• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Isacku, chudinka malá posíláme pusinku. Teda vás se ty nemoci natrápí, co? :frowning2: a s vrtsčkou si může hrát i holčička, já si hrála s autama :sweat_smile:
Lyže: no já se budu čapat až tak v ounoru, dřív ne :angry:
Jitu, taky jste si pěkně užili co ? Jako carod :wink:
kam, ty vogo takovej horor s pejskem, ještě že se našla. A na záchvaty se vyprdni, u nás je to dost podobný, tak třeba dneska zase perlil, miluje všechny zvířata a dost lidí tu má kočky, no to je voda na jeho mlejn :grinning: jak vidí kočku je hotovej a nehnu s ním, no a dneska když jsme jeli na saních , jednu za hlíd. Po půl hodině koukání na volezlou, prašivou potvoru, mu jako říkám, že jedeme dál. A jak to dopadlo? Záchvat a jeli jsme domu, pochopitelně jsem cestou musela vysvětlovat 3bábám, co jsem mu jako udělala,a proč nemá rukavičky, dyk je zima....vo nervy. Nedělala bych nic jinýho než mu je furt na sazovala....tak ho nechávám vymrznout :sweat_smile: :pensive:

Jinak jsme dneska byli s mamkou ve městě v půjčovně společenských šatů, bo má brácha 11. maturák a já nemám co na sebe, bo nejsem plesací tip :grinning: bylo to fajn, připadala jsem si jako modelka, no s tlustou postavou :grinning: a zítra jsem objednaná na nehty, já se tak těším....
2. led 2008 ve 21:09  • Odpověz
eče jsme zapoměla, moc díky za pochvalu naší hógo fógo rodiny :grinning:
a jeden dotaz, máte taky tak zabržděnýho koňa???? to je doba, než se hne, chtěla jsem vám skouknout alba, ale jindy :angry:
2. led 2008 ve 21:11  • Odpověz
ijet- no to víš, pomalej jak hlemejžď :angry: , alá já to měla tak i včera, vlastně vůbec mi připadá, že je to tady nějaký zpomalený, takže asi jen náma to nebude :grinning:
Plesačka, hm, to si teda užiješ :grinning: :grinning:
2. led 2008 ve 21:19  • Odpověz
Ahojky mohu jse kvam pridat,jsem maminka 16mesicni Davidka jsme s Prahy vychod.

Raculko-ja mam taky vztekle dite stoho jsi nic nedelej,a jak pises ty o maly tak presne to mi dela Davidek na prochazce taky jsi to straduje jinam nez ja, oni deti jse snad niceho neboji.A o kocaru ani nemluvim to se vzteka na tolik ze ho jde snad slyset do protejsi vesnice ,pak jse nafoukne jako bublina :angry:

Jinak jsem taky pejskar mam doma 3 labradorku a skoro rocni fenku bigla.
2. led 2008 ve 21:24  • Odpověz
Ijet: slyšela jsem, že se to tady bude přejmenovávat na modrýho valacha :grinning: .
Tak plesaš půjdeš, nechtíčky, šatičky tak to budeš kóča viď?

My jdeme na ples 18. ledna a pak v březnu, tak to poslouchám od manži, že musí na ples a kdesi cosi. On pořád má představu, že tam nehrají nic jiného než polku a valčík. Co si vezmu na sebe je ve hvězdách. možná taky projdu půjčovny.

Racul: jo Jenny je naše druhé miminečko, ale krapítek objemější. Letos bychom chtěli štěňátka, tak jsem zvědavá jestli se nám zadaří, už jsme to jednou zkoušeli a nic. A to jsem jí našla krásného papírového nápadníka. Tak letos zkusíme labradora od kamaráda.

Já dneska měla fakt špatný den, tak jsem to vztekání hůř snášela, dost to taky připisuju zubům co nám lezou. Odpoledne se zase vzbudil z hrozným pláčem. Je to takový, že pláče a ještě trochu spí. Tak jsem mu to potřela a byl klid, ale protivný byl asi ještě hodinu.

