• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky kukajdy :slight_smile:
teď nám nešel net, no to byla hrůza :cry:
Musím vás dočíst,ale nevím jestli to stihnu :frowning2:
24. lis 2007 v 18:27  • Odpověz
Ahoj kozeny,
tak jsme se vrátili od babi, kde jsme spali :slight_smile:

U nás ta mírná fixace na tatínka je tím, že on když je sní, je to úžasný, jak jí dokáže zabavit a co si pro ni vymýšlí, je to zkrátka pro ni zajímavější než se mnou, já ji tak nezaujmu a taky si tak s ní maximálně nevyhraji, jak manža :wink:
Ale když táta ráno odejde, a neobjevuje se tu různě přes den, tak je to paráda :wink:
No každé dítko je jiné, na každé platí něco jiného a každé je taky fixované na někoho jiného, buď víc na mámu nebo tátu, každopádně večer nebo v noci platím na ni stejně jen já :wink:
Taky u táty má tendenci si věci vyřvávat, trošku si ho omotala okolo prstu, což u mě nehrozí :wink:

racul,
líto mi to není vůbec, to mě ani nenapadlo, spíš jen ten kravál kolikrát, mě leze krkem :wink:

caröd,
manžu taky rodiče nutili do mléka, když chodil do školky, pak se z něj pozvracel a do dnes ho prostě nepije :unamused: Takže určitě žádné nucení, jen to opravdu nahrazovat mléčnými výrobky :wink:
24. lis 2007 v 18:57  • Odpověz
kam,
fotky pod vodou jsou nádherný, já nemám vůbec zkušenosti s potápěním Marušky, tak to fakticky obdivuju moc, že je Ondra tak šikovný :slight_smile:
24. lis 2007 v 18:59  • Odpověz
Jita: od půl roka chodíme na kurzy plavání, takže potápění máme natrénované :wink:
24. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
No tady je mrtvo, se věnujete manžílkům co? Já jsem sama samotinká, Ondra je u babičky, manžílek v hospodě. Jen ten pes tu se mnou zůstal :frowning2:
24. lis 2007 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
konečně jsem vás dočetla, ale nevím na co odpovědět a tak... :unamused:
mapris, hmmmm zajímavý :wink: jestli se odhodlám a naberu odvahu písnu vám do IP
ani nebudu psát o čem :sweat_smile:
kam, ty fotky jsou vážně bezva, mrzí mě že nám to plávčo pokazil ekzém :angry:
Holky končíme s kojením :sweat_smile: Kubík cucal už tak jen jednou v noci, kolikrát nic nevycuc (mám pocit, že to jenom zkoušel jestli mu ještě dám) :grinning: včera když mi lezl v noci pod pyžamo, jsem mu hned dala napít šťávy a dudlíka a fertich, ráno už nechtěl, tak mu to cpát nebudu. Hlavně aby si nevzpoměl třebas za týden. Prsa mám pořád vyměkklý, takže se mi přestavá, nebo už přestalo tvořit mlíčko.
Na jednu stranu mi to je líto, ale kojit tak dlouho je bezva, jenom doufám, že druhý prcek na tom bude stejně :wink:
Na druhou stranu jsem ráda, spí líp, ťuky, ťuk a začnu brát antíky (přerušky se bojím) tak si To člověk tak neužije :sweat_smile: a za další, dostanu od kožní nějaký léky na ten můj beďatý obličej :cry: vypadám fakt děsně a štve mě to!!
Ale budu na tom jako carod páč mladý pán UM nechce a krabicový taky ne :frowning2:
25. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
No už jsem si vzpoměla, alespoň na něco :slight_smile:
Maprísku, posílám ti pofoukání na nožku ať nezlobí, a hojí se ať máš lepší náladu a vůbec ať máš klid :wink:
25. lis 2007 ve 14:01  • Odpověz
ijet,
alespoň se vám upraví noci, je to stejně úspěch, kojit tak pěkně dlouho, můžeš být spokojená :sweat_smile:

No my jsme s manžou dnes měli jet hrát a zpívat, ale těsně před odjezdem se Maruš probudila z poledního spánku a šíleně ječela, bolely zuby, a babička nepomohla na uklidnění, tak jsme museli sbalit malou a babi, aby jela s náma, a dva dny před tím u našich jsem se musela vracet večer domů, když ji babička nemohla uspat, když plakala po mě. Doufám, že se nestává na nás závislá, to bysme pak nemohli nikam sami jít :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2007 v 18:42  • Odpověz
No možná, že začíná období závisláctví :frowning2: tak to Maru snad brzy přejde :dizzy_face:

Holky co dáváte prckům k snídani a odpo. sváče??? Už nevím :unamused:
Jinak Kuba spí už jen po o. Většinou usne kolem 13-14h a chrní 2hoďky. Večer usíná kolem 20-21h. Ráno se budíme od 8mi do 9ti. Jak to máte vy???
Jinak bych vykvetla na d radami jiných "zkušených" matek :angry: to je furt dávej ho spát v 19h ať ti tak dlouho nestraší....Nebo když máme návštěvu a Kuba se předvádí (blbne tak půl hodiny a pak je přijatelný klid)tak to je každou chvíli tohle moje děti nedělaly, ty si ničeho nevšimly....
Každýmu takovýmu bych přála ještě horšího Kubu :angry:
Ale zase třebas hlínu z kytky vyhrábl jednou a nebere ho to!!!!
Je fakt, že každý dítko jiný ale tohle je vopruz!!!

Ale upřímně řečeno, kdyby jsme si tu vyhlásili soutěž o nejnešikovnější dítě, vyhrál by jí náš Kubíček :grinning: :grinning:
25. lis 2007 v 18:58  • Odpověz
Holky jen tak informativně, kamarádka mi tvrdí, že kdo má dítě starší 2 let (v lednu), MUSÍ být doma 4 roky... Je to kravina ne?
26. lis 2007 v 11:30  • Odpověz
Z tý nový mateřský jsem jelen, ale tohle se mi zdá jako blbost!
Dneska mi přišly papíry ze socky, jsem z toho vedle tak se na to mrkne tatka :unamused:

Holky taky vám blbne koň??? Já když kliknu na tyhle stránky ve vteřině se objeví prázdná stránka a dole je napsáno hotovo. Je to od včerejšího odpo a dneska dopo taky :angry:
26. lis 2007 v 11:33  • Odpověz
macu.k,
já to tak taky pochopila.A pak to má i ten kdo si nezažádá.Ale já si myslím, že nemusíš být doma, dneska si můžeš vydělat neomezeně i při rodičáku.Jen dítě nesmíš dát ve třech letech do školky, pak o to přijdeš.

Jinak koník mi taky blbne :unamused: .
26. lis 2007 v 11:47  • Odpověz
Isí :slight_smile:
moc ti děkuju za mail, no je to nádhera, jen to taky ochutnat aby človvěk věděl co je fakt mňamka :slight_smile:
26. lis 2007 v 11:50  • Odpověz
autor
nazdar kočky.
S tou sociálkou je to tak, že vám přijdou domů papíry - mně to přišlo i s dopisem a vysvětlením.

macu.k,
to je blbost, nemusíš být doma 4 roky, ale pokud budeš chcít zůstat do 4 let věku dítěte doma, tak od 3tího roku budeš brát jen 3600 .. ale jinak jsme to taky moc nepochopila. Já zaškrtla, že budu mít mateřskou normální - což je do 3 let věku dítěte za 7600.

Ale určitě nám poradí dashak :o)))

závislák - no, terka nevím. Teď blbne se spaním. Vzbudí se v půl 6tý, a kňourá a chce hladit po ručičce. Večer to samý - chce hladit po ručičce a usne tak kolem půl 10tý.

ijet,
no, my to máme zatím trošku omezený. Ráno jí teď dávám chlebík s máslem a občas si cucne čaje a nebo udělám s UM puding a k svačině teď zkouším tvaroh - smíchám ho s trochou jogurtu, dám přesnídávku (páč ovoce nejíme) a k večeru má kaši ...
No a kdyby byla soutěž o nejkomičtější dítě, tak to vyhraje ta naše. To je komediant k zulíbání :o))
26. lis 2007 v 11:50  • Odpověz
autor
Jinak teď jsem si ještě vzpoměla - ta skleroza. Hodila jsem do receptíků pár vyzkoušenejch receptů, tak se mrkněte :o))
26. lis 2007 v 11:51  • Odpověz
ijetka,
ten kdo si s tím dal tu práci byl fakt šikula.Teď už to jen vytisknout a napéct, co?
26. lis 2007 v 11:52  • Odpověz
Ahoj babulky :slight_smile:
nějak nemám stále chuť na koňa chodit, myslím, že už to ani nepřijde, páč už jsem se dostala z té závislosti a nemám ani nutkání zapínat počítač :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen jsem musela mamce zjistit něco na vodafonu, tak jsem vás přišla aspoň pozdravit :wink:

Doufám, že prďolky jsou zdravé, u nás jsme zdraví všeci :sweat_smile: (až na tu maminčinu hlavu :sweat_smile: ), ale jsem docela zaměstnaná cvičením s malou, takže se mi na PC ani nechce.
O víkendu jsme byli u tchánovců, měl jet jen MM s malou, ale pak jsem řekla, že chci jet taky, že by mi bylo doma smutno. A chtěla jsem vidět malého Lukáška - synovečka, co už má skoro 2 měsíce. No je zlaťunký, za to jeho maminka je pěkná pí..., už mě tam za nima nikdo nedostane, pokud bude ona doma. Já ji nemohla přijít na jméno nikdy, protože je to trubka, co ani nesleze pár schodů, aby se na nás přišla podívat, když tam přijedem tak 1x za 2 měsíce :unamused: , těhotenství jsem ji celé neviděla, resp. neviděla jsem ji 9 měsíců, takže něco předtím než otěhotněla jsem ji viděla pár minut na oslavě 60tky MM taťky, pak se zvedli, že jdou k nějakému jejich kamarádovi na oslavu. Kráva, podle mě nikam nešli, jen tam s náma nechtěla sedět, nejsme ji asi dost dobří. Z naší svatby (kde jsem ji já viděla vůbec poprvé v životě a a celá rodina MM taky :sweat_smile: ) odjela spolu se švárou, který byl za svědka v 16h, že si musí jít vyzvednout synátora (13 let) z prvního manželství. Takže svědek místo aby zavíral svatbu, tak se sebral a odjel, přitom o svatbě věděli 4 měsíce dopředu, tak si to mohla zařídit jinak a navíc byl synáček už dost starý, aby byl trošku samostatný. A to ještě celou svatbu spolu pořád někam odcházeli za ručičky.
No a teď o víkendu jsme tam šli, že se podíváme na malého (ten spal) a že jim předáme tašku s dárečkama pro malého. Ta pipina ležela na lenošce na zemi a my u ni jak debili dřepěli. Za celou dobu nepromluvila, ani nezvedla prdel, aby se do tašky podívala, natož aby nás pozvala si sednout ke stolu, nebo snad nedej bože aspoň sklinku vody nabídla :angry: :grinning: Vyloženě se umí chovat, žádná slušnost, projev vděku, no nic. Tvářila se jak bosorka, tak jsem malou sebrala, že se jdeme podívat na kočičky (má 2 takové chlupaté potvory, z čehož je švára nadšený, tak jim udělal takový maxi kotec :grinning: , aby nelítali po baráku) a mezitím se Lukášek vzbudil. Byl posranděný, tak ho šla umývat, tak jsme se s Ivankou na něho dívaly, pak mu šla chystat mlíko. Pak si ho sebrala a odkráčela bez mrknutí do obýváku, kde si sedla na gauč a začla ho krmit. Tak jsme udělali všichni tři papa a šli jsme zase do prdele. Neslyšeli jsme ani "dík" za věci, co jsme donesli, ani se prostě na to nepodívala. Příště se na ně vyseru, protože my jsme na narození Ivanky taky nedostali nic.
Druhý den dojela druhá švagrová a říkala, ať si nic nedělám, že s nima taky nemluvila, že stáli nad postýlkou jak sudičky, do tašky taky ani nenakoukla. Tak tam vydrželi 5 minut a odešli. Druhý švára ji vtipně nazývá Yetty, protože toho taky nikdo nevidí, ale prý existuje :grinning: Prostě všichni nasraní, včetně tchánovců, kteří bydlí pod něma a malého viděli za ty 2 měsíce babina 3x a děda 1x. Prostě se vůbec nestýkají, ona nesleze ani dolů, jestli něco nepotřebujou, nebo jen tak pozdravit...A to ta sůva chce jít po roce do práce a dát ho tchýni na hlídání. No být tchýní, tak se na ni pěkně vyseru, ať si hlídání sežene, když nemá ani kapku slušnosti. Když ji tchýně nabízela, že si vezme kočár a půjde na procházku, ať si může odpočinout, tak ji řekla, že ne. Ani je tam nahoru nepozvali, tchýně se ptala, co by pro malého chtěli a švára jim řekl, že jim pak řeknou, kdy mají přijít. Komedie no ne :grinning: Kdyby byli z druhého konce republiky, ale oni jsou o 15schodů nad nima a pomalu aby se na návštěvu objednávali měsíc dopředu :grinning: Trapas jako prase. A chudera tchýně, když chce se švárou mluvit, tak mu volá na mobil, bo už tam radši ani nechce nahoru lézt. Přijde mi to jako pěkná trapárna. Švára navíc vypadá pěkně zničeně a jsem zvědavá, jak dlouho si nechá srát takhle na hlavu. Ale to je jeho problém, jak si to zařídil tak to má.

