• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
ahoj, ahoj, my taky řádění větru zvládli bez úhony :wink: jen MM celou neděli obsadil comp, ani jsem vás nestačila pořádně dočíst, když se mi vzácně uvolnilo křeslo, kolik jste toho natlachaly
takže to nechám v klidu na zítra, až bude velkej chlap v práci a malej v postýlce :sweat_smile:
2. bře 2008 ve 23:38  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Teda koukám jak se rozmohlo hubnutí, tak 3x zdar :wink:
No to že mám míry jako před porodem jsem vám už psala, ale je fakt že pořád se omezuju v jídle a cvičím, co se týká těch dývek z mladý fronty, je to na mě nic :grinning: včera jsem byla u kamarádky a půjčila jsem si je Kuba usnul já jsem to zapla vycvičila hned 2 najednou a ani nic moc náznak pálení při posilování, je to holt na mě slabota :grinning: no my co cvičíme s gumičkama :grinning: :grinning:
Jitu jak hubneš ty??? Holky počítají cal. A cvíčo se Schiffrovkou je supr, bolelo mě vše od pasu dolu, cvičila jsem ji před lety kdy jsem začínala a měla jsem jí půjčenou.

Maprísku ať máte brzo po nemoci.
Raculíku už je to lepší, ale ještě ne uplně :wink:

Jo a si představte že u nás na vesnici to včera odfouklo střechu se stodoly docela velkou to byla rána jako kráva a do rána jsem vůbec špatně spala :angry:
3. bře 2008 v 09:04  • Odpověz
Holky, tak CDčka jsou na cestě k vám.Doufám, že vám všem budou fungovat.
Zkoušela jsem všechny a mě fungovali.

Dneska nám přijde soudní znalec, bude to stát 7.tis.Tak doufám, že nám napíše posudek na ten byt
který opravdu už pomůže :unamused: .
3. bře 2008 v 09:24  • Odpověz
ahojky,
já píšu román a smázne se mě to :angry: :angry: :angry:

ijet,
já hubnu tak normálně, menší obědy a jím do půl páté a to něco menšího plus cvičím. Dodržet tohle, tak jdou kila pěkně dolů, teda co se týče mě, páč já jich mám hodně navíc, tak je co shazovat a jde to takhle dobře, jen vždycky chybí vůle a disciplína. Tentokrát to snad zvládnu. Stačí mi denně 30 min. na rotopedu a pěkně to tvaruje tělo, a teď to chci prokládat s tou Schiffer, moc se na to těším, až mi to příjde, protože to cviko je fakt super.
No to máš teda výdrž, to jsi borka, že tě nic nepálí :wink: :sunglasses:

isacek,
jsi poklad :slight_smile:
3. bře 2008 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

takže sobotní country bál: naprosto fantastický, vydařený, tancovali jsme do 4 do rána, takže mě nohy bolí od šlapek až po zadek ještě dnes :sweat_smile: z tomboly jsme přinesli prací prášek s aviváží (žádné extra terno, ale člověk nesmí být chamty chamty :grinning: ) a prďola to s babi taky zvládl naprosto v pohodě (musím ťuk ťuk na dřevo, začínají nám převažovat noci bez probuzení)
ale je fakt, že jsme si takhle na celou noc vyrazili vlastně poprvé, protože na ostatní akce jsme většinou šli až když bezpečně usnul (závislost na kozeně) a vraceli se vcelku brzy, abych stihla jeho obvyklý noční budíček kolem 2.hod
akorát ráno v půl osmý chtěl chlapeček s rodiči už komunikovat, ale marně :sweat_smile: šoupli jsme ho mezi sebe, dostal asi ještě lehce ovíněné mlíko :zipper_mouth: a nezbylo mu nic jiného než ještě na dvě hodinky zachrupkat s náma :grinning:

jinak máme poslední týden trable s pitím :angry: praskl nám silikonová savička z flašky a malý odmítl vzít na milost tvarově trochu jinou, tak jsem řekla že je dost veliký aby se kupovala nová a jestli si má zvykat na něco jiného, může si rovnou zvykat na hrnek s násoskou (surová matka :sweat_smile: ) takže teď bojujeme, protože žížala trucuje, pije až když musí, někdy se dá zlomit a napije se (máme netekoucí od chicca, ten odmítá úplně, pak s měkkou násoskou od nuku, to jak kdy :unamused: občas z obyč hrnku, zkoušeli jsme brčko i sportovní flašky... ) ale pořád to lámeme přes koleno a není ten pitný režim jak bych si představovala :angry: vím že musí mít žízeň, ale zatne se, sevře pusinku a nabízený čaj mi odstrkuje se slovy ne! chjo :frowning2: :frowning2:

macejko, já byla v Brně na tom dětském veletrhu předloni :wink: jak je to s hračkama a ostatním už si moc nevybavuju, páč my tehdá šli hlavně po kočárkách, autosedačkách apod ale bylo tam všeho hafo a dalo se kápnout i na veletržní ceny, my si odnesli mimi vak za poloviční cenu než normálně :wink:

jo, kočárek, vám musím písnout, co se nám v pátek stalo :confused: byla jsem s mamkou na ko. v nemocnici, pak jsme jely do kamenictví kvůli pomníku, už jsme odjížděly a v tom mamča s hrůzou: kde je kočár??? nechápu jak se to mohlo stát, prostě jsem na parkovišti šoupla děcko do auta, včetně tašek z kočáru, začínalo poprchat, atk honem honem... a prostě kočár jsem tam nechala stát a v klidu si odjela... zjistily jsme to až za dobrou půlhodinu :pensive: naštěstí si toho všiml hodný pan dispečer a schoval ho na vrátnici (v to jsem ani nedoufala a děsila se, jak takovou blbost budu vysvětlovat manžovi) uffff, dovedete si představit, jaký ze mně spadl balvan, když se golfáč "našel" :wink:
uznejte, je to možné, taková roztržitost :sweat_smile: :grinning: ještě, že se najdou slušní lidi :dizzy_face:
3. bře 2008 ve 14:31  • Odpověz
zevi,
no vidíš, jak bylo super, to ani člověk kolikrát nečeká,a pak je příjemně překvapen, tak to je super, že jste si tak zapařili, to je potřeba, se odreagovat, aby zas pak mohl načerpat sílu :slight_smile:
My máme s tím pitím stejný problém, že pořád jsme na flašce, když ji dám něco jiného, tak skoro nepije a to jí radši dám tu flašku, to je začarovaný kruh, už bych s tím fakt ráda skoncovala, budu muset natvrdo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tý jo tak to bylo fakt štěstí s tím kočárkem!!!!!!!!
3. bře 2008 ve 14:36  • Odpověz
holky neblázněte s tím hubnutím, já se stydííííííííííííím, bo nemám pražádnou vůli vytrvat (odhodlání to by bylo, ale samo o sobě jaksi nestačí :sweat_smile: ) když řeknu manžovi, ať nastěhuje zpátky rotoped, stejně z něj bude zase za chvíli jen věšák na všechno možné :zipper_mouth: :sweat_smile:
3. bře 2008 ve 14:38  • Odpověz
jituš, já už bych dávno vyměkla zpátky na flašku, jen aby zase normálně pil, ale tu mi taky odmítá, bo tam není ten původní cumel :angry: takže pořád zkoušíme, bojujeme a furt to stojí za pendrek... už jsem ve fázi, kdy se ve mně mele beznaděj a vztek, proč se to všechny ostatní děti naučí a my s tím musíme mít takové cavyky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

s kočárkem to bylo opravdu ohromné štěstí, ještě teď se mi dělá mdlo z představy, že ho mohl někdo krásně ukrást, páč já ho tam nechala přímo naservírovaný... (a ještě by případný zloděj věděl, kdo byl tak blbý, protože my tam měli od dovolené pořád nesundanou cedulku s adresou :sweat_smile: )
3. bře 2008 v 15:03  • Odpověz
Zevi: hlavně, že v kočáře nebyli i dítě :wink: .

