• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
ahojte holky,
jsme na slovensku u babicky a dedy, Terka zvladla cestu vlakem 5 hodin skvele, tak jsem rada. Zpatky pojedem autem, tak to snad bude snazsi. No, pro odreagovani jsem taky. Chodim jednou tydne na anglictinu a chci jeste zaradit posilovnu, ale az se dam dohromady s tema myma nohama. Nejak mne posledni dobou bolej, prava noha pri vetsi namaze zrudne a boli .. takze tak.
28. dub 2007 v 18:26  • Odpověz
ahoj holčiny,

maprisku,
myslíme na tebe, ať tě nožky nezlobí :wink:

Tak jsme přijeli ze sletu čarodějnic, byli jsme v naší rodné vesničce na sletu, a všichni se mě ptali, jaktože nemám přehled, já, taková vůdčí čarodějnice, no letost jsem to nějak vypustila, aby se mě Maruška nelekla :grinning: , ale mám super fotky, tak večer je hodím do albíčka, tak mrkněte na čarodky. :slight_smile:
29. dub 2007 v 11:47  • Odpověz
jita,
:grinning: :grinning: :grinning: fešandy :wink: u nás se budou slétat až dnes, tak tajně doufám, že dítko vzorně usne a vyrazíme si s manžou vyhodit sandál :grinning: letos taky půjdu se svým obličejem, ale narok... to se možná i Jiřík zapojí do reje mrňatých čarodějnic a čarodějů :sweat_smile:
30. dub 2007 v 09:01  • Odpověz
tý jo,holky,já ani nevim kdy jsem naposledy byla někde na čarodkách :frowning2: :grinning:
Včera řekl malej poprvé máma,jupíííí.Je fakt srandovní :grinning:
30. dub 2007 ve 21:49  • Odpověz
macejka,
gratuluju k "mámě" :slight_smile:
My jsme začali bába, a teď i máma a vyjímečně táta a děda, ale to jen velice málo :wink:
30. dub 2007 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj sluníčka moje :slight_smile:
konečně jsem zase mezi váma už se mi mocinky stýskalo :cry: měli jsme nějakou poruchu, vůbec jsme se nemohli dostat na net.

jita
ůžasný fotečky, divím se že se malá nebála :sweat_smile:

carodkaa
taky bezva fotky :wink:
1. kvě 2007 v 09:54  • Odpověz
Ještě mi písněte co je nového??? :confused:
1. kvě 2007 v 09:54  • Odpověz
ahoj ijet!!rada te vidim jakpak se mate??
1. kvě 2007 v 10:01  • Odpověz
No po problémech s jídlem celkem fajn, malej je zlatíčko, pořád dva zoubky, pořád je na nožičkách, to že vážíme skoro 9 kilíček jsem tu už asi psala :sweat_smile: teď honem nevím co ještě :confused: co vy??
1. kvě 2007 v 10:11  • Odpověz
Tada je taky hroznej pohodar,do poradny jdem az za 14 dni tak pak prozradim miry ale tipuju to taky kolem 9,venku je nadherne za chvilku pujdem na prochazku,mame 3 zuby,a bud stoji nebo leze,ale nevypada to ze bude nejak brzy chodit,takhle mu to vyhovuje a ja jsem docela rada :wink:
1. kvě 2007 v 10:23  • Odpověz
No tak to jsou kluci na tom skorem stejně :sweat_smile: u nás tu hnusně fouká, nesnáším vichry, páč jsem měla 2x obrnu lícního nervu :cry: z větru tak se bojím :frowning2:
1. kvě 2007 v 10:31  • Odpověz
ahoj ijet,
jsem si říkala, kde trčíš :grinning:

My teda už pevně sedíme, pořád ještě nelezeme, jen trénujeme na kolínkách, ale žvatláme plno různých nových slabik, už teda říká máma, táta, bába, děda..ale nejčastěji stále máma, bába :wink: K šesti zubům žádný další neroste zatím :slight_smile:

Malá z těch čarodějnic ještě nemá rozum, že jsou škaredé,tak jí to nevadí :slight_smile: Příští rok to možná bude horší, ale to půjdeme spolu za čarodějnice, ať si zvyká :slight_smile:

Kubík je šikovný, že spapal obídek, jak jsi psala :slight_smile: Kojení nemusíš ořvávat, kojila jsi na dnešní poměry dlouho a určitě ještě budeš :wink:
1. kvě 2007 v 18:58  • Odpověz
carodkaa,
mrkla jsem na fotky, moc krásný, jak sedí na té trávě, je ti fakt hodně podobný :wink:
1. kvě 2007 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky nevite o nejakych strankach pro boubelky nebo vetsi velikosti obleceni?Diky :slight_smile:
1. kvě 2007 v 19:02  • Odpověz
Marti
já ti neporadím páč nevím, ale jestli budou vědět holky, písnou to :wink:

Holky
nevíte něco o dashak??? Lozí ještě na jen tak o životě?? Tady se taky dlouho neukázala :astonished:
1. kvě 2007 v 19:50  • Odpověz
Ahojky holky,

plánujeme miminko, ale bohužel bydlíme zatím v 1kk /výhledově byt máme, ale teď se s ním ještě pár let nemůže počítat). Co vy na to, poraďte...je mi 27 let a mimin ko bychom moc chtěli, ale je tady to ALE....
1. kvě 2007 v 19:55  • Odpověz
Ahojky snehurko myslim si ze kdyz si miminko oba moc prejete tak neni co resit.Vim ze je to maly byt ale kdyz se budete tolerovatt a mit vsichni radi tak to bude ok...My jsme u tchanu a mame jeden malinkaty pokojik (jenze s nema se to neda vydrzet)Budtev radi ze jste sami
1. kvě 2007 v 19:58  • Odpověz
No sněhurko, když to vezmu podle sebe, a mimi bych taky mocinky chtěla tak bych do toho šla :wink:
Rozhodnutí je na vás, ale jsou na tom lidi hůř. Sice je to malý, ale aspoň něco :slight_smile:
1. kvě 2007 v 19:59  • Odpověz
Snehurka11111: souhlasím s holkama.

Jinak nám roste první zub Huráá, už jsem si objednala šaty.
Přes den mi spí míň a míň, dneska jsme byli v ZOO v Praze a spal asi tak půl hodiny. Včera tak hodinu a půl hoďky tak kolem šesté večer, ale možná je to tím zubem, protože se zbudil a plakal. A taky už mi spapá celou skleničku k obědu.

Holky chtěla jsem se zeptat, když přestanete kojit, tak se dává sunar nebo tak něco. Ale jak mu to dáváte, já mu teď dávám sem tam čaj s hrnečku s pítkem, nechce se mi ho učit na flašku. I když doufám, že budu kojit ještě aspoň tak dva tři měsíce.

Jóó a gratuluji nám všem, že jsme včerejší noc přežili bez úhony :grinning:
1. kvě 2007 ve 20:44  • Odpověz
Děkuju moc za rady, je to těžký...vždycky jsem si myslela, že budu mít před mimčem všechno zařízený a teď řeším takový problémy....holky, ještě jedna věc - kolik cca asi vyjdou náklady na mimčo za měsíc a ty prvotní? Vím, že je to hodně individuální, ale berme v úvahu, že má papírový plínky, dlouho se nekojí a jinak - standard..Moc díky, jste zlatíčka...:o))
1. kvě 2007 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj kozeny,
dnes jsme byli na 10-ti měsíční prohlídce a máme 10.40 kg a 76 cm :slight_smile:
No a jinak co mě říkala mudra,že jí můžu dávat skoro to, co jíme my, jen bez soli a bez cukru, prý i omáčky. No já zas tak hrrr nebudu,ale pomalinku...
2. kvě 2007 ve 13:14  • Odpověz
Čau kočky :slight_smile:
Ijetko, to je hezké, že máš o mě starost :slight_smile: Teď nějak nestíhám na MK chodit :unamused: Přes den se snažím všechno udělat, ať můžem být co nejdéle venku a večer se moc k PC nedostanu, pač jsme si s miláčkem vyměnili postele - on teď spí na mojí půlce u počítače, tak nemám u PC jak vegetit.

Malá dopadla špatně u očařky, musela jsem ji koupit kapky - něco jako umělé slzy, na jedno očko šilhá a navíc při spánku někdy úplně nedovře oči.
Jinak mě ta očařka pěkně nasjala - řekla mi, že mám divoké dítě (po hodině čekání v čekárně, byla Ivanka už v pěkném rozmaru) a že mě ovládá a že to budu muset zvládnout, když jsem si dovolila říct, že kapání do oka bude problém, protože ji nebudeme schopni udržet.

