• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
isacek,
no, s čajem jsem to taky zkoušela, ale zatím se zas na chvíli "uklidnila" a do pusy vezme.
Jinak dodatečně všechno nej k narozeninám :o)) Hlavně zdraví, štěstí a pohodu.
To znám, když hlídá babička, tak je taky úplně vzorná :o)
13. led 2008 v 16:44  • Odpověz
Ahojky kočky moje :slight_smile:
tak napřed začnu milou povinností, isačku všechno nejlepší hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky a pohody :astonished: pozdě ale přece, doufám že jsi si to užila

Akce ples: naprostá bomba v velkým B ještě teď jsem z akce nadšená, pak se pokusím hodit fotky do alba a jestli mi to neschroupne tak vám je pošlu emailem (těm na koho mám adres). Suprově jsme se vyřádili a já byla o zahájení a šerpování pěkně na měkko, mám pocit, že je to pořád můj malej bráška a ono už ne :frowning2: no po 2 deckách mi bylo líp.

Jinak mám pocit, že nám lezou špičáky má to v pusině nateklý a začal zase slintat, včera měl i teplotu, tak uvidíme

No a letím vás dočíst :slight_smile:
14. led 2008 v 09:54  • Odpověz
Jste super, že jste moc natlachali :wink:
Nočník u nás o ničem, dudlík na spaní a občas dám cucnout přes den.
Na záchod si ho taky občas beru a taktéž to tam miluje samo vede rozmotávání toaleťáku. Jinak vztekání je někdy ucházející a jindy děs :angry: teď tu u nás (no spíš vedle u našich )spalo asi 6lidí co byli na maturáku, a Kuba byl holky vzorový dítě, hodnej, žádný vzteky, ukazoval co umí a zná, taky se krapet zlepšil v mluvě no byli z něj hotový :dizzy_face:

Nehorázně mě SERE kůň, to je doba než se něco stane! O víkend jsem se sem nedostala, bo to ani nenačítalo a hned mi to píslo, hotovo a nic! Teď zase mi to pořád píšed vypršel čas spojení, no je to na bednu!!!!!!!!!!!!!! :angry:
14. led 2008 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to vypadá, že se koník konečně rozjel.

Opožděně Išáčkovi vše nej, nej, nej :wink: .

Hory byli super, až na občasné, velmi malé záchvaty vzteku byl Ondrášek zlatíčko. S Marečkem(syn kamarádu co byli s námi) si rozuměl. Byl na ně krásný pohled jak si to spolu šlapali po jídelně. Horší bylo usínání když nás tam viděl, jako nebrečel, jen mu to déle trvalo. Přes den když jsme odpočívali krásně si vyhrál sám v cestovní postýlce, to doma v ní nevydrží. Jelikož jsme měli polopenzi, tak se stravoval s námi. Měli opravdu bohaté švédské stoly, takže tam vždy bylo něco vhodné i pro něj. Dokonce včera dopoledne usnul na slabou hodinku na sáních a odpoledne vůbec nespal a vydržel až do večera a nebyl protivný, zázrak :grinning: . Voda v bazénu na hotelu byla studená, takže tam strčil jen nožky a bříško. Táta se nám plně věnoval a až na ranní vstávání, které nesnáší, byl taky zlatíčko. Už se těším na letní dovču.

Ijet: špičáky máme taky nabušené, slintá jak bernardýn.

Mapris: mě Ondra normálně sirupy jí, jen mě vidí s krabičkou a už otvírá pusinku.
15. led 2008 v 15:11  • Odpověz
Fotky jsou v albíčku.
15. led 2008 v 15:17  • Odpověz
zdravím všechny tlachalky
my jsme od včerejška zas nemocenkaní :frowning2: :cry: teda spíš já, skočil na mě pěkně hnusný moribundus, tak zle mi nebylo nejmíň 10-15 let a aby toho nebylo málo, tak prďolka se včera po obědě vzbudil s horečkou 39 (po odečtu) :frowning2: lezou mu 2 stoličky rázem a je úplně apatický, bez energie, nejí a čaj do něj musím dostávat po lžičkách, protože do pusy nic nechce vzít... líp je jen chvilku, kdy je utlumený čípkem nebi sirupem, chjo :frowning2: :frowning2:

takže očkování máme už podruhé odložené, před měsícem jsme měli první termín a bylo to nemlich to samé, nejdřív horečky od zubu, a pak rýma jak trám, teď čekám, že to ode mě musí chytnout taky, páč chrmcu jak starý hrnec :angry:
15. led 2008 v 15:18  • Odpověz
Ahoj maminky, můžete mi poradit co mám dělat!Malá za celý den snědla asi 60ml mlíčka a nic víc nechce, jen si cucla vody a prostě nejí, příkrm, nic.
15. led 2008 v 15:20  • Odpověz
Zevi: teda ten moribundus je pěkný posera, když si troufá na bezbrannou paní a jejího chlapečka :sweat_smile: . Hajzlík jeden, ať jste brzo zdravý.
15. led 2008 v 15:21  • Odpověz
kam, dík, hnedle mu do očí řeknu co je zač :sweat_smile: :grinning:

krááááásné fotečky z hor :dizzy_face: to je super, že jste si to tak hezky užili :wink:
15. led 2008 v 15:25  • Odpověz
tak jsem vás dočetla :wink:

prochi, u nás je to podobné, v židličce jí jen když jsme u stolu všichni, jinak se s jídlem stěhujem do obýváku a při puštěné telce nebo rozkrámovaných hračkách je úspěch zaručen :sweat_smile: anebo další varianta, že sedí na opravdové židli, sice má stůl pod bradou, ale tváří se strašně důležitě a zdá se mi, že tu pusinu otvírá trochu ochotněji

mami ham, znám velice dobře, my jsme zase zvyklí kojit na polštářku, takže malý drapne nějakou peřinku, cpe mi ji do klína a připomíná "ham" :grinning:

ještě k tomu očkování, jak už jsem psala, sestřička mi taky doporučovala ten Priorix, vážně jsem o něm uvažovala, ale pak jsem na www.vakciny.net našla pár článků a tam právě srovnávali tuhle placenou s hrazeným Trivivacem a prý že ty klinické studie jsou dost shodné, dokonce Trivivac vychází malinko líp, takže se přiklání spíš pro něj, prý že když je po tom standartním očkování prudší reakce, tak často maminky ze strachu na přeočkování raději zaplatí tu "lepší" vakcínu, ale to druhé očkování bývá pokaždé téměř bez reakcí, ale už to nabourá statistiky a podle nich pak vychází Priorix jako šetrnější :confused: tak teď babo raď

jinak se musím pochlubit, jaký se mi podařilo udělat kup, pořád jsme neměli zimní botičky, dokud prcek sám nechodil, přišlo mi to zbytečný a capáčky se mi zdály pro to jeho popocházení vhodnější, ale páč už je velký samostaný chlap, tak jsme minulý týden vyrazili pro pořádné zimní botičky a zrovna měli na každý pár zimní dětské obuvi slevu 200,- takže jsem i s bačkůrkama zaplatila pouhých 450,- peněz :slight_smile:

tak papa, jdu pokračovat v kulírování :wink:
15. led 2008 v 16:02  • Odpověz
holky děkuji za přáníčka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :O*

zevina,
tak ať vás ten bacil brzo opustí :dizzy_face:

kam,
krásné fotky, hlavně, že jste si to užili :slight_smile: .A jen si dovolím malou poznámku,
jsi krásná a sexy maminka.Ne, že bych byla na ženský, ale ráda polichotím :slight_smile: :slight_smile:

Já jsem pěkně naštvaná, včera nám tu dělali kamerové zkoušky stoupaček a samozřejmě se jim
ta kamera zasekla, takže museli začít v kuchyni bourat, aby ji vyndali.Nakonec se nám probourali až do obýváku.
Já v tu chvíli myslela, že už mě fakt šlehne.Odpoledne jsem strávila dvě hodiny na městským uřadě,
tohle už na mě bylo moc tak jsem si tam šla stěžovat.Nám tady totiž bourají a kopou pořád něco a už na to nemám nervy.Hlavně kvůli malý, že v tom musí být. :frowning2:
15. led 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
nazdar holky,
konečně jsem se dostala na koňa ... Fakt mně serou ... Už takhle to jde pomalu, hlavně, že založí novej web MODRÁ STŘECHA!!! Tak proč to tedy zakládají, když jim to furt padá, to fakt nepochopim...

zevi,
my jsme na tom podobně. Takhle jsem nemarodila snad 10 let. Napřed to měla malá - i horečky, tak teď druhý týden zbavujeme kašle - po Mucoslovanu dostala totální "srajdu", tak ho musím vysadit a dát zas hedelix - ten snáší. No a o víkendu jsem to chytla já - neděli odpo jsem proležela v horečkách a dostala jsem se z toho až dneska - nasadila jsem nasivin do nosu a acc long na odkašlávání, protože mně ještě teď zlobí kašel. No a teď je na řadě manžel, tak doufám, že se vykurýruje.

