• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahoj holky jsem na tom podobne jako mapris,nestiham docitat :zipper_mouth:

Tak prejeme vam vsem krasne pohodove proziti Vanoc,a hodne zdravi do noveho roku Vam i Vasim detatkum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pa pa čarod a Tadik
24. pro 2007 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky, já mám dneska náladu pod psa :frowning2: když mrknu z okna a vidím tu hnusnou ineverzi, je mi zle, taky mi nejdou odesílat smsky :angry: a vůbec jsem nějaká utahaná a fakt bez nálady :cry: snad se to zlepší.
Kuba spal na prd, je zase osypanej, v noci se budí bo ho to svědí a hvězdy na kožním už v pátek nebyly a naše sestra (mudru nepustila ke slovu) námřekla, že mazání z kožního může předepisovat jenom kožní :angry:
Tak snad jsem vám nenakazila depkou.
Malej je unešenej ze stromku a pořád nám nosí slaměný ozdůbky :sweat_smile:

Večer si to užijte papa :wink:
24. pro 2007 v 11:30  • Odpověz
Ahoj Kočky, kde jste? To ještě rozbalujete dárky :grinning: ? Včera byl úžasný večer. Od rána jsme s manželem jen uklízeli, zdobili, připravovali jídlo. Odpoledne po spaní byl Ondra docela protivný, tak jsem se večera trochu obávala, ale bylo to super. On když má kolem sebe hodně lidí co zná, tak je strašně spokojený. Největší úspěch slavili plyšové dárky a knížka se zvířátkama. A pak samozřejmě vše co někomu ukradl a mohl to tahat. Velkého plyšového psa, pořád nosil i když ho sotva unesl. Auto na dálkové ovládání zase mělo největší úspěch u chlapů, nechtěli mu ho půjčit. Dárků jsme všichni dostali moc a samá krásné. Jsem opravdu moc spokojená.

Jen tady odpoledne byli mí rodiče a jak je Ondra vidí jen málo, docela se bál a pofňukával, pochovat se nedal. A to on se většinou lidí neboj.

Šoupla jsem pár foteček do alba.
25. pro 2007 v 15:16  • Odpověz
Ahoj Kam, to je super, že jste si to užili, fotky krásný. Takže jste se všichni včera večer sešli u vás? To musí být moc hezký takový Vánoce. My jsme si byli jako každý rok sami a pak jsme šli dolů k našim. Bylo to taky krásný. Ráno byl malej ze stromečku celej hotovej, tak jsme se hrozně těšili na večer, jak se bude tvářit, až bude rozsvícenej a pod ním dárečky. Navečeřeli jsme se, kluci šli blbnout do ložnice a já zatím nanosila dárky, rozsvítila stromek, svíčky... nachystala kameru :grinning: a zazvonila zvonečkem. Kluci přišli do obýváku, ale jak vcházeli, tak malej zaslechl ze zdola milovanýho dědečka a mermomocí chtěl za ním. Už jsem viděla jak natahuje a když taťka zavřel dveře, tak spustil a letěl ke dveřím a brečel. Tak jsem vypla kameru a šla utěšovat a lákat na dárečky :sweat_smile: Ale jak viděl dárky, tak hned v pohodě a už to bylo jen krásný. Pak jsme šli k našim a znovu jsme rozbalovali a výskali a bylo to prostě úžasný.

Kam, náš malej se takhle bojí a nechce k tcháňatům. Není se teda co divit, protože je vůbec nezná. Byli jsme u nich v neděli, abysme to odbyli co nejdřív, a matka se na něj hned sápala a vykřikovala, takže malej začal natahovat a fňukat, jsem na ní docela zařvala, ať ho laskavě nechá bejt, ať se chudinka chvilku rozkouká a tak. Tak prý "no jo, on to u nás nezná, ale to není naše vina..." Tak se manža do ní pustil, že to teda je jejich chyba... no hrozný, byli jsme tam necelou hodinu a doufám, že máme zase na pár měsíců vystaráno. Bože!!
No, prostě všude je něco :frowning2:

Ijet a co ta včerejší náladička?? Spravilo se to do večera??? My teď taky vůbec nespíme. Už to trvá pár týdnů, nejdřív lezly dvě stoličky, teď se prořezala třetí, pořád k němu v noci vstávám, připadá mi, že celou noc prokojíme, jsem už fakt unavená. Dokonce už i přemýšlím, jestli nemá hlad, jestli nemám zkusit koupit UM... fakt nevim, tolik bych se už chtěla aspoň trochu vyspat. Dneska skončil u nás, protože to se fakt nedalo, lítat tam každou půl hodinu... snad se to srovná, nevim...

