• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
týýý jo,
tu je mrtvo ... Holky, už jste některá rozchodili to dvd se cvičením?
23. únor 2008 ve 13:06  • Odpověz
holky viděly jste to v kojencích? :confused: někdo se tam náramně baví, zakládá hafo témat s nechutnými názvy, buď z toho má děsnou hlínu, nebo si léčí nějaké mindráky-nechápu :angry: :angry: :angry:
23. únor 2008 ve 14:07  • Odpověz
Maprisku, tak se ten týden měj, nech se rozmazlovat, hlavně ať máš nožku co nejdřív oki :wink:

Jíťo, zatím máme ty klasické kotníčkové bačkůrky, sice si to malý občas rozvazuje, ale myslím že třeba suchý zip by ho k hraní lákal daleko víc (aspoň na tátových botách ho zbožňuje) takže ten zatím radši ee :sweat_smile: a zaujal mě i ten odkaz na botky od Kamhajka, uvidím co mi nabídnou v našem oblíbeném krámku s botičkama až půjdem kupovat další (a to bude asi brzy, přestože poslední jsem kupovala začátkem ledna a už se mi zdají tak tak
)

jo baby, a pokud se dnes budete dívat v telce na hodinu pravdy, budeme tam, ne teda přímo naše familly, ale vesnička naše středisková :sweat_smile: (ta soutěžící rodina bude žonglovat s jablky)
23. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz
Zevi,
to se někdo asi vážně bavil :angry: .Ještě že už to smazali!

Malá je opět u babičky, tak jsem celý den doháněla resty :slight_smile: .
Umyla jsem okna, vyprala záclony a a utřela prach uplně nahoře na skříních.
Uklízím sice každý den, ale jen tak povrchově a na rychlo.To asi znáte s prckama to jde hůř.

Jita,
taky ještě máme kotníčkové, má dvoje jedny otevřené a druhé celé.
Nedávno jsem byla s kamarádkou u Bati a chtěli jsme kotníčkové ve 23 a paní nám řekla,
že ty se vyrábějí už je ty nízké.Tak to nevím co pak bude nosit, má ty nožičky dole hubené a budou ji padat.

Mapris,
tak jak se léčí noha??
já to DVD nemám, asi bych se nedonutila cvičit doma před televizí :slight_smile:
Na to je expert naše Natyna :grinning: ..
23. únor 2008 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holčiny :wink:

zevina

v kojencích jsem nic nezaregistrovala,dost dlouho jsem se tam nedívala,chodím jen sem,ale podle toho co píšeš se někdo náramně bavil,nechápu,vtipálkové :angry:

isacek

s těma bačkůrkama máš pravdu,taky jsem koukala u bati,v Humaniku,Daichmanu,všude jen ty nízký a když kotníčkový tak malinkatý a nebo nějaký hodně teplý a ne tak pevný.Já jsem je pořídila v úplně obyč.obuvi.
Naši Fíkovi také koupili nové bačkůrky,ale vůbec nesehnali ty kotníkový tak koupili klasický nízký.Má je jen když jsme u nich teda dneska je měl na sobě prvně a měl z nich radost,podupával si v nich a celkem to šlo.Jelikož má vyšší nárt a silnější nohu tak mu byli.Ale lepší jsou ještě ty kotníčkový,ale také mi někdo říkal,že jsou největší 23 což jsou nějaké 15-16? Jsou prý dva výrobci a ten jeden dělá o číslo větší.Na léto Fílovi koupim nejspíš obyč.sandálky i na doma.

