• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
kam,
no, tak ten mně taky pomůže, ale když jsem utahaná, tak to prostě nejde :angry: :grinning:
25. led 2008 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky,

dobře,že moc nekecáte,nějak nemám časík :unamused:

je to na prd,Fíla má zase rýmu a k tomu kašel(ten je asi z tý rými jak je zanudlenej a stéká mu to do krku) a ještě i mírnou teplotu,chjó :confounded:

Ve středu jsem volala na dětský kvůli tomu očkování a prý je to hromadná akce tak že se sestřička pokusí někoho k nám sehnat.Taky že sehnala,jsme objednaný na úterý,ale vidim to dost bledě,kvůli tý rýmě,kašli.Prý ale malá rýma nevadí,akle kašel ju.
Ptala jsem se jestli je to hrazený pojišťovnou a sestřička říkala,že jo a o ničem jiném se nezmiňovali takže budeme mít tu obyč.vakcínu.Doufám,že nebude extra reakce jestli nás někdy naočkujou :frowning2:

kam,mapris

vykecání mi taky pomáhá,v pátek půjdeme s kámoškama na véču a drink tak už se těšim :grinning:
25. led 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
macejka,
já jdu dneska ke kamarádovi na čaj :o))
No, Terka ma rýmu furt, my se z toho ještě nedostali. Odsávám, stříkám vincentku a furt občas utírám.
26. led 2008 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky holky moc vás a vaše ratolesti zdravíme a posíláme hubana :slight_smile:
Ňáko nestíhám :frowning2: tak napřed písnu a pak vás snad dočtu.
Kuba má od včerejšího odpo rýmu, začíná kašlat a ještě se pěkně olezl :angry: chudínek, nemůže dýchat a evidentně ho to točí, no znáte to :unamused: chytil to od tatky. Chystali jsme se v po do aqua parku do Liberce a kulo hulo.
Tak letím dočítat pa
26. led 2008 ve 14:22  • Odpověz
ahojky,
koukám, že marůdků opět přibývá.Malá měla od středy opět vysoké horečky, vůbec nechtěla nic jíst jen mlíko.
Tak jsme šli k doktorce a potvrdila nám, že jsou to zuby, zbývají nám jen pětky :frowning2: .
Tak má mucosolvan na vyhlenění, ale včera jela k babičce a už je v pohodě.
Od nového roku jen platíme za doktory a recepty, fakt hrůza a to je teprve leden :astonished: .

Je tady poslední dobou nějak mrtvo, co?Určitě i tím, že je venku celkem teplo, až na ten šílený vítr.
Za chvíli jedem pro malou, takže mi končí klídeček :sunglasses: .
27. led 2008 ve 13:02  • Odpověz
Tak to vypadá zase na nějakou rýmovou epidemii. Ondra měl ráno taky plný nos.

Včera mamka slavila 50 a bylo to moc faj. Byli jsme tam s Ondrou od čtyř do půl deváté, už sotva pletl nohama, tancoval tam jak divý. On normálně tancuje i doma, ale tam se vysloveně předváděl. Podupával nožičkou(to prý má po dědovi), točil se kolem dokola, hlava mu jezdila, no zkrátka byl k sežrání. Ke své velké radosti( já byla nadšená už méně) dostal do paní co obsluhovala delisu, já na to přišla když už jí měl rozdělou. Nechtěla jsem být za krkavčí mámu a tak trochu jsem si myslela, že jí nesní(doma si sladkého párkrát kousne a pak už nejeví zájem), a ejhle, překonal se a snědl jí fakt celou. Všichni z něj byli unešený, jak je hodný a roztomilý. Tak jsem byla pyšná mamka.
27. led 2008 ve 14:52  • Odpověz
autor
kam,
já byla zase dneska na návštěvě konečně u známých podívat se na 2měsíční mimčo. Jsem se rozplývala, i jsem si jí chovala, a pak jsem kamarádku poprosila, ať si jí vezme, že jí normálně neumím chovat :grinning: :grinning: když mám toho našeho "ďáblíka". Pak jsme byli s kamarádem na kafe, byl z ní nadšenej .. Tam pak lítala a mávala na číšníky. Manžel dneska ulehl s rýmou, tak se modlím, aby to nepřenesl na mně a na malou ... Já potřebuju být fit do nemocnice a malá chci taky, aby byla v pohodě, protože doma už mi fakt někdy HRABE ..

