• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahojky,
naštestí nejsme v nemocnici, dneska jsme konečně vyhráli nad horečkou a porazili jí.Ale byl to boj :frowning2: .
Doktorka nám připravila papíry do nemocnice na příjem, ale naštestí zbytečně.Dělali jí výtěr a výsledky budou do pátku.Doktorka má podezření na salmonelu, ale nevíme z čeho.Má přísnou dietu, ale stejně vůbec nic nechce jíst.Už třetí den.Dneska snědla už 5lžiček rýže s mrkví,aspoň :rolling_eyes: .
Museli jsme jí místo zábalů dávat pod studenou a vlažnou sprchu, to si dovedete představit jak vyváděla.A to jsme jí to dělali asi 10krát.
Mám něco na dehydrataci, zvracení, průjem a na teplotu.
Ještě, že to nejhorší je už za námi, měla jsem strašný strach.Byla strašně hodná, celý den jen ležela a občas usla.Neměla na nic sílu.
Teď uklízím a peru, máme všechno poblinkané a pokakané :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už třikrát jsme povlíkali postele, ale to nevadí, hlavně že jí je už líp.
19. pro 2007 v 15:47  • Odpověz
zevi,
tak to je moc fajn, že už je vám líp :slight_smile:

isacek,
ty horečky jsou fakt šílené, my jsme to zažili jednou a to za chvíli slezlo po podání čípku, nedokážu si představit takový hrozný boj s horečkou, no hlavně, že jste z nejhoršího venku a nemuseli jste do nemocnice, pozdravuj Natálku :slight_smile:
19. pro 2007 v 15:50  • Odpověz
Ahojda

já se patlám s těma oplatkama,už mám hotový jedno balení a došel mi krém tak musim udělat další,ale to nechám na večer.Krém je tak dobrej,že ho pořád užírám(možná proto tak rychle zmizel :sweat_smile: )

kam,jita

taky jsem slyšela,že umře Gita a navíc ta scénáristka co to píše taky přestane psát a bude to psát někdo jinej a prý se děj přesune z gyndy na chýru(jsem četla)

Jo a hlásim,že Natálce od Isačka klesla horečka,jsou doma tak snad už bude oki beruška.Ale průjmujou stále.
19. pro 2007 v 15:53  • Odpověz
Teď jsem dodělala poslední várku oplatek a jsem ko tak vás jdu jen pozdravit,ale koukám,že je tady stejnak ticho po pěšině :grinning:

isacek

Jaksi jsem si nevšimla,že už jsi psala,tak jsem taky holkám napsala,že už je Natálka lepší :wink: :grinning:

Takže dobrou noc :dizzy_face:
19. pro 2007 ve 23:33  • Odpověz
Čau holky, nestíhám, jen podávám info :wink:

Na socce jsem dneska byla, paní byla nadšená jak precizně mám vyplněné papíry, bo jsem ten rodičák měla vyplněný z netu, páč ten originál co poslali, jsem zdupala :sweat_smile: PPM jsem měla ANO a řekla mi, že je to správně, že to tak má být. Pak mě pochválila jaký mám v tomhle přehled, že spousta mamin vůbec neví o co go. No a papír o výši příjmů po mě nechtěla, i když jsem pro něho do práce dneska jela...každopádně mi vyšla PPM 445Kč na den, takže bych klidně mohla příští mateřskou na ty dva roky.... no a pak taky nechápala, jak mám naštudováno, když jsem ji řekla, že přinejhorším, když nestihnu druhou mateřskou v rámci té první, a nebudu mít odpracovaných těch 270 dní....tak napíšeme mateřskou na manžela, ten může i nadále chodit do práce za předpokladu, že dítě je v péči zletilé osoby (což budu já :sweat_smile: ), tudiž opět můžu zvolit dvouletou variantu, páč on má plat vyšší než já a nebo tříletou... for je v tom, že jinak kdyby byla mateřská psaná na mě, tak zaprvé bych neměla nárok na PPM a zadruhé automaticky pomalé čerpání.
Takže teď už neřeším, kdy bude nebo nebude druhé dítě a nechávám to koňovi :sweat_smile: ,

Jo a ještě jedna věc, automaticky zůstávám na MD 4 roky, páč kvůli těm 21 měsícům, které máme k 31.12. nemám možnost volby :sweat_smile: , ale oproti ostaním, mám výhodu, že 7600 budu brát do 36 měsíců a ne do 21 měsíců a pak 3800. No tak nevím, jak to udělám, ale aspoň vím, že druhé dítě nemusím stihnout do 3 let, ale do 4 a můžu tudiž chodit do práce na pár hodin co bude malá ve školce.

