• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky :slight_smile:
carod, fajn, že jste si to tak pěkně užili, relax co? Ale já bych Kubajze na tak dlouho neopustila, puklo by mi srdéčko :grinning:
Mapris, teda ty máš smůlu chudáku náš :frowning2: to je síla jestli ti to vyjde půjdu vyvěsit prapory.
Isacku, psala jsi mi z duše (o těch miminách) taky říkám si myslím, že to bezva když už jsou pinďata větší se s nima prča, ale mimina jenom leží, řvou..... :unamused: matky jsou unešený z prvních úsměvů, tomu jsem já říkala šklebíky páč nevěřím že novorozenci vědí že se mějí :sweat_smile:
1. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz
Kam, prima že máte nějaký cvíča i pro malý, to u nás nehrozí :angry:

A ještě jednou isačku :grinning: taky si uvědomuju jaký máme kouzelný věk přesně jak píšeš už ví že se sám chce pomazlit příjde obejmě zmáčkne, dá sám od sebe pusu. je to náááádhera :dizzy_face:

Zevi, i já před tebou skláním, jsi moc fajn :wink:
1. únor 2008 ve 13:04  • Odpověz
carod: vítej do zimy a zatažené oblohy.

Racul: cvičení je tělocvičně jedné školy, platit budeme na půl roku 150Kč. Mohlo tam být tak třicet dětí ve věku od 11 měsíců tak do 4 let. Opravdu tam bylo jedno mimčo, které jen lezlo. Nejvíc tam bylo dětí mezi rokem a půl až tak 3 roky. Byli tam 3 cvičitelky, na začátku je nástup(ten nejen Ondra, ale většina menších dětí ignorooval), pak se udělalo kolečko a běhalo se za ruku dokola a říkali se ty klasické dětské říkanky, různě se měnil běh s lezením, skákáním a pod. To taky Ondru bavilo chvíli. Pak se donesli míče, takové ty na cvičení, ale dětské. Prcky jsme na nich houpali, váleli a pod, (Ondru nejvíc bavilo míč nosit po celé tělocvičně). No a pak se udělalu různé jakoby atrakce - taková ta roura, jak jí děti prolézají., lavička s kelímky, rozložená švédská bedna., skokánek za tím bedna a žíněnka a ještě další. Děti si tam po různu lezli, u každé složitější byla i cvičitelka, která maminkám pomáhala. Na konci se dělali všichni v kroužku kolo, kolo mlýnský a bublinu Odru nejvíc bavila ta roura a pak se drápat na bednu a dělat dolů hop, u toho se řehtal. Cvičitelky říkali, že je normální, že takhle malé děti se nezapojí do všeho a u ničeho dlouho nevydrží, ale prý se to hodinu od hodiny zlepšuje. No ale byli tam i děti přes tři roky, co neposlouchali a lítali tam jak pominutý. Prostě velký prostor a děti mají možnost se vyblbnout. Co taky pořád doma. Mě to doporučila kamarádka, taky tam chodí se synem. Zkoušeli tady v Kolíně ještě jednou cvičení a tam prý děti museli být vzorný, když se snažila paní vysvětlit, že tam jsou poprvé moc jí to nezajímalo.
Takž mi budeme mít v sobotu plavání, v úterý cvíčo a když se bude mamině chtít tak cvíčo ještě ve čtvrtek :wink:
1. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz
Isacku: mě teda malé miminka fascinují a přijde mi neuvěřitelné, že Ondra byl taky takový. Ale jak píšeš, teď je to lepší, už si aspoň trochu sám řekne co potřebuje a to mazlení a pusinkování je náááádhernéééé!!!
1. únor 2008 ve 13:41  • Odpověz
Čauvesky ve spolek!
