• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
isacek,
jasne, jsem pro, ale asi to nechame az po vanocich. O vikendu mam jet k mamce az do stredy a pak jedeme na slovensko. Uvidim jak bude Terce v patek - prinejhorsim zustanu doma a zacnu taky neco malo pect :o))

kamhajek,
no, rok pridej :o)

jita2,
no, tak to je teda dobry ... Vy s ni chodite ven vecer??? Nase Terka ted mela obdobi, ze nespala v noci, taky asi kvuli ty ryme, ale snad se to lepsi. Jak jsem spala 2 noci u ni, tak se snad uklidnila, ze spim vedle nebo co :o)
10. pro 2007 v 10:44  • Odpověz
jsem tu měla román, kde pěju chválu na všechny kuchty a pečky :wink: páč u nás to ještě nevypuklo :sweat_smile: a náš drak mi suše a natvrdo vypnul PC :angry: :angry:
a dnes zase péct nebudu, páč vezu dědu na kontrolu a navíc tak blbě, v době kdy malý spává, takže se vychrní v autě, to bude spánek, nespánek, takže odpoledne pendrek udělám, bo děcko bude pravděpodobně nenaladěné :angry:

ale my už máme stromeček :slight_smile: :slight_smile: pořád jsme řešili jaký (aby byl krásný, brzy neopadal a co nejmíň píchal) brali jsme ho od známých a ti nám kvůli prďolkovi doporučili teď nevímjakou :sweat_smile: jedličku, prostě nějaká vyšlechtěná, neopadavá a fakt má to jehličí takové hebké, příjemné :slight_smile:

tak to jsem zvědavá, kdo to tu s těma objednávkama na druhé dítko začne :wink: já jsem asi nejstarší (bééé 33) takže to radši vrznem, jak se říká, z jedné vody :wink: budu si toho užívat, páč pak mi bude zbývat jen těšení na důchod :grinning:
10. pro 2007 v 10:47  • Odpověz
autor
zevina,
no, mně bude příští rok 32 takže jsme na tom téměř stejně, taky bych to chtěla najednou ... Kdo ví, co bude a jestli se to povede :o))

Ivet,
díky,už jsem se na to dívala a změřím si to podle tohodle sporťáku. Ta cena se mi líbí.

Zuzule,
zuzi, je na tebe nějaký meil? Hoď mi ho prosím do IP.
10. pro 2007 v 11:28  • Odpověz
autor
sorry, to pro tu zuzi patri jinam :o)))
10. pro 2007 v 11:36  • Odpověz
ijetka,
určitě se můžeš přidat, přivítáme vás tu s otevřenou náručí :slight_smile: .
Jak to máš daleko do Prahy??Určitě nějaký nocleh by jsme zařídili :dizzy_face: .

mapris,
tak až budeš chtít tak dej vedět a domluvíme se, ju?
Záleží na vás a na to jak budou prckové zdravý.My jsme pořád nemocní, a už jsme nebyly od středy venku :unamused: :unamused: :unamused:
10. pro 2007 v 11:42  • Odpověz
isacku, mám zadělané 4 druhy z mailu, tak jsem zvědavá :slight_smile:
Do Prahy je to ode mě asi 60km po dálnici :slight_smile:
10. pro 2007 ve 12:34  • Odpověz
Ijetka,
tak pak písni jaké byli, já teda z toho nedělám nic, ale možná ještě udělám.
Tak to není tak daleko, to je hodinka cesty autem.Tak to musíš někdy přijet :dizzy_face: :dizzy_face: .
10. pro 2007 ve 13:30  • Odpověz
No taky mě to napadlo, bylo by to fajn :wink:
Chudák malá, tak dlouho nebýt venku. My chodíme denně s malým na rybník na kachny, je z nich hotovej :grinning:
Jsem na to cukroví zvědavá, moc se mi neosvědčily nový druhy, tak snad to vyjde teď :slight_smile:
Holky když jsem to napočítala já budu mít tak 15 druhů :confused:
10. pro 2007 ve 13:45  • Odpověz
Isacek: taky bych se na vás přijela do Prahy podívat, jestli budu zvaná.