Uf, no tak to jsem se zase vyblila a napsala pěknou slohovku :sweat_smile:

Jinak malá strašně mele, takže nesmíme před ní nic říkat, bo už umí i sakra, bože bože a ježiš :grinning: Popopopotvůrka popopopodivná :grinning:

Tak se kočeny mějte a nezlobte :sweat_smile:

Pa Dáša a Bublina
26. lis 2007 ve 13:02  • Odpověz
Ijet: tak my koník blbne, včera jsem ho odpoledne a večer vůbec nespustila. Ondra spí přibližně jako Kubík, do postýlky jde večer nejdéle do osmi, spíš tak kolem půli a ještě si chvíli povídá než usne.

Tak už taky máte kojení za sebou, to jste vydrželi dlouho, Ondra odmítl už před týdnem a jsem ráda, že to proběhlo v klidu. Jsem se bála co na to prsa a ty nic. Jsou měkký, to mu už asi nemohlo téct nic.
26. lis 2007 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj Dášíííííííííííí a Ivanko :slight_smile: takovou podobnou "krávu" znám taky, jednejm známejm jsme dali plnou tašku věciček pro mimíska (oblečky, hřebínek, kračky, ubrousky......znáte to...) a ona taky čuměla jako vrána (ke všemu má pořád načuřenou hubu) a komentáře k obsahu tašky měl jenom její starej!!!! Nakopat je do řiti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
isacku, něco jsem vymyslela. Ty všechno napečeš, pošleš mi vzorky a já pak z toho co mi bude chutnat nejvíc upeču sobě :grinning: nápad je to bezva věřím že se bude líbit i tobě :grinning: tak čekám na zásilku :grinning:
kam, si představ: malej se ke mě přicuc a cucal, krapek mlíčka vvycuc a byl spokojený, tak jsem zvědavá jak to bude dál :confounded:
Koukám na Sama Doma a nasjala mě tam fest ta hajtra co souhlasí s platbou u lékařů!!! Dřív bylo všechno zadara školy, mudráci a tak a teď chtěj prachy za každý hov.. :angry:
26. lis 2007 ve 13:19  • Odpověz
Čauky Dáši no konečně. No to máš švagrovou k pohledání, přirovnání k Yetimu je super.

Holky nás včera Ondra pozoroval jak se s manžou líbáme a pak mu chtěl dát taky pusu a vystrkoval u toho jazyk. Já myslela, že padnu smíchy pod stůl. Budeme si muset dávat pozor.
26. lis 2007 ve 13:28  • Odpověz
Jo kam to znám :grinning: a taky mám pocit, že mě jednou samou láskou sežere. Kolikrát se tak tulí až mě to bolí.
A kolikrát, když jsme si chtěli udělat pěknej večer a Kuba zabroukal v ložnici, tak bylo po "akci" a zrovna jsme říkali s manžou až bude chodit potichounku a vlítne na nás :fearful:
26. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz
ijetka,
něco podobného vymyslela i Zevina, ale naopak.
Že ona by napekla a od každýho druhu mi poslala, tak až to pošle, přepošlu to k vám, ju :grinning: :grinning: .
A malá se s námi taky chce pořád líbat, ale u nás to teda neviděla :grinning: :sunglasses: .

mapris,
mě už ty papíry taky přišly asi před týdnem.A nevíte do kdy se to musí na sociálku donést?