A teď jdu chrnět :slight_smile: tak papa a hezké sny
19. pro 2007 ve 23:43  • Odpověz
dashak,
takže vlastně když má tvůj muž vyšší plat, tak až to přepíšeš na něj, budeš mít vlastně i vyšší mateřskou vypočítávanou z jeho platu, že? :sweat_smile:
Což by asi nešlo u mého manži, když je OSVČ, že? :unamused:
20. pro 2007 v 10:12  • Odpověz
autor
nazdar tlachalky,
jsem včera nebyl u pc, vyběhávala jsem ježíška :o)) Dneska mně čeká kontrola na bulovce, tak jsem zvědavá, co mi řeknou.
Mně dala doktorka v pondělí antibiotika, ale naštěstí zabraly, malá je už taky o.k.

kam,
tak to máš dobý :o)) a hlášky s cáky, jsou super :o))

dashak,
no tak to je dobrý .. To kdybych taky mohla udělat, tak mám určo hoodně dobrou mateřskou.

Začínám balit a zítra vyrážíme směr slovensko. Od půlnoci se otevřou hranice, tak snad nebudeme muset nikde čekat.

racul,
no vidíš, a mně to tam právě opravila na ne. Vlastně mi přeopravila celý formulář.... Tak jsem si připadala jako debil :o((

isacek,
drzime palce, at je Naty lip. Posíláme pusu.
20. pro 2007 v 10:50  • Odpověz
Ahojky
isacku, chudák malá, moc držím palečky ať už je všechno za váma :wink:
Dáší, ten případ matek co nevědí o co jde je můj :grinning: já jsem totál mimóza, ale chválím tě :wink:
mapris, přejem příjemnou cestu :wink:
20. pro 2007 v 18:29  • Odpověz
Hele talchalky kdo nečučíte na ordinejš, ruce nahoru. No hlásím se jen já????
Jak na to můžete koukat, mě stáčí ukázky a mám dost, to Místo v životě je jiný kafe :grinning: :grinning: pa letím na Ulici :sweat_smile:
20. pro 2007 v 18:32  • Odpověz
Holky, no zas takový borec přes rodičáky nejsem :sweat_smile: , ale podstatou toho nároku na PPM je fakt, že se účastníte min. 270 dní v průběhu 2 let před porodem na nemocenském pojištění. Což se snad účastní i OSVČ ne? Jestli ne, tak mě opravte :sweat_smile:

Jiťo, jako teoreticky možná jo, to by musel manžel zajít k jejich účetní, aby mu tu denní částku na PPM spočítala. Páč on má sice měsíční základ vyšší než já, ale mně se do toho započítávaly i bonusy, které byly 3,5 násobek platu, takže to taky hodilo pěknou sumičku. Mně jde hlavně o to, že když bych prostě nastoupila do práce a otěhotněla dřív, než si odpracuju těch 270 dní, tak abych o tu mateřskou nepřišla a hlavně, abych nemusela brát to pomalé čerpání :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale vzhledem k tomu, že mám tu rodičovskou naordinovanou na 4 roky, tak buď se rozhodnu, až ji budou 3, že ten rodičák ukončím a půjdu do práce a nebo můžu začít pracovat na mimi později, třeba za rok na vánoce :sweat_smile: a jako těhule budu moct chodit do práce jen tak na pár hodinek vypomáhat, zatímco bude malá na 4 hoďky ve školce.

Jinak krásná mateřská - funguje to na stejném principu jako nemocenská...teda když pominu, že dávky NP jsou vystupňované (byly nějaké změny, tak nevím jestli to napíšu dobře, ale to není podstatné) - první 3 dny je 0, dalších 14 dní 69% z 90% záklladu mzdy a zbytek dní 69% ze 100% základu mzdy a takhle to už pak pokračuje - z toho plyne, že čím delší nemocenská tím líp :sweat_smile:, páč se platí za každý kalendářní den tzn. za 30-31 dní, kdežto pracovních dní je cca 20-22... no proč to říkám....já byla na nemocenské od asi 5tt, první měsíc jsem byla trošku tratná ale další měsíce jsem měla asi o 700 méně než čistý příjem, kdybych chodila do práce, takže jsem se už pak zbytečně do práce nedrala :sweat_smile: Taky je tam strop, takže ta denní dávka je omezená, částkou si nejsem jistá, ale myslím že 480 kč na den a stejně je to i u mateřské, takže i kdyby váš manžel měl čistý příjem 30 tisíc, pro vás z toho plyne ta stropová částka.