mapris

mně dvdýčko leží vesele ve skříni,ještě jsem ho ani nerozbalila :sweat_smile: Mám jen ten první díl.
23. únor 2008 ve 22:40  • Odpověz
autor
tak jsem konečně rozchodila to dvd, teda manžel ... Jsem jak pako na to šla hezky česky jednoduchy a nakonec to úplně banálně otevřel manža a měl navrch :grinning: :grinning:

macejka,
mám všechny 4 :o)

isacek,
dík za optání, jde to. V pondělí jdu na převaz, tak jsem zvědavá ...
23. únor 2008 ve 22:42  • Odpověz
Ahojky holky, nějak nestíhám jenom vím, že je tu maprísek už s odoperovanou nožkou :slight_smile: tak snad už budeš mít klid
a že se nám tu konečně vrátila Jitule s Maru aaaahoj holky :slight_smile:

Až budu mít kousek času tak se budu snažit vás dočíst, dopoledne jsme doma (vaření domácí robota....) a jinak zbytek dne jsme venku, bo je to nádhera
24. únor 2008 v 08:19  • Odpověz
Ahoj Kočky, jsem unavená, jdu si lehnout. Zítra pa
24. únor 2008 ve 21:50  • Odpověz
No, není divu, že je tu tak pusto prázdno, když je venku tak nádherně, co??? :slight_smile:
Je to super, to má člověk hned lepší náladu.

Malá se vrátila odpoledne od babičky a pak jsme šli ještě na tři hodiny ven.A zázračně usla v půl osmý :sweat_smile: .
Takže každou chvíli čekáme , že se vzbudí a bude vyspalá.
24. únor 2008 ve 22:36  • Odpověz
autor
isacek,
no, nase mala taky ted "blbne" se spanim. Ma rymu, kasel, a do toho se dneska chudera tak posrandila v noci, že jí manžel musel celou převlíkat, ráno byla zas na sprchu. Manžel dneska musel do práce, tak tu mám tetu a šla s ní ven.

Dneska jsem byla na převazu, jsem se těšila na "svého krásného" doktora a on tam normálně nebyl :frowning2: ... No nic baby, moc netlachejte, večer jedu pryč a vrátím se v neděli. Páčko.
25. únor 2008 v 09:58  • Odpověz
kam,
ty sandálky jsou super, určitě jsou dýchatelnější než ty klasické papučky, taky zauvažuju o sandálkách, dík za tip :slight_smile:

ijet,
stránku jsem si dala do oblíbených a dnes jsem už Anežce poslala :wink:

To počasí je fakt super, dopoledne na zahradě, bylo fakt teploučko, chětla jsem vylézt si sednou na balkon, jak malá usne, ale najednou se tak zaháhlo a je děsně pod mrakem, tak nevím, co z toho bude :unamused:

My se spaním taky hrozně blbneme, jak byla a ještě je trochu nachlazená, těžko usíná a v noci chce jít mermomocí za mnou do postele, jinak ječí, jen se modlím, ať to zase přestane, nechci, aby se naučila spávat se mnou, to samé jsem řešila před pár měsíci, když jsme byli naposledy nemocní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2008 ve 13:05  • Odpověz
Jita: o těch sandálkách tady kdysi psala Dashak.

Včera jsme byli v Praze na nákupech, já měla narozky a švagrová svátek, tak mamka(tchýně) chtěla, abychom si koupili něco na sebe. Praktikujeme to takhle už delší dobu. No oblečení docela děs, nevím kdo to může kupovat- Ze švagrové jsem myslela, že vyrostu. Každý obchod obcházela snad 3x, pak si teda něco vyzkoušela a stejně nevěděla jestli koupit nebo ne. Dřív jsme si docela rozuměli, ale poslední doubou je to divný :frowning2: . Ona studuje vysokou, na nic jiného prý nemá čas. Prostě vůbec nevím o čem se s ní bavit.
A Ondrovi jsme koupili dětskou sekačku, je z ná nadšený, pořád chodí a seká.

Jó a v sobotu jsme byli v kině, dostali jsme k vánocům poukazy do Gold classu v Praze, to je takové kino pro bohatý. Pohodlný křesílka, před filmem si můžete objednat jídlo, pití, poháry... Film Lovci pokladů 2 byl super, kdo máte rádi dobrodrůžo doporučuji.

