• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky holky, tak už jsme doma. Na horách bylo bezva sníh byl jenom na sjezdovkách, ale vyřádili jsme se bezva :wink: až budu mít krapett času tak se vás pokusím dočíst :sweat_smile:
Něco nového???
16. únor 2008 ve 20:29  • Odpověz
Tak jsem vás milánkové přelouskala a mám radost, že toho bylo málo :wink:
Až budete psát mapris, vzkazuju veliký pozdrav a jsem ráda, že to má za sebou :wink:
Valentýn: dostávám kytičku a sladkost :sweat_smile: letos teda vstupenku do aquaparku :grinning: občas si dáme nějakou drobnost jen tak a k svátkům a narozkám také maličkosti, bo si potřebný věci koupíme sami jak co potřebujeme....
Připojištění kindérů my máme na Kubajze nějaký program od ČSOB
macej, malej je kus chlapa :wink:
carod fotky jsou nádherný a zevi nezoufej já znám francku taky jen z obrázků :frowning2:
společný zdanění ANO bo je naposledy :angry: škoda
Už nevím na co odpovědět, mám pocit, že se nám Kuba spravil na dovče a já taky tákže od po zase drezůra :grinning: ještěse jdu prokousat 93 mailema :sweat_smile:
16. únor 2008 ve 20:46  • Odpověz
Jééé Ijetka je zpátky.
Tak super, že jste si hory užili.Jen škoda, že nebylo více sněhu, co??
16. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ještě si pro něco jdu 4444 :grinning:
16. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
Isačku, gratulace k 4444 :grinning:

Jé, já se taky přidávám do klubu nefrantíků, ale byla jsem na Korsice, tak by se to mohlo počítat aspoň z půlky ne :sweat_smile:

Holky, tak jsme dneska dokoupili matraci a malá spí v nové trpasličí postýlce...jako zas až tak malá není, matrace má 70x160 cm, tak snad tam vydrží aspoň než půjde do školy. S jejím vzrůstem možná i dýl :sweat_smile:

Zevi, jj ona je sice nejstarší, ale taky je tady nejmenší :sweat_smile: , takže třeba dveře jako Filda od macejky si sama neotevře ani náhodou, to ji teda ještě hodně velký kus chybí byť by se postavila na špičky a natahovala se sebevíc :sweat_smile: My máme do ložnice dveře otevřené a ona do pokoje taky...kvůli tomu, abych ji slyšela. Páč s chůvou to nemá smysl, to jsem se nevyspala...teda nevím jak teď, ale dříve mě furt budila jen se otočila nebo něco zamumlala, v chůvě to zapraskalo a zas vyplo a mě to okamžitě probudilo a nemohla jsem zabrat. Takhle ji slyším když brečí, ale když něco mumle, tak to ani nejde slyšet. Jinak mě dneska od uspávání vyhodila :sweat_smile: , chtěla totiž spát s mastičkou na tu pusu, ale měla hrozně ostré hrany, tak jsem ji ju vzala...ona se rozčilovala a já že jdu teda pryč...ptám se - mám jít pryč? a ona JO :grinning: Tak jsem šla a modlila se, ať si to zas nerve, protože ťuky ťuk se ji to začíná hojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dobrý, byla jsem tam, spinká jak andílek a pusinka nekrvácí.
Jinak jsem měla první noc taky strašný strach že spadne, tak jsem ji tam na noc přišoupla skříňku, ale jak říkám, spí tam jak andílek, takže ani necestuje, to období měla tak kolem růstu zubů asi, to furt spala na břiše a cestovala. No a teď jsme koupili tu ikeáckou postel a ta má i to bezpečnostní zábradlí.

Pošlu vám nějaké fotečky do IP :wink:
17. únor 2008 v 00:33  • Odpověz
Ahojky Dáši, to už máte doma, ale velkou slečnu (sice ne na výšku) když má vlastní velkou postel :slight_smile: .

Macej: já se děsím toho až si Ondra začne otvírat dveře. Minulý víkend jsme byli na oslavě a tam měli kliku níž a otevřel si bez problémů, doma ještě nedosáhne. Ale my máme schody a on na ně staršně rád leze, vyleze je nahoru rychle, tak budu muset pořídit nějaké zábrany až si začne otvírat. Pže se bojím né cesty nahoru, ale cesty dolů. To mu zatím nejde.

