• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
Ještě k tomu CD, kdo bude chtít seznam písniček, tak to můžu napsat do mejlu a pak si to můžete vytisknout.
4. bře 2008 ve 14:42  • Odpověz
autor
zevina,
no, dle doktora dobrý, stehy tam ještě mám, snad se zadaří skočit na převaz ve čtvrtek - podle manžela, jak si to zařídí v práci - no mudr řekl, že zatím z toho nic neteče, ale musíme počkat, až se sloupe tahle stará kůže a co bude pod tím ... Tak mám pořád z toho tak nějak strach a už mně štve, jak je to dlouhý. Teď už občas stojím na zdraví noze a na bolavý se opírám - teda na zdravý straně. A mám z toho pěkně bolavou páteř :o((

prochi,
vydrž ... musí se to přežít. Kamarád měl minulý týden taky rozloučení ... s otcem .. tak se ho snažíme taky psychicky podržet ... Důležitý je, aby tvému otci bylo lépe, držíme palce :o))))

isacek,
tak ted mam brouka v hlavě - o jaké céďo jde? :o)))
4. bře 2008 ve 20:23  • Odpověz
isacek,
díky pokládku za cd, super, super, super!!!!!!! :slight_smile:
4. bře 2008 ve 20:45  • Odpověz
Isacek: díky za CD, zítra ho hned poslechneme.
4. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
isacek

ještě jednou díky za cd,je fakt super.Fík ty písničky má fakt rád,už i tancoval :grinning:
A co se týká tzoho hrnku tak dobrý,pije z něj hezky,ale střídám mu to i s jinými a hlavně teď chce pít i s pítka co je na těch dětských pitíčkách jako je třeba jupík a nebo z pítka co je na malý vodě Rajec takže máme z toho ty pítka a dávám je na malou pet lahev a do toho čajdu :wink:

dashak
také gratuluji,jste holky šikovný

prochi

zvládli jste to dobře,jste siláci :wink:

Teda musim vám říct,že mě dneska malej pěkně naprdnul :angry: Byli jsme u kamarádky a šli jsme ven,kočár jsem nebrala,když jsme byli jen po sídlišti.Chtěla jsem se jít mrknout do jednoho krámu a volám na Fílu ať jde za mnou(byl trochu v pozadí) a on naschvál na druhou stranu a zdrhnul do Alberta.tak jsem pro něj šla a jen jsem se otočila byl tam zase a takhle to bylo čtyřikrát po sobě tak už jsem se naštvala,že mi zdrhá a vůbec neposlouchá a dostal lupanec přes zadek,ale asi ho to i přes tu plenu bolelo,páč řval.mě to ale bylo v tu chvíli jedno,byla jsem fakt naštvaná,že utíká a ještě se tomu chichotá lump jeden.Řikala jsem mu trochu nahlas :sweat_smile: ať si klidně brečí,že ho nebudu chovat(hned se lísal),když je zlobivej a neposlouchá :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hlavně tomu ještě předcházelo to,že když jdu kousek před nim a pak na něj zavolám ať jde tzak on si naschvál lehne na zem na břicho a čučí na mě a hrozná sranda.No vážně ohromná sranda :angry: A pak dostal další přes zadek,když jsem mu asi tisíckrát říkala ať neleze na schody,že spadne(byly to tři menší schody a on se držel zábradlí a že půjde dolu) a samozdřejmě měl svou hlavu,zábradlí se pustil a upadl do bláta takže měl hned špinavý tepláky jako čuně a do toho řval tak dostal ještě jednu,že mě neposlechl a dobře mu tak :angry: No dneska jsem byla prostě matka despota jak mě nakrknul :angry: :angry:
4. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz
ahoj kočenky,
moc vám všem děkuju za podporu, i za toho naše prďouse :slight_smile:

Co se týká botiček, tak my máme teď momentálně jedny kotníčkové, ty nosí teď bo je prd zima, ale už bude potřebovat za chvilku větší, pak jedny takové vyšší kožené s kožíškem, ty stály 800 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měla je asi 2x a myslím že se zimou je šlus amen a pak jsem koupila v bazaru sněhulky, ale to jen jak jsme chodily saňkovat, takže v nich nechodila, jen seděla, maximálně co se párkrát proběhla po sněhu, ale byly stejně naprd, páč promokly.
No jinak asi chápete, že my jiné boty než od žirafy ani mít nemůžeme a samozřejmě nové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale na písek taky budu kupovat asi jen nějaké tenisky, páč tam stejně moc chodit nebude, spíš sedět.
Jinak neuroložka dneska říkala, že už má pěkně vytvarovanou klenbičku.