Jak to tak vypadá, tak příští sobotu pojedeme na hory, do úterý. Kamarádi volali jestli nechceme jet s nima. Tak snad vyzkoušíme ty sáně.
2. led 2008 ve 21:35  • Odpověz
racul,
týý jo, na lyže bych šla hned, teda na běžky, tak doufám, že se taky dostaneme.
Pejsky miluju, ale k domečku jsme si ještě žádného nepořídili, manža mě trochu uzemnil, že bysme nemohli tak jezdit, jak jezdíme, je to přeci jen starost a pokud se člověk chce o něj starat poctivě, tak je zapotřebí hooodně času, já chci totiž psa velkýho, ale zase si říkám, na štěňátko je potřeba hodně času, a kdy jindy ho budu mít, než na mateřské, až budu chodit do práce, tak už to asi nepůjde, tak si ho stejně nakonec nejspíš pořídíme :sweat_smile:

ijet,
taky mi to jede pomalu :unamused:
2. led 2008 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky,tak na bowling jdem az zitra a dneska mame volny vecer,hurra :grinning: :wink:
Racul- taky jsme byli bez Tadi,a jen dva dny, v Pasekach taky doost namrzly a hrozne lidi,ale uzivala jsem si to hrozne a celej clovek me boli jeste dneska :grinning: :grinning:

jinak ja to mam taky hrozne pomaly :rolling_eyes: :rolling_eyes: strasne dlouho to nacita :confounded:
2. led 2008 ve 22:00  • Odpověz
isacek,mapris

no a já se zrovinka chtěla zeptat jestli bude zase nějakej srazík.Ještě jsem žádnej dětskej koutek nezkoušela,protože jsou většinou od tří let nebo i pro mladší děti,ale v doprovodu rodičů.Já bych malýho samotnýho nikde nenechala tak jedině se sejít někde,kde je koutek a pustěj nás tam s dětma,aby jsme si je hlídali.
A v Kika je to jak?
Když se nesejdeme u jedný z nás tak pak asi až na jaře venku.Nebo můžeme jít ven i teď,ale na žádný velký lítání to neni v tý zimě,brrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kam,racul

Fík se taky vzteká docela často a hlavně si vynucuje pláčem :angry:
2. led 2008 ve 23:21  • Odpověz
macejka,
no v Kice je, že oni si můžou sami hrát, je tam spoustu blbostí a my tam budem sedět a koukat na ně.Hned vedle je restaurace, takže si tam můžem i něco dát.Je to tam fajn.A jak říkám, klidně se můžem sejít u nás.

kam,
no je více možností jak to chytla.Buď z mléčných produktů, nebo nedovařenýho masa.Ale nejspíš to chytla od svýho malýho kamaráda.Byli tu tři dny předtím než se jí to rozjelo a on měl předtím střevní chřipku.A teď se mu to opět vrátilo, tak šel taky na výtěry a uvidíme.

ijet,
taky mi to strašně pomalu nebíhá :angry:
3. led 2008 v 10:36  • Odpověz
Čusík holky!

Tak se nám to doma zase pomalu vrací do starých kolejí. Hodně rychle jsem si zvykla, že je tatínek doma s námi. To byla pohodička, uvařil, hrál si s malým a já dospávala probrečený noci :sweat_smile: .