Holky a koukaly jste včera na letiště? :grinning: Já jsem nechápala, jak to tvůrci zakončili, všichni tam odrodili a další otěhotněli, no komedie :sweat_smile: Asi taky podlehli babyboomu :sweat_smile:
20. pro 2007 v 19:28  • Odpověz
jé, ještě se hlásím, já na ordinejšn nečučím, já jsem věrná VKV :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když je to taky přitažené za vlasy, ale už na to čumím od roku 2004, tak zůstávám věrná :sweat_smile: Ordinaci sleduju jen v reklamě a pak chvíli běží po skončení VKV, a myslím, že to stačí :sweat_smile:
20. pro 2007 v 19:30  • Odpověz
Ty voje Dáší si vodevři poradnu :grinning: a VKV jsou taky... :grinning: ještě, že mi dávají Poirota, já ho minuju :sweat_smile: jo ještě ti chci pochválit kultůrní vložku, super :grinning:
20. pro 2007 v 19:44  • Odpověz
ijet,
mě stáčí zase místo v životě :grinning: Seroš jako seroš :grinning: Snad jen hraběnky jsou jiný, normální, jak píše racul :sweat_smile:

Je to tak, jak píše dashak. Křehké vztahy jsou pro mě taky absolutní hovadina prvního stupně, ale když je na to člověk zvyklý už tak dlouho, tak si u toho fakt odpočine :slight_smile:
20. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz
Oki ale Hraběnky jsou alespoň z reálu, kdežto když vidím Mázla v kulisách tak bych brčela, to stejný je u Rubešů :grinning: :grinning:
20. pro 2007 ve 21:04  • Odpověz
Tak VKV jsou kapitola sama pro sebe, trapnost až na půdu, ale při troše dobré vůli se dá koukat na vše a kór když je člověk zvyklí. Ordinaci si nahrávám a mám to běhen dne puštění jako kulisu při práci a hraní si s Ondrou. Pro mě je nejlepší seriál z toho co teď dávají Kriminálka Las Vegas. Sice někdy pro otrlé, ale aspoň se tam něco děje.

Dáši: koukám jak máš zmáknutý různé dávky, to pro mě je to španělská vesnice.
20. pro 2007 ve 21:12  • Odpověz
achjo,
já jsem zvědavá, kolik letos stihnu pohádek, ne že bych měla fofry, ale když budu mít puštěnou telku, tak to Maru bude svádět na to taky občas koukat, a já nechci, aby si zatím kazila oči a na telku se dívala, stačí bohatě, když ji pouštíme večer třeba před zprávama a občas na ni hledí, asi jsem blbá nebo co, ale fakt se chci televize zatím varovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2007 ve 22:08  • Odpověz
Holky, tak já se bez mučení přiznávám, že čučim na Ordinejšen. Je to už taková krávovina přehnaná, že to ani možný není, ale člověk u toho nemusí přemýšlet, vypnu si a jen se vezu. Hraběnky se mi ale zalíbily, na ty koukám ráda.

Dáši, já jsem to teda ještě moc nestudovala, ale tu nemocenskou teď pěkně zkrouhli. První tři dny zadara, to je jasný, ale pak celý první měsíc jen 60%, až následující měsíc snad 69%, ale už to nevim jistě. Každopádně mě nemocenská loni vyšla taky pěkná, ca. 13.000, možná víc. Ale teď jak to zkrouhli, tak může být maxim. myslim 10500,-, což je dost rozdíl. Zkusim najít ten článek, bylo to tam celkem dobře vysvětlený.

