• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky :slight_smile:
teda maprísku je mi tě moc líto a buď statečná holka :slight_smile: zmáknete to, hlavně jak píšeš aby se to hojilo, teď si tím nekaž svátky, jů???!!!
isacku, to je fajn, že je vám líp a nemáte salmolku, každopádně prdelku cpi dietama (chudák) ať je pokoj, já to moc neporadím, jenom jsem koukala že nesmíte banán :confused: tak co vařenou mrkev??? No každopádně to bude krutý :frowning2: posíláme velikou pusinku k svátečku :astonished: to je ona :astonished: :grinning:
Jinak ti dávám za pravdu, s tím, že jsou horší věci něž tv :wink:
Soby jsou oužasný, holky já jsem lítostivej magor, hned mi slzej očka jako u sobů :cry: och ty svátky :grinning:

Od 19ti jdu bumbat, dám si lahev vínka a tradá :sweat_smile: máme mechceche z práce, 2 kilča jsme zhubla, včera jsem si obarvila odrost a jsem čupr kus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak budou čučet :confused:
21. pro 2007 v 17:15  • Odpověz
Mapris: tak to je mi moc líto s tou nožkou :frowning2: . Ale určitě to zvládnete, Ijet má pravdu, snaž se na to nemyslet.

Ijet: tak to budeš kóča :wink:
21. pro 2007 ve 20:06  • Odpověz
isaček- tak to je tedy přísná dieta :unamused:
Většinou je banán dovolený, prý staví. Taky bohužel neporadím víc než tu spíš rozvařenou rýži a pečivo. Tak se držte :wink:
21. pro 2007 ve 20:38  • Odpověz
autor
Isacek,
taky se dodatecne pripojujeme ke gratulaci, hlavne, ze jsem na to cucela do kalendare a rikala jsem si, ze na to nesmim zapomenout. Hlavne zdravicko a at je Natalce lip.
Ta mrkev neni spatny napad, ale nemusi pomoct. Zku se zeptat na to bezlactosove mleko, to by snad mohla.
21. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky holčiny

isacek

také přejeme Natálce vše nej nej k svátku a hlavně ať jste brzo fit :wink:

Teda já se taky divim,že Natálka nemůže banán,vždyť ten je dietní a bílý rohlíky taky.Teda isacku asi ti taky moc neporadim,vim,že je na dietku rýže,mrkev,brambory a snad i piškoty,ale ty malá asi nemůže,protože je v nich vajíčko :unamused:
Brala jsem si od dr z čekárny papír na kterém byla napsaná strava při průjmech,ale ať hledám jak hledám,nemůžu ho najít,nevim jestli jsem to s něčim nevyhodila :unamused: :angry:

Co se týká seriálů tak já taky spíš čučim na VKV i když je to stejná blbost jako ordinace a všechny ostatní.Ale nenechám si ujít Ztracený, a zoufalky manželky jsem taky mohla.A někdy mě baví i kriminálka miami(ale jinak na seriály nekoukám :sweat_smile: )

No a Fíla na tv moc nekouká,nějak ho to nezajímá,teda na co kouká to je reklama na seznam,tam jsou miminka a to se mu líbí,směje se a ukazuje na telku,ono vůbec znělka reklamy jako takový je pro děti nějaká hypnotická se mi zdá :grinning:
Já občas kupuju i dvd pohádek co jsou v novinách,ale spíš to nechám až bude F starší.Pustila jsem mu třeba jen počkej zajíci,ale koukal asi půl minuty a pak se zvednul a dělal tisíc jinejch věcí,on chvilku neposedí...

mapris

s nohou samí starosti,to je mi líto,snad už budeš mít po plastice klídek :wink:

raculka

jsou to takový nepeč.sušenky,čoko krémík a suchý kulatý(karlovarský) oplatky,je to moc dobrý,recept mi dala kamarádka.Kdybys chtěla recept,písnu ti ho :wink:

Jo a předevčírem jsem vyndala z kočáru fusak,rozčilovalo mě jak v něm malej klouže,ten fusak je z takovýho jakoby šusťáku a v těch golfkách klouže i když je propletenej pásama takže jsem zase zapla nánožník a přikrejvám malýho dekou jako předtim :sweat_smile:
22. pro 2007 v 00:25  • Odpověz
ahoj kozenky kecalky,

téééda ijet,
já bejt chlap, tak se neudržím :grinning: :grinning: :slight_smile: To je dobře, že se cítíš fajn :sweat_smile:

mapriskku,
to je mi moc líto s tou nohou, ale já vím, z vlastní zkušenosti,že doktoři zapinkají strašnou spoustu závažných věcí, jsou to prostě hajdaláci :angry: Přeji aby to dopadlo co nejlíp :wink:

K té televizi, Maruš se ještě nedívala jako na nějaký pořad, to by ji asi nebavilo, jen občas shlédne kousek večerníčku, taky u toho nevydrží sedět a koukat. Což je dobře, v dnešní době, kdy jsou děti závislé akorát na PC a televizi, blééééé :unamused:
No možná Maru nebude jinačí, ale budeme se snažit, když vidím mého synovce, jak veškerý volný čas tráví u PC u her, tak bych ho nakopla do zadku, ale hlavní vina je samozřejmě na rodičích, jak si dítě naučí, tak je :wink:

Jinak mám taky fofry, včera i dnes jdu zpívat, během dneška musím plnit cukroví a chci se pokusit o vánočku, tak uvidíme, co zvládnu.
Dělala jsem tu střechu z Bebe sušenek, jsou na ni bomba ohlasy, tak se na ni moc těším, ach jo, to zas budu jako stále se zvětšující soudek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Už mě nic nezachrání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

isacek,
kurňa bacil jeden, chuděrka malinkatá, na dietě, já nemám zkušenost s touto dietou, ale není to příjemný, já vím, tak to vydržte, aby bylo zase líp a byli jste v pořádku :slight_smile:
22. pro 2007 v 09:17  • Odpověz
Holky Naty děkuje za přáníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak k té dietě, mrkev ji taky dávám, včera jsem ji dala k snídani suchý chleba, piškoty by neměla, taky může nastrouhané jablíčko a jak píše Racul rozvařenou rýži, všechno musí mít buď nastrouhané nebo rozpatlané, aby to lépe trávila.Nemůžem před ní vůbec nic jíst ani dávat na stůl, ona hned chodí a otvírá pusinku, je to roztomilý, ale zároveň smutný :frowning2: .....

mapris, dneska jsme ji dala bebu 3 bifidus, to mi doktorka dovolila.Na to mlíko co píšeš už se nemám kde zeptat, páč doktorka tam bude až 2.ledna a to máme další kontrolu a další výtěry.Ale děkuji za tip :slight_smile: .
22. pro 2007 v 10:45  • Odpověz
mapris,
jinak sampzřejmě ti také přejem, aby se nožka konečně uzdravila a měla jsi už konečně klid.
22. pro 2007 v 10:47  • Odpověz
isacek,
i když vlastně s tou dietou jsem si vzpomněla, jak trpěla malá průjmy, to jsme museli taky držet měsíc dietu, a vím, že to bylo šílené, taková chudá jednotvárná strava :unamused:
22. pro 2007 ve 12:12  • Odpověz
autor
nazdarek holky,
tak si ted uzivam chvilku klidu, kdy babicka vyrazila s Terkou do ulic :slight_smile: . Budete nektera na stedry den davat diteti k veceri rybu? Nebo zkousela jste to uz nektera?
Ja mam uz druhou "krizovou" noc. Musim se stehovat k Terce do pokoje. Vcera rano, kdy jsme dorazili a dneska o 1ny hodine. Dostala sice mliko, ale nevim, jestli ji bolelo brisko nebo co. Dost prdela a furt brecela, a nebo jestli zuby, fakt nevim :unamused: .
Jinak dietni stravu bych potrebovala jako sul. Teda uz ted musim vydrzet do nedele a nedat si vino - kvuli antibiotikum. Musim se drzet, protoze tady s dedou vzdycky popijime o106. A ted furt chodim na cukrovi, co jsem upekla ja a na tu krabici, co jsem dovezla od nasich :angry: :angry: . Bude odtucnovacka :grinning: :grinning: .
22. pro 2007 v 17:15  • Odpověz
Mapris: a není to změnou prostředí, že malá špatně spí?
22. pro 2007 ve 20:08  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1013501&vReferer=

Holky krásně si ty vánoční svátky užijte, ve zdraví přežijte a Nového roku dožijte :slight_smile: :wink:
22. pro 2007 ve 23:16  • Odpověz
isacek

to je moc pěkný přání :grinning:

tak já už to nevydržela a dneska ozdobila stromeček,před chvílí jsem skončila.jsem zvědavá jak na něj bude Fík koukat,je malej tak ho máme v obýváku na stole.
Zítra pojedu k našim pomoct mamce se salátem,děláme ho dohromady,mňam,už se těšim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přítele nechám doma,bohužel ho taky dopadl nějakej bacil a od středy je mu blbě,kašle,rýma,má atb tak jen doufám,že to neprskne na Fíka,to už bych nechtěla bejt zase zavřená doma,hlavně pro F je to hrozný.

