• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
to zas moje mamča je z papírovek úplně unešená, jaký že je to úžasný vynález, co oni se nastáli u hrnce, když pleny vyvařovaly a toho žehlení... takže moje osvěta, že nejen papírovky jsou moderní vymoženost, ale i látkovky dávno prodělaly revoluci a už se nemusí vyvařovat, žehlit, je toho na trhu hafo a látkaření je úplná věda :wink: a nechápe, že já bych klidně do látkovek šla (jenže když se narodil malý, poněkud mi scházela nějaká osvěta) páč mě úplně děsí, kolik vyprodukujem odpadu :rolling_eyes: alespoň ten ostatní se snažím poctivě třídit, ale z plín mám docela výčitky svědomí, jen mi chybělo dost odvahy jít do látkovek, když už byl prďola trochu odrostlejší a něco jsem o tom nastudovala :pensive:
28. únor 2008 ve 23:44  • Odpověz
jééééé, Dashak na nás bafla :sweat_smile: máš recht, pořád to tu jaksi stagnovalo a najednou rozjezd va velké štýlu že se tím člověk nestačí prokousávat :grinning:
28. únor 2008 ve 23:49  • Odpověz
Jé isačku a dá se ten program někde stáhnout? Já jsem holka šikovná a MM taky a párkrát jsme natočili na foťák video na stojáka a ono to jaksi nejde teď otočit :grinning:

Zevi, no já se kousala kousala a dycky už bylo pak moc hodin, tak jsem to nevydržela, ale dneska jsem se hecla :grinning:
28. únor 2008 ve 23:52  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face:
ja vam tak zavidim ze mate cas takhle natlachat,ja bud nestiham,nebo nekde jsme nebo me sem manza neppusti,pac hraje na PC fotbal,blllleee:((((
jakpak se mate,co je novyho,ja tu tak dlouho nebyla,na docitani cas neni :sweat_smile: :wink:

jen co jsem tak shledla

mame backurky obyc,ty s zirafkou,jen maji volnou spicku v tech plnych se mu taky hrozne poti nozka

nocnik-jsme na tom stejne jako Racul,kterou timto zdravim :sunglasses: ,neli jeste hur,nevi ze kaka kdyz se ho ptam jestli kaka,tak rika ze ne pritom vim ze kaka,jednou jsme se ho snazila posadit na nocnik v prubehu kakani..a mel z toho pak 3 dny zacpu,ze nechtel kakat vubec :confused: curani si neuvedomuje vubec..takze to nehortim snad do skoly v plenach nepujde :sweat_smile: :sweat_smile: o paoznamkach okoli zejmena mem mamky o ,,prinosu papirovych plen´´ ani nemluvim :rolling_eyes:

Jita zavidim ze musis malou budi ja bych si taak rada vzdycky prispala,jenze Tada je cipera,ja delam,jako ze nic,ze spim,chvili to vydrzi jenze pak sleze sam z postylky a jde mi sehnat backory a zupan,to mi prinese az pod nos a pak me taha a rika PAPAT PAPAT,a to uz je jasny ze nademnou vyhral :grinning: :grinning: a tohle dela fakt denne,cislo co :grinning: :sweat_smile:

odpoledni spinkani.spinka zatim v pohode usina kolem 1-pul druhy spi tak do 3 pul 4 a spat chodi v pul 9,spi do 7 pu 8

Jo a taky vetsinou vsechno jidlo s nama,ale maso nak posledni dobou odmita,on by nejradsi testoviny,suchy bez niceho :pensive: chjo