My byli celý víkend bez netu, takže se dnes už u mě projevoval absťák, naštestí to kluci přijeli spravit. Hurá. Vítr na našem JZD odnesl střechu, jinak náš domek je bez újmy. Bydlíme totiž na kopci a tak to tady fouká děsivě.

Mapris: tak ať jste brzo zdravý :wink: .

Isacek: ten stolek je opravdu parádní.

Všem hubnoucím držím palce.

Macej: plně souhlasím, taky už chci jaro. O víkendu bylo tak hnusně, že se vůbec nedalo jít ven a v neděli už byl Ondra k nesnesení, tak jsem zavelela manželovi a všichni jsme jeli odpoledne do cukrárny. Pak ještě do Tesca a bylo to fajn. Si neumím představit, že bude taky někdy nemocný a budeme zavřený doma třeba týden.

A ještě v pátek jsme byli v Dětenicích ve Staročeské krčmě, jela nás velká banda, tak jsme si pronajali minibus a řehtali jsme se celou cestu tam i zpět. Co dokážou lehce ovíněný dospělý vymyslet, to se ani nedá psát. Kdo jste tam ještě nebyl, tak doporučuji. My tam jezdíma tak jednou do roka a je to super.
3. bře 2008 v 15:11  • Odpověz
kam, znám :wink: sice jen z druhé ruky, z vyprávění, z fotek a webovek, páč manža tomu majiteli loni dělal něco na baráku... vypadá to tam fantasticky, tak to mám slíbeno až budem jednou na tom konci světa :sweat_smile: pro nás je to přece jen kapku z ruky
3. bře 2008 v 15:45  • Odpověz
zevi,
a ani slámka by nepomohla nebo nějaká zajímavá flaška zprvu třeba s dobrým pitíčkem třeba z obchodu nebo tak?
Nestyď se, mě chytla pevná vůle snad po dvou letech, pořád s tím bojuju :unamused:

kam,
a teď si představ, že já byla ty dva měsíce bez netu, hrůza :astonished: :wink:
3. bře 2008 ve 20:07  • Odpověz
autor
nazdárek holky,
jen na skok.

Pití - no, teď měla čaj ze lžičky, kvůli lékům a zvracením, takže jsem na flašku už radši nenajížděla, máme zatím pítko od avent, a nejradši pije s hrnku od canpol babies - ten má náhubku s jednou dírkou, jenže jsme ho nechali od našich. Teď chce pít s malý plastový flašky, protože kolikrát vidí nás v autě a nebo ze skleničky - jenže jí kouše :angry: :unamused: .

vůbec nestíhám číst ani reagovat, jsem doma přes den malou a je to záhul. Teda spíš přes odpoledne. Konečně se jí udělalo po těch antibiotikách líp. A jak nemůže ven, tak vymýšlí blbosti. Manžel si přivezl z práce notebook a bude pracovat z domova, jen v odpoledních hodinách jsem doma sami...

zevina,
je to fajn pocit, když víš, že "džentlmeni" ještě nevymřeli ...

no, mně došel už ten stroj na cvičení, jenže byl nějakej špinavej a rezavej, tak jsem ho vyměnila. Tak čekám, až mi ho manža sestrojí a začnu makat ...
3. bře 2008 ve 20:15  • Odpověz
Holky máte pro děti dvoje botky. Já se obávám, že asi budeme dvoje potřebovat, jedny do města a jedny na ven na zahradu. Jak to budete děat?
3. bře 2008 ve 20:57  • Odpověz
zevi,
to je blbý, že ti takhle bojkotuje nové věci.Ale když vytrváš, tak si třeba zvykne.
Malá od doby co má hrnek tak taky nevypije tolik, flašku cucala pořád.Ale ten litr to pořád je :slight_smile: .
Předtím vypila i 2l.

Mapris,
to je smůla, že je malá stále nemocná :unamused: .Koupila jsi ji toho kulíška??

kam,
malá má 5páru bot :grinning: :sunglasses: .Teda ty co momentálně nosí, ty co už leží ve skříni o těch ani nemluvím :dizzy_face: .
A příští týden ji přibudou další, obednávala jsem zas věci z Anglie a i botičky.