O tý mateřský, že bysme to kdyžtak napsali na manžu, jsem taky četla. Jen nevím, jak by to bylo s mojí prací, za předpokladu, že by mi byli ochotni dál držet místo. Tak jestli bych šla na nějaký neplacený volno?? nebo nevim. Ale to by určitě poradila mzdovka. Každopádně je to taky varianta.
20. pro 2007 ve 22:11  • Odpověz
Kurňa, my to tady spadlo...

jsem vám chtěla ještě napsat, že jsme si dneska přivezli z Aska konečně skříň. Objednací lhůta byl 8-10 týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dočkali jsme se. Je to velká šatní skříň do ložnice, úplně krásná, prostorná, se zrcadlama... prostě bóóóžííí. Už se nemůžu dočkat zítřka, až vzbudím manžu po noční, tak se vrhnem na stavění. Jupíčko, mám hroznou radost :dizzy_face:

Jíťo, našeho malýho telka vůbec nezajímá. Je hrozně aktivní, neposedí, nepostojí, furt někde lítá, šplhá, leze (prostě normální dítě :grinning: ) a telka si může hrát jak chce. Né teda, že by furt běžela. Ale dojala mě známá, když vyprávěla, kolik nakoupili malý (téměř stejně stará jako my) DVD pohádek k Vánocům a že od ní bude aspoň chvilku klid. To bych v životě nedovolila! A jiná známá koupili tříletýmu (fakt nekecám!!!) dítěti k Ježíšku telku do pokojíčku! To je fakt hrozný. Takže Jíťo klid, pusť si v klidu pohádky, mezi tím choďte na procházky (což stejně budete :wink: ) a nestresuj se sem tam podíváním :wink: My tady přece všichni víme, jaký jsme krkavčí matky, co chudákům dětem nepovolí ani páreček a koukání na telku už vůbec ne! Fuj, sociálku na nás :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2007 ve 22:34  • Odpověz
tady by měl být ten článek o nemocenské http://www.novinky.cz/clanek/129179-za-mesic-nemoci-dostanou-lide-az-o-2627-kc-mene.html
je teda jasný, že čím dýl člověk bude marod, tím na tom bude postupně líp, ale za ten první měsíc je to pěkně zkrouhlý. Copak když je někdo doma dlouhodobě, jako třeba na rizikovce, tak ještě OKi, ale když to člověka zkolí, tak buď bude dál chodit do práce a nakazí všechny okolo, nebo si radši vezme dovolenou, která ale není nafukovací. Navíc my jsme v naší práci, když jsme měli 100% docházku dostávali 1000,- navíc, jak šel ale člověk 1x k doktorovi, tak nic a ještě mínus prémie., který byly 45%, takže člověk si to dvakrát rozmyslel, jestli vůbec být marod. Já byla za pět let dvakrát :confused:
20. pro 2007 ve 22:44  • Odpověz
Prochi, ta nemocenská je určitě jinak, já vím, že ty první tři dny je 0 a zbytek nevím jak zkrouhli... dříve byly první 3 dny 25% a pak těch 69% z 90% a 69% ze 100% a teď ty změny nevím, jen že není už ani těch blbých 25% ty první tři dny. Prostě se snaží odrbat kde můžou... Přitom tenhle systém podporuje dlouhodobé nemocenské a takoví co jsou jen nachlazení a vzali by si st,čt,pá nemocenskou + so, ne, aby se vyleželi, tak dostanou prd, takže si chudáci berou většinou dovolenou. Hlavně že si platí nemocenské pojištění ne :angry:

Ohledně držení místa,nevím jak to je :confused:
20. pro 2007 ve 22:45  • Odpověz
Jo a jak se bavíte o té televizi.... tak malá má šílenou závislost... první co volá když se probudí je nočnika, maminko nočnika, pak mliko a nakonec krteka :sweat_smile: Krtek u nás jede celý den a mně už z něho hrabe. Nic jiného ji nebere jen krtek. A večer se rozčilovala, když jsem chtěla koukat na ulici, že není krtek :sweat_smile:
20. pro 2007 ve 22:48  • Odpověz
Dobrý večer, já prostě nesnídám, nesvačím,já to prostě nestačím :grinning:

Isaček- tak hlavně ať už jste v pořádku :sunglasses:

Macej- jaké to patláš oplatky ??