Tak to je asi vse co sem chtela rict:slight_smile:jdu hajiii, mejte se tu krasne,a snad brzy natlachanou :sunglasses: :wink:
28. únor 2008 ve 23:53  • Odpověz
bóóóže, to je hodin :sweat_smile: ještě si dočtu tu Dáši slohovku :grinning: ale jakékoliv reakce si nachávám na jindy, bo lezu do pelecha a to ihned! tož dobrů cérky :wink:
28. únor 2008 ve 23:53  • Odpověz
jééé, i carod se ukázala :wink: dneska byla přímo vzorná docházka :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt už končím, když budu šikovná a nikdo sem už nenahlídne, třeba se stihnu vypnout ještě dnes :sweat_smile:
28. únor 2008 ve 23:56  • Odpověz
teda tady to fakt jede :dizzy_face: :dizzy_face:

dashak,
je to tento program DVDVideoSoft Free Studio, ale nevím jestli tam půjde video i otočit, to jsme ještě nezkoušeli :slight_smile: .Ale možná ano.
29. únor 2008 v 00:11  • Odpověz
ahojky,
taky chválím docházku dashak, carodky, jen ijet někde pobíhá :frowning2:

Dnes jsme vstávali zase před sedmou, tak si nemyslete, že tady vychrapujeme :grinning: ALe zase spala celou noc, což se nám nestalo, ani nepamatuju :wink:

carod,
malá taky miluje těstoviny, úplně suché, třeba kolínka nebo špagety, to fakt miluje :wink:
29. únor 2008 v 08:11  • Odpověz
jito, my dnes vstávali taky brzy, UŽ v půl osmý :sweat_smile: a kupodivu taky chrupkal celou noc :dizzy_face: což se nám asi po 100 letech stalo během posledního týdne už potřetí, ale mezitím byla jedna extra noc, kdy byl vzhůru nejmíň 5x :frowning2: asi aby nám to vynahradil... jinak se běžně budí 1x takže nevím, jestli doufat v celonoční spaní, zatím si moc velké naděje nedělám, spíš myslím, že to byla světlá vyjímka :wink:
29. únor 2008 v 08:36  • Odpověz
jinak se loučím, nevím na jak dlouho, bo dnes budu babi, dědovi i druhé babi dělat taxikářa po doktorech a nemocnicích (samozřejmě každý jiného doktora, jinou nemocnici a ještě v jiném městě :unamused: )

a musím vymyslet nějaký kostým, švagrová na poslední chvíli potřebovala udat dva lístky na zítřejší country bál, není to sice dvakrát můj šálek čaje, ale snad bude sranda :wink: jenže co na sebe? s univerzálníma koktejlkama bych asi terno neudělala, tak se musím něco vhodného vykutat ze skříně, ještě jsem si vzpomněla, že jsem kdysi vlastnila takovou džínovou vestičku, kterou už jsem vyřadila, že je totálně out, ale pro tuhle příležitost ji asi budu muset vyštrachat z pytlů na půdě :sweat_smile: tak snad ji objevím, jinak jsem v pytli já :grinning:
29. únor 2008 v 08:55  • Odpověz
Isacek: já to nejpspíš podle mě stahuji přes špatný kabel. Měla bych to dělat přes DVD kabel, ale nějak nemůžu dokopat manžela, aby mi dal do počítače, takové udělátko co to umí. Teda ono tam je, ale nefunguje :rolling_eyes: . Jó a díky za CD.

Botky jsem taky dnes koupila u Bati. Nechla jsem se tady inspirovat a cena byla 400Kč. Ondra v nich byl spokojený, pak si je držel a nechtěl je dát paní prodavačce. Takže všem u Baťů ukázal, jaký má silý hlas když jsem mu je vzala. už začínám být proti tomu jeho vzteklýmu pláči imuní, prostě si musí zvyknout, že nedostane co si umane.

Jak už jsem psala, nočník začnu řešit po roce a půl. Naštěstí manželova mamka, taky říká jaký super vynález jsou jednorázovky a mojí mámě je to jedno, ostatně jako vše.

