• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj drobátka moje,
opět spěchám, tak vás jdu jen pozdravit, chjo, zastupitelé firmy, od které očekáváme net, jsou fakt neochotní a porád nám jednou změřit signál, smraďoši....já šílím, vyřizuju rychle objednávky na MMB a mejly atd.

Myslím na vás, snad se máte dobře.

My jsme zdraví, už mě štve to blato, už by mohlo zamrznout a napadnout sníh!!!!!!!! Jinak se máme OK, ségra má v sobotu 40 let, tak jdem slavit...

Opatrujte se kočenky a zase snad někdy brzo!!!!!

Papapa
21. led 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
se picnu, se mi to nevlozilo :o(

o zubni paste uvazuju, chystam se ji koupit Terce, ale asi si necham poradit v lekarne.

macej,
o vitaminech jsem taky uvazovala, ale kdyz vidim, jak do ni lsti musim dostavat kapky na kasel .. Tak vaham.

prochi,
ty jsi ale pako sikovny :confounded: ... My zas furt rozbijime (nechtene) s manzelem skleneny veci, kdyz se dari, tak se dari, ale pokud te to boli, tak bych s tim radsi sla k doktorovi ... na rtg - kvuli klidu, jestli nemas neco zlomenyho.
Muj synovec spadl minuly tyden na lede na ruku, a ted je po dvou operacich :frowning2:
21. led 2008 ve 12:25  • Odpověz
Bože, tak jsem taky psala a taky se mi to neuložilo. Bych se na to vyprdla, velebnosti!!

Holky, nožky moje dobitý, docela dobrý. V noci jak to bylo v klidu, tak jsem ráno kupodivu celkem v pohodě vstala. Při chůzi to bolí pořád dost, schody vůbec neslezu, chodim jak namrd….. kačer, ale myslim, že to bude dobrý. Vypadá to, že je to jen namožený, tak počkám pár dní a kdyby se to nelepšilo, tak mě manža někam odveze.

Mapris, to je mazec s tím tvým synovcem, chudínek, dvě operace! A jak to vypadá s tebou??? Nastupuješ zítra??????

Macej, tak jsem se rozhodla, když vám ty tablety taky napsali a pracovalas na tom zubním, že je malýmu taky nasadim. Třeba ob den, tím by se snad nic nemělo pokazit. Ještě mi řekni, necháš to rozpustit na lžičce, nebo to hodíš malýmu do čaje? A dává se jedna tabletka denně, viď?? Jsem to už úplně zapomněla…
21. led 2008 ve 13:19  • Odpověz
Ahoj Jitule,to je dost :sweat_smile:
to je děs tyhle zástupci firem,když ti něco nabízej tak ti mažou med koleh pusy a pak skutek utek :angry:

mapris

tyhle multitabs jsou buď kapičky nebo tablety,který se lehce rozdrtí do jídla,tak to dělám já.

prochi

já ten zimafluor stejně jako ty multivitaminy drtim lžičkou a nasypu do jídla.taky je nedávám pravidelně,spíš obden a co jsem se bavila s kamarádkama tak všechny nějaký fluorid.tabletky pro děti dostaly.Ale je fakt,že co doktor to názor.

isacek

mě už je dobře,dneska jsem byla u dr na kontrole a dát mu tam opapírek z pohotovosti tak řikal,že v krku už to vypadá dobře,ale že mi udělá ko výtěr.Tak mi sestřička rejdila v krku tak dlouho,že jsem jí málem poblila :sweat_smile:
21. led 2008 ve 14:35  • Odpověz
zdarec palec :sweat_smile: mám konečně novou myš (ne jak Kamhajek v autě, ale u PC :sweat_smile: ) tak můžu konečně tlachat bez rozčilování se na tu vyklikanou stávkující bestii :grinning:

zoubky čistíme, ale řekla bych že míň úspěšně než zpočátku :unamused: zajedno ho věčně trápí stoličky, tak si tam nechce nechat nějak extra rochat a za druhé chce být strašně samostatný, jenže takové šmrdlání mi přijde strašně neefektivní, takže vyloudím kartáček, trochu to napravím a obvykle musím zase "podržet" s vyceněnými zuby já a malý mi tam rejdí mým kartáčkem :grinning: a zatím čistíme bez pasty, náš zubař říkal, že ji zatím nepovažuje za nutnou :wink:
fluoridové tabletky nemáme, kdo je předepisuje, mudra nebo zubař?