Jinak já dneska byla u obvodní, pokud dopadnou všechny výsledky dobře, tak bych mohla příští úterý nastoupit na tu operaci... Ale nevim, nevim. Dostala jsem zánět po antibiotikách a už nasadila léčbu - takže mi doktor jednak nemohl dát pořádný potvrzení na předoperačko a ani mně vyšetřit a ani mi na ten zánět nic nedal, takže se zas léčím sama :angry: :angry: :angry: , no a u praktický mi vzali výtěry z nosu a krku a ty budou ve čtvrtek - tak se modlím, aby to dopadlo dobře a nenasadili mi další antibiotika ... No, takže se všechno dovím v pondělí. No a s manželem jsme se dneska chytli, páááč pááán je nemocný a co když bude brát antibiotika, to ho tu klíďo nechám s holkou doma samotnýho - ale že já mám už druhý antibiotika, starám se o domácnost a o holku, která je aktivní jak myš a ještě mi x krát denně dupne na tu bolavou nohu, tak to má být jako v pohodě ne??? :angry: :angry: :angry: Mně tak dneska vytočil, že si to žehlí :grinning: :grinning: a to tím, že přišel domů už v půl sedmý a to je rekord :o)))

Přes den nemám šanci se sem dostat, protože malá mi spí 45 minut - asi kvůli tomu kašli ... Tak se modlím, aby jsme se všichni uzdravili a já měla už po tý hroznýýýý operaci !!

sylvar,
a nemá horečku? Nezvrací? Nebo průjem?? Nebo jí třeba rostou zuby.. Pokud to bude trvat dýl jak dva dny, tak bych šla k doktorce, může to mít nějaký následek a aby neměla problém s trávením ... Těžko říct ...
15. led 2008 v 19:40  • Odpověz
Zevi: tak to byl dobrý kup já dala za zimní botky kolem 800 stovek, hrůza :frowning2:

Maprísku: tak to je hrozný, co máš poslední dobou za trápení se zdravíčkem. Tak moc, moc, moc na tebe myslíme, aby jsi už byla co nejdříve v pohodě.

Isaček: díky za pochvalu, úplně se tady stydím :pensive: .
15. led 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
kam,
díky moc.

zevi,
tak tos měla dobrý kup. Já koupila docela pěkný botky - zimní - ve slevě za 500 :o))) Tak je někdy vyblejsknu.

holky,
jsem prodala golfáčééééé :grinning: :grinning: :grinning: , ale zas budu muset na jaře nějaký vybrat, protože s tímhle kočárek ještě zvládat našeho chodícího ďáblíka je fakt o hubu.
15. led 2008 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky hoky no to je neuveritelny,ono to jako normalne,jede,funguje,nacita?? :grinning: :grinning: Je jsem z toho uplne paf :sunglasses:
Tak to sem zas zacnu chodit,driv to bylo desny driv se mi probudilo dite nez nacetla stanka :sweat_smile:

A ted jsem z toho tak paf ze jsem zapomnela co vam chci napsat, :confused: a do toho mi breci Tada ze je pripoutanej v zidli a chce hajiii,tak ja se zas loucim :grinning: pa
15. led 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky holčiny
tak se tady taky konečně hlásim,včera jsem to vzdala páč mě to sem nechtělo pustit,ale koukám,že jsem nebyla sama komu to nešlo tudíš chyba nebyla na našem přijímači :grinning:

Hlásim se k marodům,jak už jsem psala,že mi bylo blbě tak to vyvrcholiklo v takovou bolest krku,kterou jsem snad ještě nikdy nezažila,no děs. A musim vám napsat story z víkendu,co se mi stalo na pohotovosti,to bych nečekala,že se mi v dnešní době stane :astonished:
Takže,v sobotu večer mi bylo tak blbě a bolelo mě v krku i když jsem nic nedělala a nepolykala,horečku jsem měla 39 tak jsem čekala až usne malej a jela jsem na pohotovost do Vinohrad.nemocnice,protože bylo už asi půl desátý a u nás je pohot jen do osmi.Takže jsem tam přijela,dala sestřičce občanku,kartičku poj. a ona,že mám jít do automatu zaplatit 90,-tak jsem zaplatila,vyjel mi lístek.Za chvíli vyšla doktorka s tím,že mi vracela doklady a řekla,že pohotovost je u nich o víkendu do sedmi do večera (já tam byla po devátý) a jelikož mám bydliště na Praze 5 tak mě nemůže ošetřit páč nespadám pod vinohradskou nemocnici.Myslela jsem,že mě šálí sluch,ale neměla jsem sílu se sní dohadovat.Prý,když je to jen horečka a bolest v krku není to akutní a poslala mě na Prahu 5 do Kartouzský.Lístek zä 90,-je prý celorepublikový a platí 14 dní.Takže jsem jela domu páč jsem byla úplně spocená tou horečkou a už jsem nikam nechtěla jezdit.Noc byla děsná.
Druhý den,v neděli,jsem jela s Fílou k našim tak když s ním šli dopo ven jela jsem do Motola kam teda patřim jenže na pohot.předemnou bylo asi 15 lidí,čekala jsem tam půl hodiny a ještě ani nevyšel pacoš co šel do ordinace než jsem přišla.Takže jsem to vzdala rovnou.Máma řekla,že se mnou pojede na pohotovost tady na Prahu 3 a počká s Fílou v autě.Tak jsme jeli,už byl večer asi šest.Jenže tady u nás pohot.zrušili k 1.1.2008 a nejbližší náhrada??Vinohradská nemocnice!!!!! Myslela jsem,že mě vomejou,ale jela jsem tam,protože bylo před tou sedmou tak jsem si řekla,že mě ošetří,protože to je normal.pohotovost pro každého.No a naštěstí jo.Doktorka tam byla naštěstí jiná,byla milá a když jsem jí řekla,že nemůžuskoro polykat,tak mi řekla bodeť bych prej mohla,když mám hnisavou angínu (když se mi koukla do krku).Tak jsem proklínala tu dr z minulýho dne,byla to nějaká kačena,protože sestra tam byla stejná a řekla mi,že si mě pamatuje a nechápe,proč mě pani doktorka nevzala.Sestřička si myslela,že mě ta dr poslala na jiné oddělení.
Takže děs,ještěže jsem znova nemusela platit,protože jsem měla lístek s předešlého dne.A tahle sestřička mi řekla,že lístek platí neomezeně,ale zase asi jen ve vinohr.nemocnici,to je panečku informovanost.Čím víc peněz po nás chtěj,tím větší bordel :angry: :angry: :angry:
No a mám atb,Penicilin,naštěstí zabral rychle,takže už je mi mnooohem lépe.A jelikož je i přítel marod a má neschopenku tak stejnak chodim s fílou ven,ale zítra přijde mamka tak půjde s prckem ona.
Uff,to jsem se rozčílila a bolí mě ruka :grinning:
15. led 2008 ve 22:56  • Odpověz
kam

super fotky,taky bych jela na hory a dokonce jsem měla tento vík.možnost,ale kvůli nemoci jsem nemohla :frowning2:

mapris

takže jste bez kočáru??
Já poslední dobou chodim dopoledne s Fíkem bez kočáru a už to celkem jde i když rychlej teda moc neni.A nejhorší je,když jdeme kolem školy a někdo si tam oloupe při chůzi mandarinku,to se zastavujeme na každym kroku,šlupky jsou zajímavý to byste nevěřili :grinning:

zevina

tak ať jste brzo fit

isacek

tý jo,to byl relax o víkendu,já ještě nic takovýho nezažila a nevim,kdy se nám to podaří,malej je na mě dost fixovanej i když u našich by asi vydržel,ale nevim jestli celý víkend.On si najednou vzpomene na mámu a jak mě nevidí je zle.Příteli řve i když jsem ve sprše.
15. led 2008 ve 23:03  • Odpověz
Tý jo, Macej, to je mazec s tou doktorkou, jak tě hnala po všech čertech. Čůza jedna, fakt nemám slov! Jak si s námi prostě dovolí zacházet!?!?!- Hnisavá angína je hnus největší, měla jsem ji kdysi ještě na střední a málem jsem skončila v nemocnici, protože jsem to měla tak nateklý, že hrozilo udušení. Děda mě vozil denně na píchanej penicilin. Je fajn, že ti to rychle zabralo. Snad budeš brzy fit. A i vy ostatní, Mapris, Zevi a nevim, kdo ještě. Nějak se nám tady zase ty nemoci začínají rozmáhat :angry:

Kam, krásný fotky z hor, jste krásná rodinka, je super, že jste si to užili.

