• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ahojky,

Zevi dík, my máme nateklýho celýho pinďu, špičku né a ta je celá slepená a nejde vůbec přetáhnout. Pindik je celý zarudlý a fakt úplně dvounásobný :frowning2: Noc byla děsná, pořád brečel, moc jsme toho nenaspali, moc toho nenačůral. Tak jsem ráno volala doktorce a poslala nás do nemocnice na dětský, ať radši na nic nečekáme.

Malej byl hrozně hodnej, nechal si to úplně v klidu prohlídnout, vůbec se necukal jako doma. Doktorka říkala, že to vypadá, že se mu tam dostal nějaký bordýlek, něco tam cítila a že to bude asi na antibiotika a že radši zavolá primáře, jestli nás nepošle na chirurgii. Primář na to kouknul, všechno nám vysvětlil, že se to bohužel u hodně chlapečků stává, jak ještě mají přirostlou tu předkožku, tak přece jen se tam už vytváří ten mázek a stačí malinko a hned se tam dostane infekce.
Tak jsem říkala, že se snažíme přetahovat, že se dostanem už skoro do půlky, tak nás chválil, uklidňoval, že jsme nic nezanedbali, že se to holt stává. No a pak malýmu udělal výplach, to bylo hrozný, Péťa strašně brečel, volal mě, tři jsme ho drželi (manža, já a sestřička), měl strašnou sílu... ale jak primář přestal, tak se hned zklidnil, hned přestal plakat, musim říct, že byl fakt úplný zlatíčko. No a zítra tam jedem zas. Na kontrolu a možná ještě výplach. Dostali jsme recept na mastičku, ale máme mu to už dneska nechat, nebo když si to nechá, tak zkusit trochu do tý špičky máznout.
jo a musim říct, že na nás byli všichni hrozně hodný, taková mladá doktorka a ten primář, fakt sympaťák, měla jsem z nich hrozně dobrý pocit.
Teď už malej spinká. Je to náš velkej šikula.
20. únor 2008 ve 12:48  • Odpověz
Prochi: to máte ale trápeníčko s pindíkem.

Včera jsem byla v půjčovně šatů, chtěla jsem si půjčit něco na březnový ples, ale cena půjčovného 1500 mě teda přišla hodně na plesový šaty :unamused: . Tak jsem si říkala, že se stavím v jednom obchůdku, kde šatky prodávají a raději si je za ty peníze koupím. A hrůza, co se mi líbilo, v tom jsem vypadala hnusně :confounded: , vysloveně mini jsem nechtěla a v dlouhých jsem vypadala jak v pytli. Já mám tak blbou postavu, velký rozdíl mezi pasem a bokama, děs běs. Fakt jsem na tu svojí špekatou prdel a boky naštvaná. Proč se ty špeky nepřesunou třeba do prsou, kde mám prd!!! Tak jsem dneska sedla na rotoped a jela. A to chodím 2x v týdně cvičit, s Ondrou plavat a cvičit, už nevím co s tou obří zadnicí dělat. Tak a máte to, na někoho jsem to vychrlit musela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2008 ve 14:33  • Odpověz
autor
nazdárek kočky,
nebudu mít moc času vás dočíst... takže jen v krátkosti. Dneska mně konečně pustili domů... Operace proběhla v pátek ... Měli strašně nabitej program a na operaci bych šla někdy kolem 15té hodiny ... Tak za mnou MUDr. dopoledne přišel, jestli bych byla svolná k provedení v lokále ... Řekla jsem, že pokud to nebude bolet, tak že jo... Tak si na mně udělal čas kolem 10té hodiny. Dostala jsem takový lokál, že jsem to cítila až v hlavě... říkala jsem si prima .... Asi 10 minut před koncem zákroku se to probouzelo k sobě nebo co ... To už jsem skučela a měla slzy v očích - ale řekla jsem si, že před doktorem nebudu bulet, tak jsem se držela lehátka a občas "vyjekla". Trvalo mu to 45 minut. Plastika jak vyšitá ... Naznačeno fixou místo řezu, vyfocení ... Mám to sešitý na dvou místech ... Pak jsem si řekla o injekci na bolest - bolí mně zadnice ještě teď ... A spala až do večera. Ale blbě mi bylo jako po narkoze ... Tak jsem to pak prospala co nejvíc ... Dneska jsem se modlila, aby mně už pustili, protože jsem včera dostala dřív menzes a neměla sebou výbavu. Až dneska ráno mně zachránil tampon v příruční tašce :o)))

