• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
jitu,
my na tebe pockame, neboj :o)) A budem se tesit na dalsi pokecanou.

Prochi,
no, tak ted jsi mne docela uklidnila, ze nemam vztekly dite jen ja. Nejak se u babicky a dedy rozdivocila a ted kdyz ji neco nebavi, tak do vseho kope a se vsim mlati a nejradsi by jezdila se zidli po kuchyni. U babicky to mohla, protoze bydli v baraku a maji v kuchyni lino, ale my jsme 5tem patre panelaku a pod nama stara pani se psem - ten pes z nas uz musel dostat psotnik nebo co.

No a nebo si slecna vezme nebo spis odtahne svoji jezdici jidelni stolicku a jezdi s ni, a kdyz se zabrzdi, tak rev a vztek. Dneska jsme byli nakoupit v tescu a zkouseli jsme ji posadit na tu motorku - odrazedlo. Koukala a usmivala se jako telatko, tak jsme ji zase vzali - a to jsme si dovolili dost. Hysterak mezi lidma. No a druhej mela, kdyz jsme ji nedovolili si brat cokoliv z regalu, nechtela pak ani sedet v kosi, tak jsme ji dali do golfacu aataky rev, ale podarilo se nam ji uklidnit dudlikem a za 20 minut usnula, asi byla utahana.
Včera jsem jí posadila na takovou malou stoličku, a ona z toho měla děsnou psinu, protože mohla kývat nožkama ve vzduchu. A dneska fakt zaperlila, teda co vyprávěl manžel. S malou vstali v půl 8mý a že mně nechají dospat, a když si manžel čistil zuby a předtím v obýváku odložil horní díl pyžama, tak Terka ho prý z obýváku vzala, přišla do koupelny, tatínka ignorovala, otevřela pračku, hodila pyžamo, pračku zavřela, nastavila teplotu a šla pryč. Manžel se prý mohl počurat smíchy ... No a včera jsme jí načapali, jak si otevřela skříňku s odpadkovým košem a chtěla tam hodit napřed propisku, pak můj mobil :angry: :angry: :angry: , takže začínáme mít doma pěkné kvítko. A chození není chození ale lítání ... A už zvládá i nosit těžké věci, jako třeba toho sumbyho :o)). Zrovna teď zpracovávám naše album, tak se jukněte na: http://picasaweb.google.com/Marie.Priskinova.

racul,
fotky jsou moc hezky a dortik taky :o)) Konecne vime kdo jako teda jsi kamo :o))

macej, ijet
bude to tentokrate SNAD UZ ta plastika, ale budu tam taky pry tak 4-5 dni. Dyl si tam ani nenechavaji. Tak tady zabezpecuju hlidani, tak uvidime.

No, ja jsem na labradory ujeta, i kdyz vcera jsme sli s Terkou ven, a tam byl takovy ten mrnavy psik (je to trosku vetsi a silnejsi nez ten ratlik nebo krysarik), no a normalne bezel, skocil na Terku a ta bac na zadek :o)) a jeste se tomu smala ... Do bytu bych psa nevzala .. ale kdo vi ... Ale urcite ne labradora.

macejka,
nasim taky umrel po 13ti letech jezevcik, a ten mel strasne rad deti. Asi diky tomu, ze tam v nasem baraku tech 15 let furt nejaky byly, takze snesl vsechno. NO a nez umrel, tak si nasi poridili jeste jednoho, jsou mu 2 roky, a to je fakt cislo - pekne divokej (samozrejmne mladej :o) a pred detma utika. Se mu ani nedivim :o)))

isacek,
tyyy jo, chudak mala, koukam, ten hajzl vir dokaze pekne potrapit co?

My uz se s manzelem dostavame z tech nasich "angin", ale asi neco schytala mala. Ma trosku rymu a zacala hrozne kaslat, tak jsem koupila dneska mucosolvan a az se vzbudi, tak ji ho zkusim dat ... At je taky fit.
5. led 2008 v 15:17  • Odpověz
autor
jsem ale zplodila romaaan :o). Jinak s tim odkazem - chybicka se vloudila, tak znova: http://picasaweb.google.com/Marie.Priskinova
jsem za tim udelala tecku :grinning: .

Ja jsem si pred hodinou odmrazila za hodku celou lednici i s mrazakem, jdu vyskladat dopoledni nakup a jdu zehlit, mam tam hromadu za 14 dni :angry: .
5. led 2008 ve 20:01  • Odpověz
Teda tady to nějak stojí :confused: :slight_smile: , ale to je dobře aspoň se lehce dočítá :wink:

Protože napadlo spoustu sněhu tak jsme vyrazili do centra koupit boby a že půjdem bobovat.
Ale omyl, všude byli vyprodané :cry: .Tak jsem aspoň malý koupila goratexový botičky na teď zvlevněné z 1.600,- na 800,- tak mám radost :slight_smile: .Neměla boty do sněhu a tohle byl super kup.
Malá byla ze sněhu naprosto unešená, nechápala to, ale nakonec nechtěla skoro ani domů :slight_smile: .
Jak se líbí vašim prckům snih??

