• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
ahojte holky,

tak budu mít nakonec asi dva druhy cukroví, už na tom pracuju :o))

holky, jak zavařujete ty sklenice pro prcky? Něco by se mi taky takového hodilo.

kam,
tak to je fajn, my si v pátek taky prima pokecali a kamarádka zvládla malou super, teď už to bude mít tak na 5 let :o))

jita,
Terce jsem občas dala šunku, ale teď už taky moc ne. Zkoušela jsem tento týden lipánka - vanilkovýho. Nepřišlo mi tak hrozný to složení. Navíc Terka obědvá dýl, tak ten lipánek je tak akorát pro ní a pak sní hodně kaše :o)))

cukrovi - teď budu péct jedno bez ořechů, aby to mohla mít i malá a co se týče náplně - ta bude z másla a cukru, takže nic hroznýho, co by nemohla ... ale taky se samozřejmně budu krotit. Máme teď v zásobě takový sušenky - zvířátka, a ty jí moc chutnají :o)) Jen řeším, jak jí udělat salát, ale to se domluvíme s babičkou, protože "snad" v pátek jedem na slovensko.
16. pro 2007 ve 14:58  • Odpověz
jita- tak máme dost podobné názory na stravu,jak čtu , prostě všeho s mírou :wink:
Chci se tě zeptat, do receptů jsi házela jeden na vanilkové rohlíčky.Máš to odzkoušené sama,nebo jsi ho někde našla a zatím jsi ho nedělala? Přemýšlím,že možná ještě udělám rohlíčky,pokud je naše babi neupekla a hledám fajn receptík.Dímy moc za odpověď. :wink:

kam- tak to jsi měla pěkný den, trošku závisti :grinning: . Copak dávali v kině??

mapris- já taky přemýšlím o salátu pro K,asi zkusím buď jen lehce s olejíkem,ale možná spíš s jogurtem,opravdu zatím nevím.A řízek kuřecí,asi přírodní.Já si dám smažený kuřecí,kapřík mi moc nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2007 v 18:47  • Odpověz
Tady je nějak mrtvo :confused: :slight_smile: ...

Já už s jídlem taky nejsem tak opatrná, a i cukroví určitě malá dostane.Udělala jsem spešl pro ní, linecký a včera jsem dělala takový nafouknutý cukroví a těsto je jen z hery, mouky a šlehačky.Moc dobré, takže to taky bude papat malá.Tak mám šest druhů a už asi končím.

Ale česnek jsem ještě nedávala, a salát udělám malý bez majonézy a salámu a taky jen s olivovým olejem nebo bílým jogurtem.

racul,
mám výborný recept na rohlíčky a dělám ho už léta.A opravdu mi je každý chválí, tak ti můžu písnout recept.
16. pro 2007 v 19:01  • Odpověz
isaček- to budeš hodná,co ho hodit rovnou do receptíků z tlachání ?? :wink:

Česnek-snažím se ho vyvarovat,ale malé množství třeba v bramboračce už měl,tak snad to občas neva. :wink:
16. pro 2007 v 19:18  • Odpověz
racul,
tyhle jsem letos dělala poprvé a jsou skutečně úžasné, asi je to tím, jak psala autorka, že je tam hodně oříšků, jsou naprosto perfektní. Ale víš, jak jsem to letos dělala? Přivedla mě na to sestra, které se nechce piplat s tím šuláním rohlíčků, stejně jsem neměla všechny stejné, a je to pracné, tak jsem těsto narvala do toho masového storjku a tlačila tím otvorem srdíčkem, to je takové hladší a jsou skoro jako ušulané, ale jsou jeden jako druhý a pěkně to odsejpá a těsto fakt super!!!!!
16. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
autor
racul,
no, babička ho dělá trošku jinak než já, ale domluvili jsme se, že malý ho ochutíme jogurtem a já si sice kapra dám velice ráda, ale malý asi dáme jen přírodní kuřecí řízek.

