• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Všeobecné tlachání o dětech a o nás

(Zamčená)
25. března 2010 
autor
dashak,
my taky letos plánujem chorvatsko, tak uvidíme :o)))
Jinak s tím počítej, že jste tu holčičku nakazili. My byli před 14ti dněma u sestřenice, ta má 4 letou vnučku, a včera jsem jí psala - terka měla v tu dobu menší rýmu. Bohužel ta malá to chytla taky a týden byla doma.

isacek,
jéééézišiii, tak to je mi líto ... Já radši nebudu nic psát, ale antibiotika nám zabrali stejně.

my zas dneska měli o 23hodině hysterickej záchvat ... Nedala se utišit ... Chtěla nám něco říct, ale nevěděli jsme co ... Dali jsme jí mlíko, ale pak ho nechtěla .. Až když jsem jí začala chovat a hladit po bříšku, tak se uklidnila. Asi jí bolí bříško po těch antibiotikách a nebo po kaši ... Takže jí dnesak vynecháme ...

jsem byla dneska na převazu ... A totálně vytočená. Stehy se prý vyndavat nebudou, nechá je tam ještě tak 1-2 týdny a byla tam ještě jedna doktorka, takže se bavili na můj účet a udělali ze mně blbce na MD ... Z toho mýho doktora se vyklubává pěkněj arogantní FRAJER :o(((( asi má to jméno oprávněně ...
Už mám odrovnaný záda, jak občas stojím tady na jedný noze a snažím se manželovi pomoct, protože toho má fakt dost ... Ještě k tomu práci ... Tak v neděli asi pojedem zase na týden k našim, protože manžel musí být celý týden v práci ... Furt něco ...
6. bře 2008 v 15:23  • Odpověz
ahojte vespolek :slight_smile:

tak jsme se vrátili z opožděné osumnáctiměsíční a jsme na tom takhle: 9500g :sweat_smile: 84cm prostě žížala :grinning: a to jako miminko nebyl žádný drobek (3750/53) ale mudra říkala že geny nepředělám, vypadá to, že bude drobný po mně (lichotnice jedna, mně rozhodně mé pozadí a přilehlé okolí drobné nepřipadá)
pindík říkala že je naprosto v pořádku, dokonce chválila jak se krásně uvolňuje (u nás asi bohužel za cenu občasného zanícení :frowning2: ale musím zaťukat, fakt se mu to krásně zhojilo během 2 dnů, určitě i proto, že malý už je natolik komunikativní, že dokázal upozornit co ho bolí a začali jsme mazat framykoinem už ve chvíli, kdy bych si toho při normálním přebalování ještě nevšimla a později by to bylo podstatně horší)
dostali jsme pochvalu , že už jsme byli u zubaře (dokonce 2x) trochu jsme probíraly stravu, ale tam není co vytknout, však vy ostatní, taky "nepřející" matky víte :wink: i když už to dávno neberu tak přísně, přesto si myslím, že žádné velké prohřešky neděláme :slight_smile:
a pití: trochu jsem si posteskla, jak nám malý momentálně stávkuje, že do něj teď dostanu sotva 1/4 litru a to jen s velkým úsilím a přemlouváním (že mám někdy 100 chutí přetrhnout ho jako hada :zipper_mouth: ) ještě že aspoň pije mlíko ode mně... říkala vytrvat, nabízet různé typy hrníčků, pítek, případně lžičkovat a čekat až si zvykne, protože od té flašky by stejně i tak doporučovala kvůli zoubkům odnaučit... což děláme už týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jestli konečně nevezme něco na milost, tak mě asi brzy klepne :angry:
ale celkově jsme byli pochválení, protože tam toho malý nažvatlal, až jsem koukala, páč se obvykle před cizíma stydí a tváří se, že snad ani neumí pusinku otevřít, no a při odchodu ještě Dr a sestřičce zamával, poslal pusenku a nakonec po mně zopákl "nasle" že doktorka jihla a já samou pýchou rostla až ke stropu :dizzy_face: :grinning: :grinning:
6. bře 2008 v 15:54  • Odpověz
kam, moc ti to sluší, to manža nemůže dělat opravdu nic jinýho než jen chválit a chválit :wink: (a občas pokukovat, jestli po tobě nepálí ten ukrajinec :sweat_smile: )

macejko, snad je Fíla po tom řachanci v pořádku :confused:

isacku, to je pech :frowning2: je fakt, že se v tomto počasí není čemu divit, to je na infekty jak dělané :angry: a malá asi po tom všem nemá imunitu nic moc, tak ať je brzy líp :wink:

dáši, tož vy jste taky marůdci :frowning2: tak snad se to bublince nikam nevrazí :wink:
máte to s Honzíčkem pěkně napočítané :sweat_smile: a máš tam pořád rezervu i kdybys přenášela, to by tě dýl jak 2 týdny nenechali :grinning: tak ať to s malým chorvaťánkem vyjde, mořský vzdoušek dělá divy (jen aby vás Ivča tam nechala ty "divy" dělat :grinning: :grinning: )

mapris :frowning2: :frowning2: :frowning2: chjo, vleče se ti to... hlavně abys to měla dobrý, ty 2 týdny už nějak překlepeš :wink:
6. bře 2008 v 16:08  • Odpověz
ještě k těm sladkostem: doma taky má na mlsajdu křupky, piškoty, dětské sušenky, jinak se to snažím nepřehánět a nějak laskominky ani nenabízet, páč by mi pak nejedl ostatní (a úplně by vypad z kalhot :sweat_smile: )... brumíka nebo musli tyčinku mu většinou beru na zakousnutí, když někam jdeme, ale i moje buchty nebo z pekárny vynikající tvarohový koláček mi přijdou naprosto v poho, jen ty čokoládky (i dětské) vynecháváme a ani s něma zatím nehodlám začínat, jednak mám strach že se zas osype a na druhou stranu si říkám, že mu nic neuteče, když ještě počkáme :wink:
6. bře 2008 v 16:17  • Odpověz
dashak,
přesně na tohle jsem myslela, když jsem to o tom smrkání psala :grinning: .
A bum samozřejmě ji máme a jak hrom :angry: .Už má uplně odřený nosánek a to ji to dnes začlo.Teplotu jsem ji už musela ztáhnout a naštestí se podařilo.Uvidíme v noci.
Taky zítra čekám návštěvu, ale naštěstí bezdětnou.
Tak Ivance přejem brzké uzdraveníčko :slight_smile: .

zevi,
tak to je fakt drobeček, to je jak tý mojí kamarádky klučina.Akorát jemu už teď budou dva roky.
Natálka je dvakrát taková :grinning:

A taky ještě k těm sladkostem, sice už něco dostává, ale má každý den i ovoce a zeleninu.
Pravidelně má buď jablíčko, pomeranč, mandariknu, kivi, banán a ze zeleniny má ráda okurky a papriky.Rajčata ji nechutnaj, ani rajská omáčka.
A strašně ji chutnaj kyselé okurky, jen vidí flašku a už dělá prosim prosim :grinning: :grinning: .
Máme jedině domácí, ty sní klidně i čtyři.To bude po mamince :grinning: , já v těhotenství nejedla skoro nic jiného :sunglasses: .
6. bře 2008 ve 21:06  • Odpověz
macejka,
už strašně dlouho se chci zeptat, ale vždy na to zaponenu.
Jak jste spokojené s tím křesílkem od fisher price??Není moc malé??
6. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz
Jéjej, to se nám zase rozmáhají nemoce, ale v tomhle počasí se není čemu divit. Ondra sem tam zakašle, tak snad se to nerozjede. Tak ať jsou prckové brzo zdravé!!!

Dneska mi přišla prolézačka, kterou jsem objednala Ondrovi na zahradu, tak už se těším, až jí dám zítra dohromady. Snad se mu bude líbit.

Isacek: taky si myslím, že trochu toho sladkého co Ondra dostane, vyvážíme ovocem a zeleninkou co sní.
6. bře 2008 ve 21:23  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
dneska jsme si udělali moc hezký den. Museli jsme zajet na finančák (máte už některá spíčítaný společný zdanění)???
A prošli jsme se po městě, šli jsme do zámeckýho parku (máme fotky ale ještě je manža nestáhl)pak dodám naší hógo fógo rodinu :grinning: pak jsme zašli na obídek do restauračky, pak jsem skákla konečně na solárko a koupila 40macešek a uděla jarní truhlíky a zítra se chystám na mytí oken a dělání velikonoční výzdoby :dizzy_face:

isačku, chudák Naty, vás pořád něco trápí :frowning2: tak ať vás to brzo opustí, potvora
kam jsi samyce s trvdým, moc ti to sluší :frowning2: a i nenalíčená vvypadáš super, to kdyby jsi viděla mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sladkosti Kubík taky dostává, ale ne denně a smrkat mu většinou jde, to je super.