My jsme v pondělí byli na tom očkování a musim vám napsat, jakýho máme šikulu. Píchala mu to do ručičky, celou dobu se na to díval, ani nekníknul a zaujatě to pozoroval. Jsem úplně čuměla. Ale zato po nás tam přišla maminka s asi šestiletým klukem na odběr krve. Maminka ho držela na klíně, sestřička taky držela a doktorka se snažila nabrat. Nevim, jak to dopadlo, řev příšernej, pořád se jim vysmekával, ještě že jsme už šli domů, bylo mi ho líto.

Jo ještě k tomu nočníku. My teda jsme celkem úspěšný, nočníkujem ráno po probuzení, pak po odpoledním spánku a někdy před koupáním, vlastně už několik měsíců. Musim ho teda obklopit knížkama, spokojeně si sedí jak v křesílku a většinou je i úspěch. Ráno je to fajn, posadim ho tam a jdu se mezitím trochu zkulturnit do koupelny, otevřenýma dveřma na něj vidim a pak ještě připravim snídani. Včera mi teda ve chvilce nepozornosti zdrhnu, kousek hovínka v nočňajzu, kousek stále za prdelí a letěl za mnou do koupelny, asi se chtěl pochlubit :grinning:
Ale nevim, jestli to má nějaký význam, rozhodně si nemyslím, že tím, že se vyčůrá a vykaká do nočníku budem bez plín dřív než jiný děti v našem věku. Spíš si myslím, že teď to neuškodí, ale takový to opravdový učení vypukne v létě, kdy už z toho snad bude mít rozum a bude si umět říct.
16. led 2008 ve 13:09  • Odpověz
Macej: zdravotnictví v Čechách je stejné jako v Kocourkově :grinning: . Paní doktorce se nechtělo makat, tak tě šikovně vyhodila, mrcha jedna!!!

Prochi: to je máš doma velkého hrdinu :slight_smile:
16. led 2008 ve 13:17  • Odpověz
AHoj holky, tak jsem se sem konečně probojovala,až mě překvapilo, že to jde celkem rychle :slight_smile:
TAdy je počasí teda pěkný hnus, a ještě když prší, tak se mi ho nechce dávat z kočárku. Jenže ta scéna zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Isaček- teda ta rest a romantika bez elektriny zní moc pěkně, je to známé ? A opravdu hodně drahé ??To je potřeba, občas si takhle povyrazit :sunglasses:

Zevi- držím palce, ať jste brzo fit, je to otrava být doma :angry: :frowning2:

Macej- no to je teda zážitek ze zdravotnictví, to teda snad není ani možný :angry: . Nám asi před rokem dostal K horečky, tak jsme jeli na Bulovku. TAm byla opravdu děsná DR, hned nám vynadala, že je kluk nabalenej. No byly mrazy, tak měl body, punčocháče, svetr a kombinézu + čepici- nevím, co na tom bylo tak extra. Prý když hicuje, tak jsme ho neměli tak obléct, no prostě děs. Pořádně mi ani nevysvětlila, co a jak mu mám dát. Já sama měla 39C, byla jsem ráda, že žiju , do toho strach o kluka kterej měl 40 C a baba ještě protivná :angry: :angry:
No tak snad budeš brzo fit, antib zabírají naštěstí rychle. :wink:

Chození bez kočárku jde u nás zatím jen tak kolem baráku, jinak bysme nikam nedošli. Takže ho naložím, někde nechám běhat a pak se nám někdy povede dojít až domů, ale jak kdy. Když si začne klekat, tak ho dám zpátky, i když s brekem.