Ijet: vítek zpátky v nížině :grinning: .

Taky se hlásím do klubu nerantíků :grinning: :grinning: :grinning: .

Mapris je stále v nemocnici, moc děkuje za podporu a doufá, že se na ní zítra přijde podívat ten hezký pan Doktor :wink: a řekne jí jak to vypadá.
17. únor 2008 ve 13:51  • Odpověz
Dáší moc hezký fotečky :wink:
Já jsem naházela pár foteček z hor tak číhněte :grinning: jaká jsme hogo fogo femili :grinning: :grinning:
17. únor 2008 v 15:04  • Odpověz
Ijet: hotový Homolkovi :grinning: :grinning: :grinning: . Né, dělám si srandu, hezký fotečky :wink: .
17. únor 2008 ve 20:18  • Odpověz
Čus babenky :slight_smile:
kam, no už je to velká slečna, dostane na narozky kuchyňku, tak jsem zvědavá jak se převede :grinning:

Ijet, ty tvoje chlapy já žeru :sweat_smile: :dizzy_face: Kubík je kukačka okatá krásná :dizzy_face: A závidím lyžovačku i koupačku :dizzy_face: Je to hrozné, tady nikde sníh není, jen technický na sjezdovkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak jsme taky byli jednou na sjezdovce, ale bez lyží, jen malou posáňkovat.
A kde to je takové super koupálko v takové jeskyni či co to bylo? :confused: To bude od nás asi hodně z ruky co? :sweat_smile:
17. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz
Dáší jsem ráda, že jsi se opět ukázala ty stará vojno :grinning: víš jak to myslím to nebylo poukázání na věk :grinning: :grinning:
Chtěla jsem ti písnout ípéčko a vychválit ti dcérenku, je to moc krásná slečna, tý jo se změnila, koukala jsem do fotek co máš tady (před dovčou) a vypadá jinak, tak jako dospělejc, je fakt k sežrání :dizzy_face:

A co se týče koupálka u vás by to nejspíš na dovču v okolí Liberce, bo je to z aquaparku v Liberci, tááákže od vás krapet štreka, zkusím sem dát odkaz aby jsi se pokochala,je to tam mazec :sunglasses:
18. únor 2008 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky, se to tu kupodivu zase jednou rozjelo :wink:

Ijet, vítej zpátky, krásné fotečky, krásná rodinka, no prostě...eňo ňuňo :dizzy_face: :sweat_smile:

stejně tak vítám naši znovunalezenou Dashak (doufám že se polepšíš a nebudeš na nás házet bobek tak často a tak dlouho :grinning: ) a moc chválím kočenku Ivanku, už je to opravdu slečna, roste jako z vody :wink: a to jsem proletěla ty fotky jen tak letecky, musím si udělat víc času

a jinak moje nálada stojí za houby (a to jsem musela hledat použitelné slovo, výstižné je jiné) venku hnusně už kolik dní, ráno jsem na stehnech zhlídla úplně nechutnou celulitýdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dítko vymýšlí od rána jednu lumpárnu za druhou, odešel mi mobil a samozřejmě že víc než polovina kontaktů je ne na simce, ale teď už nedobytně a natrvalo uložená v telefonu :angry: a možná bylo ještě něco navrch, prostě fakt je to dnes na milů rozmilů...

takže balím dítě a jdu si pozvednout náladu buď do obchodů, nebo ke kamarádce, nejlépe obojí :grinning: a pak si vás v klidu dočtu :slight_smile:
18. únor 2008 ve 14:21  • Odpověz
Teda kecalky ukecaný :grinning: :grinning:

Isaček- s atopic ekzemem naštěstí zkušenosti nemáme, takže neporadím.Určitě je ale lepší dávat si bacha na jídlo, řídit se tou hypoalergenní dietou, to se určitě víc vyzná mapris :wink:

Ijet- jé, to jste se měli krásně, závidím, my se asi sněhu nedočkáme :angry: . Nebyli jste náhodou na Tanv Špičáku ??