Ijet: Anežka také dostala můj hlas :wink:
25. únor 2008 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj Holky moje,
tak se na nás tak nějak všechno valí. Začalo to lítáním do nemocnice s malým a tím jeho pokladem. Dneska jsme byli na poslední kontrole, už to má dobrý, akorát ta předkožka se nám zase vrátila do starých kolejí jako to měl v půl roce, tzn. totálně zůžená a nejde přetáhnout ani o milimetřík. Musíme třikrát denně mazat mastičkou a masírovat, aby se to uvolnilo, jinak nás nemine operace :frowning2:
Aby toho nebylo málo, tak máme velký starosti s tcháňatama. Ve čtvrtek v noci nám záchranka odvezla mamku. Zvracela krev, omdlela... byla na operaci, teď musíme čekat :frowning2: Moc se modlíme, aby se z toho dostala, i když jsme tam teď už skoro vůbec nechodili, právě kvůli chování mámy, tak je najednou všechno zapomenutý a jen doufáme, že se z toho dostane. Do toho táta jde zítra na plánovanou operaci, takže oba budou v nemocnici, samozřejmě každý v jiný...
Chjooo.

Ale včera jsem se utrhla, měli jsme v tělocvičně akci tříhodinový aerobik. Přijela profi cvičitelka, makaly jsme jak blázni. Ale bylo to super super super!!! Ani mě dneska nic moc nebolí, jen trochu břišní svaly a lýtka. Dneska večer to snad zase rozhýbu.

A jak bylo včera krásně, to byla paráda, co? Celý odpoledne jsme byli na zahradě. Vytáhli jsme už i pískoviště, malej byl nadšenej. Ale asi jsme si to vybrali, dneska tu poprchává a fouká hroznej vítr.
25. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz
jen jsem nakoukla, takže Kam, opožděná gratulace k tvým narozeninám, všééécko nej, nej, nej, hodně zdravíčka, štěstíčka a splněných snů :dizzy_face:

a zbytek až později, ať nám venku to sluníčko zatím někam neuteče :wink:
25. únor 2008 ve 13:38  • Odpověz
Ahojky maminky, tak jsem si právě založila albíčko a jdu se kouknout do nějaké diskuse. Prcek spí tak mám klídek. Jinak malému je 18měsíců a je to pěkné číslo, dnes jsme byli na maškarním tak je asi dost unavený.
25. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz
autor
prochi,
tak držím palce, ať to všechno dopadne dobře ...

kam,
já psala na icq, ale nevím, jestli ti to došlo :o)
25. únor 2008 v 15:06  • Odpověz
Holkyyy, tohle je bomba http://www.babysigns.cz :slight_smile:
25. únor 2008 v 16:37  • Odpověz
prochi,
chjo, to se tak někdy všechno po......hlavně, aby vše dobře dopadlo a byli všichni zdraví včetně malýho bobše :wink:
25. únor 2008 ve 20:37  • Odpověz
Prochi: tak to je mi líto jaké máš teď trápení.

Mapris: přání k narozkám došlo :wink: .

Zevi: díky
25. únor 2008 ve 20:38  • Odpověz
kam,
opožděně vše nej k narozeninkám, taky jsi rybička, viť? :slight_smile:
25. únor 2008 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky,

včera bylo vážně super počásko,ale dnešek teda zas tak echt nebyl.Včera jsme jeli na chajdu,malej se tam celkem vylítal,ale jak pořád na něco lezl tak si zadřel třísku,a ani kousek z ní nekoukal z kůže tak jsem s ním šla dnes k dr,aby mu to vyndal.Sice maličkost,blbá tříska,ale už mu to kolem zarudlo a já jsem se v tom nechtěla rejdit.Tak mu to vyndali,to byl jekot,ale počítala jsem s tím. :unamused:
No a tento týden jsme měli dorazit na očkování na hexavakcínu a zase se to odkládá,ještě jsem dnes říkala dr,že má malej rýmu a trochu chrchlá tak mu koukal do krku a poslouchal.Poslech byl čistej,ale krk má prej zarudlej tak mu udělali výtěr krku i nosu a výsledky budou možná ve čtvrtek a jestli ne tak v pátek,ale to tam vyjímečně dr neni takže kdyžtak až v pondělí,taky dobrý,výsledek za týden :angry: Ale doufám,že tam žádný nález nebude,že to má zarudlý jen od té rými,no uvidíme.

