• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
No to jsme dopadli, s hřebíkem v plínce :angry:
Ale já bych je nepřestala používat, mohlo se to stejně stát i v jiné značce, naštěstí je to první případ s hřebíkem, teda o kterém víme, a v tom množstí, co se jich používá, není pravděpodobné, že bysme na něj narazili, no ale náhoda je blbec, co :frowning2:
To dítko se mohlo pěkně zranit, jen když na to pomyslím :astonished:
4. pro 2007 v 09:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
vždycky sem nakouknu, nevím co napsat a jdu, tak dnes něco písnu aby jste věděli že žijeme :grinning:
S plínama je to mazec, každopádně je kupovat nepřestanu. A né že bych tu plínu co chci dát Kubovi nějak extra prohlížela, ale vžycky jí prošánu, nebo jak to nazvat :grinning:
Včera jsme byli s mamkou ve městě a dneska razíme s rodinkou, nakupovat ježucha, taky se chystáme na pečení....
Večer jdu ke kamrádce na vínko :stuck_out_tongue_closed_eyes: se tak těším.... :sweat_smile:

Jitu číhla jsem na MMB do fotek, no malá je kouzelná, bych ti jí sežrala. Je to kus pěkný baby, těšte se na pubertu :grinning: :grinning:
4. pro 2007 v 09:55  • Odpověz
Ahoj!
Teda s tím hřebíkem, já myslím, že bych si takovýho dlouhýho hřebíku v plínce všimla... :confounded: Ale možný je všechno.
4. pro 2007 v 19:13  • Odpověz
ijet,
děkujeme za pochvalu, nevím ale, po kom je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nejlepší ženich by byl váš okatej Kuba :grinning: :grinning:
Tak na vínko bych si taky zašla, ááááni nemluv, mám poslední dobou chutě pořád na dobré víno :sunglasses:

kozeny,
tak nějak mě napadlo, když capkáte s dětma, drží se vás za ruky? Dnes jsem viděla maminku, jak se jí dítko pěkně drželo, je to lepší kvůli bezpečnosti, když jdete po chodníku, kde vedle jezdí auta nebo tak. A Maru, co si je jistá s chůzí, se mě prostě odmítá držet, už mi nedá ruku ani za nic. A tak si říkám, jestli bych ji neměla určit, aby se mě držela, protože teď je sice klidná, nikam nevybíhá atd., ale jestli pak třeba bude divoká, abych ji udržela, no možná píšu blbost, nevím :unamused:
4. pro 2007 ve 20:13  • Odpověz
Čus ženský! Tak jak jsem psala, letem světem projíždím co jste natlachaly, zatím co já chudínek největší jsem byla takovou dobu OFline :angry: . Byla to hrůza, co vám budu povídat :sweat_smile: Ale naštěstí je to hrooooooooooooooozný období už za mnou a jsem zas celá vaše :grinning: Tak abyste věřily, že nekecám, už jsem na 14. straně :pensive::
Chudák Ijetka tady měla asi nějaký prudiče, či nějaký sviňuchy zvědavý :angry:, ale hlavně šikula Kubík krásně zvládl operaci i pobyt v nemocnici.
Mapris byla v nem. nakonec jen pár dní, nějaký fešák doktor jí fajfku sešil a pohoda džeeeeesss. Ale o pár stránek dál se dočítám, že to tak žůžo už zase není a možná jí ta plastika stejnak nemine . Tak my mooooooc přejeme, ať je to v pořádku a máš pokoj.
Další důležitá zpráva-Jiřík od Zeviny měl nemocnýho pindika, ale naštěstí to bylo hned ókáčko.
No a čumim jak blázen, Mery i Odnra lítají po dvou jak o závod! Tak taky obří gratulace!
Tak teď si na víc nevzpomenu, tak se omlouvám všem, na který jsem zabudla
:wink:

Každopádně mě pár stránek ještě čeká, tak moc netlachejte!!