isacek,
tak držím palce, ať jsou co nejrychleji venku. Mně se malá po mucosolvanu osypala a teď to má i na břiše, tak se musím objednat s ní ke kožní :angry: :frowning2:
27. led 2008 v 19:54  • Odpověz
ahojky,
zdravím všechny marody a přeju bobánkům brzké uzdravení, jinak my zatím pořád odoláváme, i když jsme tu měli návštěvu a jejich malý měl kašel a rýmu, byli tu dva dny, no zatím na nás nic nevlezlo :slight_smile:)
Jinak v okolí jsou fakt samí nemocní...

ijet,
tak ať se Kubík pořádně vykurýruje chudinek malý :sweat_smile:

Jinak jsme si s holkama domluvili na duben dámskou jízdu, image víkend do Beskyd, tak já se už moc těším, budou to dvě noci bez Maru, tak mám obavy, ale snad to s taťkou zvládne, když se v noci pořád budí, někdy jednou, někdy třikrát a volá "maminkou" :unamused:

Tak jelikož máme vybranou síť a chlapi jsou velmi nespolehliví k nám dojít, tak už jsme fakt nasr.....
Slíbil zase v neděli a nedošel, tak já se snad zblázním bez vás....
Nemám žádný přehled, ale snad se nic nezměnilo a vše je při starém.....

Tak páááááááá a mějte se krásně a zas někdy :wink:
28. led 2008 v 10:30  • Odpověz
autor
jita2,
tak to je na zabiti ...

nazdarek holky,
tak jsem byla dneska rano na bulovce, "popovidat" si s panem doktorem . Vlastne jsem byla jen na sterech, ve ctvrtek budou vysledky, pak se rozhodne. Pokud to bude o.k. tak pujdu pristi tyden na operaci ... Se modlim, abych to mela uz za sebou ... Nechala jsem si i udelat "pruzkum" zatizeni chuze nohy, a spolecne s protetikama zjistila, ze tam, kde mi to chteji operovat, je nejzatizenejsi misto na noze, takze proto tak zdlouhave leceni. Takze se trosku popupravili boty a az se budou sit novy, tak se jeste vylepsi ... Ale ted byl doktro na bulovce "chytrej". Jsem mu rekla, ze kdyby jsme vedeli, co po nas chce, tak uz to mohlo byt v listopadu ... Fakt, jak se clovek neozve nebo nehejbe, tak ma pocit, ze doktory otravuje ...

a co dashak,
na nas zanevrela nebo co?
28. led 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak jsem si vás dočetla, ale hned jsem zase letěla, tak nevím na co odepsat

Zevi pošlu ípéčko až tu bude :frowning2: asi se ukáže až bude vše za nima :cry:

Jsem ráda že se ukázala Jíta a tý zase písnu smsku :slight_smile:

Jinak koukám,že to tu "táhne" jenom maprísek, kam a isáček, no je to bída, co holky pořád dělají :confused: dashak na nás dlabe jako helik, tu už si snad ani nepamatuju, carod taky pořád nemá čas a racul chodila pravidelně jenom občas ale co je s prochi???? A dlouho se nevokázala macu.k :confused:

Maprísku ty chuděro to je pořád něco s tou nožkou viď? Kdy ti to konečně vyjde???
28. led 2008 ve 13:41  • Odpověz
Pražandy, zítra mám možnost jed s manželem do Prahy, že by nás vyhodil třeba v letňanech. Tak kdyby jste tam některá měla čas, dejte vědět. Ještě nevím jestli mám nebo nemám jed. Číslo na mě máte.
28. led 2008 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj děvčátka :wink:

jdu se sem taky ukázat.Stále rýmujeme a to máme jít zítra na ty spalničky na očkování,vidim to teda bledě.No uvidíme,sestra říkala,že máme dorazit tak jak tak a dr malýho prohlídne a rozhodne jestli píchne nebo ne.

isacek

ty horečky jsou děsný,malýmu už taky chybějí jen pětky tak jsem zvědavá.Poslední dobou zase slintá jako bernardýn,ale spíš to bude tou pitomou rýmou.na odhlenění dávám taky mucosolvan.
Je to jak na schvál,ale od tý doby co se dr a recepty platěj tak už jsme taky nechali v lékárně a u dr plno peněz.I za mě jak jsem měla tu angínu a za pohotovost.děs běs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Můj táta mi říkal,že je dobrej nějakej mateřídouškovej sirup-na kašel i mi ho ukazoval a píšou tam,že je vhodnej pro děti,ale nepíšou pro jak starý tak nevim,jestli to neplatí až od tří let.nevíte náhodou? Kdyžtak se někdy zeptám v lékárně.Kašel už Fík nemá,ale kdyby zase náhodou...tak bych to zkusila.