Macejka,
v pátek asi budu objednávat ty čaje.Tak připíšu i ten pro vás a plus ty křupíky.Od každého jeden kus??
3. bře 2008 ve 21:19  • Odpověz
kam,
já jsem zimní měla dvoje, jedny drahé kvalitní z obchodu a druhé jsem koupila na MMB na zahradu atd, pak ještě jsme jedny dostali a ty jsme ani nevyužili, ale určitě budu kupovat teď jarní kotníčkové z obchodu a jedny zase zahradní...ale ne zase žádné staré vyšlapané, nějaké pěkné zachovalé za rozumnou cenu :wink:

isacek,
teeeda to je stejně síla, co Naty vypije, no je to jen dobře :slight_smile:

Jinak na jaro taky asi nevystačím s jedněma botama do města, je to taky o módě a když někde uvidím nějaké za super cenu, tak určitě nezůstaneme při jedněch :grinning:
3. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Počasí- tady to taky stojí za prd, ale upřímně, mně by sníh ani nevadil. Lepší než tohle :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A já bych si vlastně ještě docela ráda zalyžovala, třeba se to ještě povede, i když to tak minulý sluníčkový víkend opravdu nevypadalo :grinning: Jenom co tyhle změny asi udělají s naším zdravím a přírodou, to teda nevím. Snad to všichni přežijeme bez nějaké chřipajzny :confused:

Jak tu vychvalujete cvičení podle té veleslavné dámy Claudie, tak to asi budu muset zkusit, když ta DVD z MF zatím nezabrala :grinning: :grinning:
Jita- za tvůj styl hubnutí by tě určitě odborníci pochválili, myslím, že máš velkou šanci stál se twiggy :slight_smile:

Zevi- tak to je super, že jste si to užili. Malinko závidím, taky bych se potřebovala vyblbnout a odvázat :grinning:
A s tím kočárkem, naprosto chápu, mně by se to mohlo stát úplně v pohodě. Když jsem zapomněla jednou i toho chudáka psa u obchodu, tak co bych někde nenechala kočárek, že ?? Ale hlavně aby to nebylo s prckem... :sweat_smile:
No je fajn, že se ještě najdou slušní lidi, to potěší :wink:

Krčma v Dětenicích- hodně jsem o ní slyšela. Tam vás oslovujou holoto atd ?? Jak je to tam cenově?? Za výlet by to určitě stálo, i s návštěvou zámku, co ?? :wink:

Botky- tak mně se nechtělo zatím utrácet za vícery boty a zatím máme jen 2 páry(podzimní a zimní), ale asi na jaro budu muset pořídit nějaké fajnovější do města a pak nějaké sportovní-turistické na lítání do lesa a pak ještě něco na zahradu. A i kvůli rezervě kdyby třeba jedny promokly, něco se s nima stalo atd....Jednou jsem např. botky zapomněla u kamarádky, takže štěstí, že máme aspoň tyhle dvoje....
Holky, jak čtu, kupujete boty přes net. To jsou nové nebo nošené ?? Já jsem nejradši, když se boty přímo vyzkouší, tak nevím, ale asi bych to přes net neriskovala. Asi jsem fajnovka, ale boty bych po cizím nekoupila. Jedině od někoho, koho znám.
No až zase někde narazíte na super cenu botek nebo slevy, dejte vědět :wink:

Já zrovna dopékám gratinované brambůrky na zítra, už se mi sbíhají sliny...a vy tady pořád o dietě :grinning:
3. bře 2008 ve 22:33  • Odpověz
Teda holky já se taky stydim jak tady tak čtu o těch odtučňovacích kůrách.no chce to hlavně nežrat,ale to já moc neumim :sweat_smile:

iso- jo,jo,od každého jeden kus.Křupky neznám tak je vyzkoušim a čaj zatim taky jeden,páč jsem teď koupila dva 200g,ale tenhle si vezmu do zásoby :wink: Děkuju moc i za cédo.