macejko, na spalničky nám volali ze střediska (skoro v 16m, ale stejně zaočkovaní ještě nejsme, už jsme to kvůli zubům a soplíku 2x odkládali) naštěstí horečky z minulého týdne už máme za náma, ale nudli u nosu má prcek pořád, tak čekám až bude úplně fit a uvidíme, jestli vyjde třetí pokus...

prochi, jakýžeto kačer? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že jsi celá :wink:

jitule, takže to jen tak brzy nevypadá? :angry: to už musí být k vzteku :confounded:
21. led 2008 v 15:04  • Odpověz
a chtěla jsem vám písnout, že firemní večírek se náramně vyvedl, letos to bylo výjmečně bez striptýzu, takže žádné komentáře nebudou :sweat_smile: místo toho jsme tam měli ABBU (byli fakt dobří) pro zájemce malování na tělo, tak jsem si domů přinesla naonamentovanou paži a z tomboly parádní sportovní tašku a ještě cenu útěchy (propisku, lízátko a balíček prezervativů :grinning: :grinning: )
21. led 2008 v 15:11  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
tak dneska jsme byli u mudry je to fakt kráva i se sestrou :angry: co mě drtí je že si do ordinace natáhnou třeba i 4 lidi a krafou pátý přes devátý co kdo chce a co komu je atak...důležitá sestra tam snad řídí všechno a mudra má věčně znuděnej ksicht :angry: o očkování na klíšťata mi jenom řekli, že se nám nikam nevejde, Kuboj bodli očkování a vážíme 10,7kg a měříme 84cm, načeš mudra do očkováku písla 74cm! :angry: pak se mě třebas na nic nezeptala, čekala jsem jestli se třeba snaží mluvit, jestli mě vnímá a tak nic.....když jsem se ptala na brabulku (stahování)ani se nepodívala a ptala se mě co já na to no já že mu nejde stáhnout ani do půlky, ale že pozoruju oi kousek víc než ze začátku, a ona na mě že počkáme tak 2 měsíce a pak nás pošle na urolku a tam nám udělají zákrok nebo dají mast.
Jo a taky jsem vůbec neplatila, a za ten přístup bych ani neplatila kdyby chtěli :angry:

Jsem fakt vytočená tak se omlouvám, že nereaguju na vaše příspěvky :frowning2:

Večer si dám na aerobicu do těla a snad to ze sebe dostanu :unamused:
21. led 2008 v 15:30  • Odpověz
autor
ijetka,
bohužel, někde jsou fakt krávy. Vypoť se v aerobiku a na krávy zapomeň :o)))

macej,
ještě počkám a pak asi nějaký vitamíny koupím.

prochi,
jo jo, nastupuju zítra, snad mně vemou :o)

holky mějte se, myslete na mně v dobrém, kdyžtak někomu písnu sms :o))) Hlavně moc nekrafejte :o))) Pááá
21. led 2008 v 19:56  • Odpověz
mapris,
tak ať ti vše dobře dopadne, držíme palečky.Hlavně o sobě dej vedět jak jsi dopadla a co nožka:o).
A až se uzdravíš tak se na vás už moc těšíme :slight_smile:

Taky jsme měli prášky na zuby, ale používala jsem je jen do roka a teď už má pastu.Dávám malinko, první jsme používali dětský elmex.
Když už jsme u těch zubů, kolik jich vlastně dohromady mají mít??
Malá už jich mám 16 a ještě chybí čtyři stoličky ty vzadu, to vychází na 20, ale já myslela, že mléčných zubů je 24.
Asi mám blbou otázku, co?? :grinning: Ale fakt nevím :sunglasses: .

ijetka,
to by mě taky vytočilo.Tak ji změnte, jestli máte poblíž nějakou lepší.Taky jsem už chtěla změnit doktorku, ale zas tak hroznou nemáme, akorát je trochu starší, tak občas nechápu její názory.Ale asi ví co dělá.
21. led 2008 ve 21:54  • Odpověz
Isáčku, tak to ti povím naprosto přesně, má jich být 20. Teda aspoň doufám, protože my fakt každý zub hrozně protrpíme, tak jsem to hledala, kolik nás jich ještě čeká. My jich momentálně máme 12, ještě nás čekají špičáky a zadní stoličky. Podezřívám horní špičáky, že se daly do pochodu, zas víc v noci brečí a mnohem víc a tekutějc kajdí. A hlavně je má strašně nabušený.