Co se týče pití, tak jsem zrušila už všechny flašky, včetně té brčkové, ta mi teda prostě protíká, nechala jsem jen avent hrnek na noc, když má žízeň večer, tak ať se vleže nepolije a jinak pije z lahve od kubík play, výhoda je, že to stačí jen vypláchnout a jak koupím nový kubík, tak ji dycky tu starou flašku vyhazuju. A hlavně....nikdy mi to nevyteče do kabelky nebo do batohu jako ty super nekapací vynálezy :sweat_smile:
No a když jsem ji dala na mlíkovou flašku místo cumlu pítko, tak to dopadlo tak, že mlíko přestala pít úplně. Ale je už celkem velká, takže to nevidím jako nějakou trágu, pije místo toho kefír, jí jogurty a to teda docela dost, někdy slupne během dne i celý selský 500g. A paradoxně ji nechutná ani když ji udělám granko, to mi vůbec pít nechtěla, jinak ji sladké jede :sweat_smile: Teď je to furt samé, maminko lentilky, ijatko (lízátko :sweat_smile:) nebo koádka (čokoládka) a maminko balit...jakože rozbalit :sweat_smile: Tak čokoládky jí dávám ty kinderky, že tam není tolik té čoko nebo jí kupuju smajlíka vanilkového, jé to máte vidět, jak labužnicky říká mňaaam mňaaam :sweat_smile: sajlík :sweat_smile:

Zevi, k té historce s kočárkem...to jsi dobrá teda fakt :grinning: Ale ještě to dopadlo celkem dobře. My jak byli předloni na dovči na slovensku, tak tam jeden borec zapomněl svoji tříletou dceru v hospodě :grinning: :grinning: :grinning: Šel si s nějakým chlapem cosik popovídat před hospu a pak normálně odešel...došlo mu to za dost dlouho, naštěstí holčička tam byla, páč to byl takový klidnější model, co seděla, kdes ji posadila, naše by už dávno byla v trapu :sweat_smile: , ona by mě asi teda ani nenechala odejít, páč teď je jak pejsek, furt u nohy :grinning:

Macej, ty ty ty ty jedna despotko :sweat_smile: Mám v emilu super videoklip - jmenuje se to matka roku :sweat_smile: a je to jak reagovat při hysterických scénách děcek v obchodě :sweat_smile: Se podívám a na koho mám emila, tak pošlu :wink:

Prochi, já se stydím, že jsem neměla časíka ti nic písnout :frowning2: Ale jste borci, že jste takhle všechno zvládli zařídit a taťka je kabrňák, že to tak dobře přijal. Snad to tak bude i po delší době, nejhorší je, že si člověk nemůže zvyknout a toho "ztraceného" člověka pořád vyhlíží a očekává a kór jestli bude bydlet sám :unamused: A faktem je, že do toho pohřbu je to takové živé, že pak si člověk fakt tak nějak oddechne, že to nejhorší má zasebou. Můj taťka bude mít teď 8. výročí, ale vidím na mamce, že to pořád ještě rozdýchává a to neměli žádné romantické harmonické a úplně nejideálnější manželství, ale byli spolu 30 let...teda 29 a nějaké drobné. A jsem ráda, že teď má aspoň Ivanku jako takové zpestření a nějaký smysl života :slight_smile:

Jo, zítra se jdu stříhat, zas po půl roce, bo dřív to nešlo, vzhledem k tomu jak mě ostříhali posledně, než mi to dorostlo :sweat_smile: Tak doufám, že zas budu za lojzinu :grinning: :angry:

Tak pa holky a dobrou noc.
5. bře 2008 v 00:15  • Odpověz
Holky, tak jsem vám poslala na emila vítězku soutěže matka roku :wink:

ale u isačka mě to nechtělo pustit a psalo mi to pořád neplatná adresa :confused:
5. bře 2008 v 00:47  • Odpověz
autor
dashak,
matka roku dobrý, ale nevim, jestli bych se takhle válela v tescu v letňanech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taky potřebuju kadeřníka, jsem pěkně zpustošená.