Dashak- díky za fotky, malá se hezky vyloupla :slight_smile: . No a rodičům to taky sekne :dizzy_face: . Malá má moc hezký pokojík :dizzy_face:

Zevi- doufám, že se nálada zlepšila. Já mám poslední dobou taky slušný depky.K se teď vzteká snad už kvůli všemu, někdy jsem už bezradná :frowning2:
Mám tu jen já takového extra vzteklouna? :frowning2:
18. únor 2008 v 18:49  • Odpověz
ahoj holky,
tak existencionální depka je určitě zmírněná, i když ne zcela zažehnaná... vyprdla jsem se na všechno, stavila se jen v cukrárně pro dobroty ke kafíčku a šla si vylívat srdíčko ke kamarádce, už se mi problémy jako počasí, celulitida, beďár na bradě zdají míň obludné :sweat_smile: nefunkční telefon mě pořád pěkně se*e, teda ne tak ten telefon, ale všechno to, co mám uložené v něm a nemůžu se k tomu dostat :angry: (ale na tom svět nestojí, že?)
prďola je tyhle dny trošku nevrlý, přičítám to těm spalničkám, má asi 2 dny mírně zvýšenou teplotku, ale není to žádná hrůza, takže ťuk ťuk, žádná hrozivá reakce se zatím nedostavila a pokud nemá 39 jako při prořezávání zubů, je snad všechno O.K. :wink:

racul, vztekacímu období se asi žádná nevyhneme :unamused: ale někdy je to opravdu ta poslední kapka, já si kolikrát říkám, že nebýt netu, tak mě asi odvezou... když už nic jiného, alespoň člověk ví, že ty starosti jsou všude podobný :wink:

ijet, jenom 93 mailů? :sweat_smile: já opatrně nakoukla a čeká mi jich na přečtení 119 :grinning: tak přemýšlím, jestli se tím jít prokousávat nebo žehlit... ale asi koš prádla zůstane tak jak je, nemůže se stát nic horšího, než že by mě zítra při pohledu na něj opět přepadla depka :grinning:
18. únor 2008 v 19:31  • Odpověz
Když píše Zevi o té cukrárně, včera jsem jedla prvně řezy OPILÝ IZIDOR - asi to znáte ?? Opravdu jedna z nejlepších věcí, které jsem poslední dobou ze sladkého ochutnala :sunglasses: :sunglasses:
Nepsala jednou o něčem podobném Ijetka ??
JInak jsem zase dělala tiramisu pro návštěvu, opět moc chutnalo :wink: . A dnes jako slaná rychlovka- koláč z listového těsta se špenátem a sýrem, to je taky dobrota :wink:
V receptíkách to nějak skomírá, chtělo by to zase něco nového :grinning:
18. únor 2008 ve 21:28  • Odpověz
Račul, no neříkej, že znáš všechny místa v republice, to víž je to Tanvalďák :grinning: znáš ho JO???
Ty řezy mi něco říkají ale nejsem si jistá, někde jsem je četla a chtěla jsem je zkusit, račul kde jsi je viděla??
Zevi čupr relax :wink: mňam já jsem se vyřádila na aerobicu bomba
18. únor 2008 ve 21:38  • Odpověz
Jo málem bych zapoměla, nemáte někdo zkušenost z kosmetikou z konopí, chci to koupit Kuboj na ekzémy a sobě na beďary :angry: už jsme se ptala i holek v regionech
18. únor 2008 ve 21:41  • Odpověz
Ijet: co my máme doma kosmetiku z konopí (koupila jí švagrová manželovi na vyrážku po holení) tak nic moc a docela smrdí. Je to firma canaderm nabo tak nějak.