Terka má dost ošklivej kašel, manžel s ní byl včera u doktora, tak jsme dostali kapky. Pokud jí v sobotu bude lépe, tak se "pakujem" aspoň na dva týdny k našim. Manžel totiž "zapoměl" že musí být celý týden - příští - v práci, protože přijedou ze států dva lidi na školení ... A on tam fakt MUSÍ BÝT... Takže tak ...
20. únor 2008 v 15:16  • Odpověz
Maprísku: vítej doma, přetáhla si doktůrka berlí? :wink: :wink: :wink:
20. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz
mapris, ahóóóój, konečně, že? :wink: ale sis to vyžrala s odkládáním, lokálem, (ne)propouštěním atd :frowning2: tak se holka drž, teď už bude jen a jen líp... šetři se, odpočívej, podávej info jak se vede (a tu berli měj v záloze, doktůrka můžeš za to všechno zvalchovat kdykoliv :sweat_smile: ) hlavně ať se ti to pěkně hojí!

kam, nedramatizuj, toje fotečky mluví za vše :wink: žádné špeky nemáš a jestli ti neseděly šaty, rozhodně to nebylo postavou, ale blbým střihem! prostě už je téměř po plesové sezóně, tak jim tam zůstaly jen modely, které byly krásné jen na ramínku, ale oblečení v tom vypadali blbě všichni :grinning: a proto jim tam visí doposud :grinning:
jinak samozřejmě s tebou soucítím, páč za 1500,- bych si taky radši pořídila svý, s vyhlídkou, že je vyvětrám víc než jen jednou (třeba 2x :sweat_smile: ) takže pátrej po obchůdkách dál, určitě na tebe ještě nějaké úžasné čekají

prochi, ty jo, to muselo být :frowning2: malý když to měl, tak se mi to zdálo úplně úděsný a to mě mudra utěšovala, že to máme ještě pěkný, že to bývá daleko daleko horší, takže proti tvému popisu jsme to měli opravdu jen mini... aspoň že jste nemuseli na chíru... snad to bude dobrý a zítra už nebudou muset drobka tak trápit :wink:

vy už jste s přetáhnutím v půlce? to my zdaleka ne (stejně se mi zdá, že ti prďousi mají tu hlavičku neúměrně velkou :grinning: ) je to poznat, že se to pomalinku uvolňuje čím dál víc, ale daleko víc je toho schovanýho...
někde jsem četla, že snad do tří let by to mělo jít celé (bylo tam dokonce procentuálně vyjádřené kolika chlapcům to jde přetáhnout po narození, kolika v roku atd... asi to pohledám, ať si osvěžím paměť, jestli moc nevybočujem za statistických údajů :sweat_smile: )