Mám duto v hlavě a nevím na co odpovídat :sunglasses:
6. bře 2008 ve 21:26  • Odpověz
Mapris: tak to raději mít doktora šeredu, ale aby tu nohu dal do pořádku než krasavce :frowning2: . Moc, moc, moc ti přeju, aby jsi už měla klid.
6. bře 2008 ve 21:31  • Odpověz
dashak,
určitě nepočítej s tím, že se to druhé vyvede tak rychle, jako to první, teda pokud to fakt musíš stihnout do Bublinčinýh 3 let, jako my....může to tak být, ale stejně tak to může trvat i rok :unamused: Znám hodně z okolí...já bych se bála takhle naknop :wink:
Jinak ať jste zdraví :slight_smile:

isacku,
taky přeju brzké uzdravení, ať vás to dlouho neotravuje :wink:

mapris,
to jsou dnes lidi :unamused:

zevi,
to jste fakt žížalky :slight_smile: Ale přesně tak, geny jsou geny :wink:

isacek,
s těma okurkama, to je jako u nás, naprosto po nich šílí :grinning:

HOLKY PROSIM POMOC, KDO ROZUMÍ PÉČI O KOČKY!!!!!!!!!!
Pořídili jsme si na rychlo od známých kotě, má ale už 3 a půl měsíce, takže je jakoby už vypiplané, ale já se nezeptala, jak je to s jídlem, páč nevím, jestli jí ho tam mám nechávat pořád, nebo má jako dostávat příděl, páč se mě zdá, že ho pořád jí a má velké břicho (máme ji teprv od odpoledne)!!!!!!!!
Takže nevíte, jestli jí dávat po několika hodinách a nenechávat jí ho tam pořád????????????
Díííííííííííííííík za info :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
jita2,
no, my máme kočky u našich a tam dostávají jen mlíko a myši :grinning: :grinning: :grinning:
Kamarád se staral o kočku svojí expřítelkyně. Co vím, tak jí dával jídlo buď jednou nebo 2x denně, to bych se ho musela zítra zeptat ...
6. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
Jita: my měli kočku asi měsíc, pak se nám někam zatoulala. Ale dostávala dvakrát denně, neboj ona když bude mít hlad, dá ti to hlasitě najevo. Dávali jsme konzervičky a granulky. A ráno trochu mlíčka s piškoty. Dali jsme jí odblešit a odčervit. Ale jakmile začla chodit trochu víc ven, tak nám pláchla. Pořizovali jsme jí jako kamarádku pro Jenny, už si na sebe začínali hezky zvykat když nám pláchla. Byla ještě malinká, tehdy jsem z toho byla špatná. A ještě, musí mít pořád přísun vody.
6. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
Díííky holky, takže myslím, že jí jídlo můžu večer odnést a ráno jí dát najíst, ale nenechávat jí tam celou noc jídlo, že? To by byla za chvilku asi jako sud :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
6. bře 2008 ve 21:42  • Odpověz
Taky bych jí tam jídlo na noc nenechávala, ať hezky přes noc vytráví :slight_smile:
6. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz
Jita,
nám po dvoře lítá asi 10koček, ale nic o nich bohužel nevím.Jen to, že mě strašně se..u :grinning: .

Tak už zas i zvrací, tak to bude něco většího.To ji vždy doprovází i zvracení :frowning2: ..
To byla zdravá asi měsíc :confounded: .
6. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz
Holky, tady dycky přibude tolik věcí, že vždycky na půlku zapomenu :sweat_smile:

Nejdřív začnu sladkostma....já teda ji nikdy na to učit nechtěla, to zase moje úžasná tchýně, ji tajně strkala čokolády, když měla sotva tak rok :angry: a teď si už o ně sama říká. Takže ji občas dám tu kinder čokoládku, jinak papá piškoty, brumíky, smajlíky, od brumíka ty lodičky, pak strašně miluje lentilky a lízátka, takové ty obyčejné průhledné, nejlépe jahodové, nad ostatníma ohrnuje nos. Kinder řez jsem ji taky koupila, že ho zblajzne jak malinu, ale ten ji nejel :confused: Jinak z ovoce taky miluje jabka, ale šlupku mi dycky nosí :sweat_smile: , pak jí banány, to máte vidět, když přijdeme do obchodu a jsou tam banány, to se skoro schyluje k té scénce co jsem vám poslala na emila :sweat_smile: a mandariny s pomerančema. Teď jsem ji koupila hrušku a netvářila se, ale jak to nastrouhám s banánem, tak to slupne. Zavařené okurky (u ní kokurky) miluje taky :slight_smile: A ze všeho nejvíc má ráda polívky :sweat_smile: , ale nejradši jen tu vodu, mrkev o tu jsme se doma dycky prali, kdo bude mít a ona nechce. Ale začla mít teď ráda maso, dřív to plivala a teď labužnicky přežvykuje v puse a říká masíčko...rada :sunglasses:
No ale ať se vrátím co jsem chtěla....myslím že zevi psala o tom osypání po čokoládě....malá je taky osypaná, má jedno stehno a na stejné straně půlku bříška....a dneska říkala že ji to bolí, furt si vyhrnovala tričko a ukazovala mi to :rolling_eyes: Nejdřív jsem myslela, že to má z jahod....ale furt to tam má a jahody už určitě tak 14 dní neměla....tak pak mě napadla ta čokoška, přecejen je to alergen jak prase, takže ji teď nějakou dobu nebudu dávat, snad to s ní vydržím. A MM mi naznačuje, jeslti to nemá z těch kubíků, ale ty taky nekupuju tak dlouho a osypané to má už tak 3 týdny. Mohl by to být třeba i ekzém? Ale jsou to takové červené pupínky, ale dost na husto a alergická reakce je většinou třeba na břiše a zádech a tohle má takové lokální.
V úterý jdeme na očkování na obrnu, tak to doktorce ukážu, páč se mi nelíbí, že ji to bolí :pensive:
A jinak dneska usla o půl deváté (normálně v 10 a to ji zpívám písničky) a to tím stylem, že seděla vedle mě na posteli, dlabala rohlík a najednou vidím, jak se kácí, ona se normálně na mě vybulila a byla tuhá. Tak nevím, asi ji zmohla dneska ta návštěva, dost tam řádily a pak zadřimla v autě a doma se po půlhoďce probudila.

Zevi, jj s tím přenášením jsem si to taky říkala, že tam bude ještě rezerva :grinning: Já totiž min. do dovolené budu brát prášky, páč chci mít přehled o tom, kdy to mám a nechci to teda mít zrovna na dovči....a tak jsem si dneska ráno říkala...a vyjde to vůbec? Ono to sice vychází +-9 měs. ale víme, že je to trošku víc....tak jsem vzala kalendář a počítala týdny :sweat_smile:

Jiťo, já vím, že to nemusí vyjít napoprvé, ale v tomhle případě, pokud to nevyjde hned, tak pak zas začnu brát prášky a půjdu ve 3 letech do práce. Teda ještě není nic jisté, ani to že bychom se v tom červnu začli snažit, ale tatínek ten je natěšený jak malý jarda :sweat_smile: možná spíš na to snažilkování samotné :grinning: No a vlastně dřív se snažit nechcu, i když mi to on navrhoval, sice bychom měli rezervu...ale zaprvé na té dovolené je ta pravděpodobnost mnohem vyšší, protože mi tam vyjdou plodné dny a navíc tam je prostě jiné klima, člověk není ve stresu z práce a kravin, je to taková pohodička a je hlavně čas na to každý den vletět :grinning: A jede s náma i můj brácha, tak dostane bublinu eventuelně na povel :grinning: Doma bychom na to fakt čas neměli, každodenní honička kolem domácnosti a malé, MM ten kolikrás usne dřív jak ona a já jsem taky ráda, když můžu jen tak odpočívat než poskakovat :sweat_smile: . A hlavně co kdybych teď otěhotněla....nechci jet na dovolenou v prvním trimestru....bude tam horko, jestli mi bude tak blbě jako poprvé, tak bych tam asi zdechla a pro mim by ten pobyt na slunku taky nebyl nic moc a hlavně co když se tam něco stane.....v cizí zemi....a navíc budeme brát i člun, no tak to bych na něm asi potratila při vlnách to jsou rány jak když skáčete po betoně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kam, super účesy :slight_smile: Malý je takový sladínek :dizzy_face: Bublina se ještě nestříhala, ale myslím, že má kratší vlasy než Ondrášek :grinning:

Ijet, super voraz, taky bych si nechala říct. Možná nás čekají velikonoce v Jeseníkách...s mým exíkem a jeho manželkou :grinning: mají 2r a 4 měsíce holčičku a s malou jsou kámošky, tak by byla prča. Mimochodem, společné zdanění nám počítala jeho manželka, tak jako loni. Ona nám to rovnou i podala, páč před mateřskou dělala na finančáku, takže za 3 kilča bez starostí :dizzy_face:

Zevi, Jířa je ted fakt žížala :sweat_smile: , ale na nás nemáte :grinning: My ještě nemáme ani 80cm :grinning: V 18m jsme měli 8650kg a 75cm.....no a já dycky říkám "sova kanára neporodí" :grinning: :grinning: :grinning: Já přes jezevčíka nevidím na rozjetou tramvaj a MM taky nemusí zrovna ohýbat hlavu do dveří :sweat_smile:

Ještě všem popřeju, ať jsou prďousi zdraví, přes frňáčky, pindíky až po mapris nožku :slight_smile:

Tak čiuaua
6. bře 2008 ve 22:44  • Odpověz
Ahojky :grinning:

isacek- téda,to je mi líto,že je Naty nemocná tak ať se brzy uzdraví a můžeme se sejít.
Fík docela jde,teď rýmu nemá,ale rychle klepu jinak to zakřiknu.Ale mastičku do nosu ještě dávám a v pondělí půjdeme na kontrolní výtěr.Něco mu tam našli,ale já nevim co,mluvila jsem jen se sestrou. A dělali mu i výtěr z krku a ten měl čistej což je dobře,ale trochu pokašlává (jen párkrát za den)a to už docela dlouho tak se z toho snad nic nevyvrbí.Tohle počasí je fakt hnus,chvíli slunce,chvíli padá sníh a teploty na nule,děs.

mapris

teda to je drzost až to mlátí dveřma,přitom ten dr ví,jak dlouho tě popotahovali a přehazovali jak horkej brambor :angry:

isacek

křesílko od fishera je super,malé není a Fík se na něm vyblbne.spíš se obávám,kdy ho zničí,protože ho baví sedět na opěradle a nohy mít na sedátku a do lampičky mlátí hlava nehlava :sweat_smile:
Koukám,že píšeš,že malá zvrací teda to je pech,co je to letos za hnusný odolný bacily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz
dashak

my se chystáme do Chorvatska na konci června už jsme zaplatily zálohu.Jedeme partička takže se děti nebudou nudit a doufám,že už tam bude dost teplo,my tam byli zatím jednou v červenci a to bylo příšerný vedro(i když teplo mám fakt ráda tak tady bylo snad 60 stupňů ve stínu a když jsme odjížděli tak hořelo snad v celém Chorvatsku)
Jsem zvědavá na tu cestu,za jak dlouho to s dětma zmáknem,ale vyrazíme na noc a teď už je tam v provozu nový kus dálnice tak snad to nebude tak dlouhá cesta :wink:
6. bře 2008 ve 22:53  • Odpověz
macej, to mi připomíná, že jsem se asi nepochlubila, jak jsem zase zaperlila při placení zálohy do Chorvatska :sweat_smile: :sweat_smile: Já to dělala letos poprvé, protože zatím jsme to pokaždé měli přes jednoho borce tady kousek od Ostravy, takže tomu jsme to dycky platili v českých. Letos jedeme na stejné místo, ale ubytovaní budeme jinde, protože jede i brácha a tam by jsme se v tom studiu 3 dospělí neposkládali a vedlejší apartmán pro 4 je za 100 eur na den, takže zas takový luxus nepotřebujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No, tak když pominu asi 10 emilů, které jsem si s paní vyměnila, tak jsem nakonec chtěla poslat peníze přes western union na poště (neměla jsem internet banking a v KB by mě to vyšlo na 195 kč za europlatbu +
300 za to, že to donesu na papírovém nosiči, takže žádná levná sranda) Přes WU mi tvrdili, že to nemůžu poslat do Chorvatska v eurech, že je to nepustí a chce to po nich kuny, protože to je jejich národní měna...tak prý kolik chci poslat kuna...já že vím jen částku v eurech a že nevím jaký zas bude tam kurz, tak aby ona dostala v přepočtu těch svých 50 euro....psát jí zase se mi nechtělo, zase by to bylo jeden den zdržení, než by odpověděla...tak jsem sedla do auta a jela do KB vyřídit si internetbanking. Po nemalých peripetiích, kdy mi to nešlo spustit, páč mi chyběly nějaké instalace na kompu jsem se díky kámošce z jtož, která má taky IB u KB :sweat_smile: dostala na placení....tak jsem asi hodinu s tím maturovala, protože mě to nechtělo pustit zadat swift kód manuálně, ale vybrat...ale zas mi to nechtělo najít tu banku...no nakonec se povedlo, pak zas nějaké kódy plateb jsem měla blbě....no celkem asi hodina zabitá....pak už jen vybrat typ platby...bylo jen expresně nebo urgentně a typ poplatku...zvolila jsem OUR, že veškeré výlohy platí odesílatel....což mi přišlo logické, když posílám někomu zálohu, že na to nebude ještě doplácet....druhý den mrknu do potvrzení co mi poslali na emila, tak to študuju...a koukám poplatek KB a teď se dámy držte.....1050 kč :angry: :angry: :angry: + převod eura 1285 kč, jsem v momentě spustila slzy, páč ten týden už toho bylo na mě docela dost....jsou to hovada s prominutím...prostě jsem měla zvolit poplatek SHA což je půl na půl, ale kdo to mohl vědět že....takže jsem pak v sazebníku zjistila, že za to, že jsem dala veškeré výlohy na mě, si banka stáhla +800 kč a 195 za tu platbu jako takovou + nějaké % z částky.... Tak jsem pak paní do Chorvatska psala, že mě to vyšlo asi na 40 euro ten poplatek a že ji to příště raději pošlu v obálce :grinning: :grinning: :grinning:

No a co se týká cesty...my loni vyjeli zhruba kolem devíti, malá po 20 minutách vytuhla a spala celou cestu, vzbudila se kolem 6h, cucla mlíka a spala dál a pak se probudila kolem 8, to už trochu pobrekávala a v 9h jsme byli na místě. Průser byl, že ona byla vychrápaná a plná elánu a my totálně dobití z cesty. No akorát pak chytla horečky a měla šestou nemoc, do toho ji vylezlo na dovči 8 zubů, teda 2 už měla z části vylezlé než jsme odjeli. Počasí jsme neměli nic moc, tam jsme jeli za totálního sajrajtu, černo, 17°C jak jsme jeli ráno chorvatskem, takže žádná hitparáda, na dálnici ze Zagrebu do Karlovacu (doufám, že to nepletu) byla taková průtrž, že nám nestihali ani stěrače, jen jsem viděla ty blikající světýlka.

Tak doufám, že teď bude počasí lepší, odjíždíme 13.6., tady bývá většinou v červnu vedro, tak tam snad taky bude, akorát asi nebude moc teplá voda...ale malé je to celkem jedno, hlavně že je mokrá :grinning:
6. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz
Ahojky holky, teda moře vám závidím, u nás to zřejmě neklapne (ale jižní čechy za každou cenu) čeká nás fasáda a veranda na baráku, teď tatka dělá plot tak máme po moři, docela mě to mrzí,. ne kvůli mě ale pomohlo by to Kuboj na ekzém :angry: jo máme konopnou kosmetiku, krém a olej a holky nic, bohužel u nás to neklaplo :frowning2:
Dáší uvidíš coti řekne mudra, a Iví je malej krásnej prďousek :sweat_smile:
Jo a kam, byla jsem z tvýho novýho oučesu celá vedle a nepísla jsem o pinďousovi, je roztomiloučkej a taky takovej moudrej, hází patky co??? :grinning:
7. bře 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
téééda, dashak zase přispívá :o))

dashak,
tak to jsme dvě, taky chceme začít makat v létě - manžel je na to už taky natěšenej. Taky plánujeme chorvatsko, o velikonocích jedeme na slovač, tak se tam chceme domluvit s jedněma známýma, jestli bysme nejeli spolu, ať nejedem sami. Mně se podařilo "asi" otěhotnět, když jsem byla s manželem ve státech, takže taky tipuju, že by se to mohlo povést u móoře, tam je jiný klima :o)))
Jo jo, internet banking je někdy šílený, ale já jsem měla u čsob a teď jsem přešla k manžovi do čs a občas nadávám. Trvá to strašně dlouho. To v čsob jsem měla peníze převedený do druhýho dne, v čs je to na 3 dny ...

isacek,
jééééézišiiii, tak to je mi strašně líto ... Mně stačila naše malá když zvracela u našich, to jsem trpěla s ní. Jedem tam zas na týden v neděli, tak doufám, že se nic nepřihodí.