Jinak jednu novinku mám,Fíla konečně pije z pítka,ale stejnak mu dávám i dudlíka a střídám to páč z toho pítka mi nevypije tolik jako z dudlíku.

Jita2

to je fakt vopruz,co si člověk neudělá sám to nemá,nebo co :astonished: :confounded:

kam-my máme zítra toho dr a očkování to je škoda,tak snad zase příště :wink:

mapris

tak ať už tě konečně na pevno obědnaj na zákrok ať máš klídek :wink:

Já myslim,že dashak s manželem asi intenzivně pracujou na dalším mimi,né?Když se trady neukazuje :grinning:
28. led 2008 ve 13:59  • Odpověz
No málem bych zapoměla pochválit svoje dítě :grinning: od vánoc pije z té sportovní lahve, kde není žádný cucák ani sosák ale jenom brčko, :wink: šoumen
Jinak se zubama jsme se zastavili, bo jich má pořád jenom 12 :confused:
Macej, myslím, že budete bez očkování
28. led 2008 ve 14:41  • Odpověz
Ahoj babiny, tak zase se jednou ukážu, abyste nemyslely, že jsem na vás zapomněla :wink:
My jsme pořád někde venku nebo po návštěvách, takže času méně, ale jsem ráda, aspoň doma nezcvoknu :sweat_smile:
Co jsem pročítala diskuzi, tak je mi moc líto Zevi, držím palce, ať to všechno zvládne,život je někdy tvrdej :frowning2:

Jinak se tu zase nějak marodí, tak my zatím ťuky ťuky, ale taky se toho bojím, když se takhle mění počasí, jednou sníh a mrazy, pak zase teplo, tak se člověk ani nediví :confounded: .Já doufám,že snad ještě napadne sníh, tohle blátivé počasí mně štve. Venku kluk občas upadne a pak vypadá jako čuně :angry: . A ještě do toho exkrementy a nepořádek všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Křik na děti- taky mám občas pocit, že jen říkám NE a peskuju, ale ono to asi jinak nejde, když mi někdy dělá naschvály.Ale snažím se to Ne neříkat tak často, jak jsem četla v jedné knížce. Jenže praktikovat je to horší, když leze na stůl nebo bouchá kladívkem na televizi :confused: . Procházky jsou taky někde zajímavé, jak čtu např. Kam nebo Macej, je to opravdu dost podobné. Jak není po jeho, klekne si na zem a řve. Chodí si kam chce, snažím se ho nechat, ale na ulici na to nemám nervy, a za ruce chodit moc nechce. To pak nezbývá než ho dát do kočárku.Někdy jsem pěkně ztahaná, když ho pořád někam poponáším, aby zase chvíli šlapal tam kam chci já.A vůbec se nebojí, i když jdu na opačnou stranu, štráduje si to dál svým směrem. Já jen doufám, že se to jednou zlepší. Protože s 20 kg dítětem si to jednou představit nedovedu, až budeme bez kočáru. :zipper_mouth:

Očkování-tak my máme za sebou očkování i prohlídku v 18 měs. Nic jsme neplatili, což bysme asi ani neměli.
Váží 10,8 kg a měří necelých 80 cm. Jinak ta prohlídka moc důkladná nebyla. :confused:

Sladkosti- už jsem dost polevila, ale pořád se snažím mu doma sladkosti nedávat, jen sem tam oplatky bez čokolády(bebe, piškoty..). Ale když jsou návštěvy, to někdy opravdu kvetu. Nedávno jsme byli u známých a tam jsem si připadala, že jsem divná, když mu nedovoluju jíst brambůrky atd. Plácání brambůrkama,bonbonkama a čokoládkama mi zatím opravdu nepřijde nutné. Vyjímka se udělá, ale tláskání každý den se mi nelíbí. Ale dost mě tyhle poznámky štvou. :angry: Jinak už jí většinou s námi, jen mu nedávám moc kořeněnná nebo smažená jídla.