Ale jinak jsem happy, Vánoce krásný, taťka má volno až do 2., což je nevídaná věc, taky jsme postavili v ložnici novou skříň, už tam mám přestěhovaný naše věci ze šatny, dneska jsem celý dopoledne ještě doklízela šatnu a nastěhovala tam malýho věci (šatna náleží k dětskýmu pokoji). Teď je malej venku s babi a dědou a já jdu ještě uklidit věcičky, co už jsou malýmu malý. Holky, včera večer, když už jsme byli sami a malý spal, tak jsme si pouštěli loňský Vánoce a pak tak nějak celý ten první Péťův rok, no byla jsem úplně dojatá, jaký to bylo miminečko :dizzy_face:
25. pro 2007 v 15:48  • Odpověz
Prochi: no na večeři nás tady bylo i s Ondrou osm, jedna sestřenka je nemocná, tak raději doma spala, tak nám to bylo líto, ale všichni jsme se báli, aby to mezi nás neroznesla. Ona manželova rodina spolu drží(teda jen část, z matčiny strany, s tou taťkovou je to horší), mě se to líbí když se nás sejde víc.

Procho: a co malý večeří, jenom kojíš nebo má i nějakou kaši?
25. pro 2007 v 15:54  • Odpověz
Tak už je po všem a začínáme se tu zas pomalu slézat:o).
U nás to bylo perfektní, teda spíš malá byla perfektní.
Po obědě šla spinkat, pak si rozbalila dárečky a ve čtyři jsme jeli k našim.
Tam jsme se po několika letech sešli téměř celá rodina, myslím tada jen moje sourozence:o) a malá byla nadšená.
Ježíšek byl opravdu bohatý hlavně k malý:o).Totálně top je panenka chou chou, kterou koupili naši.
Nejdřív jsem jim říkala, že je to zbytečné, že je na to ještě malá, ale omyl.Malá se do ní hned zamilovala a krásně se o ní stará :grinning: :grinning: .Pláče, směje se, povídá, spinká no je boží.A rovnou dostala i dva kočárky, tak ji tady vozí, je to sranda :dizzy_face: :dizzy_face: .

Prochi
taky jsme si večer, když malá usla pouštěli co jsme natočili a je neuvěřitelný jak to utíká :slight_smile: :slight_smile: .
V loni to byli ještě mimina, ale letos už to bylo senzační a vše se točilo kolem nich.

Holky mi tu po včerejšku máme hotovou hračkárku :astonished: :astonished: .
25. pro 2007 v 16:44  • Odpověz
Ahojky kotrmelínky :grinning:
no u nás včera děsnej den, napřed moje nálada pod psa, Kuba celej den byl děsně protivnej, 2x dostal na prdel, vůbec mi nepřišlo, že jsou vánoce :frowning2: večer o večeři zase děs, hrozně bordelařil (máme období kdy kreslíme jídlem) :angry: a dárky??? Nerozbalený nosil a házel po pokoji :grinning: pak aby se neřeklo, něco málo roztrhal a konec, páč ho děsně bavily papíry, to byl zlatej jak si s nima vyhrál :grinning: tak já seděla jako debil pod stromem a rozbalovala a Kubo hele to je krásný, co ti Ježíšek nadělil.... :sweat_smile: dárků bylo hoooodně a zabodoval skákací osel, tatrovka, knížky a plyšová kachna (ty on miluje gagy) která když se zmáčkne na hrudníčku tak vydá ty gaga zvuky :grinning: ani nevím jak se ty zvuky jmenují :dizzy_face:
A mě se sešly hned 2 parfémy darling od Kylie Minogue :sweat_smile:
25. pro 2007 v 18:45  • Odpověz
Ijetka, koukám, že máš vůní do zásoby :wink:

Isáčku, viď? Je to neskutečný, jak to uteklo a jaký z nich už jsou velký človíčkové :dizzy_face: .

Kam, snažím se teď dávat večeři až těsně před spaním. Střídám kaši, to co měl k obědu a chleba s něčím (např. pomazánka, sýr). Když dávám kaši každý večer, tak mi ji nechce. Teď snědl 170g kaše (vážená hotová kaše, ne voda), měl víc, ale už nechtěl, vypil skoro půl hrnku vody, šli jsme umýt ruce a pusu a ještě jsme v pokojíku nakojili. Ca. deset minut poctivě tahá, tedy žádný cucnutí. Jsem zvědavá jaká bude noc. Jedna stolička je proříznutá a teď má nabušenou druhou, pořád si tam něco cpe a brousí to, tak ho to asi bolí. Ale stejně si říkám, jestli nemá hlad...přes den toho moc nesní, ráno kousek chleba a jogurt (někdy 200g, někdy stěží půlku), k obědu taky tak 150-200g a pak odpoledne to máme takový neorganizovaný. Chtěla bych, aby měl sváču okolo třetí, dneska ale asi jen dvakrát kousnul do banánu a pak ho měli naši, prý snědl kousíček chleba s máslem a půl mandarinky. Tak někdy trochu váhám, jestli to s tím jídlem nedohání v noci. Uvidim, až vyleze stolička, jestli se to trochu srovná.
25. pro 2007 v 19:51  • Odpověz
Prochi: tak Ondra je podstatně jiný strávník, ten by mohl jíst pořád. ráno sunar, pak něco mezi snídaní a svačinou chleba, rohlík s něčím. Pak oběd tak 200 až 250gr, po spaná sunar, pak jogurt a večeře. K večeři má zbytek oběda nebo chleba. Kaši už jen vyjímečně, přejedla se mu. Takže je dost možné, že ten tvůj prďolka má hlad.