Mapris,
tak teď už snad budeš mít s tou nohou pokoj a bude to poslední zákrok.Držíme palečky.

jita,
tak snad zas budeš brzo on line :slight_smile: .Já bych se bez netu teď asi zbláznila :sunglasses: .Nemusím mít televizi, možná ani mobil už ne, ale net potřebuju :grinning: :grinning:

kam,
já po labradorovi toužím už několik let, jenže do bytu nemůžu.Jsou fakt moc milý a přítulný :slight_smile:
6. led 2008 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky kormelíny :grinning:
rychlost koňa mě ubíjí :angry:

isacku, já jsem napřed myslela, že si za botky dala tu původní cenu, ale ta druhá je čupr kup :wink:
Taky jsme byli sáňkovat, ale mám pocit, že jsem si to užila víc já než Kubík :grinning: miluju to

mapris, fotky jsou naprosto úžasný :wink: moc hezký. Máš pech s tou nožkou, už abyjsi měla ppokoj

Jinak mám moc pozrdavovat od Jíti a měla radost, že jsem jí písla, a prý šílí bez netu, v tom jí plně chápu, bo souhlasím s isackem, vyměnila bych tv i mobil za net :sweat_smile:
7. led 2008 v 10:02  • Odpověz
Tady je nějak mrtvo, to všechny sáňkujete? :grinning:

Já si včera v Praze koupila kalhoty a bundu na lyže, taky ve slevě, ty slevy jsou super. Obchody musí mít před vánoci neuvěřitelné zisky :angry: .

Tak ta naše mrcha psí zase pláchla. A to is manžel myslel, že díry zadělala, ona si cestu vždycky najde. Jenže jsem sama doma, tak jsem jen objela vesnici, ono s řvoucím dítětem za zády se nehledá moc dobře. Teď jsem ho dala spát, tak až se vzbudí, zkusím vyrazit.
7. led 2008 ve 13:17  • Odpověz
Čauvesky kóči!

Mapris, móóóócinky hezký fotečky. S tou tvojí fajfkou je to teda pech, ale když tam budeš "jen" těch 4-5 dní, tak to není tak hrozný. Když si vzpomenu, že původně to měly být až tři týdny. Hlavní je, aby už to pak bylo fakt v pořádku!

Náš malej byl ze sněhu taky paf. Teda my ho tady měli jen maloučko, ale včera jsme si byli zabruslit na rybníčku (já, kluci na mě koukali) a kde to nebylo vyhrabaný od sněhu, tak tam se mohl malej radostí zbláznit. Moc se mu snížek líbil. Zato teď tady začalo hrozně pršet, tak jsem naštvaná jak berka, protože musíme odpol. pro pečivo a ještě jsem chtěla do knihovny. Asi budem muset autem, nebo nevim.

Holky, mám hroznou radost. Myslim, že jsem vám kdysi psala, že tady u nás končí zubař, jde do důchodu a nikdo nový sem nechce. V nedalekým městě je sice zubařů habakuk, ale žádný nebere nový pacoše, tak jsem byla na nervy, kam budem chodit. Jedna známá mi poradila, že to musim obvolat hned na začátku ledna, že prý zubaři dělají jakousi inventuru pacientů a když jsou nějaký volný místa, tak jsou hned pryč. Tak jsem se na to dneska vrhla a úspěšně. Mám pro nás zubařku, chtěla vědět kolik nás je, blokla nám tam místa a máme se přijít s kartama zaregistrovat. Tak jsem fakt šťastná jak bleška, že to vyšlo a nemusíme jezdit až někam do tramtárie.

Isáčku, máš recht, nějak nám to tu zkomírá, ale aspoň taky stíhám dočítat a být jakžtakž v obraze.

Tak a holky, nejdůležitější zpráva dne!!!! Dala jsem se na hubnutí!!! Všude píšou, že se s tím máme někomu svěřit, aby to někdo věděl, podporoval nás a tak. Tak se vám teda svěřuju, věřím, že mě budete podporovat, budete mi posílat síly a budete při mě stát ve dnech úspěšných i těch méně úspěšných... :grinning: Nepotřebuju schodit, jen pár kil, jsem jak slonice a abych měla BMI ideální tak musím schodit pomalu třicet kilo... stačí mi 15, nechci to schodit hned teď - i když by to bylo bóóóží :grinning: , tak na mě myslete a držte mi prosím palce...
7. led 2008 ve 13:29  • Odpověz
baff :grinning: :grinning: :grinning: (momentálně nejfrekventovanější slovo našeho mláděte, používá ho asi 50x za den, kdy na nás zpoza rohů, stolu, sedačky bafá a má z toho děsnou jundu :sweat_smile: )

hlásím, že žijem, dnes jsem prvně od Nového roku zapnula net :confused: takže jdu vše zmeškané dohnat a dočíst co je u vás nového :wink:
7. led 2008 ve 13:35  • Odpověz
Prochi: to se ví, že tě budeme podporovat, hlavně pozor na jo-jo efekt. Kamarádkám se nejvíc osvědčilo počítání kalorií a trochu více pohybu. Tady v Kolíně na to jsou kurzy, jak počítat kalorie, ženský se tam vzájemně hlídají, první hodinu rozebírají co jedli a kde je chyba a pak se vážili(vážili se každou hodinu) a pak se cvičilo. Chodila tam i tchýně a byla spokojená, jen to člověk musí vydržet dodržovat. Tak držíme palce.
7. led 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:

Tak mě napadá,nemělo by se to tady jmenovat spíš Modrý šneček?? :sweat_smile: :grinning:

mapris

fotky moc pěkný,hezky jste malou ostříhali.Já s tím počkám až na jaro nebo léto.Jsem zvědavá,jestli se vám to stříhání osvědčí a jestli budou mít vlásky lepší kvalitu a hustotu.F totiž moc vlasů nemá tak bych to stříhání taky prubla :wink:
Malá je taky silák podle toho co píšeš.F taky všechno tahá,dokonce i 5l barel s koj.vodou,trochu ho zvedne a nese třeba do kuchyně a když mu řikáme ať to netahá,že si strhne bříško a vezmeme mu to tak je řev.A nebo stěhuje nábytek,židle po kuchyni a tak tak jsme museli koupit zarážky na okna,protože on je schopnej dotáhnout židli k oknu a pak ani nemluvim :astonished:

isacek

malej byl ze sněhu taky nadšenej,samozdřejmě ho chtěl jíst :angry: jak jinak.Líbilo se mu "koulování" taťka mu dělal sněh.koule a malej pořád hop,hop :grinning: A z bob byl taky docela unešenej,chichotal se,když jel sám kousek z kopečka,posílali sme si ho.Mám fotky tak sem pak nějakou dám.(to už jsem říkala i o vánočních fotkách,ale ještě je nemám ani v pc,polepšim se)

prochi

máš mojí velkou podporu,já bych taky chtěla něco zhubnout,ale já postrádám veškerou vůli :confounded:
Řekla jsem si,že začnu chodit na aquaaerobic tak jsem zvědavá,kdy se k tomu dokopu :sweat_smile:
7. led 2008 ve 14:46  • Odpověz
Kam, právě že počítám KJ :wink: . To na mě taky vždycky nejvíc působí. Nejhorší jsou ty diety na týden, 14 dní, to nemá vůbec smysl a taky jsem to nikdy nedělala. Já jsem na tenhle kurz, jak píšeš, chodila před otěhotněním a asi před třema rokama jsem sama zhubla ca. 12 kilo taky počítáním. Pohybu mám řekla bych dost, dvakrát týdně aerobik, lítání za malým, procházky, když nejdu cvičit, tak se snažím v půl druhý cvičit "buďte fit s ČT" a pak si dám aspoň pár minut bříšňáky nebo kejty. Já bych mohla pořádat kurzy, v teorii počítání KJ jsem fakt dobrá :grinning: , ovšem v praxi je to se mnou už horší... Musim to ještě vyzkoušet a napočítat, abych nehubla moc rychle a zároveň mohla ještě dál kojit. No, uvidíme, snad to zas půjde.
7. led 2008 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, pamatujete si ještě na mě :slight_smile:

Asi to ani nebudu mít síly a čas louskat do zadu... Četla jsem, že sáňkujete, jak se to vašim prckům líbí? U nás teda žádný nadšení. A to jedem za 14 dní na týden na hory, tak jsem zvědavá co tam budu s Kubíkem celou dobu dělat, tešila jsem, že budem sáňkovat :unamused:
7. led 2008 ve 20:41  • Odpověz
čauvesky Macu, my klasicky nesáňkujem, tím myslím ježdění z kopce, páč u nás skoro žádný sníh nenapadl :angry: , ale vození na sáňkách po zahradě se mu šíleně líbilo, to ani nechtěl slézt a jít domů. A včera jsme byli bruslit a hrozně se mu líbilo válet se po ledě a shrabovat sníh na hromádky. Vadí malýmu i jenom na sáňkách sedět a vozit se?? Že byste chodili aspoň na procházky. Nebo možná je to jenom o zvyk, je to pro něj něco novýho, neznámýho, neví, co si o tom pořádně myslet... určitě se to poddá.
7. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
prochi,
tak já tě také plně podporuju!!!!!Potřebovala bych tvoji vůli a odhodlání, páč já to nedokážu.
Jsem taky už jak slonice, před třema rokama , když jsem poznala přítele jsem měla o 20kg míň.
Nemůžu se na sebe už ani podívat, fakt se stydím, ale jemu to naštestí nevadí a naopak jako gentleman mi občas polichotí, ale už to není jako kdysi.
Přitom taky mám pohybu spoustu, moc toho nenajím, jenže mi chybí energie.Tak to doháním sladkostma.
Před porodem jsem nikdy nejedla takhle sladké jako teď, tělo to prostě teď nějak potřebuje :grinning: :grinning: .
a to je ten největší průšvih :frowning2: :frowning2: .
Chtěla bych zhubnout taky těch15kg, ale vidím to bledě :slight_smile: .Ale asi budu muset už kvůli tomu mýmu chlapovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