mapris

já dávám F rybu tak jednou týdně nebo se aspoň snažim.Buď dělám rybí polívku nebo filé s brambůrkama,ale polívka mu šmakuje víc.No a na Štědrovečerní večeři mu dám salát nebo spíš jen brambory se zeleninou a upeču mu přírodní rybu s krůtim řízečkem,snad mu bude chutnat,uvidíme :wink:
23. pro 2007 v 00:03  • Odpověz
ahojky, po delší době su tu :sweat_smile:

nestííííhám, ale absolutně nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: malého viróza i horečky jsou naštěstí pryč, stolička už na nás z pusy kouká celá, tak snad bude chvilku klídek, než se bude drat na svět další keláň :unamused:
zato já byla na umření, rýmu jsem samozřejmě chytla od prcka, spotřebovala jsem asi metrák kapesníků, tak manža malému vysvětloval, že budou muset maminku asi u babi a dědy reklamovat, páč teče :sweat_smile:

cukroví mám nakonec i s nepečeným 15 druhů :confused: ale do toho započítávám kamarádčiny báječné, úžasně nazdobené perníčky a tchýniny pracny, ty jsem čenžla za vanilkáče a taky rafaelo, které je ještě na misce v ledničce a nevím kdy ho ušůlám (teď už 100% ne) a pařížské rohlíčky taky ještě nejsou nazdobené, jak jsem měla toho bacila, tak na to nebyla energie a manža si bral ty spodní korpusky na mlsání do práce, tak počítám už jen s poloviční dávkou krému :sweat_smile:

k štědrovečerní véči malému udělám filátko na másle, kupuju pangasiuse (nebo jak se ty potvory jmenují :sweat_smile: ) nejsou zrovna levné, ale zaručeně bez kostí a salát mu udělám spešl buď s jogurtem nebo zakysankou :wink:

my a telka: speciélně prckovi zatím nic nepouštíme, akorát mrknem na večerníčka (někdy ho zaujme, jindy ne) ale nejvíc ho baví, když mu na dobrou noc všichni máváme a voláme ahóóóój večerníčkůůů :grinning: :grinning: a miluje reklamu na vodafon, prostě ovečky jsou srdcová záležitost, to hned upozorňuje, že je tam bééééé (i když je třeba puštěný teletext a slyší jen znělku :sweat_smile: )

ještě opožděné přáníčko Natálce a hlavně ať je brzo zdravučká :slight_smile:

tak a můžu do hajan :wink:
byli jsme dnes na mecheche od manži z práce, tak jsem před půlnocí prchla a taťku tam zanechala, páč jsem si nebyla jistá jak bude dítko spát a taky že byl čilý jak rybička, protože prý usnul sotva jsme odešli a v devět byl vyhajaný do růžova, tak se mi se sladkým mami pověsil na krk a vzápětí mi podával na klín polštářek a hlásil ham, ham :grinning: :grinning:

a to už je vážně vše :wink:
23. pro 2007 v 01:49  • Odpověz
vlastně není :wink:

protože nevím, kdy se tady příště ukážu, tak už vám všem chci popřát klidné a spokojeně prožité Vánoce, pohodu u stromečku a rozzářené očička vašich dětiček (to bude určitě ten nejkrásnější dárek :dizzy_face: ) mějte se moc a moc hezky a v albíčku máte přáníčko :wink:
23. pro 2007 v 01:56  • Odpověz
23. pro 2007 ve 12:22  • Odpověz
Jelikož nejsem tak šikovná jako vy holky, zkouším něco jiného