Náš prďoch je taky pěknej akrobat a horolezec. Odejít z obýváku do kuchyně jen na deset vteřin si vůbec netroufám, jen když je hooooodně zabranej do hraní. Jinak hned využije příležitosti a někam šplhá. Dneska zas po dlouhý době byla u nás Itálie. Potřebovala jsem vyjímečně uvařit, jinak vařim večer, protože s malým to je fakt o život. Byl docela hodnej, nechala jsem ho kramařit ve skříňce a najednou se otočim a tam boží dopuštění. Někde tam našel pikslu s vitamína pro želvu, ani jsem nevěděla, že to tam ještě je a celou tu velkou pikslu vysypal okolo sebe a plácal do toho radostně rukama až to bylo úplně všude. Jsme myslela, že mě vomejou. Ale už jsem ho nechala, stejnak to bylo všude, "v klidu" jsem dodělala buchtu a bramboračku, umyla nádobí a teprv pak šla na něj a tu spouš. Ale to bylo řevu, když jsem si dovolila ho zvednou, řval a řval a řval. Dotáhla jsem ho do vany, tam jsem ho musela celýho svléknout, protože to měl všude nalepený, pak jsem ho dala do židličky a šla zametat. Hrozně špatně to nesl, že mu to zlá matka uklízí :grinning: No a jak jsem se při zametání otočila, tak on najednou stojí za mnou. Já vůbec nevěděla, jak se z tý židličky dostal. Máme podobnou týhle: http://www.darjanabytek.cz/ItemPage.asp?IID=51 Tak jsem ho tam za velkýho řevu šoupla zpátky a pokukovala jsem nenápadně, jestli bude zas vylézat. A ono jo! Necelý půl metr od kraje židličky bylo křeslo, on si stoupnul v židličce a ten půl metr se normálně natáhl na madlo křesla, že se přitáhne, mě vomejvali, visel tam nad metrovou propastí, tak jsem hned letěla zakročit. Kdy ty děti jako dostanou nějakej ten pud sebezáchovy????? :rolling_eyes:
1. únor 2008 ve 13:47  • Odpověz
Kam, to cvíčo s dětma vypadá super. Hlavně je to úúúúúplně zadara!! Jestli jsem to teda pochopila správně, že se zaplatí jednorázově 150 na celej půlrok...
A věřim tomu, že se tam děti parádně vyblbnou a vyřádí, něco takovýho by se mi taky líbilo. Obzvlášť když jsou tak vstřícný a chápou, že to jsou pořád jen děti, který nebudou poslouchat přesně na slovo. To máte parádní.
1. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz
Holky, tak já se naopak na další mimčo hrozitánsky těšim. Možná taky proto, že teď dvě kamarádky maj malý mimča a třetí bude rodit za dva měsíce. Já na těhotenství vzpomínám jako snad na nejkrásnější období mého života (do té doby, teď jsem přesvědčená, že teď je to nejkrásnější :sweat_smile: ) no a pak ty první měsíce byli taky úchvatný. Je to asi hodně tím, že malej byl naprosto pohodový mimčo, skoro nebrečel, krásně přibíral, byl prostě takovej spokojenej a my s ním a hrozně jsme si to užívali. Teď je to samozřejmě taky úžasný, zas úplně jiný a taky parádní.
Závidím vám, že se děti přijdou pomazlit, na to ten náš drak nemá vůbec kdy. Takový chvilky zažíváme snad už jen při kojení. A nebo na návštěvách, než se okouká, to mě může taky umačkat. Ale asi tak za pět minut ho máma absolutně přestane zajímat...
1. únor 2008 ve 14:01  • Odpověz
čusík baby :slight_smile:
bych se na to mohla vyprdnout, velebnosti! když mám vše hotové, navařené, dítko pěkně hajá, kůň něpremává, tak jak včera :angry: a když su v jedném kole, tož fachčí jak švýcarské hodinky...
teda, dneska jsem se po obědě na chvilku uškubla, až mám příspěvek skoro dosmolený, najednou na monitoru spořič, pak už jen modro a ukládání nastavení... mlaďas se prdolil kolem bedny a suše mě odpojil :sweat_smile:

přidáváme se k týmu horolezců :wink: lezení po sedačce provozujeme už tak dlouho, že mě to dávno nerozrušuje, akorát, když mám pocit, že už je to móóóc vysoká akrobacie po tom vrchním opěráku, tak dítko trochu zkrotím plácnutím po plínce a snažím se mu vysvětlit, že udělá bác a bude mít bobino (co si z toho přebere, netuším, za chvíli to opakuje zase)
dětská žiádlička-stůl, případně jídelní židle-stůl je taky velice oblíbená kombinace a harcování židlí po jídelně jakbysmet :sweat_smile: akorát k vypínači to prcka ještě nenapadlo, ale očekávám že na to taky přijde :grinning:
akorát co mě docela vyděsilo, byl nedávný pokus přistavit si ke konferenčnímu stolku motorku, už stál oběma nohama na sedle, držel se stolku a zatímco ve mně by se krve nedořezal, páč jsem děcko zachytila přesně v okamžiku, kdy to pod ním začalo podjíždět a mohl se o stůl břinknout do brady (to přinejmenším) malý se mohl potrhat smíchy...
a dneska byl pád, teď nevím jestli z kuchyňské židle nebo z otočného křesla od počítače (a nebo při pokusu přelézt z jednoho do druhého) páč jsem zrovna byla zády, chystala jsem prďolovi oběd na misku a to byl řev převeliký :confused: malý byl čumáčkem a rukama na zemi, noha zaklíněná za područkou křesla, slzy jak hrachy, ale za pár minut utěšování se otřepal, vzal mě za ruku, přišli jsme až k místu neštěstí a prďolka důležitě s ukazováčkem té nezdárné židli udělal TY TY TY!!! :grinning: :grinning:
tak ostatně dělá i v koupelně umyvadlu (máme ho vsazené a je to přesně ve výšce jeho hlavičky, tak už pár žduchanců bylo) tak když jde kolem a vzpomene si, taky mu preventivně umí pohrozit :sweat_smile:
1. únor 2008 ve 22:30  • Odpověz
jo a když se mu podaří uloupit předmět typu nůž, nůžky, vidlička, případně párátko nebo něco podobného, tak to opatrně vyzkouší, a řekne pich :grinning: au au, bobo a ještě ukáže jak si to ffff pofouká :sweat_smile:

u nás je cvíčo pro děti zhruba jak začnou chodit, je to jednou týdně v tělocvičně, nejprve je přivítání tuším s krtečkem, nějaké říkanky, hry...
ale nevím kdy začít chodit, páč to začíná ve 3h a to se mi malý obvykle teprve budí, tak nevím, jestli se pokusíme posunout režim, nebo mám zatím počkat...

s miminkem to vidím jako Prochi nebo Mapris, není mi nejmíň, tady z vás dokonce nejvíc :sunglasses: do práce na chvilinku jít nechci a do té bývalé ani nevím jestli a jak by to šlo s malým dítětem, školkou a prací na směny zkloubit :unamused:
a jedináčka ee (sama jsem, takže vím, co to obnáší, co já se nazáviděla kamarádkám jakoukoliv ségru nebo bráchu...)
akorát si říkám, že to druhé mimi už chudáček nebude moct být takový mazlík jak Jirka, už holt asi pak budeme muset nastolit jakýs takýs režim, protože teď to máme všechno takové benevolentní, prostě spíme jak dlouho chceme, podle toho se nám posunuje i jídlo, koupání a usínání taky dle potřeby :wink: ale zase je to kliďásek a pohodář a případná změna ho nijak nevyvede z konceptu :slight_smile:
1. únor 2008 ve 23:05  • Odpověz
carod, to je super jak jste si to užili :dizzy_face: já bych se po prďolkovi asi taky ustýskala (i když bych věděla, že je o něj dobře postaráno a pravděpodobně ani nemá čas si na mámu vzpomnět)

prochi, bych řekla, že to extra mazlící období přišlo až v poslední době, vždycky to byl takový tuleň, ale teď je jak malá opička, přijde, pověsí se kolem krku, začne pusinkovat mě nebo tátu, přinese hřebínek, chce česat vlasy... že si víc uvědomuje že nás má rád a že to umí dát najevo :hearts::hearts::hearts:
1. únor 2008 ve 23:20  • Odpověz
no nic, tak jsem tu měla krásný monolog :grinning: a už to taky balím :wink: možná... jestli mě nenapadne ještě něco, s čím bych si došla pokecat :sweat_smile:
1. únor 2008 ve 23:22  • Odpověz
Ahojky,
teda tady to nějak skomírá,ale chápu,že je míň času :wink:
Tak musim využít chvilky,kdy ještě malej spí.Před chvílí jsem dožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď relax :slight_smile: Přítel taky spí tak mám klídek :grinning:

Jak tak čtu tak jsou naše dítka podobní raubíři,ale je to správný i když já toho mám taky někdy dost :confounded:

Co se týká druhého dítka tak já jsem zatím názoru jako Isacek a Ijetka.Miminka jsou suoer,ale teď už je to lepší,když malej chodí,spoustě věcí rozumí (no,i když někdy je jak hluchej :grinning: )prostě je to takový lepší.Já bych sice taky asi ještě jedno dítko chtěla,ale my zatím nemáme vyřešený bydlení a kdoví jestli někdy budeme :unamused: A jelikož jsem měla trochu "náročnější"šestinedělí nebo aspoň začátek tak při představě prožít něco podobného znova-ne,zatím děkuji :sweat_smile: I když na druhou stranu člověk už ví,co může čekat a starší dítě asi maminku nenechá jen tak na pokoji tak na nějaký "hormonální nerovnosti" by asi nebyl ani čas.No a taky vzhledem k tomu,že si moc dokonale nedovedu zorganizovat čas,i když bych mooc chtěla tak s dvouma dětma si to nedokážu představit.My se třeba půl hodiny oblíkáme než vůbec vylezeme ven,malej dělá tisíc věcí okolo...Spíš až bude malej samostatnější,to už bude něco jinýho.
Ale i tak Zevi,Prochi,Mapris,Jita držim palce ať se vám zadaří co nejdříve až se začnete "snažit"a určo nás informujte :wink:

Dneska odpo až se malej vzbudí chceme jít pouštět draka,přijedou ještě kamarádi s holčičkou.Teda jestli bude nějakej vítr,venku to vypadá jako na jaře.Ale prý je zima,aspoň říkal přítel,byl dopo s Fílou venku zatímco já vařila :dizzy_face:
3. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz
Zevi, sis hezky v pátek večer pokecala, viď? :grinning: Asi jako já v pátek odpol. :grinning:

No já si holky po pravdě taky moc nedovedu představit, že budem možná příští rok mít mimčo, ale už se hrozně těším. Chtěli bysme, aby byly děti věkově k sobě blíž, i když samo vim, že jen věk nezaručí supr vztah :wink:. No, uvidíme, jak se zadaří.

Holky, musim se pochlubit :sweat_smile:. Už třetí noc jsme bez dudlíčka. Prostě jsem to zkusila ho nedát a usnul úplně v pohodě. První noc naprosto skvělá, vzbudil se až ve čtyři. Dnešní noc hrůza, ale s dudlíčkem to asi nesouvisí. Včera měl hrozný problémy s kakáním, už asi tři dny má průjem a včera každý tlačení strašný pláč, úplně se klepal. Dneska taky. Asi ho při tom bolí bříško, nebo nevim. Dneska to přišlo ve vaně, najednou si stoupnul, ohnul se přes okraj, začal hrozně brečet, třást se, tlačit, tak jsem ho rychle vyndala na nočník, no bylo ho plno... Tak nevim, co se děje, zoubky asi ne, sice jsme všechny prosr.li, ale to vypadal průjmik jinak, a hlavně jí celkem pěkně, při zubech nejí skoro vůbec... Naštěstí dost pije, má nový hrneček (obyč vylévací s násoskou) a hrozně ho to chytlo, že nestíhám pomalu dolévat. Tak uvidim, jak se to bude vyvíjet.
3. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
Prochi: tak u nás noc bez dudlíka ještě nehrozí, musí mít dva, jednoho v puse, druhého v ruce. Jinak přes den ho nemáme už vůbec.
Jinak náš prďolka je opravdu mazlik.

Jinak jsme včera byli u bráchy na oslavě a byli tam dvě miminka. Měsíční a něco mále přes dva měsíce. A ta maminka toho dvouměsíčního tam nebyla, nebylo jí dobře, tak holku prdla tátovi ať s ní jede na oslavu. Ale víte odkud jsou? Z Kroměříže! To mi hlava nebere, řekla mu, že buď nepojede nebo pojede s malou, ale ať ho ani nenapadne, že by jí dal na hlídání svý mámě. Takže jeho tři kamarádí slavili 30 a on hlídal holčičku, ale bylo na něm vidět, jak moc jí má rád. Ale já bych takhle malé mimčo na víkend nikomu nedala. A taky mu mohla malou oslavu dopřát.
3. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz
Kam, tý bláho to je mazec s tou malou!! Já bych takovýhle píďátko malinkatý taky neopustila na tak dlouho, to by mi utrhlo srdce.