Tak já objednávku na druhé dítě ještě vyplňovat nebudu hódně dlouho.
10. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz
kam :confused: kolik ti je???
10. pro 2007 ve 13:49  • Odpověz
V únoru mi bude 28. Počítám druhé mimčo tak po 32.
10. pro 2007 ve 13:59  • Odpověz
kam,
to víš, že jsi zvaná :dizzy_face: .Čím víc tím líp :slight_smile: .
Koukám, že jsi z Kolína, tam pravidelně jezdíme za kamarádkou.Ne přímo do Kolína, ale do Uhlířských Janovic :slight_smile: .
A taky dlouho nebudu vyplňovat objednávku na druhé dítě :grinning: .

ijetka,
15druhů :confused: :confused: :confused: ???No tak to smekám, to by se mi ani nechtělo :sunglasses: .

Zítra mi měla přijet kamarádka s dvouměsíčním mimi a kvůli malý jsme to musela zrušit.A já se tak těšila na miminko :cry: :cry: :cry: .
10. pro 2007 ve 14:06  • Odpověz
mapris,
já jsem jako myslela ven z postýlky :grinning: :grinning:

zevi,
máš na mysli douglasku? Myslím, že to je neopadavá jedlička, taky jsme ji jednou měli :wink:

kam,
mě bude v únoru taky 28. :grinning: :grinning: A kolikátého jsi? Já 23.2. :sweat_smile:
10. pro 2007 ve 14:23  • Odpověz
Jita: já jsem starší, jsem 11.2.

Jedličku jsme měli loni, byla taky nějaká spešl, ale byla suprová. Kupoval nám jí tchán, tak jsem mu říkala, že letos chci tu samou. Byla krásně rostlá.
10. pro 2007 ve 14:30  • Odpověz
Kam,
já jsme taky jedenáctého, ale ledna :slight_smile: .
A bude mi 29let :confounded:
10. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz
Tak nejen naše děti, ale i my jsme si tu věkově podobní :sweat_smile:
10. pro 2007 ve 14:47  • Odpověz
V našem věku až se pár let sem a pár let tam ztratí.
10. pro 2007 ve 14:51  • Odpověz
10. pro 2007 ve 14:59  • Odpověz
Tak jsem si dnes ještě nechala koupit Marušce k vánocům dětskou kytaru, má spostu zvuků, melodií a zvířátek, je ode dneška v Lidlu v akci za 199,-
Je to přesně taková:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=9502118&tab=0
10. pro 2007 v 15:42  • Odpověz
autor
jita,
nazdar kecalky :o))

Holky, malou mi snad dneska od rána někdo vyměnil ... Půjdu si z ní asi brzo lehnout.... Dopoledne mi rozbila porcelánovou mísu – pak jsem s ní musela bojovat, protože měla v puse střep a nechtěla mi ho za boha dát. Furt se po mně sápe a jakmile jí něco nedovolím, tak řev. Pak mi při obědě plivala jídlo a aby toho nebylo málo, tak poslední sousto měla v puse a chodila s tím po bytě a postupně to „vyplivávala“ na podlahu – a to jsem včera vytírala byt :o((( No, a když jsme šli konečně po 3 hodině ven, tak kolem 4té jsem jí chtěla v kočárku dát svačinu a to začala taky plivat, ale to takovým způsobem, že jsem měla bundu jako prase a její fusak taky ... A to jsem si tu bundu včera vyprala ... Pak nechtěla být vůbec v kočárku. Dělala scény, nemohla jsem jí tam vůbec připoutat. No a když jsem jí (co už jsme byli u baráku) vyndala, tak chtěla furt chodit za ruku okolo mně a klekala si na zem, a když jsem jí zvedla, tak řev ... Pak jsem jí „odnesla“ domů ... No a když jsem jí chtěla svlíknout a přebalit, tak tak začala kopat, že jsem jí na ten holej zadek jednu malou „střihla“ – i když si teď tady mezi vámi budu připadat jako drsná matka, ale někdy to prostě nejde .... Uffff.