Máme za sebou další "prořvanou" noc ... Má chudák strašný křeče po těch antibiotikách. Manžel s ní šel teď k dětský na kontrolu, tak dostal příkaz se o tom zmínit ... tak jsem zvědavá. Obvykle udělá přesnej opak, než se po něm chce ... Jsem na něj poslední dobou dost protivná, protože už mně deptají berle, mám od nich odřenou kůžu pod loktema, záda od stání na jedný noze ... Fakt budu ráda, až to bude zas v pohodě a já si budu moc dělat všechno po svým ...

macej,
jo, měla jsem mu chuť něco říct ... Debilovi ... A tý doktorce jsem měla říct, že je fakt UBB (úplně blbá blondýna). Protože se fakt tak chovala ...
7. bře 2008 v 09:26  • Odpověz
isacku, chjo, to je pech, co to zase na malou vlezlo :frowning2: a nemůže blindit z té rýmy? malý nám to tak dělá, jak je víc zasoplený a něco mu trochu steče do krku, tak bleje jak amina :unamused:
a na ten otáhaný nosík je strašně fajn mastička borozan :wink: na zarýmovaný nos neznám nic lepšího, skvěle hojí, nepálí (je se zinkem) a je trochu mentolová, tak se i líp dýchá

dáši, se z tvých hlášek asi pos... :sweat_smile: přes jezevčíka nevidíš na tramvaj :grinning: u nás se říká, o hlavu větší než popelnica :grinning: (chápej, vesnice, žádné tramvaje a i kontejnerů je poskrovnu, zato popelnici u baráku na porovnání výšky má každý :sweat_smile: )
hele, aby po tom vysazení HA nebyly tvé vaječníky tak natěšené, že to bude rovnou párek Honzíků :sweat_smile: ale můj kamarád, který má docela čerstvé dvojčátka říká, že to proto, že to bylo dvakrát bez vytahování :grinning: :grinning:

vy budete všichni chorvatit? my ještě o cíli dovči nemáme jasno :confused: určo někam chceme, páč pokud pak taky zapracujem na bráchovi nebo ségře pro Jiřulu, tak zas bude chvilku s cestováním utrum... uvidíme, co nakonec vymyslíme :wink: možná, že do Chorvatska jen tak z práce (můj šéf je majitelem CK a těsně před sezónou tam dobrovolníci můžou jet zadara s celýma famíliema, s tím že asi první 3 dny se gruntuje a pak už se člověk dovolenkuje) to je napůl dovča, napůl spářka :sweat_smile: (ale to je jen možnost, nevím jestli opravdu pojedem)
jinak máme zálusk buď opět některý z řeckých ostrovů (to už je holt láska) případně Bulharsko, Španělsko... (trochu vyčuranost, chceme jet do Jirkových 2 let, kdy se platí jen zanedbatelný letištní poplatek a pobyt a ostatní je zdarma :wink: ) tož budeme uvidět, co nakonec vymyslíme
7. bře 2008 v 15:37  • Odpověz
My taky ještě o dovolené ani nemluvili.Bůh ví, jestli si ten můj chlap vůbec nějaké volno zařídí :angry: .

Nemocní jsme stále, tak i odpadl víkend u babičky.Spaní neni spaní, ale tragedie.
Tak snad ani spát nejdu, je vzhůru co 40minut.Už se necítím na 30let, ale tak na 60let :grinning: .
Naše dítě je nejlepší antikoncepce :wink: , druhý bych momentálně nezvládla.

zevi,
borozan používám ten je fakt skvělý.A nechá si i krásně ten nosánek namazat, chladí ji to :slight_smile: .
8. bře 2008 v 01:10  • Odpověz
dashak,
no to je fakt, na dovolenou jet raději netěhotná, no a když tam vlastně budete mít hlídače, to asi nebudete dělat nic jiného :grinning:

ijet,
u nás to bude jako u vás, moře neklapne, to spíš opravy na baráku klapnou, ale dovolená u nás v Česku určo klapne.
8. bře 2008 v 09:45  • Odpověz
autor
isacek,
hele, naty to muze mit klidne z rymy. Terka mi u nasich taky zvracela vylozene hleny ...

holky, zitra mastim zas na tyden k nasim, tak az se vratim, tak se ozvu. Mejte se tu, packo.
8. bře 2008 ve 20:37  • Odpověz
Mapris: tak si užij klídek u rodičů.