Já vám chtěla napsat, ale jsem na to zapomněla, že jsem si byla dneska po hoooooooooooodně dlouhý době zaplavat. Naposled jsem byla v těhu a odvahu ukázat se na veřejnosti v plavkách jsem sebrala až dnes. Bylo to naprosto skvělý, dala jsem 3x dvacet bazénů (25m), mezitím pára, no prostě paráda. Mě ten pohyb hrozně chybí, tak když nemůžu teď poskakovat na aerobiku, tak jsem si vymyslela aspoň plavčo. Bylo to super super super a ve středu asi pojedu zas :sunglasses: Malýho měli naši, manža byl na fočuse (jeli jsme spolu, hřiště je hned vedle bazénu). Včera jsem se jen před mamčou zmínila, že bych si jela zaplavat a mamka hned jeď jeď, my se o malýho postaráme. Když jsme jeli už domů, tak jsme se za nima stavili u babičky, nejdřív si mě moc nevšímal, ale pak jakoby mu to došlo, tak se na mě škrábal a pořád dokola mě pusinkoval, prdelinka moje, tak snad taky pomalu jdem do toho tulícího období :dizzy_face:
3. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz
Jo a taky nám přišlo pozvání na očkování.
3. únor 2008 ve 21:23  • Odpověz
macejka,
no právě taky si myslím, že pruběh těhotenství a pak doba šestinedělí má vliv na další rozhodování.
Taky jsem neměla krásné těhotenství, do čtvrtého měsíce jsem zvracela a od šestého jsem měla šílený bolesti zad, mám skoliozu páteře a strašné problémy s křížem.A křížové bolesti jsme měla i u porodu, takže nemám na co vzpomínat.
A navíc malá do pátého měsíce, často plakala, hlavně po večerech.Do dneška má velké problémy se spaním, vlastně se ještě nestalo, že by spala celou noc :frowning2: .
Takže si ani nedovedu představit, že bych teď otěhotněla, já bych snad vyčerpáním i potratila.
Sice jsem prášky zase vysadila, ale druhé zatím odkládáme na neurčito :grinning: .A taky mám o proti vám všem o dost mladšího pantnera(24let :sunglasses: ) a ten teď zatím nechce.Občas říkám, teda dost často, že mám tři děti.Malou, jeho a tátu, ten už je zase starší a se starými lidmi je to jako s dětmi, někdy i horší :grinning: .

Ale vám holky taky moc fandím, ať se zadaří jak si přejete :slight_smile: .

Kam,
malá má taky dva, a přesně jak Ondra, jeden v puse a druhý v ruce :grinning: .Ale taky naštestí jen na noc.

Prochi,
jak pokračuje hubnutí??Koukala jsem, že některé holky tady na koníkovi hubnou společně.Chtěla jsem se k nim přidat, protože věřím, že je to motivace.Ale možná bych se jen ztrapnila, jak všechny poctivně hubnou a mě se nedaří a nedaří :frowning2: .Já vždy hodně zhubnu, když jsem hodně ve stresu, tak je vidět, že se mám dobře a jsem spokojená :dizzy_face: .

Ještě jsem se chtěla zeptat jak vám dětí spí přes den?Já už malou občas ani nedávám spát po obědě.
Vadí mi, že chodí spát po desáté, ale zas jak ji nedám spát po o, tak usne už v osum, ale ve dvanáct se vzbudí a je vzhůru tak do dvou.A tak i tak se prostě téměř každou hodinu budí a pláče :cry: .Tak já už fakt nevím, jsem bezradná.
Ptala jsem se i na ty homeopatika(Sedalia) a doktorka mi řekla, že u nás by to nepomohlo,ba naopak by se ji to dostalo hlouběji do těla.Že je to na poruchy spánku a neklid, ale u nás už je to snad chronické.Takže máme zkusit neurologa, ale nevěřím, že nám někdo pomůže.Je to i tím ekzémem, často ji to svědí a to ji budí.Přítel taky dostává prášky na spaní, aby se nedrbal, tak se zeptám kožní doktorky jestli by to mohla i malá, ale to pochybuji.
3. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz
týýý jo nějak jsem se rozjela :grinning: :grinning: :grinning:
Popíjím cinzano bianco, tak se mi dobře píše :sunglasses: , malá konečně právě usla a přítel kouká na Ztraceni.
3. únor 2008 ve 22:32  • Odpověz
tak tady aspoň pokecám jak Prochi a zevi v pátek :grinning: :grinning: :grinning: .
My jsme snad nejmíň navštěvovaná diskuze na koníkovi :fearful:
3. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz
jo a Luci, to , že Ti vyšlo, že je ti 17let jsem se fakt nasmála :grinning: .
Mě vyšlo, že mi je 35let a dožiju se 68let a Michalovi, že je 22let a dožije se 86let.
3. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
Iso,kam

přidávám se k vám s dvouma dudlíkama :sweat_smile: Taky sice jen na noc,ale zato než usne tak dudlíky drží a neustále je střídá asi aby se nabažil obou :sweat_smile: Včera ale jednoho někam zašantročil a já ho vůbec nemůžu najít tak má teď jen jednoho.