Dětenice-slyšela jsem,ale nebyla,viděla jsem fotky,vypadá to tam dobře,moc se tam s lidma nemažou,ale to k tomu patří.Atmosféra prý skvěla a jídlo také tak.Taky bych se tam chtěla jet někdy mrknout.Pivovar také stojí za to :wink:

botky-Fíkus má troje teplejší,ale jedny už mu jsou malý a druhý téměř nenosí,jsou to sněhulky takže taháme jen jedny a jak jsem psala tak jsem mu koupila teď takový spíš jarní nebo do tohodle "teplejšího",ale nedeštivýho počáska a určo u nich nezkončíme.na jaro a léto bude potřebovat botek víc,na písek,sandálky atd :wink: Ale zatim je nekupuju,až bude teplejš.a hlavně já je musim vyzkoušet,kvůli tomu vyššímu nártu.
Ještě jsem přemýšlela jestli přeci jen nekoupit jedny zimnější,protože se má prý ochladit a my pojedeme na Velikonoce na Šumavu na týden a tyhle co má jsou 23 a F už by měl mít 24 tak aby měl nějaký pohodlnější.Ale to si ješětě promyslim a taky jestli najdu nějaký super slevněný :wink:
Já spíš teď přemýšlím o holínkách,máte je některá pro prcky?ty budu kupovat určo a pak taky pláštěnku,zatim jsem neviděla v krámě pláštěnku na takhle melý děti nebo viděla,ale růžovou.Potřebovala bych 92,98 tak mrknu asi na mmb.

zevi- ty jseš hlava děravá :grinning: ale je to vtipný ještě že byl pán pohotový a kočárek schoval.To byl fakt hodný.no hlavně,že to byl "jen"kočárek,horší by bylo,kdyby někde zůstal Jiřík.Z toho já mám fakt hrůzu :astonished:
A co se týká pití z dudlíka,nezoufej,Fíla sice pije i ze slámky nebo hrnku,ale dávám mu i dudlika,aby se napil pořádně.Akorát mi ten lump te´d dělá,že jak saje z dudlíka tak se ten dudel úplně zdeformuje a tudíš to protýká okolo a on je celej zlitej,to jsem vždycky běsná :angry: Takže z toho důvodu mu dávám i jiný než dudlík.Ono to přijde.

nočník- pomalu začínáme zkoušet,ale malej na něm moc nechce sedět a když ho zabavim,aby chvíli seděl tak se stejně nevyčůrá tak nevim.budu trpělivá,ale ještě koupim to zmenšovací prkýnko a zkusim metodu záchod a když to nepůjde tak zkusim metodu co psala Dashak,ta se mi taky zamlouvá,čůrat do slipů,aby si malej uvědomil,že musí na nočník nebo záchod.No jsem na to zvědavá.Pokud neuspěju tak holt počkám na teplo až bude moct běhat hambatej a bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz
macejka,
malá teď nosí taky 23, ale má i 22.Každá značka to má trochu jinak.
A holinky taky určitě pořídíme.Pojedeme na barák na Moravu a tam je určitě bude potřebovat.
Už jsem i po nějakých koukala, ale zatím ještě počkám.
A jak Fíla pije z toho hrnečku??My už dudlík nemáme ani na noc.Už si na něj zvykla, i když to byl boj :sweat_smile: .

raculka,
já botičky objednávám i přes net, ale jedině, když mi je přesně změří.Pak jen poměřím s těma co nosí.
A většinou kupujem nový.Ale přes net vyjdou levněji.

jita,
no vypije hodně, ale pak je právě přepitá a nechce papat.A stejně i když tak krásně pije, kaká jednou za tři čtyři dny :unamused: .
3. bře 2008 ve 23:22  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
teda vy jste se rozkecali :grinning:

Botičky, taky už jsem přemýšlela jaký kde koupit, jak píšete hodobóžo i na dvůr :grinning: plus holínky
Pití, Kubík sosá ze sportovní lahve s brčkem, nebo na noc mu dávám mlíko do pohárku, páč ten si může naklonit dnem vzhůru, kdežto z lahve musí tahat přes brčko.