Holky moje kamarádka má klučinu 18měsíců a on pořád říká blbá, blbej.A my se vídáme každý týden, takže děti spolu vyrůstají.A malá už samozřejmě říká taky blbá, a nejlíp jí jde blbá bába :fearful: .Vím, že z toho slova nemá vůbec ještě rozum, ale je celkem síla, když jedem metrem a ona řekne blbá a dělá u toho blbosti a nebo ji přítel naučil pif, tak na každýho střílí.Je neuvěřitelný jak jsou v tomto věku učenlivý a navzájem po sobě opakujou.
Naučili jsme jí posílat pusinky tak to jí taky jde výborně :grinning: ...
26. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
holky
já se pos...Napsala jsem román a zmizlo to :angry: :angry: :angry:

kam-Jak jste získali tyhle podvodní fotky,Měli jste vlastní foťák do vody nebo tam na plavčo přišel fotograf??

carodkaa

já bych malýho taky do mlíka nenutila,taky by mě to sice mrzelo,ale můžeš to dohnat mléčnejma výrobkama.Nechce ani ochucenej sunar nebo jiný mlíčko?

ijetka

tyhle keci mám taky nejradši,podle mě si to ty matky buď trochu přibarvujou nebo vymýšlej a nebo pokud mají už starší děti tak si to úplně nepamatujou.Nevim co by řekli mě,Fíla vstává taky mezi 8.-9. což je super :grinning: ,pak jde spát po o kolem 13hod. no a potom usíná večer mezi půl desátou-půl jedenáctou!!To už tak super neni,ale neudělám nic.Dřív usne jen málokdy.Já mu dávala třeba kolem osmé mlíko,už vypadal unaveně,ale tim jakoby načerpal energii a zase ven z postýlky a za hračkama nebo lumpačit.Taky je pěkný šídlo.No a na návštěvách je to naopak,nejdřív neví kdeje a co může tak je v klidu a pak se otrká...
co se týká snídaní a odpol.svačin,taky už mi dochází inspirace.Snídá třeba:chlebík nebo celoz.rohlík s máslem a medem,marmoškou,plát.sýrem nebo lučinou,kiri,duko nebo mlíko,jogurt s lupínkama,lipánka a to tak nějak střídám.No a odpol na sváču má většinou nějaké ovoce nebo přesnídávku nebo jogurt a ovoce,lipánka,termix(ten měl zatim jednou)
26. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz
Holky
v sobotu jsem byla s kamarádkou na školení pro dr a zdrav.sestry (téma děti-bolest hlavy,ploché nohy,očkování..)Tak to bylo celkem příjemné odreagování.Nejdřív se nám strašně moc nechtělo a nakonec byla sranda a šlo to.Mluvil tam jeden dr ortoped a říkal,že děti malé děti určo kotníčkovou obuv a s trovnou vložkou,žádná podpora tvaru klenby,že mají stejak až do čtyř let tuk.polštářek na chodidlech tak aby pak neměli špatné držení těla a ploché nohy.jo a že botky nebo bačkůrky už když dítě víc stojí než leze,dřív né.A že bosky chodit je zdravé jen na nerovném měkkém povrchu.To jen tak pro osvětlení :wink:
26. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz
ijet,
na snídani dávám většinou pečivo s něčím potřené, většinou chleba na kostičky....
Na odpolední sváču třeba jogurty, tvarohy, taky pečivo, kašičku nebo jen zobe a tak na co má chuť, má teď zas docela řídké kakání, tak se trochu vyvarujem jogurtů a tad...
Spaní - spíme zhruba od 12 do 14 hod. a večer jde spát tak o půl deváté, někdy už v osm, protože je teď hodně utahaná, jak chodí, ale v noci je pořád mrčení a ráno poslední dobou začala vstávat už v sedm, max. půl osmé :unamused:
Zlatý časy před tím :unamused:

kam,
s tím jazykem jsem se nasmála :grinning:

isacek,
s těma papírama jsem slyšela do konce ledna, je to tak?????????
26. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
Jé holky jestli budete některé posílat cukroví, taky mi pošlete :grinning:

Macejka: na plavání přišel profík. 3 fotky + CD + 2ks kalendáře A4 stálo 340Kč. Ten kalendář je jen jedna stránka s velkou fotkou a měsíceme.
26. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz
autor
isacek,
podle mně se to musí donést do konce roku. Platí to od 1.1.2008. Já je mám už tady vyplněný, jen musím napsat adresu a poslat manžu, ať to hodí na poštu ...