macejka,
určitě rychle dodej nějaké foto :slight_smile: .
Dneska jsem si volala na kontrolu těch výtěrů a té původní bakterie jsme se zbavili.Ale bohužel tam našli opět něco, je to něco jiného a teprve to začíná, takže za 14dní, jdem na výtěry znova jak to vypadá.ale naštestí už nemusí držet až takovou dietu a může mezi děti.Tak hned dneska přijela kamarádka s prckem a pak jsme šli opět nakupovat :sunglasses: :sunglasses: .....

ijetka,
já taky bobování strašně miluju :grinning: :grinning: .
Když jsem předevčírem ve čtyři ráno zjistila, že napadl snih, hned jsme běžela vzbudit přítele, že napadl sníh a že hned ráno půjdem koupit boby a půjdem jezdit.Pak jsem šla k malý a řekla ať hezky hajá, ať má sílu.
Docela ze mě nevěřil, a ráno se mě ptal co to mělo znamenat :grinning: :grinning:
7. led 2008 ve 21:57  • Odpověz
tak jsem vám chtěla už odpo napsat,ale jaksi jsem pozapomněla,že jsem dnes měla tu čest poznat placené zdravotnictví :confounded:
Fíla měl o vík teplotu a jak jsem psala,že to bude asi od uší tak omyl,od očí.Začalo mu téct z levého oka,připomnělo mi to,jak měl neprůchodné slzné kanálky.Tak jsem si řekla-zánět spojivek a dneska nám to dr potvrdil.
Takže třicet kaček za prohlídku u dr a ten Fílovi napsal recept a na něj kapky do očí i nosu takže v lékárně dalších devadesát kaček za administrativu a pak jsem ještě doplácela asi čtyřicet korun za ty kapky.Takže místo těch čtyřiceti co bych normálně doplácela jsem vyplázla stošedesát korun.Móóóc pěkný.No co se dá dělat,že? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já naprosto nechápu,proč se platí za recept a za položky na něm napsaný,když stejnak se doplácí i za léky :angry: :angry: :angry: Je to kocourkov :confounded:

Ještě mě tak napadlo jak jste tady psali,že už tady dlouho nebyla Helik,neni náhodou v Itálii?myslim,že tam měla přítele.
7. led 2008 ve 22:02  • Odpověz
autor
nazdárek holky,

tak malá je ze sněhu hrozně nadšená, strká tam ruce a pak je olizuje, nejradši by si tam lehla, je to někdy fakt s ní na palici. A chci jít dneska koupit pro ní nějaký teplý boty. Měla punčocháče a ponožky a v těch červenejch botkách má studenou nohu :o((
Po bytě už běhá jak eroplán ... Poslední dobou mi dochází fantazie, čím jí zabavit. Jak jsme byli 14 dní mimo, tak je jak z divokých vajec, doma jí nic nebaví, do včeho kope, hned všechno bourá ... Všechno zná, tak co by si s tím hrála :angry: . Přemýšlím, co koupit na tu její "fantazii". Čím složitějšího něco je, tím je to pro ní zábavnější. Nejvíc u nás vedou kelímky a kroužky na tyčku. Tak mně napadá, že koupím něco takového, jako je duplo, nebo cheva pro velké děti...

Zdravotnictví - no, dneska si jdu pro další antibiotika :frowning2: , mám tam nějakou bakterii, která se musí vyléčit. A to jdu 22.1. na operaci, kdo ví, jestli se to stihne, chjoooo.

prochi,
tak já tě taky plně podporuju. Potřebovala bych 7 kg, ale zatím se mi 2 jakžtakž podařilo shodit. Pohyb zatím kvůli tý noze moc nemám, ale plánuju pak chodit někam cvičit, i s Terkou. Asi na brumlovku, tam je to i s hlídáním. No a u mně to funguje tak, když na to nemyslím. Jíst každé dvě hodiny - tzn. 5x denně malé porce, vynechat sladké a dovolit si jen jedno kafíčko s mlíčkem a cukříčkem denně. Pít hodně tekutiny. Mně pomáhají hodně zelené čaje - já teda piju ty sypané. A co se týče těch kalorií - tak na to je dobrá www.flora.cz tam je kalkulačka, a když se tam zaregistruješ, tak si tam můžeš vést deník - tzn. zapisovat, co všechno jsi snědla a ono ti to nakonec spočítá, čeho jsi měla moc. Je to fajn, ale já pak na to neměla čas, každej večer poctivě zapisovat co jsem snědla. Možná si to psát do notýsku a pak to tam třeba naházet zpětně. No a před pár lety - jsem shodila 5kg za měsíc dělenou stravou - ale teď by to se mnou šlehlo. No a pak 11 kg před rozvodem - ale to jsem dojížděla denně 3 h/180 km a měla pravidelnej oběd, tak to šlo taky rychle dolů ...