holky,
my máme za sebou probdělou noc ... nevim co se zas děje. Antibiotika už jí zabrali, je jí dobře. Od půl noci tam chodíme každou hodinu, i jsem ji nechala vyplakat ... V půl 3tí jsem se tam odstěhovala, pak jsem jí střídavě chovala, ležela s ní, pak jí dala zase do postýlky, usnula při lampičce po 4tý hodině :o((( máme s manželem fakt dost ...

isacek,
muzes prosim ten seznam poslat i mne? Mame cd sice dost, tak bych zkoukla ten tvuj seznam a kdyztak bych te poprosila taky o cd .. Terka detsky pisnicky strasne rada posloucha. Kupuju je v bontonlandu na chodove, tam maji vyber a levny cd.
5. bře 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
ta skleroza,

jita2,
prosimte, ptala jsem se vcera svoji kamaradky, mela by zajem o tu schifferovou (a ja vlastne taky), ale chteli by jsme vsechny partie. Mam napsat ty pani, co jsi mi hazela na ni meil?

holky, jeste se zeptam, v jakym prasku perete svym detem obleceni? A pouzivate uz i avivaz???
5. bře 2008 v 10:21  • Odpověz
autor
jo a jeste ...
mam pocit, ze mala dneska v noci spat chtela ale nemohla ... Doufam, ze jeji nespavost nezpusobujou ty antibiotika .... Nebo to, ze nema dostatecny pohyb venku ...

isacek,
copak? Zacinas pouzivat metodu 3,5,7 v noci na naty na spani???

co se tyce spani, tak jsem v jedne diskuzi o spani dostala knizku - Kazde dieta sa vie naucit spat - a tam popisujou, jak naucit dite spat ... Neco na tom je, ale ja na to chci "vlitnout" az bude mala fit... A mimo jine tam pisou, ze mliko maji deti vypit pul hodinu pred spanim. Ja malou vykoupu, dam ji backorky a jeste tak pul hodky je tady v obyvaku - uklidime hracky, ted mela kasi, tak mliko nechtela ... A kdyz chce, tak ho dostane hned po koupani a pak v 8 jde spat ... Snazim se ji davat pravidelne ve stejnou hodinu vecer i pres den ... Ale dneska vstavala treba v 9, tak to zas ma rozhazene ...
5. bře 2008 v 10:24  • Odpověz
mapris,
já jsem se dívala na to cd a jsou tam horní i spodní, asi to nahrála teda najednou. Tak kdybys chtěla, mohla bych ti to vypálit a poslat, nebo bys chtěla ještě něco? Já mám na tom DVD horní i spodní. Kdybys chtěla, pošlu ti je, ale problém je, že asi neumím vypalovat, musela bych někomu říct, ale nebylo by to okamžitě, páč až mi sem někdo přijede, kdo tomu rozumí a vypálil by to....
Tak písni, jestli bys to chtěla a když tak mi písni adresu do IP :slight_smile:

PRANÍ:
peru v normálním prášku jako nám, aviváž taky používám :wink:

mapris,
s tím spaním, když nechodíme ven, je třeba nemocná nebo tak, tak má třeba problémy usnout, zkrátka není tak utahaná, takže i tím to může být.
5. bře 2008 ve 13:36  • Odpověz
dashak

ten mail jak se matka vzteká v tom obchodě jsem už viděla,je to dobrý,ale já si teda taky nedokážu představit něco takovýho dělat :sweat_smile: I když teda,když se malej vzteká třeba při jídle tak začnu dělat,že taky brečim a vztekám se a řikám,maminka taky pláče,že nechceš papat...a malej na mě čumí co to jako dělám :sweat_smile: Někdy to zabere.

mapris

já v aviváži peru od narození malýho,prádlo mi přijde měkčí a voňavý,mám to ráda i na našem prádle.A co se týká prášků tak jsem nejdřív prala dost dlouho v lovele a barevný v tý color lovele.Pak jsem na bílý zkusila Persil sensitive ten mi taky vyhovoval a teď jsem nakoupila Ariel na bílý a ariel color na barevný a zdá se mi taky fajn.Takže teď už malýmu peru ve stejném prášku jako nám,akorát neperu naše a jeho prádlo dohromady. Ale jakmile se malej prokadí přes plínu tak na to nepomůže nic takže to hned namáčim a fleky přeperu žlučovým mýdlem z déemky a pak to letí do pračky s ostetním prádlem :wink:
Ještě k těm práškům,stává se vám,že vám bílý prádlo jakoby zašedlo?Mě se to stalo u Fíkových bodýček,asi to dělala ta lovela či co :confounded:

Ještě jsem se chtěla opítať jak jsou na tom vaše dětičky se smrkáním??
Já se snažim to fíka naučit a ukazuju mu co má udělat,že má frknout tak dvakrát se mu to povedlo,ale jen fakt málo a jinak většinou fouká do pusy a né do nosu :sweat_smile: No,musíme ještě pilovat.
A ještě jsem se chtěla zeptat
5. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz
Tak já navštívila kadeřnici dnes a jsem moc spokojená. Mám to tmavší a kratší než obvykle. Účes si na mě vybral manžel, tak mu teď nezbývá nic jiného než mě chválit. A při jedné návštěvě jsem rovnou dala ostříhat i Ondru. Tak už nemá ty miminkovské kadeře a přijde mi takový jako dospělejší. Hodila jsem fotky do alba. Nechal se krásně ostříhat, seděl mi na klíně, hrál si s telefonem a bylo mu jedno co mu na hlavě dělají.Vlásky mám v pytlíčkua dám mu je do jeho vzpomínkové krabice.

Peru už dlouho oblečení v Arielu a vše dohromady. Aviváž taky používám.

Botky koupím klidně přes net, ale jedině v e-shopu a nové, kde budu mít záruku, že mi je bez problémů vrátí. Tak kdyby jste měla některá osvědčený e-shop, dejte vědět.

Macej: no holt nemůžeme být pořád jen ty hodný maminy, přísná ruka je někdy potřeba.

Ještě jsem si dneska skákla do Obi koupit muškáty a truhlíky do oken. Nechala jsem tam moc peněz a to jsem nekoupila úplně všechno, musím hezky postupně, aby výpis z účtu nevypadal hrozně.
5. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz
A ještě k té výchovné metodě, že bych se snad mohla taky začít vztekat v obchodě. Něco podobného praktikuje můj manžel na Ondrovu protivnost. Když Ondra kňourá, tak začne taky. Ono to sice za chvilku zabere, ale mě se může rozkočit hlava :angry:
5. bře 2008 ve 13:57  • Odpověz
isacku, písničky jsou super, hned jsem je včera malýmu pustila, čímž jsem myslela že ho zabavím a ukradnu si ještě chvilku u koně pro sebe, ale kdepak, přišel si pro mě, tahal mě za ruku a ječel tany tany :grinning: tak jsme museli jít tancovat (i když na vaši Naty nemáme ani v nejmenším :sweat_smile: )

dáši, zapomenuté dítko v hospodě :sweat_smile: mého kamaráda tak nechal táta před lety zase u hospody na kole v sedačce, šel si "jen" pro cigára, pak chytl řeč, u toho mu vyschlo v krku, asi u jednoho nezůstalo... na kluka si vzpomněl až po pěkné době, chudák malý na tom kole i vytuhl, hlavu opřenou o zeď hospody a na škrani vytlačený brizolit :sweat_smile: tomu se říká trpělivé dítě :wink:
takže jsem v klidu, předpokládám, že dítko by se mi na rozdíl od kočáru snad nikde zapomnět nepodařilo (nebo by se přinejhorším ozva :sweat_smile: ) a na vagen si už taky dám příště bacha :grinning:

mapris, už strašně dlouho peru v arielu (obvykle senzitiv, ale třeba teď momentálně máme ten m-zim 5 a taky v poho) i s aviváží a normálně i s naším prádlem, páč kdybych měla čekat až mi jen prckovi věci zaplní pračku, tak chudák nebude mít pomalu co na sebe :wink: dětský prášek jsem používala jen když jsem si před porodem chystala oblečky a chvíli zkraje... ale chce to zkusit, pokud by byl citlivější třeba jako vaše Terka, asi bych byla opatrnější :slight_smile:

macejko, smrkání nám zatím nejde, malý z toho má děsnou hlínu, strašně rád vytahuje z krabice kapesníčky, a pak jakože smrká, ale "prdí" u toho jen pusou :grinning:
možná že by zabral ježeček, u toho umí funět nosem, ale zase není soplík, se kterým by jsme to vyzkoušeli naostro (což jsem samozřejmě ráda, doufám že to tak zůstane i přes toto blbé počasí)