No, co se týče večerního spaní tak teď krize - co jsem šla do nemocnice, tak spí blbě. Žádný zuby jí nerostou, špekuluje. Nechce usínat večer sama. Musíme tam někdo s ní být a hladit jí po ručičce, a pak se vzbudí kolem půl 6tý a to samý. Tak jí manžel vždycky nějak ošálí ... Prostě nechce usínat večer sama. Usíná tak kolem půl 10tý :angry: :frowning2: . A přes den spí teď 2x po 45ti minutách. Ale až tu budu zase sama, tak zas najedeme na spaní po obědě a pak odpo venku ...

dashak,
přišla, napsala román a zmizela ... :o) Simtě, neříkej že nemáš náladu kecat s náma. Tak do jinejch dizkuzí nelez, ať nejsi vytočená :wink:. Já už jsem taky přestala. Chodím jen sem a do listopadu a jsem spokojená :wink: :grinning:
26. lis 2007 v 15:28  • Odpověz
Jojo zlatá slova mapris, Dáša nám byla nevěrná a teď nepřijde ani mezi nás :frowning2: fakt se vyplatí chodit mezi známé :slight_smile:
Až pojedu do města stáknu na socku a tam mi poradí co vypsat do papírů, jsem na to děsný kopyto, ty jejich fráze! Kdyby mi to řekl někdo ústně a po česka tak bych to pochopila :grinning: Je tam jedna maldá paní a je docela v pohodě, tak doufám, že budu mít štěstí.
Taky mi přijde furt jídla dokola. Teď měl 2 večery k večeři kaši, tam jsem byla ráda, ale hlavně aby to vydrželo :unamused:
Dneska zaperlil, vzbudil se ve 3ráno, vydyndanej do růžova, začal rampušit a běhat po bytě, totálně vyspalej, ani jsme nenadávali a jenom jsme se smáli, byl pěkně rozvrkočenej, ale usnul až v půl pátý :angry: tak nevím kdy se mu srovná spánek.
26. lis 2007 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky moje! Pamatujete si ještě na mě?? :sweat_smile:
Já na vás pořád myslím, občas se přistihnu, co bych vám chtěla naspat a tak... Jak se všichni máte? Jste zdraví, vše v pořádku? My se máme krásně. Jedna velká novina, už sami ťapkáme. Venku se ještě trochu bojí a chce spíš za ruku, ale doma je to divoch. Nejvíc miluje, když si s manžou sednem několik metrů naproti sobě a on lítá od jednoho k druhýmu, to se může uřehtat. Ale jinak stále vede lezení, přece jen je to pořád rychlejší, než ty nejistý krůčky.
Už asi tři týdny jsme bez PC. Definitivně nás náš starý věrný compik opustil a odebral se do věčných lovišť. Teď jsem u bráchy, pustil mě sem aspoň na chvilku juknout na mail, tak jsem hned letěla na koně dát vědět, že žijem. PC už máme objednaný, tenhle týden by to mělo všechno přijít, brácha nám ho postaví a když všechno dobře půjde, tak budu koncem tohohle týdne zase online. Tak se mějte všechny krásně, už se těším, až budu zase připojená, věřte, že ho zavařim, jak se vás budu snažit dočíst.
Tak papa, mějte se hezky, opatrujte dítka a snad brzy načtenou.
26. lis 2007 v 17:02  • Odpověz
ahoj prochi,
to je radost tě tu viděti, však jsme už po tobě chtěli vyhlásit pátrání :grinning: :grinning:
Moc gratulujeme k chození :sweat_smile: Vítej do klubu :sweat_smile:
26. lis 2007 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.