Dneska jsem byla s kamarádkou a jejím chlapečkem v dětském koutku,kluci se vyblbli a pak usnuli v kočárech tak jsme se pošli po krámcích :dizzy_face: Když se malej probudil tak jsem s ním zaplula do obuvi a zkoušela asi čtvery botky spíš na jaro a vůbec nevim jaký boty pořídíme,protože přes ten jeho nárt jsem nenacpala žádný ve velikosti 23 :unamused: Jedině 24,ty jsem zkoušela jedny a byly mu akorát mi přišli strašně obří.Projít se v nich nezkoušel tak až budu vyloženě řešit botky na jaro tak jsem zvědavá co pořídíme.Nejspíš bude chodit bos :confounded:

prochi

teda tříhodinový aerobic?já bych pošla :sweat_smile:
25. únor 2008 ve 23:33  • Odpověz
Jita: jsem ještě vodnář

Dneska je tam zase krásné počásko. Doufám, že takové bude i zítra. Nepůjdeme eletrika, tak pojedeme ke kamarádce a máme naplánovanou dlouhou prochajdu.
26. únor 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj kočky :wink:
Je vidět, že jak je krásně, moc to tu nežije, všichni jsou venku,my taky :sunglasses:

DVD cvičení- sice už mám 4 díly, ale s aktivitou ani ťuk, nemám pevnou vůli :angry: :angry:

Bačkůrky- my máme zatím pořád ty sandálky, co měl v létě chviličku a tak je máme na doma,ale za chvíli mu vyleze palec, tak nevím, jestli kupovat klasické bačkůrky nebo zase sandálky. Sandálky mi přijdou lepší, ale zase ta cena :zipper_mouth:

prochi- držím palce, ať je malej brzy v pořádku, chudinka takové trápení :frowning2:
s tcháňatama to snad taky dobře dopadne, to by mohl být třeba prasklý žaludeční vřed :confused:

Jinak se nám občas po obědě nechce spát, někdy usne až kolem 15h :confounded: . Jak vám teď děti po obědě spí ? Někdy je vůbec problém ho uspat, řve a nechce být v postýlce. Tak snad to je jen přechodné, mám strach, abysme nepřestali spát odp, to bych nebyla moc ráda :confused:

Nočník- zaznamenaly jste nějaké úspěchy ? U nás zatím pořád nic. Sám si na něj sedá jen v oblečení, když ho svléknu, tak je často brek. Nebo tam sice chvíli vydrží, ale pak vstane a za chvíli se počůrá na zem. Takže to nijak nehrotím, ale občas to zkouším.Snad se to jednou povede :wink:

Mějte se sluníčkově :sunglasses:
26. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz
Racul: tak mě Ondra spí po obědě krásné. Do postýlky jde kolem jedné, během chvíle je tuhoň a spí tak hoďku a půl. A díky tomu mám čas na sebe a koníka.
26. únor 2008 ve 14:35  • Odpověz
racul,
malá už mi odopl. taky nespí.Teda jak kdy, ale už odpolední spánek nepotřebuje, jen je pak víc protivná :confounded: .
Ve tři už bych jí spát ani nedala, to by pak usla až o půlnoci.Když odpol nejde spát tak je osum tuhá.