co se týče jídla - česnek jsem nezkoušela, ale zatím vím, že nám moc nedělají dobře vejce - třeba do polévky, tak těch se snažím vyvarovat. Jinak to moc nepřeháníme ... cukroví ještě nevím, dělala jsem ty brabantský, tak ty by mohla. Mám kdyžtak u sebe fenistil gel, zrovna se dneska trošku po něčem osypala, tak nevím, jestli ne po tom lipánku - měla ho ale včera ... a průjem zatím nic.
16. pro 2007 v 19:58  • Odpověz
racul,
tak ho tam máš :slight_smile:
16. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz
Racul: den byl super,v kině dávali Zlatý kompas, kdo má rád dobrodružné filmy vřele doporučuji. Ještě jsme koupili Ondrovi obrovského plyšového slona a manžel mu koupil auto na dálkové ovládání, tedy tvrdí, že je pro Ondru, ale koupil ho spíš pro sebe :grinning: . Protože Ondra z toho nemá ještě rozum.
16. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz
Holky tady je něco pro zasmátí, to mi dneska přišlo :grinning:

Všem stresovaným ženám:
Nezapomeň,že se Ježíšek narodil ve chlévě.Takže se vykašli na vánoční úklid,ať se u vás cítí jako doma !
16. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz
16. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj baby, jsem tu jen na skok, nestíhám. Dělám pořád cukroví a k tomu přijel strejdík z Ománu a dneska jsme zabíjeli, práce nad hlavu, ale domácí jitrnice a jelítka :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmmmm mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: no na váhu nepolezu. pa
16. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz
ijet,
děláš chutě :grinning:

kozenky,
posílám parádní říkadla s ukaováním!!!!!!!!!!§

Brouk
Leze leze brouk,
(Lezeme po kolenou)
vítr do něj fouk.
(foukneme)
Otáčí se dokola,
(otáčíme se na zadečku dokola)
zavolejte doktora,
převalil se brouk.
( potom se převalíme na záda a klepeme nohama a rukama)
Vrána
Vrána letí,
(překřižte ruce dlaněmi vzhůru
a zaklesněte je do sebe za palce,
ostatními prsty pohybujeme)
nemá dětí.
My jich máme
jako smetí.
My je máme,
neprodáme,
(odmítavě zakroutíme hlavou)
protože je rádi máme.
(pohoupáme, dáme pusinku, obejmeme)

Běžěla myška
Běžela myška
okolo bříška.
(kroužíme ukazováčkem kolem bříška)
Běžela, běžela,
(zrychlujeme kroužení a zmenšujeme kroužky)
šup do pupíčka!
(ukazováček zapadne do pupíčka)

Sedmikráska
Když sluníčko vychází,
sedmikráska vstává.
(dřepneme si, spojíme ruce před sebou
a zvedáme se do stoje "sedmikráska roste")
Načeše si obočí,
na motýlky mává.
(střídavě pravou a levou rukou
před obličejem jako češeme obočí)

Když sluníčko zapadá,
sedmikráska chřadne.
(stojíme, spojené ruce před sebou,
klesáme do dřepu)
Ke spánku se ukládá
do postýlky chladné.
(spojené ruce střídávě dáváme
k pravé a levé tváři jako když spinkáme)

Křeček
Milý strýčku, tečka.
Posílám ti křečka, tečka.
(dítě máme zády k sobě a jako píšeme po zádech
a při slově tečka jemně uděláme prstem tečku)
Křeček škrábe (škrábeme dítěti záda),
kouše (prsty naznačíme kousání), lechtá (dítě polechtáme),
pozor ať vás neulechtá. (stále lechtáme)
Zalepíme do obálky (dítě pohladíme po zádech jako když zalepujeme obálku),
nalepíme známku (jako přlepíme známku),
dáme razítko (ťukneme pěstí na známku)
a pošlem poštou (vezmeme dítě za ramínka odstrčíme je).