Já jsem se letos opravdu překonala, s tím pečením. Ještě ted patlám lanýžky, dělala jsem je loni, bylo to úžasný. A jestli to zase všechno sama spořádám, to bude krásná postavička po vánocích :stuck_out_tongue_closed_eyes:

S těma seriálama jsme na tom asi stejně. Prostě večer se bedna zapne, a tak nějak kolem toho člověk dělá dalších tisíc věcí. Ale u těhle seriálů stačí vidět kousek a hned je člověk v obraze :grinning: Já jsem teda staromilec, mám ráda třeba F L Věka nebo Vlak dětsví a naděje, ale neukamenujte mě tady :grinning: . A třeba u Lotranda a Zubajdy skoro vždycky u závěrečné písničky bulím :sweat_smile:

jito- s tv souhlasím s prochi, když se prcek občas jukne na pohádku, myslím, že mu to neuškodí. Našeho Kubíka naštěstí taky TV zatím nezajímá, sice občas jukne, co se tam děje, ale déle na ni nikdy nekouká, taky to nechci. Ale třeba krtečka už bych mu pustila. :wink:
20. pro 2007 ve 22:52  • Odpověz
Jé tak ten článek si přečtu někdy přes den, dneska mám z krtka a pečení slavných pařížských rohlíčků vygumovaný mozek :sweat_smile:

U nás v práci teď nově zavedli sick days - pro lidi, kteří v daném období - teď nevím jestli je to půlrok nebo rok, nebudou mít nemocenskou, dostanou nějaké dny navíc, je to až 5 dnů, ale zas je to nějak odstupňované nebo se to nějak načítá, to nevím. Ale je to fakt super nápad a kompenzuje to trochu dovolenou, která byla u nás v práci jen ta základní 20 dní
20. pro 2007 ve 22:53  • Odpověz
Ajoooooj racul :wink:
já mám telku zapnutou jako kulisu, ale Kubu taky moc nebere. Jednou ale zabodoval, já myla nádobí a dítě ticho jdu doobýváku a on koukal na kulábr :grinning: tak, já že mu pustím něco lepšího, dala jsem mu tam krtka a bylo po koukání.
Na pečení už prdím, máme toho dost ale troje jsem vypustila :frowning2:
20. pro 2007 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holkyy mojee,jsem naka furt rozlitana,porad neco vyrizujem ze nemam ani cas prijit sem mezi vas :frowning2: zitra jdem prehlasit plyn a elektrinu a uz to snad bude vsechno :astonished: at zije vanocni pohoda :sweat_smile: :fearful:

no k serialum se priznam ze me neberou zadny ani ordinace,ta tak chvilku jen ze zacatku,ted uz je to desna kravina a ulice,letiste a pod znam akorat podle nazvu..prijde mi to jako ztrata casu ma to 1000 dilu a kdyz se mesic nekoukam nic se nezmeni :sweat_smile:
jediny na co se da koukat a bavi me je Ally McBeal to je super svizny,vtipny,a docela byly fajn zoufaly manzelky a Pratele :slight_smile:

jeste nas Tada a tv..zajima ho moc..,rano snida u kouzelny skolky,ja se aspon stihnu v klidu dat kafe a najist,a pak sem tam pustime Vcely medvidky,ty zboznuje silene,uz kdyz slysi tu melodii,tak se desne raduje a tanci a pak cuci,trva to 10 min to jeste jde a vydrzi teda bez mrknuti oka a pak chce vzdycky jeste,tak to vypnu a reknu ze byly unaveny a sly hajat :grinning: no a on bezreci zamava tmavy obrazovce a je to

ijet na peceni jsem se vyprdla davno mam 5 druhu,,,stacii :sweat_smile: ,aspon nebudem tolik zraaat :grinning:

pa pa jdu do hajan :confused: :grinning:
21. pro 2007 v 00:08  • Odpověz
Tak já se taky hlásím, že na ordinaci nekoukám :slight_smile: .Vlastně nekoukám na žádné tyhle seriály.
Malá chodí pozdě spát, takže není čas a večery musíme věnovat jí:o)).

Jinak máme výsledky a salmonela to není, ale nějaká jiná podobné bakterie.
Takže mám stále přísnou dietu a dlouho mít bude, takže žádné vánoční mlsání :frowning2: .
Je mi ji líto, začíná se nám strácet před očima jak už pátý den témeř nic nejedla, takovou dietu bych potřebovala
já a néééé malá :grinning: ....Ale naštestí je bez teplot a zvracení, akorát mi teď spinká přes den dvakrát denně, jak nejí tak je zesláblá a je více unavená.Dneska nám už doktorka dovolila aspoň mlíko, ale bebu 3 s bifidusem.Tak snad ji to bude chutnat, je totiž neštastná, že ji nedám mlíčko.
holky asi s tímto nemáte někdo zkušenost, co??Doktorka říkala, že nesmím udělat chybu v dietní stravě, ale já vůbec nevím co ji mám teď dávat.Přece nebude jíst měsíc jen brambory a rýži :astonished: ...
Říkala, že ani banán ne, a když tak jedině smíchaný se smectou ani piškoty ne.A k pití obyčejný čaj, hodně sladký, ale to mi malá nechce páč na to neni zvyklá.Hodně sladký nemá ráda.