http://www.dama.cz/pohlednice/pohlednice.php?id=4796048
23. pro 2007 ve 13:37  • Odpověz
Holky ze srazíku je mi blbě ještě teď, jsem vostuda, bo jsem dorazila dom ve 4ráno, ještě že mám super manžela a že měla mamka volno, bo jsme u ní strávili celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: už nikdy nebudu pít :pensive:
Salátek mám hotový a pořád chodím chutnat :grinning: a malýmu jsem udělala s jogurtem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2007 ve 13:41  • Odpověz
Ty vaše fotečky nemají chybu, inu když jsou krásný děti a čikovný maminky, tak jde všechno :grinning:
23. pro 2007 ve 14:04  • Odpověz
ijet,
tak tohle vánoční přání s chlapama znám, dokonce u nás v práci udělal počítačový expert kámošce fotomontáž, že z jednoho chlapa udělal právě tu kámošku jako v plavkách mezi těma chlapama a bylo to moc super :wink:
23. pro 2007 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Jsem tu jen na skok, ještě mě čeká trošku poklidit, zabalit dárky, udělat salát.......... :confused: Přáníčka máte opravdu kouzelná.
I já všem přeji krásné a pohodové vánoce a v novém roce hlavně hodně zdravíčka a radosti s těmi našimi zlatíčky :wink:

macej- ty máš taky fusak od emitexu ? Já jsem ho nakonec objednala, jsem s ním spokojená, ale je fakt, že v pegáčích mi taky pořád leze dolů a rozčiluje mně to.Pásy nejsou moc dlouhé, takže extra připevnit nejde. Ale stejně mi to zatím vyhovuje víc, než nánožník a deka, takhle má aspoň schované ruce. :wink:
Ten receptík vypadá zajímavě.To jsou velké oplatky ? No letos už nic dělat nebudu, ale klidně ho hoď do receptíků nebo mi ho pošli, ojuknu to a zkusím třeba jindy. Díky :wink:

Ještě k cukroví-tak nakonec mám asi ,,jenom" 8 druhů- na můj vkus dost, když jsem nechtěla vůbec péct :grinning: . Většinou jsem zkoušela nové recepty, až to otestují známí a jestli něco zachutná, hodila bych receptíky. Budu ráda, když vy taky :wink:

Ryba- já taky už dala fílé, ale smaženého kapra mu dávat nebudu.Já ho taky nemusím, dám si kuřecí smaž řízek, jemu udělám přírodní. A salátek taky odlehčený s jogurtem, jsem zvědavá, jeslti bude šmakovat.Holky, co já si vyslechla od tchánovců,že nechci dát kapra, to je děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem zvědavec- co dáváte do salátu ?? Každá rodina má jiné chutě, tak mě to docela zajímá, co tam dáváte.:wink:

ijet- super, že sis užila...snad ti bude brzo dobře :grinning: Já si taky vždycky říkám, že už nikdy nebudu pít, ale nikdy neříkej nikdy :grinning: . No ale jelikož pořád ráno kojím, tak si zatím dám jen tak sklenku symbolicky. Až přestanu kojit, tak to zase rozjedu :grinning: . No jedině kdybych zase byla brzy těhu, tak mám zase utrum :sweat_smile:

Tak zase letím něco dělat, papa.
23. pro 2007 ve 14:48  • Odpověz
fusak - taky jsem myslela, že budu kupovat nový, ale nakonec jsem vytáhla z loňska, co měla jako mimčo a je jí akorát, máme ten klasický, podědila jsem starší s tím beránkem a musím říct, že je jí akorát, když sedí v kočárku, tak má tu zadní část až ke krku, takže jsem ráda,že nemusím kupovat nějaký větší :wink:
23. pro 2007 ve 14:53  • Odpověz
Jinak já nadšená, že budu dělat letos poprvé vánočku, těsto v pekárně vykynuté a já blbec čučím na chodbu, že se mi tam chladí máslo a já ho tam nedala :angry: :angry:
Tak jsem ho zapíchala do toho těsta, které jsem dala do formy na bábovku :grinning: , dělala to tak babička a dobrý.....
...a fakt nevím, co z toho vyleze :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