Tak mi přišlo ze sociálky, že se tam mám stavit :o(((( Musím vyplnit kvůli manželovi formuláře do EU.

tak koukám, že tu ze zevi budem asi už starý páky co? :o)))

isacek,
kamhajek byla tady u nas na srazu listopadek, pokud budu v lednu "schopna" a nebudu zase ve spitale, tak muzem klidne udelat neco u nas i s kam :o))
a samozrejmne i pro ostatni, kdyz budou chtit ...

jita2,
aha, sorry, to mi nějak nedošlo ...

jste mně tady nakazili těma vánocema, tak jsem koupila takový pidi stromeček na stůl, tuším, že bude mít tak 50 centi a jdu si ho nazdobit, na okno jsem dala takovou hvězdu, ale umytý je nemám, zatím je přes ně vidět :o)) No a cukroví budu péct podle toho, jestli pojedem o víkendu pryč nebo ne, ale spíš to vidím na nějaký sušenky .. :o))) A nebo vosí hnízda.
10. pro 2007 ve 20:34  • Odpověz
jita,
fakt tuhle kytaru mají jen za 199,-???
My koupili malý k vánocům taky el.kytaru, ale od Chicca a stála 800,- :confused: .
Tak to jste fakt dobře pořídili.

mapris,
malá už kolikrát dostala přes zadek, a nepřipadám si jak drsná matka, ale je to potřeba.To co píšeš mi dělá poslední dobou hodně často :angry: .
A nejhorší je, že když ji plácnu tak jde a plácne mě taky, tak dostane znova a víc, moc dobře už ví, že to nesmí.Jen ze vzteku mi to vrátí.
Doktorka mi říkala, že když Ti dítě něco udělá máš mu to vrátit, aby vedělo, že to bolí a pro příště si zapamatovalo, že to nesmí.Ale bohužel to u nás neplatí :astonished: :astonished: :astonished: .
Jak starý páky, tohle jsou nejlepší léta :slight_smile: :slight_smile: .

Když mi bylo 18let, tak mi 30tiletí, přišli už starý a teď si stará nepřipadám :grinning: :grinning: .
10. pro 2007 ve 20:45  • Odpověz
mapris,
já tě za drsnou matku nemám vůbec, já občas taky nemůžu jinak.
Jinak z té proměny si nic nedělej, člověk musí čekat, že každou chvíli jsou děti jiné, nebo je občas něco přepadne, většinou je to jen přechodný, zase se to uklidní a bude to úplně jiné :slight_smile:

isacek,
fakt :dizzy_face:
No když mě malá třeba vyjímečně liskne nebo štípne nebo kousne, tak se fakt rozčílím, okamžitě dostane po ruce, facku mi dala asi dvakrát když byla menší, tak dostala a od té doby by si to asi doufám nedovolila :wink:
10. pro 2007 ve 21:51  • Odpověz
Ahojky děvčátka :dizzy_face:

tak jsem dneska konečně dojela na tu socku s papírama a dala jim to tam.Musela jsem napsat čestné prohlášení,že chci být doma do čtyř let.Paní se mě zeptala jestli jako fakt i za ty peníze(asi jsem jedna z mála)tak jsem řekla že jo,co se dá dělat,když to snížili.Tak mě pak poučila,že si můžu neomezeně přividělat a dát dítě do školky i před třetím rokem a na jakou dobu a po třetím roce a na jakou dobu.Sice jsem to vědkla,ale aspoň mi to osvětlila,byla hodná.
Když tak nad tím přemýšlím tak jsem tady asi jediná kdo chce zůstat doma s prckem čtyři roky,co?TedaKerom holek co chtějí druhé mimčo :wink:

kam,isacek
přidávám se do klubu,my taky zatím nad druhým mimi neuvažujeme(ani nevim kam bychom ho dali,nebydlíme sami a máme kdispozici dva pokoje a už takhle se sem pomalu nevejdeme :frowning2: )

mapris
úplně chápu o čem píšeš,F je poslední dobou taky protivnější,asi je to tím jak už ho to taky doma nebaví.Myju třeba chvíli nádobí a on už mi visí na nohách a sápe se po mně.No i když to dělá,i když ven chodíme tak nevim..U nás je problém i když se jdu sprchovat,to je řev,že odcházim :sweat_smile:

jita
tu kytaru jsem viděla v reklamě,taky bych jí chtěla,zkusim se tam jít zítra mrknout jestli ještě bude,je to dobrý dárek si myslim :wink:

isacek
s tou nemocí je to pech a doma na palici,my jsme byli dneska po týdnu jen u našich takže malej byl venku jen za cestu k autu a zpět.Ale i u našich to bylo odreagování a né pořád doma.A hlavně mám pocit,že jak Mucosolvan tak atb zatím nezabírají,to mě taky štve fakt bych byla nerada,ybychom byli nemocní přes Vánoce.No v pátek půjdeme na ko k dr tak uvidim co řekne :unamused:

holky

se srázkem souhlasim,dlouho jsme se neviděli,všichni jsou vítáni :wink:

isacek,jita
malej taky dostává přes ruce,ale je to prd platný,a přes zadek už jsem mu taky loupla,ale přes tu plenu to necítí a ještě se mi vysměje,fakt prýma.Jak neni po jeho tak je na obzoru scéna :sweat_smile: Jsem zvědavá na scény někde v obchodě až bude o fous větší,prý jsou takový všechny děti,je to období vzdoru a čeká každého a trvá do tří až pěti let.A prý se nemají děti za to trestat.No neřikám,že F budu mlátit hlava nehlava,ale mám taky jenom jedny nervy,prostě "ocať pocať" :sweat_smile:

ijetka
mě teď malej taky docela zlobí s jídlem,nechce k snídani ani toí pečivo,chleba s máslem a marmoškou plive,jogurt plive,přesnídávku..no je to k vzteku,dneska milostivě snědl asi tři lžičky termixu.Já mu taky nabídnu víc druhů,ale když nic nechce tak jsem naštvaná,že se to vyhazuje pokud to nejde zavřít a schovat na později :angry: Naštěstí aspoň obědy a večeře jakš takš jí..
10. pro 2007 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj holky moje :slight_smile: !!!vsechny moooc zdravim!!
hlasim navrat!!! :grinning: :grinning: sme prstehovany
ze to bude takhle dlouhy,vlekly a komplikovany jsem si ani ve snu nedokazala predstavit,ale nakonec ufff vsechno dobre dopadlo,bydlime teda uz od min pondeli ,ale az dneska nam zapojili tel a net :dizzy_face: :dizzy_face: sem stastna jak blecha,mela jsem doted tolik prace,ze jsem ani nestihala smutnit po tlachani s vama :sweat_smile: jen jsem zvedava jak se prokousu tou horou drbu :grinning: :grinning:
kazodpadne jen co jsem okem zavadila,pazizske rohlicky delame kazdy rok je to nejuzasnejsi cukrovi co jsem kdy jedla ..ale delaj se teda hrozne,minule jsme je malem vzteky vyhodila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2007 ve 23:52  • Odpověz
taaak jsem toho vetsinu preklouskala :sunglasses:

Stehovacku snad ani popisovat nebudu,udalo se toho spousta,treba kdyz jsme tu jeste nebydleli tak u sousedu nad nami praskla v podlaze voda,u nich nebylo videt nic ale nam,tekla proudem pres strop na drevenou podlahu :( ale uz je to OK dam nejake fotecky do alba:slight_smile:

kam-dekuju moc za nabidky,meli jsme Hami bez prichute i s prichuti,Sunarka taky a nechce nic,myslim si ze je to tim ze je to na nej hrozne sladky,ze na to vubec neni zvykly,ji jen bile jogurty,jine ani nechce a tak.Dneska jsem zkusila plnotucne mlicko a ono mu chutna,jen si rikam jeslti jeste neni brzo..tak mu ho obcas dam,jinak ji hodne ml. vyrobku i tak :wink:

cukrovi-nemam zhola NIC,ackoliv jsem si naplanovala asi 7 druhu,a vas obdivuju!!,hlavne Prochi:slight_smile:

dudlik-mame jen na spani,tak snad casem odbourame i to

nocnik-nechce,nesnasi ho,rve na nem,nevi co po nem chci..takze to nebudu lamat pres koleno,mame tu chladnej nez v tom nasem predchozim krcalku :sweat_smile: tak ho tu ted nahatyho behat urco nenecham

jidlo-stavkuje obedy,ji sice sam ale obed vyhazuje,haze po zemi,trva to asi 14dni tak uvidime,ostatni veci papa pekne