kam, Ondrovi to moc sluší :wink: ještě bys měla přihodit i tvoji hlavinku, ať tě můžem taky zhodnotit :slight_smile:
5. bře 2008 v 15:15  • Odpověz
jo, už vím co se chci dávno zeptat :wink: jaké mlsadla dětem dopřáváte? my se zatím snažíme docela vyhýbat, i když pokud si vezme sušenku nebo oplatek, tak mu to z ruky nepáčím :sweat_smile: občas koupím brumíka a teď nedávno dostal fit tyčinku v jogurtu a náramně mu jela (ty mám ráda i já, asi by to mělo být docela v poho, ne?)
čokošce se snažím zatím bránit, páč přes Vánoce snědl kousek u nás, kousek u babi (rozbaloval si ze stromečku) a to jen co vím, mám podezření, že bylo víc toho co nevím :angry: a pěkně mu vyhodila jakási vyrážka, takže právě čokoládu jsme si tipli jako možného pachatele :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
zevi,
no, co se týče mlsadel, tak zatím nám jedou sušenky od hami - safari, nestle, suchary a křupky. A když doma peču koláč nebo bábovku, tak jí dám ochutnat, protože vím co v tom je ...
S čokoládou se bojím, někde jsem četla, že se nemá dávat do dvou let ... A s kakaem asi taky ještě počkám ...

jita2,
to nechám na tobě, ale klidně si napíšu tý pani, díky :o)))

macejka,
na bílý prádlo používám z makra Alfu - a to je prádlo fakt bílý, peru v tom terky světlý. A barevný peru terce samotný a nám taky a mám na to tuším colon ..
5. bře 2008 v 16:50  • Odpověz
mapris,
nabízela jsme tady na vypálení cd s dětskýma písničkama.Je tam 40písniček, vždy jen kousek a je to zpívaný vše dohromady.Dával jsme i odkaz a kousel tam je slyšet.

Jinak je super, že se prcům líbí, u nás vede na celý čáře :grinning: ....

Já taky peru v Arielu nebo Persilu a aviváž používám stále.

macejka,
malá smrká už sama dlohou, ale kdyby měla hustou rýmu tak to by asi ještě nevysmrkala.To by jsme museli asi odsávat.

zevina,
malá dostáva na mlsání už spoustu věcí :grinning: .
Třeba bebe sušenky, kukuřičný chlebík, tyčinky(ty miluje nejvíc),brumlíka, kinder mléčný řez, kinder paradiso,kinder čokoládky už taky měla, cheerios kuličky,nesquik kuličky,a různé :slight_smile: .
A dneska poprvé měla kyselé žížaly a náramně ji chutnaly :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2008 v 17:33  • Odpověz
Zevi: taky sladké už tolik neřeším, jen dávám pozor aby toho nejedl moc. Dostává brumíky, kinder mléčný řez a dost dávám müsli tyčinky v jogurtu, z těch mám tak nejlepší pocit a hlavně to nedrobí. A ty kinder čokoládky občas taky dostane.

Foto mého účesu v albu, ale nelekněte se, nejsem nalíčená.
5. bře 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
isacek,
a mas nejaky seznam? Ja mam totiz uz tady cd asi 3, tak abych si nahodou neporizovala stejne :o))

jinak kdybyste chteli, mam tady sveraka+uhlire hezke pisnicky, a nebo pisnicky z vecernicku - ty ma Terka strasne rada...
5. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
kamhajek,
hezkej uces, takovy jsem chtela vzdycky mit, JENZE .... je to narocny na upravovani
:unamused: :unamused:
5. bře 2008 ve 21:30  • Odpověz
Mapris: s tou náročností souhlasím, ale když nestíhám dát to do culíku nebo často nosím čelenku.
5. bře 2008 ve 21:37  • Odpověz
mapris,
tohle je od Pampers a jmenuje se tancovala žížala.Je tam klasika, pec nám spadla, kolo kolo mlýnský, já mám koně, skákal pes, kočka leze dírou, kalamajka mik mik mik, travička zelená, holka modrooká, karlíku Karlíku, měla babka, ovčáči čtveráci, a spousta dalších.