NO a co u nás novýho? Pořád jsme hin z toho chození. Je tak sladkej, jak se důležitě nese :grinning:

Včera jsem objevila dva nový zubánky. Stolička v levo a v pravo nahoře na mě zasvítily, když jsme blbli, jsem na to zůstala koukat. Ale aspoň se vysvětlil ten průjem minulý týden a taky to, že párkrát spal kousek noci u nás, jak strašně plakal.

Taky musim napsat, jak už jí sám. Nevim, možná je to normální u všech dětí, že už v tomhle věku papají sami, ale stejně jsem z toho vyplácnutá :sweat_smile: Někdy mě to teda trochu točí, obzvlášť ráno, když spěcháme do vsi a milospán si půl hodiny papá jogurtík, dalších dvacet minut chleba... ale všude píšou, jak se má ta samostatnost podporovat, tak ho teda nechávám :slight_smile:

Tak holky čusík, letim na Ordinejšen...
4. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz
Čau holky, teda ta Lucie /v Ordinaci/ to je čůza :wink:

Prochi, tak u nás se jí zatím samostatně jen rukama, se lžičkou to zatím moc neumí a ani moc zájmu nejeví.
4. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz
Teda dneska to tady zase odpoledne nešlo :angry:

Prochi vítej zpátky ONLINE!!!

Tak u nás jí zatím sám taky je rukama. Lžičku klidně drží, dá si jí i do pusy, ale nabrat jídlo a dát ho do pusy jsme ještě nezkoušeli.

Jita: Ondra šel po venku zatím jen jednou a to se mě držel.
4. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz
Jo Kuba taky chodí venku jen mě za ruku. Je to hrouda, pořád ještě občas padá... :sweat_smile:
4. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz
Já se na tu Ordinaci už ani nemůžu koukat, hrozně to upadlo. A ta Lucka je fakt čůza :confounded: :grinning: Ale stejně na to dál čumim :slight_smile:

My venku chodíme taky jen za ruku. Teda zatím ho vyndavám z kočárku až v naší klidný ulici, ale drží se mě. Prozatím...

Holky, já vim, že ho mám podporovat s tím jídlem v samostatnosti a tak, ale občas je to fakt o nervy. Ode mě si vůbec už nenechá nabrat. Když pospícháme a já se ho snažím nakrmit, tak řve jak tur a mrská sebou, dám mu lžičku a zavládne neskutečná spokojenost. jenomže stejně u něj musím převážně sedět, když to je tužší pokrm (např. dnes rizoto), tak mu to nejde moc dobře nabírat, tak mu tam svojí lžičkou nenápadně nahrnuju. Jinak do pusy se strefuje krásně, už mu to ani tolik po cestě k pusince nepadá.

Ještě jsem si vzpomněla, jak mě dojalo, když jsem si přečetla, jak se po mě ptáte, kde se toulám. Holky, jsem byla úplně naměkouš, že jste na mě nezapomněly... :sweat_smile:
4. pro 2007 ve 22:16  • Odpověz
Jsem tatároš, ještě jsem chtěla k těm plínkám napsat, že to už je poněkolikátý. Je to asi měsíc, kdy v tý teskáčský plínce našli drát. Ale byla to taky ta levnější igelitová. Každopádně mě to od kupování Teskáčů v žádným případě neodradí. Taky tu plínky vždycky zkusím jakoby prohmátnout, hřebík a drát bych snad cítila. Doufám...
4. pro 2007 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak s capkáním za ruce je to u nás problém.Vůbec nechce za ruce,už chodí sám několik měsíců,takže mu zřejmě přijde zbytečné,aby se mě držel. Jenže na ulici je to blbé,takže ho tam radši nepouštím z kočárku.Klidně si jde kam chce,je mu jedno,že jdu na druhou stranu. :unamused:

Jídlo-taky už zvládne třeba snídani (jogurt,tvaroh...)sníst sám lžičkou.Ale při hlavním jídle mu zatím asistujeme, je to tak 50% na 50 % :grinning: .Chtěl by všecho sám,ale má zatím problém nabrat třeba maso. Ale zase pro ostatní-nám už bylo 16 měsíců,takže aby si zase někdo nedělal starosti,co jeho dítko ve srovnání s ostatními ještě neumí :grinning:

Plenky-taky myslím,že nemá cenu začít kupovat jiné značky.To se může stát i u těch super drahých. :frowning2: Poslední dobou se nám ale často stává,že pročůrá plenku.To se donedávna vůbec nestávalo.Taky se vám to někdy stane? Používáme vel 9-18kg, takže nevím,čím to může být.Přebaluju opravdu často.Někdy se promočí i za 1h. Hodně pije,takže pak dost načůrá.Kolik vám děti denně vypijí tekutin??

