• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Racul:jako to neni fajn,ze mate v rodine alergie :sweat_smile: ,ale to ze kojis,je fajn :sunglasses: :sunglasses: :wink:
5. únor 2008 ve 14:34  • Odpověz
prochi,
prosím tě, když už jste ji měli.To jsi dostala recept nebo to píchli rovnou u dr.a ty jsi to jenom zaplatila?
Já totiž teď volala doktorce a říkala, že ji ve čtvrtek naočkuje.Tak jsem ji říkala, že chcem tu nehrazenou a ona, ˇat prijdem az kolem patý, že budou píchat ještě nějakou holčičku a že je to dvou vakcína.Takže jsem nějaká zmatená, určitě si to doktorka popletla a myslí tu hrazenou.
5. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz
Čarod, tcccccccccccc!!!! no dobráááá, odpouštím ti :grinning:
Račul, chápu, jak to myslíš. A to jsme ještě o fous mladší než vy. Ale co jsem vypozorovala, tak největší úžas mají ty, co nekojili vůbec, nebo chvilku. A nejvíc mě dorazí, když se mě snaží přesvědčit, že teď už v tom mlíku stejně není nic zdravýho, ba naopak. To úplně šílim!

Isačku, mě se mudra na roční ptala, jestli chceme tu nehrazenou. Já řekla, že jo, mudra ji objednala a měli jsme se někdy po Novém roce zastavit na bodnutí. Přišli jsme, mudra píchla, já jí dala prašulky a zas jsme šli :wink:. Tak nevim nevim, jakou pro vás má ta vaše připravenou.
5. únor 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
Když tady rozebíráte to očkování...
Mně zavolala sestra od naší doktorky, že máme přijít příští pátek. Ale potřebuju zjistit, když jsme měli obyč očkování, jestli by jsme mohli jít do tý nehrazený ...

isacek,
jinak ohledně toho srazu - já zatím chodím normálně - v botách mi to totiž vůbec nevadí, akorát mně ta noha bolí, ale to je těma kapkama. Můžem se domluvit na floře, akorát nevím, jestli to zvládneme s těma našima prckama :o))) Už i Terka začíná pěkně lítat a hlavně je vzteklá, když jí nedovolím jít, kam ona chce ...
5. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
Isaček: já se z doktorem domluvila, že se zítr stavím pro recept na vakcínu, objednám si jí naproti v lékarně a v pátek cestou na očkování si jí vyzvednu a on to píchne.

Racul: kašli na ty ,kdo mají narážky, že jsi divná když kojíš. Kdyby se Ondra neodstavil, tak taky ještě kojím.
5. únor 2008 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
K hubnutní - teď vychází v DNES příloha o hubnutí, každý týden má vyjít DVD s jídleníčkem, radama, a cvičením od Kynychové. Já si to dnes koupila, ještě jsem to neskoukla, uvidím, co tam bude, jestli těch 39 za DVD má cenu :grinning:
Ale já si to koupila hlavně kvůli cvičení, spíš takový pokus, jestli bych se doma nedokopala, když bych to měla před sebou :grinning: :grinning:

Očkování- tak to jste mě dostaly. Naše DR mi nikdy nic moc neřekne, takže prostě řekla ať příjdeme na očkování, já vlastně ani nevím, proti čemu jsme byli očkovaní.Ale proběhlo to bez komplikací. To jsem teda matka :sweat_smile:

Carod- já tě pochopila, neboj, sem holka chytrá, i když alergička :grinning:

Kojení - no trošku už si teda říkám, že bych pomalu přestala. V noci se teď zase budí, chce k prsu, jinak řve,ale přitom si jen tak cucne, hlad by mít neměl. Taky se mi opravdu pěkně vytvarovalo poprsí, takže čím déle budu kojit, tim zřejmě hůře to bude vypadat. :unamused:
Už jsem myslela, že je to dobré, protože už se nebudil, a teď zase pár nocí blbne a my se moc nevyspíme. Takže možná kdyby byl na UM, spal by snad do rána. Nebo se pletu ??
Isaček- ty kojíš nebo dáváš UM ?? Já nemám nějak čas pročítat diskuze, tak sorry, jestli si to tu psala.... :wink:
5. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz
Racul-s tim ockovanim jsem na tom s informacemi stejne jak ty,kazdopadne zitra jdeme na 18m prohlidku :sweat_smile: to brzo co? :grinning: :grinning: tak se pozeptam
Jo a rozhodne to neni tim ze kdyby byl na UM tak by se nebudil,je to jen zlozvyk,kamaradka ma holcicku na UM a jsou vzhuru co 3 hodiny na mliku :fearful: bude ji taky rok a pul,my takhle ted bojovali asi mesic s buzenim a usinanim(po prestehovani chtel usinat jen kdyz jsem tam ja a drzet me za ruku,trvalo to treba 2 hodky a stejne nespal,v noci to samy:frowning2:( a tak si par veceru i noci pobrecel,ale vyplatilo se to,sam si rekne ze jde haji,sam usne a vubec se nevzbudi :sunglasses:
5. únor 2008 ve 22:09  • Odpověz
jé holky, jak se tu bavíte o tom cvičení...já jsem se taky chtěla dát na pilates :sweat_smile: Objednala jsem si DVD s tím, že ho dostanu jako od bráchy, ten že mi ho dá na vánoce a já že neee, že to je pozdě, že na narozky (ty mám o 3 týdny dříve :grinning: )...no je to už 2 měsíce a upřímně...ani nevím, jestli to DVD v tom obalu vůbec je, protože jsem to ještě ani neotevřela :grinning: :grinning: :grinning: A to bych to potřebovala jako sůl, páč jsem přes ty vánoce docela nakynula, cukroví jsem ládovala hlava nehlava a kolekce taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zvykla jsem si na větší přísuny, tak teď se pořád nějak kulatím :angry:
5. únor 2008 ve 22:21  • Odpověz
čarod- tak bacha, aby vás tam rovnou neoočkovali, tak jako nás :grinning: :grinning: . Jinak naše míry jsem tu psala 10,8 kg a necelých 80 cm :wink: Tak se nám pak taky pochlubte :sunglasses:
S tím spaním je to taky myslím spíš to, že by chtěl být u nás, než že by měl hlad. Večer dostane večeři a přes spaním ho ještě kojím, tak by mu to mělo stačit.
Sází na to, že když se v noci párkrát vzbudí a spustí řev, už jsem tak urvaná a nevyspalá, že ho vezmu nakojit k nám do postele a usnu u toho, a ráno mám pak na sebe vztek :angry: :angry:
5. únor 2008 ve 22:23  • Odpověz
dashak- vítej do klubu tlachaček :sunglasses:
Ty taková kost, jaký hubnutí :grinning: :grinning:
Cvičila jste některá to pilates ?? Dost o tom čtu, že je to dobré. To je něco jako kalanetika ??
5. únor 2008 ve 22:28  • Odpověz
autor
raculka,
tak jestli te to potesi - moje sestra ma kluka, tomu bude v kvetnu 2 roky a co jsem slysela u nas doma, tak pry mu da obcas i ted :o)) Takze pekne v klidku :o)
Jsem si tu MF chtela koupit a ja to prosvihla :o(((( Tak snad zitra. Ma to byt 4 dny po sobe ne?
5. únor 2008 ve 22:29  • Odpověz
racul, to pilates - co znám z doslechu :grinning: je takové cvičení že...když ho cvičíš, máš pocit, že vůbec nic neděláš...akorát druhý den máš pocit, že nic udělat nemůžeš, bo se nemůžeš pohnout :grinning:

Já se na to dycky chystám, jak malá odpoledne spí....ale dám přednost chvilce poezie s obědem nebo kafíčkem, resp. vitakávou, já normální pít nemůžu je mi po ní blbě
5. únor 2008 ve 22:35  • Odpověz
Mapris- k tomu DVD, jukla jsem do novin a má se to tak: každý týden vyjde a je v prodeji jedno DVD, celkem vyjdou 4. takže asi 22 února vyjde poslední. Celý týden si máš možnost koupit to určité DVD. Jen by to mělo být v prodeji s DNES, kde je na nějaké straně kupon na těch 39,- Ale já myslím, že ti to prodají i bez toho kuponu, prostě k novinám řekneš že chceš to DVD :wink: . A taky tam už delší dobu každý den vychází na jedné stránce povídání o hubnutí. :wink:

dashak- moc hezky si to popsala, do toho bych šla hned :grinning: . Jsem na tom podobně, určitě bych si chvilku našla (třeba teď :sweat_smile: ) ,ale taky se radši poflakuju s kafčem a čokoškou. :angry:
5. únor 2008 ve 22:41  • Odpověz
isacek,mapris

tak s příštím týdnem budu počíta,jen nemůžu úterý a středu jak jsem psala :wink:
Kde se sejdeme je mi jedno,třeba i na té Flóře,je tam koutek pro dětiu a poustí tam i naše prcky s námi,ale prý to tam není nijak velký jsem slyšela.Ještě jsem tam nebyla.

Kam

my měli tu normal vakcínu hrazenou pojišťovnou,dneska je to 8.den po očk.a zatím nic musím zaklepat.Sestra ale říkala,že reakce může nastat 8.-11.den po očkování a na internetu píšou 5.-12.den tak ještě uvidim,ale doufám,že nic.mě ani na výběr nedali,prostě píchli tuhle.A moje kamarádka teda její dcerka měla tu hrazenou,platila 550,- a dr jí řekla,že je tady u tý vakcíny o 30% menší riziko reakce,ale že by reakce nebyla vůbec to asi ne,může být,ale nemusí.Ta reakce prý může být,rýma,kašel,teplota,horečka.To mi řekla sestřička u dr.

isacek

s tou vakcínou je to asi podle toho jestli jí má dr v lenici,jestli jí objednává.je to podle toho jestli jí chce hodně maminek,to ví ta dr.Například já jsem na hexavakcínu dostala vždycky recept.

holky- na tu prohlídku v roce a půl asi taky chodí pozvánka,že??

racul

téda,já ani nevěděla,že dneska vyšla ta příloha,ale zato mi kamarádka řekla,že v časopisu Mariane je pleť.voda od Biodermy a mě zrovna pleť.voda došla tak se to hodilo,měla jsem radost.A hlavně je to normal 250ml,žádnej vzorek,takže super.No a za 59,- i s časákem neberte to,když ta voda normálně stojí kolem tří set :wink: :grinning: Je na citlivou pokožku :wink:
5. únor 2008 ve 22:49  • Odpověz
macej- tak nám teda žádná pozvánka nepřišla, to že se máme v 18 měsících ohlásit mi DR řekla při naší poslední návštěvě, takže jsem si to musela zapsat do blbníku :slight_smile:
Teda ta voda jak píšeš,to je pěkná drahota. To asi musíš mít alabastrovou pleť ?! :grinning:
5. únor 2008 ve 22:56  • Odpověz
No tak to jsem zvědavá co nám ta doktorka nakonec píchne :confused: .

racul,
nekojím a nikdy jsem nekojila :frowning2: .Bohužel, ač mám prsa jak balony :grinning: , tak jsem se ani nerozkojila.
Bylo to ze stresu u porodu a dál přístupu neochotných sestřiček v porodnici :frowning2: .Už v porodnici dostávala cizí mateřské mlíčko.Všeho všudy jsem kojila tak 14dní, asi jsem se málo snažila, ale stres a unava uděli své.

mapris, macejka
tak asi buď v pondělí, co?Klidně dojedu na Floru a nebo na Chodov at to Maruška nemá daleko.
A tak mě tak napadlo, nepřidá se někdo z Prahy ještě k nám?
5. únor 2008 ve 23:11  • Odpověz
Jo uplně jsem zapoměla napsat, skoro to nejdůležitější :grinning: .
Máma mi poradila ať zkusím, jít s malou na procházku ješte na večer a pěkně bez kočáru.
Tak jsem ji dneska v šest oblékla a šli jsme bez kočáru naproti tatkovi do práce.Domů jsme přišli před půl osmou, malá už na chodbě sebou hodila na zem a ležela :grinning: .
Pak vykoupat, véča a chvilku hraní s tátou.
V devět odpadla ani nemrkla a představte si, ještě se ani neprobudila :astonished: :astonished: .
Takže jestli opravdu bude lépe spinkat tak budem chodit ven, už třikrát denně.
Ale kolikrát, když jsme venku celý den a vracíme se i později tak je v kočárku a nelítá tolik, takže tý energie tolik nevydá, ale tahle večerní procházka ji naprosto vyčerpala.
Za pár let ji dáme na akrobatický rokenrol, kde tu aktivitu vypustí.Máme kamaráda a on to trénuje, tak bude i v dobrých rukách :slight_smile:
5. únor 2008 ve 23:21  • Odpověz
autor
nazdarek holky,