papa
23. pro 2007 ve 14:54  • Odpověz
racul, na tchánovce se vyprdni tahle generace je vždycky chytřejší :grinning: už jsem to tu psala co dávám do salátu, ale písnu to zas: bramble, vejce, okurky, cibule, hrášek, salám, vařenou mrkev (aby byl barevný)majolku, hořčici a krapet tatarky, ten dnešní jsem ani nesolilla.
fusak máme taky z loňska a taky s beránkem, je super a hlavně ušetřený penízky a když mu je....na co nový :wink:
Teda Jitu, šikulko péct vánočku :confused: my jí ani nekupujeme :grinning:
Malý dotázek: určitě děláte chlebsoně, nebo jednohouby (my nenažraný oboje) jaký děláte pomazánky???
23. pro 2007 ve 20:42  • Odpověz
Čau holky, mám zrovna chviličku, tak se aspoň připojim s přáním krásných svátků. Užijte si to s dětičkama do sytosti, prďte na tcháňata a jim podobýn chytrákům a všechno si udělejte podle sebe.
My jsme dneska tchánovce už odbyli, jsem ráda, protože z nich mám vždycky žaludek na vodě měsíc dopředu. Nakonec jsme tam byli ani né hodinu a stačilo... Pak jsme šli k mojí babičce a dědovi, scházíme se u nich vždycky 23. celá rodina, bylo nás asi šestnáct a bylo to jako vždy úžasný, jsem tak ráda, že je ještě mám. K tomu malej je jejich první a zatím jedinej pravnouček, tak si ho moc užívají.
Tak se jdu svalit k manžílkovi na gauč, zapálili jsme čtvrtou svíčku na adv. věnci, čajový svíčky, ozdobili jsme stromek, no je to krása.
Tak si to hezky a ve zdraví užijte. Papa M.
23. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem taky vytvořila přáníčko, ale předem upozorňuji na to, že je obyč, ale zase od srdce :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=1014321&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Salát: dávám cibuly, mrkev, hrášek, okurku, párek, vejce, majolku, hořtice, trochu olivového oleje a samozřejmě brambory :grinning: . takže vlstně to co dává Ijet.

Už mám salát hotový, pro Ondru trochu chudší s jogurtem a bez párku. Stromeček je ustrojený a je krásný. Už se těším, až ho Ondar uvidí a hlavně večer až bude svítit. Dokonce jsme ho museli zmenšit, páč špička byla o strop ohnutá a to stojí na zemi. Ohrádka je kolem něj, ale museli jsme jí rozebrat na dva kusy, protože byla taky malá.

Ijet: já mám chlebíčky nejraději jen s pomazánkovým máslem a na jednohubky taky a na to klobásku a okurku a nebo česnekovou pomazánku a papričku. Vlašský nebo pochoutkový salát vysloveně nesnáším.

No jdu se vyžulit a ještě sem juknu.
23. pro 2007 ve 21:36  • Odpověz
Tak já do salátu dávám, brambor, salám(junior), okurku, mrkev, hořčici, majolku, vejce a solčanku.
Taky jsem právě vše dodělala, i jsme už uvařila rybí polévku a stromek už svítí :slight_smile: .
Ale máme malý stromek a spoustu dárečků a ani se nám pod něj nevejdou, tak povezem malý nějaký dárky k našim ať si to rozbalí tam :dizzy_face: .

Je to asi divný, ale mě stále nějak nedochází, že je zítra štedrý den :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
Ani si to neužívám, páč jak je malá nemocná tak to prostě není ona.Stále pláče, je protivná a unavená :frowning2: :frowning2: .

Zítra už se sem nedostanu, dopoledne budu připravovat maso a balit a až se malá vyspí tak jedem k našim.
Tak všem bohatého Ježíška a nepapejte ať vidíte zlaté prasátko :grinning: :grinning: ...
23. pro 2007 ve 22:01  • Odpověz
jita- teda si dobrá, já si na vánočku netroufám,naštěstí dostávám od mamky úžasný mazanec :slight_smile:

Salát- tak já jsem asi jediná, kdo nedává salám :sweat_smile: . Mám nejradši co nejjednodušší....Nejlepší salát z brambor jsem jedla v Chorvats, tam to dávali jako přílohu, no to bylo úžasnééééééééééééééé

ijet- my chlebíčky neděláme, manža není velký žrout, takže po večeři se sotva odvalíme ke stromku, večer si možná ďobneme cukroví nebo dáme třeba ananas. Jo a taky máme předkrm- plněnou křenovou šunkovou rolku, takže jsme napraní až až :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kam- v jednoduchosti je krása, přáníčko je hezký :wink:

isi - taky mi nepřijde že je štědrý den, tak nějak je mi líto, že už nejsem dítě :frowning2: . Ale letos se přece jen těším, jak se bude na to všechno tvářit Kubík :slight_smile:
23. pro 2007 ve 23:09  • Odpověz
Ahojky,teď jsem dobalila dárky,jsem total vyčerpaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nicméně vám všem přeji nádherné Vánoce a šťastný Nový rok :wink:
24. pro 2007 v 01:46  • Odpověz
autor
ahojte holky,
docist vas nestiham.

Preji krasny stedry vecer, hodne darku a hlavne hodne zdravi v novem roce. Mapris, Terezka a jeji tatinek :grinning:
24. pro 2007 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.