Racul-taky pouzivam Tesco k plne spokojenosti,ale Tadik je taky pekna nalevka,hodne pije asi 3 ty avent lahvicky,nekdy treba behem dopoledne nema vubec pocuranou plinku a pak dostane novou a najednou behem hodinky je cely mokry :pensive: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: :confounded:
11. pro 2007 v 00:32  • Odpověz
Dobre ranko,kde stee,kdyz jsem tu zas ja?? :frowning2: :cry: :grinning:

koukam ze resite vek a za jak dlouho dalsi mimi,ja nebudu objednavku vyplnovat taky hoooodne dlouho,bude mi 24 :sweat_smile: jsem tady asi nejmladsi,co :sweat_smile: :confounded: ,jenze manzovi je pres 30,a mame samy spolecny kamarady kterejm je vsem pres 30,a vsichni si myslej,ze je mi taky tak :astonished: takze si vlastne tak i pripadam :grinning: :grinning: ale je mi fajn :wink: :sunglasses:

my dneska zkusime risknout prvni jizdu do velke PRAHY:slight_smile:) tou nasi vesnickou PID :grinning: (prazska integrovana doprava),sme na to zvedava jsem zvykla na ty nizzkopodlazni busy,a tady jezdej jeste stary karosy,tak snad ve zdravi dojedem :sweat_smile: :wink:
11. pro 2007 v 09:24  • Odpověz
Čau babyyyy :slight_smile:

zdravím vás asi po týdnu, takže nedočítám :sweat_smile: :wink:

Ve středu jsem začla péct cukroví a patlala jsem až do pátku, bordela bylo plno, bo tam člověku spadne trochu toho, tak mouka, beee, malá mi to roznášela po celém bytě :grinning: Takže v sobotu jsem dělala pořádný úklid. Chtěla jsem mít už napečeno, protože na neděli jsem měla pozvané tchánovce a mamku s bráchou na oslavu narozek. V sobotu jsem ještě dělala svíčkovou a pekla Ijetčinu zakázanou buchtu, mňaaam.
No a až všichni odešli, tak jsem večer jela na zaměstnanecký večírek, kde jsem zase zaperlila, jelikož jsem chtěla jet autem, přijela jsem tam a blokla se mi ruční brzda :grinning: Nemohla jsem odbrzdit auto, nešla ani dolů ani nahoru :sweat_smile: A jelikož druhé auto stále v servise, sice už opravené, ale není pro něho kdy zajet, tak co teď že :grinning: MM nadával, že jestli mě budou muset odtáhnout, že mě zastřelí a opravu si platím sama :sweat_smile: Nakonec jsem volala bráchovi, ať mě zachrání a přijde s tím něco udělat. Tak ten sice posilněn lehce míchaným drinkem, který jsem mu na oslavě udělala, ale přijel :sweat_smile: Ovšem jak byl rozčarován, když mi to v pohodě odbrzdil. Se smál, že se nehodím na nic a od zítřka do ruky raději jen vařečku :grinning: No a pak nechápal, proč nejedu domů, že jdu na ten večírek - prý proč jsem chtěla ať to přijde odbrzdit. A já že no abych se dostala pak domů třeba o půlnoci. No myslel, že mě zabije :grinning: Hodila jsem řeč s ředitelem i personálním manažerem, že co mi jako vymyslí za pracovní místo, když moje zrušili :sweat_smile: Prý že se to ještě utřepe, ať nestresuju, ať se hlásím pár měsíců před koncem MD, tak jsem říkala, že už se teda hlásím, že už mi moc nechybí :sweat_smile:
Domů jsem jela o půl jedné a polovinu cesty bez světel :sweat_smile: Ještě na mě mával borec co běžel na chodníku a já si myslela, že stopuje, tak jsem si tak pro sebe řekla - to víš že jo :grinning:

No a dostala jsem dárek k narozkám od bubliny, ostatně stejně jako loni (to začla lézt :dizzy_face: a na bráchovy narozky začla chodit). Letos mi udělala bobika do nočníku :dizzy_face: a už ho dělá furt tam :slight_smile: pokud teda nekákne ve spaní, to má plínku, jinak jsme přes den už bez plínky, hurááááá. A hlásí se dokonce i když ji má, třeba ráno jak se probudí nebo než jde spát, protože ji je to očividně už nepříjemné dělat to do plínky. A taky se mi zdá, že lépe chodí, když nemá plínku.