Uff, jdu se najíst, než se vzbudí to moje malý zvířátko a pak vyrážím ven na nákupy.
8. led 2008 ve 12:49  • Odpověz
ahoj kozenky moje,
zdravím vás od sestry, ještě ne bohužel od nás, myslím moc na vás, sníh je super, chodíme sá'nkovat a je to paráda, Maru, když padá, tak není jako čuně :grinning:
Jelikož mám málo času, tak musím letět, mějte se hezky a papapa zase někdy kočenky moje :slight_smile:
8. led 2008 ve 13:08  • Odpověz
jita,ahojky,to je ale překvápko :grinning:
Super,že můžeš mrknout od ségry :wink:

mapris,

myslim,že předoper.vyšetření musí být staré max.14 dní před zákrokem tak nevim jestli by ti to ty atb nezkreslily,ale uvidíš co řekne dr.

Dneska dopo se malej vztekal,něco jsem mu nechtěla dovolit tak vzal svojí motorku a vzteky s ní praštil o zem,měl z toho legraci.No myslela jsem,že ho zlískám :angry: :grinning:
8. led 2008 ve 14:15  • Odpověz
ahoj holky, tak nový pokus něco písnout :wink:
včera se proti mně naprosto spikla technika :angry: až jsem si vás dočetla a chtěla se ozvat, kůň stávkoval, teda nejdřív jsem myslela že kůň, že byl tak děsně pomalej, až se zasek úplně... no a nakonec jsem zjistlila že ne kůň, ale nám doma odešla myš :stuck_out_tongue_closed_eyes: já klikala a čekala a klikala... a nic se nedělo :sweat_smile:

prochi, mapris, na ty vaše fotečky teprv juknu :wink: ale určitě to bude jednodušší než zkouknout albíčka tady, chtěla jsem začít to znovuobnovené u Ijet, ale z toho dlouhého načítání mě mohlo klepnout :angry: takže jinkdy

ještě se vrátím k Silvestru, u nás to bylo taky na sociálku :sweat_smile: nejdřív malý vypadal, že půjde spát brzy, páč u nás byla na hlídání neteř a byl z toho jejich lítání celý ucasnovaný, ale pak volal drahý synoveček, jestli nepotřebujeme pomoct s chlebíčkama (abyste rozumněly, tento "chlapeček" má 2 metry a chlebíčky nechtěl jít dělat, ale likvidovat :grinning: ) a navíc Jiřík děsně miluje jeho dlouhovlasou slečnu :sweat_smile: takže jak se u nás objevili, bylo po spaní a žádný pokus uložit ho do postýlky nevyšel
takže jsme o půlnoci oblíkli na pyžámko overal a vyběhli ven na rachejtle, prďola byl naprosto unešený, bengál mu vůbec nevadil a z toho nadšeného jůůů, jůůůůůů, se skoro zajíkal :grinning:

stejně to bylo parádní, taťku jsme měli celých 14 dnů doma, to byla pohodička :dizzy_face: sice žádný režim, vstávali jsme všelijak, stejně tak jedli a chodili spát, takže teprve teď nastolujeme jakýs takýs řád :wink:

akorát já jsem si o víkendu odskočila do práce, sice jsem se musela móóóc přemlouvat, páč se mi ani kapku nechtělo, ale šéfová mě poprosila, jestli bych jim helfla s inventurou, tak jsem si udělala oko :sweat_smile: , nakonec pro mě to byl docela relax (i když jsem večer byla utahaná jak kotě, přece jsem si už odvykla) a kluci to spolu taky zvládli, jediná tátova chyba je, že nemá kozy :grinning: protože to mlíko, které jsem malýmu odstříkala na ráno, abych ho nemusela budit, v neoriginálním balení odmítl :sweat_smile:

ijet, šatičky závidím, já teprve musím nějaký model obkouknout, páč nic pořádného nevlastním, krom jedněch koktejlek a snad nějaký ten ples letos vymetem :slight_smile: určitě hasičský, ten nemůžeme vynechat, já mám zálusk na rockový maškarní (táta už se trochu bojí co vymyslím :grinning: ) a možná se ještě nějaký zadaří, záleží na prďolkovi, aby ho zrovna netrápily zuby, nějaká viróza a taky nás příští týden čeká už jednou odložené očkování na spalničky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a nemám kadeřnici :frowning2: ta moje mi otěhotněla, blinká, nestříhá... zrovna dnes jsem už mohla být krásná, takže teď honemhonem sháním jinou, která by ze mě něco udělala, nejlépe princeznu a to co nejdřív :grinning:
8. led 2008 ve 14:46  • Odpověz
Tady se ty plesy nějak rozmohli, tak se taky pochlubím. Jdeme na ples v pátek 18.ledna a pak někdy v březnu. Sice doma pořád poslouchám, že jsme si z holkama něco vymysleli a jich(jako partnerů) se vůbez nezeptali a oni teď chudáci musí na ples. Ale kdyby pořádně poslouchali, tak by to věděli, že jsme se domlouvali, ale to pořád melou o fotbale, tak ať se nediví. Taky když mluvíte na manžela nevnímá vás? U nás je to pravidlem, něco říkám, vše odkývá a pak se diví. Hrůza.