Caro: proto my máme počítače dva, jinak by jsme se s manželem sežrali.
29. únor 2008 ve 13:53  • Odpověz
Jo a ještě, jak byla naše Jenny u toho ukrajince, tak když jsme byli včera odpoledne na zahradě, tak se objevil u plotu a chtěl jestli bych ho odvezla na Křečhoř, která je asi 500m. Tak jsem mu slušně odpověděla, že nemůžu, že tady mám dítě a práci a za chvíli přijede manžel. On mě pak ještě asi 5 minut přesvědčoval, že tam má nějaké sázky a spěchá, tak jsem mu řekla, že kdyby mě nepřesvědčoval, že už by tam pěšky dávno byl, nebo ať si chytí stopa. No tak říkal, že se lidi bojí a já se jako bát nemám, kor když přijde z takovou blbostí. fakt jsem se ho docela bála, tak doufám, že nás sem nebude chodit otravovat.
29. únor 2008 ve 13:56  • Odpověz
Baf babulky :slight_smile:

Jé jíťo, já tě úpllně zapomněla přivítat mezi připojenýma :sweat_smile: Tož vitaj :slight_smile:

Kam, super sen s ukrajincem, jsem si nejdřív nevšimla, že je to sen a furt mi to nešlo do hlavy :grinning: A dobře žes ho nikam nevezla, taková blbost, než byste se vykotili a oblíkla malého atd, tak už by byl i zpátky :wink: A u těchhle lidí musí být člověk opatrný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Babky, tak jsem poslala dneska krtkovské povlečení zpátky...paní si jako myslela, že zaplatím to poštovné, 49 kč za to že to posílám zpátky...no sorry, tak já reklamuju a budu na to ještě doplácet, nakonec jsme se domluvily, že mi tam přihodí knížečku ošklivé kačátko, neb byl problém že to nebude posílat do banky 50kč...ale může to klidně přibalit k povlečení že :wink: , nakonec mi to tak i napsala, zřejmě pochopila, že trošku vím jaké jsou pravidla při vyřizování reklamací a že si veškeré výlohy s tím spojené můžu nechat proplatit. No ale stejně už to povlečení co jsme měli objednané nemá, tak mi pošle krtek modrý, ten se mi zdá docela divočina, ale co už, krtek je krtek :sweat_smile:
Jinak se chytám za hlavu, že jsem se na to nevyprdla, minule jsem koupila u ťamana takové kačenkové povlečení, moc hezké a dal mi slevu 240kč jelikož se malá nemohla rozhodnout jestli kočičky nebo kačenky :sweat_smile: a musím bohužel zkonstatovat, že kvalita tohoto povlečení předčila celého slavného krtka za 500 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a tříkolka už razí do Ostravy, dneska mi pán psal, že peníze už má na účtě, tak že mi ji dnes odeslal. Tak to byla bleskovka, páč jsem ji objednala včera, hned i zaplatila a měl účet taky v komerčce, takže se to druhý den hned připsalo.

Jo a taky jsme byli dneska v dětské herně. Malá byla unešená, tak budeme chodit pravidelně, třeba 1x týdně...for je v tom, že tam málem několikrát přišla k úrazu :sweat_smile: Ty děcka jsou tam jak utržené z řetězu, takže s jedním klukem (rozumějte obrem v porovnání s ní) se srazila čelně...zatímco kluk si toho ani nevšimnul :sweat_smile: tak ona začla brečet, páč ji vzal zrovna do té její včerejší boule :stuck_out_tongue_closed_eyes: , pak ji asi tak o 1 cm minula holka v hřišťátku s balonkama, když se rozmáchla nohou (v papuči) a málem ji kopla do hlavy, na skluzavce do balonků ji ty balonky zbrzdily a jak dojela, tak se hlavou praštila do skluzavky...no a úplně nejlepší bylo, že byla nahoře na patře, s dcerkou od kámošky, která má asi 8 a hrály si a ona se najednou rozběhla a hurá na skluzavku...jenže tahle je teda hodně vysoká a prudká....no místo aby si víc lehla, tak seděla, jenže asi se ji nožka šprajchla, začla tam sebou házet, mlátit se hlavou do klouzačky, já dole s hubou otevřenou, sevřenou prdel :zipper_mouth: a modlila jsem se ať z toho nevypadne a dole ji to vymrštila snad 80cm, ale naštěstí tam měli velkou žíněnku, jinak teda nevím :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo ještě jsem chtěla isačkovi pochválit stoleček...taky jsem chtěla malé koupit k narozkám, ale už toho dostane až až, tak zas někdy jindy. Taky se mi líbil ten mamut, je to i celkem praktické. A jinak mají v ikei i dřevěné a jednu soupravičku, co je k naší posteli, ale je to ještě dražší než ten mamut. A taky se mi líbí stolečky od téhle paní na MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user=65560, dělá k tomu i obrázky, věšáčky atd., takže člověk to může mít všechno v jednom stylu
29. únor 2008 v 19:17  • Odpověz
zevi,
určitě bude na bále sranda, tak pak popiš, jak to dopadlo :wink:

ahoj dáš, děkuji :slight_smile: :slight_smile:
S tím povlečením je kumšt narazit na něco kvalitního :unamused:
29. únor 2008 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face:

ještě k těm gel.nehtům.Já je mám jen malinkato prodloužený,jinak bych to nesnesla a asi bych si nezapla ani kabát.Takhle to celkem jde,ale na doplnění se asi vyprdnu a pak si je nechám rovnou sundat,ještě uvidim :wink:

dashak,isacek

jak jste tady tak psaly o tom stolečku a židličkách tak nad tím taky začínám uvažovat,mohla bych to dát do kuchyně na místo jídelní židličky.Ale ještě to promyslim,Fík totiž zatim v té židličce jí a dokonce se v ní nají asi nejlíp páč jak sedí třeba v tom hracím křesílku co dostal k vánocům tak odbíhá a to je pak krmení na dlouho :sweat_smile:

Koncem března bude v Brně veletrh s dětskými potřebami tak bych se tam docela jela podívat (přítel o tom ještě neví,neříkala jsem mu to,to bude řečí :sweat_smile: )
Né,že bych tam něco potřebovala (i když už se mi zase líbí jiný kočárek a já bych ho móóóc potřebovala :grinning: ),ale měly by tam být i hračky,nábytek atd.Nebyla jste tam některá někdy?

isacek

děkuji za cd,domluvíme se,kdy se sejdeme :wink:

dashak

Také chodíme do mat.centra na cvíčo a do herničky a Fíka to tam teda taky baví a na prvním místě je taky klouzačka,ale zrovna jí mají rozbitou tak mají dětičky smůlu.Tahle je dřevěná a ta část po které se kloužou tam jaksi není tak snad ji brzo opraví

kam

teda,drzoun jeden Ukrajinec,ještě žes mu to vysvětlila.Ses mu asi zalíbila a chtěl tě vylákat někam na palouček :grinning:
Snad tě nebude chodit otravovat,ale myslim,že by mu tvůj manžel taky "vysvětlilk" co a jak :grinning:

dashak

s tim povlečením,to byl pech.Mě se naštěstí nestalo,že bych musela něco reklamovat,klepu,spíš mám někdy smůlu na kupující,třeba se mi stalo,že paní si ode mě něco kupovala,už přesně nevim co to bylo,tak jsme se domluvili a ona že pošle peníze.Tak já,že ok a čekala jsem víc jak týden a peníze nikde,což bylo divný tak jí píšu,že peníze ještě nedorazily a jestli to chce,nebo že dávám zpátky do prodeje a pani mi napsala,že byli mimo město a nemohla peníze poslat a bla bla.tak jsem jí napsala,že mohla něco říct,že bych počkala...No nakonec peníze poslala,ale obštrukcí kolem,děs.Jako by jí huba měla upadnout,kdyby něco kvákla :angry:
A mojí kamarádce se zase stalo,že taky dlouho nešy peníze tak paní bombardovala mailama a nic tak napsala,že dá věc zpátky do prodeje a nakonec paní napsala,že byla nemocná a neměla přístup na net a přitom kamarádka koukala,že byla paní každý den na mmb přihlášená :angry:
Tak snad bude tříkolka dobře sloužit :wink:
29. únor 2008 ve 22:43  • Odpověz
Dashak,
na tyhle stolky jsem taky koukala, ale nakonec vyhrál tento, protože má ten uložný prostor což je výborný.Může si do toho dát pastelky a bloky a podobné blbosti.
Ale přišel nám rozbitý tak ho posílám zpět a paní nám ho vymění.Ale bohužel ho rozbila česká pošta, a díky Bohu za to, že je paní tak hodná a vymění nám ho.Akorát už budu platit další poštovné a to je další 100,-, ale to vem čert hlavně, že bude novej stolek.