A jinak nevím, co jsem vám chtěla napsat, ale hlavně se mějte hezky a prďousci ať jsou zdraví :slight_smile:
11. pro 2007 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

carod, konečně jsi on-line :grinning: určitě to stěhování muselo být neskutečně náročné, ale máte to zdárně za sebou, tak ať se vám pěkně bydlí :wink:

dáši, tvoje noční krasojízda i bráchova záchranná akce mě fakt pobavily :sweat_smile:
bublinka je šikulka :dizzy_face: to jsou opravdu nezapomenutelné dárečky, kdoví co si vaše beruška nachystá za rok :slight_smile:

mapris, neboj, u nás se taky někdy plácne i přes zadek, zrovna včera si ho malý vykoledoval jak pořád čabral rukama v akváriu a měl z toho strašnou hlínu :angry: může ťapkat po skle, přitisknout tam pusu opatlanou od svačiny, to mi nevadí, ale dobře ví, že nesmí oddělávat vrchní kryt a cákat vodou, jenže to je největší lákadlo, nepomohlo mírné ani důrazné napomenutí, plácnutí přes ruku, tak prostě dostal na zadek, rybičkám se zhaslo a šly spinkat a naše mládě se cítilo straaašně ukřivděné... jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží nedělat :confused:

jo a okna jsem nemyla ze stejného důvodu jako ty :grinning: :grinning:
11. pro 2007 v 11:19  • Odpověz
Jé holky, s tím vzdorováním už jsem taky trochu pokročila :sweat_smile: Už u nás nebývají ty hysáky, co jsem vám dřív popisovala - jak si lehala na zem a mlátila rukama do země. Plácání nepomáhá, to má na párku. Fakt nám hodně pomáhá vysvětlovat a důrazně říkat co jak proč a když nezabrala - třeba např. mandarinka - chtěla jsem ať mi dá kousek a ona haaam a narvala si to raději do pusy, jen aby mi nemusela dát. Tak jsem ji vzala ten tácek s tím, že když je lakomá, tak nedostane nic, začla se vztekat a křičet, tak jsem ji řekla, že u mě si nic nevyřve a ať si jde řvát jinam, že na ni nejsem zvědavá a přijde až se uklidní. Ječela furt, tak jsem ji vzala, dala do pokojíčku a řekla že až se schladí že má zavolat. Zavřela jsem dveře - máme prosklené a stála za těma dveřma. Nechala jsem ji tam asi 5 vteřin, pak jsem otevřela, začala mě objímat a dávat pusu. Řekla jsem, ať se mi omluví, tak mi dělala malá malá a pak jsem ji dala tácek s mandarinkama a znova jsem ji řekla, ať mi dá i tatínkovi. Tak nám všem rozdala a byl klid. Znova jsem ji vysvětlila, že nemůže být lakomá a hamty hamty jen pro sebe, že příště bude chtít ona a taky ji nemusíme dát. No a dveře fakt zabrali, teď stačí jak začne trošku mrčet a já už řeknu, jestli chce dělat scény ať jde za dveře a je hned klid :sweat_smile:

Holky, kdo jste pekly ty pařížské rohlíčky, na kolik stupňů a jak dlouho jste je teda pekly?