kam,
sluší ti to :slight_smile: .
Já si teď taky nechávám narůst vlasy.Nosila jsem to uplně nakrátko a teď už to dám i do culíčku, ale nosím hlavně čelenku.
5. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
Tak jak koukám,sladkosti už moc neřešíte,já taky ne.Občas malej dostane konder čokoládku,ale max.jednu on by byl schopnej sníst celou krabičku.jinak dávám dětský sušenky hami,Nestlé,sunarky...Z bonbónů měl Lipo.Jinak kukuřičný křupky,nebo takový ty chlebíky křupavý a nebo sezamový,grahamový tyčinky ty malýmu taky jedou :wink:

Dneska jsme byli zase na cvíču,klouzačka už byla opravená tak malej řádil,ale pak,když jsme cvičili na balónech tak se po něm fík sklouznul a řachnul se do hlavy,já ho nestihla zachytit,no byla to rána :frowning2: :confounded: Řval sice jen chvilku,protože pak děti dostali tunel na prolézání a už bylo vše fajn.Jenže co mě dost znepokojilo bylo to,že se za chvíli po té ráně do hlavy malej pozvracel nebo spíš si ublinknul,bylo toho málo.No a já nevim jestli to bylo klasický ublink.,páč před cvičením měl mlíko a pak řádil a skákal...a nebo jestli to bylo z tý rány jako lehčí otřes mozku nebo tak.Pamatuju si,že když se dítě uhodí do hlavy(už se Fík jednou praštil takhle hodně)tak dr se ptal jestli nebyl v bezvědomí nebo nezvracel.no a já právě k čemu mám to ublinknutí přiřadit.Každopádně potom řádil,hrál si,výskal jakoby se nic nestalo tak jsem se rozghodla nejet na pohotovost tak doufám,že z toho nic nebude :confounded:

kam

účes dobrej :dizzy_face:
já jsem si taky nechala narůst vlasy a kolikrát mě to už štve,že nevim co s tim.A hlavně jsem si nechala ustřihnout ofinu a i když si jí vyfoukám tak je to někdy divný,prostě nezvyk.
5. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz
mapris

ty písničky z večerníčků znějí velice dobře :sweat_smile:
Já už jedny mám tak kdyby to byli jiný.tady jsou včelý medvídci atd
5. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz
A když už tady do toho ťukám,tak si vezmu hezký číslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. bře 2008 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj babiny :slight_smile:

DAshak- moc gratuluju, to je opravdu skvělá zpráva od DR, moc vám to přeju, aby byla malá ok :dizzy_face:
U nás je to zatím taky v pohodě,už necvičíme a na ko jdeme až ve 3 letech, naposledy nás DR taky moc pochválila,jak jsme to vylepšili :dizzy_face:

Zevi - co pindík ?? Je to lepší ?? Vy teda s tím máte trápení :unamused:

Macej- tak podobné příhody se vztekáním máme bohužel na denním pořádku, běžně si kleká a lehá na zem, přitom do kočárku taky nechce a vteká se tak, že ho tam nemůžu narvat. A když má jít, tak se taky vzteká.No prostě děs :angry: :angry: . Vždycky si něco umane a jak není po jeho, tak řev. Dnes v metru řval tak, že se všichni na nás ohlíželi a opravdu mi to bylo moc příjemné :unamused:

mapris- já peru v palmexu, dříve jsem prala v lovele. Sice po ní prádlo bylo bílé, ale fleky nevyprala.S arielem ani persilem nemám dobré zkušenosti, sice perou skvěle, jenže se po nich doma drbeme, takže asi jsou dost agresivní.Jestli má malá ten ekzem, tak buď opatrná. Nebo dávej prádlo navíc jednou vymáchat. Aviváž už občas dávám.A pro vybělení tam taky někdy dám vanish. :wink:

macej- já jsem naopak z lovely měla bodíčka krásně bílá, nevím, ale možná to tím nebude. Nedala jsi k tomu na 60 třeba nějakou jinou barvu než bílou ?? Ono to pak lehce zašedne... :unamused:

Smrkání- trošku už mu to jde, ale jak kdy :wink:

Zevi- čokoška a kakao jsou dost často alergeny, takže proto se ti malý možná osypal. Ale to nic nebude. :wink:
My už jsme taky polevili, ale já se snažím třeba sama mu nic moc nedávat jen tak. Spíš když jsou ty návštěvy a nebaví mě poslouchat ty řečí, jaká jsem strašná, že mu nic nedopřeju, tak povolím. Ale jinak doma spíš tak ty piškoty, bebečka obyč, kukuř křupky nebo ty dětské sušy. Ale když peču nebo máme k snídani nějaký lehčí koláček, tak snídá normálka s náma to samé. Spíš se zatím snažím vyvarovat právě těm čokoládám a bonbonům.
Ale má moc rád ty piškotové pro dětí- typu Brumik, Trancetto nebo jak se to jmenuje...prostě lehké piškoty s marméladou...Dám to třeba na snídani nebo k sváče + ovoce. Nechci, aby se tím jen tak tláskal, protože pak třeba nechce večeřet a v noci se budí hlady :angry:

Jo a konečně jsem dostala k těm DVD, dokonce jsem si i půl hodinky zacvičila a dnes mám křeče v nohách a bolí mně svaly na rukou. Takže k něčemu to určitě je, jen se zase někdy dokopat na další lekce :grinning:

Tak zatím papapa :slight_smile:
5. bře 2008 ve 23:16  • Odpověz
kam,
krásné fotečky, tobě to sekne, jsi kóča a malýmu taky, je moc hezoučký, tvarem očí je to celý táta :wink:

zevi,
s mlsáním to máme tak, že opravdu něco čokoládového ochutnala až v únoru na mých narozkách, měla bombón z bonboniery a pak kousek zajíčka čokoládového, jinak čokoládu vůbec, oplatky taky vůbec, jen třeba jí občas dám štrůdl když upeču nebo i někaké buchty, když jsou upečené, ale to je dost zřídka. Sušenky nebo něco podobného, to jí dávám častěji.

macej,
my moc taky nesmrkáme, jen spíš vyjímečně se jí to podaří, taky jí to ukazuju, ale ještě to nějak nejde. :wink:

mapris,
tak mi písni adresu do IP, a já se to pokusím vypálit, u té paní by jsi ještě musela platit za to DVD 38 + poštu, u mě nemusíš, tak až to bude, tak ti to pošlu... :wink:

Já jsem to včera cvičila a samozřejmě dnes nemůžu na stehna, je to síla, hlavně ty výpady, ty mě asi odrovnaly, jinak to jde. :slight_smile:
6. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz
Tak malá je opět nemocná :frowning2: .
Už spí tři hodiny, má horečku, a to jsme ještě dopoledne byly venku :unamused: .
Mě bylo divné, že včera usla už v sedm a spal až do dneška do osmi hodin.A vzbudila se jen třikrát, na čaj.
Tak to jsem zvědavá co z toho bude, jakej parazit na ní zas skočil :angry: .
6. bře 2008 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj babulky :slight_smile:
Isačku, tak jsme v tom asi s váma. Zrovna jsem včera chtěla napsat, že my asi smrkat neumíme, páč jsme od loňského března, kdy měla bronchitidu, rýmu neměli. A pak jsem si řekla, ani to tu nebudu psát, bo zákon schválnosti jak je na koňovi zvykem a dostanem ji :sweat_smile: :zipper_mouth: No, tak jsem se tomu tak jak tak nevyhla, malá ráno nos celý usoplený a kýchá jak nemocný osel :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsme dneska jeli ke kamarádce, která má tříletou holčičku, taky vyjimečně zdravou, tak doufám, že jsme ji nenakazili :unamused: Je to taková vodnatá rýma, takže ani smrkat nemusí, páč ji to teče všecko furt ven. Teď chrní, vytuhla mi v autě, takže to byla zas paráda ji spící vynést do bytu ještě s taškama, víte jak ty děcka sebou bambelají na všechny strany, tak aby jim člověk neulomil hlavu :sweat_smile:

S cvičením jsem na tom furt stejně, ještě jsem nevytáhla pilates ani z obalu :sweat_smile: Ale říkám si, má to smysl se trápit, když tatínek stále básní o Honzíčkovi :sweat_smile: Prý že si zase uděláme chorvatské dítě....no ale musí to vyjít teda fakt napoprvé jako minule, páč na dovču jedeme v půlce června a rodila bych 13.3. :sweat_smile: což musím logicky stihnout do ivančiných 3 let a ty má 31.3., takže docela natěsno :sweat_smile: Teda když předpokládám norm. 9 měsíční těhu, ale počítat musím i s kratším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.