Jo a k televizi, to je teda závislák.Celý den nám běží minimax a miluje kouzelnou školku, konkrétně Františka, ale Julie ji nebaví :grinning: .Vím, že to asi není dobré, ale jsou horší věci a určitě ji včas od toho odnaučíme.A krtečka ji na dvd pouštím taky a mám ho moc ráda, dokonce se ho snaží napodobovat.A když třeba cvičí děti a dáda v kouz.školce tak malá se pokouší taky :sweat_smile: , je to prča.
21. pro 2007 ve 12:49  • Odpověz
jo, ještě něco.Je to super, jsou kouzelný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

http://www.tvorime.cz/Data/files/vlci/vanoce.swf
21. pro 2007 ve 12:53  • Odpověz
Isacek: Ty soby jsou super. Chudínek malá a vi se kde to chytla?

Tak Ondru pohádky nezajímají, většinou na telku mrkne, když tam jede nějaké reklama. Vede vánoční kofola, a pak ta reklama na myslím Oskara, jak tam ta kozatice v červených šatech meje obrazovku zevntiř, holt se potatil :angry: . Když pustím mimimax, berou ho jen ty písničky na začátku pohádek, to tancuje, ale na telku moc nekouká. Takže MTV to jistí, Ondra a já tancujeme a oba jsme spokojený.

Racul: rozhodně tě nebudeme kamenovat za F.L:Věka a Vlak dětství, oba to jsou kvalitní seriály. Lotrando a Zubejda je hezká pohádka, hlavně ty písničky. Já se musím přiznat, já ty klasický pohádky jako je Pyšná princezna a spol. moc nemusím. Raději mám třeba Ať žijí duchová a tak.
21. pro 2007 ve 13:39  • Odpověz
Jé koukám, že je dneska Natálie, tak za mě a Ondru Išáčku malé přejeme vše nejlepší a hlavně to zdravíčko :wink:
21. pro 2007 ve 13:43  • Odpověz
autor
isacek,
a to nesmi mala ani druhy den stary pecivo? Treba rohlik a tak, to se vetsinou detem davalo pri prujmu a zvraceni. Tak ji ten caj zkus tolik nesladit. Jo a zkus se zeptat, jestli bys ji nemohla davat bezlaktosovy mliko - ja ho davala pri prujmu, nestle ma all 110 a nutrilon snad low lactose. To by ji vadit nemelo, a Terce docel chutnalo...
tak at jste brzo fit.

Jinak jsem vcera byla u doktora s tou nohou ..... :angry: :unamused:
Kriize. Lekar mne vytocil. Kdyz jsem mu ukazala nohu, tak mi rekl, ze se s tim neda nic delat a jestli to pry nemam od bot - tak jsem mu rekla, ze od bot opravdu ne, protoze mam usity novy a nechala jsem si je kvuli tomuto problemu upravit. Tak mi rekl, ze se mam 3.1. zastavit a predbezne jsme se domluvili na 11.1. na plastickou operaci . Pravdepodobne budu v nemocnici "snad" kratce jako pri tom prvnim zakroku, otazka je, aby se to hojilo. Takze hledani pani nebo slecny na hlidani pokracuje.... Asi pojedu na par dni k nasim, ale tam je dost lidi, takze uvidime. Pokusime se to s manzelem nejak skloubit, aby mohl zase pracovat s domova, tentokrat s notebookem, protoze si vozil svuj pc z prace a bylo to dost na palici. A nebo by chodil na odpoledne. No a pokud by vsechno selhalo, tak se nabidla babicka ze slovenska. Takze uvidime ... Predse jenom bych radsi byla doma v Praze, ale uvidime. Kazdopadne mne to stve. S tou operaci jsem pocitala, ale nejak se bojim vic a pri predstave, ze zase budemem muset absolvovat to kolecko znova se mi chce brecet ... Pokud se ta operace nepovede, jsem rozhodnuta zazalovat tu doktorku, ktera mi tam tu "hezkou velkou" diru vystrihla ...
21. pro 2007 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.