Opakuji se, ale pes je dneska zase fuč. Včera jsem odpo navlékla Ondru, šoupla ho do auta a ona se najednou objevila. Tak snad se to bude dnes opakovat.

Mapris: na tebe se to zdravotnictví spiklo v novém roce :confounded: .

Zevi: taky mám těhotnou kadeřnici, naštěstí je to moje super kamarádka, takže pohoda. Ale do práce chodí, jen ty první měsíce, trochu méně. Bylo jí špatně, chudince.

Takže vzteklouny máme doma všechny že?
8. led 2008 v 15:10  • Odpověz
u nás není po sněhu ani památky :frowning2: vlastně tady ani pořádně nenapadl, bylo tu sotva "pocukrováno" a už i to je pryč, ale sáňky jsou v pohotovosti v garáži, kdyby přece jen, tak ať toho zavčasu využijeme, páč tady v nížinách se nikdy nadlouho nedrží... naposled tu byl pořádně předloni, to napadl týden před naší svatbou (brali jsme se na apríla :grinning: ) a já se děsila, jak se budu v těch lehoučkých šatečkách fotit v zámecké zahradě...

ještě k pejskům, hlásím se taky k milovnicím hafáků, momentálně žádného nemáme, i když časem možná... uvidíme jak zpracujeme babi, doma jsme mívali takovou tu pouliční směsku, střapatý, milounký, ne moc krásný, ale zato mazaný oříšek :sweat_smile:
ale taky vím, co to je být od psa pokousaná :unamused: od bývalého přítele pes, za kterého bych dala ruku do ohně a teď na té ruce pořád ještě můžu spočítat zuby z jeho vrchní čelisti :angry: a to byl malý německý špic, řekla bych, že čím menší pes, tím může být záludnější, takže jsem taky zastánce, že takový retvívr nebo labrador jsou sice telátka co se týká vzrůstu, ale kliďásci, že se na nich může dřevo štípat a k dětem ideální :slight_smile:

Kam, to se teda nenudíš, copak že má tak toulavé boty (tlapky)?
a s odkýváním je to jako u nás, čerti by mě sebrali, když musím všechno opakovat 2x, páč mluvím, mluvím a najednou koukám, že ten můj chlap má vypnutý přijímač :angry: :angry:
8. led 2008 v 15:23  • Odpověz
ještě jsem se chtěla zeptat, co stromky, už jste odstrojovali? ten náš je pořád krásný, neopadává, tak je mi líto ho rušit, loni jsme měli asi až někdy do půlky února :sweat_smile: tak už se rodina vyptávala, jestl si ho zase necháme až do Velikonoc :grinning:
8. led 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahoj, píšu, abyste věděly, že žijeme a nezapomněla jsem na vás :grinning: . Jen už teď nějak netrávím na PC moc času. Večer jsme posunuli uspávání,což je zase dobré v tom, že vstáváme později. Ale jsem už pak pěkně ztahaná. Poslední dobou si připadám vyčerpaná i po fyzické stránce, to mě nikdy nenapadlo. Pořád ho zvedat, přenášet,běhat za ním :confused: . No ale na hubnutí to také bohužel vliv nemá. Po vánocích kdy jsem spořádala ( slušný výraz :grinning: ) skoro všechno vlastnoručně napečené cukroví, tak mám min 1 kg nahoře a je to znát.A cukroví pořád ještě trochu máme, tak se ho snažím co nejrychleji dojíst, abych mohla začít trochu dietnější režim :grinning:

Prochi moc držím palce. To je asi věčný boj...Já naštěstí mám BMI ok, ale jsem klasická ženská, takže trochu opláclá a prcek k tomu, takže by pár kg určitě neuškodilo a hlavně pro můj pocit :wink: . Ale silnou vůli moc nemám, hlavně ujíždím na sladkém a když nejím, tak jsem děsně protivná. :grinning:

Sníh- v Praze na kopci se kupodivu ještě trochu drží. Boby ho zatím moc neberou, nechce na nich sedět a vozit se.Jedině rychle z kopce a to se bojím. NEbo se mnou, to ještě jde. :wink:

jita- tak snad brzo budeš on-line :wink:

zevi, macu- vítejte zpátky :slight_smile:

zevi- my zatím stromek máme, stříbrný smrček.Mně je ho vždycky líto ho pak dát k popelnici, tak se snažím ho mít doma co nejdéle. Neopádaval by, kdyby pořád kolem něj nebyl šrumec, neházely by se na něj balónky atd :grinning:

kam- s chlapama je to asi všude stejný, vzhledem k tomu, že ten můj je taky fotbalista, tak všechno ostatní jde tak trochu mimo :angry:
8. led 2008 v 16:31  • Odpověz
Ještě k tomu vztekání.Dneska jsme taky měli pěknou scénu-vlastně naprostá klasika. Na procházce pobíhal a když už jsem potřebovala jet domů a dát ho do kočárku, vyváděl tak, že mi skoro nešlo ho tam narvat a připoutat.I když se mi to povedlo, tak mi pak málem vypadnul, co dělal :angry: . Většinou ho to za chvíli přejde,ale tentokrát to trvalo skoro až domů :angry: . A ty pohledy ostatních mě opravdu už štvou-co asi s tím nebohým dítětem dělám :angry: .
Jenže co s ním? Po nějaké době chůze je unavený, takže si pak i sám klekne.Jenže jak ho dám do kočáru, je zle. A dojít s ním domů to nejde, protože si jde většinou na opačnou stranu než já a mezi auty si to opravdu netroufnu :confused:

A co jídlo, jak teď u vás probíhá ? Já už nemám fantazii. Přejedly se mu kaše, dokonce i banán. Jenže co teď v zimě dávat za ovoce ?? A k večeři už taky nevím co....Tak nějak pořád dokola pečivo s něčím, občas polévka :zipper_mouth:
8. led 2008 v 18:28  • Odpověz
Zevi: stromek jsem zlikvidovala včera, u nás doma jsme ho vždycky odstrojovali 6. na Tři krále, to má táta narozky. Jenže letos jsem to nestihla, tak to bylo o den déle. To je najednou místa v obýváků a světla.

Vůbec nevím co jí to zase popadlo, chodí kolem takový roztomilý ořech, tak asi vždycky letí za ním. Po spaní jsem krmila a koukám z okna jak si to šupajdí po silnici domů. Auta kvůli ní brzdili, tak jsem jí vynadala a plácla jsem jí. Nějak nemám sílu jí seřezat. Byla úplně špinavá a mokrá, nohy a břicho měla černý.

Racul: Ondra jí krásně dopoledne a oběd. Po spaní ještě jogurt a pak už jen tak zobe, ovoce, pečivo, polévku, ale toho už tolik nesní. A před spaním teď dáváme místo kaše sunar, kaši prostě už zaboha nechce.
8. led 2008 ve 20:31  • Odpověz
autor
Nazdárek tlachalky,

mám zas dneska den blbec :o(
Další krabici antibiotik a depku z toho, že asi budu muset posunout operaci :o((

Vztek - klasika, teď to mám furt ... Jak není po jejím, tak řev, jak jsem psala, mám problém jí zabavit ... Nejradši by jezdila ze židlí po kuchyni :o((
Venku byla taky pěkně vzteklá a to tak, že my asi 3x vyjela z kočárku i s pytlem, jak tam nechtěla být a chtěla chodit. Jenže byla všude čvachtačka, já jela do dbk na budějárnu a nechtěla jsem aby byla jako dobytek. Tak se mi to docela povedlo, jenže pak byla strašně protivná a začala řvát... Povedlo se mi koupit pro ní teplé botičky za 500, tak jí je zítra navlíknu a bude to. Jen nám je malá jedna kombinéza, tak chci vzít druhou, jenže ta je světle růžová :angry: No a pak jsme s manželem byli vyzvednout ušité peřiny, a v momentě, co jí manžel vyndal z auta, tak byla blažená a lítala tady před panelákama jako divá a nechtěla ani za ruku ...

Chlap - bych se divila, kdyby byl některej normální. Já fotbalistu nemám, a stačí mi to taky ...
Jako dneska .. To byla zas dnesa bondovka: Když kolem 7mý dorazil z práce, tak že si půjde na chvíli lehnout, jenže jsem ho asi "blbě" vzbudila, tak vylítl, malá řvala, do toho volal jeho kamarád, do toho přišli odečítat teploměry - všude bordel jak u cigánů - i v kuchyni a ten pán, chtěl jít na záchod a zapnul větrák a 2x vyhodil pojistky, pak se to povedlo i manželovi a zrovna, když jsem koupala malou - tak pak půl hodiny brečela v koupelně a nesměla jsem odejít ...

stromek - měla jsem takový mini na stole, ale opadával, tak jsem ho odstrojila už v sobotu a mám klid.

