• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
mne jita nakazila, taky si sleduju příspěvky, shrábla jsem 3360 :grinning: :grinning: .

macu.k,
tak jinak. Když odešleš příspěvek v této diskuzi, a objeví se ti - váš příspěvek byl odeslán, tak klikni na to okénko "oukej", dostaneš se na stránku se diskuzema a na pravé straně uvidíš, kdo naposledy přispíval. (když odešleš příspěvek, tak to budeš ty a nad tvým jménem je číslo) :grinning:
Chápen sí? :o))
21. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz
Mapris, já vím, já to psala jako že jsem to předtím koumala na týhle stránce :wink:
21. lis 2007 ve 12:12  • Odpověz
Já peru dohromady, jen jsem dřív používala Lovelu, teď už normální "dospělácký" prášek.
21. lis 2007 ve 12:15  • Odpověz
macu- tak je vidět, že Kubík ví,co je dobré. :slight_smile: U nás je to to samý-nejdřív sní šunku z chleba a pak když už teda nic nemá,tak se pustí do toho chleba :grinning:
S tím vrtáním to je teda pech.A nepoprosila si je,jestli by to vrtání neposunuli třeba o hodinku?? V domech je tohle těžký.Nad náma mají taky děti a ty snad nejvíc řádí,když dám malýho po O spát. :angry:

mapris- taky peru dohromady-vlatně pořád.Jako macu-dřív v Lovele,ale ta už je na ty fleky krátká.No ale i když peru v norm prášku a přidávám občas vanish,stejně to mám flekaté od jídla.Pěkně mě to štve :angry: .
Aviváž dávám občas.Jestli má malá ekzém,tak bych jí asi nedávala.No jedině zkus tu lovelu nebo nějakou pro děti.
Jídlo-díky za příspěvky.No stejně každej píše něco jinýho,takže opravdu nevím,čím se řídit.No a hlavně zrovna my dvě musíme být opratrnější. :rolling_eyes:
21. lis 2007 ve 13:05  • Odpověz
autor
macu.k,
aha, tak to sorry :o)

raculka,
no, já právě v lovele neperu vůbec. Zatím snáší jedniný prášek a to je alfa, prodávají jí v makru a bílý prádlo je po ní opravdu bílý...
21. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz
holky
tak F je docela míkomil a jsem ráda,ráno i večer má 210ml a ještě na odpol.spaní vyžahne 120ml,ale to jak kdy podle toho jestli může nebo nemůže usnout.A jogurty i jiný mléčný výrobky má taky celkem rád.I když teď nějak ohrnuje nos nadv chlebem s lučinou.

macu.k,raculka

u nás je to stejné,nejdřív malej sní třeba marmeládu nebo sýr... a potom někdy i pečivo :grinning:

mapris

já zatim peru ještě zvlášť,ale spíš proto,že je to takhle pro mě lepší.Jo a zrovna dneska jsem chtěla prát a neteče voda,něco tady opravujou,smrdí od frézování nebo od čeho celej barák :angry: Takže jsem aspoň stihla vytřít ve studený vodě a teď už neteče žádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak peru v Lovele nebo persilu,ale na fleky to fakt nestačí a aviváž používám od malinka Silan sensitive ten mandlovej.

mapris

chytrá knížka,je fakt,že já malýmu kukuřici dávám,ale už se mi stalo,že vykadil celý to zrníčko,prostě ho nerozkousala ni neztrávil.A vajíčkom má malej sotva jednou týdně,dřív ho měl pravidelně,ale teď né.

Holky já nevim jestli už jsem se neptala,ale co dáte prckům k Mikuláši?Mám koupený kinder vajíčka a dětský sušenky a pak mu dám nějaký ovoce.S těma čoko vajíčkama to nebudu přehánět,ale ochutnat asi dostane :sweat_smile:
A budete někdo zvát Mikuláše,čerta ,anděla?My jsme totiž domluvený ještě s kamarádama,že dětem dohromady udělá kamarád čerta a druhej Mikuláše(tatínkové),ale krom jedný holčičky jsou všechny děti o rok starší tak ty už z toho asi něco budou mít nevim jak F,každopádně kdyby se nějak bál a řval tak s nim půjdu do jiný místnosti,aby neměl trauma :sweat_smile: :wink:
21. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz
Mapris: já peru dohromady už dlouho, používám ariel a aviváž a jsme bez problémů.