Zevi kašli na depky a hlavně na žehlení!!! To ti neuteče :wink: .
18. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
A k té kosmetice, nevím kdo a kde jí chválil, ale někde jsem to četla.
18. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz
Ijet- no všechny místa teda zdaleka ne, jen skoro :grinning: . Jizerky máme nejblíž, tak tam to docela známe :dizzy_face:
Izidora jsem si blbec recept na návštěvě nevzala, ale našla jsem jich pár na netu, tak je sem hodím, ať vidíte, o co jde, ale žádný recept nemám zatím vyzkoušený :wink: Ale je to mňam mňam -hlavně je tam hodně rumu :slight_smile:
http://recepty.vareni.cz/opily-izidor/
http://www.peceni.info/opily-izidor-rezy
18. únor 2008 ve 21:53  • Odpověz
zevi,
děkuju jsi zlatíčko.A je dobře, že Tvá depka už je pryč :slight_smile: .

Ijetka,
v tom aquaparku je to vážně super.O kosmetice z konopí jsme slyšela, ale nemáme zatím.

dashak,
malá se fakt hodně změnila.Už ji i krásně dorostli vlásky.Tak to už jen my máme plešouna :grinning: .

Holky tady dávám malý video, toho našeho malýho šílence.
Je to, ale nahrávaný jen z mobilu, tak kvalita strašná.
http://www.n-joy.cz/#/video/tanecnice/ma1rm3brfrkfqmeg/
18. únor 2008 ve 23:53  • Odpověz
Isačku, tak to je bomba, se nemůžu dosmát, viděla jsem to už asi 5x :grinning: :grinning: :grinning: Malá je úžasná, má tanec v krvi, ji přihlaste někam a budeš mít postaráno o vyventilování energie :sweat_smile: Fakt borka, jsem se dlouho tak nepobavila :sweat_smile:

Jinak malá že se změnila - asi to fakt dělají ty vlasy, páč ta hlava resp. obličej dostane hned jiný tvar, na dovči byla ještě docela plešoň no, ale v létě jsem ji začala častěji mýt vlasy šamponem a pořádně masírovala, předtím jsem ji to skoro nemyla, jen spláchla vodou a myla tak 1xtýdně, bo vlastně nebylo co :sweat_smile: , ale tou masáží to začlo trošku rašit.
Isačku, ale Natálka vlásky měla, teda na copánky to taky nebylo, ale teď jste ji to oholili vy ne?

Jinak Zevi, dobře řešíš depky :sweat_smile: , já už celulitidu beru jako součást života :grinning: , ať zhubnu sebevíc, tak a sviňě tam dycky je :angry: a když zhubnu, tak většinou tím stylem, že mi zhučí kozy a prdel zůstane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jinak jsi měla dneska taky docela happy day co? :sweat_smile: No nemusím to být vždycky já :sweat_smile: :pensive: Já měla super storku s placením zálohy do Chorvatska, nakonec jsme ji stejně nezaplatili, ale jeli jsme ji platit třemi způsoby během 10 minut :grinning: , pěšky, jedním autem a pak i druhým a nakonec jel MM znovu zpátky pro papír, který zůstal v jeho autě, kterým jsme jeli původně, ale než s ním dojel, tak jsem stejně u pošťačky vyzvěděla, že to co po ní chci, tak nejde :grinning:

Ijet, díky za odkázek, musím to podrobněji proštudovat :slight_smile:

Račul, zítra mám zrovna návštěvu, tak přemýšlím co upéct, ale jelikož nebude moc čas, bo mám zítra i lítání, tak to asi zfoukne bublanina nebo ijetčina zakázaná buchta, ale strašně se mi nechce zas loupat ořechy :sweat_smile:

A o kosmetice z konopí slyším poprvé, ale u mě nic neobvyklého, páč já jsem přes tyhle věci zhnilá a je mi zatěžko si natřít hubu, natož tak tělo :sweat_smile: Čekám kdy se zvrknu, ale zatím to nehrotím