Isačku malá je šikula že bez dudy :slight_smile: u nás s ním spíme a když přes den prudí tak mu o taky šoupnu :angry:
4. bře 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahoooj hoolkyyy, sice nevím co jste kdo psaly, páč teď nemám na to prostor....jen vám chci říct, že dneska jsem nejšťastnější člověk na světě a brečím tu jak želva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Konečně je po dvou letech konec s tím trapným kolotočem a honičkou, dneska jsme absolvovali POSLEDNÍ kontrolu na neurologii a Ivanka byla vyřazená, 100x jupí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Doktorka ji moc chválila, že je fantastická a že jsme super sehraná dvojka, povykládala i jak se kdo jmenuje včetně příjmení a úplně největší gól byl (teda pro mě spíš trapas :grinning: ) když mi z kabelky vytáhla vložku, ukázala ji doktorce a řekla vuožka :grinning: :grinning: :grinning: Doktorka se smála :sweat_smile:

Takže jsem šťastná jak blecha, máme teda pokračovat v rehabilitaci, ale jednoznačně se nejedná o DMO, takže to jsou už malé věci a snad se to cvičením spraví. Říkala mi, že došlo od minula (v 18m) k rapidnímu zlepšení, takže to cvičení na baloně a chození po pšenici mělo asi smysl :sweat_smile:

Hurá a teď si jdu nalít drink :grinning: Navíc jsem zvládla ostravu křížem krážem autem...akorát jsem měla problém pak najít auto, páč jsem si nemohla vzpomenout na jakém parkovišti jsem ho nechala, respektive jak k němu dojít....no tak jsem jak blb musela jít k jedné restauraci, páč jsem věděla, že jsem kolem ní šla a nakonec jsem máňu našla :grinning: :grinning: :grinning: akorát Ivanka to už zabalila, asi už nemohla vydržet, tak zachrupla :sweat_smile:

Během dne určitě ještě počtu co je nového u vás.

Tak papapapa
4. bře 2008 v 11:00  • Odpověz
Jééé Dáší to je skvělý, moc gratulujeme. Iví je šikulka, takhle šikovnej snad Kuba nikdy nebude :grinning: až mi přeběhl mráz po zádech
4. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky, tak nejdřív velikánská gratulace Dáši tobě i bublince, to jsou super zprávy a odměna za tu všechnu dřinu a trpělivost, která se opravdu vyplatila :wink: jste dobré, obě! takže radujte se, oslavujte, zasloužíte si to :slight_smile:
4. bře 2008 ve 13:14  • Odpověz
Dashak: obrovitánská gratulce Ivance za šikovnost a tobě za trpělivost. Užila jsis svoje, ale stálo to za to :wink: :slight_smile:
4. bře 2008 ve 13:21  • Odpověz
autor
dashak,
tak to je super, gratuluju. Tomu věřim, že máš radost :o)) Jinak jsem koukala na vaše fotky, hlavně ty s tou postelí :o)))

botky - no, zatím máme zimní a podzimní, ale potřebuju plášťěnku a teď mně macej naťukla s těma holínkama. Asi je budem potřebovat, hlavně, když pojedem k našim, kde je statek plnej zvířat a mamka ma na zahradě jezírko :o))

isacek,
no, antibiotika zabrali dost dobře hned druhej den (ťuky, ťuk), takže je jí už fajn. Ten čaj jsem nekoupila, nějak jsem se k tomu nedostala. Dost dlouho pila ten dětskej černej - ten jí strašně chutnal. A máme tady spokojené bříško a zase začíná pít vodu.

Holky, mně tady v bytě normálně už hrabe, fakt ... Když jsem tu v listopadu měla babičku, tak to bylo fajn, ale jak jsem teď skoro každý odpo doma s malou sama, tak je to fakt o nervy. Hlavně, když nemůže ven a ona pak vymýšlí strašný blbosti. Zrovna dopo jsem se už fakt vzteky rozbrečela a byla protivná i na ní. Naštěstí manžel jde do práce na 15tou, tak jsem je vyhnala před obědem aspoň na půl hodky ven, ať Terka pookřeje.

zevi,
neboj, stanou se horší věci... manžel by asi nadával, ale holt byste koupili novej kočár .. Když nejde o život, jde o h...

zrovna my včera měla akční večer. V neděli jsme dostali antibiotika a já si nebyla jistá, jestli jsou naředěný, tak jsem je naředila. Samozřejmně jsem je pos...., tak jsem volala do lékárny a za 200 dali manželovi nový ... Ale taky mohli v tý lékarně říct, že jsou naředěný. No jo, máme je poprvý, tak jsme to nevěděli, to mi řekla až mamka, že je většinou v lékárnách ředí.

ijet,
díky za ten meil, zkusím se kamarádky zeptat a pak jí to kdyžtak seženu.