My letos jedeme 11.června do Řecka na Krétu. Už se nemůžu dočkat.

Včera jsme byli na plesíku a pěkně jsme si zaplesali. Dneska si Ondru nechala celý den babička, tak jsem si příjemně odpočinula. Jen mám pocit, že na mě leze nějaká viróza :frowning2: , tak jsem nasadili léčivo.
8. bře 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahojky,

je tady víkendová siesta,co? :grinning:

My byli včera na pouti,bylo to super.Malýho to všechno zajímalo,samozdřejmě,když jsme ho vyndali z kočáru nna kolotoč tak už jsme ho nemohli dostat zpátky.Byli jsme s kamarádama,mají taky chlapečka o 4 měs.staršího tak kluci spolu jeli na kolotoči(maminky s nima :dizzy_face: )a pak ještě na ponících.No líbilo se jim to,vyšli jsme až později ,před pátou tak už na pouti všechno svítilo a blikalo.vrátili jsme se v půl desátý :sweat_smile: Ale bylo to fajn :wink:

Nicméně se přidáváme k marůdkům,Fíla má rýmu už od včerejška,ale přijde mi to divný,protože před pár dny nám rýma skončila :angry: Zítra půjdeme k dr na kontrolní výtěr nosu a já řeknu dr,jestli by nás poslal na alergologii,protože ty rými už jsou docela podezřelý.Malej je zahleněnej,v noci kašle jak mu to stéká do krku tak má postýlku výš pod hlavou,aby mu to aspoň trochu pomohlo.jo a zkusim koupit ten borozan,když ho tady tak chválíte :wink:
9. bře 2008 ve 14:59  • Odpověz
isacek

tak mě tak napadá,Natálka i Fíla mají oba Nutrilon a jsou tady asi nejčastěji s rýmou nebo jiným "neřádem" :confounded: Hlavně,že obsahuje imunofortis a říká se,že je jeden z nejlepších :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2008 v 16:56  • Odpověz
macejka,
to jo, jsme tu i jedni skoro z nejtěžších a jsme stále nemocní :fearful:
Na pouť se taky chystáme :slight_smile: , už se těším.

My byli dneska na Staromáku a na Václaváku podívat se na Velikonoční trhy.A mají to moc hezký, jsou tam i zvířátka, jako kozy, ovce, králíci.I taková dílnička pro děti kam se dá schovat kdyby pršelo, fakt super.
A pak jsme šli do toho velikého třípatrového Sparkysu, Naty byla uplně u vytržení :grinning: .
A samozřejmě jsme pořídili další nové hračky, pořád mi tady doma luxuje a zametá velkým koštetem.Tak jsme ji to koupili v malém, ale bohužel to ji nebere :angry: , smetáčkem se například češe :grinning: .

Ještě k tomu zvracení, malá zvrací téměř vždy, když má teplotu.
Rýma už nám odezněla, jen ještě trochu posmrkává, ale nic hrozného.Naštěstí to bylo jen krátký, a nerozjelo se to.
Luci, ten borozan je fakt super, určitě tím Fílovi ten nosánek mazej.A čajíky jsou objednaný.Na vyrovnání se domluvíme až přijdou :wink: .
9. bře 2008 ve 20:39  • Odpověz
isacek

my se zase chystáme juknout na ty trhy,hlavně na ty zvířátka,byly tam i loni :wink:
Jo a Borozan nemám,dnes jel přítel nakoupit tak jsem ho poslala i do lékárny a v lékárně mu řekli,že borozan je až od tří let a mladším dětem se to nedoporučuje,protože to obsahuje mentol nebo co a jestli nám to doporučil doktor.Tak se divím,protože Fíla měl jednou z ORL předepsanou perborovou mast a myslim,že to bude něco podobnýho,taky voněla mentolově.zítra se zeptám dr a kdyžtak ho koupim :wink: U nás rýma totiž stále pokračuje a dneska je to i horší než včera.Má vodovku tak snad to nepřejde v něco víc :unamused:
9. bře 2008 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.