isacek- já neměla těhu tak hrozný i kdfyž jsem do šestýho měsíce zvracela a od pátýho měs.mi tvrdlo břicho :confounded: (taky paráda)
Jinak antikoncepci taky neberu,měla jsem po ní malý problémy

prochi

téda třikrát dvecet bazénů to by mě asi odrovnalo,já plavala naposledy taky v těhu :grinning:
3. únor 2008 ve 22:47  • Odpověz
autor
tak jsem tu neco napsala a nezkopirovala :o((( tak znova ...

zevi,
no, ja jsem ze 4ech holek, tak taky nechci, aby Terka byla jedinacek.

prochi,
no, ja taky hubnu ... diky antibiotikum :frowning2: . Jinak se mi podarilo uz shodit 2 kila ...

macejka,
no, ja chodila plavat taky a plavala jsem 45 minut v kuse asi 20 bazenu (50m) :grinning: :grinning:. Ted si dlouho nezaplavu :o( Antikoncepci taky neberu. Gynekolog mi ji proste neda :o((( mela jsem problemy s nohou a sestra ma poporodni hlubokou zilni trombozu :o(((

isacek,
ja mela tehu dobry. Bylo mi fajn, sice od 5teho mesice rizikovy a strasne jsem si to uzivala. Tak jako sestinedeli. Byla jsem u mamky a hlavne v pohode. S druhym bych musela byt taky nekde, spis bych to videla u tchyne, uz jsme to spolu rozebirali a pujde brzo do duchodu, takze bude mit cas :o))) A mala je celkem samostatna a sikovna, tak uvidime, co bude, hlavne s tou moji nohou ... Ten test jsem si jeste nedelala, snad zitra, jsem na to zvedava ...

prochi,
s dudlikem gratuluju, my ho mame zatim jen na noc a jen jeden. Do leta bych ho chtela taky odnaucit ...

kamhajek,
Cviceni jsem planovala s Terkou taky nejake, bohuzel mi momentalne zdravotni stav nevyhovuje. A hlavne jsem spis chtela chodit do brumlovky, kde bych si zacvicila i ja a je tam i hlidani deti.

Mam takovejch planu a nejak malo casu :o((( CHci letos zmaknout kondicky, zase chodit na anglinu, cvicit ... Chjooooo....

macej, isacek,
srazik - rada se pridam. Muzu cely tyden krome ctvrtka, nespachame neco???
3. únor 2008 ve 23:13  • Odpověz
mapris,
já jsem pro, klíďo něco spácháme :slight_smile: .Zítra budu volat na výsledky výtěrů, a když bude vše v poho tak půjdem hned na očkování.Tak dám pak hned vedět jaký den nemůžu, ale zatím tento týden máme volný :slight_smile: .

Holky určitě znáte poštu pro Tebe, co??Mám možnost jít na natáčení teď o víkendu.Je to celý víkend, ale mě se nechce, páč se stydím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
3. únor 2008 ve 23:24  • Odpověz
Ahojky kočičandy :slight_smile:
tak si představte že jsme včera vymalovali skoro celý byteček :confused: Kubu jsme dali vedle k našim a celý den makali, ale stojí to za to.
Nemám moc času vás dočítat, večer se mi sem moc nechce, páč potom nemůžu usnout, divný co??? Nějak se mi rozhýbají závity a v posteli čumákuju než zaberu :frowning2: ale právě večer to tu žije :sweat_smile:
Isackuuuuu jdi tam, budeš vyprávět historky ze zákulisí, prosím a musíš (až bude kamera u tebe) vstát mávat a křičet že zravš holky z koňa :grinning: :grinning:
Ne vážně, jdi tam! :wink:
4. únor 2008 v 10:45  • Odpověz
autor
nazdárek holky,

isacek,
jasne, tak dej pak hned zitra vedet ...
ten porad neznám úplně do podrobna, ale vím, o čem je řeč? Prooooč, já bych jela :o)))

jinak prosím všechny o názor, chci si koupit tenhle stroj: http://www.fitness.cz/formerfit/fitness-doplnky/ab-master-s13954154
ale kamarádk mi nasadil brouka do hlavy a rozmlouvá mi to. Co si o tom myslíte?