Prochi- teda malej je opravdu šikovnej, nejen že nepláče u DR, ale i s tím nočníkem. :wink:

Kam- no je vidět, že jste si hory užili. Snad se nám taky povede někam vypadnout. :slight_smile:
16. led 2008 ve 14:10  • Odpověz
Čau babulky, jdu vás jen pozdravit, nějak nestíháám :sweat_smile:

Dnes mám opět happy day, měli jsme ráno jet na rehabky, tak vstávám brzo, honím se, přiběhnu do auta a nenastartuju :sweat_smile: .... volám zoufale do kojeňáku, že to nedávám, že mi nestartuje auto :sweat_smile: a MM, který nechápal co s tím, páč včera jsme s tím autem jeli a dneska ani nemrzlo :grinning: Po 5 minutách mi volá zpátky, které klíče jsem si vzala (půjčoval si náhradní, aby mi tam ze svého auta mohl přeložit nějaké věci), klíče byly dvojo, jedny na botníku a jedny na lince v kuchyni... no vzala jsem si ty na botníku, páč jsem si říkala, že tyhle včera tam položil jak jsme přijeli domů.... chyba lávky :grinning: , měla jsem náhradní a v těch není imobilizér, proto jsem nenastartovala :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem šla vyměnit klíče a jeli jsme aspoň k babičce, když už jsme byli oblečení.... no tam další super jobovka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem tam s malou cvičila na baloně a co čert nechtěl, z toho balonu mi při nakulení dopředu sjela dolů, páč jsem ji neudržela a rovnou na hlavu :frowning2: No mazec, rána jak prase a řev, krvavé tečky na čele :stuck_out_tongue_closed_eyes: To furt říkám, že je to cvičení spíš posilovna pro mě, páč udržet 10kg vrtící se děcko je na pořádné bicáky

Tak já zase letím, pááá :astonished: Mějte se krásně a někdy snad zajdu, ale teď nějak není časík
16. led 2008 v 15:08  • Odpověz
Ahojky kotrmelínky, to je dost že se to rozjelo :grinning:

Mám vyřídit pozdrav od Jíti a Marušky, zatím se jim chlápek s netem neozval a Jitka je prý už na budku bez netu :sweat_smile:

Kam super fotky, malej je sladkej myšák kor jak spal v těch saních :grinning:

Dámy vypadá to že 10.2. frčíme na hory my :grinning: hurááá jenom ještě nevíme kam??? :frowning2: navíte o nějakým dobrým fleku??? Pojedeme se znamýma a ty mají 5ti letýho kluka, vařit si budeme sami, ten guláš vždycky nějak splichtíme :sweat_smile:
JInak dnes nám došliy peníze od pokrývačovo maminky (dostali ze stavebního spóřa tak za synka platí dluhy) :confounded: a s kolegyňkou z práce jsme byli na gáblíku, holky já se přežrala mňam :grinning:

Kuba má od neděle teplotky, nateklý špičáky aje docela prudénc :frowning2:
16. led 2008 v 15:23  • Odpověz
macejka,
tak to je fakt síla, tak posíláme trochu zdravíčka od nás:o).Koněčně jsi doplnila nějaké foto, super.
Malá naštestí závislák není, ale s přítelem taky nechce moc být.Jak se v noci vzbudí a přijde k ní on tak řve ještě víc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale u babičky dobrý, to jí nevadí.Celkem to nechápu, je s přítelem málo, páč je pořád v práci, ale pořád s ním je víc než s babičkou.

A ten přístup ve Vinohradský Ti fakt věřím, já tam dole rodila a podruhé už bych tam nešla ani za nic.
Raději bych porodila doma než tam.Byla to jediná porodnice kde nebyl stop stav, když jsem rodila a teď už vím proč :angry: :angry:

raculka,
asi moc známá není jen tady u nás v Dejvicích a drahá jak pro koho.Platili jsme necelých 1.000,- a to jsme měli jen jednu přílohu a k pití dvanáctku na vytrávení :dizzy_face: .Většinou jsou na mě ty porce velké tak si dáváme přílohu na půl.