Ijet: tak to budeš voňavá kóča, já dostala Lacoste. Voní to krásně.
25. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz
autor
ahojte holky,
tak my si vcerejsek taky uzili. Mala jedla s nami, salat nedala do pusy ani za boha a rybu uz vubec ne. Tak dostala chleba a pak kasi a slo se na darky. Stromecek byl na poschodi. Terka kdyz ho uvidela, tak z nej byla nadsena, az budou fotky, tak psem hodim link, mame je uz jinde. No a dostala obleceni, mluvici panenku - ktera umi: tata, mama, zaplace a zasmeje se. No a pejska sambyho - my misto pistalky na nej piskame normalne, a mala zacala vejskat, aby se pejsek dal do pohybu. No a ode dneska uz se tu frajerka prochazi i po linu a po dlazbe . Fakt sranda, se s ni nasmejeme. My jsme dostalil sklenicky, nerezove stojanky na svicky, knizky. Ja dostala mp3 prehravac a manzelovi jsem darovala knizku kutilstvi a pak pero s propiskou - v stribrny elegantni sade ... Pri Terky stastnym usmevu u stromecku mi ukapla slzicka. Nad tim, ze 20 let jsem byla ja tim "ditetem" co dostavala darecky a najednou jsem rodicem a chystam darecky pro svoje dite ... Dneska uz stromecek Terku vubec nebral. Chce furt pejska :o)

ijetka,
prosimte, vykasli se na blbou naladu, hlavne ze jsme vsichni zdravi ne??? :wink: :grinning: . co mam rikat ja, kdyz vidim tu svoji "opetovnou" diru na noze a boli mne to a to vubec nechodim. Uzivej si vune :grinning: , ja ji letos nedostala, protoze ji dostavam furt, celej rok, tak mi na vanoce nadelil neco jineho :o). My jsme Terce vubec darky nebalily, protoze jsme si rikali, ze by se venovala jen papirum - ktery ona rada trha - hlavne ubrousky u jidla. A jeji stedrovecerni vecere byl chleba a kase :o)))

prochi,
tak to je mi lito. Zkus ty homeopatika, treba ti na to zaberou.
25. pro 2007 ve 22:06  • Odpověz
Ahojky holčiny :grinning:

musim říct,že jsme si včerejšek taky užili teda hlavně večer.Přítelovi sice ještě nebylo úplně ok,ale i tak dobrý.Večeřeli jsme před osmou,Fík s náma jedl salát(bez majonézy a vajíček) a měl i rybu a krůtí maso,chutnalo mu a dal si ještě i dneska k obědu.Při večeři jedl jak prasátko,brambory a mrkev ze salátu byla všude,lovil hlavně hrášek a maso co jsem mu nakrájela moc nechtěl a vzal si zbytek toho celýho a dlabal rukama :sweat_smile: Moc ho zajímala svíčka co hořela na stole pří véče tak jsme ho museli krotit.
No a po véče se šlo na dárky.Fíka bavilo trhat papírz dárků tak mu to dalo zabrat,dostal toho mraky,nejvíc zabodovalo mluvící křeslo,houpací kůň,vysavač,knížka s medvídkem pů co hraje a opuštěné štěňátko,to se moc líbí i mě,pořád tady kňučí,už jsem ho musela vypnout :sweat_smile: Jo a taky se mu líbí plyšový rádio,ale jak ho tady dokola ladil a nakonec tam nechal naladěnou nějakou klasiku,"fidlání"na housle tak jsem ho raději přeladila :slight_smile:
No bylo to super,já jen přemejšlim kam ty hračky dáme,budu muset nějaký odvést k našim jinak se sem nevejdeme.Až dám dohromady fotky taky sem nějakou přiložim :wink:

Když už tady píšete o parfémech tak já moc moc ráda Kenzo(l´eau) a bílýho Charlieho,ale pod stromečkem jsem je neměla,mám je ještě téměř plný od narozenin :grinning:
25. pro 2007 ve 23:29  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se do stavu přítomných :wink:

Vánoce byly hektické, ale nádherné :dizzy_face: prcek je ze stromečku naprosto unešený, pořád ho podlézá a obdiv nebere konce (dokonce se zamiloval do zelené svítící baňky a neustále ji pusinkuje :grinning: )

tchánovci přišli na večeři zezdola k nám (babi nasmažila ryby, já udělala salát, takže to bylo fajn) a malému salát i ryba móóóc šmakovali, což mě překvapilo, protože on jídlu moc nedá, ale měl to výborné, salátek se zakysankou a filé jen přírodní na másle, mňam :slight_smile:
s dárečkama jsme to měli komplikovanější, protože po večeři přišli švagrovci, jich je 6, takže žádná malá rodinná sešlost :sweat_smile: tak jsme popíjeli vánoční punč a nejdřív rozbalovali vzájemné dárky u nás, pak se sešlo dolů k babi, další rozbalování... a než jsme se rozešli, bylo devět hodin, malý už byl z tolika zážitků utahaný, že jsme dárečky od nás nechali až na druhý den, aby si to vychutnal :slight_smile: a teprv jsme s manžou měli čas zjistit, co Ježíšek pod ten stromeček nadělil nám :wink:
já na něco takového z domu nebyla zvyklá, protože jsme byli jen tři, ale moc se mi tenhle rodinný blázinec tady líbí, i když je to kapku náročné :slight_smile:
na první svátek jsme si nechali moje rodiče a na Štěpána náš táta schůzoval s hasičema, takže jsme strávili večer na hasičárně, ani jsem malého nemohla dostat domů, odcházeli jsme až v půl desátý :sweat_smile: ještě že to máme domů jen kousek, tak snad nás sousedé nebudou pomlouvat, že chodíme s děckem po nocích :grinning:

a z dárečků nejvíc vede magnetická tabulka (podle předpokladu) knížky a auto, které má přiložené veliké plastové šroubováky a dá se celé rozebrat, jo a koupelová pěna s večerníčkem-Jiřík jí poctivě mává, stejně jako mává večerníčkovi v televizi :grinning:
naopak neuspěl skákací slon :frowning2: malý se ho bál, šel k němu jen když jsem si ho osedlala já a ukazovala mu, jak na něm hopkat, to ho pohladil, poplácal, ale jinak ee, tak jsme ho zase vyfoukli a na čas schovali do skříně, holt jeho čas teprve přijde :wink:
27. pro 2007 v 01:23  • Odpověz
jo a úplně nejkrásnější dáreček dostaly naše babičky, nechali jsme udělat kalendáře s Jiříkem a to si nedovedete představit to nadšení a dojetí :dizzy_face: :dizzy_face: strašně jsem se těšila, až jim to dáme, málem jsem ten měsíc, co jsme ho měli doma ani nevydržela a pořád jsem se chodila kochat :sweat_smile: a stálo to za to :wink:

původně jsem chtěla od kamaráda jen zpracovat péefku (tu co mám v albíčku, takže Ijet nesmutni, já bych to v životě nesvedla, na to mám lidi :grinning: ) a nakonec jsme spáchali celý kalendář v A3 formátu :slight_smile:
27. pro 2007 v 01:34  • Odpověz
prochi, já bych řekla, že my jsme ještě menší jedlíci, takže tvé obavy ohledně porcí plně chápu, ale říkám si, že kluk vypadá dobře, tak mu ty jeho pidiporcičky asi holt stačí :sweat_smile: a stoličky nás trápí taky, dnes už se konečně kompletně prořízla první, pořád nás trápila jedna nevylezená špička, ale na druhé straně prosvítá dole i nahoře :unamused: takže jí ještě míň, teď mi dokonce týden úplně odmítal jíst chleba a do toho měl rýmu, takže mudra doporučila krom kojení vynechat mléčnou stravu, ať ho to nezahleňuje, jenže jogurt a kaše bylo jedno z mála, co mi byl ochotný sníst v trošku větším množství :frowning2:
noční buzení už radši ani neřeším, prostě se jen táta odšoupne a malý se mu skulí k němu pod peřinu :sweat_smile: fakt by jsme se ulítali a to má postýlku v ložnici, nedovedu si představit, že bych měla běhat do pokojíčku...

ijet, snad už je líp, depka pryč a Kubíka ekzémek nesvědí :wink:

holky, já si taky tak připomínala předloňské vánoce, kdy jsme babičkám sdělili, že budou babičkami, loňské, jak to sladké mimuško páslo pod stromečkem koníčky a letos, malý ďáblík, který se snaží být strašně samostatný, ale pořád jsou pro něj rodiče středem vesmíru :dizzy_face: hrozně to utíká...
27. pro 2007 v 01:59  • Odpověz
zevina

mi nechali dělat kalendáře loni babičkám,taky byli naprosto unešený,vypadají moc pěkně :wink: Je to fakt dobrej nápad na dárek :slight_smile:

ijetka

co Kubíkův ekzém,už je to lepší?