Ordinace-radši nemluvit.Jak jde něco dlouho,už to stojí za prd.:stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2007 ve 22:36  • Odpověz
No a ještě něco-prochi se nám šťastně objevila a zase se nám delší dobu neukázala čarodkaa :unamused:
4. pro 2007 ve 22:37  • Odpověz
Ahoj kuřátka :slight_smile:
dneska žádná slohovka, nebojte :grinning: Je mi blbě, hrozně mě bolí v krku, tak půjdu zalehnout.

Jdu vám jen říct, že na sever konečně dorazil dopis a jsem z toho total debil :sweat_smile: Nicméně faktem je, že Ivanka se uměla narodit, takže pro děti starší 21 měsíců je limit narození dítěte do 31.3.06 což jsme my :sweat_smile: Akorát furt nechápu, jestli si musím vybrat, jestli zůstanu doma 3 nebo 4 roky, nebo můžu automaticky zůstat na 4 s tím že poslední rok jen za 3800. Jinak kdybych otěhotněla znovu v rámci této mateřské, tak bych mohla brát tu zrychlenou za 11600 na dva roky, páč se to počítá za posledních 12 měsíců před nástupem na mateřskou. Akorát nevím, já měla nemocenskou, ale měla jsem tu nejvyšší, tak bych se možná vešla do 380kč za den??? Ťažko povedať. Ale 2 roky bych doma asi nezůstala, malá bude mít za 4 měsíce 2 roky a neumím si představit, že bych šla do práce a ji dala do školky :unamused: Takže to asi padá, nevím kdy budeme mít druhé :sweat_smile:

K nočníkování - je naprosto moje nejmilovanější šikulka. Dnes jsme všechna čůrání měli do nočníčku, akorát bobika byl zase do gaťěk, i když to jako komentovala, že fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale možná moje chyba, jsem nedávala pozor a nevšimla si, že žadoní na záchod. No a musím jen říct, že u druhého dítěte už neudělám tu chybku, že ho budu zkoušet na nočník jak začne sedět. Malá chytla na nočník akorát averzi, bo nevěděla co s tím, takže kolikrát tam seděla i 20 minut než něco vyplodila. Teď je už fakt psychicky zralejší a uvědomuje si co dělá a začne čůrat hned jak tam dosedne, hlavně na něho sedá plná optimismu a ne jak předtím že chytala neskutečné hysáky :sweat_smile:

No a taky jsme dnes byli na mikulášské. Bylo fajně, malá byla nejdřív taková marná, no po probuzení jsem ji oblíkla a jeli jsme. Probuzení nic moc, vzbudila se celá spocená, vlasy mokrá a ječák, takže byla taková rozklepaná. Přišli jsme tam, tam asi 200 lidí, ten do ní hučel, ten to... no vůbec se ji nechtělo, málem začla natahovat a tulila se střídavě ke mně nebo k taťkovi. Ale až se rozkoukala, tak jim ukázala co proto a pařila tam na písničky jak šalená :grinning: Hopsala tam jak nějaký skřítek a tleskala si do rytmu, no já jsem uchcávala :sweat_smile: Pak udělala i čertovi malá malá, byla z něho tak vyjevená, že se nechtěla ani posunout k andělovi co předával balíčky :sweat_smile: Ale pak si ji půjčila jedna teta a šly se zas kouknout na čertíka a to už ho hladit nechtěla :sweat_smile: Asi si nebyla jistá, jestli ji teta čertikovi nedá, a v maminku měla důvěru :grinning: Si fandím co :grinning:

A ještě důležitý dotaz pro PROCHI
sluníčko, chci dělat ty pařížské rozhlíčky, tak jen písni na kolik a jak dlouho se to peče. Vyčetla jsem na netu několik receptů, každý jiný :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale vesměs tam psali že jako spíš sušit při nízké teplotě. Akorát MM mě ukecal na koupení formiček, všude to jen stříkají na papír, tak nevím jestli ty formičky něčím vymazávat nebo polít vodou... nebo na sucho????

