• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Mapris: babi ho i vykoupe, jen má vždycky za ten den a noc přehozený režim. Tak nevím co by jsme dělali, kdyby tam byl týden.
1. pro 2007 v 19:21  • Odpověz
autor
isacek,
tak to je teda pekne blby. Popravde, mne se vcelka Maja nelibila slozenim pro Terku, zatim jsme si zvykli na sunarku - teda primichanou do jogurtu nebo tvarohu. Ale dneska zazracne okusovala jabko, mozna zacnu aspon s tim.

kam,
no, to mela mala ted 14 dni, co tu byla babicka, a to diky mne. Babicka by ji tady cely dopoledne nezvladla, tak jsem posilala holky 2x denne ven a bylo to k uzitku, mela jsem chvili klid. Tak uvidim, kdyztak malou vykoupeme driv a nebo vubec :o))
1. pro 2007 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj děvčata

už to bude vypadat,že si vymýšlim,ale opět jsem napsala román a vůbec se to nenačetlo a já se musela znova přihlašovat,no z toho bych se po... :confounded:
A zrovna dneska,když jsem bez nálady já,protože je mi špatně,pořád smrkám,bolí mě hlava a aby toho nebylo málo,zdřejmě jsem to prskal na F a on má horečky.Jenže se mi jí jaksi nedaří srazit,stále má kolem 39.A zrovna jsme sami doma,přítel přijede až zítra,jel s kámošema do Německa :unamused: Tak jsme s malim spali v noci na dnešek u našich,ale noc hrozná,já frkala a chrchlala a F tu horečku,chjo,to je pořád něco.Střídám ibalgin sus a paralen čípky,ty jsou lepší,tu suspenzi mi nějak plive už ho asi neoblbne ta malinová chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Raději jsme byli na pohot,aby na něj mrknul dr,má prý zvětšený mandle,ale čistý,tak to neni na atb,prý kdyby mu na ně skočila nějaká bakterie tak by to na atb bylo,to by byla angína,ještě toho trochu :confounded: No a zase se mu spouští stará známá rýma,to je pořád dokola.
Nicméně jsem si vás konečně dočetla :wink:

jita2

pro tvůj klid,náš malej taky pořád pije s dudla.Sice jsem mu koupila hrnek s brčkem od canpool b. a z toho se taky napije,ale né tolik ajako z dudla.S tim brčkem ten hrneček naklání,přesně jak píše ijetka a já mu vysvětluju,že tohle naklánět nemusí,ale stejnak to naklání :grinning: Já ten dudel zatím nijak nehrotim,jsem ráda,že se mi napije :wink:

isacek

s těma přesnídávkama jsem to taky slyšela,to je fakt hrůza.A ještě nějaká dívčí sada do koupele nebo malovátka nevim přesně,obsahovala hodně olova,taky prýma :astonished:

ijetka

advent mám ráda,ale nijak extra to neprožívám.Líbí se mi advent.věnce a vánoční růže(nebo hvězda)ta kytka.Tu kupuju aždý rok.Jednou mi vydržela asi tři roky,ale potom z ní začaly opadávat listy a bylo to :sweat_smile: Mám taky ráda vonné svíčky nejvíc skořicový,ty se mi k vánocům hodí nejvíc.Frantíky moc nemusim,ty mi smrděj :sweat_smile:
Co se týká výzdoby tak máme jen blikátka v oknech asi jsme jediný v ulici,ale mě se to líbí :grinning: Jenže s jejich nalepením musim ještě počkat,nejdřív by mi ty okna musel někdo umýt :sweat_smile: Chtěla jsem to zvládnout včera,ale jaksi jsem nestíhala a navíc mi nebylo moc dobře.A Vůbec,nechám to na přítele,ať je umyje! :grinning:
1. pro 2007 ve 23:53  • Odpověz
pokročilá hodina, to je akorát pro mě, abych nakoukla :wink:

isacku, o těch přesnídávkách je to tady: http://aktualne.centrum.cz/ekonomika/domaci-ekonomika/clanek.phtml?id=515335
je to alarmující, že právě dětské výživy nesplňují potřebné normy, ale pro uklidnění, určitě žádné děťátko nemohlo sníst takové množství, aby to mohlo nějakým způsobem ublížit :wink:
u nás zrovna patří mája mezi ty oblíbenější, hlavně kvůli své hustější konzistenci, složením je naprosto srovnatelná třeba s hami nebo hamánkama a určitě ji nepřestanu kupovat :wink: zajedno tu přesnídávku teď už nejí tak často a za druhé si nemůžu být jistá 100% nezávadností ovoce, které mu dám ani u toho domácího (i když teď už krom jablek žádné domácí není, že) takže nezbývá než se spoléhat, že u kupovaného je víc zdravíčka a vitamínků než nějakých škodlivin
2. pro 2007 v 01:35  • Odpověz
macejko, to je vážně pech, snad bude zítra líp tobě i malýmu :wink:
cos koníkovi podělala, že ti tropí neustále takové naschvály? :sweat_smile: ale je fakt, že se mi to taky párkrát stalo a nikdy při krátkém příspěvku, to fakt nese*e :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, my si dnes vyrazili do Brna, nekoupili jsme absolutně nic z toho, kvůli čemu jsme tam vlastně vyrazili, ale peněz utracených hafel, ani nevím pořádně za co :confounded:
tak jsem se těšila, ale lidí jak hnoja, v tescu blázinec, to jsme prchli, ikea se rekonstruuje či co, takže všechno překopané, dětský koutek absolutně zrušený (jsem byla zvědavá jak bude malý řádit na klouzajdách, pohoupe se apod, páč jsme tam už pár měsíců nebyli) takže o ničem :angry: navíc jsem mu nevzala oběd, že mu tam tu skleničku koupím, vždycky měli výběr, krom dneška, jediné masové byly špagety od 4.m takže totální šmelc :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem mu koupila radši ovocnou za 45,- peněz (to nemůžu rozdýchat ještě teď, sice hippka, ale aby to stálo dvojnásobek :angry: hnus fialový!) no a ještě náš táta vymyslel, že by jsme si mohli nechat naježit pod stromek domácí pekárnu, tak jsme valili do makra, že je mají v akci (nepřekvapí vás že už nebyla skladem :sweat_smile: ) po telefonické konzultaci s kámoškou, která ji kupovala nedávno a má v malíčku všechny recenze, jsme se rozhodli pro jinou, prý strejně dobrou-skladem byla, poslední kousek, ale nebyla k mání krabice ani žádný kompetentní člověk, který by ji byl schopný do zavíračky přinést :angry: :angry: :angry: takže jsme koupili ho*no (pardon, ale jinak se to vyjádřit nedá)
ani nemožu říct, kdy jsme dojeli, bo by na nás aj sociálka doletěla, že se tak luncem s děckem po nocách :sweat_smile: ale každopádně se chlapeček v autě hezky vyhajal a během dne si dáchnul 2x, takže výsledek byl ten, že zavadl teprve před hodinou!!!
opravdu ten výlet stál za to :sweat_smile: letos už žádné velké výlety neabsolvuju, vykašlu se na shánění dárků, budu lapět u televize a všeckým na vánoce uštrykuju ponožky :grinning: :grinning: :grinning:

tečka, du spat :wink:
2. pro 2007 ve 02:11  • Odpověz
Luci já Ti uplně zapoměla poslat to cukroví :slight_smile: , hned jdu na to.
A jinak ať je ti lépe a dej vedět jak s tou středou, jestli tam dorazíte nebo ne.

zevi,
ty jsi taky pěkná noční můra, viď?My taky takhle ponocujem :dizzy_face: .

Malá dneska snad poprvé spala téměř celou noc.Ve tři chtěla čaj a pak v půl osmý mlíko a pak spala až do devíti.Kéž by to tak zůstalo.
2. pro 2007 v 10:30  • Odpověz
autor
isacek,
tak to jsme dvě. Malá mi taky dneska po dlouhý době spala celou noc. Udělala jsem jí víc kaše, víc mlíka, pak se vzbudila o půlnoci, to jsem jí dala vodu. V půl 5 dostala 150 a vzbudila se v půl 9tý!!!! :fearful: :fearful: :fearful: Jsme byli všichni překvapení.