Zevi, ty fluoridové tabletky nám napsala dětská ca. ve 4 měsících.

Ijet, to jste byli na 18timěsíční, ne?? To je preventivní, takže za ty se neplatí :wink: Teda nemělo by. Stejně tak, když se jde na očko. Mě takhle točí děsně naše obvodní, sestra si taky vezme k sobě 4-5 lidí, hledá kartu a ptá se, co ti je. Tak jsem vždycky tak vypruzená, fakt žádný soukromí. Ale už jsem na ní připravená a většinou řeknu, že mi buď není dobře, nebo že se potřebuju s doktrokou o něčem poradit. Naštěstí tam chodím jen jednou za uherský rok.
CO se týká pindika, tak my máme mastičku a nařízeno zkoušet to už od půl roka. V půl roce to totiž zkoušela a nešlo to vůbec ani milimetříček, prostě vůbec. Do roka jsem to zkoušela sem tam, od roka poctivě a trochu mu to vždycky máznu a promasíruju, jak mi názorně ukázala, a už jsme malinko za půlkou. Měla jsem hroznej strach, že s tím vůbec nepohnem. Tak snad vám daj jen mastičku, po ní se to fakt krásně uvolňuje.

Tak Mapris tfuj tfuj tfuj, ať jsi brzy a hlavně v pořádku doma.

Ještě k tý dětský. My máme taky starší, některé její názory hodnotím taky jako mírně zastaralé. Např. co se týkalo stravy, tak jsme jeli úplně mimo ji. Ve třech měsících už nám cpala šťávičky, tak jsem řekla, že ne, že chci půl roku jen kojit (malej přibíral až až a byl tůze spokojenej, takže nebylo kam spěchat), tak řekla jen, jak chceš :grinning: Já i manža jsme k ní do 19ti chodili, zná nás, zná naše rodiny, navíc, když cokoli se mi nezdá, tak se tam prostě dopol., když jdu pro chleba, stavim poradit (středisko je hned vedle krámu), nebo když cokoli, tak vim, že jí můžu kdykoli zavolat. Např. jak měl malej v pěti měsících ten zánět střed. ucha. Tak se to rozjelo v pátek večer, 40 horečky, velkej průjem, pořád brečel. Tak jsem ji v SO ráno volala, co s ním, byla zrovna na nějakým školení v Práglu, tak mi to nezvedla a sama volala za půl hodinky, no a v neděli ráno se na malýho přijela podívat k nám domů. jak říkám, taky s ní v lesčem nesouhlasím, ale ostatní je obrovská výhoda.
21. led 2008 ve 22:13  • Odpověz
Zdravíčko vespolek :wink:

Mapris- taky moc moc držím palce, ať jsi brzy ok a všechno i s malou dobře zvládnete :wink:

Ijet- naše DR je něco podobnýho, zbytečně se nezdržovat a všechno je dobrý :angry:

Řešíte zuby- tak mi dostali tabletky Natrium Fluoratum , ale jelikož jsem lempl a sklerotik, tak to dávám zhruba obden, někdy ani to ne, ale myslím, že to je možná spíš k užitku dávát méně , když pak člověk slyší, že to ani nutné není.
S čistěním je to horší. Ráno si vezme kartáček a napodobuje naše čistění, ale od nás si tam moc nenechá. Občas se mi povede mu je vyčistit důkladněji tím gumovým prsťáčkem co prodávají z lékárny. Náš kluk je prostě jak na pérku a vzteká se, mám problémy i s oblékáním atd, takže to není lehké. NO až půjdu na ko k zubařce, tak už objednám i jeho a jsem na to zvědavá, jak se nechá vyšetřit. :confounded:
A pastu zatím nedávám, četla jsem spíš že zatím ještě nedávat. Já sama si myslím, že je lepší vitamíny a různé krémy atd dávat co nejméně, takže asi tak. :wink:
Co se týče očkování a prohlídky, tak naposledy mi DR řekla, že se máme ohlásit v 18 měsících a jdeme tam tento týden, tak uvidím, jak bude vypadat prohlídka a jestli budem platit. Pak vám to písnu.:wink:

TAk se mějte. :slight_smile:
21. led 2008 ve 22:22  • Odpověz
mapris

taky držím palečky ať ti to v nemocnici rychle uteče a hlavně ať dobře "opraví" nohu :wink:

isacek

dětskej zubů je 20 takže Natálce chybějí ještě dětské stoličky což jsou pětky.Náš Fíla je na tom stejně taky má 16 zubů.No a dospělí mají zubů 32 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Náš dr je taky starší,já ho neznala,chodil k němu přítel,ale je naštěstí hodnej a v poho.Ke svojí dětský dr bych Fílu nepřihlásila ani omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ijet

taky by mě to naštvalo,ale asi je to všude podobný,tyhle sestry co u dr dělají celej život jsou takový malý doktoři :sweat_smile: Ale přijde mi divný,že si berou do ordinace víc pacošů,to neni žádný soukromí a co mají co ostatní slyšet co potřebujete :astonished: :angry: Si ulehčujou práci,né?

U nás je to s pindíkem tak,že se pokoušim občas ve vaně stáhnout a někdy to jde líp někdy hůř.Malýmu to zrovna příjemný neni tak se mi to podaří jen občas.nejvíc se mi to povedlo asi do půlky,ale taky se dr zeptám až tam půjdu co a jak dál.Zatím nám dr říkal ať to moc nezkoušim tžak nevim. (to říkal na roční prohlídce) a zkusil to dr,trochu to šlo a říkal,že tam může mít trochu i krev.
21. led 2008 ve 22:59  • Odpověz
Závidím vám, že vás děti pustí do pusy spočítat zuby, já tam vždy rychle koukám, když se směje. Máme 4 horní, 4 dolní ty přední, pak to vypadá na 2 stoličky nahoře a 2 dole, ale ty nejsou ještě úplně venku. No a vypadá to, že nám začínají pučet ty horní snad trojky, ty vedle těch předních. Naštěstí v noci spí dobře, jen je trochu více protivný a obvykle odpoledne se zbudí s velkým pláčem.

Poslední dny mi taky odpo spí kratší dobu. Třeba jen hodinku :frowning2: . Takže mám méně času pro sebe.

Holky potřebuji radu, tchýně má v sobotu 50, rodina se jí skládáme na welness pobyt, ale ještě bych jí chtěla koupit něco prďáckého k tomu, ale nic mě nenapadá. Poraďte, prosím, prosím, smutně koukám :grinning: .

Mapríska už máme asi v nemocnici, tak snad písne sms.
22. led 2008 ve 13:59  • Odpověz
autor
nazdarek holky,
tak se nemocnice nekona :frowning2: :frowning2:
Mam v noze nejakou bakterii, kterou musim prelecit a stavit se tam pristi tyden na stery a pak ve ctvrtek pro vysledky ... Fakt jsme s manzelem byli tak nastvani, ze jsme byli rozhodnuti skoncit, ale trosku jsem si s tim doktorem "promluvila", tak to bylo o necem jinym. Dokonce jsem mu i trochu vynadala, tak uvidime ...

kamhajek,
no, na 50tiny je tezky uhodnout neco, co by se ji libilo. Napada mne, nechat na hrnecek na kafe udelat Ondrovu fotku :wink: , ja bych to spis resila darkovym balickem - kafe, bomboska, nejaky liker :grinning: :grinning: .
22. led 2008 v 15:14  • Odpověz
Ahojky holky,
chci vas pozdravit abyste vedeli ,ze zijem:slight_smile:,shrnu to od ty doby co jsme se prestehovali mi uplne zmizel jakykoliv volny cas,Tada spi uz jen jednou denne a to vetsinou chvilku,a kdyz je vzhuru takbud si s nim hraju,nebo jeste unese kdyz treba vesim pradlo,varim atd,ale jakmile si sednu tak se zkratka podle nej flakam a okamzite mi rve ruce z klavesnice ze ne,ne,ne,takze to je absolutne nemozne si sednout a neco vam napsat,no a vecer prijde manza a zasedne mi to tu,ze ja byla celej den doma a mela SPOUSTU casu!!na serfovani po netu a on nee :cry: :cry: :cry:
Takze asi tak,nemejte mi za zle ze sem uz tolik nechodim ale v tehlech podminkach se to fakt neda :zipper_mouth: chjo
Do toho mam dneska orznou depresi protoze jsem ztloustla,a pripadam si desne oskliva :pensive: tak se tu trochu uziram