O tom co dítě smí jíst a od kdy: všude se dočítám něco jiného. Někde si přečtu, že tohle už může, tak mu to dám a pak si zase jinde přečtu, že to ještě nesmí. To bych se musela zbláznit. Prostě všeho s mírou.
21. lis 2007 ve 13:53  • Odpověz
mapris,
já taky peru dohromady už dlouho a peru buď v arielu a nebo persilu a aviváž používám pokaždé, buď silan nebo lenor.

macejka,
my už léta chodíme vždy na Mikuláše na Náměstí Míru, jsou tam vánoční trhy, uprostřed strom a betlém, a stánky s občerstvením a výborný svářo :grinning: .
Hrajou tam i koledy a je to super.Vloni z toho děti ješte nic neměli, ale teď už to bude asi sranda :dizzy_face: .
Zrovna dneska tam mám ve čtyři sraz s kamarádkou a jdem na svářo :slight_smile:, až nebudeš mít někdy co dělat, můžeš se přidat.Můj drahý tam poblíž dělá, takže tam jsme pečený vařený :sunglasses: .To už mi vždy dojde, že se blíží vánoce.Ta atmosféra tam.

A jinak s tím jídlem u nás je to pravý opak.Když ji do misky dám pokrájený rohlík nebo chleba a šunku nebo sýr, tak mi vyjí to pečivo a ten zbytek vyhazuje :confounded: A když ji namažu s máslem a marmeládou tak to okusuje z druhé strany, tam kde je to suché.
21. lis 2007 ve 14:05  • Odpověz
Macejka: tak já letos ještě mikuláše ani čerta zvát nebudu ani nikam nepůjdeme. Myslím, že z toho Ondra nemá rozum a nerada bych ho zatím zbytečně děsila.
21. lis 2007 ve 14:23  • Odpověz
ahoj tlachalky :slight_smile:
já peru dohromady už strašně dlouho, snad od šesti týdnů, co manža konečně zapojil novou pračku v koupelně, protože chodit dolů do prádelny do tchýniny archaické pračky byl opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zjistlila jsem že zaplnit ji jen žížalkovýma věcma je téměř nemožné, to už by mu ve skříni nic nezbylo :sweat_smile: až jsem vypotřebovala děrský prášek, tak jsem začala požívat ariel kids a silan nebo lenor senzitiv a k naprosté spokojenosti :slight_smile:

macejka, nám taky lučina nejede, přitom žervé nebo fénix v poho baští, jako by to nebylo fuk :confused:
nakrájím mu chlebík na kostičky, k tomu mandarinku, banán, jablíčko nebo rajče, takže si ty kousky lupká do puseny :wink: fakt mi reklamuje jen tu lučinu, prská ji zpátky :sweat_smile: už jsem to vzdala

na mikuláše jsem řekla i babičkám ať nezmýšlí žádné mlsy, můžou dát kašičku, přesnídávky, dětské sušenky, ovoce... :slight_smile: nejrůznějších sladkostí se ještě nakupují :wink:
a možná si uděláme výlet do města, mrknem za holkama do práce, tam totiž chodí každoročně mikulajda celé odpoledne (taky se musím mrknout na mého nástupce, čertovala jsem vždycky já :grinning: )

tak, ještě se jdu prokousat IP :wink:
21. lis 2007 v 15:00  • Odpověz
mapris,
já už peru dlouho dohromady, klidně i aviváž, cokoliv, nemáme s tím žádný problém :wink:

macejka,
já mám teď taky silan a úplně po té krásné vůni šílím, je fakt super, mám momentálně žlutý, je to med s něčím a je to prostě náááádhera :slight_smile:
Jinak na mikuláše jsem ještě nemyslela, ale asi nějaký ovoce a sušenky, bohužel mám z čokolády hrůzu jí dávat, jídlo už teda docela povoluju různý, ale vidět čokoládu na zubech, to fakt nemůžu :dizzy_face:

A jak říká Kamhajek, taky nikam nepůjdeme, u nás v mateřským centru se to prý údajně loni pořádalo pro malý děti a většina z nich tam prý probrečela, tak už to letos ani neorganizují, tak je to i pro mě zbytečné, někam chodit, až pobere víc rozumu, příští rok :sweat_smile:

Co se týče rybiček, dávám kde jaký, dnes zrovna jsme měli nějakou mořskuo potvoru, jestli to byla treska, asi jo, ale jinak určo filé, nebo vyjímečně tuňáka v plechovce, i makrelu, prostě už ryby nějak nerozděluju a dávám tak jednou týdně jakékoliv :wink:
21. lis 2007 v 15:05  • Odpověz
autor
no, tak na mikuláše jsem zatím nějak nepomýšlela, ještě nevím, co bude s mojí nohou, ale zvát žádné nebudem. Myslím, že malá z toho nemá rozum. Co si pamatuju u našich, tak tam chodili děti z vesnice. A sestry děti to vždycky prořvaly, zatím jsme to s manželem moc neprobírali, takže nevím. A co se týče čokolády, tak určitě zatím ne. Pokusím se něco vymyslet pro ní ...

no já peru v alfě už odmala, protože jsem prala Terky prádlo v lovele a ta jí vadila. Takže peru v tý alfě, to mají vyzkoušený i moje sestry a dětem to nevadí. Je to průmyslový prášek a je dobrý. Aviváž samozřejmně zatím na Terky prádlo použít nehodlám. Asi to budu prát dál tak jak jsme prala.

Holky,
jak chodíte s děckama ven? Terka mi přes den - hlavně dopo nebo po obědě - spí blbě. Tak jsem dneska vypakovala babičku s malou ven. A ona venku spala 1,5 hodiny a teď šli zase. Tak si říkám, že asi zařadím i dopolední procházky, když pak bude chodit, tak jí moc doma asi neudržím ...
21. lis 2007 v 16:05  • Odpověz
mapris,
my chodíme ven dopoledne, i odpoledne, tam ji to baví nejvíc, spí asi od 12 h do tří plus minus, tak chodíme ven dvakrát denně, doma by byla otravná, kdyby byla delší dobu bez čersvého vzduchu :wink:
21. lis 2007 v 16:28  • Odpověz
Na Mikuláše Kubík už dostal od babiček 2 adventní kalednáře a balíček s čokoládama, takže to samozřejmě sešrotuje máma. Ode mě dostane Brumíky, ty mu občas koupím a chutnají mu. Asi se půjdem podívat na Mikuláše ven, tady jezdí vždycky v kočáře s koňma, je to hezký, jen to vystihnout kdy pojedou...

Ven chodíme odpoledne. Kubík spí většinou od 11 tak hoďku, někdy trochu dýl, pak jdem ven a většinou už odpoledne nespí.

Holky z listopadek, v naší diskuzi to poslední dobou nějak upadá co?? :unamused:
21. lis 2007 v 16:55  • Odpověz
autor
macu.k,
zrovna jsem koukala. Většina lidí už určo pulírujou byt na vánoce :o)) a nakupují dárky :o)))
21. lis 2007 v 17:22  • Odpověz
My chodíme ven většinou dopoledne. Odpoledne už je brzy tma, Ondra většinou spí tak do tří, tak by jsme šli jen na chvilinku.
21. lis 2007 ve 20:00  • Odpověz
Teda když tu Maruš vypustím z kočárku, to je síla, utíká v jedné uličce kousek od nás, kde nic nejezdí, schválně mi utíká a moc se tomu směje a já mám strach, že na tom betoně hodí čuňu a bude ji mít rozbitou, no jo, když si ještě není jistá, to chce mít fakt oči na šťopkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Jéé, už slyším hudbu z pojišťovny, dítko spí, klídek, tak letím :sweat_smile:
21. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz
Tak jsem teď trávila čas tím,že jsem listovala různými časáky a pročítala recepty.Až jsem z toho dostala chutě na vánoční cukroví a taky se navnadila vánoční atmosférou.No už se těším na svařáčka a vánoční Prahu. :slight_smile:

Mikuláš-zatím jsem nějak nepřemýšlela,ale asi koupíme třeba malou hračku nebo něco lehkého sladkého a ovoce(žádné čokolády), stejně z toho nemá rozum,takže půjde spíš o náš pocit.A babičky zatím nevím...
Jinak nevím,jestli s ním půjdu ven na čerty,mám strach,aby se nelekl a do budoucna pak neměl nějaké trauma.Domů určitě nikoho zvát nebudeme.Takže buď jen tak procházka po Praze,nebo radši nic?? :sweat_smile:

Venčení dětí. No my jsem zvyklí chodit ven většinou 2x, ale teď v tom máme trošku zmatek.Poslední dobou mi občas usne už dopol při procházce,takže se vzbudí na O a odp už nespí a odp můžeme ven.Ale zase se pak ráno brzy budí :confounded: . No a většinou usne po O na dlouho,že se vzbudí později a když je už skoro tma,tak už ven nejdeme.Prostě záleží na situaci a na denním programu :wink: . Ale ven musíme,když jsme teď byli hodně doma kvůli té nemoci,bylo to děsné,jak se nudil a zlobil.Jak chodíme ven,je to úplně jiné dítě. :sunglasses:
21. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
Tak ípéčka mám už za sebou a teď jsem, dolouskala i vás, to byla fuška :grinning:
Mikuláš: já sama jsem koupila jsem koupila advenťák, jako Kubovi, ale budu ho baštit já :sweat_smile: jinak dostane balíček s ovocem, žužánkama,a nějaký dětský sůši, jsem zvědavá na babičky :angry:
Jinak čerta, anděla a mikuldu mu buď neukážu, nebo jenom z okna. Jsem ujetá na takový ty dřevěný masky a vůbec křováky, doma jich mám iks :grinning: a mýho bratra (lehce pubescentního)nenapadlo nic jinýho než si jednu masku dát na obličej a ukázat se Kubovi, no ten měl ámok, takže nic :confounded:
Prádlo: asi od 3měsíců peru společně dávám i aviváž. Dle mudry prášek a aviváž nemá co dočinění s naším ekzémem, mám to i vyzkoušený, že když se osypal tak jsem prala v Lovele a stejně nic :unamused:
Procházky: je to už na pytel, na dvorku se moc nezdžujeme, páč je to mokrý, bláto a to má Kubík moc rád, tak že jedem kočárem ale spoň na hoďku a když je hoděn ošklivo tak jdem jenom do krámu i tak je to s ním na dlouho páč ho zajímá každý vajgla žvejka na zemi :grinning:
21. lis 2007 ve 21:10  • Odpověz
Ještě jsem vás chtěla informovat, že jsme dens byli na ko u ortopeda, vyndal Kubíkoj stehy a paleček je oki, sice krapet palakal ale byl šikovnej :wink:
21. lis 2007 ve 21:43  • Odpověz
Kubík je borec, jsme mooooc rádi, že už je to za vámi :sweat_smile:
21. lis 2007 ve 22:44  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu jen na skok,malej ještě spí tak toho využívám.Dneska budu celej den pryč tak nebudu mít na vás odpolko čas :unamused:

isacek

super nápad s tím Mírákem,my tam s přítelem taky každoročnš několikrát chodíme na svářo,ta atmosféra je super. :wink: A navíc jsem se dozvěděla,že tam letos bude ve stánku prodávat moje kamarádka tak zaskočim určitě a stopro se domluvíme,klíďo napiš až budeš vědět,že tam pojedeš.