My jak jsme byli po tý nemoci, tak zase musíme NOČNÍK zavést ... Většinou ráno mi čurá i kaká, a odpo jak kdy ... Někdy vydrží po obědě i 1,5 hodky (co spí) se suchou plínkou.

Akorát je teď pěkně vzteklá, když jí něco nejde, tak s tím šlehne, občas i o mně, nebo s knížkou šlehne po mě ...
Fakt zajímavý ... Na převaz s nohou "snad" stihnem dojít ve čtvrtek, a už by mi mohli vyndat stehy ... Uvidíme. Příští týden asi zase pojedem na týden k našim ...

isacek,
co jsem tu jen "dočetla", vy jste už bez dudlíka? :o)
4. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz
dashak,
tak to je supééééééééééééér, moc gratulujeme a moc vám to přejeme :slight_smile:
4. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky, jsem se na vás přišla juknout a trochu se odreagovat. Pořád někde lítáme, za taťkou do nemocnice, k nim domů a tisíc jiných zařizování. Navíc je to hrozně dlouhý a nápor na nervy, když rozloučení máme až tenhle pátek. Fakt je lepší to "odbýt" co nejdřív a pak prostě nějak žít dál. Tohle čekání je příšerný.
Moc vám chci všem poděkovat za podporu prostřednictvím IP. MOC MOC MOC dík!!!

Tak to vezmu tak nějak od spodu: Dáši taky se přidáváme k zástupcům gratulantů! Jste holky šikovný, máte můj obdiv, bouchni šáňo a dej si i za nás :wink:

Botičky máme teď vlastně troje. Jedny zimní drahý žirafkový - do vsi, ale ty už nám jsou jen tak tak, pak jedny takový teplejší, obyčejnější, ale od Bati, měli je na podzim zlevněný z 599 na 199, ty jsme měli v zimě a na podzim na zahradu a na písek a ještě je z jara určitě na zahradu užijem. A pak jsme dostali jedny od sestřenky, dostali je k Vánocům a už jim nebyly. Ty taháme už teď, ale myslim, že na jaře je bude moct klidně mít, nejsou to úplně zimní. Zatím s tím vystačíme a uvidim, jaký bude jaro. Co si vzpomínám, tak pravidelně jdu z kozaček rovnou do sandálů a loni za měsíc (16.4.) už jsme se poprvé koupali, takže fakt počkám, až jak bude.

Pití: co jsme koupili tu sportovní láhev od Canpolu, tak malej lemtá jak blázen. Do tý doby tomu moc nedal, jestli vypil dva Avenťácký hrnky (ty menší!) za celý den, tak to bylo co říct. Teď zdolá 3-4 ty sportovní láhve (nedělám mu to teda úplně plný), to je úplný zázrak!! tak snad mu to vydrží.

Cvíčo, hubnutí: už dávinko nepočítám KJ jako na začátku, jím jen míň a hlavně pravidelně, teď jsem se ani neměřila ani nevážila, takže nevim, ale kalhoty mi padaj a celkově jsem taková placatější a cítím se líp. Na cvíčo ani plavčo teď nechodim. Zatím se to ani nehodí, ale snad příští týden už bych mohla zase začít. Cvičím doma, v pátek jsem si koupila DVD dnes s Vaškem Krejčíkem a to se mi moc líbí, určitě víc než s Kynyškou, ale tak nějak to prostřídávám. Sice asi jako Ijet, nic moc mě to nepálí, myslim si, že jsem taky zvyklá na horší, ale věřim, že to k něčemu dobrý je. A hlavně já prostě bez toho cvičení nemůžu být, jak jsem nebyla min. čtvrtek a tenhle týden cvičit ani plavat, tak mám úplný absťák.
4. bře 2008 ve 13:52  • Odpověz
Jsem absolut debil!!! Zapomněla jsem móóóóóóccccccccc poděkovat ISAČKOVI: dneska CD v pořádku dorazilo, funguje, je naprosto bóžííí a už se těšim, až se malej vzbudí, co na to bude "říkat". Díky moc, jsme dlužníci :wink:
4. bře 2008 ve 13:53  • Odpověz
uff, prokousala jsem se :grinning:

takže teď zase nám nastalo trápení s vrabčákem :cry: včera se malý pořád popotahoval za plínku a kňoural, takže jsme hned pojali podezření že bude zase patálie :frowning2: a taky že jo... naštěstí to není tak hrozný, hned jsme začali heřmánkové koupele a natírat framykoinem, dokonce i noc byla docela v klidu, má to "jenom" zarudlé a nateklé, ale snad bude brzy O.K. myslím že jsme to zachytili včas, protože nás upozornil, že ho "bojí" když to ještě nebylo tolik viditelné

s pitíčkem se pořád pereme, střídáme různé typy lahviček a hrníčků, pítek, brček, lázeňský hrnek, obyč sklenička, štamprlátko, všechno možný i nemožný a co mělo trochu úspěch včera, je dnes totálně odvrženo :angry:
holt musíme vytrvat oba, ale někdy jsem z toho neustálého přemlouvání a zkoušení po tom týdnu už pěkně nakrklá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak pitíčko z obchodu by asi taky neuspělo, páč mi nechce ani dětské šťávičky, jen čaje (instant i obyč) nebo vodu

mapris, to je fajn, že Terce ATB zabraly :wink: a co tvoje nožka? myslím osobní pocit, páč na verdikt doktorů si asi musíš ještě počkat, že?

botky, my zatím byli skromní (ale je to dané i tím, že sám začal chodit až kolem Mikuláše) takže vlastníme jedny botky kožené podzimní a jedny zimní, sněhulky a podobné jsem nepořizovala, za jedno u nás na Jižní Moravě letos ani žádný sníh nebyl :frowning2: a na druhou stranu jsem přesvědčená, že pro začátek musí být nožka v pevných šněrovacích botkách :wink:
na jaro toho samozřejmě budem potřebovat víc, tak jak píšete, nějaké na reprezentaci :sweat_smile: a další na dvůr, hřiště, motorku atd :wink: víc bych to zatím nepřeháněla, páč ta nožka strašně rychle roste, pak brzy na léto sandálky a zase nejmíň dvoje pevné...
4. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz
jé, já zapomněla kouknout do pošty, až mi to Prochi připomněla :sweat_smile:

Isacku, děkujem, děkujem, děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mocmocmocmocmocmoc! jsi úplný poklad :wink: hned si jdeme s prckem trsnout :grinning:
4. bře 2008 ve 14:14  • Odpověz
Vůbec nemáte za co děkovat, hlavně že se líbí a funguje to :slight_smile: ....
Rády jsme udělaly radost.

Já jsem to aši špatně napsala s tím dudlíkem.Myslela jsem dudlík na flašce :sunglasses: .
Pije z hrnku už dlouho, ale na noc chtěla stále flašku.Tak teď už i na noc má hrnek.

Chtěla bych písnout naše pokroky se spaním, ale moooc se bojím, že to zakřiknu :confused: .
Tak jen, že ta metoda nechat vyřvat docela pomohla.Ale bylo to o nervy a fakt jsem se vždy držela, páč mi jí bylo strašně líto, ale vydržela jsem to. :slight_smile: .

mapris,
on to není čaj, to je směs pro přípravu rehydratačního roztoku, který se pak dává po lžičkách, kvůli dehydrataci.
Při průjmech a zvracení.A dává se to při dietě.

dashak,
tak to tleskáme jak jste to zvládly a máte to konečně za sebou :slight_smile: :slight_smile: .
Ten váš drobeček je neskutečná šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2008 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.