a ještě se zeptám, co dáváte prckům v noci na pití? Čaj nebo vodu?
4. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz
Mapris jediný stroj který bych si koupila (kdybych nechodila cvičit a nevěděla co s penězi :grinning: ) tak bych šla do orbitreku, určitě sjem ho blbě napsala ale snad víš o co jde :sweat_smile:
Těmhle strojům či pomůckám nevěřím, myslím, že pokud budeš dělat sklapovačky, sedy lehy v různých obměnách bude to lepší, já jsem s pasem spokojená horší je to s boky ale přímo na ně cviky nejsou :frowning2:
Kuba pije šťávy, a v noci mu dávám mlíko (plnotučný)
4. únor 2008 ve 13:00  • Odpověz
Čauvesky ve spolek, tak konečně je zase co číst :grinning: Chválim :wink:

Ještě k tomu těhu, já jsem sice psala, že to bylo nejkrásnější období mýho života, ale to neznamená, že jsem taky neměla problémy. Než jsem otěhotněla, tak jsem chodila 2x týdně aerobik, jednou týdně plavčo a jednou týdně (ale ne úplně pravidelně) posilka - kruhový trénink pro ženský. Jenomže v tu dobu dal v práci kolega výpověď a ihned zůstal doma a velká část jeho práce ze dne na den přešla na mě, takže v práci denně 10-12 hodin, bez možnosti vstát, fakt frmol, hrozný nervy, přijela jsem domů a hned jsem usla... nebyl čas ani na procházku, no a jak to tělo bylo zvyklý na pravidelný pohyb a najednou nic, tak mi všechno začalo ochabovat, hlavně zádový svalstvo a dostavily se taky šílený bolesti zad. V práci to vůbec nešlo vydržet, občas jsem si tajně v zasedačce bolestí až pobrečela, ale jela jsem dál... až jednou (přesně v půlce těhu), jsem už do práce prostě nepřijela, páč jsem zkončila na kapačkách v nemocnici... No a už jsem se tam nevrátila... Pár týdnů jsem pak jezdila na rehabilitace, pak mi hodně pomohlo cvíčo pro těhotný, na který jsem najednou měla čas, chodila jsem na dlouhý procházky se psem a najednou jsem si zase začala užívat života a fakt to bylo krásný. Ale Isášku, křížový bolesti jsem měla taky celý porod, hnus největší, co?? Nepřála bych to největšímu nepříteli. Bléééé, doufám, že mě to po druhý mine...

isáčku, já bych toho neurologa zkusila, ne? Za prohlídku nic nedáš a třeba vám pomůže. Aspoň to zkusit...
S tou "poštou" neporadim, páč já to jako nemusim, jak se ta důra moderátorka tak procítěně tváří, nevim, není mi chudák holka moc sympatická...

Spíme jednou denně po O. Jak kdy, někdy hoďku, někdy hodinu a půl, vyjímečně i dvě hodiny. Večer do osmi spí a ráno vstáváme mezi osmou a devátou, někdy ještě dýl. Ale je to fakt každý den jiný, dneska byl třeba vzhůru od půl osmý, zatímco včera jsme se probudili všichni až po devátý. Noci teď byly parádní, budil se až okolo třetí čtvrtý na první kojo, pak nad ránem okolo sedmý druhý kojo. Ale dnešní noc hrozná, každou hodinu vzhůru a řev řev a řev. Nevim, co se zas děje. Už jsem málem podlehla a dala dudlíček, ale už bych ho fakt nechtěla dát, už to byla třetí noc bez, tak mi přijde škoda, ho zas zavádět. Přes den už nedáváme asi od sedmi měsíců.
4. únor 2008 ve 13:16  • Odpověz
Mapris, já bych do toho stroje taky nešla. Přesně jak píše Ijetka, taky si myslim, že sklapovačky, sedy lehy apod. bys měla lepší. Bála bych se, že tady se chytim a budu přitahovat rukama, nebo to tahat zádama a né břišňákama... no ale zas jestli po něm toužíš...
4. únor 2008 ve 13:19  • Odpověz
Tak a ještě poslední poznámečka a slibuju, že končim :grinning:

Téma: Prochi a hubnutí...

Velké vážení proběhne tuto středu, páč jsem začínala 6. ledna, tak se budu vážit 6. února.

Průběžné výsledky:
zatím dole "jen" tři kilča.