A co holky u vás nového? Na rehabkách jsme dostaly pochvalu, malá sice zatím sama nechodí, jen za ruce, ale prý je na chůzi čas do 15 měsíců a ona si to teoreticky může ještě o 2 protáhnout. Problém je v tom, že je fakt hrozně drobná a ta pánev ji prostě bez opory ještě neudrží, někdy vydrží chvilku sama stát, ale to ji musím postavit, sama se bez opory někde v prostoru nepostaví.
2. kvě 2007 ve 13:55  • Odpověz
Jita2: to jste docela dlouhé!!! Není na omáčky ještě čas?
2. kvě 2007 ve 13:56  • Odpověz
jiťo, my už taky omáčky jíst můžeme, ale dělala jsem zatím jen koprovku - a to z koj. mléka, nebo na stejný princip brokolicovou. Ta brokolicová ji moc šmakuje s kolínkama a kuřecím masem. Jen to nadrobno nasekám lžičkou. Jiné jsem zatím nezkoušela, dala by se asi svíčková, ale do té přijde celer ne? Se přiznám, že jsem svíčkovou ještě nedělala, pač mám tlakačofobii :grinning: Ale celer je alergen a místo smetany bych asi doporučovala jogurt.

U kámošky snědla pár lžiček rajské omáčky, protože mi strašně záviděla, že jím, a strašně jí to jelo, jí vůbec šmakuje všechno, co jíme my :grinning: Ale nevím, jestli rajský protlak je pro mimi vhodný, a z rajčat nevím, jestli by to bylo tak dobré.

Jinak už zkoušíme papkat i chleba namazaný sýrem - koupila jsem Tany hajánek - nějaký dětský, tak zpucovala celý krajíc, nakrájený na malé kostičky.
2. kvě 2007 ve 14:02  • Odpověz
Ahojky,
nějak Vás teď moc nestíhám.Pořád někde lítáme tak na koníka není čas:o)).
My byly minulý týden na sedmiměsíční a máme 8.080g a 77cm.
Jestli bude takhle pokračovat tak bude mít v roce metr :slight_smile: .
Jita2
na to se těším až bude moc papat s námi, ale právě dělám chlapům dost často omáčky a guláše.Takže stejně budu muset vařit dvakrát.Rozdělím to na holčičí a klučičí stravu :grinning: .

Malá taky říká táta, bába a máma řekne jen když jí je nejhůř :angry: .
Třeba když jde večer spinkat dáme ji do postýlky a jí se to nelíbí tak to je samý máma :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Mi hraje na city potvůrka :slight_smile: .

Holky kdo už používáte golfáče??My už jsme je malé koupili, ale ještě s nima chvíli počkám.Sice už sedí, ale ještě není pořádně pevná.A občas se svalí do strany.Sedá si už sama takže ji už nemůžu taky nikde nechat.
A na kolínkách už je si hodně jistá, ale ještě nepřišla na to jak lézt.

Mapris, taky mám od narození problémy s nohama.
Cítím to hlavně při změně počasí a po celodením stání na nohou.Což je te
ď skoro pořád :slight_smile: .
2. kvě 2007 ve 14:06  • Odpověz
kamhajek,
myslím taky, že je na omáčky ještě čas, zvlášť když dítko tak dobře přibývá, jako to naše, tak bych ji určitě nic nezahušťovala moukou. Mám pro ni připravenou žitnou, ale to až později...

dashak,
ráda tě vidím po dlouhé době, to je mi líto s očkama, ale myslím, že to u dětí není zas tak ojedinělé, že ujíždí očko, po kapkách se to snad úplně spraví...já taky vždycky na fotkách vidím, že má každý oko jinde, nikdo jiný to sice nevidí, tak nevím, jesti vidím blbě, ale mám strach tak, co u očního...to se chodí až v roce s očima na prohlídku?

Tak já první co bych zkusila něco jiného malé na jídlo, by byl asi žitný chleba něčím namazaný... :slight_smile:
2. kvě 2007 v 18:44  • Odpověz
Holky mě je smutno a i jsem si poplakala, prodali jsme naší oktávečku :cry: sice manželovo bratranci, ale bolí to. Do konce týdne budeme mít fábii :wink:

kamhajek
s Kubou válčíme, jak se dá, lahev odmítá a jak mu dám sunar do hrnečku tak o něj taky nestojí :frowning2: nevím co dělat :confounded:

Jita
krásně rostete :wink:

ahoj Dáší, s Ivankou se to určitě brzo srovná, držím palčky :wink:

isacek
hezká fotečka, malá je čára :sweat_smile:
2. kvě 2007 ve 22:03  • Odpověz
ijetka,
taky jsem před rokem musela prodat svého milovaného Pažouta, protože pro rodinu už byl malý a bylo mi z toho smutno :slight_smile: .
Brzo si zamiluješ i Fabii :wink: .
2. kvě 2007 ve 22:13  • Odpověz
No já vím že ji budu milovat, ale je mi dost mizerně :cry: musím to brát tak že je to mladší autíčko a má i klimošku, žádá zapařená kočka (pudlina) :grinning: a stažený okýnka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2007 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.