• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Zevi: buď ráda, že jste šli na Kompas, to je krásný film (já mám tenhle tip ráda), Predátor je děs, jak už jsem psala snesu hodně, ale když někdo ubližuje miminkům, dětem nebo těhotným, tak to je na mě silný kafe a kor když to dělá vetřelec, bel, ble, ble. Nikdy více!!!
30. pro 2007 ve 21:00  • Odpověz
Dneska jsme tady měli bratránka s osmi měsíční dcerkou, Ondra z ním byl nadšený. Pořád by jí jen objímal. Jen když jsem to viděla, tak si neumím představit mít děti rok po sobě. To bych nic neudělala, jen bych je hlídala.

Tak kdybych se sem zítra nedostala všem Vám přeji krásného Silvestra a vše nejlepší do Nového roku, hlavě krásné zdravé dětičky :wink:
30. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz
Ahojda holčiny,
dobře,že moc netlacháte,nějak nestíhám a takhle jsem vás aspoňmohla dočíst :grinning:

isacek

my máme taky tu koupel co jsi psala,to Balneum.F má totiž od malinka docela suchý ruce a nohy tak nám to dr taky dal když byl F menší a ještě máme.Je to celkem dobrý,ale asi nám to moc nepomohlo.
Teda netušila jsem,že atop.ekzém může nadělat takový nepříjemnosti :astonished:

Tak isacku,ijetko,ať je brzo vyrážky konec :angry: :grinning:

zevina

myslim,že opravdu nemusíš litovat,že se na tebe kytárka v lidlu nedostala :wink:

Fíla dostal od mého táty starší klávesnici od pc a s tou si hraje skoro pořád,to ho baví ťukat a ťukat do kláves.Kde to asi viděl?? :astonished:

Mapris

tak super,že už běháte,příště až se sejdem si nepokecáme už vůbec :grinning:

Dneska jsme byli mrknout po slevách,chtěla jsem si koupit nějaké hadérky a docela se zadařilo.Sice nemám vše co jsem chtěla,ale i tak dobrý.Byli jsme v Metropoli na Zličíně,teda bylo tam plno lidí to bych nečekala takhle po Vánocích.Inu slevy jsou slevy :grinning:

Já vám taky přeji krásnýho Silvestra a vše nej nej do Nového roku :wink:
30. pro 2007 ve 23:25  • Odpověz
ahojky, protože letos už pravděpodobně nakukuju naposledy (a zase v tak hrozném čase :sweat_smile: ) tak vám všem přeju ať Silvestra prožijete každá přesně dle svých představ (u nás bude domácí papučový :grinning: ) do Nového roku ať vykročíte tou správnou nohou a ať je pro vás i vaše rodiny ten nový rok šťastný, pohodový a úspěšný ve všech směrech :wink:

asi si dám jedno jediné novoroční předsevzetí, že se naučím chodit dřív spávat :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2007 ve 02:28  • Odpověz
Ahojte baby, už aby nastal nový rok a my se tu zase všici slezli, silvestra přímo nesnáším :angry: zase budou ve zprávách ukazovat vožraly, utrhaný prsty, ruce nohy...ale připojuji se k přání všeho nej, nej, nej do nového roku a hlavně moře zdravíčka vám, dětem a rodinám :slight_smile:

kam, na tenhle film bych fakt nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: viděla jsem jedničku (už dávno) a nikdy více noc podobnýho
mapris vítej, teď to s malou začne, hihi :sweat_smile:
zevi, jako vždy super čas :grinning:
Dneska v noci nif mof malej se asi hodinu drbal, ošíval, vztekal se a vrčel a vůbec nemohl zabrat zajímalo by mě na co bude alergický, ale to se dozvíme až ve 3letch, bo dřív testy nejdou udělat :frowning2:
Hezky si užijte dnešní poslední, den, večer a kousek noci :grinning: ....
31. pro 2007 ve 12:17  • Odpověz
ahoj kozenky, hlásí se totálně vyčerpaná Prochi... Noci jsou hrozný, už ani homeoušové příliš nezabíraj. Ještě že máme doma tatínka a můžu si aspoň přes den dát voraz. Vlastně si nemám naco stěžovat, dopoledne se jdem projít, pak obídek, malej spí tu svou hoďku, někdy hoďku a půl a odpol. si ho vezmou na procházku naši. Ale noci... ty stoličky nám dávají zabrat snad jako žádný jiný kňafák dosud. Tuhle jsem se mu tam dostala, tak dvě stoličky nahoře jsou už celkem velký, ale jenom ty předky a zadky, ty prostředky má pořád kůžičku, či jak to popsat. Pak jedna dole, tam má prořízlých jakoby několik špiček a ta čtvrtá mrcha je nateklá jak blázen, úplně obří bílá boule, jen se prořezat. Chodím spát okolo desátý, ca. do půl druhý od malýho ke mě a nazpět lítá manža a po zbytek noci zase já. No, musíme to nějak vydržet, zas si říkám, že jako mímo ho nic netrápilo, jako kojící jsem mohla jíst naprosto všechno, od dvou měsíců spal celou noc... no tak si to halt vybíráme se zubama. Ale jinak se máme krásně, taky si moc užíváme, že máme doma taťku, opečovává nás, dokonce i vaří :sweat_smile:, vůbec se mu do práce nechce.

Kam, měli jsme tu kamarády se čtyřměsíčním mímem a taky jsme si říkali, že si to vůbec nedovedem představit, miminko a toho našeho raubíře. A pak jsme byli u známých, mají ročního prcka a tam jsme si zas s kamarádkou říkali, že si vůbec nedovedem představit dvoujčátka :astonished: :grinning:

Tak musim končit, za chvilku přijdou známý, užijte si Silvestra a do novýho roku spoustu pohody, zdraví a spokojenosti!
31. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz
Macejka,
já byla taky nakupovat hned 28.12., protože přítel měl 29.12 nerozeniny tak jsem mu byla koupit dárek a nic moc jsem teda nekoupila.Byla jsme v nextu tam vždy hned po vánocích začínají slevy a něco jsme tam pro malou nakoupila, ale bylo to maso.Ženský se tam cpali, div si to z ruky nebrali a tohle fakt nemusím :slight_smile: :slight_smile: .
A nám ten olejíček do koupele fakt pomáhá, ale musím ji v tom koupat každý den.Tak nám to vydrží tak na týden a ono to bez receptu stojí asi 150,-, což je dost :confounded: .

Maspris,
posíláme Terezce pusinku je to beruška šikovná, konečně se přidá i k těm našim čertíkům :wink: .

prochi,
my máme uplně stejné noci jako vy.Ale u nás to už trvá od 10měsíce.Jsem už bezradná a celkem jsme si zvykla.Doktorka nám řekla, že je prostě moc aktivní, no myslela jsme si o tom své.Ale bohužel s tím nic asi už neudělám.a buď ráda, že ti k malýmu aspoň vstává manžel.Ten můj vůbec malou neslyší a vstávám já.A když už se zadaří, že vstane, tak malá stejně řve dokud k ní nejdu i já :angry: ..

Že máte doma muže přes svátky celkem závidím, ten náš chodí témeř pořád :cry: .

Taky vám všem přejem krásného silvestra a štastný Nový rok.Zítra jen odpočívejte a nic nedělejte, páč jak na nový rok tak po celý rok :grinning: :grinning: :grinning: .Ha ha , kdyby to tak šlo, co??
31. pro 2007 v 16:41  • Odpověz
Ahoj, tak jsem tady. Silvestr se dneska moc konat nebude, vzbudila jsem se s teplotou, bolestí hlavy a všechny klouby v těla mě taky boleli. Manžel zase kašle. Měla jsem pozvané na oběd rodiče, tak jsem to zrušila a ještě mě manžel přemluvil, aby jsme jim dali Ondru a měla jsem čas ležet a potit se. Takže teď už mi je trochu lépe, ale pořád nic moc. Ale v posteli je to už moc dlouhý a začíná se mi stýskat po prdelce. Tak si jen přeju, aby to už bylo pryč, snad už zítra budu v pohodě, jen jsem se bála, aby to nechytnul Ondra.