Poznámka:
Mě to stačí takhle pomalounku polehounku. Když schodím za únor zase tři, tak už je to celkem šest a i kdyby jen dvě, tak pořád budu nadmíru spokojená. Bojim bojim jojoefektu... Co je pro mě důležitější je měření a holky pozor, v pase mám už o neskutečných 7 cenťáků míň!!!!

takže asi tak :grinning:
4. únor 2008 ve 13:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

isacku, koukám, že nejen já a prochi trpíme samomluvou :grinning: není nad to se od srdce vykecat :sweat_smile:

já být tebou, tak do toho jdu, může to být zajímavý, nakouknout do zákulisí televizní kuchyně...
sice osobně "poštu" zrovna nemiluju, páč mi přijde ujetý prezentovat před národem své nejniternější pocity, ale na druhou stranu, co jsem párkrát viděla, některé osudy byly opravdu moc hezké a dojemné a pokud to byla jediná cesta, jak dopomoci tomu setkání, tak proč ne, ale když se manželka veřejně omlouvá manželovi, že mu zahnula s kamarádem, blééééééé :sweat_smile:

prochi, to jste dobří bez dudlíčka :wink: u nás zatím nehrozí ani omylem, teda jen v noci, sice ho za chvíli vyplivne, ale musí bejt... přes den si na něj ani nevzpomene, jen pokud ho někde zmerčí, tak hned hlásí: dudůů, tam jééé a nedá pokoj, dokud si párkrát nemlgne :sweat_smile:
a máme od malinka jen ten jeden jediný a plné šufle jiných, ač tvarově podobných, ale ty ho buď neberou, nebo se mu z nich zvedá kufr že jsou velké, páč u nás jede novorozenecká velikost :sunglasses:

isacku, ještě k tomu spaní, malý přes den nespát, tak spadne na hubu, ale on je celkově spavec, v noci dá poctivých 11 hodin (1-2 vzbuzení, si cucne z kozeny a pokračuje v chrupkání) a přes den podle toho, kdy ráno vstává, dnes brzy už v 8, takže bylo půl dvanáctý a zabalil to i bez obědu :sweat_smile: když spí dýl, tak vydrží tak do 13-14h jak kdy, na hodinku, dvě... výjmečně i dýl, ale je fakt, že ještě dost dlouho po roce potřeboval přes den spát 2x... a spát chodí obvykle až kolem 22h, to mi neva, my taky chodíme pozdě, občas se poštěstí dostat děcko do postele dřív, ale někdy i pozdějc a to mě berou všichni čerti, páč se na tu hodku, dvě klidu už strašně těším :wink:
tak držím palečky, ať se vám to taky srovná, možná i ten neurolog by stál za zkoušku... i když jestliže je to tím ekzémem, tak to asi fakt nepomůže :frowning2: chudinka Natálka, to musí být hrozné, když něco celou noc svědí...

holky, já na těhotenství mám teda krásný vzpomínky, pořád jsem tvrdila, že kdyby mi nerostlo břicho, tak ani nevím že jsem těhule, tak mi bylo skvěle, žádné nevolnosti, nic :wink: a taky v jednom kole, do práce jsem chodila až do mateřský, do toho zařizování svatby, částečná rekonstrukce bytečku, lítání a shánění věcí jak do bytu, tak pro mimi... taky jsme stihli dost mejdanů, plesů, oslav, včetně svatby, kdy se tancovalo až do rána... :sweat_smile:
takže aby toho nebylo až tak moc hezkýho a jednoduchýho, tak přišla prďolkova novorozenecká sepse :frowning2: naštěstí jsem o tom téměř nic netušila (a doktoři mi to raděj ani neřekli, jen uklidňovali, že se vyléčí, že všechno bude v pořádku) takže až doma jsem si o tom něco vyhledala a s hrůzou zjistila, že nám žížalka mohl umřít (úmrtnost je bohužel u této nemoci i v dnešní době pořád dost vysoká) nebo i přes vyléčení si mohl nést trvalé následky jako hluchota, slepota nebo pohybová retardace :cry:
a pak kolotoč neustálých kontrol, fakt si nás pečlivě hlídali a snad ani nebyl týden, kdy by jsme k nějakému doktorovi nemuseli jet
a určité nebezpečí, že by se to mohlo u dalšího dítěte opakovat, bohužel hrozí, i když ta pravděpodobnost je dost malá, ale je... takže se to snažím nepřipouštět, protože určitě (aspoň :grinning: ) ještě jedno mimi chci :wink:

mapris, nevím, mi přijde ten stroj málo komplexní, ale asi je to dané tím, že u mně je spíš problém s partiema od pupku níž :sweat_smile: tak se na to asi dívám ze svého hlediska...
4. únor 2008 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.