jita,prochi

co říkáte na kytaru z lidla?Já bych teda řekla,že vydává prapodivný zvuky a hučí jak v kastrólu a a nejhorší je písnička co zpívá ten farmář nebo co to je :sweat_smile: No ale malýmu se líbí,to je hklavní :wink:

racul

u nás salát normálka, brambory,mrkev,hrášek,celer,cibule,vajíčka,salám,sůl pepř,majolka (zeleninu-mrkev,celer vařim,nemám v salátu ráda steril.ze sklenice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: )

Včera jsme byli na návštěvě u našich tam byl taky Ježíšek takže další kupa hraček.Vzala jsem F domu jen asi tři a zbytek nechala u našich a bude si s tim hrát tam,stejnak tam jezdíme celkem často a doma nám to už praská ve švech hračkama :sweat_smile:
27. pro 2007 v 15:35  • Odpověz
Čusky busky :slight_smile:
holky je to prima, že jste si vánoce tak hezky užili :wink:
S ekzémem nif mof, pořád je osypaný takže induloníme jak se dá, mazání nesnáší tak že 4 za den je u nás řev, ale místy je to krapet klidnější.
V noci se probudí tak jednou, a drbe se. Tak mu pomáhám, nedrápu ho nehtama, ale spíš ho drsněji hladím a on drží :sweat_smile: tak jak se drbal tak se drbal i jakoby pod plenkou, kde jsou ty gumičky, tak jsem mu zajela i pod ní na prdelku a drbu, potom usnul a ráno nanovo (no ráno v 9 :grinning: ) zase na tý prdelíně, tak já mu tam zajedu a šup, mladý pán se nenápadně posjal a máma hrábla do hovňajze :grinning: holky ten tak smrdí, každou chvíli vyloudil nějakou mňamku a tohle jsou následky, no dneska kajdil celkem 4x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2007 v 18:33  • Odpověz
Vždycky to odešlu a hned si na něco vzpomenu, zevi Jurášek je oužasnej frája, je to fešák :wink:
27. pro 2007 v 18:34  • Odpověz
Macej, kytara naprosto šílená!!!! nato jakou jsem z ní měla radost... :sweat_smile: Naivně jsem si myslela, že tam budou dvě hlasitosti - omyl a nebo to u tý naší nefachá. Ale malej jí naprosto miluje a zbožňuje. Farmář a ta jeho hrůza je absolutní hit, toho vždycky zmáčkne a odkráčí si hrát jinam, tak já nenápadně vyskočím a rychle zmáčknu něco jinýho, aby od toho byl pokoj. Ty zvuky zvířátek nemají se zvířátkama taky nic moc společnýho, jediný dobrý je ta stupnice, na tom mu hraju "kočka leze dírou"

Zevi, my jsme dneska trhli rekord v jídlu. Ráno dvakrát kousnul do chleba, v poledne snědl dvě lžičky obědu, okolo třetí dvakrát kousnul do banánu a teď měl trochu kaše. Já fakt nevim, z čeho má těch dvanáct kilo :confused: Ale dnešní noc byla parádní. Dala jsem mu homeopatika a super. Vzbudil se o půlnoci, pak až v půl čtvrtý, pak v sedm a vstávali jsme ve čtvrt na deset :pensive: Oproti ostatním nocím naprostá PA RÁ DA!!! Dneska jsem mu je dala zas, tak jsem zvědavá, jaká bude noc.

Ijet, tak to mě mrzí, že vás ekzém pořád trápí. Ale hovňajz nemá chybu, aspoň bude na co vzpomínat :grinning:
Ten náš taky šíleně zapáchá. Teď má zas průjem k těm zubům, tak si taky celkem užívám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2007 v 19:56  • Odpověz
ahoj kozeny,
tak jste mě mile překvapily, že jste moc netlachaly, byla jsem pár dní bez netu, stěhovali jsme ho dolů a stejně jsme byli po návštěvách a tak, takže by ani nebyl čas.
Nevím, jak to s netem bude vypadat od 7. ledna, dali jsme výpověď O, že jsme si objednali ufona, ale ten nám nechce vůbec jet a přitom máme signál super, a tak nevím, až nás O2 odpojí automaticky, co bude a na co pojedem, když ten blbej ufon nejede :frowning2: :angry: :angry:

racul,
jinak vánočka dopadla šíleně, zapomněla jsem přidat máslo (chladilo se na chodbě) :grinning: :grinning: , tak si dali pejsci od našich :slight_smile:

salát - nedáváme salám, páč na štědrý den by se mělo postít a žádné maso do štědrovečerní večeře nepapat, takže jen klasika - tatarka, hodně zeleniny a jakési to koření, dělá ho pokaždé manža, snad jen sůl a pepř. :wink: Hlavně čerstvý nastrouhaný celer, dá tomu výbornou chuť. :sweat_smile:

macej,
kytara docela dobrý, ale některá zvířátka jsou opravdu hodně daleko od reálu :grinning: , a ten farmář, jak ty říkáš, je šílený, vůbec nemá hudební sluch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale taky se líbí :wink:

zevi,
taky jsme nechali dělat kalendáře s Maru babičkám a měly fakt úspěch suprový! :wink:

ijet,
já jsem taky na štědrý večer dvakrát vyjela jak saň na malou, když vlezla na báňky, manža ze mě šílel, no pak jsme se šli projít a byl úplněk, to ta blbá vypjatá nálada :frowning2:

Jinak štědrý den krásný, večer taky, všechno klaplo :wink:

Ahooooj kočky a koťata :grinning: :slight_smile:
27. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj kočky, nazdárek po vánocích :sunglasses:
Jak čtu, tak si to pěkně užili všichni, i ti marůdci, kterým přeju brzské uzdravení :wink:

U nás to proběhlo v poklidu. Salát mu moc nechutnal, tak aspoň ten kuř řízek si dal s chutí :grinning: . Dárků jsme tolik jako vy asi nedávali, ale já si na to nějak nepotrpím. Vidím, že ho stejně všechno baví chvilku. Největší zábavu má zatím s tatrovkou a odstrkovadlem-motorkou. Ze zatloukačky ho nejvíc baví kladívko, kterým ovšem bouchá všude možně, jen na ty kolíky, takže někdy je to spíš k vzteku ( třeba na TV...) :grinning: :angry:

Ijet, co se týče matlání jídla, tak u nás je to to samé. Jídlo je všude, no co naděláme. Taky mi občas kopne do talíře nebo mlátí lžičkou v jídle :angry: :sweat_smile:

jita- s tou vánočkou to je teda pech :frowning2: . Já jsem ráda, že jsme dostali od mamky :wink:
Co se týče netu, nemáte tam někde bezdrátové spojení - wifi nebo jak se to jmenuje ?? My jsme s tím spokojení, a je to prý levnější než přes mobilního operátora...:confused: Ale asi je potřeba, aby tam někde v okolí byla anténa, což i tady u nás byl trošku problém, aby jsme chytili signál... :fearful:

Tak všem přeju pěkný večer :slight_smile:
27. pro 2007 ve 22:52  • Odpověz
prochi

to je fakt prča,jsem ráda,že jseš stejného názoru co se kytary týká.malej má taky toho farmáře nejraději,asi jak je to největší tlačítko tak to mačká třeba dvacetkrát za sebou takže slyšim vždycky první větu z tý písničky,no prostě bájo asi mě brzo odvezou k Chocholouškovi :grinning:
Taky mu hraju kočka leze dírou(nic jinýho neumim :sweat_smile: ) a hraju to i na ten xylofon co dostal.ten se zase móc líbí tatínkovi,když do něj začne Fíla ráno bušit nějaký svoje "melodie" :sweat_smile:

ijet

brouček malej,to je mi líto s tim ekzémem.A to je nějaká alergie?
A přidávám se k "smraďochům",malej smrdí příšerně,když se pokadí a dneska tomu dal na frak,dopo jsme přišli z venku a byl pokaděnej,vylezlo mu to až skoro ke krku,celý záda posjaný,paráda,skončil ve sprše :grinning:
27. pro 2007 ve 23:51  • Odpověz
ahojky,
takže nemusím tesknit, že se na mě tá lídlácká kytára už nedostala? :sweat_smile: takový šílený už máme volant :stuck_out_tongue_closed_eyes: troubí, startuje, dělá různé sirény, to je všechno oki, ale pak má velký čudl s melodií jako u kolotočů, která se navíc sama nevypne :angry: :angry: toho člověka, co tu hračku vymyslel bych s volantem a dítětem někam zavřela aspoň na půl dne :sweat_smile:

ijet :grinning: :grinning: :grinning: jinak nám hoviša taky pěkně jedou :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď máme momentálně asi 2 týdny tuháče, to je o stupeň lepší, ale jak začne od zubů kakjda kašovatět-pomooooc :sweat_smile:

prochi, tak to je super, že homeopatika fungují, abych to nezakřikla, raděj udělám ťuk ťuk ťuk :wink:

jito, my máme taky bezdráťák a naprostá spokojenost, sice rychlost není až tak závratná, páč je nás na to asi 6 lidí, ale za pětikilčo na půl roku... co si budem stěžovat, to je za pakatel :wink: takže stejně jako racul, doporučuju

macejko, tak já se na xylofonu už dopracovala i na skákal pes a ovčáci čtveráci :grinning: ale tam někde jsou asi i moje hranice
28. pro 2007 ve 02:11  • Odpověz
Teda Zevi, nebydlíte někde kde máte časový posun???
Ty jsem vždyt chodíš v takovou zajímavou hodinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

macejka,
malá taky dostala kytaru, ale od chicca.Sice byla třikrát tak dražší jak ta vaše, ale zato je naprosto užasná, uplně jak opravdová :slight_smile: .Vyplatilo se investovat, k tomu ještě malá dostala asi metrový piánko, takže taky furt něco hučí :sweat_smile: .A u nás to je taky jakv hračkárně, dvě ostrkovadla, dva kočárky, tobogán, tatrovka, hrací pultík, stan, houpací koník a spoustu blbostí okolo.A u našich má už bednu hraček, tam to tahat nemůžu.