Na Silvestra jsme byli letos taky doma. Naši nás sice pořád někam vyháněli, ale chtěla jsem být radši na dosah malýmu. Začal brečet okolo desátý. Tak do jedenácti se mi ho dařilo vždycky ukonejšit, ale v jedenáct začali jedni debilové z naší ulice pálit rachejtle, zastávajíc názor, čím větší rána, tím líp :angry: , to už jsme si malýho vzali do obýváku, spát se v tom asi fakt nedalo. Pak jsme si šli ťuknout s našima, dědeček nadšený, že je malej vzhůru, chvilku koukali z okna na ohňostroj, ale dost se bál těch ran, tak jsme si šli po půl jedný lehnout. Museli jsme stáhnout roletu, ležel mezi námi a byl docela vyděšenej, chudínek náš malinkej. Ale i přesto byl Silvouš krásnej, spočítali jsme, že už je to náš společný jedenáctý Silvestr, tak jsme si na papír psali, kde jsme který rok byli, dalo to docela fušku, dát to dohromady a vzpomínali jsme, jaký to bylo. No bylo to prostě takový hezký :pensive: :dizzy_face: .

Račul, já jsem náhodou taky pejskař :wink: . Zdědili jsme po dědovi dnes už deseti a půl letýho skorojezevčíka. Je to hroznej umíněnec, moc neposlechne a nejradši by si dělal co chce. Když jsme se sem nastěhovali, tak mu bylo už pět a celkem tady tomu vládl, takže i přes veškerý naše snažení trochu ho převychovat, mu musíme neustále ukazovat, kde je jeho místo. Ale stejně ho míííílujem. Až jednou nebude, tak bych chtěla taky něco většího, páč máme obr zahradu. Láká nás labrador, jak má Kam (mimochodem Kam, zrovna nedávno mamka vzpomínala, copak asi ta vaše Jenny, jaký to bylo krásný štěňátko, když holkám lehala pod mašinama.... :sunglasses: ), nebo by se mi hrozně líbil Leonberger, nebo Bernský Salašnický, ale ty moc nechce manža, že jsou moc chlupatý. No uvidíme, až to bude aktuální.

Ijet koně mám taky děsně pomalýho. To je doba, než to najede! Vše ostatní jde normálně, takže jen kůň je takhle zasekanej.

Holky, náš mladej se taky strašně vzteká. Jak mu něco seberu, nebo si nedejbože dovolim ho plácnout přes ruku, zakřičet apod. tak sebou švihne na zem, ruce pod obličej a řve a pokud je něco po ruce, tak se vším neskutečně fláká. My máme Itálii doma snad denně. Neřešim to, nevšímám si ho, ono ho to za chvilku přejde. Když to jde, tak odejdu třeba do kuchyně a on po chvilce, kdy zjistí, že nemá publikum, přileze ke mně, vyškrábe se a dává pusinky, tak mu to vysvětlím, že tohle se nedělá a bla bla bla, dáme si hudlana ... no a za hodinu se vzteká zas. Je to prostě v tomhle věku normální, zkouší hranice, kam až můžou zajít. Ale jak píšete, nejhorší je to venku, kde jsou diváci, kecalové a rádci, to mě taky málem vezou...
3. led 2008 ve 13:48  • Odpověz
Prochi: no právě to vztekání na veřejnosti, to mě ničí. Doma to neřeším, prostě si ho nevšímám a za chvíli je klid. Jenny už je pořádný kus ženský, letos jí bude 6 let.
3. led 2008 ve 13:57  • Odpověz
Šoupla jsem do alba fotku Ondry s Jenny.
3. led 2008 ve 14:35  • Odpověz
kam,
nádherný pejsek, hned bych se pomazlila :slight_smile:

Jaký máte názor na psa z útulku?
Já bych jim tak ráda pomohla, ale člověk jim do hlavy nevidí, i když říkají, že je klidný, tak co kdyby něco udělal malé, když ho ze srandy zatahá za ucho, když třeba nebudu dávat pozor...fakt nevím...
3. led 2008 ve 20:32  • Odpověz
Jita: šťěňátka bych se z útulku nebála, ale většího psa ano. Ono nikdy nevíš, jak na co bude reagovat. V útulku s hodně věcme nepřijde do styku, jsou tam trochu izolované a pak nevíš jak bude reagovat doma. Na určitý zvuk, dotek cokoliv. K malému dítěti bych si ho já osobně nepořídila.
3. led 2008 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky doufam ze vam nevadi ze jsem se kvam nebo ze jse kvam snazim pridat. :wink:

kamhajek -Jenny je nadherna ja mam cernou labradorku.

