ, že mě rodil krásný doktor. Když vešel do dveří, tak jsem se zarazila, ale jen na chvíli, byla jsem už tak unavená, že kdyby přišel Brad Pitt nohy roztáhnu stejně, abych měla porod za sebou :grinning: .
17. lis 2007 v 19:31  • Odpověz
ijet- ty naše samyce, tak kolik máš teď zrovna milenců ?? Já jich stíhám zatím jenom pět :grinning: :grinning:

isacek- vy jste byli někde demonstrovat ?? :grinning: :grinning:
Já taky ráda chodím na procházky Prahou,hlavně když napadne sníh,takové ty večerní procházky.Snad se letos ještě dočkáme. :wink:

My si taky dneska kupodivu užili oběd-narozdíl od macu v pizzerii.K vydržel spát odp asi 2h, to jsem teda čučela.Pak tam začal chodit a očumovat lidi,naštěstí byl hodnej :wink: . Jo a dala jsem si tam TIRAMISU, ale musím říct, že nakonec to naše český tvarohový mi snad chutná víc,než to pravý z mascarpone :sweat_smile:
No a teď tak trošku dělám předvánoční pořádek,ale myslím,že mi to už moc dlouho nevydrží. Je to otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2007 v 19:35  • Odpověz
isacku, to víš, že albumek obnovím :wink:
kam, ty jo to se ti povedlo, se tu gebím :grinning: :grinning:
racul, neházej machry když jsi inkognito :grinning: mám 3 a nestíhám, o sexu nemluvě :sweat_smile:
Večer je fočus, to budete tlachat, co?? přijdu o reklamku, bo duel je duel :dizzy_face:
17. lis 2007 v 19:40  • Odpověz
ijet- no inkognito- bohužel manža moje jméno zná :grinning:
Fočus ani mi nemluv,já chci teda něco ještě doma podělat,ale nevím,jak se nažeru a sednu si, budu asi tuhoň :grinning:
17. lis 2007 v 19:48  • Odpověz
Jo včera jsem se patlala s tím perníkem,a moc mi teda nevyběhl.Jedlej byl,to jo....ale zaprdlej...Čím to může být?? :angry:
17. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
Nějak jsem tu nic nepostřehla s tím perníkam, ale neva :wink: dala jsi tam prdopeč??? :grinning:
Já jsem dělala bábovku, to bude zítra mňam snídaně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2007 ve 20:02  • Odpověz
JO prášek jsem tam dala,ale mně se to někdy stane,že mi buchta moc nevyběhne
( :grinning: - něco pro drbny :grinning: ), tak nevím,asi něco v postupu nebo rychlosti pečení dělám blbě. :angry:
17. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz
Holky to jste slabý s těmi milenci. Já mám na každý den v týdnu jednoho a v neděli přijde na řadu manžel :grinning: .

Manžel si jel zahrát fotbal do haly, tak jsem zvědavá kdy dorazí. Já čučím jedním očkem na Stardance, když to všichni tak chválí, tak se na to jednou juknu, ale jen jedním očkem, to druhé kouká do monitoru(snad mi to nezůstane)
17. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz
jé kam, já zapomněla na stardance, to jsem teda naštvaná,že to neuvidím,aspoň vždycky kousek...blbej fotbal.... :angry:
17. lis 2007 ve 20:27  • Odpověz
raculka,
demostrovat jsme něšli :slight_smile: , ale jen na Václaváku byli dvě.Dole kvůli Čunkovi a nahoře kvůli radaru :confounded: .
Taky takové procházky miluju, sice byla zima, ale dali jsme si výborný svářo, sice za 45,- :confused: , ale pak se nám krásně šlapalo :wink: .

Jinak když jste u fotbalu, když jsme se vraceli domů jeli jsme metrem a páč bydlíme na Hradčanský kde je stadion, tak s námi jelo spoustu fonoušků za Slovenska.A byla tam nějaká parta a byli vychechtaný z toho, že v metru na dveřích bylo místo "neopírejte se o dveře" "neosírejte dveře" a malá se samozřejmě smála s davem.A tak se jim líbila, že ji dali bonbony, myslím, že bompary.A malá si ho v nestřeženém okamžiku samozřejmě strčila do pusy, v tu chvíli by se ve mě krve nedořezali.Naštěstí jsme ji ho včas vytáhla :fearful: ...
Holky mě už se tohle stalo asi počtvrté, že někdo cizí malý něco dal.Ale já to tak nemám ráda, spíš to nesnášim :unamused: .Malá všechno hned strká do pusy a lidi si neuvědomují, že ty děti nemůžou všechno.
Stává se vám to taky, a jak reagujete??
17. lis 2007 ve 20:48  • Odpověz
Mám vtip, když tady byla řeč o Čunkovi: víte proč Čunek vystěhoval cikány ze Vsetína? Protože ho předbíhali na sociálce :grinning: :grinning:
17. lis 2007 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.