isacku, písla jsem ti do IP info od té kinezioložky :wink:
21. únor 2008 v 00:03  • Odpověz
ahoj kočenky,
konečně vás zdravím ze svého internetu, to jsem já, Jíťa, kdybyste na mě zapomněli - hihihi.
Jak se všechny máte a co vaše drobátka, kdyby bylo něco zásadního, jako že je někdo těhu nebo tak, tak písněte :sunglasses: :sunglasses:
Jinak se mi píěw blbě, mám prst v sádře, spadla jsem z kola :grinning:
Tak příště napíšu víc, dnes jdu asi na sundání.
Tak papa zatím, jsem ráda, že jsem zase u vás. :slight_smile:
21. únor 2008 v 10:03  • Odpověz
ahoj Jitule :wink: vítej zpátky, to byla doba, co? tady u nás žádná zásadní novinka (jako něčí těhu apod není :sweat_smile: nebo se o tom zatím nemluví :grinning: ) ani jsme toho až tolik nenatlachaly, když jsme byly v oslabení (scházelas ty, Carodkaa nakoukne nepravidelně, stejně tak Dashak... )
spíš očekáváme, že nás v rámci léčebné rehabilitace a procvičování nemocného prstu poinformuješ jak se vede tobě, Marušce, co u vás nového (těhu apod :grinning: )
21. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
Jůůů čau Jíťooooo, tak slávinka, že vás kóóónečně zapojili! Ty seš taky šikula s tím prstem. Jak dlouho jsi měla sádru? A božinku jak si se zvládala postarat o malou?? Myslím oblíknout apod. ...

U nás taky nic nového, těhu se zatím nekoná. I když už jsme definitivně rozhodnutí, že to zkusíme stihnout na jednou. Antíky už jsou vysazený, protože mi už nedělaly dobře, ale stále kojíme, menstrujka spíš není než je, takže vůbec nevím, jak na tom s tou plodností jsem...

Maprisku, tak jsem ráda, že už jsi doma a hlavně že to máš za sebou! Pořád jsme minulý týden s holkama čekaly, jestli na nás přece jen zase nebfaneš, že tě opět poslali domů bez operace. Tak se hlavně šetři, jeď si odpočinout k vašim, ať ti pomůžou s malou a ty se můžeš šetřit.

Kam, Zevi to napsala s tou tvou postavou velmi velmi výstižně! Líp bych to nenapsala, takže se nesměle přikláním k názoru Zevi, hlavně se mi líbí ta myšlenka s blbym střihem :grinning: :grinning:

Tak a teď k tomu našemu pokládku: dneska už to měl skoro krásný. Otok téměř zmizel a barva taky už byla normální. Dokonce i začal víc čůrat (včera při každým cvrknutí pláč :frowning2: ) V nemocnici spustil už jen co jsem ho začala svlékat, pamatoval si to od včera... Primář mu to opět dvakrát propláchnul, zase hrozný, měli jsme ho co udržet, plakal, volal máma máma, musela jsem si pořád opakovat, že je to pro jeho dobro... :frowning2: :frowning2: Máme framikoinovou mastičku, mazat tu špičku, nemusíme se snažit přetahovat, jen odchlípnout a do tý špičky trochu máznout. No a další kontrola v pondělí :frowning2: Tak doufám, že to do pondělka trochu zapomene.
21. únor 2008 ve 13:17  • Odpověz
prochi: tak aspoň, že se to lepší, ale musí to být hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: .

Nechci, aby to vyznělo, jako že jsem tlustá, to ne. Jen mám postavu blbě rozloženou, úzký pas a široké boky. Dělá mi problém si koupit i kalhoty, přes boky jsou akorát a v pase mi to odstává. Ale máte pravdu, bylo to těma šatama!!!

Jito vítej mezi námi!!! Copak jsi na kole dělala? A taky by mě zajímalo, jak jsi zvládala malou.
21. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz
Šoupla jsem do alba pár fotek toho mýho vychcánka :grinning: .
21. únor 2008 ve 13:40  • Odpověz
kam, jsem se nachlámala hned po připojení, zrovna jsem vaše albíčko odchytla na úv. stránce, to je ale vykuk malý :wink: a pročpak mu ty jedna nepřející mámo schováváš brčka? :grinning: :grinning:
21. únor 2008 ve 13:50  • Odpověz
Zevi: protože je všechny vysype za sáčku a postupně láme a ocucává. Takhle si jich nacpe plné dlaně a já je pak všude sbírám.
21. únor 2008 ve 14:00  • Odpověz
prochi, tak to jsou dobré zprávy :wink: přes víkend se to určo zklidní... kdyžtak můžete vrabčáka ještě oplachovat heřmánkem (pokud na něj malý není alergický) nám to mudra doporučila v kombinaci s framykoinem
a i tím čůráním se to vyplaví, jsem viděla ty první dny, že malý měl na plínce kde byl pindík takové blééé