ijet,
malá má teď taky strašný ekzém, ale naprosto všude.Bere nutrolin, to jsou nějaký vitamíny na to jak je teď nemocná a určitě to má z toho.Tak ji promazávám exipialem a koupu v takovým roztoku, ale teď mi došel.Začíná to nějak na Balneum, myslím :fearful: .Přítel je atopik a to hodně velký, chodí se léčit i do kožního sanatoria, chodí do slané sprchy, do takového jakoby solárka, dostává spoustu mastiček a prášků, i na spaní, aby se v noci neškrábal.To se kolikrát probudí a je celý poškrábaný až do krve, je to hrozný.

My jsme taky babičce a dědovi nachali udělat 14ti stránkový kalendář a moc se jim líbil.
28. pro 2007 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky,psala jsem vam takovej roman a malej mi to vsechno smazal :angry: :angry: :confounded:

tak ted uz jen strucne nemam uz na to silu :sweat_smile: :grinning:

zdravim vsechny po vancich,u nas pohoda klidek,vse OK,malej dostal dreveny stavebnice,2 auta,knizky,nejaky objeceni,vic jsme toho nekupovali on si s ti stejne nehraje,vsechno ho bavi jen chvilinku a pak to stejne lezi v koute :sweat_smile: ,nejvetsi trhak stedreho vecera byla papirova taska s krtke ve ktere dostal to obleceni,dal si ji na hlavu,byl schovanej az po kolena a behal v ni po obyvaku a volal bububu a desne se u toho rechtal :grinning: no a druhy trhak vecera byly prvni prstove rukavice,normalne je nesnasi,ale kdyz je doslla chtel je desne nandat a sedel v nich dobrou pulhodinku :sweat_smile:

jidlo-jsem na tom stejne taky s nim kresli,busi do misky,lita to vsude kolem,nebo taky vyhodi celou misku na zem kdyz uz nehcce papat :sweat_smile: :pensive: hruza

ijet -to je neprijemny s tim ekzemem tak drzim palecky,ta jste brzy OK :dizzy_face:

pa pa hezky den
28. pro 2007 v 11:40  • Odpověz
Ajojky berundy :slight_smile:
prochi, super že jste na tom líp :wink: a upřímně jsem ráda, že mi manža kytááááru rozmluvil s tím, že malýho (jak znáte) baví všechno jen chvíli :angry:
Jitu, no starej se přeci nás neopustíš na dýl :frowning2: máme tu wifi a jsme popojený k rodičům, tam je pevná linka a vůbec "základna" :grinning: mamce platíme 400kč a ona zbytek celkem asi 1200kč, no celkem palba :unamused: tak se alespoň dělíme.
Zatím nemám vysondováno, zda je alergický na něco, přijde mi že ne,ale čím to je nevím :frowning2:
isacku, tak to s přítelem je mazec, chudák je to vážně síla a to že se rozškrábou do kve se vůbec nedivím. My máme na koupel Oilatum a na mazání Advantan, ale ten nám boužel došel :frowning2: a na promaštění indulonu :unamused:
carod, ráda tě vidím
28. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz
autor
ahojte holky,
zitra mi konci pohoda u tchanovcu, pojedem dom zase do Prahy. Stav z nohou se nezlepsil, pristi ctvrtek vlitnu na bulovku a udelam tam poradek, pac mi noha zacala krvacet a oni mi ani paka nedali zadnou masticku ... :angry:

No, my jsme to s darkama nejak neprehanely, protoze si doma stejne nejvic vyhraje v kuchyni s hrncema a tady taky. Jinak nase ditko uz suverene chodi - a to jsme v jinym prostredi. Se pak hrozim, co mne ceka doma :grinning: :grinning:.

ijet,
zkus vymenit prasek na prani :wink: . A na ekzemy bohuzel asi pomahaji u vetsine deti jen kortokoidy, nam tenkrat hrozne pomohl ten hydrocortison - delany v lekarne. A pak jsem koupili krem od A-dermy na atopickou pokozku. Zkus se zeptat v lekarne, urco ti poradi ...
Pokud kojis - coz si ted nejsem jista, tak je mozny, ze jsi ted o vanocich neco snedla a malymu to vadi ...
28. pro 2007 ve 20:16  • Odpověz
zevi,racul,
my bysme taky rádi bezdráťák, jsme sice u větších měst, žádná díra, ale přesto máme se signálem problémy, ještě chceme zkusit vodafone, a podívám se na net na to wifi...