Myšičko, myš
Myšičko, myš,
pojď ke mně blíž!
(díváme se na sebe, máma kýve ukazováčkem směrem k sobě)
Nepůjdu kocourku,
nebo mě sníš.
(kroutíme hlavou "ne ne ne", na slovo "sníš" mě mamka začne lechtat)

Při oblékání
Do tunelu jede vlak
pomaličku, tak a tak
kudy, kudy cestička,
už je venku pěstička!
(nebo nožička, když se oblékají kalhoty)

Bumtarata
Bumtarata na vrata,
máme čtyři koťata.
(plácáme rukama do stehen nebo můžete taky tleskat)
První mňouká,
(máma mě pošimrá na pravé dlani a udělá "mňau")
druhé přede,
(pošimrá mě na levé dlani a napodobí předoucí kočku)
třetí spinkat nedovede.
(pošimrá mě na levé nožce a povzdechne si)
A to čtvrté prská,
(pošimrá mě na pravé nožce a zaprská)
ocáskem si mrská.
(hýbe mi pravým palečkem a smějeme se)

Vařila myška
Vařila myška k obědu vločky,
(máma mi svým ukazováčkem krouží po rozevřené dlani)
kaši a polívku pro naše kočky.
(při "kaši" mi zmáčkne palec, na "polívku" ukazováček, pak mi zahýbe prostředníčkem, prsteníčkem a malíčkem)
Vařila, vařila,
(znova mi krouží po dlani)
všechno to spálila,
(zblízka se podívá na moji rozevřenou dlaň)
na záhon vylila.
(položí mi ručičku dlaní na hlavu )
V zahrádce pod oknem
spal kocour pantáta.
(zlehka mě chytí za nosánek)
Kaši měl na hlavě,
(jedním prstem mě pohladí po špičce nosu)
smála se koťata.
(hýbe všemi prsty na ruce)

Ručičky
Každá ručka má prstíčky,
sevřeme je do pěstičky.
Bum, bum, na vrátka
to je pěkná pohádka.

Ručičky si spolu hrají,
plno práce nadělají,
bum, bum, na vrátka.....

Dvě nožičky taky máme,
pěkně s nimi zadupáme,
dup, dup, za vrátky
to je konec pohádky.

Šašek
Když se tahá za šňůru,
šašek skáče nahoru.
Rozhazuje rukama,
vykopává nohama,
takhle jede na koni,
nakonec se ukloní.
16. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz
http://www.moje-rodina.cz/rikadla-basnicky-a-pisnicky-pro-deti

na téhle stránce si můžete vybrat ze spousty říkanek, zpívanek atd. :slight_smile:
16. pro 2007 ve 20:57  • Odpověz
jita+ isaček- díky holky za rady, srovnala jsem ty recepty,jsou skoro stejné,tak to nějak vyzkouším.Jen nemám strojek,takže budu koulet v ruce :grinning:
kam- tak to má manžel na několik večerů zábavu s autíčkem :grinning:
isaček- s tím úklidem to je trefné.Nemíním šílet,jen proto,že jsou vánoce. :wink:
ijet- no já si říkala, že asi pekaříš,že nezajdeš na pokec :grinning:
jita- no krásná říkadla,jen ta moje pamět potřebuje trochu pocvičit,abych si to zapamatovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2007 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj holky

tak jsem se rozhodla,že udělám taky nějaký cukrátka,ale jen málo a nepečený.V pátek na tom večírku jsem ochutnala od kamarádky takový nepečený sušenky,no byl to gastroorgáč tak jsem si hned řekla o recept a už na ně mám nakoupeno,mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no a potom se budu opičit po raculce a slepim laskonky nutelou nebo nějakym čoko krémem.
A cukroví co mám objednaný by mělo být zítra nebo v úterý tak jsem zvědavá jaký bude.

raculka

já nic spešl pro malýho nedělám co se cukrový týká.V sobotu jsme byli u přítelovi ségry,měla napečíno tak jsem ochutnala linecký a vanolk.rohl. a malej chtěl taky tak jsem mu dala od každýho kousnout,ale jen tak trošku.No chutnalo mu :grinning:
Ale jinak ho tim moc tláskat nebudu,ochutnat mu dám,ale spíš mám vždycky doma dětský sušenky nebo piškoty.A malej mi celkem jí i kukuřičný suchárky nebo křupky,ale sladký mu jede víc to je jasný :wink:
Česnek jsem mu nikdy nedávala ani moc nesolim,ale dávám kmín,bazalku,timián...ale už to taky moc neřešim,omáčky nebo krém.polívky mu dělám se zásmažkou mouka a máslo a to mu chutná.

mapris
já pro Fílu nezavařuju,prostě to uvařim a šoupnu do mrazáku a pak rozmražuju.
16. pro 2007 ve 23:40  • Odpověz
jita

říkanky super,zjistila jsem,že mám knížku s podobnými říkadli a ještě jednu dostane F k vánocům.
16. pro 2007 ve 23:57  • Odpověz
Holky za týden už tu budou vánoce a za 14 dní silvestr. Tenhle rok utekl neuěřitelně rychle.