raculka,
tak mně Terezka ovoce nejí ani omylem, ráno má jogurt/puding/tvaroh, oběd - co mně napadne (hlavně maso), svačina - většinou lipánka, toho miluje. A pak když přijdem z venku tak kaši už nechce, tak většinou kousek rohlíku z máslem a to je vsjo....
8. led 2008 ve 21:57  • Odpověz
Kam- teda ta vaše fenka je tulačka.Já bych měla hlavně o ní strach a ona si přitom užívá s nějakým vořechem :grinning:
Vy nemáte dobře zabezpečený plot, že může utéct? Možná si to už někde psala,ale já nemám sílu to tu dočítat :grinning:
Mně psa málem přejelo auto před očima, naštěstí to stihl ubrzdit,ale už byl skoro pod koly,a to byl takový šok, že jsem se klepala ještě hodinu a je mi zle, když si na to vzpomenu :frowning2:

kam,mapris- jak čtu, tak večer už vám dítka taky tolik nejedí. Tak je to možná všude. Je pravda, že K nejvíc jí dopol, k obědu sní kolikrát porci jak dospělák.Ale poslední dobou mám pocit,že se mu prostě nějaké věci přejedí a pak už mu to moc nejede.A když mu dám něco jiného, tak i večer sní slušnou porci. Tak spíš přemýšlím, co mu dát zase nového pro obměnu. Jinak pořád kojíme před spaním a ráno, UM zatím nebylo úspěšné.
Lipánek už taky moc nefrčí, a to jsem ho zase tak často nedávala. Prostě pán začíná být trošku vybíravej :confused:

mapris- teda ten tvůj den blbec mně spíš pobavil- představa jak pán chce chudák jít u vás na záchod a přitom vyhodí pojistky :grinning: :grinning:
8. led 2008 ve 22:42  • Odpověz
račul, u nás je téměř denně banán+jogurt, někdy se sušenkama, jindy bez a k odpo chlebíku většinou jablíčko, ale máme vyzkoušené i mandarinky, kiwi, ananas, liči... téhle exotiky mu nechci dávat moc velké množství, takže zkoušíme opatrně a zatím všechno prošlo :wink: ale je fakt, že prcek není zrovna příkladný jedlík, takže my máme všeho celkem minimalistické porcičky

a puding, tvaroh nebo lipánek taky není žádný terno, nějak mi o to nestojí, my většinou vystačíme s jogurtem :slight_smile:

víc jsme se rozjeli s obědy, převážně mu z opatrnosti vařím zvlášť, ale dá se říct, že jemnější varianty na naše jídlo :slight_smile: teď jsem měla například ohromný úspěch s guláškem, myslím že tam nebyl žádný prohřešek a měl ho báječný (klasika na cibulku maso, akorát krájené na drobné kousky, kmín, papriku, já dávám kvůli barvě i rajčatový protlak, trošku česneku a majoránky... ) s knedlíkem a Jiřík se olizoval až za ušima :sweat_smile: anebo včera měl fazoli s chlebem a vajíčkem, sice jsem měla obavy, jestli nebude prďanovat, ale kupodivu nic, dokonce bych řekla že míň než obvykle :grinning: a říkala jsem si, že takové zapékané brambory se smetanou nebo rýžový nákyp by taky nebylo marné vyzkoušet :wink:

večeře my máme jednoduché, kaše nemá konkurenci :slight_smile:

ráno a večer kojíme, to už se malý hlásí sám, přitáhne si polštářek, dává mi ho na klín a připomíná: mamííí, ham! :grinning: :grinning:

a řekla bych že u nás je to naopak, dopoledne se v jídle jen nimrá a až po spaní jí častěji a hlavně ochotněji :wink:

mapris, na tebe se to sype :frowning2: ale řekla bych že chlap s pojistkama je ta nejmenší svízel :wink:

prochi, obdivuji tvou pevnou vůli, tak se drž, těšíme se na pokroky :wink: já nemám ani dost vytrvalosti, abych něco udělala se svým rozteklým slovanským pozadím :stuck_out_tongue_closed_eyes: (a to bych snad ani nepotřebovala zhubnout, jenom zpevnit :confused: )
9. led 2008 v 00:12  • Odpověz
a to jsem se dušovala, že se polepším a nebudu tu v noci čumákovat, skutek utek... tož dobrůůůůůůů :wink:
9. led 2008 v 00:15  • Odpověz
ještě jsem teda koukla na odkazy albíček od Prochi a Mapris, holky, móóóóóc hezké fotečky i dětičky :dizzy_face: chválím, co mi síly stačí, než mi úplně spadnou oči :sweat_smile: už vážně jdu spát :grinning:
9. led 2008 v 00:34  • Odpověz
Ajoj kotrmelíny, nemám moc času, tak si doštu později :slight_smile:
Ples se blíží...odpo razíme do města, něco pokoupit...já mámpocit, že jsem pořád v jednom kole, v po jsem byla na cvíču (nějak to víc bolelo, ale druhý den oki) včera večer u kamarádky na vínku ( dvě dvojky, měla jsem charakter :sweat_smile: ) no dneska kolem plotny, pak město a je tu odpo, tma....koupání, ulice...uspávání a pak možná sexík :grinning: ????

Zase je tu hnusně, ale včera nááááádhera, byla jsem s Kubou a kamarádkou na dllouhý procházce a bodlo mi to moc :dizzy_face: letímpapa
9. led 2008 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.