ijet,
taky bez netu nemůžu :frowning2: Ale jak zjistíme, co nám tu dobře pojede, tak budeme připojeni, ještě mám pár dní na vás čas :slight_smile:

Kozenky,
loučím se s váma na pár dní, jedeme na jižní Moravu na silvestr, odjíždíme zítra ráno, asi do pondělí, úterka. Takže všem vše nej do Nového roku, zdravíčko a štěstíčko a všechno, co si budete přát. Krásně to oslavte a moc tu netlachejte.
Pááááááááááááááááá všem :slight_smile: :dizzy_face:
28. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz
ahojky,
tak už máme definitivně po vánocích :frowning2: , teď už jen silvestr, nový rok a zase do práce. Mě se tak líbí když je manžel doma s námi. Chodí jen do posilky a na fotbal.
Včera jsme si udělali hezký den, Ondru si po obědě vzala babička, my se stavili v práci a jeli do Prahy. dali jsme si nějakou mňamku a že půjdeme do kina. Manžel moc není na romantiku, tak jsme nakonec vybrali Vetřelec versus Predátor 2 (jedničku jsme viděli a docela se na to dalo koukat). A bylo to drsný :unamused: , já docela dost vydržím, ale v určité chvíli jsme chtěla odejít a počkat na manžu venku. Přesvědčil mě abych zůstala (podezírám ho, že se taky bál), naštěstí byl brzo konec. Tak jsme si to večer vynahradili a šůi jsme se sousedy na véču, vypila jsem sama litr vína a bylo mi krááásně!!!!
Dneska dopo babička Ondru vrátila a byl zase jak z divokých vajec. Oni mu tam všechno dovolí a doma je pak k nezvládnutí, naštěstí se rychle srovná. Ale co nadělám, můžu být ráda, že mám tak ochotné hlídání.

Ijet: tak ať máte brzo po ekzému, musí to být hrozný pro prďolku, když ho to svědí a neměl by se škrábat. Je to těžký když to máme vydržet my, natož mrňousek.

Mapris: tak to je pech s tou nohou, dej doktorům co proto. Pořád si jen stěžují, ale práce nic moc.
29. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz
isacku :grinning: :grinning: :grinning: časový posun :grinning: prostě se hlásím v normálním jihomoravském čase :sweat_smile:

náš sváteční režim vypadá tak, že mezi 2-3h zalehneme, vstáváme všichni kolem 11, po Ježížkovi jsme si roztáhli v obýváku sedačku, tam máme ležení, kolem poledne probíhá pyžámková snídaně, to tam svorně drobíme :sweat_smile: pak vyběhneme na chvilku ven, kolem čtvrté oběd, pak zase ven podívat na stromečky, světýlka, nebo k někomu na kus řeči, asi v deset odpadne dítko a my si pak otevřeme vínko a pouštíme filmy na které jindy není čas :wink:
ale utekly ty svátky, slibuju, že už brzy budu chodit spávat normálněji (aspoň se pokusím :sweat_smile: )

my byli dnes taky v kině :dizzy_face: vlastně včera, manža zavolal do soutěže v regionálním rádiu a vyhrál 2 volňásky do Palace Cinemas :slight_smile: já chtěla jít honit doktora, manža Václava a nakonec jsme se cestou dost zdrželi, že jsme měli na výběr z Predátora nebo Zlatého kompasu... tak jsme zkoukli kompas, jenže já na tyhle amerikánské fantasy filmy se spoustou efektů moc nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ušlo to, nenudila jsem se, ale možná jsem se radši měla bát u těch vesmírných monster :grinning:

Isacku, Ijet i Maprisku, snad bude brzy líp :slight_smile:

tož dobrů noc cérky, doba pokročila, půjdu založit blechám... :grinning:
30. pro 2007 ve 02:32  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
tak my jsme už taky zpátky v praze. Vyrazili jsme v půl 10tý a doma jsme byli ve 3. Sice Terka měla období kolem půlnoci, kdy kňourala asi skoro přes půl hodiny v autě, tak dostala mlíko. Pak jsem přišla na to, že jí bylo horko. Dali jsme jí jen body a punčocháče a byla v kombineze, tak jsem jí trošku vyslíkla a chrnděla až do Prahy. Tady naštěstí neměla problém usnout. Na vysočině byla ale pěkně hnusná cesta, chvílema mlha a padal sníh. Ale naštěstí jsme to zvládli.

Terka už chodí po dvou jako drak - hlavně se rozlítala u babičky a teď se tady otrkává a už to docela sviští u obýváku.

kamhajek,
se ti nedivim, mně taky manžel půjde ve středu do práce, a to jsem si zvykla docela rychle, že je doma :angry:
30. pro 2007 v 17:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.