Babička s dědou už asi stojí na vlak a já si uvědomuju, jak to bylo příjemný, když mi babička vzala malou ven a já měla klid .. Teď se zas budu muset začít hejbat a musím říct, že jsem za necelé ty tři týdny neuvěřitelně zlenivěla :angry: :unamused:
2. pro 2007 v 11:17  • Odpověz
my jsme měli zase noc horší. Snad 5x se vzbudil s pláčem, ale než jsem tam došla zase spal. Asi ho berou zoubky.

V pátek mi došlo to lejstro na rodičovský příspěvek. Jsem z toho volaká zmetěná. Poraďte: k čemu chtějí potvrzení o nároku na dávky ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku. Vždyť doklad o výši mateřské jsem jim dávala. A pak ještě nevím co mám zaškrtnou v žádosti o rodičovský příspěvek na 3 straně: Dále prohlašuji, že pro dítě uvedené v části B platí: kterou tu možnost mám zaškrtnout.
Snad mi poradíte. chtěla bych to poslat poštou, abych nemusela na ten blbý úřad.
2. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, ani nevím co vám napsat, ale něco přeci. V pátek jsem byla natěšená na cvíčo, přijedu tam byli jsme sami s cvičitelkou, za chvilku dorazili další 2 a šmitec, tak jsme tu hodinu prokecali ale chybělo mi to. Jsem zvědavá na zítřek.
Jinak mám udělané (před chvílí dodělané) věnce :sweat_smile: holka šikovná, umytá okna, výzdobu v oknech, uspané dítě, manžu v práci..... :slight_smile:
Dneska jsme vstávali v 9 :wink: a v pá dokonce v 9.45, to bylo klááásný :grinning:
Přesnídávky: ještě že je Kuba nejí a tuhle Máju měl jenom jednou hned po zavedení příkrmů, ale vím, že jí tu chválila Jita :frowning2:
Jo a pořád nekojíme, jsem ráda, že to nevyžaduje, ťuky ťuk zatím je klid :wink:
2. pro 2007 v 15:40  • Odpověz
Ahojky kozeny,
tak větštinou vás sleduju pravidelně, ale teď jsem tu nějakou dobu nebyla a toho je tady zase nakvákaného :grinning: :grinning:

isacek,
já jsem docela kli´das, ale s těma přesnídávkama mě tak namíchli..fakt už ničemu nevěřím, všechno se vyrábí průmyslově ve velkém, ošizuje se to apod., nepořádek je holt všude, věřím jen tomu, co mám doma :angry: :angry:
Přitom jsem ještě ty Včelky vyhledávala, protože byly husté a dobré, ještě jsme to tady řešili, no děs :frowning2:
Ale hlavně, že jsme toho nespolikali tolik, aby to mohlo uškodit :wink:
2. pro 2007 v 19:33  • Odpověz
Holky, myslím, že kdyby testovali úplně vše, tak málo co bude úplně O.K.

Ijet: okna jsem mila včera, hlavně v obýváku velké dveře, abych mohla na ně dát výzdobu a dnes už jsou zase opatlaný, zevnitř od Ondry a z venku od psa. Koukají totiž na sebe přes sklo.
2. pro 2007 ve 20:26  • Odpověz
2. pro 2007 ve 21:05  • Odpověz
jita,
mě tohle taky dost vytočilo.Pesticidy je fakt svinstvo, já bych té firmě hned zakázala výrobu! :angry: :angry: Malá přesnídávky vůbec nechce a tyhle měla všeho všudy asi tři.

