• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
macejka,
veliké štěstí, že to tak dobře dopadlo :slight_smile: dovedu si představit, jak ti muselo být :confused:
taky malého radši kšíruju, občas mám pocit, že v tom kočárku chce dělat stojky :sweat_smile:
25. dub 2007 v 15:39  • Odpověz
Tak máme prohíldu za sebou. Vážíme 8,4kg a měříme 69,5cm. Pan doktor byl s námi moc spokojený :wink: .
25. dub 2007 v 16:24  • Odpověz
kamhajek,
pěkná váha :slight_smile:

Jak to tak čtu, vaši jsou snad všichni takoví rychlíci :slight_smile: My jsme tuz cela určitě nejpomalejší šnečci :wink:
25. dub 2007 v 16:31  • Odpověz
autor
macejka,
jaj, to je teda nemilej zážitek, tomu vřim, že ses lekla, to bych se bála taky. No, mně se Terka teprve začíná v kočárku zvedat, ale na kšíry je "prý" ještě malá, ale pomalu je začnu dávat. Leží v kočárku totiž furt na bříšku a zjistila jsem dneska, že se mi tam plazí. Sice nohana dovnitř, ale plazí. Co jsem koupila ty golfáče, tak tam už kšíry jsou. Tak uvidim. Terce tenhle krém zatím co mám nevadí, a koukala jsem, že už se i opálila :o)) Já mám taky problémy s opalováním. Sice mi pupínky nenaskáčou, ale pokožka hned zrudne a pak zhnědne ..

kamhajek,
tak to jste dobří macci :o)) ale s váhou zatím vedeme :o))) 8,6 kg :grinning:

jita2,
prosímtě, tak to neber. Mně se například Terka nechce ještě otáčet z břicha na záda, tak jí furt musím otáčet z břicha, protože tam dlouho nevydrží. A začíná se plazit, docela dost, hlavně po plovoucí podlaze, kde jí to nejvíc jezdí :grinning: :grinning:
25. dub 2007 v 16:57  • Odpověz
mapris,
no to mě vykládej, když ji nechám v pokoji na parketách, to máš vidět tu rychlost, jak se přeplazí z jednoho rohu pokoje do druhýho, to se plazí, jako tryskáč :grinning:
25. dub 2007 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky jak se vede a copak probirate??? :slight_smile:
25. dub 2007 v 18:45  • Odpověz
ahojky martinnaa,
to víš, váhu mimísků, úrazy, faktory na opalovací krémy atd., vše,co nás zrovna napadne :slight_smile:
Jak se daří tobě a Terezce?
25. dub 2007 v 19:14  • Odpověz
jita2:Ahojky docela dobre uz spinka roste jako z vody a vsechny nas kouse a me taha za VLASY au au au :frowning2: Ale je to sranda.A manzelovi taha vousy.To tak rychle leti za chvilku bude mit 9 mesicu.A nedavno s enarodila.A co Maruska taky s emate dobre??
25. dub 2007 v 19:24  • Odpověz
Je to asi jak u vás :slight_smile: . Kouše mě a tahá za vlasy :grinning: , taky si říkám, jak to strašně letí, my budem za chvíli slavit 10 měsíců,je to až neuvěřitelné...

Zrovna jsem chtěla napsat radostnou zprávu, že dnes Maruška poprvé vyzkoušela sedět na nočníčku a hned se do něj vyčůrala. Teda hned, seděli jsme asi čtvrt hodiny, všelijak jsem ji zabavovala, ale docela v pohodě, snášela to dobře, tak srandovně se tam vyvalila :slight_smile:
25. dub 2007 ve 20:03  • Odpověz
jita2: tak super, za chvíli nebudete potřebovat plínky :wink: .Jste šikuli!
25. dub 2007 ve 20:17  • Odpověz
jita2:Jeee to je sikulka.Musela to byt sranda... :sweat_smile:
25. dub 2007 ve 20:22  • Odpověz
No to byla sranda, jak vyvalila ten pupek a seděla si tam jako na trůně...
No s těma plínkama to nebude tak horký, páč ona ještě neví, co dělá, neví, že se tam má vyčůrat,a některé děti dokonce po roce nočník odmítají, že už tam sedávat nechtějí, tak může přijít cokoliv, ale budeme to teď zkoušet každý večer :slight_smile:
25. dub 2007 ve 20:24  • Odpověz
to jo at se to nauci a zapamatu je si to.A kolik mate zoubku??A co druhe mimi planujete?
25. dub 2007 ve 20:26  • Odpověz
Zoubků máme šest, asi se to teď na chvíli uklidnilo, nevidím zatím žádný další...a další mimi, to je moc brzo pro nás plánovat. Nejdřív si chceme uží¨t jednoho, viděla bych to asi tak, chtěla bych rodit druhé, až bude Maruška ve školce. Asi bych chtěla jít mezi tím chvíli do práce, abych všechno nezapomněla...
A vy máte nějaký plány? :wink:
25. dub 2007 ve 20:29  • Odpověz
Ja bych chtela druhe asi tak za 3-5 let.Bydlime u tchanu je to tu uz na prasky tak nejaky byt.
25. dub 2007 ve 20:31  • Odpověz
Tak já si nechala zavést tělísko, tak další mimi až za pět let :sweat_smile: . Až půjde Ondra do školy, tak aspoň budu mít dopoledne čas na mimi. A mezitím bych taky chtěla jít pořádně do práce.
25. dub 2007 ve 20:33  • Odpověz
Tak já jsem bez nálady, kamarádka mi zase poslala emaily a tam bylo, jak nějakýho fotografa sežraly lvice, jak je fotil a jeho rodina se na to dívala a děcko plakalo...teda že takový hnusy rozesílají, to není ani možný :frowning2: :frowning2:
25. dub 2007 ve 20:40  • Odpověz
Fuj me ted uplne otrepala husi kuze :frowning2:
25. dub 2007 ve 20:45  • Odpověz
taky mi chodí takový děsivý e-maily.Nadávám jak špaček :angry:
25. dub 2007 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,

téda Jíťa fuj, to je hrozný :frowning2:

Kamhájku, koukala jsem, že máte v půlroce téměř úplně stejný míry jako my. My měli taky 8,4 kg a 70 cenťáčků.

Holky s tou mojí kamarádkou máte pravdu. Zkusim to neřešit, ať si to každý děláme podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí. Ale stejně si myslím, že není kam spěchat :slight_smile:

Jo a musim se pochlubit. Přišly mi ještě z práce nějaký nečekaný korunky, tak jsem zainvestovala a koupila si brusle!!! Dneska večer jsem byla poprvé a ujela jsem pět kiláčků, jsem úplně vyřízená, ale tak nějak šťastná :slight_smile: Doufám, že mi to vydrží... to ježdění :grinning:
25. dub 2007 ve 21:48  • Odpověz
mě zase přišly asi tři maily typu:tohle je holčička,jsou jí dva roky,porazilo jí auto a potřebuje peníze na léčbu.S každého rozeslaného mailu bude mít x peněz tak to pošlete co nejvíce lidem..Je mi to vždycky líto,ale po pravdě tyhle maily nemám ráda a nevěřim jim.Doufám,že takhle někdo nevydělává na vymyšlenym neštěstí,toho se spousta lidí chytne.I když takhle na ulici když mě oslověj tak většinou nějakou tu kačku taky dám a nevim kam to jde.
25. dub 2007 ve 22:24  • Odpověz
Kamhajek, Ondra je chlapák :slight_smile:

já se dneska taky hnala do poradny a dr. si ji přešoupla na čtvrtek a ještě k tomu jen každý sudý týden :angry: už vidím tu narvanou čekárnu, i tak tam vždycky čekáme nehorázně dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže až za týden, to se možná překulíme přes těch 8 kilo :sweat_smile:

Jita, šikulky, ne že nám teď prchneš k bezplenkářkám :grinning: :grinning: :grinning:

já bych druhé dítko ráda objednala než mi skončí mateřská, to mi bude 35, tak není co odkládat :wink: i když... teď jsou "postarší" maminy v kurzu :grinning:
25. dub 2007 ve 23:30  • Odpověz
Prochi: mš doktor říkal, že kolem 70cm má hodně dětí až kolem roka. Já doufám, že teď už mi tolik neporoste, protože bych ho za chvíli neunesla :wink: .
Macejka: ty maily taky znám, ale úplně nejvíc mě štvou maily typu: pošli to dál jinak budeš mít smůlu a takové podobné.
26. dub 2007 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
včera večer jsem byla s kolegyněma z roboty na bowlingu :confused: no to jsem pořebovala, suprově jsem se odreagovala a měla jsem pak i výčitky páč jsem si ani jednou nevzpoměla na Kubíka a tatku :sweat_smile: . Už se těším na příště, je to bomba :wink:

Hnusácký maily mi taky chodily, pak jsem každýmu po lopatě řekla, že tavej humus nechci, páč pak nespím a mám klid :unamused:

kamhajek
Ondrovi malá gratulace :wink:

prochi
závidím brusličky :dizzy_face:

čekám na kámošku s kafíčkem a dortíčkem pa :slight_smile:
26. dub 2007 ve 13:37  • Odpověz
Ijetka: tak dortík a kávičku závidím :slight_smile:
26. dub 2007 ve 13:43  • Odpověz
No bylo stejně bezva jako včerejšek :slight_smile:
26. dub 2007 v 18:36  • Odpověz
Ahooj holky,
tak aby toho nebylo malo tak manzel a bratrankem preinstalovavali nas pocitac,a ten...jaksi nefunguje :angry: takze pisu od kamaradky

Dneska odjizdime na vikend do Ceskosaskeho Svycarska,uz se moc tesim,tak preju pekny vikend vsem!! :wink:
27. dub 2007 v 08:42  • Odpověz
Carodkaa: to znám, taky se to pořád jakoby vylepšuje a na mé soubory zapomena manžel zálohovat a já pak hry musím hrát od začátku. :angry:
27. dub 2007 v 10:09  • Odpověz
ijet,
to nemusíš mít špatné svědomí, takové odreagování svědčí, aby zas člověk načerpal síly, já zas chodím s kamarádkou plavat, a je to taky super!!

zevi,
neboj, to ještě hodně času uplyne, než budeme na nočník chodit vědomně, dnes jsem ji tam nechala ráno 10 min a nic, páč už měla potřebu i s bobkem vykonanou, hned co se probudila, tak jsem to nestihla :wink:
27. dub 2007 v 11:20  • Odpověz
Ijet: špatné svědomí neměj vůbec. Já jsem toho názoru, že odreagování potřebuje každý. Vždyť kdyby jsme se věnovali jen prckům, tak nám z toho za chvíli hrábne a zblbnem. :wink:
27. dub 2007 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.