Sylvar,
a nerostou jí zoubky??Proto nemá chuť k jídlu, my měli to samé.Byli dny kdy téměř nic nejedla a pak to zas dohnala.
16. led 2008 v 15:52  • Odpověz
Holky tak mě tak napadlo co si založit diskusi i na nějakým jiným foru.Dost často koník teď nejede tak, když to nepůjde tady tak půjdem tam.Jen takovou nouzovku:O).
Třeba na tom baby café, ale teda vůbec nevím jak to tam funguje.
16. led 2008 v 16:32  • Odpověz
No oni jsou ty pohotovosti děs,člověk by tam nešel,kdyby nemusel :unamused:

ijetka

hory závidim,my pojedeme až v březnu na Velokonoce tak nevim nevim,jestli bude sníh.Sice nelyžujeme,ale aspoň na boby pro děti by mohlo být.

isacek

není to restauračka,kde zaplatíte asi 500 za každého a můžete jíst cokoli vám nabízí,dokud nejste přecpaní??
S tim přítelem je to přesně tak i u nás,naši malýmu nevaděj,tam je v poho,ale u přítele nechce být,ale né vždycky,třeba jen když se sprchuju nebo tak. A v noci se taky uklidní jenom u mě :sweat_smile:

s tou diskusí jinde klíďo souhlasim,ale taky nemám zkušenosti jinde než tady.
dneska dopo jsem se sem zase nemohla dostat,ale teď už to bylo v poho a kupodivu rychlý.Asi už sem chodí tolik lidí,že to nestíhá.

Dneska odpo jsem Fílu venku na chvíli vyndala z kočáru,ať se proběhne,byl jak utrženej ze řetězu a samozdřejmě zakopl a spadnul takže byl móóc pěknej.Doma hned všechno letělo do pračky.Kočár už máme taky jak dobytek :sweat_smile:
Fíka poslední dobou baví točit se dokola a pak se motá ,hrozná sranda.
16. led 2008 ve 22:47  • Odpověz
čusík, baby :grinning:
kdy jste tu všechny byly? :confused: já kdykoliv se zkoušela připojit, nikdy to nenačetlo :angry:
17. led 2008 v 09:00  • Odpověz
ach jo, už nestihnu na všechno reagovat, dítko je vzhůru, musím ho nachystat babičce, páč letím ke kadeřnici (důkaz že už je mi daleko líp a až se vrátím, doufám, že se budu nejen cítit, ale i vypadat skvěle :grinning: )

maprisku, macejko, vám přeju ať jste co nejdřív fit (ten zážitek z pohotovosti je otřes :angry: :angry: :angry: to se snad nedá ani slušnýma slovama okomentovat)

dáši, no to je dost, že se ukážeš a co nějaká slohovka? se mi zdá, žes nás pěkně odflákla :grinning:

ijet, to je super, že k vám korunky přece jen dorazily :wink: i když docela smutné, že synáčkovy dluhy musí hradit chudák stydící se máma :angry:

isacku, to je děs, aspoň vám to hned zapravili?

ještě pochválím šikulku Peťulku od Prochi a pádím, nakonec jsem to aspoň v kostce snad stihla všechno :wink:
17. led 2008 v 09:54  • Odpověz
Dobré dopo :slight_smile:
zevi napsala jsi originální příspěvek, jednoše a výstižně :grinning: a určo budej nejkrásnější
isacku dobrej nápad,ale taky nevím kde co funguje, zdá se koník asi nejpehlednější, no ale když už i já se vyznám na MMB tak proč ne :dizzy_face:
S Kubou jsme nebyli venku ani nepamatuju, je tu furt odporně, mlhy a navíc ty jeho teploty, teď už je nemá ale protiva je stejně :frowning2: chudák
macej snížek možná vydrží :slight_smile:
17. led 2008 v 10:56  • Odpověz
autor
nazdarek holky,
konecne jsem se k vam dokopala, pisu radsi hned ted, co mi usnulo dite. Vetsinou mi totiz ted spi jen 45 minut a to se stiham sotva najist, takze si obed udelam pak.

Minuly tyden jsem tu na pet dni mela zname s malou dcerkou - stejne starou jako Terka - privezli trosku rymu a odvezli si nasi virozu. Terce mela v sobotu horecky, v nedeli ja. Tak jsme stridave vyspavaly a po nas to chytl manzel. Chodi s tim do prace, dneska rikal, ze je mu hur, tak doufam, ze to zase nebude na antibiotika, ze nechytil neco ode mne ... :angry: Tak se musime dat doporadku o vikendu, tak peru jako diva. Meli jsme jet do polska, ale asi to padne.

Navic v utery "snad" konecne nastoupim na tu operaci, takze to zas bude pekne "divoky", hlavne pro manzela, ale mame zajistenou kamaradku a pak asi pojedu na 14 dni k nasim (bez netu tam zesilim).