kamhajek,
je něco jiného, když někde zjistí více soli, sodíku a pod., ale tohle je už zdraví vážně škodlivé a nejsmutnější je na tom to, že je to pro děti.
2. pro 2007 ve 21:15  • Odpověz
autor
kamhajek,
tak to si nedokážu představit, jak na sebe koukají skrz sklo, to musí bejt sranda :grinning: :grinning: :grinning: .
Ty lejstra neporadím, já to už vyplnila tak, jak jsem to vyplňovala poprvý a oba papíry odeslala ...
3. pro 2007 ve 12:29  • Odpověz
mapris: a na jakou adresu jsi je posílala?
3. pro 2007 ve 12:35  • Odpověz
Ahoj holky, poslušně hlásím,že jsme konečně zase připojení!!! Jak se všechny máte? Až bude chvilka, tak vezmu posledních pár stránek letem světem, ať jsem aspoň trochu v obraze. My se dali do malování. Manža byl poslední dny i víkendy pořád v práci, tak teď má tři dny volno, tak jsme se do toho pustili. No pak poreferuju, jak to dopadlo... Zatím se mějte krásně a páček.
PS: už mám napečený a ozdobený perníčky a musim se nesměle pochválit, že se fakt povedly :grinning: :sweat_smile:
3. pro 2007 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj holky,vím,poslední dobou vás pěkně zanedbávám :sweat_smile:
U nás žádné velké změny.Dneska jsem zkoušela s nočníkem,to je teda něco.Nechce na něm být,řve.Když už začne čůrat,než ho tam dám,je to přerušené.Ale povedlo se aspoň pár kapek nakonec.Myslím,že zatím moc nerozumí tomu,co po něm chci.A bobek radši po O vůbec neudělal,přitom ho jinak dělá pravidelně :grinning: . Takže všude akorát samé loužičky po bytě :angry: .
Co by se mělo dětem dávat,když se to učí? Třeba nějaké plenkové látkové kalhotky bez plenky? Nebo jak na to? NEmáte tipa ?? V létě by to bylo jednodušší,byl by hanbatka a hotovo.Jenže teď se mi ho nechce nechat lítat nahatýho po bytě. :astonished:

K přesnídávkám-my dlouho kupovali frutapuru a sunarku ,to je opravdu 100% ovocné. Ale je dražší.Teď kupuju od firmy DEVA a ty mi přijdou docela fajn i cenově a mají dost ovocného podílu.Což se o těch ostatních říct teda nedá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nejvíc mě štve,že ty hello mají dokonce známku klasa.... :angry:

Já se hnala dneska do TEsca pro super pyžámka v akci,ale na kluky samozřejmě neměli naší velikost,měli zase jen pro mimina.:angry: . Ve větších velikostech už se mi hůř shání tyhle celooverálky na spaní.Ale když v tom dvoudílném má vždycky holá záda,a ještě spí většinou bez peřiny.

kamhajek- já mám před sebou vzor na vyplnění toho rodičáku co bylo v MF DNES.Potvrzení o nároku bla bla.... už se prý posílat nemusí,to se týká jen těch,co žádají nově.Jenže formuláře jsou zřejmě dělané jen na ty nové žadatelky a ne na nás co to posíláme znovu. :angry:
A na té 3 straně tam asi máš mít to poslední-nenáleží mu příspěvek na péči ( to se týká např. postižených dětí-prostě speciální příspěvek). Je to opravdu napsané naprosto nepřehledně,přijde mi to o slovíčkaření.Snad jsem ti poradila dobře.
Já bohužel zatím pořád nevím,co je teda správně na té první straně-NAROK NA PPM- máte tam ANO nebo NE ?? Na úřadě mi řekli že tam mám mít NE,ale ve vzoru je ANO a já si taky myslím,že správně je ANO(pobírala jsem mateřskou a nejsem podnikatelka-tzn že nárok na mateřskou jsem měla). Takže musím se optat nějaké odborníka.No prostě je to bordel :angry:

Vánoce-tak tady dost zaostáváme.Nemáme zatím ani výdobu ani napečeno,chci se na to vrhnout přístí víkend.Teď jsme pořád někde pendlovali a nebyl čas.