Prochi: stoličky máme vylezlé podobně, kraje jsou venku, ale středy nás ještě čekají.

Tak si to večer všichni užijte :slight_smile:
31. pro 2007 v 18:39  • Odpověz
letos prvnííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2008 v 01:48  • Odpověz
a ještě si vyzvednu 4000, jak na nový, tak po celý :sweat_smile:

mějte se všechny krásně a moc se těším na letošní tlacháníčko :wink:
1. led 2008 v 01:51  • Odpověz
Ty vogo :cry: já nehraju :frowning2: naběhnu sem že jako první vás pozdravím a vona zevi :grinning:
Tak vás zdravím jako druhá :dizzy_face: a i já se těším na letošní tlachání a doufám, že budeme méně psát o marůdcích :wink:

A mě se blíží výročí zaregistrování sem k vám mezi čupr baby :wink:
1. led 2008 v 10:20  • Odpověz
Tak jsem třetí, jak se to říká do třetice....... :grinning:

Hlásím se už docela zdravá, tak doufám, že se to nevrátí. Včera jsme si ani nepřipili, rachejtle nestříleli. Máme v plánu je dnes večer vystřílet s Ondrou. Mamka říkala, že včera odpoledne nějaké vyděli a móóóc se mu líbili.

Zevi: no kdy ty spíš?

Ijet: tak to jám už rok za sebou, ale ze začátku jsem sem moc nechodila.
1. led 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
ahojte holky,
přejem vám s Terkou hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody v novém roce.

a pro mně hlavně tu zdravou nohu :angry: .

No, silvestr katastrofa.....
Odpoledne jsem zjistila, že nemám pár věcí na přípravu večera a mlíko pro Terku. Tak jsem oblítala celý ládví, pak jsem to prubla do Tesca. Tam jsem sice pořídila, ale marně čekala na tescový autobus, který jel jen do půl 6tý (ale vedení to tam jaksi zapomělo napsat :angry: :angry: :angry: ) Takze jsem se v 6 ocitla se dvěma velkýma taškama na druhém konci tesca. AAAtaxi mi hlásilo, že jsem 18tá v pořadí :angry: :angry: . Tak jsem vlezla do jednoho stánku, co tam prodávali pyrotechniku - a poprosila, jestli by mne nasměrovali na mhd busy. Přičemž se mi nabídl jeden chlapík tak v mým věku, jestli mně může někam hodit. Ve finále mně odvezl skoro až na ládví ... Fakt risk :unamused: :grinning: , ale usvědčilo mně to v tom, že gentlmani ještě existují ....

No a večer .....
Pozvali jsme kamaráda, takže prima. Ale Terka vstala ve 21.30 a blbla s nám do 0.30 (doufám, že to nebude číst někdo ze sociálky :grinning: :grinning: ) My jsme šli spát v půl 5tý, ale Terka byla opačného názoru, no a jelikož já jsem už spala, tak se manžel odstěhoval s peřinou k ní do pokoje a spali spolu na gauči. Naše dítě vstalo ve svých 7.40 (jak by ne, že?), já v půl 10tý, pak jsme ulehli všichni v 10 i s malou a tak nějak se střídáme ve spaní. Včera jsem totiž Terce našla, že se jí prořezávají asi horní stoličky nebo špičáky, nevim ... Každopádně je to občas dost řev a homeopatika jsem nasadila asi už pozdě .... Takže takový my měli silvestr ... No a dneska jsem akorát uklízela a zaháněla novoroční depku, že už je zase další rok v čudu a snažím se doufat, že letošní bude lepší než loňský.
1. led 2008 v 15:53  • Odpověz
Tak máme Nový rok a opět to tu ožívá :slight_smile: .