Mela bych bejt stastna, zitra jedem bez Tadi na tyden do Francie za kamaradkou,ale normalne to na me vsechno ted padlo,tu brecim a ani z toho nemam radost
zatim pa pa a drzte se :sunglasses:
22. led 2008 v 15:28  • Odpověz
autor
carodkaa,
kasli na depky ... Ja je mam taky. Mela jsem jit dneska na operaci po druhy se to odlozilo :o(( Uzij si Francii, je krasna :o)) Ja tenhle stav s Terkou mela po novym roce. Rostli ji zuby, takze spala 45 minut. Ted si to protahne na 1,5 hodku, a taky to neni vzdycky, takze se k pocitaci nedostanu, a s manzelem jsem na tom podobne ... Ja si radsi delam veci, ktery pres den s Terkou neudelam, a manza se pak divi, ze chodim spat v 11 ... Bych ho fakt nekdy kopla .... :angry:
22. led 2008 v 17:40  • Odpověz
No konečněěě!Už jsem si myslela,že se sem nedostanu :angry:
Včera mě to sem vůbec nechtělo pustit,prostě se koník vůbec nenačet a dneska odpo sice jo,ale v batolatech se ukázal nápis témata a pod tím úplně bílá stránka a nešlo s tím hnout,chjo :confounded:

carodkaa

Francii ti závidim,je to tam moc pěkný,byla jsem tam několikrát,naposled před třemi roky s přítelem v Paříži a super.Nezoufej,depka přejde a že jsi tlustá moc neřeš,až se vrátíte tak začneš třeba hubnout,ale Francii si užij.Jsou horší věci než pár kikl navíc (já bych taky potřebovala začít,ale tak moc se mi nechce,nemám vůli hubnout :frowning2: )

mapris

teda to je bordel :angry: :angry: :angry:
To zjistili až teď,že máš v noze nějaký nález??No já čumim fakt,nemám slov.Se nedivim,že si se rozčilovala,mně už by taky nejspíš pukly nervy :angry:
Takže ti dali zase atb a přeřadili na nedohledno??

carodkaa,mapris

mě teď fíla spí někdy dokonce dvě a půl hoďky tak je to fajn,že si trochu odpočinu,ale zase usíná později,kolem půl desátý někdy i pozdějš :unamused: Taky se snažim udělat práci,uklidit a tak když spí a pak jsem ráda,že mám ještě chvíli na to nedělat nic.
23. led 2008 v 15:13  • Odpověz
ahoj všechny :wink: dva dny jsem se sem nedostala, tak jsem si zřejmě ušetřila nervy nad zamrzlým koněm... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

víte co je nového? zítra jsem mohla sedět v letadle do Hurghády :dizzy_face: náš tatínek vyhrál v rádiu dovču v Egyptě (ale vzápětí se jí zřekl ve prospěch kolegy, páč když mi hlásil, že se to pokusí vyhrát, já hudrovala, že se mi malý zdá na takovou exotiku fakt moc malý, nehledě v zimě na teplotní šoky a že alespoň až bude mít základní očkování za sebou... ) jediný háček je v tom, že se člověk musí sbalit sotva za dva dny, což bych neviděla jako až tak veliký problém, i opalováky nám nějaké od naší dovči zůstaly :wink: :sweat_smile:
spíš nás tížilo, že náš děda, můj otec na tom teď momentálně není zdravotně vůbec dobře, horší se to a opravdu bych se bála odjet, aby za tu dobu, co nebudem doma, nedošlo k nejhoršímu :frowning2: :cry:

ijet, to je hnus, jak si může vaše mudra na prevenčku pozvat plnou ordinaci a kolonky v průkazce jen odfajfkovat? :angry: já si na tu naši nemůžu stěžovat, ale byla dlouhodobě vážně nemocná, to jsme tu měli na záskok doktorku, co ošteřovala ještě mě a už tehdá měla jen skok do důchodu a z ní jsem lezla po zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí sestřička je mladá a rázná, tak její předpotopní názoru s elegancí usměrňovala :sweat_smile:
co se týká pindíka, nehrotila bych to, fakt se uvolňuje postupně (my máme do půlky hóóódně daleko) ale občas pozoruju, že se zase o kousilínek lepší (po tom, co to měl zahnisané mám na tu jeho parádu oči jako ostříž, aby se nám to neopakovalo :sweat_smile: ) i kamarádka, co má o rok staršího chlapečka, říkala, že ještě nepřetáhnou celého...

mapris :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: na tohle se už nedá ani reagovat, moc moc držím palečky, ať už se konečně dočkáš a máš klid

carod, neteskni, užij si krásného volna a až budeš doma a v té "spoustě" volného času najdeš skulinku, tak nám poreferuj, jak jsi se měla :wink:
23. led 2008 v 19:44  • Odpověz
Tak tohle jsem vám psala odpoleden:
No mě hrábne, měla jsem napsaný ztěžovací příspěvek a on nikde a chtělo to po mě odsouhlasení pravidel. Co to zase vymýšlejí :angry: .

Dneska dopoledne docela katasrofa, po procházce ve městě(Ondra v kočárku), jsem ho chtěla pustit, ať se proběhne. Jenže děs, za ruku nechce jít, jde na úplně jinou stranu, pokud možno do silnice, bahna a pod. Tak jsem se mu snažila vysvětlit, že za ruku se mě musí držet, že je malý. Vysvětlování zabralo tak na deset metrů, pak si zase vyhlídnul něco mimo naší trasu a řev, že ho nechci pustit, věšel se mi na ruku. Ale nepovolila jsem, mě nevadí když si chodí sám, ale ne ve městě na ulici. Takže jsem ho postavila a rychle vyrazila kupředu, řev se opakoval každých 10 metrů. Jestli nás někdo pozoroval, musel se náramně bavit. Ale naučit se to prostě musí.

Maprísku, tak to máš vážně pech s tou nožkou.

Tak a teď to odešlu a jestli se to zase smaže jdu napsat adminovi.
23. led 2008 ve 20:19  • Odpověz
Adminovi jsem napsala maila, ale nikdo se neozval, tak aspoň, že to tady šlape.

Den katastrofa pokračoval i odpoledne, protiva protivná. Dokonce bych řekla, že měl trochu teplotu, ale já starý bordelář nemůžu najít teploměr. Ale rostou nám teď zuby, tak bych se nedivila. Teď večer už se mi zdál v pohodě. Holky taky máte výčitky když na prcky křičíte? Já mám pocit, že jsem dnes neustále zvyšovala hlas. Pořád by jen kramařil, hrát si nechtěl, prostě zlobit maminku. Ach jo. Manža ještě někde jezdí, tak si nemám ani komu postěžovat, ještě, že vás mám.

Zevina: téda to jste měli štěstí. Ale do Egypta bych se taky bála, manžel mě o něm pořád přesvědčuje. Nejdřív jsem se vymlouvala na teroristy a teď na Ondru. S dítětem bych do Egypta před druhým rokem nejela. Škoda, že to nešlo vyměnit viď?

Carod: asi všichni chlapi mají pocit, že se doma poflakujeme. Ještě, že ten můj hlídá každé ráno, tak ví, že to není žádná dovolená.
23. led 2008 ve 20:27  • Odpověz
autor
kamhajek,
ahojky, jo, mám ten pocit. Teda snažím se na Terku moc neřvat, ale když nepomůže důrazné vysvětlení, tak jí lupnu na zadnici :o))

macejka,
dostala jsem lokalni antibiotika - masticku, v pondeli mam jít na stěry a ve čtvrtek se uvidí, buď mně přijmou nebo ne ...