Já mám zatím linecké světlé plněné marmoškou a zdobené čokoládou, linecké tmavé plněné kakaovým krémem a zdobené rumovou polevou, pak perníky, kokosové přes mlýnek - to jsem udělala malé kolečka, ale slilo se to tak jsou z toho takové věnečky jen nemají dírku :grinning: a pak takové tyčinkosušenky napůl namočené v čokošce a sypané červeným kokosem. Pak jsem dělala kokosky a ty se mi těžce nepovedly, jsou tvrdé jak šutr, takže někde jsem udělala chybku :sweat_smile: a pak rumové kuličky a raffaelo kuličky a vanilkové rohlíčky. S těma jsem taky zabodovala, bo u nás to moc nefrčí, tak že jich udělám jen poloviční dávku. Přišel mi ten recept divný, že tam jde jen 15dkg mouky, ale co už, prostě já jsem udělala jen 7,5dkg mouky. Vyšlo mi z toho asi tak 20 rohlíčků :grinning: Páč recept mám opsaný od máti, no a ta tam měla ten recepis už rovnou napsaný na poloviční dávku (taky ji moc nejedou), ale neměla to tam poznačené, takže Dášenka udělala vlastně jen čtvrt dávky. No kvůli tomu množství se fakt vyplatilo dělat ten bordel :grinning:
A ještě bych se teda chtěla pustit do těch pařížských rohlíčků, ale bojim bojim, nerada peču něco co nemám odzkoušené a mamka mi donesla od ní pracny a ořechové trojhránky a to mi zašmakovalo, tak nevím jestli si taky nakonec neupeču :sweat_smile: A pak jsem ještě našla na netu recepis na nějaké medové trubičky, akorát jak tam čtu ty recenze (pečou se kolečka a pak se to stáčí do trubičky), že jim to praskalo a nešlo točit, tak nevím jestli se do toho pouštět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ať zas nejsem vytočená.
11. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj kočky. :sunglasses:
Tak mně bude 30 v létě,takže už jsem taky stará rašple :grinning: :grinning: Ale rozumem i vizáží si připadám tak na 20 :grinning: :grinning:

Carod- no konečně,už se nám stýskalo :wink: Tak si užij výlet do velkoměsta.Jestlipak se ti stýská?? Cestu zvládneš určo v poho,máš přece super kočárek na cestování :grinning:

Dárky-pořád přemýšlím,co ještě koupit prckovi.Nechci,aby toho měl moc.Spoustu dárků jsme rozdělili mezi příbuzenstvo,takže na nás nakonec zbydou spíše menší dárky.Mám objednané dřevěné hračky a něco hudebního.Pak mám pár knížech.Ještě bych chtěla něco šikovného,nějakou skládačku,stavebnici nebo tak.Nemáte tip na něco,s čím si děcka rády hrají?? Jen vím,že největší úspěch bysme sklidili zřejmě s pravým vysavačem,vrtačkou ..... :grinning:

Cukroví-tak oproti vám jsem 0. Ale na to,že jsem řekla,že letos udělám jen nepečené,tak už mi to nedalo a mám upečené 2 druhy a ještě chci zkusit jeden recept z netu.A pak udělám to nepečené.Takže nakonec stejně sním všechno sama a přiberu pár kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mapris-tyhle scény dobře známe.TeĎ se mi vzteká snad kvůli všemu,co mu nedovolím.Jak není po jeho,je zle :angry: . Plácnutí přes ruku je u nás taky docela běžné :confused: . A začíná být závisláček,přesně jak píše macej,věší se na mně a nemůžu skoro udělat krok...

macej- asi moc mamin fakt nebude,co chtějí zůstat 4 roky.To víš,že asi hlavním důvodem jsou peníze.Asi radši budou 3 roky a pak si třeba najdou práci k mateřské.Nebo si pořídí druhé.My dáme 3 roky a asi pak taky zapracujeme na dalším,jestli to tedy v psychickém zdraví přežiju,s tím naším kvítkem :grinning:

Mám dotaz.Jak to máte večer s jídlem ? Dávátě před nebo po koupání ? A když dáváte to mléko,tak třeba hoďku před dáte ještě nějakou večeři ??
A když dáváte kaši,tak ještě dáte i mléko ? Já pořád krmím kaší nebo občas je polévka a pak ještě dokojím.Ale chci už zkusit dát UM,pořád se mi k ránu budí a tak si říkám,jestli nemá hlad. :unamused:
11. pro 2007 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.