Co se tyce toho kecani, kamoska chodi na baby-cafe, zkusim neco zjistit, taky nejsem proti ... jen pak nebudu stihat vic :o)))

ijetka,
to se neda nic delat, kdyz neplati syn, plati rodice. Ale je fajn, ze to vubec plati ... Slusni lidi jeste existujou. Ze holky taky pozdravujeme :o)

macejka,
no, prodala jsem ho na posledni chvili. Uz jsem byla smirena, ze si ho nechame a najednou se mi ozvala pani, ze to shani pro kamaradku. Ta se ozvala za tyden po vanocich a rovnou dalsi den poslala chlapika aby ho vyzvedl - bleskove jednani :grinning: . Jenze ted mam zas brouka v hlave, co koupit. Ale urco koupit budem muset, protoze hlidat malou a 20ti kg kocar je des :angry: .

dashak,
to je dost, ze se tu ukazes :o))

kam,
hezký fotky.

No, my už taky chodíme - jako svišti, i venku. Ale to jí dávám zatím jen u našeho paneláku, kde je sucho. Ale když jedem z města, tak se už strašně vzteká a chce chodit, ale to si ještě netroufnu. Tak chodí podél paneláků, dokonce už i frajeří a "houpe" se ze špiček na paty :o)) A včera jsem se strašně natlemila - zase měla svojí "chodící", tak se zastavila u prosklenejch dveří - kde má pán kancelář (montáž oken) - my se s ním známe. A Terka se nahla do "podřepu" a kouká na něj a mává mu, takže dostala nějakou hračku ... :grinning: :grinning: . Jo a jinak mi už pomáhá věšet prádlo na sušák - spíš pomáhá. A když jí řeknu, ať odnese nějaký prádlo do bedny, tak vezme a hodí ho do pračky a pračku zavře :o)))
A jinak uvažuju o koupi pojistek na dvířka do kuchyně, hlavně u odpadkovýho koše ... Předevčírem jsem totiž na poslední chvíli v odpadkovém pytli zbystřila její žirafku, tak jsem u popelnic trhala pytel lovila :angry: :grinning:.
17. led 2008 ve 12:43  • Odpověz
zdarec palec :grinning: já se na to vyto... tento... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
konečně jednou kůň funguje jak má a mně zas nefachá myš, takže se nemůžu nikam doklikat :angry: zadaří se mi až tak každý pátý pokus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mapris, chudák žirafka :sweat_smile: naše mládě koš taky miluje, lítá do něj s každým drobečkem, protože je to bak bak, posledně takhle odnášel pozůstatky jeho snídaně z pod své jídelní židličky, až jsme mu předvedli, že se smetáčkem a lopatkou se to uklidí všechno, tak se pak usadil v kuchyni, zametal jakési imaginární smítka, pak otevřel koš a důležitě všechno vyhodil i se samotnou lopatkou :grinning:

jinak držím palečky, ať už ti to s tou nohou klapne a máš konečně klid :wink:

od kadeřnice jsem se vrátila vylepšená, už bylo načase, měla jsem to děsně zpustlé, páč ta moje mi otěhotněla a ze zdravotních důvodů nestříhá, tak jsem se musela poohlédnout po jiné...
manža jen podotkl, že chodívám domů s čím dál kratšími vlasy (to dá rozum, když se jdu stříhat, ne?) takže regulérní hodnocení nechám až zítra na ženských z práce, bo máme firemní večírek, tak snad dostanu vycházky :grinning: pak vám písnu jestli byl na programu jako každoročně i striptýz a jestli stál striptér za podívání :sweat_smile:

když jste tu tak vzpomínaly hory, já bych taky někam zajela, stačilo by na saňovačku, protože u nás byl sníh aby se daly vytáhnout sáňky zatím fakt jen jeden půlden kdysi před Vánocema a od té doby ani ň :frowning2: prostě teplé kraje... a malý chudák ani pořádně neví, jak snížek vypadá, chjo...
nepamatuju se, když jsem byla malá, že by bývaly zimy tak úplně bez sněhu, nikdy ho nebývalo moc, ale užili jsme si ho a bruslení na rybníce taky a teď je skoro pořád nad nulou :unamused:
17. led 2008 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.