carod,
uzij si francii, je tam krásně. A pamatuj si, až ty tlustý budou hubený, tak ty hubený budou studený :o))) Já jsem shodila 2 kila, ale nervama ... A jak říká moje teta, nemá cenu hubnout násilně, pak přijde nemoc a zhubnete ani nevíte jak ... Já už se chystám si udělat jeden jídelníček podle návodu v jednom časopise, tak ti pak dám vědět :o)))
23. led 2008 ve 21:13  • Odpověz
děda už umřel... :cry:
23. led 2008 ve 21:59  • Odpověz
ježís Zevi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
já nevim, co napsat, je mi to moc líto :cry:
drž se, posíláme moc sil
23. led 2008 ve 22:12  • Odpověz
zevi

takže tobě umřel taťka?? :astonished:
To je mi moc líto,drž se ať všechno zvládneš :frowning2:

kam

já taky často zvyšuju hlas a někdy si řikám,že to přehánim jenže to asi jinak nejde.Klidné vysvětlování jak píšeš moc nezabírá,někdy mi připadá jako když mluvim do dubu :sweat_smile: Třeba řeknu né do louže,hups a je tam nebo tady jdeme a jde na druhou stranu atd...A když mu řeknu tak ahoj,já jdu sama...no totální nezájem,ani nechci vědět co si myslí :sweat_smile:
A nejhorší je,že když ho plácneme přes ruku tak nastaví druhou a řiká "tady" a to samí přes zadek,plácneme ho a on nastaví ruku a řekne "tady".No nepos....byste se???Takže u nás jakýkoli bití nebude mít efekt.A já skončim v Bohnicích :sweat_smile:
23. led 2008 ve 22:19  • Odpověz
ach jo, já jsem z tý Zevi, tak smutná, že mi připadá úplně hrozný, psát to, co jsem chtěla napsat :frowning2:

vlastně ani nic důležitýho, jen že občas mi připadá, že na malýho taky celej den jen řvu, rozkazuju, rozčiluju se... ale o to víc se s nim asi pak mazlinkuju a říkám mu, jak moc ho milánkujem. Teď poslední dny (ťuk ťuk ťuk) bych řekla, že je to u nás klidnější. Skoro celý den se řehní a Itálie, která u nás byla poslední týdny teď úplně pominula. Zato dneska jsme měli havárku venku. Vyšlapoval si po naší ulici a v každý ruce držel větvičky, šel děsně důležitě... Až najednou z jedný zahrady přeskočila na silnici kočka. Vykřikl čiči a nadšeně se za ní rozeběhl. Jenomže vrchní část těla byla rychlejší než nožičky a mlaďas šel k zemi. Normálně by si tam strčil ručičky, ale jak držel ty "kyti", tak prostě spadl na čumes. Řev hroznej, v hubě zapíchaný kamínky a na nosu krvavej šlinc. Hodila jsem fotky do albíčka (jak jsem vám posílala, tak do tý dvojky), tak jestli se vám bude chtít, můžete kouknou. K večeru mu to ale hrozně zčervenalo, tak má nos jak klaun.
23. led 2008 ve 22:35  • Odpověz
zevi,
přeji upřímnou soustrast, držte se.Je to smutný, takhle rychle :cry: .
Taky mám starého tatínka(72let) a už mám o něj strach.
23. led 2008 ve 23:23  • Odpověz
autor
zevi,
tak to je mi líto. Držte se. Upřímnou soustrast přát nebudu, sama to nesnáším .....
:unamused:
24. led 2008 v 11:35  • Odpověz
Jsem vám chtěla napsat jakou mám zase depku, ale budu držet papulu. Co jsou moje malicherná starosti proti tomu co si teď prožívá Zevi.

Zevina: drž se

Prochi: pěkný šlinc máte. Se divím jak ti malý sedí ve stoličce a hezky papá. Teda Ondra taky sedí ve stoličce, hezky papá, ale musím ho krmit. Dát před něj takhle talířek, tak letí na zem. On totiž vše rád hází na zem. Manžel ho tak dlouho učil hop(jako aby hodil míček), že teď hází se vším.
24. led 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
kam,
tak to jsme dve. Jsem dneska zburcovala ladunku a gedren z listopadek a sla na vykecavaci ... To je jediny, co mi pomuze. I kdyz jsem dneska nejak zjistila, ze moc znamych tu nemam :o(((
24. led 2008 ve 23:10  • Odpověz
mapris: tak to mmě taky spolehlivě pomůže se vykecat. Včera večer mi bodlo cvičení a pak sexík :grinning: .
25. led 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.