Manžel je z autíčka nadšený, co to všechno umí. Stratuje, bliká, houká a má i alarm. No prostě žůžo :grinning: .
17. pro 2007 ve 12:04  • Odpověz
jééé, kůň už premává :slight_smile:
přečetla jsem si vás jen tak halabala, později to napravím, zatím dávám o sobě vědět, že žiju, peču jak o dušu, mám už 3 krabice, teď spařím mandle a jsu slepovat takovou pečenou rozinkovou mňamku, takže žádné vykecávání :grinning:

celý víkend jsme horečkovali, zase naše 39 od zubů :frowning2: a ještě se dnes spustila rýma, takže pěkné vyhlídky na vánoce... a to jsme měli ještě tento týden jít na očkování na spalničky :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsme se přeobjednali :unamused:

česnek i cibulku v pohodě dávám, jinak z koření akorát drcený kmín, majoránku, případně zelené bylinky a trochu sůl

racul, ta tužka od tabulky má takový kovový hrot, ale ne nijak extra ostrý

maprisku, Terka je šikulka s krůčkama :wink: připojujem se ke gratulantům

jo a prcek už krásně skloňuje oslovení, už je mami, táto, babi, dědo :dizzy_face: máme pár nových slovíček jako papír, Julča (to je naše želva :sweat_smile: ) a úplně nejlepší je, s jakým gustem říká pi-vó, pi-vó, to jsme všichni na ucvrknutí :grinning:

mějte se hezky, nahlídnu, až se uškubnu od plotny :slight_smile: )stejně se mi zdá, že jsem toho stihla velice moc, když kůň nefachčil :sweat_smile: )
17. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz
Čusík holky,

tak jsem dneska doplácla poslední cukroví. Ještě teda zbývá omáčet v čokošce pařížský rohlíčky, nakrémovaný už se chladí v ledničce, tak to zfouknu večer. Mám 11 druhů, když se mi bude chtít, tak ještě udělám nějaký kuličky, koupila jsem si na ně ty ozdobný papír. košíčky, tak snad se mi chtít bude :grinning:

Holky, já jdu dneska k zubařce, za hodinu už se budu smažit v křesle. Jsem hrozně nervozni, bojim bojim. Nic mi není, ale nebyla jsem tam rok :pensive: , i když jinak chodím pravidelně co půlrok, ale teď mi to nějak nevyšlo :sweat_smile: Jen mám hrozně citlivý zuby, nekousnu ani do jablka, koupila jsem si už nějakou drahou pastu na to, no, je to trochu lepší, ale stejně si připadám poslední dobou taková celá v rozkladu, tak jsem zvědavá, co mi tam najde...

A zítra mě čeká ještě gynda, nevim, že to vyšlo všechno takhle blbě před Vánocema. Ale to mi tak nevadí, navíc mě prohlížet nebude, páč jsem to dnes opět asi po deseti dnech dostala. Teda nevim, jestli je to TO, klasickou menstrujku jsem ještě neměla, spíš sem tam špinění. Naposled dva dny před deseti dny, teď zas. Chjo, bojim, že už mi nebude chtít napsat Cerazette.
17. pro 2007 ve 13:20  • Odpověz
Zevi, malej je fakt šikula, že takhle krásně mluví.

Racul, taky pro malýho nic spešl péct nebudu. On mi takhle moc nejí, natož mu dávat cukroví. To mu spíš oloupu mandarinku. Ale nemyslím si, že když sní jeden dva kousky, že se tak moc stane. Taky už to teď tolik neřešim. Pomalu najíždíme na naši stravu, ale stejně mu nejvíc jedou ty jeho hustý "polívky" - zelenina, maso, těstoviny, rýže, spíš je to třeba jak rizoto, než polívka. Toho mám v zásobě na mrazáku a když máme něco méně vhodného, tak šáhnu do mrazáku a vim, že s tím nejvíc uspěju.