Kam- taky bohužel mám už něco na zítra domluvené, snad se někdo najde :wink:

Tak zatím papa, držte se tu a hlavně buďte fit :slight_smile:
28. led 2008 ve 14:58  • Odpověz
čusík busík, se taky hlásim :grinning:

koukám, jak se tu zase rozmáhá rýma a horečky, chjo :frowning2: , chuďátka robátka, ať jste všichni brzy oká :wink: My se taky zatím držíme (ťuk ťuk ťuk), ani zuby nás netrápí, prostě nic. Kéž by to vydržet chtělo co nejdýl. I teď krásně spí, jak pořád lezl nějakej ten zub, tak teď je hrozně znát, že ho nic netrápí a spinká parádně. Usíná po půl osmý. Vzbudí se na první kojo sice už okolo půlnoci, ale pak až ráno po šestý a probouzíme se okolo půl devátý až devátý. Takže pro mě naprostá PARÁDA!!! čekám, kdy se to zas pokazí... :sweat_smile:

Mapris, jsem zvědavá jak ti to dopadne. Tolik bych ti přála, abys to už měla konečně za sebou. Tohle je hrůza, furt odkládání, nejdřív to slíbí, musíš všechno zorganizovat okolo malý a pak z toho zas sejde, to je na budku!

Kam, tak já zítra v Praze taky nemůžu, to je překvápko, viď? :grinning: :grinning: To je fajn, že jste si tak hezky užili oslavu. A jaký si nakonec vymyslela dárek?? Vim, žes hledala tady inspiraci, ale už nevim, jestli si pak psala, jak to nakonec dopadlo...

Vztekání je stále na denním pořádku. Ale už jsem asi obrněnější či co a tolik neřvu. Včera zas předvedl parádní scénu u babičky (scházíme se tam každou neděli odpol. celá rodina) a začalo to tak nevinně... . lomcoval s lampou, tak jsem ho napomenula, ať to nedělá, nebo to na něj celý spadne, no to jsem si dovolila dost! Zalezl pod stůl a mlátil se do hlavy a řval u toho. Všem jsem nařídila, ať si ho nevšímají, tak za chvilku v tichosti vylezl, rozhlídl se po publiku, došel uraženě doprostřed obýváku, tam sebou plácnul na zem, abysme na něj všichni pořádně viděli a začal kopat nohama a hroooooooozně brečet. Tak ho manža vzal a odnesl do haly, že až se zklidní, ať přijde. Tak si tam chvilku trucoval a za chvilku přilezl. No normální dítě... Vztekloun po mamince, co nadělám :sweat_smile:
28. led 2008 ve 20:47  • Odpověz
Prochi: dostala poukaz za welness pobyt, krémíky na vrásky, udělala jsem origoš přání s naší fotkou a krásný dort. Od Ondry dostala knížku s citáty: Nejlepší babička. Byla dojatá a pořád nám pak děkovala. Hodím do albíčka fotku dortu.
28. led 2008 ve 21:16  • Odpověz
Tý jo Kam, dort vypadá naprosto famózně!! Tý jo bych si dala, mňam... Zkoukla jsem i ostatní fotky, vypadá to, že máte s tchýňkou mezi sebou moc hezký vztah. Závidim a zamačkávám slzu... No a Bohunce to s malým taky moc slušelo, už by do toho taky mohli praštit :grinning:

Nás čekají padesátiny mojí mamky letos na podzim, tak jsem zvědavá, co vymyslíme. Něco už mě napadlo, ale nevim, jak to vyjde - druhý vnoučátko :sweat_smile: (teda né že bysme byli už v očekávání, ale tak nějak bysme mohli začít být...)
28. led 2008 ve 21:27  • Odpověz
Prochi: tak třeba to vyjde brzo a mamka by dostal super dárek. S tchýní jsme v pohodě, někdy to samozřejmě trošku zaskřípe, ale to je všude.
28. led 2008 ve 21:38  • Odpověz
jéé Kam, to já ještě nechci teď hned :grinning: Ale v třeba někdy v létě (mamka to má na konci září) bysme mohli zjistit, že se zadařilo a jako dárek mimo jiné oznámit, že bude dvojnásobnou babičkou. To jsem si to hezky naplánovala, co? :grinning: A plánovat se nemá... No ale uvidíme, jak se zadaří. Antíky jsem už vysadila. Brala jsem to Cerazette a poslední dobou už jsem čím dál víc špinila. A hlavně téměř v kuse. Tak jsem zvědavá, jak se teď to tělo srovná, do toho kojení ca. 3x za 24 hodin a při naší intenzitě poslední dobou, kdy manža je celý dny (i noci) v práci, mě pořád bolí ty kolena :sweat_smile: .......... Nijak to nehrotíme, máme na to skoro rok. Už jsem se totiž definitivně rozhodla, že chci děti blízko u sebe a hlavně při jednom, né jít na dva roky do práce a pak někdy možná... Ale cítim se taková v pohodě a šťastná a necháme to prostě osudu. Když se zadaří tak super, když ne, tak prostě budu hledat práci a uvidíme později. Ale hlavně jsem si "nařídila", že než otěhotním, tak "aspon něco" schodím, at do druhýho těhu nejdu s takovou megaváhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2008 ve 21:50  • Odpověz
Prochi: no já myslala, že by jste jí třeba dali fotku z ultrazvuku nebo tak něco :wink:
28. led 2008 ve 21:52  • Odpověz
jo tak to si rozumíme pardón :grinning:
28. led 2008 ve 21:54  • Odpověz
autor
jsem tu psala asi půlhodiny příspěvek, a nezkopírovala jsem si to ... Fakt na h ....
No nic, nemám náladu to psát znova ... :angry: :angry: :angry: Můžu poděkovat manželovi, protože furt otravuje ...
28. led 2008 ve 22:12  • Odpověz
je je je,tak koukám,že se to tady zase začíná rozjíždět :wink:

Tak nevim jestli je zpomalenej jen náš počítač nebo jestli je to tady zase zabržděný :astonished: Během chvíle jsem se musela dvakrát přihlašovat :angry:
Máme novej monitor a klávesnici,to je pokoukáníčko a písáníčko :grinning: :grinning:

kam

dort vypadá báječně,to je tvoje práce?
Všichni tady pečete tak hezký dortíky,už jsem chválila prochi,taky měla moc hezkej dortík :wink:

mapris-věřim,že jseš naštvaná,mě se to stává často,že se mi to nezkopčí a já vždycky rostu :angry:

Jsem zvědavá jak zítra dopadneme u dr,ale vsadim se,že nás neoočkujou.
28. led 2008 ve 22:28  • Odpověz
autor
tak to zkusim znova...

mám nějakou vykecávací. Dala jsem si konečně po měsíci sklenku vína. Mám na tu nohu antibiotikovou mast, a nevěděla jsem, jestli si můžu dát víno. Dneska jsem se zeptala našeho "chytrého" pana doktora, jestli můžu, tak prý jo. Nejradši bych ho odstřelila. Se vším je hned brzo hotovej, všechno ví, všechno zná, je hezkej - a to je tak jediný, co mu jde ... Okecávat. Ale aby dělal to co má, to ne ...

Vztekání - zatím je to u Terky v pohodě, většinou se jí nevšímám, ale čekám, kdy začne :o). Dneska si chtěla z police sundat obal z cd, které posloucháme a málem šla k zemi i celá asi 4 patrová police ... Tak se ve mně krve nedořezalo. :o(((

My teď zas řešíme co a jak. Modlím se, aby ve čtvrtek ty výsledky byly dobrý, a mohli mi udělat tu operaci. Jsem někdy naštvaná. Měla jsem domluvenou kámošku a teď zas řešit co a jak s hlídáním ... Asi zase využijeme na pár dní babičku ze slovenska.

prochi,
koukám, taky plánujete druhý :o)) Já bych chtěla v létě taky "zkusit začít makat" :o)) Nechci, aby Terka byla samam, ale na druhou stranu mám obavy, jak bych to zvládala ... A taky se mi nechce jít na "chvíli" do práce. Chtěla bych to vzít při jednom .... Kdo ví, jak to dopadne...