racul,
dik za instrukce. Zkusim to dneska koupit. Ja mam MF rada, akorat mne mrzi, ze nemam cas ty noviny cist, tak proto to moc nekupuju, jinak kdyz jsem chodila do prace, tak jsem si to kupovala skoro denne.

macejka,
no, na ty kontroly si musis hlidat sama. My takhle prosvihli rocni :o))

macej, isacek,
v pondeli zatim nic nemame, takze jsem pro. Muzem zkusit floru a uvidime ...

isacek,
no super ... Spala celou noc? :o)) Takhle se na deti musi, jen kde my mame brat tu energii, ze? :angry:
A co se tyce toho nekojeni - ja zadny stres nemela, pohodovej porod a nerozkojila jsem taky ... A moje kamaradka, co porodila loni v prosinci je na tom stejne. Urcitou roli hraji pry i geny. Vetsinou kdyz jsou velky prsa, tak nemusi byt mliko a jak rikal manzeluv kolega - aspon budem mit prsa hezky a ne vytahany od kojeni (doufam, ze neurazim kojici maminy :o))))

my jsme dneska byli poprvy bez nocno-ranniho mlika, ale zato slecna blbne od pul 6ty a vstavala ve ctvrt na sedm, takze jsem ji musela po pul 10ty uspat "ruco", jinak blbla v postylce a brecela, neni zvykla chodit spat takhle brzo ...
6. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
Tý jo holky, vy jedete, hlavně po nocích, to já už dávno chrněla, kdo to má teď dočítat?? :grinning:

Maprisku, to jsem ráda, že hubneš "se mnou" :sweat_smile: Aspoň v tom nejsem sama samotinká! Já měla dneska den D, přesně měsíc od zahájení redukčního stavu. Tak dole 3,5 kilča, v pase -7 cm, přes prsa a boky -3 cm a přes stehna -1 cm. Tak jsem mócinky šťastná, jupí juchuchůůů :grinning: Včera jsem cvičila asi 25 minut posilování podle kazety s Kynyškou zadek, kejty a břicho a dneska to docela cítim. Odpoledne jedu zase plavčit. Se táááááááááákkk těšííííímmm.

Račul, pouštěla sis už to DVD hubnutí??? Takže jestli jsem to správně pochopila, tak by to DVD mělo být v prodeji po celý týden a příští týden zas jiný a pak jiný a pak jiný?? Zítra se zkusim poptat, jestli to náhodou u nás nebudou mít.

O tom pilates jsem taky už hodně slyšela. Co jsem to takhle viděla, tak mi to taky trochu připomíná kalanetiku, co před pár rokama hrozně frčela. Je to prostě posilování nebo spíš tvarování postavy. Mě zatím vyhovuje ten náš aerobik, půl hodiny skáčem a pak půl hodiny posilujem. Ještě by mě lákal ten aquaaerobik, ale to bych musela dojíždět asi 20 km a jedna hodina stojí myslim 140 a my máme teď dost napnutej rozpočet, tak si to bohužel nemůžu moc dovolit. Ale už se těším hrozně na jaro, že zas vyjedu na bruslích. A taky jsem přemýšlela, že koupíme malýmu sedačku na kolo a začnem jezdit zase na kolech. Jooo, už aby bylo teplíčko....

Isáčku, tak co malá??? jaká byla noc???
My dneska čtvrtá noc a pátý odpolední spaní bez dudu, dnešní noc paráda, dokonce když si lehne do postýlky, tak už ho ani nehledá, tak snad pomalu zapomíná. Jsem ráda, že se nám to (snad) podařilo.
6. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz
mapris: maldou frontu taky ráda čtu, ale jak píšeš nestíhám, když jí koupím v pondělí čtu si jí průběžně celý týden.