macejka,
tento pr.týden už to máme pěkně nabitý, ale ten další se můžem zas klidně domluvit.
V uterý jdem s kamarádkou zkusit s dětma ten človíčkov na Zličín, tak to tam aspoň omrknu :slight_smile: .
A ten Veletrh, bývá i tady v Pze.V letňanech, tak si počkejte až bude tady.To bude lepší.

zevi,
tak si to na country bále užijte, to bude asi fakt zábava :slight_smile: .To si vyhodíte z kopítka, co??

Jela jsme dneska do centra koupit malý nějakou čepičku na jaro a moc jsme nepochodila.
Koupila jsem dvě v HM a v ta jedna je celkem srandovní, je to helou Kitty a přítel, když ji v tom viděl tak říkal, že by mohla jít dělat reklamu na spermíky :grinning: :grinning: :grinning: .Fakt tak trochu vypadá, ale je roztomilá.
Pak jsme zašli do hraček, kde jsem pracovala a malá ani nechtěla domů, lítala tam po krámě a všechno vyndavala a zkoušela.Jen jsem za ní lítala a uklízela to.
Tohle jsme vždycky nejvíc nesnášeli, když přišli maminky s dětmi a pletli si to tam s hernou.
Ale teď už to chápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
29. únor 2008 ve 23:46  • Odpověz
Včera poslední, dneska první :slight_smile: .
Tady bylo ráno pěkný peklo, fakt jsem se docela i bála.

Rozhodli jsme se, že si ten stolek spravíme sami, než to zas posílat nazpátek a čekat na nový.
Neni to zas tak moc a hlavně to je na místě kde to není vidět.
Tak jsem dala fotky do albíčka.Malá je z něj fakt nadšená:O).
Akorát pořád stěhuje ty židličky a už se i převrátila.Dělá na tom pěkný blbosti :angry: .
1. bře 2008 ve 13:49  • Odpověz
Týýýýýýýýýýý jooooooooooooo.
Tady pořád nikdo, doufám, že jste všichni nikam neulítli :fearful: :fearful: :frowning2: .

My byli odpol venku a fakt to bylo hustý.Ani jsme malou nevydavali z kočáru, měla jsem strach.
1. bře 2008 ve 22:00  • Odpověz
BAF :sweat_smile:
Hlásím, že my jsme neulítli, ale měla jsem vážnou obavu, aby nám neuletělo okno :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To byla hrůza, u malé to okno nejde zavřít, takže asi 1cm škvíra, svištělo to tak, že mi to i chůvu zapínalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: a záclona vlála asi do půl metru :angry: V pondělí musím dokopat MM ať konečně zavolá na družstvo co s tím míní dělat. Tak my tam máme topení na 6, ale je tam furt zima, páč to prostě při takové díře nejde vytopit a to ještě je relativně teplá zima :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak to někde zabilo 11ti letou holčičku :frowning2: :pensive: Hrůza, svět se v prdel obrací, jak by řekla moje máti :sweat_smile:
1. bře 2008 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky kotrmelínky :sweat_smile:
Píšu vám že ještě žijem :wink:

Poslední dobou toho na mě bylo nějak moc, tak jsem neměla vůbec náladu sem chodit.