jita2-souhlasim s Kam,i se skusenosti mela jsem pejska s utulku nastesti jsme vte dobe nemely maleho,kdyz jsem jsi pro pejska sla byla pritulna mila hodna ale jak pises do hlavy jim nikdo nevydime a nemuzeme vedet kdy jim tzv.rupne v bedne.Slo to sni pul roku pak vni neco preskocilo a zacala byt agresivni jak na me tak manzela bezduvodne nesmeli jsme se kni ani priblizit ,kdyz jse po 3 sklidnila a sly jsme na prochazku startovala po vsech starsich lidech snaziily jsme ji porozumet proc se takhle chova ale bohuzel museli jsme ji nechat utratit radila jsem se jak s utulkem tak i s veterinarem ale bohuzel byla hodne agresivni a riskovat ze jednou me nebo kohokoliv jineho muze i zabit to ne.
Ale nezanvrela jsem na pejsky s utulku ,ale jestli chces pomahat pejskum s utulku a bojis se poridit jsi jednoho s utulku tak se domluv s utulkem ktery blizko se ve tvym okoli a treba tam zajdi a obcas pejskum neco kup pomuzes jim hodne ale nejlepe se domluv s utulkem jak by jsi pejskum mohla nejvic pomoc.
Ja teda uprime bych jsi pejska s utulku k diteti neporizovala.
3. led 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
ahojte holky,

kam,
tak to je fajn, že se psí slečna našla ... Jo a s tím vztekem jsem to zažila včera. Malou jsem vyndala z kočárku, že budeme ťapat a to jsem si dovolila dost. No a mám pocit, že o těch vánocích trošku "zvlčela", kope do hraček a tak .. takže až mi bude líp, asi zjednám menší nápravu :o). Jenny je krásná :o) Já jsem před dvěma lety (týýý jo, to je už dlooouhooo :o)) chodila přes oběd z práce na vedlejšák k jednomu mladýmu chlapíkovi domů - vyvenčit psa, umýt nádobí a pokaždý něco vyžehlit. Mám i fotku. Byla to stará labradořice Angie a úplně jsem jí zbožňovala :o))

carodkaa,
užívej si, já bych šla na bowling hned ...

isacek,
chudák naty, ještě pořád nejste v pohodě. Tak držíme palce, ať se to co nejdřív zlepší. Neboj, něco vymyslíme :o)) Já jdu 21.1. na tu operaci, tak to vidím až pak asi na únor, ale to se ještě domluvíme.

ijet,
týýýý jo, plesačka??? Ti závidím :grinning:. Prosímtě, kašli na to, jakou máš postavu, když jsou dobrý šaty, tak se zamaskuje všechno. Co bych za to dala mít jedny na sobě :o)))

jessi,
vítej, mně určitě vadit nebudeš :o)

Mně se koň taky načítá pomalu a dlouho a není se čemu divit, když tam hodili další web, pak jim to nemá padat.
Jinak já bych taky někdy chtěla psa, ale až někdy jestli budeme v baráku. A labradoři jsou moje láska :o))
3. led 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
No a ještě ...
já byla včera u doktorky a dopadla jsem tak, ze jsem dostala biseptol a jeste neco na odhleneni, pry mam strasne zvetsene mandle. A udelala mi vytery z krku. Tak jsem zvedava. Povedlo se mi dokonce presvedcit manzela, aby si dosel taky k dotkorovi, no a dneska vyfasoval antibiotika i on. :o(
Na dnesek krizova noc, takovou jsem jeste nezazila. Nam obema blbe, Terka se vzbudila o pulnoci a manzelovi se ji podarilo uspat v pul treti a to tak, ze s nim spala na pohovce v detskym pokoji.... Spustila se ji ryma (asi to chytla od nas) a ted vecer jsem zjistila, ze ji rostou dalsi dva spodni rezaky . Tak cekam, jaka bude noc....
No a byli jsme zase na bulovce. S tou moji nohou. Mela jsem jit na operaci pristi tyden, ale kvuli tomuhle mymu "anginovymu" stavu jsem doktora ukecala na jiny termin, a to na 21.1. Navic musim zase vybehat predoperacka a ty by mi doktorka ted stejne nemohla udelat .... A taky jsem si uz vyzkousela "placene" lekarstvi ...
Takze se fakt dari :o(((