Hokky na srazík bych se klidně přidala, ale na pondělí nám doktor přesunul očkování(původně jsme měli jít v pátek). Půjdem odpoledne do poradny pro zdravé děti, prý se stane, že v době očkování přijde ještě nějaký nemocný. A na Floru bych těžko trefovala.

Pilates je teď hodně moderní, ale já se potřebuji hýbat, aby mě to bavilo.

Prochi: 140Kč za hodiny cvičení, to se snad zbáznili :confounded:

Išáčku tak co, jak malá spala?
6. únor 2008 ve 13:31  • Odpověz
Ahojky holky,tak hlasim nase miry mame necelych 11kg a 87cm!!za pul roku stihl vyrust o 10 cm,to je docela sila,co? :sweat_smile: ,jinak jak se chovaji vasi prckove u DR?Tada to cely prorve,a to ho nemusi ani ockovat,jen obyc prohlidka,posloucha ho a tak,kabrnak co :grinning: :grinning:
6. únor 2008 v 17:12  • Odpověz
autor
prochi,
jasne, hubnu s tebou, ale jen tak, ze se vazim kazdy tyden ve stejny den a hodinu. To mereni neprovadim :unamused: ale neco znat je, protoze jsem po porodu kupovala dziny 35ky a ted 31ky :grinning: :grinning:

prochi,
s tim dvd, ja si to koupila dneska. Zalezi na trafice, na chodove ji vubec nemeli, a kdyz jsem se ptala tady na ladvi, tak rikala ze dvd ma a ze v kazdem vytisku MF by mel byt kupon na to dvd za 39 kc. Takze si musis koupit "jakoukoliv" mf a oni ten kupon vystrihnou a prodaji ti to dvd. Jinak na tom dvdcku jsou datumy, kdy maji vyjit dily ...
Takze ted kdyz tak premyslim, tak vlastne to je, jak pise racul :o)) Jsem dneska trosku mimi a utahana, a zitra zase ta bulovka, chjoooo :confounded: :angry:

kamhajek,
ty jsi jako ja - pro mne je spis nejlepsi posilovna - kde si jedu svym tempem. A jak to tak ctu, tak pro tebe bud aerobic (coz pro mne neni) a nebo pokud se chces poradne nadrit, tak doporucuju step aerobik a nebo spinink :grinning: :grinning: :grinning:

carodka,
Terka u mudr celkem v pohode, akorat nesmi dostat injekci :o)) ale ma to tam "zatim" rada :o))
No tak to gratuluju, Terka se kolem roku taky vytahla. To vis, uz se vic hejbou :o))

isacek,
nenapinej, vsichni cekama :o))
6. únor 2008 ve 20:10  • Odpověz
čusík busík, už jsem psala odpol., ale haprovalo to, neodeslalo se to... ale já fífák jsem si to zkopčila :sunglasses:, tak to zkusím teď:
Kam, tak teď jsem na to koukala a opravuji né 140 ale 120, no stejnak :unamused: A nebo permanentka na 10 lekcí za 850,- Kč. To vychází tak na dva měsíce. Tak to už není tak hrozný, ovšem pokud bych bydlela v Hoře a nemusela dojíždět... takže zkrátka nic. Mě ten pilates taky vůbec neláká, jak jsem psala moc mi vyhovuje ten náš aerobik (už proto, že se platí jen členský poplatek 100,- na celý školní rok a jinak je to zadaráááááááááááá :grinning:)
Jo a kamarádka říkala, že o ten aqua-aerobic v Hoře je hrozně velkej zájem, pořád maj plno a je nutný si rezervovat hodinu, aby se tam člověk vůbec dostal.

Mapris, zítra se zkusim zeptat tady u nás, ale pochybuji velmi :unamused: A už se asi nikam do města nedostanu, tak škoděnka. No uvidíme zítra.