A ještě k marokánkám - svařit mlíko atd... to se svaří mlíko a do toho se prdne to ostatní, nebo se to svaří všecko dohromady :grinning:

Tady dady dady daaa
To je koneeeec :grinning:
Papapa
4. pro 2007 ve 23:36  • Odpověz
No celkem stručné ne? Co říkáte? :grinning: :wink:
4. pro 2007 ve 23:52  • Odpověz
Dashak

žádná slohovka,jó?No nevim nevim :grinning: :grinning: :grinning:

isacek

bohužel dneska nepůjdeme na Mikuláše na ten Mírák.Dost mě to mrzí,těšila jsem se,ale malej má stále kašel a mírně zvýšenou teplotu :frowning2: Jestli se tam vydáte tak určo udělej pár snímků :dizzy_face:

Holky,mě teda malej za ruku moc chiodit nechce,jen třeba na chvíli,když mu řeknu dej mi ručičku tak dá,ale pak se trhne a zdrhá :sweat_smile: Zajímá ho milion věcí kolem a pak už ruku většinou nedá a někdy se vzteká i když ho vezmu do náruče.Kdyby jste je viděli s Natálkou od Isacka ,byli jsme s dětma mrknout na stromeček a betlém na jednom náměstí(asi před dvěma týdny) a maminky si daly svařáček :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jenže děti to po chvíli v kočárku nebavilo tak jsme je pustily se na chvíli proběhnout.Jenže Jak už nebyli v kočárku tak se rozutekli po náměstí a my za nima běhali.Teda Fíla nejdřív stál a koukal,myslela jsem si,že to vydrží a nezačne utíkat,no omyl :sweat_smile: Běhali tam po náměstí,tam dost lidí takže jsme je museli aspoň přidržovat za kapucky,tudíš jsme si ani moc nepokecali.Shodli jsme se,že by to chtělo vodítko :grinning: Nakonec i přez vztekání jsme děti daly opět do kočáru,už byla velká tma.
Prostě jak malýho vyndám z kočárku,jen z těží ho dostanu zpátky,jak už jsem psala,většinou pomůže nějaká mlska :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Chtěla jsem se zeptat,jak jsou na tom vaše děti s dudlíkama?Myslim normal dudlíky-šidítka ne savičky na lahvičky.my se snažíme dávat dudu jen na noc nebo na spaní i odpoledne,ale někdy je tak mrzutej,že ho uklidní až dudlík :unamused: A to už jsem chtěla začít pomalu odnaučovat.Zdá se mi,že čím míň mu dudu chci dávat tím víc ho chce.
5. pro 2007 v 09:29  • Odpověz
prochi,
to víš, že to normální není, všechny děti v tomto věku zdaleka nepapají sami, nebo papají, ale je to katastrofa, jako třeba u nás.
Tak jste velicí šikulkové :slight_smile:

macu.k,
co naděláš, láska je láska a jiskření mezi něma bylo, mezi Markem bohužel ne :unamused: Kdyby Hrůša nebyl aspoň takovej zmetek k ostatním :unamused:

dashak,
ty se s těmi romány lepšíš :grinning: Ivča je prostě poklad :wink: :wink:

Dudlík,
ten jsme neměli nikdy, malá si na něj jako malá nikdy nezvykla a nechěla ho.
5. pro 2007 v 09:39  • Odpověz
macejka,
Luci my taky nejspíš nejdem, malá je taky nemocná a Štěpík taky onemocněl :frowning2: .Teď to zas nějak řádí, je to fakt smůla.Ale uvidím jaká bude až se vzbudí, teploty naštěstí nemáme jen velikou rýmu a pokašlává.Máme za sebou naprosto bezesnou noc :confounded: .