No a dneska rano jsem se pobavila, nebot Terka kdyz se vykakala do nocniku - a ja odbehla jen do detskyho pro plinu - tak jsem ji pak nasla, jak sedi u nocniku na bobku a zkouma obsah nocnika :angry: :grinning:
3. led 2008 ve 21:21  • Odpověz
Mapris dekuji , to jsem rada.
Koukam ze tady asi akzdy marodi mi mame taky kaslik ale uz jse nam trha a vykaslavame tak to bude dobry.
Terezka je sikovna ze uz chodi na nocnik mi stale nic ale nechavam to bejt ono to nekdy prijde nutit ho nechci.
Drzim palecky at jste brzo fit a jste cili a plno elanu. :sweat_smile:
Stema zoubkama to te chapu taky jsi rikam jaka nas ceka noc,zrovna dneska jse nam prorezavaji stolicky takze to je vesely uz aby to meli deti za sebou vid.?
3. led 2008 ve 21:35  • Odpověz
isacek

ten váš bacil je fakt prevít a už je to dlouhý :confounded: Můžeš chodit s malou aspoň na chvíli ven na vzduch?Držim palce,aby byla Naty brzo zdravá.
Ten koutek v Kika vypadá dobře podle toho co píšeš takže pokud by byly plískanice a nedomluvíme se jinak tak se tam můžeme sejít :wink:

mapris

tak už to máš s nohou definitivní(myslim operaci) a to bude ta plastika?? Ať vše dobře dopadne,do doby než tam půjdeš se ještě psychicky připravíš :wink:

ijet

to je samej ples :grinning: dneska mi psala kamarádka,že taky půjde s přítelem na ples,na mysliveckej tak chce půjčit šaty.mám ve skříni jedny ještě z maturáku a od tý doby jsem je neměla na sobě tak je aspoň využívají kamarádky.Já na úplesání moc nejsem,ale takový ty myslivecký a tak,to bývá většinou sranda :grinning:
Jo a koňa mám taky zabržděnýho,doufám,že to zase celý "nespadne".

Dneska jsem tady měla kamarádky s dětma tak šel F spát odpo až později a spal jen hoďku a pak byl odpo celkem protivnej,dlouho brečel,no a večer usnul už v osm, :astonished: to už se nám dlóóóuho nestalo.
Jen doufám,že na něj zase něco neleze,protože večer měl mírně zvýšenou teplotu a zdá se mi,že se mu zase spouští rýma :unamused: :unamused: :angry:
3. led 2008 ve 22:30  • Odpověz
Tak a honem honem vám jen tak něco napíšu,abych měla 4040 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Konečně jsem taky něco ulovila :grinning:
3. led 2008 ve 22:46  • Odpověz
Jak koukám, tak je labrador opravdu asi nejoblíbenější plemeno současnosti :sunglasses: . Taky se mi líbí a hlavně mají fajn povahu,no ale jelikož jsem si psa pořizovala ještě u rodičů, tak jsem byla ráda, že mi dovolili aspoň malého. Je to Kavalír K.CH.Sp- pro ty co se nevyznají,zmenšenina kokra s napláclým čumákem. Pro mě kompropis mezi postelovým psem a loveckým plemenem,které se mi jinak strašně líbí :sweat_smile: .
jita-s pejskem z útulku jsem zajedno s kam. Mladšího ano, ale staršího bych se bála kvůli špatné zkušenosti s lidmi, a ještě k dítěti je to o to horší. :frowning2: Tenkrát jsem to taky zvažovala, ale nakonec jsem měla obavy a tak máme tohohle. Ale bylo by to fajn, udělat dobrý skutek a hlavně jsou to většinou moc hodní a vděční pejskové. To ten náš s PP je pěknej nevdějčík :grinning:
Já kdybych mohla, tak si pořídím nějakého velkého psa. Třeba jednou budu bydlet v domečku :wink:
3. led 2008 ve 23:26  • Odpověz
racul: lovecké plemeno je i Irský setr viď? Tak ten se mi móóó líbí. Já mám ráda velké psy, teď docela frčí rhódeský ridgeback(snad to píšu dobře) a ten je taky moc pěkný. Ale labradoři a zlatí retrívři jsou prostě miláčci mazlivý a neuvěřitelně hodní. K dítěti prostě nejlepší.
4. led 2008 ve 13:36  • Odpověz
Já už jsem myslela,že se sem nedostanu jak je to zabržděný :sweat_smile:

k pejskům-já měla tvrdohlavýho jezevčíka,ale byl to miláček,bohužel před čtyřmi roky zemřel,ve čtrnácti letech :frowning2:
Kdybychom bydleli v baráčku tak bych také chtěla většího psa,moc se mi líbí právě Labradoři a úplně na prvním místě je u mě maďarský ohař Viszla jestli víte jak vypadá.No ale můžu si nechat jen zdát páč v domku zdřejmě nikdy bydlet nebudeme :unamused:

Tak se asi stane to co jsem nechtěla a fíla bude nemocnej,v noci jsem mu naměřila lehce přes 38 teplotu tak jsem mu šoupla čípek a ráno byl oki,ale teď odpol před spaním měl zase trochu zvýšenou teplotu,chjo :frowning2: Asi mu kápnu ušní kapky,docela si sahá na uši tak je možný,že má mírnej zánět,nic těma kapkama nezkazim a uvidim co bude.
4. led 2008 ve 13:57  • Odpověz
Ahojte holky moje :slight_smile:
prochi, super fotečky, malej je krásný chlapeček a jste pěkná rodinka :wink: konečně jsem viděla i tebe a tak nějak jsem si tě představovala :grinning: :grinning:
Isačku, chudinka malá, to je pořád něco, co??? Snad se vám brzo uleví, posíláme hubánka :astonished:
Pejsani: No já myslím, že vystartovat po vás může jak malej (štěně) tak velke....je to v psovi, my máme jezevčíka a ty jsou jak známo vzteklý, zatím se bojí Kuby, tak to jde ale nevím jak jednou....známý mají 3 rotvíky (je to ten vtipálek co napráskal manžovi co tu píšu..) a teď mají miminko a to je na mě dost....ale oni jsou ready :unamused:
Krásná ijet :grinning: holky s figurou to byl vtípek :grinning: každá jsme nějaká, ale mámnádherný šaty a včerejší nehty nemají chybu, bomba, no strávila jsem tam 4hodiny :confused: ale vyfotím se a šoupnu fotku do alba, nebojte :sweat_smile:
Jinak se bojím i těším :dizzy_face:
Koukám, že marodi přibývají :frowning2: nám se to zatím vyhýbá klepy, klep...
maprísku, no je pechh s tou nožkou, to ti budou dělat tu plastiku???? Chudáku :frowning2:
4. led 2008 v 16:36  • Odpověz
No to bych nebyla já abych nezapoměla :angry:
kam, vaše paní pejsánková je krásná, závidím vám ji :wink:

Večer mažu na cvíčo, se těším...jo a jak jste psali o bowlingu, tak já mám zákaz páč mám první nehty, tak mám počkat, tak snad holky s práce nebudou aktivní bo bych tam jenom koukala a nedalo by mi to ... :grinning:
4. led 2008 v 16:38  • Odpověz
Čauvesky!
Holky díky za chvály naší rodinky, ale to nemusí být, chtěla jsem prostě jen, abyste věděly, kdo jako jsem :grinning:
Macej, jojo, dort k roku jsem plácala sama. Snad se docela povedl, jen pak ty lentilky začaly pouštět a trochu to pak bylo rozmazaný. Ale byl výborňoučký :dizzy_face:

Kam, Jenny je krásná, já prostě Labradory žeru a chtěla bych ho fakt už jen kvůli tý jeho dobromyslný povaze a že je velmi vhodný k dětem. No uvidíme, až to bude aktuální, jak se rozhodnem.

no tak teď na mě promluvil manža a já úplně zapomněla, co jsem to chtěla napsat... bože...nevim...

tak si jen vzpomínám, že je mi líto všech malých marůdků i velkých marodů tady :frowning2: Snad budete všichni brzy oki. Malej poslední dny hrozně chrápe a hrčí v něm jak ve starých pendlovkách, ale teplotu nemá, vypadá zdravě, tak doufám, že se z toho nic nevyklube. Jen dneska byla zas dopol. Itálie. Schazoval pořád dřevěný vláček ze stolu, tak jsem mu ho po dlouhým domlouvání a vysvětlování, že si ho rozbije a rozseká lino, sebrala. A to jste měli vidět to čóro! Vzal kytaru, vší silou se napřáhl a praštil s ní o zem¨a začal zuřivě kopat do všech hraček okolo. Tak jsem vystartovala a normálně dostal poprvé na prdel. Stejně to asi přes tu plínu necejtil, každopádně se cítil děsně dotčen, co jsem si to dovolila, zalezl pod stůl a flákal hlavou do spodku stolu a řval. Tak jsem šla do kuchyně, za chvilku s kňouráním přilezl, tak jsem si k němu sedla a vysvětlovala a domlouvala, bouchl mě do tváře, tak jsem mu to vrátila a ještě dostal přes ruku a ten provokatér letěl ke kytce a nas.aně začal vyhrabávat hlínu. To už na mě bylo hodně, tak jsem zařvala na celej barák a víte co uděl? Rozlezl se rychlostí blesku proti stolu, narazil čelem a má tam modřinu. Nevim, jestli snad chtěl z tý matky svý už spáchat sebevraždu či co..... :grinning: Oběd zcela odmítl, tak šel spát hladovej, naštěstí pro něj hned usnul, to už by byl asi můj konec. No mě z něj jednou švihne! :sweat_smile:
4. led 2008 ve 20:29  • Odpověz
Prochi, vždyť je co chválit :wink:
Normálně jsem se nasmála když jsem četla tvůj příspěvek :grinning: Kuba taky naráží do dost věci lebedou, pak trkne víc začne ho to bolet no a má o důvod víc proč bulet :grinning: a co se týče dostání na prdel, už to u našeho miláčka nepočítám :sweat_smile:
4. led 2008 ve 21:16  • Odpověz
Prochi: tak to bylo doma veselo :grinning:
4. led 2008 ve 22:10  • Odpověz
ahojky,

kam,jess,
máte pravdu, i se sestrou jsem se dnes radila, taky říkala, že k malému dítěti prostě štěňátko, aby s náma vyrůstalo a nás poznávalo a hlavně abychom si ho sami vychovali.....je to tak....

Jinak jsem unavená, tak se rozepisovat nebudu, zítra nám odpojí ten net, tak se zatím loučím, snad někdy nakouknu u příbuzných a doufám, že rychle seženeme někoho nového, nebo se bez vás a netu zblázním :slight_smile:)))

papa kočenky a krásné dny.
Jituš
4. led 2008 ve 22:20  • Odpověz
Jita: tak ať jste co nejrychleji on-line. Bude se nám stýskat.
4. led 2008 ve 22:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.