Čarod, malej je čahoun. My u mudry zatím (ťuk ťuk ťuk) v pohodě. I očko v pohodě, vlastně ani jako mimčo nikdy nebrečel, i teď. Mudra ho vždycky chválí, tak jsem hrdá až na půdu :grinning: Ale vůbec bych to neřešila, víceméně všechny děti kamarádek to tam vždycky probrečí, očkování pohroma. Jedny kamarádky 18ti měsíční holčička jen jde kolem střediska, tak spustí vyrvál na celou vesnici.
6. únor 2008 ve 21:06  • Odpověz
U nás doktor zatím v pohodě, jen když dlouho čekáme je protivný a pak pobrekává v ordinaci. Ale když tam jsme chvilku, tak v pohodě. A ještě jako úplně malé mimi brečel když slyšel řvát jednu holčičku a ta ječela, že jsem myslela, že mi prasknou bubínky.

Mapris: na spiningu bych asi zdechla, takové tempo bych nevydržela a step mi nedělá dobře na kolena, takže cvičení na míčích je pro mě ideální.
6. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
Mě teda step aerobik vůbec nebaaaa. Spinning by mě lákal, i když nevim, jestli bych to vydržela, ale je taky až v Hoře, takže dojíždět 20 km a ještě cálovat kilo (nebo kolik...), tak to nehro :frowning2:
6. únor 2008 ve 21:15  • Odpověz
autor
prochi,
simte, ti to cedo klidne vypalim a poslu postou :o))

kamhajek,
mne step strasne bavil, dala jsem si minimalni zatez a zvladala jsem, ale musim s tebouu souhlasit, je to blby na kolena, proto jsem prestala a hlavne po tom kynou stehna ...

prochi,
step mne prave ba, ale nestihala jsem sestavy :o)) A hlavne se musi chodit pravidelne ...

jsem dneska nakupovala na chodove na malou, meli slevy, tak jsem koupila obleceni za 800 :o)) Sice manzel se moc neradoval, ale co, mam na pul roku pokoj a mala v necem chodit musi, nakupovala jsem naposledy nekdy v rijnu.
Kdyz jsem prinesla pyzamo 92ku, tak se strasne vydesil, jak uz mame velky dite :grinning:
6. únor 2008 ve 21:18  • Odpověz
Ahojky holky, teda vás dočíst to je brutus :frowning2: už jsem zase mimo :angry: co jsem chtěla :pensive:

isacku, třebas vám to pomůže chodit navečír ven, kež by viď???

Co se týče pilates, já jsem to cítila že cvičím, ale tím že jsem už "vybejčená" :grinning: (zvyklá cvičit) mě druhý den nikdy nebolí tělo že se nemůžu hýbat, spíš občas, něco zacítím, ale jenom málo :grinning:
Kynychová mě vůbec neba, má něco ouplně odlišnýcho než moje zlatá Sˇípková, hlavně mě Kynyška pletla v počítání při posilování :angry:
Na spinoš si brousím zuby, ale taky mám strach :unamused: a posilovny nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V po jsme se bavili s holkama na aerobicu se by jsme mohli koupit schůdky aby byla změna, jenomže problém je že nevíme jestli to klapne na úřadě a koupí nám je. :frowning2:
6. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
jůůů Mapris, tak to by bylo supeeerrrrrrrr!!!! zítra se po tom zkusím poptat a když ne, tak tě móc poprosim o poslání :wink:

To je bezva, žes nakoupila. Nás to čeká na jaře, ted tak nějak pořád střídáme dvoje kaťata a dvě bundy a pod bundu dotaháváme mikči, některý teda už vypadaj, že je má po mladším bráchovi...
6. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
mapris, jak to že kynou hejtičky??? :confused:
6. únor 2008 ve 21:30  • Odpověz
autor
prochi,
no problemo :o))
No, my moc hadru netahame .. taky jsme meli dvoje teplaky, ale na ven jsem spis koupila sustaky a pod bundu jsme meli svetry, tak jsem ted koupila jednu mikcu, dve teplakovy soupravy - svatecni, potom dve body za 98 kc :o)) S dlouhym rukavem, protoze co miva c&a akce na body za 65, tak uz prodavaji jen s kratkym rukavem. Jedno pyzamo a to je asi tak vsechno. Jeste potrebuju cepici :o))
6. únor 2008 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.