kam, to je fajn žes přijala filozofii o divném střihu šatů :sweat_smile: sama to znám velice dobře, přesně jak to popisuješ s kalhotama, přes zadek a boky obepnuté a v pase bych mohla mít podnájemníka :sweat_smile:
ale byla to ohromná výhoda v těhotenství, strašně dlouho jsem nepotřebovala těhotenské kalhoty, vystačila jsem vcelku s normálním šatníkem a v druhé půli jsem "investovala" do pár bokových pláťáků a tříčtvrťáků ixixelek od ťamanců (jenže to bylo léto, takže pohodička)

sice jsem říkala že už nikam než sem lozit nebudu, ale teď jsem se v kojencích a čištění zoubků nakrkla, tak mi to nedá (a pak se půjdu psychicky vyrovnat s tím, že můj zubař-stejně tak jako jiných holek-je neschopný bludař a tmář, páč má jiné názory na čištění zubů dětiček než jistá dentistka s jedinými správnými názory)
21. únor 2008 ve 14:14  • Odpověz
kam :grinning: :grinning: :grinning: ale to sis s tou schovkou moc nepomohla :sweat_smile:
21. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz
ahojky holčinky,
děkuji za přivítání :slight_smile:
No nasedala jsem na kolo a měla jsem na řidítkách tašku s flaškou kokosovýho likéru a ta se mě zamotala do špic, tak jsem spadla blbě na prst, měla jsem jen takovou tvrdou výstuž jen na tom prsteníčku levé ruky, tak to šlo. No a místo stovky mě ta flaška vyšla na dvě, páč jsem musela jet pro druhou, první jsem rozflákala :grinning:

U nás nic novýho, těhu plánuju (jestli se podaří) asi na léto, pokud se zas nic nezmění, jinak pořád spravujem domek a jinak nic novýho, hlavně jsem moc klidná, že mám net, protože mě to vadilo taky kvůli přehledu na účtu, MMB a hlavně vás.

prochi,
takže vy jste měli malou operaci, pochopila jsem to dobře? To je dobře, že se to lepší :slight_smile:
21. únor 2008 v 15:58  • Odpověz
Supééér Jiťa s Maruškou jsou zas tady :slight_smile: , a Mapris uspěšně po operaci :slight_smile: .Snad už naposledy.

Macejka je bez pc, a asi tak 14dní budou, tak vás všechny pozdravuje.Filípek je zas nemocný :frowning2: .

Jita,
to jsi k tomu urazu přišla dost komicky, co? :grinning: :grinning: Ještě, že to odnesl jen prst.

prochi, držéme palečky ať má piňda piňdíka v pořádku.Bude ho v budoucnu dost potřebovat, tak ať se brzo zahojí. :slight_smile: A je šikula, že tak statečně držel.
A takhle to bylo přesně u nás, malá byla dřív u doktorky naprosto v pohodě.Ale jak chytla toho střevního parazita a vyšetření a výtěry pro ni byli bolestivé, tak si to zapamatovala a už doktorku nemůže ani vidět :frowning2:

kam,
tak když jsi se svojí postavou nespokojená, tak si je vyměníme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Já mám všude hodně a nejvíc v prsou, a je mi to na obtíž.Mám velké problémy se zády a to, že nic nezapnu přes prsa ani nemluvím :sunglasses:
21. únor 2008 v 17:13  • Odpověz
Jíťo, operaci ani né. I když nás málem na chirurgii hnali. Nakonec se nás ujal primář na dětským a snad to bude dobrý. Malýmu otekl zničehonic celý pinidk, byl úplně jednou takový a celý rudý, tak jsme volali naší mudře, protože tady zrovna ten den nebyla a ta nás hned hnala do nemocnice na dětský. Tam to nejdřív vypadalo, že se zákroku na chirurgii nevyhnem, ale nakonec udělali "jen" takový vypláchnutí nějakým roztokem. To bylo včera. Dneska jsme jeli na kontrolu, pindik už byl hezky splasklý, ale výplach nás opět neminul :frowning2: No a další kontrola v pondělí :frowning2: Nejhorší je, jak mu tam cpal tu hadičku, tak mu trochu popraskal, má tam jednu větší trhlinku a asi ho to při čůrání dost pálí. Protože každý čůrání je s pláčem. Dneska jsem ho už zkusila koupat, koupání miluje, ale tentokrát si ani ve vaně nechtěl sednout, jak jsem ho posadila, tak s brekem vyskočil.
Zevi, zítra ještě teda naběhnu do lékárny a koupim heřmánek. Tím se určo nic nezkazí :wink:

Jíťo, seš fakt šikula s tím prstem. Já vim, že ses mermomocí snažila padat tak, aby flaška vydržela, co? :grinning: A nakonec to odnesla flaška i prst ... :sweat_smile:

Isáčku, dík za info od Macejky.Tak Fíla je zas marod, jo? Chudínek :frowning2: Tak je od nás taky pozdravuj a ať jsou brzy fit.
Isáčku, taky jsme malýmu pořád opakovali, ať vydrží, že mu ho musí pan doktor dát do cajku, že ho bude ještě móóóóc potřebovat :grinning:
21. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz
Zevi, tak co myslíš? no samo, že my to nedalo a vlítla jsem na kojence :grinning:, kdo si tam co dovoluje navážet se do naší Zevinky!! :sweat_smile: Napsalas jí to pěkně, ve vší slušnosti a s nadhledem, tě obdivuju! Taky mi to vyznělo, že její zubařka je přinejmenším supermudra a každý, kdo má jiný názor, je úplnej debil. No nic, my inteligentní :sweat_smile: jsme už dávno pochopily, že nikde se víc neliší názory než u doktorů. např. přetahovat nebo nepřetahovat? koupat každý den nebo nekoupat každý den? atd. atd. :grinning:
21. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
autor
nazdar holky,
ak jsme dneska s malou byli u sestřenice, protože manžel potřeboval jít do práce, a sestřenice měla dnes a zítra volno a odpoledne vyzvedává skoro 4letou vnučku ze školky, tak se nabídla, ať přijedem. Prima pohoda. K našim máme jet v sobotu, ale slečně se sputila pořádně rýma, kašel léčíme dvěma sirupama .. Takže nevím .. zrovna se jdu dívat na stránky s hlídáním pro případ, že by jsme nejeli ... Příští týden manža MUSÍ nutně do práce na školení ...
Jinak se musím pochlubit ... Na pokoji byla se mnou 29ti letá mamina se dvěma dětma nechat si vylepšit prsa :o)) Manžel o 10 let starší ... Teda, ne že by se mi nelíbilo mít hezký prsa, ale radši investuju do pěkný podprsenky. Vím o jinejch věcech, který pořídit za 30 litrů. No a pak tam byla starší pani - ve věku mojí maminy. Holky ... Růžičková ze slunce, seno je proti tomu slabej kalibr... Takhle jsem se nenatlemila ani nepamatuju ... Škoda že jí pustili o den dřív, ale zato jsem se vyspala. Ta nemohla spát, tak v noci furt svítila těma nemocničníma lampama - fakt jak na ulici ... Tak budila i mně. Druhou noc jsme si nechali dát prášek na spaní ... Chrápala jak starej hospodskej, ale díky prášku na spaní mně to nějak netrápilo ... Jenže ... Jsme pak obě chrněli celý dopoledne ... Fakt sranda ...