No, já za chvíli začnu řešit manželovo 35tiny, které má v létě. Tak si říkám, jestli vůbec něco "vymýšlet" :o)))

V sobotu jsme byly u jednoho našeho společného kamaráda na čaji a pak já sama. A v neděli jsme měli zase domluvenou návštěvu jiného kamaráda, ale manžel se potřeboval "vypotit", protože na něj lezla nějaká viroza, tak jsem kamaráda vzala na kafe. A bylo to pro mně fajn. Sice jsme hlídali Terku, aby někam nezdrhla, ale mobil a klíče jí stačili ke štěstí.... Nějak mi to kafe dobře padlo. Od vánoc jsme nikde nebyli a já společenskej tvor docela strádám ... Každej den jsme něco měli, tak jsem si i tenhle týden "naordinovala" návštěvní a venku, abych nezblbla a nemyslela na tu operaci ... Nebo jestli je to tím počasím a asi mi chybí sluníčko, jsem spíš jarní a letní typ. Asi zajdu na solárko :o))) Ve čtvrtek mám kadeřnici, tak aspoň něco pozitivního ...

Mně vytočil manžel ... Půl hodiny tady smolím příspěvek, a jelikož "otravuje" abych si šla lehnout, tak jsem to odklepla, a samozřejmně nezkopírovala ... Máte to někdy taky? Chlap celej den v práci, přijde až na koupání, já se k počítači dostanu večer jen vyjímečně (spíš přes den, jak malá spí) ... A jakmile se dostanu večer na chvíli k pc a na net, tak manžel "otravuje" ať si jdu lehnout a věnovat se jemu ... Dneska teda vyjímečně přišel v 6 a nechal mně 2 hodiny spát - jsem byla úplně groggy. Ale někdy je fakt na zabití ... Zrovna v nynější době. Máme jednoho společného kamaráda, se kterým si dost dobře rozumím tak, že občas zajdem na čaj - ale musím vždycky říct, o čem se bavíme a tak ... No jo no, ta chlapská ješitnost a žárlivost. Někdy mám fakt pocit, že nesmím nic ...
Chodila jsem v týdnu na anglinu, ale kvůli tý noze jsem do dalšího kurzu ani nešla, což mně mrzí... Protože manžel měl zařízené v práci, že jedno týdně odešel dřív, vzal si malou a já měla volné odpoledne.. Šla na anglinu a občas i večer na kafe. Teď jsem pomalu hlídaná jak ostříž...
Začíná mi fakt někdy hrabat ... Navíc ta noha mně omezuje, hlavně v mých plánech ...
Potřebovala bych nějakou babičku .. Závidím těm, co jí mají ... Že vezmou děti ven a tak. Asi začnem řešit nějaké to "případné" hlídání. Našla jsem tady v Praze 8 nějakou školku-jesle, kde berou děti od 18ti měsíců i na hodinové hlídání ...

Jinak mám teď jinej problém - s jídlem pro Terku. Přestává mi nějak jíst zeleninový polívky, tak jsem koupila věci na rajskou a zkusím jí udělat s knedlíkem. Spíš bych možná potřebovala poradit, co zhruba vaříte prckům vy... Ne že bych neuměla vařit, ale vzhledem k tomu, že jsme s manželem "kancelářské" krysy, tak si spíš děláme jídla typu: čína, zapečené těstoviny, lasange.... Maso míváme jen o víkendu. Ale Terka by mohla maso každý den a polívky nechce ... Tak řeším co a jak. A asi budu muset začít dělat omáčky. Poraďtě mi, co vaříte vy..

Jinak rýma naštěstí "ťuky, ťuk" ustupuje, tak aspoň tak.

Kam,
to je všude. Já se se svojí tchýní v květnu strašně pohádala, že mně to mrzelo tak byla ještě půl roku. A co byla tady pak v listopadu tak byla zas úžasná ... Prostě všechno má svý ... a nikdo nejsme dokonalej ...
28. led 2008 ve 22:34  • Odpověz
kam- dort je opravdu nádhernej, já miluju marcipán :sunglasses:

mapris- co se týče jídla.Malé už byl rok, tak už bys pomalu mohla začít dát vaší stravu, nebo se ti ještě nechce?? Já taky vařím často jak píšeš ve stylu kancel krysy :grinning: . TAkže třeba těstoviny se špenátem a tuňákem nebo rajčatovou omáčkou(ale bez koření) už mu občas dám a moc mu chutnají, hlavně ty špenátové. Rajská i koprovka mu taky moc chutná, vlastně vůbec omáčky prý děti mají rády.Dneska jsme např měli květákový mozeček, to myslím taky je snad vhodné jídlo pro dítě.No a pak různé maso na přírodní způsob- vepřové, kuřecí ve vlastní šťávě ( používám často remosku) na másle a k tomu třeba bramborovou kaši.A zkusila jsem už taky pro zpestření i nějaké sladké jídlo- palačinky s tvarohem, dokonce měl už i buchtičky s pudinkem a rýžový nákyp(ale to jsem nevařila já).TAky vařím dokola pár jídel, páč jsem líná na nějaké dlouhé vyvařování a hokusy-pokusy :grinning:

No když i holky písnou pár tipů, co u nich frčí, myslím, že si tady všichni zpestříme jídelníček :sunglasses:
29. led 2008 v 00:11  • Odpověz
macejka,
já dávám malý jitrocelový sirup.Ten mateřídouškový neznám.

mapris,
to je hrůza už abys to měla za sebou.To je na palici takhle to pořád oddalovat, tak hlavně ať se už zadaří.
A můžem se konečně zase nějak domluvit, aby na sebe ty naše děti nezapoměli:O)).

Chtěla jsem toho tolik napsat, ale mám okno :astonished: :rolling_eyes: .
Raději to zkusím zítra, teda vlastně dneska :slight_smile: .

Raculka,
to máte teda prcka :slight_smile: .Naty má 87cm a též 11kg, a to je myslím o nějaký ten měsíc mladší.
29. led 2008 v 00:22  • Odpověz
raculka,
tak u nás momentálně a celkem už dlouhodobě frčí jen mlíko.
Téměř nic nesní, maximálně tři lžičky a je konec.Každý den zkouším něco jiného, ale bez uspěchu.
Takže má 4krát denně mlíko jak malý mimino a je spokojená.

A to u toho jídla dělám vždy blbiny, zavřu oči a dělám, že spím a říkám jí -"ne, abys mi to snědla to je moje!".
Tak to zabere na ty tři lžičky, má radost, že udělala něco co neměla a já mám radost, že aspoň něco snědla :dizzy_face: .
29. led 2008 v 00:29  • Odpověz
Ahojky
teda dámy vy jste tu včera podrbaly :grinning:

kam, ten dort je vážně kouzelný, akorát k nakousnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsi holka kikovná :wink:
mapris, to "otravování" od manži znám taky moc dobře :sweat_smile: by mohl furt zato já jsem furt kepke, chudák :grinning: doufám, že se vokáže prudénc a pěkně za čerstva mu hned zavolá, že jako může pořád :angry: :angry:
Jinak co se týče kamarádů.....u mě žádný není a hlavně co znám z okolí tomu nevěřím ani obráceně....
Teda pokud bych neměla kamaráde gaye a on lesbičku :grinning:
isacku, malá je čahoun :slight_smile:
racul malý jí to co my a je to úleva :zipper_mouth: furt vymýšlet co může a co ne....doufám, že mě neukamenujete ale měl už i párek :astonished: a vůbec výčitky nemám, když jsem mu to (jako jiný) nedala v 6ti měsících tak těď to neřeším :wink:

Vztekání: Kubajz to taky dovede, ale ještě nejsme ve fázi lehání na zem, jenom stojí dupe a řve :grinning: člověka potěší, že to je i jinde

Druhý kindérek: prochi já jsem přesně ten tip, děti dál od sebe, já s brašulí jsem o 6 let a pohoda, ammina si užila mě a když se narodil Tom tak já měla své zájmy. Moje teorie je užít si Kubu, pak na chvíli vypdanout z baráku a pak druhý :grinning: fakt si nedovedu představil za rok vozit mimi :slight_smile:
29. led 2008 ve 12:44  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se do stavu přítomných, děkuju vám všem za podporu, jste zlatíčka :slight_smile:

byl to hodně náročný týden, ale zvládli jsme to, hodně i díky Jirkovi, ten to celé zařizovací martýrium absolvoval s náma a byl strašně zlaťoučký a trpělivý, je to naše usměvavé sluníčko, to on nás držel a připomínal, že život jde dál...

no a včera jsem dávala trochu dokupy moji domácnost, páč za celou dobu se u nás nevařilo, neuklízelo, jen se chodilo domů vyspat, takže to tu bylo jak po výbuchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: jedna halda prádla na vyprání, další dvě na žehlení, hromada špinavého nádobí (spíš jen hrnků, už jsme pomalu neměli do čeho kafe uvařit) prostě binec na entou :sweat_smile: ale už to u nás vypadá zase jako u lidí, takže jsem vaše :grinning:
29. led 2008 ve 13:06  • Odpověz
Zevi vítej :slight_smile:
29. led 2008 ve 13:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.