Isacek, taky se z úklidu nepo.eru :sweat_smile: Myslím si, že když se uklízí průběžně po celý rok, je nějaký bláznění k ničemu. My teda máme vygruntováno ještě po malování, ale okno v obýváku už je zas tak zapršený, ale prdim na něj :grinning:

Kam, máš pravdu, šíleně rychle ten letošní rok utekl.
Mě se zdá, že to celkem strašně letí. Já už se těch Vánoc nemůžu dočkat. Vypadá to, že manža dostane i dovolenou, tak si ho možná budem celý týden užívat. Hrozně se těším. Včera večer jsme řešili, jak to udělat se stromečkem. Tak scénář bude asi následující. V neděli v noci ozdobíme stromeček, až v Po vstanem, tak Péťovi vysvětlíme :grinning: , že nám ho v noci ozdobil Ježíšek, po večeři půjdu asi s malým do pokojíčku, manža nanosí dárky, rozsvítí stromeček, zapálí svíčky po obýváku, pak pro nás přijde, nenápadně zazvoníme zvonečkem a půjdem do obýváku. Jsem hrozně zvědavá, co bude malej říkat na ten rozsvícenej stromeček. No jo, mocinky se těším :sweat_smile:

Tý bláho, to je hodin, letim se oblíkat a mažu k tý zubařce. Bojim bojim.
17. pro 2007 ve 13:36  • Odpověz
kam

jojo,letí to jak voda a hlavně s dětma si to člověk uvědomí ještě víc jak rychle rostou atd,aspoň já to tak mám :wink:

isacek,prochi

připojuju se k vám,taky nebláznim s úklidem,okna mám umytý,luxuju téměř denně a vytírám obden,takže jen setřu prach,ale to taky dělám celkem pravidelně takže nemusim honit všechno na poslední chvíli najednou.

prochi

se stromečkem to uděláme podobně jako vy,taky ho chceme ozdobit 23. až F usne,aby ho viděl ráno až se vzbudí :grinning: No a dárečky nanosim já,ale ještě přesně to nemám vymyšlený,protože je mám v ložnici kde spíme a stromeček bude v obýváku tak možná to nanosim až se bude malej koupat s taťkou :grinning:
Ajkorát ještě nemám jedinej dárek zabalenej :confounded:
17. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky,
Jita-teeda to jsou skvely ty ukazovaci rikanky!!to vyzkousim :grinning:

Prochi-mela jsem stejny problem jako ty s tim krvacenim a cerezette mi zakazal a napsal mi uz normalni tak jsme skoncili s kojenim :unamused:

no uteklo to strasne,vubec mi v tom hcvatu ani nedochazi ze uz za chvilinku jsou vanoce,uz pecu na peceni,mam 5 druhu,to staci ono se to nezblazni,uklid moc neresim,stejne mi Tada do 5 min. udela bordel:slight_smile:...vcera byl fajn den jsme byli na Staromaku,a prochazce Prahou a pak zase zpet do te nasi vsi :grinning: ne ja jsem tu spokojena a Prahu kousinek :wink:
17. pro 2007 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky, naše trio si pro vás k vánocům připravilo malou kulturní vložku :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.elfyourself.com/?id=1481803128

Dočtu vás jindy, páč teď mám hafo úkolů, tak moc netlachejte :wink:
17. pro 2007 ve 14:05  • Odpověz
dashak

hezká kulturní vložka,úplně stejnou mi poslala kamarádka,která je v americe :grinning: akorát ksichtíci byli jiný :grinning: :grinning:

carodkaa

to jste ztrávili hezky nedělní odpoledne,my byli včera na vánočnim nákupu jídla,ale docela dobrý,protože k našemu překvapení globus,kde jsme nakupovali nepraskal ve švech jako loni :grinning:

holky,pro vás co používáte pampersky-teď mají v tescu akci dvoje pamperdy jumbo packy za 599,- což je dost slušná cena :dizzy_face:
17. pro 2007 ve 14:12  • Odpověz
Tyhle elfové my přišli už vloni a asi 6krát :wink:

macejka,
taky jsme včera dělali vánoční nákup :slight_smile: .V pátek už jen dokoupím zeleninu a nějaký zbytek.Byli jsma v bille a uplně jsme čuměli, že tam bylo téměř prázdno :sweat_smile: ...
17. pro 2007 ve 14:26  • Odpověz
isacek

taky dokoupím v pátek to co by se do tý doby mohlo zkazit,zeleninu,uzeniny...Podle mě lidi hodně nakupovali minulý týden, byly totálně neprůjezdný ulice a všude spousta lidí aspoň co jsem zaregistrovala,když jsem na chvíli vyletěla ven,jinak jsme ještě byli doma.a nebo to lidi naopak nechají až na tento týden
17. pro 2007 ve 14:32  • Odpověz
ahojky kecalky,
souhlasím s váma, že to šíleně rychle uteklo všechno, děti mají rok a půl a už pomalu budeme zadělávat na další :grinning:

Jinak v mluvení se taky zlepšujeme, už říkáme maminko, tatínku, kočárek, velkou spoustu slov a fakt krásně vyslovuje, kolikrát až k neuvěření, takže v tomhle je opravdu dopředu, no aspoň v něčem, jinak je to pořád takové neotrkané mimino, které se začíná festovně stydět v cizím prostředí, asi bude po mě, já se styděla asi do 14 let :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2007 v 18:19  • Odpověz
Prochi: tak to máš na vánoční den stejné plány jako já, akorát po večeři Ondráška převleču do overálku v v barvách Santa clause, to bude překvápko pro babičku. Ne, že bych santu měla nějak v oblibě, ale na těch prckách je to krásné.

Zubař: bojim, bojim.

Já se chystám na nákup ve čtvrtek ráno, pečivo a uzeninu dokoupím ve vsi, chodím tam i v týdnu.
17. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz
Čaukysky, tak u zubařky nakonec dobrý, opravila mi jen jednu plombu na stoličce, bylo to hned a dalo se to vydržet :pensive: Uf, jsem ráda, že mám zas na půl roku (snad) pokoj.

Dneska jsem dodělala poslední cukroví. Odpoledne jsem omáčela ty pařížský rohlíčky v čokošce, holky to je fakt taková dobrota :sweat_smile:, pak jsem ještě nadělala nějaký ořechový kuličky a na konec ještě neplánovaně ořechovej salám a už fakt končím :grinning: Možná ještě kokosový kuličky ...

Carod, já si to právě pamatuju, že už si pak taky špinila často a museli jste s Cerazette a kojením skončit. Teď jsem si to vypsala z kalendáře, tak to začalo v červenci, když jsme byli na dovolený, to jsem špinila tři dny, pak deset dní nic, dva dny špiň., pak zase deset dní nic, dva dny špiň. a ještě jednou deset dní nic a dva dny špiň.. Pak jeden den 3. září, pak jeden den 14. září a pak až 19. října dva dny, pak 15. listopadu 2 dny, pak zas skoro měsíc nic až 8.12. dva dny, ale teď po deviti dnech dneska zas. Ale vždycky je to taková slabota, úplný pidišpiněníčko, spíš nic. Tak jsem na zítřek zvědavá. S kojením bych ještě nerada končila, hlavně máme mlíka na rozdávání, nevim, kde se to ve mě pořád bere :grinning: . Dneska jsme o tom mluvili s manžou, tak prý kdyby mi už Cerazette nechtěla napsat, tak budem bez antíků, budem si dávat pozor a z jara začnem pomalu zadělávat na druhý. ASI :sweat_smile:

Tak jo, jdu pomalu chrnět, mějte se hezky a brouuu.
17. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz
Prochi-tak to neni tak hrozny ja spinela takhle asi 3 tydny,ale pak se mi rozjelo vylozene krvaceni tak ob 4dny jsem vzdycky 2-3 dny krvacela :angry: takze to byl fakt opruz :stuck_out_tongue_closed_eyes: mimoto jsem uz nemela skoro zadny mliko,malej sam nemel moc zajem,ted si rikam,ze to mohlo byt tim krvacenim,ale co rok a 4mesice koja taky ujdou :wink:
17. pro 2007 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.