Prochi,
tak ať je to vše brzo v pořádku.
Taky mi dnes bráchu odvezli do nemocnice a minulý týden kmotřenku(táty sestra, která ho vychovávala), s perforací žaludku.Už jsme mysleli, že to nepřežije a krásně se z toho dostala.

Jinak nočník, máme stále plínu, ale už ji občas sundavám a malá si sama vezme nočník a sedne.
Někdy si tu plínu sundavá i sama, ale to hodně málo.
Ale blbé je teď to, že pořád někde trajdáme a nočník tahat nelze.

kam,
také přeji dodatečně vše nejlepší k narozeninám.Ať vám Ondra krásně roste a dělá jen samou radost :slight_smile:

Afinka01,
vítám tě tu :dizzy_face:
26. únor 2008 ve 21:54  • Odpověz
ahoj holky, nějak nestíhám, asi za to může sluníčko :wink:
abych si nějak vyšetřila na vás aspoň chvilku, mám prcka na klíně, obětovala jsem jednu ruku, na kterou mi fixkou čmárá jakési umělecké dílo (komentuje to, ale rozumněla jsem mu jen očička a jak si to občas chválí "jéééé" :grinning: ) mimochodem, tu svoji packu si "vyzdobil" už dávno :sweat_smile: a druhou datluju :sweat_smile:
odpo jedem do města, to budem dvojka, oba dva hafo modrých čmrkanců na dlani :sweat_smile: ale když jsem viděla to nadšení, nemohla jsem mu to zarazit, snad si s tím mýdlo a kartáček poradí...

isacku, s botkama je to jak píše macejka, některý výrobce dělá kotníčkové jen do 22, jiný i 23, ale alespoň ty, co jsme na ně narazili, byl právě střih s vyšším nártem, což zas nám absolutně nesedí :frowning2:
raculko, ty jo, to je fajn že malý ještě unosí sandálky z léta, u nás nehrozí, strašně rychle mu roste noha, sandálky měl 18, teď už vyrůstá z 22, fakt máme botky v průměru tak na 2 měsíce :confounded:

prochi, snad bude všechno v pořádky, jak s malým (určitě se to uvolní, přece to není prádlo, že by se srazilo, možná je to jen chvilkový stav po tom prodělaném trápeníčku) a i s tchánovcema bude vše O.K. (víš a třeba se vylepší i ty vztahy, že si babi uvědomí, že člověk je tu jen jednou a trochu své chování přehodnotí :wink: )

isacku, na vás se toho taky valí :frowning2:

macejko, co ty výsledky stěrů, dočkali jste se? to už malý bude zdravý jak řípa než se to dozvíte, ne? :wink:

a spaní: u nás je to nutnost (není tak dlouho, co malý potřeboval ještě pořád spávat 2x denně) záleží kdy vstává, ale obvykle do 4, max do 5 hod od vzbuzení, takže záleží kdy momentálně vstává, obvykle zalehá po poledni, ale pokud spí výjmečně fakt dlouho, tak třeba i kolem třetí (dýl by to neuřídil a byl by megaprotivný)

nočník: u nás nastal v posedních dnech ohromný přelom :wink: už se mi párkrát stalo, že pokud jsem nezaregistrovala, že žížalka tlačí, tak přišel, ukázal na plínu a nahlásil, že je bak bak! (ono by ho stejně vyzradil puch, ale brala jsem to jako ohromný úspěch, že už si uvědomuje co se s jeho tělíčkem děje a že to tak nechce)
páč jsme na tom s nočníkem byli stejně jako píše raculka, absolutní ignorace, useděl tam jedině oblečený, jinak v lepším případě prchl s holou řitkou, nebo se tam nešťastně rozbrečel, takže jsem to nelámala přes koleno, abych mu to ještě nezprotivila...
no a teď mi dva dny po sobě nahlásil "tatáš" nejdřív jsem nechápala vo co gou :grinning: až mi došlo, že se ho při tlačení vždycky ptám "kakáš?" takže jsem mu nabídla nočníček, neprostestoval, na první pokus nám krásně vyšlo kakání i čurání (ohromná pochvala :dizzy_face: ) a včera to byl nejdřív planý poplach, sice tlačil jak o dušu, ale žádný produkt nebyl, pořád se nazvedával a kontroloval nočník jestli je tam něco k vidění, tak jsme to vzdali a následně se vyčural na koberec :sweat_smile: ale k večeru to už vyšlo :dizzy_face:
vím že jedna vlaštovka jaro nedělá, ale po tom jak nočníček vyloženě nesnášel, jsem na něj strašně pyšná a věřím že teď už to pomaličku půjde, protože už si to v té hlavičce srovnává a je schopný dát vědět co se děje a co chce :wink:

tak se mějte, my jedeme ven, u nás je docela hezky, tak si to užít než bude to slibované zhoršení počasí (kam, snad je hezky i u vás, když máte ten bezelektřinový den)
27. únor 2008 v 11:56  • Odpověz
týýý jo, jsem se rozšoupla :confused: celá já, pár dnů se sem nedostanu a pak si samomluvčím :grinning:
27. únor 2008 v 11:59  • Odpověz
zevi

výsledky zatím nemám,mám tam zítra zavolat tak uvidíme.Malej už je celkem ok,rýma mu odeznívá a kašel taky.

nočník- u nás nic moc,přesně jak píše raculka,sedá na něj oblečenej nebo chce sundat plínu tak ho svlíknu a posadim,ale to už ani posadit nechce a vzpírá se :angry: zatim to nehrotim,začneme pomalounku polehounku.Když tlačí tak hlásí boba,né vždycky v plíně je,ale už se stalo,že tam fakt bobek byl a pokaždý,jkdyž ho přebaluju tak říká boba a já musim říct,jestli je nebo neni :sweat_smile:

spaní- naštěstí malej taky po o spí.usíná podle toho v kolik se budí,ale většinou kolem jedný až druhý usne a spí jak kdy.Většinou hoďku a půl i dvě.Jsem ráda,odpočine si a já taky nebo mám čas udělat to co s ním lze těžko.

Včera jsem koupila Fíkovi botky(teda babička koupila) kupodivu u Bati.Poslední dobou mi Baťa moc nevyhovoval,neměli tam moc výběr a ceny taky nic moc,ale teď jarní kolekci mají pěknou,líbily se mi asi čtvery botky,ale jen jedny měly naší velikost tak jsem je koupila a cena super 399,- Akorát jsem neměla šanci ho nacpat do 23 tak jsme vzali 24.Jsou to lodě,ale naštěstí se mu v nich chodí dobře,nezakopává.Pani Fílovi přeměřovala nohu a má 22,5 takže 23 nepřicházeli v úvahu takže má 24 :sweat_smile:

zevina- kolikátého se narodil Jiřík?Myslim,že budou s Fíkem jen pár dnů od sebe.Fík 27.8. :grinning:
27. únor 2008 ve 14:07  • Odpověz
macejko, my 22.8. :slight_smile: takže ty máš nedělňátko? to jsou prý šťastné děti :wink: já měla termín taky na neděli, ale už 13. :sweat_smile:

jinak baťovské botky za čtyři kilča je super koupě :wink:
27. únor 2008 ve 14:22  • Odpověz
racul,
s nočníkem jsme zatím na tom tak, že se tak dvakrát denně vyčůrá, ale ne že by si řekla sama, to jen, když ji posadím sama, ale je trpělivá, sedí, než se vyčůrá :wink:
Po obědě spíme pravidelně, ale když se malá nevzbudí, tak ji o půl osmé budím, aby zbytečně nevyspávala a pak nechtěla jít po obědě spát, chci každopádně, aby to byl rituál, že jde po obědě spát, jde tak po dvanácté i když jí to kolikrát trvá, než usne :wink:
27. únor 2008 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.