Určo vás ani nedočtu, a prochi písnu ípéčko :frowning2:

Tak v rychlosti co u nás nového? Odloupala jsem si gelovky, bo jsem ráda že jsem se jich zbavila :angry: ikdyž pobyt na horách vyrdželi, Kuba si občas sedne nahou prdelkou na nočník a i když nic neudělá jsem ráda že vydží sedět, taky začal víc mluvit ale kam se na šikovnost vašich dětí hrabem :pensive: jinak lozí všude po kuchoni, dělá to jen u nás doma, přisune si židli třebas k lince, stolu, mrazáku a okamžitě je nahoře. No a to je tak asi všechno.

Doufám, že budu chodit zase pravidelně papa
2. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
dashak.
tak s tím oknem je to fakt blbý, zrovna v pokojíčku, co? To by s tím ale fakt vážně něco měli udělat, to jsou dost závažný věci :unamused:

Jinak nám to na zahradě vyvrátilo švestku, a my jsme nevylézali, páč tu stejně celý den pršelo a dnes taky. Na dvoře bylo všechno poházené, no byla to hrůza.
Ta babička s tou dívenkou, co ji to zabila, taky vycházela i přes varování, že bude vychřice :angry:

ijet,
nějak nemáš tu správnou náladičku, viť? Vidíš, jak je šikulka, že už si tam sám sedá, to Maruš sama jen v kalhotách :unamused: Jinak musím já sama ji tam dávat. A kde jste vlastně byli na horách?????
2. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz
Byli jsme v jizerkách konkrétně na Tanvaldském špičáku :slight_smile:
2. bře 2008 ve 13:38  • Odpověz
To my jsme běžkování opět letos nestihli, jestli teda náhodou ještě do konce zimy nevyrazíme :unamused: zapomenu vše, co jsem se naučila :frowning2:

Jinak u mě probíhá odtučňovací kůra :grinning:
Jsem jak sud, zatím mám 4 kg dole, ale co to je, na mou postavu :grinning: Tak doufám, že mě neopustí pevná vůle, kterou jsem tak dluoho hledala a snad shodím minimálně deset, čeká mě ještě dřina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2008 ve 14:26  • Odpověz
autor
nazdarek kocky,
tak jsme zpet v praze a pekne nemocni :unamused: :frowning2: . Mala od utery zvracela hleny, ve ctvrtek mela prvni jidlo a dneska jsme prijeli driv a brali to zase pres bulovku - pres detskou pohotovost ... Dostali jsme antibiotika. Tak jsme tento tyden v pze. Vzali jsme rovnou i muj prevaz (muj lekar mel nahodou sluzbu), tak az v patek musime s malou na kontrolu a ja jdu pristi pondeli na dalsi prevaz ... Takze moje noha bude na delsi dobu, ale mozna dobre ... takze tak. U nasich bylo strsne fajn, shodila jsem 2 kg ...

nevim jestli vas stihnu docist ...
2. bře 2008 v 16:11  • Odpověz
Ahoj tlachačky :sunglasses:
Ještě k plínkám- ony my babky sice na jednu stranu papírovky vychvalují, ale na druhou stranu jim dávají za vinu to, že chodí děti pozdě na nočník.Já sama nevím, jestli to opravdu má tak velký vliv, nebo spíše to, že my máme taky asi pestřejší program, než měly naše maminy, a tudíž nejsme tolik doma a nemáme tolik času je učit na ten nočník :confused:

Dashak- líbí se mi, jak jsi malou naučila na ten nočník.Pokusím se o něco podobného, ale s tím naším lenochem nevím nevím :grinning:

Carod- no to je dost, že se taky na nás zajdeš někdy podívat :grinning: :grinning: . Já myslela, že jsi na tom venkově za Prahou úplně zapomněla na jiný svět :grinning: :grinning:

Vstávání - ženský neštvěte mě tím, že vstáváte brzy v půl 8 :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ta naše šestá/sedmá nejpozději je fakt na mozek :angry: :angry:

zevi- napiš, jak se vám líbilo na country bále, myslím, že to muselo být fajn ?? :wink: My to měli jednou od tanečních a to se mi líbilo moc, půjčila jsem si od známý country oděv- širokou dlouhou sukni s proužkama, vestičku, klobouk- no to jste měly vidět ty pohledy pražáků v MHD :grinning: :grinning:

kamhájek- na toho ukr si dej radši bacha, já jim nevěřím, i když vím, že to není fér vůči těm slušnějším :rolling_eyes:

Hubnutí- koukám, že jste se do toho tady nějak daly(gratuluju jitě i prochi) :sunglasses: . Já jsem včera prvně pustila to DVD z Dnes, tak jsem si trochu zacvičila, ale s Kubíkem to moc nejde, pořád se mi tam pletl a chtěl spolupracovat :grinning: Tak nevím, jestli jsem cvičila i naposledy :grinning:

ijet- doufám, že nemáš nějakou depku :wink:

mapris- tak se zase brzy uzdravte :wink:
2. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
ahojky,
racul,
myslím, že je to opravdu hlavně tím, že měly naše mamčy látkové pleny, a že je to prostě donutilo, my dnešní, i vzhledem k pestrému programu, bysme to zvládli taky, kdybychom chtěli...ale pokud bude dítě zhruba v těch dvou letech bez plen, je to ideální :wink: ¨

mapris,
přeju hlavně brzké uzdraveníčko :wink: Vidíš, dobrá 2 kg :wink:

Já jsem si strašně přála sehnat Claudii Schiffer - spodní partie, a dala jsem si na MMB inzerát, a hnedka se mi paní ozvala, jednou jsem to cvičila a dost dobrý na tvarování postavy, tak snad si občas najdu čásek hodinu sebou mrskat před televizí :grinning:
2. bře 2008 ve 20:12  • Odpověz
autor
cviceni na nocnik,
trochu se nam to ted zarazilo nemoci, ale jinak chodime 2x denne. S tema plenama je to tak - pry jsou lepsi bavlnena kalhotky, ono je to studi a pry donuti si rikat....

jita2,
shiffer jsem mela, jenze omylem premazala. Ted to shani moje kamaradka ...
hubnuti - to byla nahoda a nervy s malou, ted jsem doma, tak to snadno naberu ...

raculka - vstavani, jestli te to uklidni, tak my ted vstavame kolem pul 7 - 8my, jak kdy. Ted kvuli ty nemoci to mame rozhazeny ...
2. bře 2008 ve 21:00  • Odpověz
mapris,
můžu ti přes mmb sehnat kontakt na tu paní, jestli chceš, je neregistrovaná, první zašle dvd a pak teprv platíš...
má prý i spoustu jiných cvičení...
2. bře 2008 ve 21:12  • Odpověz
A.Platenikova@seznam.cz
je paní, která mi pošle to dvd a má i další různá cvičení, mě zašle za 38,- + poštovné... :wink:
2. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz
Ahojky,

tak vítr nás taky naštěstí neodnesll,po pravdě jsme ani moc nevylézali.Tady v sobotu dopoledne příšerně lilo,bouřka,kroupy takže se nikam jít nedalo,jen odpoledne jsme měli sraz s kamarádama v pizzerii,měli tam dětský koutek tak tam dětičky řádily :grinning: No a dneska jsme byli u našich na malé oslavě narozenin mé mamky a svátku taťky,ale ven s prckem jsme opět nešli,protože odpol zase pršelo :confounded: chjo,to je blbý počasí.A při představě,že se má ochladit a padat sníh tak je mi zle,já úž chcí jaróóó!!!!!!!!
I když dneska když malej u našich usnul tak jsme jeli koupit plínky a zabrousili do obuvi a já i přítel jsme si koupili botky tak to je pozitivní v tom hnusnym počásku :grinning: :wink:

mapris

ať jste brzo zdraví :slight_smile: Snad jsis dobře odpočinula u vašich.

cvičení- už je to u mě ohraná písnička,ale opět říkám,že jsem se ještě k ničemu nedokopala :confounded:
2. bře 2008 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.