A za ruce mi malá taky vůbec nechodí.To ani omylem, jak ji vyndám z kočárku hned si trajdá na opačnou stranu.No ona spíš běhá než chodí a jak není po jejím tak je zle.Jak psala macejka :grinning: .
Vám co máte děti klidnější, fakt závidím.Občas už jsem zralá jít na most :unamused: .
A dudlík máme taky jen na noc .
5. pro 2007 v 11:50  • Odpověz
dashak- prosím prosím,mrskni nám sem svoje tipy,jak nejlíp na to učení na nočník.U nás je to zatím hysterák,tak se asi na to vyprdnu,abych ho nezprotivila.Jen mě prostě s...reakce okolí,kdy se mě každý ptá,jestli už chodíme na nočník :angry: . A nejhorší jsou babky...to my už v roce chodili na nočník !! A že to je moje chyba,že ho to neučím :angry:
Jak je malá oblečená,když se to učíte? Co nejvíc zabralo?
No ale jak sleduju ostatní děti od kamarádek,většinou začínají s nočníkem až kolem 2 roku,takže si říkám,že ještě máme čas. :wink:

macej- tak K od začátku dudlík naprosto odmítá,má ho jen tak na hraní,ale na uklidnění bohužel používá palec.A nedaří se nám ho to odnaučit :unamused: Takže ti vlastně ten dudlík závidím.

isaček- jak tak čtu občas tvoje příspěvky,mám pocit,že naše dětičky jsou docela podobné-pěkná vzteklá čertiska. :grinning:
Někdy toho mám opravdu taky dost.Včera mi ztropil takovou scénu v IKEE,že jsem se fakt styděla.Nikde ho moc po nákupech netahám,ale jednou jsem si to zase dovolila, a ještě si dát oběd a to bylo něco. :astonished:

Tak všem přeju pěknou Mikulášskou. :sunglasses:
5. pro 2007 ve 12:31  • Odpověz
autor
čau baby,
jste toho zas napovídali, nechám si vás na večer :o))). Soutěžím s PRE :o))
5. pro 2007 ve 13:38  • Odpověz
Macejka: už se snažím dudlík omezovat přes den. Jen když je opravdu protivný tak dám, ale když je v pohodě, tak ho ani sám nechce. Pořád si něco povídá.

Jsem si myslela jak Ondru udržím v kočáře aspoň do února a ejhle, když už přišel na co nohy má, tak v něm vydrží nějaký čas, pak začne být protivný a celý se kroutit, že povolím a vyndám ho ven. Dneska na náměstí taky, ale pořád lepší jít pomalu než aby řval v kočáře. Mě šíleně vadá když venku brečí, to se vždycky raěji klidím.

No a představte si, že jsem to dneska riskla a šla kolem sociálky a tak jsem tam nakoukla a tam jen jedna paní. Tak jsem tam rovnou žádost na ten rodičák hodila.

Dashak: gratuluji k nočníkování. Utvrdila jsi mě v tom, že ještě máme dost času a nebudu Ondru ani sebe stresovat.
5. pro 2007 ve 14:01  • Odpověz
kamhajek

měla jsi štěstí s tou sockou,mě to čeká jak se malej uzdraví.když jsem mtam byla naposled tak jsem si dala sraz s mamkou,ona přišla dřív a vzala mi lístek tak jsem šla rovnou na řadu,jinak bych tam čekala kdovíjak dlouho,byla tam spousta lidí.

isacek

to je hrozný,fakt něco řádí,koho znám tak má nastydlý dítko aspoň rýmou,to je otrava,nejhorší je,že Fíla má stále mírnou teplotu tak nemůžeme ven :frowning2:

Dneska dopoledne u nás byla moje mamka,no byla tady asi půl hoďky a za tu dobu řekla snad stokrát,že se jí zdá,že má F průdušky a že by měl mít určitě ATB,jinak že je to léčení na prd a ať řeknu dr o ATB atd...No já už toho měla dost tak jsem jí řekla,že co mám asi tak dělat,že jsme u dr byli a tehdy to na ATB nebylo,koukal mu i do krku a angínu taky nemá a poslouchal ho taky tak by mi je snad dal,kdyby to bylo za potřebí.A ještě jsem jí říkala,že jsem dr volala,že se mi zdá,že Stoptussin co jsme doteď měli nějak nezabírá tak jestli můžu zkusit Sinekod(slyšela jsem,že je dobrej)sestřička řekla,že jo,že si je to podobný(mě jde hlavně o to,že F mi plival ten Stoptussin,je to sirup a dávám ho 2ml což je dost a i když je to karamelový tak to prostě plive,to je potom fakt léčba na ho...)No a mamka zase o těch průduškách tak jsem jí řekla,že ATB jsou jen na bakteriální infekce a že na virový nezabíraj...no už jsem toho měla dost.Říkala jsem jí,že cpát ho zbytečněATB nemá cenu,že to neni nic dobrýho,no to máma nechtěla slyšet.Dokonce i táta(taky u nás byl)říkal,že když zbytečně se ATB brát nemaj.Mamka bere ATB snad na všechno tak jsem jí řekla,že až je bude opravdu potřebovat tak jí nezaberou,že si vytváří resistenci.No ve finále se asi urazila,protože řekla,že už musí jít a odešla.Jo a taky to všechno bylo kvůli tomu,protože přišli než se F vzbudil,vstával až před desátou a nechtěl snídat,ani chleba s marmoškou ani přesnídávku,jogurt,nic.No a naši mu přinesli Mikuláše a mamka mu chtěla dát lízátko nebo čokoládu tak jsem řekla,že fakt né,když nic nesnídal,že normálně mu to nedávám natož na lačno.Tak to se mamce asi taky nelíbilo.A ve finále řekla,že zhubnul.Tak to už jsem myslela že vyrostuA řekla jí,že je to blbost a i kdyby tak to neznamená,že když normal.jídlo nejí tak ho budu cpát čokoládou.No bylo toho dneska fakt moc.Tak odešla.Ale jinak mám mamku ráda :sweat_smile:
5. pro 2007 ve 14:33  • Odpověz
ahojky, tady je toho zas natlacháno :sweat_smile:
a jak tak koukám, tak kůň začal včera premávat asi až večer :angry:
nic, zaleju si kafo a jdu se uvést do obrazu :wink:
5. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz
Macej: tak všichni rodiče jsou stejný
5. pro 2007 ve 14:37  • Odpověz
Jo a sestřička od dr ještě řekla ať kdyžtak přijdem zítra,aby dr Fílu před víkendem zkontroloval.Tak tam půjdeme a uvidíme co nám řekne.No na ty ATB se sice zeptám,ale pokud řekne,že ne tak ne a bude.Mamka mi ty ATB už chtěla shánět u jiné dr,což jsem řekla,že bez našeho dr takhle melýmu dítěti fakt ATB nedám,že by mu to mohlo ublížit.Prostě když mu je dá náš dr tak je to něco jinýho.
5. pro 2007 ve 14:39  • Odpověz
Tak Mikuláš pro Ondru zabalený, uhlí pro manžela taky :grinning: .
5. pro 2007 v 15:40  • Odpověz
tak pěkně postupně :wink:

Jitle, tobě všééééééécko nejlepší k tomu tvému dnešnímu svátečku :dizzy_face:
a mám na tebe dotaz, nevím jestli jsem totál natvrdlá, ale chtěla jsem se mrknout na tu fotečku na MMB a ono mi to po zadání ID nic nevyhodilo :frowning2: tak nevím jestli mám momentálné lehkou mozkovou indispozici, nobo je v tom nějaký fígl :sweat_smile:

plína a hřebík :angry: je to děsný co všechno se tam může dostat :angry: :angry: , ale na druhou stranu, přece než plínku nandám, tak ji tak protáhnu, narovnám gumičky a zdá se mi nepochopitelné, že bych takovou věc neobjevila zavčasu :confused:

chůze a vodění za ruce, samostatné chození u nás zatím nehrozí, chodit by chtěl, už mu stačí jen jeden prst, ale držet se musí :wink: a to jsem říkala, jak ho za ruce vodit nebudu :grinning: ale on o to ani neměl až donedávna zájem, to hlavně tetičky pohořely, když si myslely, jak nebudou chlapečka vodit :grinning: ale takhle když chce sám, tak myslím že je to už něco jiného, protože mu schází už jen kousínek odvahy se toho prstu pustit :wink: takže pak uvidím, jak a kde budu prcka nahánět :sweat_smile:

prochi, ty to vážně dočítáš :grinning: to jsi borka!
závidím všem, co mají zoubky v klidu, že kouknete do pusinky a zjistíte, že je dítko zas trochu víc zubatější :wink: to my musíme o každém zoubku vědět 2 měsíce předem :frowning2:

ordinace, normálně nekoukám, ale včera se u nás zapomněla tchýně :sweat_smile: ta na ni kouká, takže jsem byla v obraze, souhlasím, Lucka je blbá jak pučtok! (jestli chcete objasnit co je to pučtok, tak nevím, ale prostě se to u nás tak říká :grinning: )

dashak, máš recht, to nebyla žádná slohovka :sweat_smile: :grinning:

macejko, jsme taky dudlíkatí, snažím se ho dávat jen na spaní, ale když ho prcek během dne odněkud vyštrachá, tak má děsnou radost, že našel ten svůj poklad :sweat_smile: ale ošklivá maminka mu ho zase brzy odebere :wink:
na úplné odebrání je podle mě čas až bude mít víc rozumu, že se ho vzdá víceméně dobrovolně, jako u kamarádky, hodí ho čertovi do pytla, nebo ho přestane chtít, proto, že mu to řekl pan zubař...

racul, u nás nočníkování taky zatím neslaví úspěchy, myslím že je to jak píše Dáša, chce to svůj čas, podívej jak je teď Ivanka šikovná :wink:
když jsem teď byla pro plíny, tak známá (předdůchodový ročník) v drogerce taky komentovala, vy máte JEŠTĚ plenky? mně na tom nepřejde nic divného, ještě jsou ti prďousi malí a mají na to nárok :slight_smile:

a k té ikei, náš malý se tam teď v jídelně taky pěkně zvukově projevoval :sweat_smile: a o pár stolů dál mu na to jeho nadšedné ječení odpovídala asi stejně stará holčička :grinning: ostatní lidi to naštěstí nesli statečně, ale možná se jim ulevilo, když si děcka zamávaly, poslaly pusinku a konečně tam byl klid :sweat_smile:
ale setkala jsem se i vyloženě s negativní reakcí zrovna včera, manža s malým zkoumali v obchodě zvukové hračky, malý to komentoval jééééééééé a občas vypískl (každá to znáte, normální dětská radost) a kolemjdoucí baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: pronesla úplně zhnuseně: panebože, to je hrozné! což mě samozřejmě nakrklo, tak jsem se jí s úsměvem zeptala, jestli to hrozné myslí našeho chlapečka?? neodpověděla mi, otočila se a šla pryč :sweat_smile: kdybych měla pocit, že se malý chová nevhodně, tak ho samozřejmě usměrním, ale kvůli takovým prkotinám ho přece nebudu okřikovat nebo dokonce nechávat doma :wink:

macelko, babičku holt nepředěláš, tak aˇje malýmu jíp i bez ATB :wink:
5. pro 2007 v 16:08  • Odpověz
ježiš, já píšu bludy :unamused: opravuju: Jitule, Macejko :sweat_smile: nějak se mi ty písmenka pletou a ztrácí :grinning:
5. pro 2007 v 16:13  • Odpověz
macej,
tak to jsi měla s mamkou dnes náročný! Asi by měla pochopit, že s čokoládkou nesouhlasíš a s¨tím ATB máš taky pravdu...

zevi,
díky moc za přání :sweat_smile: Jsi mě mile překvapila :sweat_smile:
Není v tom fígl, jak hledáš inzerenty? V horní liště jsou INZERENTI, VYHLEDÁVÁNI INZERENTA, pak se ti objeví vyhledáváče dle jména, přezdívky, ID atd., a tam zadáš mé ID, nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně :wink:
5. pro 2007 v 19:09  • Odpověz
ještě něco plácnu a zblajznu ten kulatý příspěvek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2007 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.