Tak páčko, beztak všechny už funíte v peřinách :dizzy_face:
19. únor 2008 v 00:20  • Odpověz
Tak jsem si psala s Mapris a ještě díku blbosti lékařů zůstává v nemocnici. Její ošetřují lékař tam není a nikoho nepověřil tím, aby jí propustili. Tak je na něj zítra připravená a co mu řekne si teda za rámeček nedá :grinning: . Při nejhorším má na něj připravenou berli :angry: :grinning:
19. únor 2008 ve 13:37  • Odpověz
já se z vás picnu :grinning: jsem se málem počůrala z Natálky tanečních kreací (já bych řekla, že ještě budem koukat, co se z ní vyklube, takže Isačku, až budete mít doma "star" doufám, že ná nás budeš myslet s podepsanou fotkou :sweat_smile: )

a Dáši, tys mi taky dala :grinning: zhučené kozy, nenatřená huba a čekačka na zcvrknutí :grinning: :grinning: :grinning: pomóóóc :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz
račul, izidor vypadá úplně mňamózně :wink: ještě by měl někdo obětavě vyzkoušet, jestli tak fantasticky i chutná :sweat_smile: já sice mám v plánu něco dobrého ucmochlit, ale vidím to na nějakou rychlovku z jedné misky... na hromadu nádobí nemám náladu (a na to nevyžehlené prádlo taky ne, možná ještě nějakou pračku přidám a uvidím, kdy to začne z koše utíkat, nakonec, zatím máme pořád co nosit :sweat_smile: )

ijet, ten liberecký aquapark je fakt bomba!
my jsme nedávnou vyzkoušeli takový menší, kousek od nás, v Uh. Brodě a fakt to bylo příjemně strávené odpoledne, takže si to snad brzy zopáknem... ale pokud někdy budeme trávit dovču na tom vašem konci světa, určo si to nenecháme ujít :slight_smile:

kam, to chceš jako říct, že Mapris se chystá berlí zvalchovat toho hezouna? :confused: :grinning: jen do toho, stejně si s tím užila, jak ji pořád přehazovali jako horký brambor...
19. únor 2008 ve 13:58  • Odpověz
šoupla jsem pár fotek do albíčka, ať Isáček vidí, že když se rozdávaly vlasy, tak my taky zrovna stáli v jiné frontě :sweat_smile:
19. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz
Zevi, malej je kouzelnej :sunglasses:

Prosím tě, jestli sem koukneš, písni mi, jak jste to měli tenkrát s tím pindikem. Malýmu jsem večer zjistila, že ho má úplně nateklýho a slepenou špičku, přetáhnout to vůbec nešlo. Asi ho to hodně bolí, jen jsem se přiblížila, začal brečet a odtahovat mi ruku. Chjo :frowning2: K tomu tady zítra doktorka není :frowning2:

dočtu vás později...
19. únor 2008 v 19:44  • Odpověz
Jééé tak to jsem ráda, že se to líbí.Je to asi už měsíc starý, takhle šílý jakmile slyší hudbu :slight_smile: .

Dashak,
jo jo už jsme ji holili čtyřikrát a teď už ji holit nebudem.A je fakt, že ji to zhoustlo.
Měla děsné chmíříčko a strašně málo.

zevi,
malej je fakt kouzelnej.A ty fotky s tím mědvědem jsou nádherný :slight_smile: :slight_smile: .
19. únor 2008 ve 23:27  • Odpověz
prochi, chudák Peťulka :frowning2: :cry:
to vypadá podobně jako jsme měli my, ta bambulka úplně zanícená, nateklá, červená a na dotek evidentně bolestivá... já jsem mu to tenkrát několikrát za den opatrně přetáhla (za asistence babičky, protože prďolka samozřejmě brečel a manža takovému trápení odmítal přihlížet a trpěl s ním) a to zahnisané mu zlehounka štětičkou odstranila (žádné vymačkávání, to proboha ne, jen takový kousek jak to šlo a to podebrané se samo dralo ven)
mudra doporučila oplachovat heřmánkem a na mazání jsme dostali framykoin, říkala že se to občas stává, ten roláček je k pindíkovi jakoby přirostlý, uvolňuje se po kousínkách, téměř takových lístečkách (třeba jenom částečně na jedné straně) a někdy to holt takhle potrápí a bohužel se to může opakovat :frowning2:

naštěstí jsme to měli hrozné jen 1. den, ten druhý už lepší, ale k doktorce jsem radši zašla a framykoin si s tím poradil na to tata :wink: tak držím palečky ať jste co nejdřív O.K.
19. únor 2008 ve 23:34  • Odpověz
holky, děkuju za lichotky :dizzy_face:
19. únor 2008 ve 23:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.