mapris

já se snažim chodit s Fílou ven dopo i odpo.Často chodí dopoledne s F ven mamka a já mám klídek na úklid.Chodí někdy bez kočáru nebo vezmeme jen tříkolku.Čímm dál častěji se z kočáru sápe a chce běhat,ale to byste měli vidět tu scénu,když ho chci dát do kočáru zpátky takže dopo,když je klídek i venku(jak kdy)chodíme taky.Potom spinká tak dvě hoďky někdy míň a spal mi už i skoro tři hoďky,to jsem koukala a měla radost :grinning: No a po spaní odpoledne chodíme zase ven aspoň na chvíli.Teď jak je brzo tma tak je to blbý,ale chodíme tak do pěti i dýl podle toho kde běháme :wink:
22. lis 2007 v 08:26  • Odpověz
Tead tady je mrtvo, snad už nepečete vánoční cukroví :grinning: .

Něco pro zasmání:
ČEZ tiskové prohlášení k zvýšení ceny elektřiny na rok 2008.

Chceme vyjádřit, že dokonale rozumíme vašemu vzteku .....

Vážený zákazníku!

Chceme vyjádřit, že dokonale rozumíme vašemu vzteku nad neustálým
zvyšováním cen energií, elektřinu nevyjímaje.

Ale chtěli bychom pouze podotknout, že nemáte na vybranou. Jsme veliká
společnost a Vy budete platit to, co Vám řekneme.

V první polovině letočního roku jsme měli čistý zisk 21 000 000
000 ,- Kč (kdo neumí počítat s nulami, tak je to 21 miliard), to
je nárůst o 27 % oproti loňskému roku, kdy už jsme Vás, tak jako
tak, dřeli z kůže. A to některé kurvy díky teplé zimě málo
protopily , a kazí nám tak naše ještě vyšší zisky.

V e druhé polovině roku plánujeme ještě přidat a mít alespoň
dalších 35 miliard zisku. Od toho se totiž odvíjí naše platy,
víte. U nás ani uklízečka pod 70 kolíků měsíčně nejde a manažeři
by pod "meloun" za měsíc ani ráno nevstávali z postele.

Proto musíme v roce 2008 zdražit o dalších 40 %. Nebojte se ale,
v novinách se bude psát jen o 10%, ale my víme své a umíme na rozdíl
od Vás a novinářů počítat. My máme energii, Vy ji potřebujete.
Je to smutné, je to špatné. Sralo by nás, kdybychom byli na Vašem
místě.

A nezapomeňte, že jsme podnik z 61% ovládaný českými státními
úředníky, kteří byli dosazeni do svých funkcí poslanci které
jsi zvolili........!

Připojujeme malou fotografii, která by Vám měla pomoci pochopit,
jak se cítíme, když pročítáme to množství stížností na naši
společnost a na naše legální okrádání Vás zákazníků.

P.S.

Teď jsme zvědaví, co Vám pošlou plynárny ....

Váš přítel RWE
22. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz
kam,
já bych je bila třikrát denně místo jídla, čezáky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Je to jedna velká banda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2007 ve 13:58  • Odpověz
Jéé, já nepeču, jen jak malá spí, tak jsem se pustila do uklízení plus umývání nádobí po obědě, dnes byla rajská a plněné papriky, mňam :sweat_smile:
22. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
není nad pravdu :grinning:
22. lis 2007 ve 14:02  • Odpověz
já taky ještě nepeču, neuklízím, ale stejně nic nestíhám :grinning: :grinning: a smutnější že ani koníka :pensive: :sweat_smile:

kam :grinning: kam na to chodíš? :grinning: :grinning: :grinning:

holky, my byli včera za kulturou :dizzy_face: na divadle (ne v divadle, to máme kapku z ruky, ale v Hodoši hostovala div. společnost Háta) nejdřív se mi vůbec nechtělo, páč se nic nedařilo, 1/4 hodiny před odjezdem jsem lítala ještě v podprdě a trculách, snažila se učesat, namalovat, oblíknout, přitom všem nakrmit dítko, malý zvědavka mi po celé ložnici rozsypal kuličkový pudr, manža ještě nebyl doma z práce a tchýně, která mi slíbila pomoct, se snažila zbavit jedné čarodějnice, která za ní naprosto nečekaně přišla po 100 letech na návštěvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nakonec se to jaksi zvládlo, sice manža i švára byli poněkud rozladění, že je zrovna fotbal (kdo to mohl tušit, lístky byly koupené už dlouho) ale stálo to za to, byl to opravdu relax, komedie s hvězdným obsazením: Vašinka, Talmanová, Andrlová, Čech... tak jsem se dlouho nenasmála :wink:
a i babička to zvládla na jedničku, čekali jsme, že při návratu bude barák vzhůru nohama, páč měla k našemu dárečkovi na hlídání ještě neteř, ale kupodivu to bylo jak u šípkových, spali naprosto všichni jak andílci (včetně babi :sweat_smile: )
22. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz
mapris, tak to máš dobrý, že ti Terka zaspí v kočárku, to u nás bývá svátek (a pokud omylem zadřímne, tak ne na dlouho) co je větší, radši ho fakt nechávám pořádně vyspat v postýlce a ven jdeme až potom (vlastně přesně opačně, než když byl mimi, to usnul v kočáře vždy zaručeně a doma výjmečně, teď se nám to přeměnilo :wink: )

akorát my se prostě dopoledne ven nevyhrabem, jen pokud je to akutní, páč oba vstáváme až mezi 8-9 :pensive: se nakojíme, oba převlečeme, posnídáme (radši vzhledem k pokročilé době tomu říkám rovnou svačina :sweat_smile: ) honem něco navařím, páč manža má teď práci převážně doma a chodí po jedenácté na oběd, tak přece mu s prckem neuteču ven, kluci se za tu hoďku aspoň trochu spolu vyblbnou a pak jde malý chrupkat :wink: záleží jak dlouho spí, ale teprve kolem třetí se začnem vypravovat ven a někdy i později, tak holt si někdy víc užijem tmy než světla, ale to se nedá nic dělat, přece kvůli tomu nebudu malému nabourávat režim na který je zvyklý a vyhovuje nám :sunglasses: nakonec, po novém roce se ten den zas bude pomalounku natahovat, to se těším :wink: :slight_smile: si nebudu připadat jako klekanica, co se tahne za tmy s kočárem :sweat_smile: :grinning:
22. lis 2007 ve 14:55  • Odpověz
3388 taky hezké číselko :wink: no nic, pádím, dnes přijede moje mamča, tak jí jdem naproti :slight_smile:
22. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz
autor
kam,
no, vtipný to je, ale vůbec bych se nedivila, kdyby to byla pravda :o((. Sice s tou uklízečkou tomu moc nevěřím ale neva. Takhle se mají všichni tam nahoře.

ijetka,
kubík je hrdina, docela mu i závidím, já dneske nedopadla nic moc :o(.

Pečení - dohodli jsme se s babi, že upeču jen nějaký sušenky a perníčky a ona že udělá krémové (jak jinak :o)

Jinak já byla dneska na převazu z nohou ... Nedopadla jsem nic moc :frowning2: . Něco mi prý z toho teče, ale hnis to není. Takže si to mám začít koupat a uvidí se příští týden. Když to bude o.k. tak fajn. Když ne, tak půjdu po vánocích na plastiku. Tak mám úplně zkaženou náladu. Navíc tady mám babičku a pořád nedokážu být tak tvrdá a nechat jí s malou ve všem samotnou, tak se snažím občas s něčím pomoct, ale nevím, jestli dělám dobře. Manžel pracoval doma, ale dneska byl v práci na dopoledne a od zítřka chce chodit normálně na celý den. Tak jsem aspoň udělala to, že babička s Terkou chodí ven i dopoledne - je to pro ní lepší, než lézt s Terezkou po zemi. Malá začíná být docela dost velký šídlo a furt dělají s babičkou blbiny :grinning: :grinning: . Jsem nějaká bez nálady a nic mně nebaví. Těšila jsem se, že na vánoce už budu mít klid a asi ne :frowning2: :frowning2: :cry: .
22. lis 2007 v 16:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.