jíťa,
vítej ... To je ale pech cooo???

kam,
nepřetáhla, protože berle na oddělení neměli :frowning2: :unamused: :angry: , tak mi sehnala kamarádka svoje, které sehnal její manžel od kamarádů a vzhledem k tomu, že už jsou slepovaný, tak nikoho přetahovat nebudu, protože by to nemusely vydržet a na čem pak budu chodit že? Jinak ten můj doktůrek začíná bejt čím dál tím mafijánštější :o)))) Stříbrnej řetěz na krku, střibrný hodinky aspoň za 20 tisíc, na levý ruce stříbrnej prsten - tak nevím, jestli zásnubní
:angry: to nevim, ale fakt mu to slušelo :o))))
21. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz
Zevi: taky občas juknu do nějaké diskuze, ale snažím se ovládat a nezapojovat se. Někteří tady težko snášejí jiný názor a snaží se ten svůj prosadit skoro za každou cenu.

Mapris: tak buď doktůrek bere úplatek nebo má nějakou starou bohatou milenku. Kde jinde by bral na šperky, když doktoři pořád tvrdí jak jsou na tom špatně, že?

Posílám pozdrav Macejce.
21. únor 2008 ve 21:25  • Odpověz
Baf :grinning:
To koukáte,có :dizzy_face: ??

Tak si představte,že nám jaksi selhal počítač a kamarád co se nám o něj stará mi řekl,že je to to a to no a jelikož na mě mluvil tak,že já jsem tomu absolutně nerozuměla(počítačům vůbec nerozumím takže,když začal něco o procesorech tak jsem byla v koncích :sweat_smile: )no a že to bude drahý pořídit nový pc a bude to trvat minimálně 14 dní.No a on si ze mě dělal srandu,chápete to?Věděl jak jsem byla hotová z toho,že budem tak dlouho bez počítače a nechal mě v tom.A já blbec důvěřivá jsem mu to sežrala i s navyjákem :sweat_smile: A můj přítel o všem věděl a ještě ho v tom podporoval,no to je hnus velebnosti :grinning:
Tak jsem se divila,když dnes řekl,že jede pro počítač :grinning: Takhle mě zlobit,že se nestyděj :zipper_mouth:

Jen jsem jukla,zítra si vše dočtu,tak pápá :wink:
21. únor 2008 ve 23:51  • Odpověz
macejko :grinning: to je ale překvápko, chlapi jedni zatracení :sweat_smile: chtělo by to nějakou sladkou "pomstu" :wink: jelikož jsem ve světě techniky úplné trdlo, taky bych velice snadno skočila na špek :sweat_smile:

jito, si piš, že kdybys jela na kole a měla tu flašku likéru v sobě, zaručeně by se ti při pádu nic nestalo :grinning: takže pro příště: koupit rovnou 2ks, jednu na místě vypít, finančně tě to vyjde nastejno a vyjdeš z toho bez bolavého prstu (ale asi s třeštící hlavou :sweat_smile: )

tak se mějte bájo, my letíme za kulturou (mám nějaké resty v knihovně :zipper_mouth: ) a rovnou to asi spojím s nakupovacím dnem, ne že by jsme krom jídla něco akutně nutně potřebovali, ale holt se mi chce :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2008 v 10:01  • Odpověz
prochi,
no právě, té flašky mi bylo líto nejvíc :grinning: :grinning:
Teda to je práce s jedním piníkem, chudák malinký, musí ho to asi hodně bolet :frowning2:

macej,
teda tak tě vynervovat :angry: :wink:

zevi,
dobrej nápad :grinning: :grinning: , tak pro příště :slight_smile:
22. únor 2008 v 10:21  • Odpověz
Macejka,
teda tak já tě tady omlouvám a ty jsi dávno tady :grinning: :grinning: .
Ach ti chlapi, co?? :wink: :wink:

A kde nám zase lítá Ijetka??? :confused: Taky už se tu nějaký den neukázala.
22. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz
No ti mi teda dali :grinning: Taky jsem kamarádovi řekla,že to má u mě schovaný i když na druhou stranu můžu být ráda,že se nám o pc stará,protože jak jsem psala je to pro nás španělská vesnice.

jita
vítej,hurá,že už vám připojili net :wink:

mapris

super,že už máš po všem,snad tě noha přestane bolet a budeš běhat jao laňka :wink:

pindík-- taky se snažim občas přetahovat a docela to jde,zatím jsem neměla problém(ťuky ťuk),jde to né úplně do půlky,ale něco málo přes špičku.Malej se moc nenechá.

Fíla má zase rýmu a to máme jít příští týden na očko na poslední hexavakcínu :frowning2:
Já mám taky rýmu jak prase,fakt velikou,pořád jen frkám,teče mi z očí takže to tady na sebe zase pěkně prskáme,chjo :unamused:

isacek

Natálka je fakt vtipná,musela jsem se smát,úplně jí vidím v kotli někde pod podiem :grinning: :grinning: :grinning:

dashak

vlásky dělají fakt dost,Ivče to sluší,Fíla neni vlasáč.

kam

koukám,že můžeš schovávat kam chceš a stejnak je ti to prd platný :grinning: Malej všechno vyčmuchá a koukám,že je taky slušnej "horolezec" :grinning: :grinning:
22. únor 2008 ve 13:28  • Odpověz
kozenky,
jaké máte papučky pro děti? Já dávám pořád na šňůrku, protože mají nejvyšší kotník a ty nazouvací se mě zdají takové vyzouvací a nepevné, co myslíte? To věčné vázání šňůrek mě nebaví, měli jsme i otevřené na přesku, ale ty měly zase o něco málinko nižší kotník........

maprisku,
taky doufám, že tvoje noha už bude v pořádku!!!

ijet....
mi psala, že byli na horách, tak nevím, kde lítá teď :sweat_smile:
22. únor 2008 ve 14:52  • Odpověz
jita

my máme momentálně ta na přezku,obyč.bačkůrky kotníčkový.Ale máš pravdu,že s nártem nic moc,já do toho Fíka nacpu jen tak tak.Má nohu silnější a ještě k tomu vysokej nárt,prýma kombinace.Budeme mít problém s botičkama takže nemůžu jen tak nějaký objednat třeba na MMB,musí si botky zkoušet.
Já jsem teď volila ty na přezku,protože jediný co jsem kde viděla byly větratelný na bocích i na špičkách a Fíkovi se dost potí noha.A velikost má 15.5 a už mu jsou jen tak tak :sweat_smile:
22. únor 2008 v 15:02  • Odpověz
macej,
ty jo, tak to máte fakt velkou nohu :confused: :slight_smile:
22. únor 2008 v 19:56  • Odpověz
Jita: já jsem nedávno koupila klasické sandály nebo jak se tomu říká. Prostě tyhle http://www.detskeboty.cz/essi-7077-marine-ocean.htm. Paní mě je v obchodě doporučila, v klasické bačkůrce nám taky smrděly nožky.
22. únor 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
nazdar holky,
jen na skok. Musim balit, zitra jedem k nasim, tak se tu asi tyden neukazu ... Jsem nejaka otravena, protoze se nemuzu hejbat a doma si delat veci po svym.

kamhajek,
no, obycejni doktori mozna, jenze tady plastika je nejlepe placeny obor ve zdravotnictvi, a kort tady.... Tady malokdo lezi za statni penize. Vetsinou plati 500 za luzko za den ... Takze spatne se tam nemaji ... Ale na nejakou tu milenku bych to tipovala, treba na Ivanu Trumpovou??? :o)))
22. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.