U nás silvestr super, byli tu přítele rodiče a malá nás všechny celý večer bavila.Fakt jsme se nasmáli.Šla spát až ve čtvr na dvě :sunglasses: .A to spala jen po obědě jako obvykle, ale vydržela a byla bezvadná.
To byl ten nejlepší silvestr co jsme zažila, fakt že jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Zevi,
brousila jsme si zuby na tu 4tisícovku a ty jsi si mi ji krásně čmajzla :grinning: :grinning:
1. led 2008 v 16:36  • Odpověz
mapris, tý jo, že jsi se nebála, čovek myslí, že se všude úchylama jenom hemží a ono ne :grinning:
Ještě jsem zapoměla napsat, že Kubík včera odpoledne spal 3hodiny v kuse :confused: večer vytuhnul ve 21 a vzbudil se s první petardou o půlnoci, pak jsme zalehli skoro v jednu a vstávali v 9.15 :sweat_smile:
Taky poslední dobou ven chodíme pěšky a kočár necháváme doma :wink:
1. led 2008 v 17:43  • Odpověz
Kuk, nebojte není to nikdo cizí :grinning: to je stará ijet s novou fotkou :sweat_smile:
Zevi jsme si fotkama podobné :wink:
1. led 2008 v 18:10  • Odpověz
Ahoj kočky, i já se přidávám a přeju všem šťastný rok 2008, hlavně ať jste v poho a zdraví :sunglasses:
1. led 2008 v 19:46  • Odpověz
Ijet: tak jsem ti zkoukla albíčko, malej je krásný.

Tak jsme dneska chtěli vystřílat ty rachejtle a Ondra se toho bál, brečel, tak jsem s ním šla raději domů, ale přes okno se taky bál.

Mapris: tak to je dobře, že jsi kápla na gentlemana co za odvoz nic nechtěl.
1. led 2008 ve 20:18  • Odpověz
raculko ahoooj :slight_smile:
kam díky :wink: malej si to užije příští rok, určitě :slight_smile:

Dlouho se tu nevokázali dashak a carod, helik to tu zabalila asi definitivně, no mě by to nedalo alespoň bych vám písla že se loučím :confused:
1. led 2008 ve 21:20  • Odpověz
mapris- no teda, ty jsi odvážná, já bych nevzala ani stopaře když jedeme s manžou, natož sednout si s k cizímu chlápkovi do auta :sweat_smile:

ijet- nepoznala bych tě, sekne ti to :slight_smile:

dashak zřejmě rezignovala na netové diskuze, přitom my jsme tu takové hodné :grinning:
a carod se asi zabydluje nebo někde lyžuje :slight_smile:
1. led 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj,všem v Novém roce :wink:

teda mapris

já bych taky nevlezla do auta k cizímu chlápkovi i když už jsem s kamarádkou stopem jela,ale to jsme byli dvě tak jsme se nebáli

U nás Silvestr celkem pohodička,byli u nás kamarádi s holčičkou tak jsme asi v půl šestý šli udělat dětem malej ohňostroj a prskavky a pak šli k nám.Děti řádily,hrály si a spát se jim nechtělo,no Fík usnul v půl jedenáctý,ale zato spal až do deseti,tak to bylo fajn.
No a dneska jsme se šli mrknout na Novoroční ohňostroj tady k nám za barák,máme tady kopec odkud je to super vidět tak jsme se nemuseli nikam plahočit a moc se nám to líbilo akorát pro děti to bylo docela dlouhý,vydrželi kioukat chvíli a pak už je to nebavilo,Fílu pak zaujal pes co stále štěkal tak Fíla pořád opakoval haf,haf ohňostroj neohňostroj :sweat_smile:

isacek

taky jsem byla v Nextu a koupila jsem tam něco pro sebe,pro malýho ne,ale ženskejch bylo v dětskym hafo jak píšeš.

mapris my zase chtěli odpol na Silvestra ještě koupit pečivo na jednohubky tak jsem poslala přítele k nám do Alberta,tam měli jen do dvou a on tam přišel asi ve dvě hod.a pět min.takže smůla tak letěl do Billy tam sice otevřeno bylo,ale z pečiva neměli ani drobeček a v takový malý smíšence u nás jak by smet.Naštěstí jsme měli aspoň veku a kamarádi taky dovezli tak bylo co zobat :sweat_smile:

ijetka

já se smalim taky někdy dopoledne odvážim bez kočáru nebo s tříkolkou,ale to je na dlouhý lokte,on se zastavuje u každýho smítka,udělá jeden krok dopředu a deset zpátky,no je to legrace,jdeme sto metrů třeba půl hodiny :sweat_smile:
1. led 2008 ve 22:58  • Odpověz
ijet

koukám,že jsi obnovila albíčko,super,sluší vám to.A Kubík má stejnou vrtačku jako Fíla,tu žlutou od Playskool,ta je super :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2008 ve 23:01  • Odpověz
autor
nazdarek holky,
tak dnesni noc krize, ja nespala, protoze mne zas boli v krku - antibiotika pred vanoci nezabrali, tak musim odpo k doktorovi pro novy. Navic to chytil manzel a maly se vratila ryma, asi k tem stolickam. Mliko mela na 3x, vecer ho uplne odmitla, pak se na nej vzbudila v pul 10ty, ve 2 a v 5 a to chtela jen vzdy 150 g. A vzdycky kdyz se vzbudi, tak hodne rve - asi ji to chudinku fakt boli.

isacek, macejka,
holky, jestli se my zase sejdem, tak uz bych to tentokrate neriskovala u zadny v byte :grinning: . Mala ted lita jak o zivot. Sice jeste prevazuje pololez, ale uz se i sama vyskrabe na sedacku. Obcas chce teda drzet za prst a to lita jednou tak rychlejs ....

koukam, ze dashak na nas zanevrela a helik dozivotne taky.

ijet,
proc se loucis?
Jinak mas hezky album a kdyz koukam na tu kopu darku :o))) Tak se mi vybavi detska leta :o)
2. led 2008 ve 13:50  • Odpověz
Ahojte kotrmelíny :grinning:
Díky za pochvaly, jsem vám říkala, že ho obnovím aby jste viděli Homolkovi femili :grinning: :grinning:

No o jídle na silvouše mi ani nemluvte, já jsem zapoměla že bydlím na vesnici a zaperlila jsem. V domění že je "normální" den jsem si odpo vyšla na poštu a do krámu (máme otevřeno od 14-16), no a na poště zavřeno a nápis že o silvouše má jen ráno (od 8-9) tak jdu do krámu a tma, holky v lednici oschlej salám :grinning: jinak docela vymetýno a 4dny stará veka :sweat_smile: u naší krámský neni problém si zaklepat, nebo zazvonit a dá vám co chcete, ještě jsem zapoměla napsat že jsem u ní měla věci objednané, tak zvoním a oba dva zvonky a nic, pomalu se mi chtělo bračet, ne teda, že by jsme byli nějak nenažraní, ale chtěla jsem udělat pár jednohubek (ty Ivet může :sweat_smile: ) no nakonec jsem vyplenila lednici u našich a spláacala alespoň něco malýho, ale to hlavní, alespoň jsme se nepřecpali a na aerobicu nebudu tak funět :grinning:
macej ta vrtačka je taky věc, další čupr oblíbená hračka a leze mi na nervy jak přiblble se směje :grinning: a ty procházky u nás jsou uplně stejný, na poštu ado krámu je to na hodinu, páč každej vajgl a žvejka jsou jeho :angry:
2. led 2008 ve 13:57  • Odpověz
Holky mě se dítko začíná úplně šíleně vztekat kvůli všemu. Jakmile není po jeho je scéna, tak doufám, že to nebude na dlouho jinak se zblázním. Dneska před Tescem se předváděl, když jsem šla na jinou stranu než chtěl on.

Dneska se mi ještě spustila rýma, utekla nám Jenny(naše labradoka) a nemůžeme jí najít. Tak fakt super den, ještě, že není prvního, to bych neměla moc pěkný vyhlídky na rok 2008 :frowning2: .

Teda já mám depku, to je určo tím, že jsem se na silvestra nepřipila.
2. led 2008 ve 14:21  • Odpověz
mapris,
já to kidně risknu a můžem se sejít klidně u nás.Hraček tu je spousta, takže se děti zabaví a my aspoń pokecáme a budem je mít pod kontrolou:o).Jsem zvyklá, většinou jezdí návštevy k nám a děti tu řádí.
Jinak snad jediný skvělý koutek je v Kice v Letňanech.