Tak hlavně buďte všeci fit :sunglasses:
3. pro 2007 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky, nějak nestíhám, tak jen nakukuju :wink:

napečeno nemám zatím nic, nazdobeno taky vcelku ne, krom těch věnečků, na zbytek jaksi nedošlo, bo v sobotu jsme výletovali, včera dospávali a víkend utekl jak voda :sweat_smile: a o gruntování nevím jestli se má cenu zmiňovat, taky nic :grinning: takže smekám před všema šikulkama, co už aspoň něco mají :wink:

na papíry ze sociálky jsem se ještě pořádně nepodívala, páč toho mám víc (loni jsem něco prodávala a myslela, že když zaplatím daň z prodeje, tak je to hotový, ale kdepak, ještě musím zaplatit daň z příjmů, tu jsem samozřejmě prošvihla, tak dodatečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) tím pádem mám lejster hafo a k tomu milión potvrzení, takže musím stejně na sociálku i do práce a bůhvíkam ještě :angry: takže si udělám pěkný večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a povypisuju to rázem, už teď mám z toho kopřivku, protože si při vyplňování vždycky připadám jako totální negramota :sweat_smile:
3. pro 2007 v 15:05  • Odpověz
a ještě jsem vám chtěla písnout něco pro pobavení, naše mládě zase perlilo :wink:
manža včera k ránu asi pěkně chrápal, já teda nic neslyšela, ale jirka s ním byl pod duchnou a asi ho to rušilo, tak mu do té jeho pootevřené huby (pardon, pusy :sweat_smile: ) vrazil svůj dudlík :grinning: :grinning: :grinning: a jak si táta zacumlal, tak ho to vzbudilo :grinning:
3. pro 2007 v 15:11  • Odpověz
Ahojky,tak vám zkouším napsat a jestli se mi to zase smaže tak rovnou říkám,že vzteky prasknu :angry:

S ůpřesnídávkama je to fakt hnus,ale souhlasim s kamhajek,že kdyby testovali všechno pro děti tak by jsme nekupovali nic.Nicméně pesticidy jsou teda svinstvo non plus ultra a divim se,že mají značku klasa.Ale jednalo se snad jen o jahodový,o ostatní né.Taky jsme včelku máju párkrát měli,ale preferujeme sunárky nebo hami.A taky od Hamé jsou dobrý jen jsou přislazovaný,ale kdoví jak je to s ostatníma :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lejstro mám vyplněný tak napůl,rozumim tomu jak koza petrželi takže se vydám na úřad a bude.Ale pokud to správně chápu tak ten jeden list s fialovim pruhem nemusim vyplňovat,když už jsem jim to dávala kdysi?

isacek
to je cukroví až oči přecházejí,ale vypadá to mňamózně :wink: Děkuju za mailíka.

No a co se týká zdravotního stavu tak já mám pořád rýmu a F naštěstí nemá horečku,ale ještě mírně zvýšenou teplotu,rýmu a kašel.Chodit ven nesmíme což je děs,ale nedá se nic dělat.Teď je venku stejnak chcanec největší takže bychom ani ven nešli.
3. pro 2007 v 15:44  • Odpověz
Ono to nezmizelo?No to je paráda :grinning:

mapris

málem bych zapomněla,jak pokračuje akce golfáče??
3. pro 2007 v 15:46  • Odpověz
ahoj kozenky,
dnes jsem byla nakupovat nějaké vánoční dárky, sestra měla volno, tak hlídala Maru, kdyby mohla, tak si ji rovnou sebou odveze domů a už mi ji nedá :astonished: :grinning:

raculka,
o té značce mi něco říkej, víš, to zas není, že to dostanou jen ty kvalitní výrobky.
Vím, jak u nás, když jsme si chěli udělat nějaký certifikát, co je tak všude uznávaný, stačilo, aby jsme se měsíc trochu snažili a aby vše vypadalo tak, jak to ti pánové zvrchu potřebují, tak jsme najednou vypadali jako super firma, která je na certifikát jako dělaná, ale my jsme věděli, že naše jablka jsou stříkaná daleko víc, než směla být stříkaná, jen aby byla hezká a aby se prodávala, nikdy bych odtama svým dětem jablko nekoupila :frowning2:

zevi,
Jiřík zase zaperlil :grinning: :grinning: Ten vždycky ví, jak nás rozesmát :grinning:

pečení - ještě nepeču, perníky nedělám, pač je moc nejím a péct bych chtěla až kolem 14. prosince, abych to měla co nejčerstvější :wink:
3. pro 2007 v 17:36  • Odpověz
Ahoj holky, už jsem tu dlouho nebyla. Doufám, že se všichni máte fajn :wink:

My pořád chodíme a chodíme, už ani pomalu nevím jak srandovně vypadal na čtyřech :slight_smile:

Děláte někdo k večeri krupicovou kaši? Kolik dáváte kaše a kolik mlíka? A jak dlouho to vaříte?
3. pro 2007 v 18:18  • Odpověz
macu.k,
no tak já ji vařím, aby nebyla ani moc hustá, ani moc řídká, tak od oka, a vařím asi8-10 minut, fakt to nevím z hlavy, až vidím, že to krásně zhoustlo do požadované hustoty :wink:
Ale nevařím moc často kaši, ještě dělám spíš instantní, my jsme totiž zase přešli na kaše, už je zase máme rádi :slight_smile: , takže ty instantní jsou lépe stravitelné na večer :wink:
3. pro 2007 v 19:48  • Odpověz
Tak nazdobíno mám, napečeno ne, ale stejně budu dělat jen něco nepečeného a kokosky. Hodně toho dostaneme a pak to po vánocích vyhazovat je škoda. Tak si ušetřím práci jak s pečením, tak cestu k popelnici.

Macu.k: my taky už jen chodíme(tak na 95%) a dneska na plavání to bylo na obtíž. Paní nás nedala v šatně do klece a já ho tam pořád naháněla. Po čtyřech tam tolik nelezl, ale teď už se cítí jako velký kluk.
A cestou z města byl protivný, tak jsem ho na chvíli vypustila z kočáru a šli jsme tak 100metrů čtvrt hodiny. Ale jak ten se u toho tvářil důležitě, zastavil se u každé lavičky, ukazoval na každý vajgl(ještě, že je nechtěl sbírat), no byl prostě k sežrání :wink: .

No já už lejstra nějak vyplnila a teď jen musím zjistit adresu kam je poslat, páč jsem dneska šla kolem sociálky a bylo tam narváno. To na poště to bude rychlejší.
3. pro 2007 ve 21:42  • Odpověz
kam,
taky mám strach, že budu na socce čekat bůh ví jak dlouho :frowning2:
Ondra je dobrý s těma vajglama :grinning: :grinning: :grinning:

To my dnes byli na procházce, tak jsem si libovala, že Maru pěkně jde, ani nepadá, a najednou stoupla do kaluže, mě se zdála taková malá, ale bylo to u kraje cesty, tak byla hluboká a ona tam spadla a celá si do ní lehla, od zad až po prdelku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ona si tak nějak vždycky vybere příhodná místa na padání :sunglasses:
3. pro 2007 ve 21:46  • Odpověz
Jita: asi se Méry chtěla vykoupat :grinning:
3. pro 2007 ve 21:49  • Odpověz
kam,
až bude čásek, mrkni na MMB na ID 34587 do rodinných fotek, kde i když je sníh, neznamená, že nevyhledá bahno a do něj si přímo "nelehne" :grinning: :grinning:
3. pro 2007 ve 21:59  • Odpověz
tak jsem dnes koukala na zprávy v TV a máme tady další aféru-průšvih.Po přesnídávkách tesco pleny,ty levnější asi igelitový.Našel se v nich asi 10cm dlouhej hřebík a prý nedávno i nějaký umělý vlákna co by mohli dítě poškrábat nebo poškrábaly.Ty vlákna budiš,ale ten hřebík se mi zdá přehnanej,viděli jste to?My teda tesco pleny i tak budeme používat-ty fialový ostatní ani neznám,ale zase jak s těma přesnídávkama,člověk neví čemu věřit.
No ale taky bych byla v šoku najít v plíně hřebík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jita2

já nevim,že děti ty kaluže tak přitahujou,Fíla taky když vidí louži,už v ní dupe,ale naštěstí se v ní nevyválel :sweat_smile:
3. pro 2007 ve 22:19  • Odpověz
macej- tak já na zprávy nekoukala,takže díky za bezva info :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já taky používám Tesco,ty dražší,jsem s nima moc spokojená.Ale tohle je teda taky něco.I když je možné všechno-běžně se najdou podobné věci v konzervě,rohlíku,termixu....tak proč ne v plínce :angry:
3. pro 2007 ve 22:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.