My byli dneska na výtěrech, a pořád musí držet dietu a brát prášky.A nesmí stále mezi děti a to už je hrozné :frowning2: .
výsledky budou až příští týden.

Holky přesně tuhle vrtačku jsme koupila, pro malýho od kamarádky.Chtěla jsem ji koupit i malý, ale bylo mi řečeno, že máme holčičku :sunglasses: :sunglasses: .A mě se tak líbí :dizzy_face: :dizzy_face: .

ijetka,
tleskám, krásné fotečky a krásná rodinka :slight_smile: .Kubík je celý tatínek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2008 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj kozeny,

ijet,
krásná fotka :sweat_smile:
to je teda dobrý, to se tak občas stane a zapomene, hlavně že jste měli co jíst :sweat_smile:

prochi,
tak to nezávidím, doufám, že to brzy přejde, člověk si nic jiného nepřeje, jen ať jsou ty zuby venku, co?

silvestr
super, děti šly spát tak po deváté,jako normálně a Maru naštěstí ty perdy nevzbudily, tak to bylo dobré, s přáteli to bylo super, užili jsme si 4 dny srandy :slight_smile:

kam,
měl váš pejsek značku nebo tak něco na krku? Určitě se najde a vrátí........
2. led 2008 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky jsem tu jen na chvilinku,preji vsem opozdene krasny podovy rok 2008,at vam ty prckove delaj porad jen a jen samouradost a taky hodne zdravicka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme porad v jednom kole,po vanocich jsme meli kolaudacni mejdan v novem bytecku,prislo 10 kamaradu,delala jsem gulas snad z pulky kravy,bylo hodne veselo,ze jsem se z toho jeste 2 dny vzpamatovavala :sunglasses:
pak jsme odjeli na hory do Pasek na Jizerou,bylo nadherne tam jsme byli do silvestra,no a od silvestra tu mame kamarady co jsme u nich byli v tom Irsku :sweat_smile: :sweat_smile: a vecer jdem na bowling ufff rada bych si taky jen vklidku sedla a docetla vas :cry: :fearful: :sweat_smile:
opatrujte se pa pa
2. led 2008 v 18:04  • Odpověz
Hurá pes už je doma. Manžel po obědě hodinu jezdil po okolí a nic. Já šla odpoledne k auto na další okružní jízdu a ona lítala na poli přes silnici. Totálně mokrá a špinavá, tak šla za trest do vany :angry: . Jita obojek a značku měla, ale vrátila se bez něj. Tak ho někde ztratila, musím pořídit nový.

Isacek: nějak jsem nepostřehla jestli jsi to tu psala, ale ví se z šeho to chytla, jestli z jídla nebo jen tak ze vzduchu?

Carod: tak hlavně, že se nenudíte. Tak ať večer vyhraješ :wink:
2. led 2008 ve 20:24  • Odpověz
carod- to si teda užíváte, pěkně vám závidím :wink:

No já si aspoň na den zalyžovala na Ještědu, bylo to fajn, i když namrzlé a dost lidí, přesto jsem si to užila, hlídání bylo zajištěné, takže příjemný relax, akorát mě bolel celý člověk :grinning: . A nesmím zapomenout na svařáčka :sunglasses:

Kam- no teda, to musely být nervy s pejskem. :frowning2: Ale hlavně, že se našla a je v pořádku. :wink: Já myslela, že pejskařka jsem tu jediná, nikdo se tu moc o hafanech nezmiňuje, to mám radost :sunglasses:
Vztekání máme pořád. Zatím se to zvládá, ale jestli mu to vydrží, až bude větší a bude to předvádět mezi lidmi, to nevím, co budu dělat. Jakmile ho venku vypustím z kočárku, je to hotové. Chce jít většinou jinam než já, vůbec se nebojí,ani když jdu daleko a na druhou stranu od něj :unamused: A když ho pak vracím do kočáru, kolikrát ho nemůžu ani připoutat, co vyvádí. Ale naštěstí to netrvá dlouho, když zjistí, že mu to není nic platné :confused:
2. led 2008 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.